050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – אוגוסט 2022

 

זה חודש קצת מעצבן, הוא נע בין חוסר סבלנות ורצון כבר לפעול, לבין מה שדורש מאיתנו לעצור רגע או להיעצר בעל כורחנו. לפעמים זה פחד שעוצר, לפעמים חוסר יכולת, ולפעמים פשוט קורה משהו משמעותי שטורף את הקלפים. לפעמים פעולה אימפולסיבית מובילה ליצירת בעיה (לנו או לאחר). שינוי יכול להיות גורלי או מפתיע, יזום או שאינו בשליטתנו. יהיו מקרים שהשינוי הוא חיובי, לרוב לא. אבל אצל רובנו לא מדובר בשינויים דרמטיים, אלא סתם קצב גבוה חיצוני או חוסר מנוחה פנימי. החשוב יהיה לוודא שזה לא גורם לנו לפעול נמהר ולא מחושב, או בעקשנות של ראש בקיר.

אוגוסט לא זורם נוח לרובנו, ובעיקר מתבטא בחוסר יציבות. כל ניסיון לייצב, ובוודאי לפעול, עלול להוביל לדד-אנד, או לפחות למגבלה חלקית או עיכוב זמני. לפעמים קורה משהו חיצוני שאינו תלוי בנו, ועד כדי הפתעות פתאומיות. אבל ברוב המקרים זה מעשה "ידי אדם" כמו שאומרים. בכל מקרה זה עלול להבעיר "אש" מטאפורית (ואפילו ממש פיזית), על כל צורותיה (וצרותיה). התרחקו מאש! האגו שלנו עלול להיות האויב הכי גדול שלנו, ולא תמיד זוכרים להיות זהירים או מתוחכמים. באוגוסט כדאי להפנים לעצמנו את התובנה שעדיף להיות חכם ולא להיות צודק (בטח בכביש). היזהרו גם מנטייה להסתכן או לפעול בפזיזות.

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר.

קישורים חשובים : 

לפניכם הפירוט לימים, והוא מספר על מרכז האנרגיה, אך היא לא עניין של יום בודד. זכרו שההשפעה עשויה להיות גם בימים הסמוכים, ואף לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1.8
מרקורי שלילי לנפטון. חשיבה לא הגיונית, אפשרות לטעויות קטנות או חוסר הבנה. בעיות תקשורת וביטוי או אי אמירת אמת, ולעתים תחושת קורבנות. החיובי הוא חשיבה צבעונית ויצירתית, אך הימנעו מהחלטות מעשיות.

שמש הרמונית ליופיטר (ממשיך מאתמול). מצביע על שמחה (ולרוב עם סיבה), או גישה אופטימית. אך דווקא משום כך צריך להיזהר מביטחון עצמי עודף. רוצים להרחיב פעילות, ומצליח לנו או שיש תקווה. זה מעורר לעשייה, ויש דרייב, אמונה ורצון. נותן חיוניות ופתיחות, וגישה מוסרית וערכית. מתחילים לפתח ביטחון ואומץ, רק וודאו שאינם מופרזים. לעתים זה יוביל לפעילות חדה או מפתיעה, ולעתים תתרגש עלינו הפתעה, במיוחד נוכח ההיבט הבא:

1-2.8
מארס ואורנוס במפגש
, ונמצאים על ראש הדרקון (True Node & Mean Node). הפתעות ועד כדי שינוי גורל. מדויק בלילה בין התאריכים, אך משפיע מהסופ"ש הקודם ועד לסופ"ש הבא! יכולים קרות דברים טובים, או שתהליכים סוף-סוף מתקדמים. זמן זה נותן אומץ או אנרגיה לבצע, ועד אפשרות לשינויים משמעותיים. סוף-סוף דברים זזים, אבל לפעמים קורים שינויים שאינם רצויים, ולא תמיד צפויים או קרויים. לפעמים האומץ שלנו הוא טיפשות. אז חשבו היטב לפני החלטות או פעולה אינסטינקטיבית. הנטייה אימפולסיבית, והחיים והמוות ביד הלשון. מי שרצה הרבה זמן לעשות שינוי, בזמן זה יהיה מסוגל לצאת ממעגל שלילי. רק וודאו שזו לא גחמה של רגע, כי יתכן נזק עצמי. הנטייה לשבור את הכלים.

אלו ימים של חוסר יציבות, זה ביחסים, אך בהחלט אפשרי בתחום הכלכלי-חומרי. יש גם סכנות פיזיות, כמו בריאות, תאונות, חד"כ וכדומה (סביר שגם יהיו יותר תאונות דרכים). היזהרו למשל במיוחד ביום שני בבוקר, ושוב ביום רביעי בערב, -בוודאי בכביש בדרך לעבודה או מהעבודה, ומכל מה שאנרגיה משוחררת מדי ופזיזה מביאה. יצר המרדנות והאינדיבידואליזם שלנו גובר, ולעתים זה ראש בקיר. אנחנו דורשים את החופש שלנו או עומדים על האגו שלנו. אל תהיו גיבורים מדי, פן תגלו שהמציאות עומדת בדרככם בסופו של תהליך (קראו ב-7.8). סכנת איבוד עשתונות ומגה דרמות. לכן יתכנו יותר חדשות עולמיות סביב ימים אלה, בעיקר באזורי לחימה או אירועי טבע.

2-3.8
מרקורי שלילי לפלוטו. חשיבה אובססיבית שיכולה להיות טורדנית, ויכולה להגיע לתובנות. נטייה לכפות את דעה זה על זה. יכולת לימודית ומחקרית, ומציאת שורש ואמת. אם קרה משהו גדול, הניסיון הוא לדלות פרטים עליו, או על הדרך להתמודד איתו. הקושי הוא להתפשר רעיונית מול הזולת.

ונוס יוצרת היבט הרמוני למפגש של מארס-אורנוס-ראש-דרקון. בכך מצטרפת ל"חגיגה". אם התהליכים שקורים חיוביים, אז זה מרגיש מאד נחמד. דברים זזים וקורים מהר. אבל גם רצף אירועים שליליים עלולים לקרות מהר. ביום זה הוונוס מדגישה את החשש שזה יקלקל יחסים, או יפגע בתנאיי או איכות החיים. ענייני יחסים נמצאת במוקד, בעיקר בינו לבינה. רצון לפרוץ שגרה, וכדאי בדרך נחמדה. ניתוקים ביחסים יגיעו על רקע אי-יכולת לסבול לחצים, או סתם בגלל שעמום וצורך בקידוש העצמאות והאגו.

5.8
ונוס שלילית לסאטורן. הכבדה ביחסים, באים בדרישות וביקורת. ההתייחסות רצינית ליחסים, והראייה שלהם ריאליסטית. לכן יהיו מקרים של לקיחת אחריות וקידום יחסים, או לפחות ביצוע של המטלות ושיתוף-פעולה יציב. משפיע על כל סוגי היחסים. יוצר רצינות רגשית, ולכן לא זמן של שמחה. מי שסבל מפיצוצים (או אירועים לא רצויים) תחת מה שנרשם לכם בתחילת החודש, עכשיו מתמודד עם התוצאות השליליות. מי שפעל באימפולסיביות (או קורבן לכך), עתה חש נמוך רגשית.

6.8
בשעות הבוקר המוקדמות (והשעות הקטנות לפנות בוקר) הירח מפעיל את היבט של ה-7.8 (קראו שם). ליל שישי הזה עלול לגרור בעיות רבות, מבילוי שמסתבך ביחסים בינאישיים, ועד סכנות פיזיות כמו תאונות דרכים או אלימות של צעירים.

7.8
מארס שלילי לסאטורן
. משפיע לאורך מספר ימים (לפני ואחרי). מעצורים פיזיים או רוחניים, קושי לפעול מעשית, או בעיה שחוסמת או שמשהו פנימי מעכב (כמו פחד). רוצים להוכיח את עצמנו, עומדים על שלנו, אך משהו לא נותן. רוצים חופש, אבל נאלצים לעמוד במסגרת. רוצים לפרוח, אך המציאות חזקה יותר. מי שעבר אירועים דרמטיים, עשה מעשה אימפולסיבי, או היה קורבן אליו, עתה עלול לסבול מתוצאה שלילית. משפיע על מדינת ישראל לאורך המשך השבוע (בעיקר ימים שני-שלישי), יוצר תחושת הכבדה בעם, ובטח לפוליטיקאים.

ונוס הרמונית לנפטון במזלות מים. רגש רך ואמפטי, אהבה ורומנטיקה, בילויים ויצירתיות, תרבות ואומנות, או סתם סרט או ארוחה טעימה. אבל אם הרקע השלילי לעיל משפיע, אז הרגש הוא תחושת אומללות וקורבנות. מצד שני תיתכן הקרבה למען מי שבבעיה. אפשרות למצוא אצל מישהו נחמה.

8.8
במרכז היום הירח מפעיל את ההיבטים של ונוס (את אתמול ומחר). קראו על "ונוס הרמונית לנפטון" (7.8), ו-"ונוס שלילית פלוטו" (9.8). קראו על ונוס בלבד.

9.8
ונוס שלילית פלוטו. הרבה רגש, אבל לפעמים מדי. לכן לפעמים רכושנות, שתלטנות או קנאה. בכל מקרה מעורבות רגשית עמוקה, ואם זה חיובי והדדי, אז קשרים מעמיקים, או שנותנים תמיכה למי שזקוק (או מקבלים). אבל גם את הבעיות מעמיקים, והנטייה להדגיש ולהתחפר ברע. סכנת כפייתיות ביחסים מכל סוג, ולפעמים מתוך חרדה שמא משהו יאבד, -מה שאכן עלול לקרות, במיוחד כשנדבקים באופן חד-צדדי. ההמלצה לנהוג הפוך: לשחרר ולתת מרחב מחייה.

מרקורי שלילי ליופיטר. מחשבה חופשית, אבל לפעמים מתירים מדי את הלשון. רעיונות יצירתיים, אך לפעמים לא סבלניים או ממוקדים מספיק. המוח רץ, ולכן יכול להתפזר, או לחילופין להרחיב אופקים. נתבו לחיובי, וזכרו לא לדלג על שלבים ונקודות.

11.8
שמש שלילית אורנוס. שינויים מפתיעים, חדים, או מהירים. אלו יתכנו בעיקר למי שחווה מתח או עניינים בשבוע הראשון של החודש. ברגע משהו לא צפוי קורה, או שברגע מאבדים שליטה. שימו לב למעשיכם ולשונכם. חוסר סבלנות, תחושת עצמאות ועד כדי מרדנות. נטייה להשתחרר מגורמים מגבילים, או לפעול חד ואימפולסיבי. לפעמים התרחשות חיובית (לרוב לא).

12.8
ירח מלא, מושלם סביב חמש בבוקר. צאו לראות את יופיו של הירח אם השכמתם קום, או בליל חמישי (וגם בליל שישי). אבל הירח הזה ביחסים עם אורנוס, ולכן מדגיש את ההיבט של אתמול (11.8) –קראו שם. שינויים יכולים להיות מהותיים, ולא בהכרח בזמן המדויק של הירח המלא, אלא כמבטאים את התקופה. סכנת רעידות-אדמה ממש פיזית (איפשהו בעולם) או מטאפורית. בימים אלה דרושה זהירות בפעילות ובתגובות למצבים שנכפים. עוד ב-11.8.

מארס חיובי לנפטון. מתקיים בכל הימים סביב. הפתרון למצב הוא בגמישות ולא בהתרסה, ברגישות ותבונה ולא עמידה איתנה, בקבלה והכלה ולא המרדה. מי שלא ישתמש בהיבט באופן חיובי, יגלה שנלקח ממנו הכוח, שהוא חסר אונים, או מלא ספקות. מי שייקח לחיובי, יוכל להפחית מהאגו, או למצוא פתרון גמיש ולהתנהל חכם ויצרתי, ולא בהכרח שקוף או ישיר. הצד השני הוא סכנת מניפולציות והונאות, שקרים ותרגילים.

14.8
יום מוזר, בו אנשים שונים יחוו דברים שונים, וכאילו יש נתק חברתי מסוים, ואיש איש לעצמו. הסיבה היא שהרבה קורה בו, וכל אחד מאיתנו מושפע ממצב שמיים קצת אחר בהתאם למפה האישית שלו. שלושה אירועי שמיים:

שמש ממול סאטורן. כשזה שלילי (לרוב) קשיים ומגבלות, אך גישה אחראית ומעשית כשזה חיובי. בכל מקרה גישה רצינית ומפוכחת, אם כי נוטה לראות את חצי הכוס הריקה. תחושת כבדות או קיפאון, וקשה להחיש תהליכים.

הירח שוחה בדגים ונצמד לנפטון בעיקר בשעות אחר הצהריים. התכנסות לעולם פנימי, אבל אין בו הרבה היגיון. לפעמים בגלל רגשות גואים, ויש מקרים שהם חיוביים, אך עדיין חולמניים. פחות מתאים לעבודה, ואם רק אפשר, אז מומלץ למרוח את הזמן ולהתפנק. עשו לפחות צהריים בחוץ. אם כי לאור ההיבט לעיל, אולי לא נותנים לנו, ואנחנו נאלצים להשקיע בעבודה סיזיפית. אך לירח השפעה קצרת טווח.

מארס חיובי לפלוטו. זהו ההיבט הארוך מבין השלושה, והוא מתקיים בכל הימים סביב (לפני ואחרי). אם מה שקורה שלילי, ההיבט נותן כוח התמודדות. ואם הכל בסדר, אז ההיבט נותן כוח בונה, התמדה, ומגביר עוצמה. ודאו רק שזה לא כוח דורסני או חזק מדי, ושאתם רואים את השני. זכרו שיש גם מי שאומלל וחסר כוח עתה. נטייה קצת שתלטנית או כפייתית, אך גם נחישות וריכוז אנרגיה למען מטרה. היו רגישים איפה עובר הגבול הדק בין השניים.

15.8
בצוהרי היום הירח נצמד ליופיטר בטלה התוסס. מביא שמחה, אופטימיות וחופש. אולי היום ניתן יהיה לעשות הפסקת צהריים נחמדה בלי מגבלות. אולי דברים רציניים זזים, או שהפרספקטיבה מתרחבת ומתאספת תקווה. אך הירח בעל כוח יחסית מועט ולזמן קצר, ולכן (חלק מ) השפעות יום האתמול עשויות להיות דומיננטיות גם כן (קראו 14.8).

16.8
מרקורי חיובי לאורנוס. רעיונות וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. אחרי הבעיות (אם היו) אפשר לחשוב על דרך מוצא. גמישות מחשבתית ונכונות לשנות או לקבל דעה שונה. הראש עובד מהר, ולפעמים זה קופצני.

17.8
שמש ביחסים עם נפטון. כל מה שבין רוך לחולשה, בין אגו מרוכך לפגוע, בין גמישות להתקפלות, בין חוסר התעקשות לחוסר אונים, בין ויתור ופשרה לספקות. הגבולות בין כל אלו דקים, אך היום קשה לראות גבולות, ויש אלמנט של טשטוש. סכנת טריקים ושטיקים, אך לפעמים מישהו לא אומר אמת כדי לא לפגוע.

18.8
ונוס מחייכת ליופיטר. נותן את האפשרות קצת ליהנות, לבלות, או סתם ליהנות בחברת אנשים. אבל גם מאוכל נהנים… זמן טוב לשיפור יחסים והגשמה עצמית. אך כמובן לא כולם מושפעים, ויש גם את ההיבטים הבאים:

במהלך היום הירח עולה על ראש הדרקון ואורנוס במסעו בשור. הוא עשוי או עלול לעורר את הנקודה החשובה של ה-1-2.8 ושל ה-12.8. מי שהושפע באותם ימים, עובר כרגע עוד איזה שלב. או אולי רק עכשיו מה שהתבשל בא לידי ביטוי. לפעמים סתם איזו התרחשות תזזיתית, חוסר סבלנות, או קצב מהיר של היום. כדאי לעשות דברים יותר לאט, שקול ורגוע.

מרקורי שלילי לסאטורן. חשיבה מעט יותר פסימית או כבדה. מי שעבר היום בעיות, עלול לחוש בסופו צער, לחץ, או חוסר תקווה. הנטייה ללכת לישון באווירה רצינית או ביקורתית.

19.8
שמש ביחסים עם פלוטו. עוצמה שיכולה להיות בונה, ויכולה להיות דורסנית. יעילות ואמביציה. מעורבות גבוהה, ועד כדי שתלטנות או כפייתיות. שלטו באגו שלכם, בעיקר עד שעות אחר הצהריים.

20.8
מארס עובר לתאומים. שם ישהה ממושכות עד ל-25 במרץ 2023 עקב נסיגתו הצפויה בתאומים. גם הירח כבר בתאומים מאתמול. תיתכן אנרגיה זריזה ופעלתנית, אבל זכרו לסיים דברים ולא להתפזר. גם מילים מתרבות. לתאומים יש קצב, אבל בשבעת החודשים הקרובים מארס ילמד אותנו את השיעור של "תפסת מרובה לא תפסת".

21.8
מרקורי שלילי לנפטון. חוסר היגיון וחוסר הבנה. תקשורת לקויה וביקורת על מי שאינו נוהג בהיגיון. טעויות שיפוט ופספוס של הפרטים הקטנים. הימנעו מהחלטות מעשיות ועיסוק בעבודה מדויקת. אך מצוין לעבודה אומנותית ויוצרת. שימו-לב! הארנק אתכם? יש יותר גנבים ושקרנים היום, אבל גם סתם שוכחים דברים. אל תשכחו את הילד באוטו, והיו ערניים גם לשכחה של אחרים. אל תסתבכו בשקרים והונאות, וגם מניפולציות עלולות להיות מורגשות (גם אם בדיעבד). היזהרו בעסקים, וממה שרק נראה מפתה. ראיית הדברים לקויה או חסרה.

22-23.8
מרקורי חיובי לפלוטו. אם פספסתם משהו אתמול, היום אפשר לגלות זאת. ראייה לעומק וצורך להבין דברים, לרדת לשורש ולחפש אמת. חשיבה חופרת, חוקרת, ויסודית. לכן אפשרית הבנה חדשה, אך הימנעו מחשיבה אובססיבית.

23.8 בשעה 6:16 בבוקר
השמש תעבור לאזור שמיימי בתולה. תינוקות שייוולדו עד השעה 6:15 בבוקר, הם בני מזל אריה, ואלו שייוולדו החל מ-6:16, הם בני מזל בתולה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

24.8
ונוס הרמונית לכירון. יום שמתאים לביצוע עבודה ומילוי חובות, ופחות לבילויים. נטייה לביקורת ביחסים, אך אפשרי שתהיה בונה, ויכולת לרפא איזה פצע אישי או ביחסים, או להגיע להבנה טובה יותר.

26-27.8
שמש שלילית מארס. משפיע בכל השליש האחרון של החודש. אגו גבוה, והוא דוחף אותנו להצליח או לעשות, אבל גם לריב או להסתכן. האנרגיה ישירה, ולכן דברים נאמרים, ולפעמים יוצאים משליטה. לכן בקלות מתלקחת "אש" מטאפורית או פיזית. מגיבים אימפולסיבית, נוקטים צעדים מתוך אגו, ולא בטוח שעם מספיק רציונל. זה זמן עשייה בקצב גבוה, אבל כדאי לבדוק אם לא חכם יותר להמתין או לפחות להאט.

27.8 בשעה 11:17 בבוקר
מולד ירח בהיבט דיסהרמוני מדויק למארס. מפעיל בעוצמה את מה שנכתב אתמול (סביב כל הימים האלה). סכנת שריפות פיזיות או מטאפוריות. היזהרו מתאונות ומריבות, מפעולות לא מחושבת, ומאגו שמנהל אתכם. נותן כוח ביצוע, ואם מתגברים על האימפולסיביות ושומרים זהירות בעשייה, עשוי להיות מקדם. לרוב זה שלילי, אבל למשל למדינת ישראל זה יכול לתת התמודדות אסרטיבית ופעילה עם בעיות, או קידום מטרות. הכל לפי מפה אישית.

ונוס שלילית לאורנוס. פיצוצים במערכות יחסים בינאישיות ובהתנהגות חברתית. שינויים במצב אישי וחומרי. על רקע האגו הגבוה לעיל, הנטייה שלנו להתמרד או להתנתק מהשני שלא מקבל את עמדתנו. לפעמים סתם רצון לחופש והדגשת אינדיבידואליות. מתאים לבילוי קליל של פאן. שברו שגרה בדרך חיובית, אחרת מחפשים על מה לריב (שלא ישעמם). ואם מישהו מנסה לריב אתכם, נסו למצוא דרך תוססת אחרת להעסיק אותו. נטייה להיות מרוכזים בעצמנו, ויש הרבה פחות תבונה או רגישות.

28.8
ונוס ממול סאטורן. הכבדה במערכות יחסים (יתכן מכל סוג). אם הרשינו לעצמנו, היינו משוחררים מדי בימים האחרונים, עכשיו נתמודד עם תוצאה שלילית (או סתם הרגשה רעה). יתכן קושי חומרי, כלכלי, או בתנאים האישיים. יתכן אגו פגוע. נטייה לבקר את השני, וחוסר הבנה רגשי. באים בדרישות כביכול רציונליות, אך הן חסרות פשרה, ולעתים קטנוניות. אם הבוס מציק, אז אין ברירה. אבל זכרו שגם השני רק הרגע חזר מהעבודה.

29.8
הירח עובר למאזניים ונצמד למרקורי, ומפעיל עוד מספר כוכבים. הניסיון הוא לדבר (או סתם לפטפט), וליצור תקשורת יותר מסבירה. שימו לב שאתם זוכרים גם להקשיב, כי יש לנו הרבה מה לומר.

30.8
השמש ביחסים עם יופיטר. חופש, זה החופש שלנו לעשות, להתקדם, וזה החופש של דברים אחרים להשתחרר, ולפעמים זה לא רצוי או לטובתנו. בסה"כ גובר הביטחון העצמי, ויש יותר הצלחה או תקווה, אך היזהרו מפזיזות ויהירות על כל צורותיהן.

31.8
ונוס ביחסים עם נפטון. ציפיות רומנטיות לא ריאליות, ולכן לפעמים אכזבות. אבל לפעמים התחושה אופורית, והיזהרו רק לא להתמכר לאיזה חלום או פנטזיה (מכל סוג). היזהרו בענייניים מעשים. מצוין ליצירה ולהבעת רגש, אם כי אם הוא שלילי, אז תחושת אומללות.

נאחל חודש טוב !

 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל