050-7881995

ביידן חולה

22.7.2022

נשיא ארה"ב ג'ו ביידן נדבק בקורונה. הדיווח הוא על תסמינים קלים בלבד, ושהנשיא ממשיך לעבוד כרגיל. הוא קיבל מיד טיפול תרופתי שתופס את המחלה בשלב מוקדם, ואמור להתגבר עליה בקלות. לצערי המפה האישית של ג'ו ביידן מראה אפשרות שהמחלה תהיה יותר משמעותית. אל תחשבו במושגים דרמטיים, אבל זה אולי לא יישאר בגדר "תסמינים קלים בלבד". ככל הנראה יהיו לו כמה ימים יותר מסובכים, ויהיה עליו לעבור אותם. אלו ימים שעלולים להיות מאתגרים, אך כאשר עוברים אותם, מצבו הכללי של הנשיא טוב. גם הקונספירציות לגבי הסרטן ומצבו הרפואי הכללי מוגזמות. הוא אמנם יחסית חלש, והזקנה אכן קפצה עליו, אבל קחו בפרופורציות. בכל זאת בימים הקרובים הוא יתקשה לתפקד.

קורונה בקיץ

לא פעם הבטחתי לכם שסיימנו עם הקורונה כמגפה, סיימנו עם ההגבלות הנוקשות. אבל תמיד הדגשתי שהקורונה תישאר כאן כמחלה. אלו ימים שמעלים אותה קצת, ויתכן גל משמעותי יותר לקראת סוף השנה. אבל אנחנו חופשיים לפעול, וכמו שהבטחתי לכם בתחזית השנתית, אפשר גם לנפוש ולטייל. יש עוד מחלות בעולם, וקיבלנו גם את אבעבועות הקוף. אבל גם היא לא תהיה מגפה, וכבר הספיקה לרדת מהשיח (אם כי עדיין כאן, ויש חולים, אפילו שמעטים). אפשר לנסוע, אך הבעיה היא העומס הרב שנוצר על שדות תעופה, הטיסות, המלונות וכיוצא בזה. ועדיין זכרו שאפשר להידבק גם בקורונה, והיא תלווה אותנו גם בהמשך. אם-כן ניאלץ להתרגל אליה, ולהמשיך שגרה יחד איתה. אבל לא צפוי בקרוב עומס חריג מדי על בתי-החולים, או הנחיות מגבילות בארץ ורוב העולם.

אבל זה לא המצב בסין. בסין עדיין יש סגרים. כרגע 240 מיליון סינים תחת סגר. סין הלכה במסלול ההפוך, והיא תמשיך לסבול מהקורונה עצמה וממדיניות מגבילה גם בהמשך. והעולם? כל העולם יסבול מהקורונה הכלכלית, והשיא צפוי סביב הסתיו-חורף. הסיבות מרובות, זו הכלכלה הסינית המשותקת, המלחמה באוקראינה, מחירי הסחורות, סטגפלציה שתחמיר (מיתון + אינפלציה), משבר האקלים שיגרור עלויות (נזקים ישירים וצריכה מוגברת של אנרגיה). את הקיץ נעבור בסדר, ואפשר גם לטייל בעולם. אבל החורף יהיה יותר קשוח, בוודאי כלכלית. כדאי לקחת בחשבון מראש, אבל ממש אין סיבה להיכנס לחרדה ופאניקה. רק לתכנן ולהיזהר בהתאם.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל