050-7881995

מצב שמיים

 

ההרשמה בעצומה

לימודי מתחילים / טרנזיטים

 

שני קורסים באסטרולוגיה בהנחייתי עומד להיפתח:

  • ב-15.10 קורס למתחילים (20 מפגשים).
  • ב-25.10 קורס מעברי כוכבים (טרנזיטים)

לחצו לפרטים.

 OCTOBER 2023

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – אוקטובר 2023

 

יחסים. אוקטובר מדבר על יחסים. אחד הדברים הכי מתמשכים בשמיים החודש, אינו מופיע בפירוט לימים. הסיבה היא שהוא אינו ממש קורה. מדובר על היחסים בין הכוכבים ונוס (דמות אישה), למארס (דמות גבר). שני אלו מתקדמים בקצב דומה בשמיים עוד מספטמבר, ויוצרים ביניהם יחסים לא מלאים גם בשליש הראשון של החודש. היחסים לא ממש מתהווים, אבל מספיק קרובים. התוצאה היא הרבה ענייני יחסים כאן אצלנו בין המינים (ובכלל יחסים), אבל מתקשים ממש להתממש במלואם.

יש הרבה תשוקה בשליש הראשון של החודש, ואפשר שנרקמים יחסים חדשים, מתגברת המיניות, האהבה, היחסים החברתיים באופן כללי, אבל קשה לייצר ממש קשרים רציניים ארוכי טווח. גם בקשרים קיימים יש הרבה אקשן לטוב או לרע. הרבה מערכות יחסים שהחלו בקיץ, או שחוו בעיות במהלך הקיץ, בשלב הזה ממשיכות שוב את הבעיות, נגמרות או עוברות בעיות נוספות. בנוסף, זה נכון גם לבעיות אחרות, כמו בעיות חומריות וכספיות. מי שעשה מהלכים בקיץ, או שחווה בעיות בקיץ, עכשיו הדברים באים שוב לפתחו, ומביאים תוצאה לרוב לא טובה. מי ששיפץ דירה או את הפנים, הזמין באינטרנט בגדים, וכל מה שקשור באסתטיקה, מגלה שהדברים אינם כמו שחשב.

אסטרולוגיה היא אחד הכלים הכי שימושיים. היא עוזרת להתנהל ביום-יום, להחליט מתי לעשות דברים, והאם לנקוט במהלכים. מסייעת להבין לעומק את הזולת, החבר, הבן, הבוס, וכן הלאה. לאורך חיי למדתי דברים שונים, בד"כ מעשיים ושימושיים. היה לי מקצוע "רגיל" ועבודה בהי-טק, ואז החלטתי ללמוד אסטרולוגיה סתם בשביל העשרה. גיליתי עולם שפתח לי את הראש. התחלתי להבין לעומק את העולם, בני-אדם, ובעיקר תהליכים פסיכולוגיים עמוקים ותת-הכרתיים שעוברים עלי ועל יקיריי. זה עזר לי להחזיק את הזוגיות שלי, והרחיב מאד את אופקיי. זה פיתח אותי כאדם. לא תכננתי, אבל נשאבתי, ובסוף מצאתי את עצמי מתמקצע. מאז עזבתי את כל תחומי העיסוק האחרים שלי, וכל דקה ביומי מוקדשת לאסטרולוגיה.

בואו גם אתם ללמוד את המקצוע המופלא, קסם סוד הכוכבים, שטרם הבנו אותו עד הסוף, ועוד לא גילינו לגביו הכל. אבל כל אחד יכול. בניגוד לכוכבים, לימודי אסטרולוגיה הם לא בשמיים. בסה"כ צריך להקדיש שעתיים בשבוע, ונפתח לכם צוהר לעולם בלתי מוכר, מרתק, מלא בתובנות וחוכמה בכל תחומי החיים. מי שעשה אצלי מפה אישית, יודע שהעומקים מגיעים פי אלף דרגות למה שניתן לדבר עליו כשזה כללי בפייסבוק. אני מלמד בצורה מסודרת ובהירה מאד, וכל-אחד יכול ללמוד. לא צריך כוחות-על, אפילו לא אינטואיציה טובה. וככל שתתמידו בהשקעה בלימודים, ככה תדעו יותר. יש כאלה שלומדים בשביל הפאן, והוא מעשיר להם את הנשמה והראש. ויש כאלה שרוצים ממש להתמקצע. לא צריך להחליט מראש.

גם לא צריך להחליט מראש אם לימודי אסטרולוגיה מעניינים אתכם או בשבילכם, ניתן להשתתף במפגש ראשון לניסיון ולהתרשם. החגים נגמרים, וזה הזמן לעשות משהו בשביל עצמנו, שלא נתנוון. ב-15 באוקטובר בערב נפתח קורס אסטרולוגיה למתחילים. ב-25.10 בערב נפתח קורס אסטרולוגיה למתקדמים, בנושא מעברי כוכבים – טרנזיטים, לטובת עריכת תחזיות. מוזמנות ומוזמנים לעולם של הכוכבים. לחצו לפרטים נוספים

 

⚠️ ב-22.10 נכתבה הערה מעניינת, היא חשובה לאותו יום רווי אירועים, אך היא נכונה תמיד!

 

קישורים חשובים : 

 

יחד ננצח

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

1.10
מארס ביחסים עם אורנוס. צריך לומר שגם ונוס ומרקורי טרם התנתקו מההיבט לאורנוס. אנחנו בתקופה של אגרסיה אימפולסיבית. אין יציבות בדברים שקורים, בתגובות של האנשים, במערכות יחסים. זה אפיין את הימים האחרונים, ויאפיין את הבאים. מי שחכם, מנצל זאת לעשייה מרגשת, תוססת, לפאן של אקשן, ויש צורך גדול לשבור שגרה. מתאים מאד לטיול אנרגטי או ליחסים מרגשים בינו ובינה. אבל מי שכבול לשגרה או למישהו, מי שנאלץ להתיישר לפי כללים או רצונות של אדם אחר, מוצא עצמו מורד, או לפחות חש מתחים פנימיים גדולים. הנטייה להתפוצץ, או שפיצוץ שאינו בשליטתנו קורה בחיינו. היזהרו מסכנות, בדרכים, מקצר חשמלי וקצר ביחסים. זהירות, כי מתרגזים בקלות, ובסוף זה קצר בלב. משפיע לאורך ימים רבים (לפני ואחרי).

2.10
מרקורי מולות נפטון. סוג השיח רגשי, ועל-כן אל תנסו להבין או לדבר בהיגיון. מה שיושב אצל הצד השני (או אצלכם) זה בעצם רגש עמוק, ולא בדיוק הדבר שאומרים. אם הרגש פגוע, חשדן, או כועס, זה הוא שמדבר, והוויכוח אינו ענייני. גם לא מתבטאים טוב, ונכנס הרבה דמיון למחשבות. ליצירתיים זה טוב, גם לאוהבים שהכל אצלם בסדר, ואפילו לבעלי חוש ההומור שיצליחו להשחיז בדיחה. אבל זה גם סרטים רעים בראש, חרדות, ותפיסה לא ריאלית של מה שקורה. נטייה להונות, לרמות ולשקר. לא אומרים את כל האמת, אתם או לכם. לפעמים אלו מניפולציות, בעיקר רגשיות שעושים. הניחו שצריך לחפור יותר לעומק כדי להבין למה השני מתנהג ככה, אבל אל תגזימו בפרשנויות מדומיינות, כי גם אתם לא בהכרח סבירים. לא יום טוב לשיחה שדורשת הקשבה סבלנית והגיון. כן זמן טוב להוציא רגש (בעיקר חיובי), אך היזהרו לא להתפוצץ. זאת כי:

הירח חולף מעל-פני אורנוס, וזה יורגש בעיקר המחצית השנייה של היום. עוד טרם התנתקנו מהשפעות ההיבטים של ה-1.10, ובשעות הערב הם מתחזקים אף יותר ע"י מעבר הירח.

3.10
מרקורי חיובי לפלוטו. מרגישים צורך לבדוק את הדברים, לחפור ולחקור לעומק, ולחפש שורש או אמת. זה להתעסק שוב ושוב במה שהשני אמר ולמה, ואולי לנסות לפתור בעיות. זה טוב גם לפתרון בעיות מכל סוג, וסוג החשיבה מעמיק ויסודי. אבל כשחופרים, יש כאלה שיחפרו לשני, או במחשבות טורדניות לעצמם. קשה לשחרר מחשבות, ויש נטייה להינעל על דעות. בכל-זאת אפשר להבין יותר דברים, ואף לפתור בעיות סבוכות. הראש חכם.

3-4.10
ונוס ביחסים עם נפטון. הרבה רגש, ונהדר אם הוא חיובי. יש כאלה שמוצאים אהבה, מעמיקים אותה, אבל רבים-רבים אחרים אומללים בגללה. הרגש מדבר, ויש פחות היגיון. אנחנו עצובים במיוחד אם קיבלנו סימן לא חיובי, אם אנחנו בודדים, אם יחסים התקלקלו, או סתם אנחנו מרגישים שפחות התייחסו אלינו. זו רגישות יתר, אך אלו ימים נהדרים אם יש אהבה טובה, ליצירתיים, וסתם בשביל להתפנק.

5-6.10
מארס ביחסים עם נפטון. לאות, חוסר כוח ואנרגיה. לפעמים זו גישה מניפולטיבית או ערמומית, וצריך להיזהר ממה או מי שאינו ישר. מי שיעגל פינה, ישלם את המחיר בהמשך. לפעמים חולשה ועד מחלה, ואם כך, אז כדאי לנוח. על הצד החיובי, יש יכולת להתגמש, לא להתעקש על האגו, או לחשוב על פתרונות יצירתיים, מתוחכמים ופחות כוחניים.

מרקורי ביחסים עם סאטורן. רצינות ומעשיות. צורת המחשבה אחראית ובוגרת, אם-כי לרוב אינה שמחה. לפעמים נטייה לפסימיות או ביקורתיות (בטח אם מישהו קצת מתחמק מעשייה ועמידה בדרישות נוכח ההיבט לעיל).

6.10
ונוס ביחסים עם פלוטו. רגשות מקבלים עומק ומשמעות. חופרים לנו בלב, לחיוב או שלילה. חופרים בפצע או באהבה, והכל תחת מעטה רציני ומחובר מאד. לכן אפשרית שתלטנות, רכושנות, קנאה, ומעורבות יתר, לצד אכפתיות והזדהות. הרגש כפייתי וחזק מאד, ולכן בכל התקופה נשים שמאוימות ע"י גבר אלים, צריכות להתרחק (קראו גם הלאה).

7.10
הירח בסרטן מעורר את כל כוכבי הרגש של התקופה, בעיקר במוצאי-שבת. נטייה אובססיבית כלפי משהו או רגש, לא עוזבים, ולפעמים זה קצת אלים. קשה לגלות סלחנות או גמישות, ואם זו משימה שצריך לעמוד בה, אז יש כוח. אבל זה עלול לקלקל יחסים, להעיק ולהתיישב על השני, או שיש משהו חיצוני משמעותי שנלחם בנו ולא נותן לנו מנוח. זה יכול להיות מצב פיננסי, בריאותי, בעיה במשפחה וכן הלאה. נדרשת זהירות ממקומות מסוכנים, פשע וכדומה.

שמש ביחסים עם יופיטר. גישה משוחררת יותר, נטייה אימפולסיבית, ולפעמים זה אומץ לפעול. אבל לפעמים זה להגזים במשהו, להתנשא, להסתכן, וכן הלאה. תיתכן אופטימיות, אך לעתים זו אופטימיות יתר או צעד רחב מדי. אל תעשו שטויות, בטח לא בגלל רגש עודף.

8-9.10
מארס שלילי לפלוטו. משפיע לאורך ימים רבים סביב. כל מה שבין כוח בונה לאלימות, בין התמדה לכפייתיות, בין עיקשות לעקשנות. לרוב זה להינעל בצורה נחושה מדי על משהו, אך למשימות חשובות זה עשוי להיות כוח לעמוד על שלנו או לעמוד באתגר. אבל לרוב זה אתגר לא פשוט, ולפעמים קורים דברים חיצוניים קשים שדורשים התמודדות. היזהרו מפשע ואלימות (במקרי קיצון), משתלטנות וכוחניות (במקרים השגרתיים). זו אנרגיה של מאבק, ונראה זאת גם ביטחונית בישראל, אם כי אפשר בהחלט שצה"ל בצד היוזם, או מגיב היטב.

10.10
ונוס מולות סאטורן. גישה רצינית לחיים ולמערכות יחסים, אם-כי יתכן שכבדה מדי. נטייה לביקורת, לדרישות מעשיות מהזולת (ופחות הכלה רומנטית), ולהדגשת רגשות שליליים. תחושת קור וחוסר אמפתיה. לפעמים מקבלים מקלחת קרה ממישהו. לפעמים זו כבדות פנימית או תחושת בדידות. על הצד החיובי, לא מתפנקים ויש מעשיות ואחריות רציניים במערכות יחסים ולחיים בכלל.

11.10
שמש מולות כירון. ביקורת, עיסוק בפרטים, עין בוחנת, ונטייה למעשיות וריאליזם. לפעמים מתעורר איזה פצע, ואולי בעקבות ביקורת, מצב בריאותי, תעסוקתי, וכן הלאה. לפעמים תחומים אלו דורשים מאמץ שעשוי להיות חיובי. שימו לב לא לנדנד מדי לשני, כי יש חוסר שביעות-רצון, והיתפסות לקטנות. על הצד החיובי, יש נטייה לעזור, לשרת, לטפל ולדאוג לשני. זמן טוב לעבודה שדורשת פרטים ודיוק, ומגלים רצינות לגבי החובות, ובמיומנות המקצועית.

12.10
מרקורי במאזניים ביחסים עם יופיטר. רצון לצדק, ולפעמים זו צדקנות. גישה אופטימית, סקרנית, צמאה לידע או לשיחה הדדית. אבל מרוב מילים, לפעמים לא זוכרים גם להקשיב. לפעמים ביטחון גדול מדי, וחופש מחשבה עלול להיות חופש למילים בלי מעצורים או טקט. פטפוט, ריכול, או רצון גבוה יותר של המחשבה הגבוהה, וחושבים על המטרות בחיים או פילוסופיה.

13.10
מארס שרק אתמול נכנס לעקרב, מייצר היבט הרמוני לסאטורן (שבתאי). משפיע לאורך ימים רבים. גישה אחראית וריאלית יותר, ולפעמים זה כלפי כסף וחומר. משקיעים ואנשי עסקים פועלים בזהירות יתרה. כך גם אנחנו במעשינו, ויש נכונות להתאמץ. מבינים שאין דרך קלה או מתנות חינם, ומוכנים להשקיע. הולכים לאט ובטוח למטרות, ודורשים רק את מה שניתן במציאות. הכל תחת בקרה ופיקוח, איזונים ובלמים.

14.10 בשעה 20:54
ליקוי חמה (טבעתי). פני הירח מכסים את פני השמש באופן חלקי, אבל אצלנו זה יוצא לילה, ולא נראה בעיניים את הליקוי. מה שעוד לא נראה בעיניים, זה את אלמנט השינויים שהליקוי הזה מבשל במדינת ישראל, ויפרצו רק הלאה בהמשך. היחסים של הליקוי עם כוכב אורנוס, מדגישים את אלמנט השינוי. אצל רבים מדובר בשינוי חד, דרמטי, או פתאומי, שקורה סביב התקופה. לפעמים הביטוי לכך ממש סביב זמן הליקוי, ולפעמים רק בשבועות שמקיפים אותו. מושפע בעיקר מי שיש לו אלמנט או כוכב כלשהו במפה האישית, סביב מעלה 21-22 במזל מאזניים או שור, אך לא רק.

15.10
נפתח קורס אסטרולוגיה למתחילים. ניפגש בכל יום ראשון בשעה 18:30, ונלמד כיצד לקרוא מפת לידה אישית (ספציפית השיעור הראשון יחל בשעה 18:15, מאחר והוא זמן מיטבי בשמיים להתחיל לימודים). אין צורך בידע מוקדם, ואין צורך בכוחות-על. כל אחד יכול ללמוד, כתחביב, העשרה, או מתוך רצון להתמקצע. הקדישו שעתיים בשבוע, ולמדו עוד משהו בחיים, שיכול להוסיף המון לפיתוח האישי, מעבר להיותו כלי מקצועי מדהים שעוזר בחיים. מוזמנים להשתתף בשיעור ניסיון, ולהחליט לאחריו אם תרצו להמשיך לשאר הקורס. לחצו לפרטים

שמש ביחסים עם אורנוס. חוסר שקט, תנועה, חוסר יציבות, אימפולסיביות, ולפעמים קורים דברים או מתרחשים שינויים. נטייה ללכת עם הרצון בלי עכבות.

17.10
מרקורי ביחסים עם אורנוס. חשיבה אימפולסיבית תזזיתית. חוסר סבלנות וקוצר רוח. לפעמים יש רעיונות מבריקים, או שמישהו סיפר בדיחה שנונה. הראש עובד בקצב, ולא כל מחשבה מספיק אפויה. אבל היא עשויה להיות פורצת-דרך, או מחוץ לקופסה. חוסר ריכוז ועצבנות עלולים להיות מסוכנים, בכביש בדרך לעבודה, או בהתנהלות של הבוקר, וכן הלאה. הורידו הילוך היכן שזה רצוי.

18.19.10
שמש ביחסים עם נפטון. אם נהגנו באימפולסיביות או עצבנות קודם לכן, אם היינו פזיזים או קיצוניים, עכשיו נתקלים בחוסר הצלחה. משהו לא עובד, מתמסמס, מתעייף (או שאלו אנחנו שנחלשים). חולשה יכולה להיות נפשית, פיזית, פיננסית, וכן הלאה.

19-20.10
מרקורי ביחסים עם נפטון, ומשם ימשיך למפגש מסלולים עם השמש. אחרי המחשבה החדה או העצבנית שקדמה, עתה יש חוסר בהירות. אולי כי לא הגענו לתוצאה הרצויה או לה ציפינו. תיתכן חוסר הבנה, בלבול, בעיות תקשורת, סרטים בראש, סרטים שעושים לשני, וכן הלאה. הראש עובד בקצב אש, אבל הוא מתפזר, ומאבדים ריכוז או כיוון ברור. לפעמים זה להתחיל משפט ולא לזכור מה רצינו לומר. לפעמים זה פשוט לא לסיים את המשפט, או לדבר בלי סוף או פואנטה. ולפעמים המחשבה הולכת בכיוונים לא הגיוניים. נטייה לרכל ולפטפט, אבל זכרו שלא כל מה שמישהו אומר, באמת נכון. היזהרו מהונאות, מניפולציות ושקרים.

21.10
השמש ומרקורי ביחסים שליליים עם פלוטו. אחרי כל הבלגן בראש או זה שהיה, עכשיו ננעלים על מחשבה ולא משחררים. נטייה להציק למישהו, לחפור לו, או לעצמנו במחשבות טורדניות. הגישה מאד כפייתית. זה מצוין אם אתם חוקרים במשטרה או במעבדה מדעית, אבל פחות ליחסים בינאישיים. יש צורך לחפש אמת ושורש, להבין, ולנבור בדבר. לפעמים זה לחפש באובססיביות מה עשינו עם החפץ שאבד, או למה מישהו לא מסכים איתנו. קשה לשחרר מדברים, למרות שלפעמים זה כדאי. לפעמים קורים אירועים קיצוניים, וצריך להיזהר מסכנות, פשע ואלימות.

22.10
הירח חולף מעל-פני פלוטו בשעות הבוקר המוקדמות. מדגיש את ההיבט של אתמול. בהמשך הבוקר נחוש שאנו מתמודדים עם תוצאה או מציאות מכבידה או לפחות רצינית.

מרקורי חיובי לסאטורן. גישה רצינית ומציאותית למה שקורה. יכולת ריכוז מחשבה, ולא מפספסים את הפרטים. חושבים לפני שמדברים, אך לא בקלות משנים הלכי-רוח. נטייה לחקור ולבדוק, ומגלים אחריות בהחלטות וחשיבה. שוקלים בצורה פרגמטית, וזה מומלץ לקבלת החלטות או תכנון תוכניות.

ונוס חיובית ליופיטר. יכולת ליצור הבנה הדדית ותקשורת פתוחה. הצלחה חומרית, מעשית, או ביחסי אנוש. גישה מאוזנת שמאפשרת גם בילוי והנאה, לפעמים גם מדברים רציניים שגורמים לסיפוק.

בחרתי להדגיש את היום בגלל ריבוי אירועי שמיים. אך הוא אינו יום דרמטי במיוחד. כמובן שהכל תלוי במפת הלידה של כל-אחד. כדאי לדעת שלא כל היבטי שמיים יורגשו אצלנו, אבל חלקם בביטחון כן. גם אם אינכם מושפעים מהביט מסוים, תוכלו להבחין על מישהו בסביבתכם שמושפע. כשמכירים מפה אישית, יודעים אסטרולוגיה, אפשר כבר לומר מראש מי יושפע מאיזה היבט.

23.10 בשעה 19:21 
השמש תעבור לאזור שמיימי עקרב. תינוקות שייוולדו עד השעה 19:20, הם בני מזל מאזניים, ואלו שייוולדו החל מ-19:21, הם בני מזל עקרב. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

24.10
שמש חיובית לסאטורן, והירח חולף על-פניו. לוקחים את העניינים לידיים, לא מחפפים, לא מתפנקים או נכנעים, ובעיקר מתמודדים. יתכן שיש עם מה, וזה לא יום שמח או של מצב-רוח קל. אבל הוא בהחלט עשוי לייצר הישגים בזכות מאמץ או התמדה, רצינות או מעשיות. הגישה פרגמטית אך נחושה. יש אחריות ומשמעת עצמית, אך לעתים גם הכבדה מגורמים חיצוניים.

25.10 בשעה 18:15
פתיחת קורס מעברי כוכבים (טרנזיטים) לטובת עריכת תחזיות. מתאים למי שיש לו ידע מספיק בניתוח מפת לידה, והכרה עם הכוכבים בבתים, במזלות, ובזוויות שהם יוצרים. לפרטים לחצו כאן.

26-27.10
ונוס ביחסים עם כירון. גישה ביקורתית במערכות יחסים, שימו-לב שהיא אינה קטנונית או נוקבת מדי. רואים כל פרט, וקשה לחוש שביעות-רצון. מצד שני יש יכולת לשרת ולטפל, ואנחנו פחות מפונקים, או לפחות לא מרשים לעצמנו להתפנק ולהתעצל. לעתים זה מעורר ביקורת על מי שכן.

28.10 בשעה 23:23
ליקוי ירח. כדור הארץ יטיל צל על הלבנה באופן חלקי, וזה מסמל שינויים בגורל. על מדינת ישראל הדבר משפיע, וקראו על הימים באים שמרמזים על הכיוון. אם-כי יתכנו שינויים מכל סוג, בוודאי ברמה האישית למי שחווה את השפעת הליקוי שמתרחש במעלה 5 על ציר שור-עקרב.

28-29.10
מרקורי ומארס במולות ליופיטר
. משפיע לאורך ימים רבים סביב. חופש-פעולה, או לפחות רצון לעשות מה שבא (גם אם אין אפשרות). נטייה אימפולסיבית משוחררת, וזה במעשים וזה בוודאי במילים והמחשבות. אומץ לפעול או לרוץ במחשבות, ולתכנן בגדול. לפעמים זה בגדול מדי, וחסרות עכשיו פרופורציות. שמרו עליהן בכל מובן! לפעמים קורים דברים חיצוניים גדולים וחסרי פרופורציה. אומרים מה שחושבים, ומגיבים באופן מידי. נטייה להשתחרר ממה שמגביל, והרבה פעמים יש דרך. אפשר לקדם דברים, רק ודאו שאינכם מגזימים או מסתכנים. עצמאות ואינדיבידואליזם. אנחנו בטוחים יותר בעצמנו, ספקולטיביים או נאמנים לדרכנו. שימו רק לב שזו אינה יהירות, שחצנות, התנשאות, או צדקנות. היזהרו מסכנות ומכל סוג של הגזמות. דברים לעתים יצאו משליטה, וזו יכולה להיות למשל שריפה. סכנת אש מטאפורית או ממשית. זה היבט שיכול להיות חיובי מאד או שלילי מאד. אם שומרים על "כללי הזהירות והבטיחות", ולא עושים שטויות, ניתן מאד להצליח ולהיעזר במזל שישנו.

31.10
ונוס חיובית לאורנוס. צורך לשבור שגרה, וכדאי. צאו לבלות או להפסקת צהריים חביבה. חיפוש ריגושים, רעיונות, יצירתיות, וסוג של חופש. צורך חברתי, אבל לא כזה שבא עם דרישות תובעניות. הרצון להישאר חופשיים.

נאחל חודש טוב

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל