050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – אוקטובר 2020

 

אוקטובר אומר "די לתקיעות!", אבל זה לא מבטיח שההנעה קדימה היא בכיוון הרצוי. זה גם לא מבטיח תזוזה מהירה. זהו זמן תוצאה לטוב ולרע, והיא בתהליך. התהליך ילווה בהמון אי-שקט וחוסר מנוחה פנימיים. ברקע יתכנו הרבה אירועים מפתיעים. לכן, רבים אינם יציבים בדעתם. כל רגע נכנס מידע חדש, ועד מחשבות שלא נותנות לישון. היזהרו ממידע כוזב, או מלשון שסתם משתחררת בקלות, מדברת בחוסר אחריות, משתלחת או מקשקשת.

ברקע הבעיות, רבים יתחילו לחלום חלומות ורודים. הנטייה להתרחק מהמציאות, ולא תמיד זה באופן מעשי. לכן יהיו גם כאלה שבורחים לפתרונות מעופפים. היזהרו מניתוק מהמציאות, אימוץ תיאוריות קונספירציה, הליכה אחרי רמאים "רוחניקים" או שפשוט מנסים להוציא מכם כסף, סקס, וכל טובת הנאה אחרת. אל תמהרו לקנות מאיש המכירות, גם אם זה "מבצע" חד-פעמי. היזהרו מפנטזיות מחד, אך מאידך יכולה להתפתח תקווה, וזה החיובי שבדבר, וחיובי מאד!

אני מזכיר לכם שמארס בנסיגה. אליו תצטרף נסיגת מרקורי ב-14.10. נסיגת מרקורי היא פחות מזיקה לכשעצמה, אך היא תוספת לא סימפטית. פוסט נרחב יפורסם בהמשך. הימנעו בעיקר מקפיצה למסקנות, קפיצה לכביש, וקפיצה לעשייה. יתרבו הקצרים במוח ובמכשירי חשמל. זה מעט סבלנות, והרבה התרחשויות. אירוע רודף אירוע, ומתקבל אוסף אפיזודות לא בהכרח קוהרנטיות. עצרו רגע לסדר את המחשבות. האטו.

קישורים חשובים:

  1. נסיגת מארס (לחצו לקריאה בהרחבה).
  2. נסיגת מרקורי (לחצו לקריאה).
  3. תחזית בחירות ארה"ב (לחצו לקריאה).
  4. תשפ"א בכוכבים: מאמר כלכלי חדש באתר בורסה-גרף.
  5. תחזית שנתית תשפ"א (שמרו).

קראו מראש על ההיבטים שסומנו באדום. לפניכם פירוט לפי ימים. זכרו כי מצוין היום בו ההיבט מדויק בשמיים, אך למעשה מתקיים גם בימים סביב, ולעתים מורגש בהם אפילו יותר:

1-2.10
בחצות הליל שבין התאריכים הלבנה תכבד אותנו במילואה (צאו החוצה וצפו). ירח מלא מציף רגשית ומציף בכלל. לכן גאות בים, לכן יותר דימומים בניתוחים, ואפילו יותר ירידות בבורסה. זהו "מדד הפחד" שעולה. מזכיר לכם שכתבה על כך פורסמה באתר בורסה-גרף: "ירח ובורסה –הקשר הסטטיסטי" (לחצו לקריאה).

3.10
הירח במפגש עם מארס הנסוג, ולכן מדגיש תכונותיו. היזהרו במיוחד בבוקר (אך גם בהמשך היום), אתם עצבניים יותר ומסוכן יותר. על תכונות מארס הנסוג לחצו לקריאה.

4.10
ירח במפגש עם אורנוס. וההיבט למרקורי ממול מתהווה (קראו ב-7.10). פזיזות והתנהלות אימפולסיבית היא האויב. יתכנו הפתעות (טובות או רעות, אך לא צפויות).

7.10
מרקורי ממול אורנוס
. מרקורי נמצא כבר בהאטה עד עצירתו ב-14.10, וכניסתו לנסיגה. לכן המולות לאורנוס לא ניתקת בכל רצועת הזמן שבין ה-4.10 ועד ה-23.10. בגלל הזמן הארוך זהו אחד ההיבטים החשובים של אוקטובר, שיורגש ברובו. זו המון עצבנות בראש. הראש ממש לא בסגר, ומתקשה לסבול את הסגר. אלו קצרים בראש, וקצרים במכשירי חשמל. כל דבר קטן שנאמר, עלול להוציא מהשלווה באופן לעתים בלתי צפוי. גם תקריות בלתי צפויות יתכנו, היזהרו בכביש, משריפות וכדומה. לפעמים התחושה היא שמישהו מנסה סתם לריב, ומחפש סיבה (וודאו שאלו לא אתם). לא סובלים שעמום, אבל זה גם לא זמן שקל להתרכז בו בסבלנות מנטלית על מה שאינו מאד מעניין. לכן קשה גם ללמוד וכדומה. הלשון יותר חופשית, ולא תמיד בכל מה שהיא מוציאה יש היגיון.

9.10
מארס הנסוג ביחסים שליליים עם פלוטו
. בנקודה זו מארס מתחיל להתנתק מההיבט לסאטורן. אותו היבט ארוך ודרמטי שליווה מאמצע אוגוסט, ותואר לכם בהרחבה בפוסו "תקיעות" (לחצו לקריאה). מכאן מארס, שמהלכו איטי מאד בגלל הנסיגה, מייצר יחסים עם פלוטו. זהו היבט ארוך המלווה מתחילת אוקטובר ועד ה-20.10. אחרי תקיעות ארוכה, הגיע זמן תוצאה. משהו אחד נגמר לחלוטין, או משהו אחר מתחיל מחדש. לפעמים זה השלב בו מפעילים המון כוח, ועד כדי התנהגות אובססיבית. היזהרו מכפייתיות אכזרית או שמייצרת קונפליקטים. לרבים זה דד-אנד מעשי, נגמרים יחסים, נגמר הכסף, או נגמרת הבריאות. חלק יפוטרו, וחלק ימצאו עבודה חדשה. חלק יעזבו דירה, וחלק יכנסו לחדשה. לאחד זהו סוף, ולאחר התחלה. אך כל סוף הוא התחלה חדשה. רבים ניסו להחזיק מעמד, או להחזיק בישן המוכר. עכשיו זה הזמן שמראה שלא ניתן, ולכן אנחנו צריכים לשנות גישה, ולהחליף דעה. מה שחשבנו על דברים, אינו יכול להתקיים. זה מעורר אי-שקט פנימי, ולבסוף נשנה תפיסה.

10.10
הירח בסרטן מייצר היבט T (טי) עם מארס ופלוטו. ביום זה יודגש במיוחד כל האמור לעיל (9.10).

10-11.10
ונוס הרמונית לאורנוס. זמן שניתן ליהנות בו במפגשים חברתיים. צאו במוצ"ש לבלות במסגרת האפשרויות (אך נראה שרבים יפרו את ההנחיות). גם בילוי ביתי תוסס, כמו מול סרט והזמנת משלוח יכול לעבוד. זה זמן בו קשה לנו להשתעמם, ואנחנו מחפשים ריגושים. אחרים יחפשו חופש ומרחב מחייה במסגרת היחסים.

11.10
שמש ביחסים עם יופיטר ונפטון. מתחבר להיבט לעיל, ומעודד התנהגות לא אחראית. לפאן ורומנטיקה זה מצוין. אך הימנעו מהחלטות רציניות פזיזות או עודף ביטחון עצמי. אתם עלולים לגלות שלקיחת סיכונים מובילה להפסדים (ומכל סוג), אך הנטייה היא להמר. שמרו על הנחיות הקורונה. תיתכן חולשה. חלק ירגישו נאבדים במרחב. אובדן זהות, דרך, אנרגיה, כיוון, או עשתונות.

12.10
ונוס הרמונית למרקורי. ימים של שיחה קלילה, רצון לשבור שגרה או אנרגיה שלילית. יש אפשרות לתת למשהו נחמד להפיג מתיחות, או למצוא מפלט במקום אחד, ממשהו קשה במקום אחר. זמן טוב לשיחה כנה גם בנושאים עמוקים. זמן לפתוח את הלב, או סתם לשפוך אותו.

יופיטר הרמוני לנפטון. אלו שתי פלנטות איטיות, ולכן ההיבט לא ניתק כל החודש. על רקע כל הבעיות של התקופה, מתחילים לחלום חלומות עתיד ורודים. אצל חלקנו הרומנטיקה תשגשג. זה יכול לתת אופטימיות, אבל צריך לשים לב שהיא מחוברת לקרקע, כי זו לא הנטייה. אולי על רקע הבעיות, מתחילה להיווצר גם השאיפה לצאת מהן. חלום מסמן מטרה, אך הסכנה שהיא לא מספיק ישימה. יש כאלו שיחפשו תשובות בדרכים רוחניות, זה בסדר, היזהרו לא לעופף מדי. מתאים לדברים הקלילים והמהנים של החיים.

13-14.10
השמש מול מארס הנסוג. זה הרבה אנרגיה או גזילתה. עקשנות, רצון חזק, ואגרסיביות. מהצד השני יהיה מי שיחטוף אנרגיה אימתנית מולו, כמו מחלה, בעיה, או מישהו שאגרסיבי איתו. נכונות להילחם על מטרות או מול אדם. מדגיש כל מה שנכתב על מארס בנסיגה (לחצו לקריאה).

14.10
מרקורי בנסיגה
עד ה-4 בנובמבר. אך קחו 5 ימים נוספים מכל צד כמשפיעים. לפוסט נרחב על הנסיגה לחצו כאן, אך כללית אתם כבר מכירים: שיבוש תוכניות ולו"ז, קלקול מכשירים, רע להתחלות חדשות (במיוחד על רקע מארס הנסוג), שינוי עמדות וצורת חשיבה, ושינוי במידע המגיע. חלק ממנו יהיה פייק-ניוז. על רקע היחסים עם אורנוס שתוארו ב-7.10  (חזרו וקראו), הנטייה לקפוץ למסקנות, ומידע כוזב (רכילות ועד שקרים) עושה לו כנפיים ומבלבל. יתרבו קצרים במוצרי חשמל וטכנולוגיה, ובתקשורת.

15.10
שמש שלילית לפלוטו. מכניס המון עוצמה, כוח וכוחניות, אובססיביות ועקשנות, להיבט שתואר ב-9.10. גוללו מעלה וקראו.

16.10
מולד ירח המאזניים. מדגיש את ההיבט מיום קודם (15.10), ואת השפעות מארס הנסוג (לחצו לקריאה). יום מסוכן מעשית, ובכלל יש לאנשים מעט רגישות וחמלה. נטייה אגרסיבית, אימפולסיבית, והרבה אגו. לאחרים אלו בעיות מעשיות שסוגרות.

18.10
שמש שלילית לסאטורן. חשוב במיוחד לאור העובדה שמארס "דגר" על אותה נקודה. קשיים, כישלונות, "שריפות" (פיזי/מטאפורי), חסמים, ועיכובים. לא הולך, או שהאווירה פסימית.

19.10
מארס שלילי ליופיטר. מתקיים מה-12 ועד ה-26 באוקטובר. אומץ, יוזמה, התלהבות, וביטחון עצמי. הצרה שלרוב זה מדי, ואז תיתכן פזיזות, נמהרות, אימפולסיביות, ופעולה לא שקולה. הנטייה להגזים, בין אם זה באוכל, האמירות, או בסיכונים שלוקחים. סכנת יהירות וזחיחות יתר. על רקע ההיבט מיום קודם, יתכן שהתוצאה של זה לא טובה, או שדווקא בגלל בעיות אנחנו יותר דוחפים. זהירות "אש" בקלות מתלקחת (פיזי/מטאפורי).

ונוס ביחסים עם יופיטר ומארס. אך בניגוד ליחסים הארוכים שלהם שתוארו לעיל, היא מצטרפת רק לימים אלה (יום לפני/אחרי). לכן תדגיש מערכות יחסים שלנו. תכניס בם התלהבות או אימפולסיביות. שלילי או חיובי, הכל מאד חשוב, ולפעמים זה משקל יתר. אולי התלהבתם יותר מדי, ואולי התרגזתם יותר מדי. כל זבוב הוא פיל, מתנו.

מרקורי במולות לאורנוס. אותה מולות ארוכה שתוארה לכם ב-7.10 בהרחבה (גוללו מעלה וקראו), מגיעה שוב לדיוק ביום זה עקב נסיגת מרקורי חזרה "לזרועות" אורנוס. כל מה שנכתב התקיים ויתקיים ברצף לעוד שבוע נוסף. אך ברקע ההיבטים האחרים בשמיים, תיתכן מעט שליטה על האירועים. הלשון משוחררת במיוחד, הכל נראה חשוב, ואז המעשים משוחררים במיוחד. זמן רע לצעדים והחלטות. מצבים יוצאים משליטה בלי בקרה. אל תחוללו שריפה גדולה, היזהרו גם בכבישים וכדומה.

21-22.10
ונוס הרמונית לפלוטו. רגשות מעמיקים. מערכות יחסים עוברות לשלב רציני. נטייה לקחת ברצינות את מי שמולנו ורגשותיו, ולכן להתחשב. אך לפעמים עודף הרצינות מוביל לכפייתיות.

22.10
מארס הנסוג בהיבט מוחלש לנפטון. היבט ארוך המתקיים בין ה-13 באוקטובר ועד ה-15 בדצמבר! בגלל שמארס מאט לקראת עצירתו, וישוב בהילוך קדימה אוטוטו, ההיבט לנפטון (שכמעט אינו זז) ארוך, וילווה חודשיים שלמים! והמשמעות: אובדן. נפטון מוציא את האנרגיה של מארס, וממסמס את היכולות המעשיות שלנו. אובדן בריאות, אובדן פרנסה או כסף, אובדן כוח ואנרגיה, ואובדן חומר או דרך. כל סוגי האובדנים אפשריים. בנוסף מייצר פעילות לא ישרה, הונאות, מניפולציות, בגידות, ומעילות. יתרבו השערוריות, האנשים שמחייכים בפניכם, אך מדברים מאחורי הגב, ושקרים של ממש. תיתכן עצלנות, תחושת ערפל, ולעתים נדמה שהכל ברור, אך בסוף מגלים שהמציאות הפוכה. היזהרו מאשליות ופנטזיות.

23.10 בשעה 02:00
השמש תעבור לאזור שמיימי עקרב. לכן תינוקות שייוולדו עד השעה 1:59, הם בני מזל מאזניים, ואלו שייוולדו החל מ-2:00, הם בני מזל עקרב. שימו-לב שבכל שנה המזל מתחלף בזמן אחר. מזל עקרב עוסק (בין היתר) בכספים, ולא פעם המעבר אליו בעל השפעה עצומה על הנעשה בבורסה.

24.10
ונוס הרמונית לסאטורן. ראייה ריאליסטית של מצב חומרי ומצב בינאישי. היגיון ביחסים ופיננסים. לכן ניתן לסדר דברים, ובעיקר להשלים איתם (גם אם המציאות אינה מרנינה). טוב לשיתופי-פעולה שמתבססים כבוד הדדי. האגו יותר ממושמע, ומוכנים יותר לוותר. נצלו ימים בודדים אלה שמכניסים רציו, הביטו במראה ומי שמולכם, והשלימו עם המציאות.

25.10
מרקורי הנסוג במפגש מסלולים עם השמש. השמש נותנת מהאנרגיה שלה למרקורי, ולכן מדגישה את כל תופעות הנסיגה. הראש עובד בהילוך גבוה, עד שלעתים "נשרף" מהשמש. קצב מחשבות וקצב אירועים.

28.10
ונוס ומרקורי עוברים יחדיו למזל מאזניים מיד בתחילת היום (חצות הליל), ומייצרים יחסים ביניהם. כל אחד מצד אחר של המזל, ונוס עוברת ישר למאזניים מהבתולה, ומרקורי נסוג מעקרב חזרה למאזניים. היחסים ביניהם יורגשו עוד יום קודם, ויחד הם מנסים לייצר הרמוניה, שיחה, ופאן. מתאים מאד לפעילות מהנה, לשיחה קלילה, וגם לשפוך את הלב. אם היו אי-הבנות, בזמן זה יש ניסיון להבהיר אותן. הרצון לגשר, להסביר, להתחבר ולהתקרב. לא תמיד זה יצליח, ובחלק מהמקרים יוצאים מאיזון, ומתעקשים על צדק סובייקטיבי בעקשנות עד כדי עיוות. הימנעו מקיצוניות, וגלו סבלנות וסובלנות.

29.10
הירח במפגש עם מארס בסוף היום. מעצים את כל תכונות של מארס בנסיגה (לחצו לקריאה).

31.10
ירח מלא במפגש עם אורנוס. חוסר יציבות שעלול לאפיין את כל החודש הירחי שאחריו (העברי –חשוון). היזהרו במיוחד ביום זה, סכנת תקריות והפתעות בלתי מתוכננות. איפשהו בעולם תיתכן רעידת-אדמה עוצמתית, ולרבים תיתכן רעידת-אדמה מטאפורית. ימים של אי-שקט, שינויים, נטייה להתפרץ או לפעול בפזיזות. ההמלצה: شيئا فشيئا (שְוָואיָה שְוָואיָה).

אוקטובר התחיל בירח מלא ומסתיים בירח מלא. מה שנכתב לכם על ה-1 באוקטובר (קראו לעיל), נכון גם בסופו. וזה אולי הסיפור של אוקטובר, הרבה רגש מופעל בו.

ב-1 בנובמבר מרקורי הנסוג יצור היבט שלילי מדויק לסאטורן. אך למעשה ההשפעה מתקיימת כבר מה-29 באוקטובר, ותימשך עד ה-10 בנובמבר. זאת כיוון שזו נקודת העצירה של מרקורי. אווירה רצינית, ומחשבות כבדות ופסימיות. אחרי תקופה בה היה קצת בלבול, מגיעים למסקנות לא משמחות. נטייה להיתקע על חצי הכוס הריקה או על שטויות, קטנוניות, ותחושת לחץ מוגזמת. הימנעו מעודף ביקורתיות (עצמית ולאחרים).

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש ושנה מוצלחים לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה