050-7881995

אודות

עמי גוטמן - אסטרולוג

עמי גוטמן – אסטרולוג

באוניברסיטה למדתי מדעי המחשב, כלכלה וניהול. אך הלימודים הסבוכים ביותר שפגשתי הינם לימודי האסטרולוגיה אותם התחלתי ב-2010 אצל האסטרולוגית נאוה אל-יגון, ממובילי התחום בישראל ב-30 השנים האחרונות. רכשתי ידע עצום, מיומנות, וניסיון רב, אך לעולם לא אפסיק ללמוד ולחקור. כמויות הידע הן אינסופיות, המורכבות שבניתוח מפה תמיד מאתגרת,
ויש הרבה דברים חדשים לחקור!

אלפי דפים מולאו…

החל מ-2015 אני מנהל בלוג בפייסבוק, בו תמצאו ניתוחים של סלבס, תחזיות עולמיות וכל מה שעכשווי ורלוונטי. הפוסט הראשון שהועלה היה תחזית בחירות לישראל, בה חזיתי את נצחונו של נתניהו, אך גם ליברמן שלא הצטרף תחילה, ועד גורל המפלגות הקטנות (לצפייה במקור). בהמשך חזיתי בחירות בעולם, את הברקזיט, כתבתי על פיגועים לפני שהתרחשו, וחזיתי את מתקפת הסייבר שפגעה ב-150 מדינות במאי 2017 (לצפייה במקור), את התרסקות חללית “בראשית” (לצפייה במקור) ועוד ועוד. מעולם לא מחקתי פוסט (גם במקרים החריגים כשטעיתי), תוכלו למצוא את כולם בתאריכיהם המקוריים. אני מזמין אתכם לגלול ולשוטט באינספור התחזיות בעמוד הפייסבוק Ami Guttman – Astrologer. הבלוג מדבר בעד עצמו.

אני משתתף מעת לעת באירועי “שבתרבות”, תוכניות רדיו ופאנלים מקצועיים. אני כותב טור קבוע בנושא שוק ההון בזירת המומחים של האתר הכלכלי בורסה-גרף. תחזיותיי פורסמו ב-MAKO ועוד. בנוסף תוכלו להתרשם מהמלצות של אנשים רמי דרג.

התמחות בכלים ייחודיים…

אני מתמחה ב: ניתוח אישיות, עריכת תחזיות, אסטרולוגיה הוררית, התאמה (זוגית, עסקית, וכו’), הורים-ילדים, החלטות עסקיות, התאמה מקצועית, קבלת החלטות ע”י מפת-שאלה, חיזוי התרחשויות ספציפיות ע”י מפת-אירוע, בחירת תאריך עתידי לכל עניין חשוב, הוראת אסטרולוגיה, הרצאות עומק, וערבי חברה קלילים.

אני מזמין אתכם להתייעץ איתי  איזה כלי אסטרולוגי הוא היעיל ביותר עבורכם. ניסיוני הראה לי שאנשים נוטים להכיר רק את כלי מפת הלידה האישית, זהו אכן הכלי הבסיסי, אך מפספסים את הכלים הרבים האחרים שיכולים לעזור.

קרא/י על כלים אסטרולוגים או התקשר/י 050-7881995

שלח לחבר או שתף את המאמר:

תחזית שנתית תשפ”א

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

תחזית אוקטובר 2020

לחצו לקריאה

מלחמה ושלום במזלות

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים