050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – דצמבר 2021

 

כבר ראיתי אנשים שמפת הלידה שלהם מראה על חודש מאד חיובי, אבל ככלל, דצמבר חודש לא סימפטי. האווירה בו רגשית מאד, ולכן רגש אינטנסיבי וחריף מדי ישלוט בנו ובשכל, לטוב ולרע. לכן יהיו סיפורי אהבה מטורפים, לצד אכזבות, אומללות, והתנהגות אימפולסיבית מטורפת. יהיה טירוף חושים וטירוף מערכות. חוסר האיזון יכול להגיע לתחומים שונים, ובין היתר הפיננסי.

ברמה הגלובלית יחריף משבר הקורונה העולמי. נראה יותר מתח בין ממשלות לציבור, בין מתנגדי חיסונים והגבלות, למדניות נוקשה ממשלתית בלתי מתפשרת. כרגע אומרים שהווריאנט החדש אינו אלים יותר, אך מצב שמיים מדבר על סיומים. לכן נראה יותר סיומים מסוגים שונים, של מערכות יחסים, של עסקים, אבל יתכן גם של החיים. כל בעיית בריאות אפשרית, אבל צריך לקחת את האומיקרון, הזן הדרום אפריקאי, מאד ברצינות. כאמור החיסון בסה"כ כן יעיל נגדו, ועל כך מאמר באולפן הקורונה.

אין יום לא חשוב בדצמבר, אבל לא צבעתי לכם את כולו אדום. זה לא אומר שהוא יהיה אדום לכולנו כל הזמן. זה אומר שרבים ירגישו את דצמבר משמעותי מאד (לטוב או לרע), וכל יום אפשרי לכך. הפירוט לימים נמצא ברובד העמוק, כי כשזה עמוק (בקרוב מאמר), התיאור עמוק. אל תחלקו לצבעים, לטוב או רע, אלא הבינו את האנרגיה הנתונה. כל יום מספר סיפור, ועליכם להתאים אותו לסיפור שלכם. עקבו באופן צמוד, אך קראו מראש את התאריכים האדומים. חלקם יספר את הסיפור של דצמבר כולו!

מה שנרשם ב-1, 11, 19, ו-24 בדצמבר, הוא בעל השפעה רחבת טווח, ולמעשה מספר על התקופה. שני תהליכים מאד משמעותיים קורים החודש. האחד הוא עצירתה של ונוס ונסיגתה, שמתרחשות בצמידות לכוכב פלוטו העוצמתי. תהליך זה מדגיש את הרגש, ועושה אותו חזק מאד, חריף! תהליך נוסף הוא יחסי סאטורן ואורנוס שכבר ליוו אותנו השנה, עליהם כדאי לקרוא במאמר "ערעור מסגרות ועל מסגרות". התהליך הזה נמשך גם בינואר.

קישורים חשובים : 

לפניכם הפירוט לימים, והוא מספר על מרכז האנרגיה, אך היא לא עניין של יום בודד. זכרו שההשפעה עשויה להיות גם בימים הסמוכים, ואף לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1.12
ונוס ממשיכה "לרדוף" אחרי מארס, אך לא מצליחה להשיג אותו בכל דצמבר. ההיבט כמעט ונוצר, אך לא נוצר (impedition). לכן דברים כמעט וקורים, אך לא מצליחים להגיע למטרה הסופית במרבית המקרים. זה סביב התחלות רומנטיות, אך גם פיננסיות ואחרות. כל מיני דברים מתחממים, אך אין את הפלומבה. אולי רצים עתה בצעדים קדימה, ובמרכז החורף נצטרך עוד לחזור שוב אחורה. ובכל זאת הקרבה ביניהם מספרת על הרבה התרחשות בתחום הבינאישי בכלל, והרומנטי בפרט. היחסים ביניהם מתקיימים כבר מה-9 בנובמבר, ויימשכו בכל השליש הראשון של דצמבר. אך סביב יום זה גם כוכב נפטון מעורב, ומדגיש את הרצון הגבוה, האמונה, האידיליה ואוטופיה. זו קצת ציפייה גבוהה מדי, ולכן לפעמים אלו אשליות ומתוכן בעיות. לפעמים זו אומללות על רקע הפער בין החלום למציאות, ולפעמים זו הגשמת החלום. המיניות תגבר, וכך גם אינטראקציות בינאישיות מסוגים שונים. כשיש הרבה אינטראקציות, יש גם הרבה בעיות. הכל מסובך יותר, כי הכל ברובד העמוק, המצפה, והרגשן. עתה או בהמשך תיתכן קנאה, רכושנות, ותחרותיות, לצד יותר תקשורת ושיתופי-פעולה. אנשים רוצים להתחבר, או לבצע מהלכים עסקיים ואחרים. אך משהו בכל-זאת חסר גם אם נבין זאת רק בהמשך. בסוף קשה למסגר חלום, ומשהו ממנו עלול לחמוק. על המישור הקל גוברת הנטייה להתבדר על כל צורותיה. הצד השני זה פינוק עצמי, ולפעמים פינוק בתוך היחסים שמייצר בעיות.

1-3.12
השמש ומרקורי הצמודים מייצרים יחסים דיסהרמוניים עם אורנוס. מחשבות פנימיות ומילים חיצוניות עפות לכל עבר. מצליחים לישון? מי שמזהה מעט קושי, ההמלצה להחליט על כדור מתאים בשלב מוקדם של הלילה, כי אין שקט. לפעמים ממש קורים דברים מפתיעים, או שיש חוסר יציבות בחיינו. הימנעו מהחלטות, דעתנו לא יציבה. הימנעו מתגובות אימפולסיביות וחוסר שליטה.

4.12 בשעה 9:42
ליקוי חמה
מלא בקשת, ובהיבט לאורנוס. שינויים, לפעמים משני חיים, ולפעמים קלילים. התחדשות טובה או שינוי לרעה. שינוי יזום או כזה שמתרגש עלינו משום מקום (במקרים רבים בהפתעה). צריך להבין, זה לא סותר את מה שנרשם לכם ב-1.12 ומלווה את התקופה. התחלה חדשה (פיננסית או רומנטית, או כל שת"פ), מתקשה להגיע הגשמה מלאה. אך זה לא אומר שדברים לא קורים. הימנעו מניסיון לייצר סדר או ארגון בימים שלפני הליקוי, כי קשה לקָבֵּעַ דברים, אולי יצוץ עניין או מידע חדש. רק מי שיגלה גמישות, ומי שילך עם השינוי המתבקש, יוכל לנתב או לשלוט בו באופן חיובי. למדינת ישראל אלו ימים שמייצרים יותר חדשות.

6.12
מארס חיובי לפלוטו. כוח מניע וכוח ביצוע. יכולת התמדה וריצה למרחקים ארוכים. או יותר נכון הליכה נחושה ועוצמתית. זהירות לא להגזים, כי הצד השני של אותו המטבע הוא אובססיביות או עקשנות ושתלטנות. לכן יתכנו קונפליקטים בינאישיים. כוח התמודדות עם בעיות, אך לפעמים כוח עוצמתי של בעיות מכה בנו. כוח למטרות אותם מקדשים, אך לפעמים הן אינן המטרות הנכונות או ההגונות. יופיטר שמעורב מגדיל את הכל, ולפעמים התנהגות יוצאת משליטה. משפיע לאורך טווח ארוך יחסית של ימים סביב.

7.8
מרקורי שלילי לנפטון. חשיבה לא בהירה, נטייה לדלוזיות ואשליות. חוסר בהירות בתקשורת, והסקת מסקנות לא הגיונית. יום רע להחלטות מעשיות, מעולה לחשיבה יצירתית, צריכת אומנות, כמו האזנה למוזיקה, או סתם לחלום בהקיץ. בחסות ההיבט הבא (ב-7-8.12), היזהרו לא לפעול קיצוני בגלל סתם "סרט" שיש לנו בראש.

7-8.12
מארס שלילי ליופיטר. חוסר באלנס וחוסר זהירות. נטייה להגזים, להמר, לומר את מה שעל קצה הלשון, והיזהרו ממי שמשתמש בקצה היד. על רקע ההיבט מאתמול שנוכח חזק, תיתכן עקשנות, שתלטנות, רכושנות, קנאה, ואין שליטה עצמית טובה על כל אלו. זו אינטנסיביות פנימית שיוצאת בהתנהגות חיצונית לא מרוסנת. נהדר לטיפוס שלא עומד על שלו בד"כ, מסוכן לטיפוס אגרסיבי, ספקולטיבי, שחצן, או בטוח מדי בעצמו.

9.12
הירח מפעיל את ההיבט של ה-7-8.12 בעיקר בשעות הבוקר-צהריים. אם התאפקתם עד עכשיו, נסו עוד קצת. לפעמים זה השלב בו משהו שדגר מתפרץ.

10.12
ונוס ומרקורי ביחסים מוחלשים, ופלוטו "משגיח" מהצד. זה הרבה שקורה ביחסים בסופ"ש הזה. למעשה ונוס כבר בעצירה לקראת נסיגתה, והחיבורים למרקורי מעודדים שיחה ערה ו/או מעמיקה. זה ביחסים שבינו לבינה, שאולי מעמיקים, ובמקרים אחרים מתפוררים. כלום לא נשאר ברובד השטוח, והרגש עז וגועש. סביב הסופ"ש הוא מוצא את דרכו החוצה במילים, אבל לפעמים האמירה מניפולטיבית או שתלטנית, וזו לא תקשורת הדדית מכבדת. זה הרבה רגש, ולפעמים הוא על משהו מהעבר. משהו התעורר, ומחפשים תשובות. לפעמים סתם רוצים לדעת דברים, ממחקר ועד סתם לדחוף את האף. מחשבות אובססיביות, ולפעמים זה להציק לזולת. מומלץ לשוחח בכנות, ולזכור להקשיב. מומלצת תקשורת רגשית, כי יש הרבה על הלב (לחיוב או שלילה, ואפשר גם עם סתם חבר).

11.12
ונוס מפגש פלוטו
. ביום זה מדויק, אך בגלל נסיגת ונוס הקרבה, המפגש שהחל להיווצר כמעט מתחילת החודש, לא ניתק לאורך כל חודש דצמבר. הרגש בעומקים הכי נסתרים, מתמלא עוד ועוד, ו"מגלה ארצות". דברים שלא ידענו שקיימים בנו. האחד מתאהב כמו שמזמן כבר לא קרה לו, ואחר מתמודד עם מה שהודחק בתת-המודע, אולי הכואב ואולי המרגש. חשים הכל בעוצמה, אהבה, שנאה, וזה גורר מעורבות גבוהה בחיי יקירינו. לכן לפעמים זה מייצר שתלטנות, רכושנות, או קנאה. מריבות עלולות לצאת משליטה, כי הרגש בלי שליטה. נטייה לכפייתיות במערכות יחסים (בעיקר רומנטיות, אך לא רק). זכרו לתת לשני לנשום, אך לפעמים מרגישים שאנחנו לא נושמים. אי-אפשר עם, ואי אפשר בלי. סכנת אלימות, ונשים בסיכון צריכות לקחת בחשבון. כללית יש יותר פשע, הונאות, עבריינות מכל סוג, ונטייה לאכזריות. אך גם הרגש החיובי מעמיק, כך ש"לתמונה נוספו המון צבעים".

תחום נוסף שעלול להיות מושפע הוא הפיננסי. עסקים שנסגרים, פשיטות-רגל, לצד כוכבים חדשים שעולים. טלטלה עולמית. ברמה האישית יתכן הפסד פיננסי או נסיקה, והמהפכה יסודית.

קראו בהרחבה את הפוסט "כשזה עמוק".

12.12
שמש שלילית לנפטון. אם אתם בעננים, וודאו שאין אלו אשליות. נטייה  להתמכר לחלומות בהקיץ (ולכל מה שממכר). איבוד עצמי בתוך תקופה של רגש. או אם הוא חיובי, אולי הוא יאכזב. אך  במקרים רבים מתמודדים כבר עתה עם אכזבה, קורבנות, ויש רחמים עצמיים. לפעמים הפסדים מעשיים מסוגים שונים. שמרו על הבריאות והאיזון.

13-14.12
מרקורי ומארס עוברים יחד מזלות, ושומרים על יחסים עקיפים ביניהם (גם בכל הימים סביב). שינוי מצב שגורר שינוי שיח, או הפוך. הנטייה לדבר, לפעמים באימפולסיביות ולא חשבנו עד הסוף. הרגש חזק או כפייתי (זוכרים? קראו ב-11.12), ואין שליטה על הפה. לפעמים זה חיובי, כמו שיחה מתלהבת, או מישהו שסתם מדבר יותר עם הידיים. שימו לב שיש פחות יכולת להקשיב, וקצב הדיבור מהיר מדי. בכלל ימים של קצב מהיר, דבר רודף דבר.

15.12
יום לא נוח. הירח מפעיל את ההיבט של ה-24.12 (קראו שם). מעצורים, עיכובים או בעיות גוררים עצבנות או טעויות שעושים מתוך אימפולסיביות. או הפוך, משהו שקורה בהפתעה או פעולה אינסטינקטיבית אימפולסיבית גוררים בעיה או מכשול מעכב. לפעמים נוקשות מצד מישהו (או נסיבות כאלו), אך שימו לב איך אתם מגיבים לכך. הנטייה להגדיל מאד את הנזק.

16.12
הירח מפעיל כוכבים רבים, ומייצר התרחשויות רבות (פנימיות או חיצוניות). יש כאלה שמקדמים דברים, אבל יש כאלה שרודפים אחרי הזנב של עצמם. ההמלצה: אל תשאבו למערבולות רגשיות, נסו להביט ממעוף הציפור, ובצעו הכל עם שליטה עצמית ובקרה קרה או מעט מרוחקת.

17-18.12
השמש מייצרת יחסים עקיפים עם ונוס ופלוטו הצמודים. מדגיש את כל מה שנכתב לכם ב-11.12 (קראו שם). אגו נכנס לעניין, ואנחנו מקבלים אנרגיה לפעול. כוח להזיז דברים, להילחם על מטרה, על אהבה, אבל גם נגד מישהו, ועימותי-כוח עוברים סף מסוכן.

19.12 בשעה 12:36
ונוס ברטרו
.
אמנם בשעה זו ממתחילה הנסיגה הרשמית, אך חשים בה כבר שבועיים קודם. הנסיגה תלווה עד סוף ינואר, אך בדצמבר השפעתה תהיה כפי שמפורט לכם ב-11.12. בנוסף, מרגע זה לא מומלץ להתחיל עסקאות חדשות, היכרויות בינאישיות חדשות, לא להתחיל שיפוץ בבית או קוסמטי, לא לקנות פריט אסתטי, ולא לחתום על חוזים.

לקריאה בהרחבה על נסיגת ונוס לחצו כאן.

19-20.12
השמש הרמונית עם יופיטר, אבל ונוס ופלוטו הצמודים עדיין מעורבים. לכן האנרגיה הזו מימים קודמים נמשכת, אבל עם יותר גאווה או ביטחון עצמי. לפעמים זה מצוין להשיג דברים, והביטחון שאנחנו מקרינים גורם לאחרים ללכת איתנו, והמזל מאיר פנים. אך היזהרו לא להגזים, לא במטרות ולא בחשיבות העצמית. שלא נהיה בבחינת "אֲנִי וְאַפְסִי עוֹד". אם מתגברים על האלמנט המסתכן, האובססיבי, או היהיר, יתכנו הזדמנויות בכל תחום.

20-21.12
מרקורי הרמוני לאורנוס. חושבים מקורי ומחוץ לקופסא, ויתכנו רעיונות טובים ויצירתיים. לכן אפשר לחשוב על פתרונות או דרכי התמודדות עם המציאות (בייחוד למי שהיא מסובכת עבורו עתה). צורך בריגוש מחשבתי, טוב לשיחה מפרה. בגלל שסאטורן מעורב, החשיבה הגיונית ופרגמטית לרוב, אם כי אצל אחדים הוא יביא נוקשות מחשבתית מרדנית ומתנגדת רק כדי להתנגד.

21.12 בשעה 17:59
השמש תעבור לאזור שמיימי גדי. תינוקות שייוולדו עד השעה 17:58, הם בני מזל קשת, ואלו שייוולדו החל מ-17:59, הם בני מזל גדי. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

בשעות הצהריים הירח מפעיל את ההיבט של ה-25.12 (קראו שם)

22.12
יתכן יום לא נוח, ובעיקר בשעות הערב-לילה. הירח מפעיל את ההיבט של ה-24.12 (קראו שם). מעצורים, עיכובים או בעיות גוררים עצבנות או טעויות שעושים מתוך אימפולסיביות. או הפוך, משהו שקורה בהפתעה גורר בעיה או מכשול מעכב. לפעמים נוקשות מצד מישהו (או נסיבות כאלו), אך שימו לב איך אתם מגיבים לכך. הנטייה להגדיל מאד את הנזק.

24.12
סאטורן ואורנוס ביחסי מתח. ביום זה מדויק, אך מתקיים כמעט כל דצמבר וינואר!
זהו מתח עצום בין הצד המבקש לשמור על החוקים, המשמעת, התלם, הרצינות, ההתמדה, ואחריות. לבין הצד שרוצה לפרוק-עול, להתנגד, להיות מיוחד ואחר, או פשוט לשבור את המסגרת. זהו קונפליקט בין אינדיבידואליזם לקונפורמיזם. ברמה האישית קשה לנו לאזן או לפשר בין החלקים, ואז לעתים בוחרים באיזה קיצון. אולי קופאים ללא תזוזה ונותרים חסרי שביעות-רצון, ואולי באבחה של רגע פועלים באימפולסיביות לא מחושבת. אחרי שהחזקנו בסוף מתפוצצים, והנטייה לבחור בסוף בשינוי. אך בכל צד שלא נהיה, יש הפסד ואין שלווה. ברמה הגלובלית זהו המתח בין הממשלות לציבור ברקע הנחיות הקורונה. הגבלות וחוקים, ומולם מתנגדי חיסונים. זהו זמן גלובלי של הגבלות שיא, לצד הפרות והפגנות שיא.

אוראנוס סאטרון

יחסי סאטורן-אורנוס ליוו אותנו לאורך 2021. הקשר בין הכוכבים היה חזק בין פברואר ליולי, והוא חוזר לחודשיים הקרובים. לכן מסגרות שהתערערו באותם חודשים, חוזרות להתערער, או שהן מגיעות לשלב התוצאה. לפעמים זה יוצא על עניין אחר. בזמנו, כתבתי לכם את המאמר "ערעור מסגרות ועל מסגרות". המאמר ישן, אבל האנרגיה שהוא תיאר חוזרת. זהו הסיפור של 2021 כולה. לרשותכם אני מביא שוב את המאמר ההוא, הוא יסכם לכם תקופה, את השנה, ויתאר גם את דצמבר-ינואר הנוכחיים:

"ערעור מסגרות ועל מסגרות" (לחצו)

25.12
ונוס הנסוגה במפגש עם פלוטו
. ביום זה שוב מדויק (הפעם ונוס נפגשת שוב עם פלוטו בנסיגתה), אך המפגש לא ניתק לאורך כל חודש דצמבר. והמשמעות? חזרו וקראו מה נכתב לכם ב-11.12, אז המפגש היה כשוונוס נעה קדימה. יתכן שבזמן הנסיגה היא מציפה תהליכים שכבר החלו. זכרו שמפגש מלווה אותנו כל החודש.

קראו בהרחבה את הפוסט "כשזה עמוק" .

26-27.12
מרקורי הרמוני לנפטון. מחשבות נוגות, השראה ודמיון, אך לפעמים זה "סרט" שיש לנו בראש. לכן עלול להגביר חרדות או אומללות. רואים בצבעים, ומצוין ליוצרים ואומנים. זמן טוב לסרט יפה או מוזיקה שנכנסת ללב. יתכן קושי בצורת ביטוי מסודרת, או בתקשורת בינאישית. מצד שני אפשרות לדבר ללא מילים ברגשות. בלילה בין התאריכים יתכנו חלומות חזקים, מעניינים, או מוזרים.

28-30.12
מארס ביחסים עם סאטורן ואורנוס, ולכן מפעיל את ההיבט ביניהם. קראו ב-24.12. יתכן שזה שלב הפעולה, ההוצאה לפעול תכלס של האנרגיה המתוחה. זמן מסוכן גם ברמה הפיזית. היזהרו בדרכים וכדומה, אך היזהרו גם על הלשון. הנטייה אימפולסיבית והאגו גבוה. סכנה של דברים שיוצאים משליטה, והנטייה להתעקש גם כשזה ראש בקיר. אולי כדאי יותר לגלות גמישות, אך אנשים יתקשו לשנות כיוון או לסגת. אתם עשו נכון, הגישו סולם לאחר, ואפשרו לו לרדת. ואל תתביישו לרדת גם בעצמיכם.

30.12
מרקורי מפגש פלוטו. מחשבות טורדניות או אובססיביות. נתקעים וקשה לשחרר. מישהו מציק או משתלט. הבוס לא עוזב, החבר לוחץ, או יקירנו מתערבים מדי בחיינו. מדברים בלהט וברגש. מצד שני יש יותר יכולת לרדת לעומקם של דברים, ויש רצון להבין מהות או סיבה. אלמנט חוקר, וזה מצוין למחקר, אך תיתכן הגזמה של מישהו שעוקב אחרינו. אל תבְלֶשוּ אחר אהובכם, ואל תנסו להשפיע במניפולציות. הנטייה מוגזמת ולכן עלולה להיות מורגשת ומוליכה למריבות. לפעמים מתגלה כך סוד, כי חפרנו וחשפנו. מצוין ללימודים והבנה מהסוג הגבוה.

31.12
קורס כוכבים ברטרו -פתיחה

לבעלי ידע ממשי באסטרולוגיה ואסטרולוגים מקצועיים, לימודים מדי שישי. לחצו כאן לפרטים.

השמש בדרך להפעיל את ההיבט של ה-24.12 (דיוק רק ב-1.1), ובלילה הירח מפעיל את מארס. לכן מומלץ לחגוג בזהירות. נאחל שנה טובה. ממני תקבלו את התחזיות השנתיות.

שנה טובה !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה