050-7881995

אחת שתיים ודי

17.11.2020

קורונה הסוף! קשה לכם להאמין, אה?! אבל מריחים את סוף המגפה. כלומר זה לא שהמחלה תיעלם, אבל היא לא תהיה בממדים של מגפה. מתי, איך וכמה? בואו נעשה סדר וזום אאוט. כשפרצה הקורונה, היו כאלה שציפו שנשב שבועיים בפסח בבית בסגר, נמגר את הנגיף, והחיים יחזרו למסלולם הרגיל. אח"כ הגיע גל שני, ונכנסנו לסגר גם בחגי תשרי, ומאז ההגבלות עוד לא הוסרו לגמרי. עכשיו מדברים על סגר שלישי, ויש כאלה שאיבדו כבר כל תקווה שאי-פעם נצא מזה. אז בפסח רבים מכם אמרו לי שאני פסימיסט, שרואה שחורות, אני שמח להיות בתפקיד האופטימיסט עכשיו.

עוד לא סיימנו עם ההגבלות, אבל אנחנו לא רחוקים משם על ציר הזמן. כתבתי לכם ב-3 בספטמבר את המאמר "נכנסים לשלב הקשה" (לחצו לקריאה), ועוד לא לגמרי סיימנו איתו. אבל החלק הארי מאחורינו. קשה להתחייב שלא נגיע לסגר, ובהחלט יתכנו החמרות בהנחיות. אבל זה כבר יהיה הרבה יותר נקודתי וקצר. לא יעזור לנו, 2020 לא שנה מפנקת, והיא "תנצל" כל רגע לסחוט מאיתנו עד תומה. אין שחרור מוקדם, ולא ינקו לנו שליש על התנהגות טובה (ותכלס לא הייתה כזו מצדנו). להיפך, היא עלולה לעכב לנו שחרור חודש נוסף, אבל היא תלך לבלי שוב.

אם כן יש לנו לעבור את דצמבר (אחת) וינואר (שתיים), ואח"כ זה נראה סיפור יותר קל (ודי!). אחת שתיים ודי, והכיוון שלנו חיובי ביותר. החיסונים הגואלים יגיעו ממספר חברות שונות, והייצור שלהם ידביק מהר את הקצב. כלומר זה בוודאי ייקח כמה חודשים, אבל זה משפיע מהר לטובה, וממדי התחלואה יישארו נמוכים. אולי זה קצת חיסון העדר, וקצת חיסון יזום, שיחד מצליחים לקטוע שרשראות הדבקה. להערכתי בקיץ הבא אנחנו כבר מטיילים בעולם, נוסעים לחו"ל, אוכלים במסעדות, וקונים בקניונים. אני לא יכול להבטיח לכם שנוכל לעשות זאת לגמרי כרגיל. ואולי המסכה לא תיעלם לגמרי מחיינו, או דרישות אחרות. אבל אנחנו חוזרים לשגרה, גם אם זו שגרה מעט אחרת מזו שהייתה לפני הקורונה.

לכלכלה אלו תקוות אופטימיות, ואנו רואים גם את בורסות עולות בימים האחרונים. אבל דווקא במישור הזה אני הרבה פחות אופטימי. הנזקים שגרמה הקורונה בשנה האחרונה ישפיעו לעוד זמן רב. לא נראה את ההתאוששות המהירה לה מצפים, לצד בעיות נוספות שלולות לצוץ. נזכור שאנו כרגע עדיין בשיאי תחלואה, אירופה נסגרת, ובארה"ב נבחר נשיא שמאמין בסגרים או הנחיות מגבילות. עוד לא ראינו את כל התוצאות של הסגירות האלו, ובוודאי שיש רבים שחשים בכך אישית.

2020 היא שנה שלא נשכח. יהיה לנו "סיפור" לספר לדורות הבאים. אבל היא רק שנה, והיא לא סיפור חיינו. אנחנו בדרך לימים יפים יותר, ולשנה קלה יותר. כמובן שהכל תלוי בנעשה במפה אישית של כל-אחד. אך כאווירה כללית, הדרמה הגדולה שייכת ל-2020, ו-2021 לא מזמנת לנו דברים קיצוניים יותר, או המשך המגפה. מכאן שאינני מודאג מדי ממוטציה של הקורונה בחורפנים בדנמרק למשל, או כל עניין אחר שעלול להחזיר אותנו הרבה אחורה. כלומר גם אם יקרו דברים, הפתרון כבר יהיה יותר זמין.

אבל רגע לפני שאנו נפרדים מהתקופה הזו, אמליץ לכם להמשיך לשמור על הכללים עד הסוף. "אווירת סוף קורס" עלולה להיות מסוכנת ולייצר לנו "גרנד פינלה" שלילי. צריך לומר שרואים יותר התנגדות של הציבור להנחיות, וצורך בחופש והשתחררות. זה קורה בעיקר במחצית השנייה של דצמבר ולתוך ינואר. זה עולמי, וזה יכול לעורר גל מחאות ושבירת כללים. שרדנו עד עכשיו את הקורונה, הקפידו עוד קצת ושמרו על עצמכם עד הסוף. שלא נהיה משה שהלך 40 שנה במדבר, ולא זכה להיכנס לארץ המובטחת.

ללמוד אסטרולוגיה

אחרי שנעבור את השלב האחרון הזה, אפתח 2 קורסים ללימודי אסטרולוגיה בהנחייתי. מי שירצה ללמוד איך הקסם הזה עובד, ולהיות מסוגל לעשות זאת בעצמו, יקבל את מלוא הכלים. כדי להגיע לרמה גבוהה, לא צריך כוחות-על, אבל צריך כישרון (כמו לכל מקצוע), וצריך להשקיע זמן ומאמצים. אפשר ללמוד בצורה מקצועית או חובבנית, בסיסית או מלאה. הקורס הבסיסי ייערך אחת לשבוע למשך שעתיים ו-21 מפגשים. תיפתח קבוצת לימודי בוקר וקבוצת לימודי ערב. אפשר יהיה להירשם לשיעור ניסיון, ומשם לקורס הבסיסי. אחריו יש עוד המון מה להתמקצע. אני המשכתי לימודים מלאים בקבוצה מתקדמת במשך 10 שנים. אבל תוך כמה חודשים כבר מקבלים ידע בסיסי. אפשרות הרשמה ופרטים מדויקים אודות הקורסים יפורסמו בקרוב. אך אתם מוזמנים לקרוא לגביהם מידע כללי בלחיצה כאן

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה