050-7881995

מצב שמיים

DECEMBER

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – דצמבר 2022

 

הזמן הקריטי של החודש הוא בין ה-7 ל-10 בדצמבר. בזמן זה דרושה זהירות מרבית. יש לכם פירוט רב לפי ימים, ובכל יום התיאור אחר. נסו להבין מה הוא אומר לכם. התחזית אינה תחזית אישית, כי לא נעשתה לפי מפת לידתכם האישית. לכן לא הכל יתאים, ותמיד צריך לעשות התאמות לחייכם. חשבו איך היא כן מתבטאת בחייכם, או מי בסביבתכם. המטרה אינה להלחיץ או להפחיד, אלא להסביר מה הנטייה של כל זמן וזמן. אל תחלקו לטוב ורע, אלא חפשו הבנה עמוקה של המילים המתארות כל יום ויום. כשמפתחים מודעות לאנרגיה המתקיימת, ניתן להיערך, וניתן לעתים להימנע או להפחית משמעותית את הבעיות.

נסיגת מאדים (מארס)

ליוותה אותנו בכל נובמבר, וממשיכה כל דצמבר. נסיגה ארוכה, אך אסור להפריז בחשיבותה, ובטח לא לעצור את החיים. נסיגת מארס כן ממליצה לעצור תהליכים מעשיים, כמו שיפוץ בית, התחלת פרויקט או עסק, ניתוח כירורגי שאינו דחוף או הכרחי, רכישת רכב, וכדומה. אבל כן אפשר לקדם עניינים אחרים, כמו היכרות רומנטית או לימודים, נסיעה לחו"ל או רכישת סלון, ובהחלט ניתן לתכנן או לקבל החלטות. אסור לחלק את השמיים לטוב ורע. הנכון הוא להבין מהות של כל היבט, ולא למדוד את טיבו. קראו בסבלנות את כל ההמלצות לגבי נסיגת מארס. אם תתחשבו במה שהוא אומר לנו, יש סיכוי שנעבור אותו יותר טוב. הנסיגה החלה ב-31 באוקטובר, ותימשך עד יום שישי ה-13 בינואר. אך טווח ההשפעה הרבה יותר רחב. שימו לב בפוסט על הנסיגה למיקוד של "סוף נובמבר" שמתקיים גם בתחילת דצמבר, ולאחר מכן מיקוד לשבוע שני ולשלישי של דצמבר. לחצו על התמונה או הקישור מטה וקראו:

נסיגת כוכב מאדים

נסיגת מרקורי

תחל ב-29.12.2022 ותימשך עד ה-19.1.2023. אך נהוג לקחת עוד כחמישה ימים לכל כיוון כמשפיעים. קראו על כך ב-29.1 בתחזית. בנוסף יפורסם פוסט נרחב בעמוד הפייסבוק

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר:

1.12
ונוס ומארס נעמדים זה מול זה, מרקורי "מחזיק להם את היד" מהצד, וגם הירח מפעיל את ההיבט. לכן גם אנשים יכולים לעמוד זה מול זה, וקצת להתווכח או ממש לריב. זה נכון בעיקר בין גברים לנשים, אך לא בהכרח. זו אנרגיה עצבנית, מהסוג שמבטאים, ולפעמים בקולניות. הנטייה היא לא להבין זה את זה, ובכלל זה זמן של פחות היגיון, ויותר רגש סוער ומידי (ורגש מכל סוג). הימנעו מהחלטות, וקחו בחשבון חוסר פוקוס. בגלל הירח שנצמד לנפטון במזל דגים היום נמרח לנו, יתכן בלבול, חוסר אונים, או חוסר יכולת להסביר או להבין מילים. לכן הרבה אי-הבנות בין בני-אדם, לצד טעויות מעשיות. תיתכן תחושת אומללות או רחמים עצמיים. יום להימרח או לחלומות, אבל היזהרו לא לחלום על הכביש. אין מיקוד או ריכוז, או שהעצבנות מפריעה לחשיבה.

1-2.12
מרקורי שלילי לנפטון. אי-הבנות וטעויות. הראש לא במקום, או שהוא לא חושב ריאלי ומעשי. נטייה לחלום, לעתים בהקיץ. נטייה לפספס את הפרטים הקטנים, אלה שאלוהים נמצא בהם. נטייה לשקרים ומניפולציות, כאלה שעושים או קורבן שלהם. היזהרו מאנשי מכירות ולינקים עליהם אתם לוחצים. יתכן בלבול, חוסר אונים, מחשבות נוגות או אומללות. טוב ליצירה ואומנות, להומור חכם ולפינוק.

ונוס חיובית לסאטורן. יכולת לשתף-פעולה תוך הרגעת האגו (אולי עקב תחושת חולשה או צורך בוויתור). ראייה ריאליסטית של מצב חומרי או מערכות יחסים. אך אולי זה מה שמאמלל אותנו קצת. כלומר הבנה של המציאות העגומה גורמת לתגובה רגשית מוגזמת מדי.

4.12
ונוס שלילית לנפטון. זמן דמיון ושקיעה בחלומות, לעתים אלו רגשות חזקים, והם עלולים להיות שליליים. זו רגישות יתר, ולכן פחות היגיון. אולי הרקע הוא חוסר חשק של תחילת השבוע. אך ההיבט משפיע מאד גם במוצ"ש (אתם זוכרים שטווח ההשפעה אינו עניין של יום בודד). לכן מוצ"ש יתאים מאד לבילוי ופינוק, אך פחות לסידור בעיות ביחסים. בימים אלה יש לנו ציפיות לא ריאליות מהזולת, והוא אינו יכול לעמוד בהם. זה היבט שעשוי להיות רומנטי, אך הציפייה עלולה להיות מוגזמת.

שמש חיובית לכירון. היבט מעשי שמאפשר לנו לעמוד בחובות וצורכי היומיום. הנטייה קצת לביקורת, אך יש יכולת לראות את הפרטים החשובים. תחת שני היבטי שמיים אלו, הנכון בזמן זה הוא להתרכז בעבודה ומשימות, לשרת או לטפל כי צריך, ולשים בצד את מה שמרגישים לגבי דברים. הרגש אינו ברור, אך הצד המעשי יכול להיות יעיל.

מרקורי ביחסים משניים עם פלוטו. נטייה לחקור ולברר ולהגיע לאמת, אך גם נטייה אובססיבית לחפור בדברים. הימנעו מחפירה למישהו או עצמית.

5.12
הירח עובר מעל אורנוס וממשיך ליחסים עם מארס. מפעיל את ההיבט של ה-8-9.12 (קראו שם). היזהרו בעיקר המחצית השנייה של היום. סכנת תקריות והתפרצויות בלתי צפויות, אלמנט של הפתעה או אגרסיה.

6.12
מרקורי שלילי ליופיטר. חושבים בגדול ולא בזהיר. לפעמים קוצר רוח או קפיצה למסקנות. מילים נאמרות בלי לחשוב, או רעיונות לא נאפו עד הסוף. מצד שני חשיבה רחבה יותר שמגדילה את הפרספקטיבה. תיתכן אופטימיות או שמחה, רק היזהרו לא לפעול בצורה מסוכנת עקב ביטחון ש"יהיה בסדר".

7-8.12
השמש ממול מארס הנסוג
, וביחסים עם אורנוס. מרכז ההיבט ברביעי בלילה וחמישי בבוקר. נדרשת זהירות מרבית בזמן זה, אך בכל התקופה סביב. בבוקר חמישי הירח עובר מעל מארס הנסוג ונותן לו "בוסטר". זהירות נדרשת בעיקר למי שקם מוקדם. זו אנרגיה אלימה, ולפעמים קורה משהו רע. אך במקרים רבים זו רק תחושת עצבנות, ולפעמים מקלקלים יחסים בגללה. לפעמים נתקלים בבעיה מעשית, והנטייה להילחם. זו מלחמה נחושה, ולחלקנו זו המון אנרגיה רבה. ביחסים זה בלתי מתפשר, זמן אגרסיה והתנגדות. אנחנו מתעקשים להיות אנחנו בכל מחיר, ויש מעט יכולת הכלה. לכן תגובות אימפולסיביות והדגשת העצמאות ועד כדי מרדנות או פריקת-עול. קראו בהרחבה על נסיגת מארס

ונוס על הקָֿסְט עם פלוטו (ביחסים משניים). לכן תחושות חזקות ורגשות כפייתיים. לעתים זה רגש חיובי, ולעתים שלילי כמו כעס, שתלטנות וקנאה, ועד כדי אלמנט ניתוק. הישמרו גם מבחינה פיזית וכלכלית.

8-9.12
בלילה בין התאריכים מארס הנסוג מגיע לדיוק של אותה המעלה בה נמצא אורנוס במזלות שכנים. זהו היבט דרמטי ויהיו דרמות אצלנו או בסביבתנו. אבל ההיבט הזה ארוך, ולא עניין של יום בודד. טווח השפעתו הוא בין ה-1 בדצמבר ועד ה-18 בדצמבר, וזה מה שהופך אותו לחשוב במיוחד! אל תחשבו שכל מי שמושפע, קורה לו משהו דווקא ברגע הדיוק. כל הטווח עלול להיות מסוכן, ויכול להיות ביום אחר. אך לרבים זה סביב יום זה, ויתרבו החדשות בעולם. סכנת רעידות-אדמה, פיזיות אבל בטח מטאפוריות. זו תקופה בה קורים דברים, ולא תמיד יש לנו שליטה עליהם. דברים קורים בהפתעה, ורק במקרים נדירים היא חיובית. סכנת פציעות, תאונות, ותקריות. אם אתם לא משתתפים בעצמכם במונדיאל, אז כדאי להפחית בפעילות ספורטיבית שעלולה להיות מסוכנת. יתרבו תאונות בכביש ובכלל. בעיות בריאות, עצבים ולב, ואם יש סימן, צריך למהר להגיב ולטפל, לקחת ברצינות. גם התגובות שלנו אימפולסיביות, וזה מקלקל יחסים או מקלקל לעצמנו. אל תתפטרו מהעבודה רק בגלל מילה שנאמרה. ובכלל אל תגיבו לדברים באותו הרגע, דברים יוצאים משליטה. אם מישהו אחר היה מלחמתי או אימפולסיבי, התרחקו ואל תיצרו אסקלציה. לחצו וקראו בהרחבה על נסיגת מארס.

זמן זה מביא שינוי. יש כאלו שיעברו שינויים מהפכניים בחייהם. לעתים השינוי חיובי, והוא סוף-סוף משחרר את מה שהיה תקוע. זהו זמן הנעה קדימה, אך לעתים ההנעה היא של תהליך שלילי (ברוב המקרים). אחד מגלגל עסק, ואחר פושט-רגל. התפקיד של זמן זה הוא להזיז את מה שהיה תקוע זמן רב והתאבן. אם לא נעשה אנחנו את השינוי, יתערב הגורל וישנה בשבילנו. השינוי לרוב כואב או לפחות אינו נוח. אבל יש לו סיבה ויתכן שהוא נדרש. לכן גם אם זה נראה לנו רע בהתחלה, יתכן שביום מן הימים נבין שזה הביא לדרך יותר טובה. בלי פאניקה, אצל רובנו לא תהיה דרמה כזו גדולה. אבל בטח תבחינו אצל מי בסביבתכם. הכל תלוי כמה המפה האישית מתכתבת עם מצב שמיים זה. הושיטו יד למי שחווה דרמה, והיו לו לעוגן. הדבר שהוא הכי צריך זו יציבות. תנו יציבות בִּמְקום זו שמאד חסרה בימים אלו. אם רוחות שינוי מנשבות לזולתכם, היו אתם לעוגן יציב עבורו.

ונוס שלילית ליופיטר. היבט קליל שמאפשר בילוי והנאה, בעיקר סביב שישי בבוקר ועד הצהריים (כשהירח מצטרף). מי שחווה צרות, יכול לנצל זמן זה להשתחרר קצת מהמועקה בעשיית פאן. נטייה לבזבזנות וחוסר בקרה מכל סוג. אימפולסיביות ביחסים וקניות. צאו לבלות (ואפשר ליהנות), אך הימנעו מהגזמות וסכנות.

10.12
הירח מפעיל את ההיבט של ה-8-9.12. זו שבת שכדאי להירגע בה ולהתרחק מכל מיני דרמות. מפה אישית תאמר מי מושפע, כמו למשל כל מי שיש לו כוכב או אלמנט במפה סביב מעלה 15-16 קשת (כמו למשל ילידי ה-7 וה-8 בדצמבר בין היתר).

12.12
השמש חיובית לסאטורן. בקרה ושליטה, וניתן לפעול בצורה מעשית ומתונה. אחרי כל הרעש שהיה, זה זמן טוב לסדר דברים. טוב לארגון ולכל מה שדורש ראיית פרטים ומשמעת עצמית. זו אנרגיה יותר רצינית, ולפעמים יש תחושה כבדה או מגבלה. אבל ההתייחסות אחראית וריאליסטית. לפעמים מקבלים תפקיד או נוספת אחריות. נכונות להשקיע וגישה בוגרת.

13.12
הירח מפעיל את ההיבט של ה-12.12, בעיקר בשעות אחר-הצהריים. אווירה רצינית ואף אולי כבדה. זמן לטפל במה שנדרש, ולגייס סבלנות (גם בלי חשק). לעתים זה מגיע אחרי שהתחלנו את הבוקר בלחץ, חוסר סבלנות, או תקרית.

14.12
שמש שלילית לנפטון. חוסר הצלחה או חוסר יכולת להתקדם. לא תמיד הסיבה ברורה, ויש תחושה מעורפלת. לעתים זו עייפות, אנרגיה ירודה, או מחלה. נטייה לבלבול וחוסר יעילות. תיתכן על כך ביקורת, קראו ביום הבא (15.12). מצוין לפינוק ומריחת זמן, ואומנות וכל יצירתיות שהיא. לא לקבל החלטות חשובות.

15.12
מרקורי שלילי לכירון. נטייה לביקורת והתמקדות בפרטים השליליים. לפעמים זה בעקבות פספוס או חוסר מיקוד או מריחת זמן שלנו או של זולתנו (ראו את ההיבט של אתמול ה-14.12). אבל הנטייה קצת קטנונית. אל תהיו קטנוניים איתי, אם חשתם את ההיבט של 15.12 דווקא ב-14.12, אני ממש לא מתפלא. לכוכבים טווח השפעה רחב, והם לא יודעים שבחצות הליל מתחלף תאריך. סימון הזמן שלנו מלאכותי, והכוכבים נעים כתהליך בחלל.

16.12
מרקורי שלילי למארס הנסוג. חוסר סבלנות וסובלנות. נטייה להתווכח ולומר את שלנו (או שאחר מעיר לנו). תקריות וקצב מהיר של היום או המילים.

17.12 בשעה 11:00 בבוקר
אתארח באירוע "שבתרבות" בהיכל התרבות של ראשון-לציון, רחוב ז'בוטינסקי 16. הציבור מוזמן.

לצפייה בווידאו בן 5 דקות מתוך השתתפותי באירוע "שבתרבות" מלפני שנה לחצו כאן.

17-18.12
מרקורי חיובי לאורנוס. חשיבה מחוץ לקופסה. רעיונות וצורך בריגושים מחשבתיים. ערנות ואינטואיטיביות מחשבה, אך גם חוסר סבלנות מחשבתית. חג שמח!

19.12
ונוס ביחסים עם מארס וכירון. פותחים את הפצעים, מדברים על מה שכואב. נטייה להעמיק סכסוך או לאי-הבנות. חוסר סלחנות ונטייה להיתפס על הקטנות. ביקורתיות ונטייה לבטא אותה, ולא בצורה מספיק נעימה. יכולת לבצע חובה ומשמעת דייקנית, אך לא בהכרח שזה עם חשק.

שמש ביחסים משניים עם פלוטו. כוח עמידה ואנרגיה מתמשכת. זה טוב כשצריך להתמיד במשהו, אבל לפעמים מתמידים בנדנוד למישהו. גישה קצת שתלטנית או כפייתית, והמטרה מקדשת את האמצעים.

19-20.12
מארס חיובי לכירון. היבט ארוך שמשפיע על כל הימים סביב. יכולת לבצע עבודה דייקנית ויסודית. מתעכבים על הפרטים, אם כי לעתים זה לאבד קצת יעילות. רואים את הפרטים, אם כי לעתים זו קטנוניות. לעתים ביקורת אגרסיבית, אך בהחלט יש עין בוחנת וכושר הבחנה.

21.12 בשעה 23:48 
השמש תעבור לאזור שמיימי גדי. תינוקות שייוולדו עד השעה 23:47 בלילה, הם בני מזל קשת, ואלו שייוולדו החל מ-23:48, הם בני מזל גדי. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

21-22.12
שמש שלילית ליופיטר. גישה אופטימית, אבל לפעמים מדי. הימנעו מהעמסת התחייבויות, שלא בטוח שתוכלו לעמוד בהן. יש אמונה, אבל לא תמיד היא לוקחת בחשבון את הקשיים. לפעמים מזל, או שנדמה לנו שאנחנו הכי יודעים. סכנת יהירות ואגו גבוה. נטייה אימפולסיבית משוחררת.

22.12
ונוס חיובית לאורנוס. רצון לשבור שגרה, ולפעמים הזדמנויות לכך. כדאי לבלות, או סתם ליהנות משיחה או יחסים מעניינים. שימו על עצמכם בגד שבד"כ אינכם לובשים, תאכלו משהו אחר לצהריים. אחרת, או אם אין אפשרות לקצת חופש, נוצר תסכול ושעמום.

23.12
מולד ירח בגדי ביחסים עם יופיטר. מחד הגדי אחראי, עוסק בצדדים הרציניים של החיים. מאידך יופיטר מבקש חופש, וקצת לפרוק-עול. אולי אנחנו מבקשים להקל בצדדים הרציניים, או לעשות בדרך האחרת. רצון לחופש-פעולה במסגרת החובות. גישה אופטימית ואמונה, מפעיל את ההיבט של ה-21-22.12.

מרקורי ביחסים משניים עם סאטורן. חשיבה רצינית ואחראית. או שרוצים להרפות ולשחרר, אבל לא מרשים לעצמנו, או שאם עושים זאת, חוטפים ביקורת. במקרים רבים שני ההיבטים שתוארו הפוכים ויוצרים מתח, אך גם איזון פנימי כתוצאה מהצורך לפתור את הקונפליקט. שילוב של אמונה והגיון, זהירות לצד רצון להתקדם ולהעז.

24.12
הירח עובר מעל ונוס. אפשרות לעשות משהו נחמד או לקרב יחסים. שבת שמתאימה לפינוקים או בילוי עם חברים. בבוקר ניתן לראות אותי באירוע "שבתרבות" במרכז תרבות שושנה דמארי בפ"ת.

לצפייה בווידאו בן 5 דקות מתוך השתתפותי באירוע "שבתרבות" מלפני שנה לחצו כאן.

25.12
מרקורי חיובי לנפטון. מחשבות רגשיות, דמיון והשראה. יש רעיונות אינטואיטיביים נפלאים, אך לעתים קצת חוסר היגיון. לפעמים רומנטיקה, ולפעמים ציפיות רומנטיות שלא בהכרח השני יכול לעמוד בהם. החשיבה היא פנימית, וקשה להסביר הכל במילים. לכן יתכנו אי-הבנות. מאותה סיבה זה זמן  מצוין ליצירתיים בינינו שיודעים לעשות סובלימציה אומנותית. יכולת הבעה או הנאה ממוזיקה וכדומה. הומור וחשיבה יצירתית.

28.12
ונוס חיובית לנפטון. גישה רכה, טוב לרומנטיקה, אך חסרונה יכול לאמלל במיוחד עתה (כי זה הרבה רגש). אפשרות להוציא את הרגש החיובי, גם כשהוא קצת פנטזיונרי. יכולת ליהנות מבילוי והחיים הטובים, וכדאי לעשות משהו נחמד. רגישות ורגשנות, גלו אותה כלפי הזולת ולא רק לעצמכם. דמיון והשראה, וזה מצוין לאומנים ויצירתיים. בלילה לקראת השינה נעשה רגישים ונוגים במיוחד. אפשר לחלום חלומות מעניינים, או להתנחם בקרבה בינאישית. אחרים יתנחמו בממתקים או מה שיש במקרר. דברו עם הלב שלכם, דברו ללב האחר. ואז לכו לישון ולחלום, חלומות פז.

29.12 בשעה 11:32
מרקורי
מתחיל נסיגה, ונפגש עם ונוס. יחד הם מפטפטים או מרכלים רבות. אבל אפשר לנצל לשיחה טובה או חשובה. אם כי בגלל הנסיגה יש יותר קושי לייצר הבנה. גוברת התקשורת הבינאישית, והיכולת לדברר רגשות ואת עצמנו. רק ודאו שהובנתם נכון, וקחו בחשבון שצריך להבהיר גם את מה שנראה לכם ברור מאליו. לא תמיד יבינו אותנו, או שנבין את האחר. קשיים בינאישיים ורגישות יתר. הרצון הוא להיות עם אנשים, לבלות, לדבר על הא ודא, על מה שהיה, או כמה עשתה המניה. יש גם יותר מחשבות על הצדדים החומריים או גשמיים. יש חשיבה מחדש, הסתכלות אחורה וחישוב מסלול מחדש. פתאום ניתן לראות את הדברים אחרת. אולי היינו אימפולסיביים מדי? שימו לב שאתם מקשיבים וחושבים לאט ובסבלנות.

הירח עובר לטלה ונצמד ליופיטר. אופטימיות או שמחה, מרץ או יוזמה, גישה רחבה וחשיבה על מטרות קדימה. לעתים יהירות, שחצנות, צדקנות, או אגו וביטחון מופרזים. מתקיים בעיקר בשעות הצהריים, ומומלץ להעביר אותם בצורה משוחררת. עשו הפסקת צהריים מפנקת, שבו במסעדה ותוכלו ליהנות במיוחד. אבל היו סלחניים אם עשו לכם טעות במנה, או שהיא ממש מתעכבת. בכל-זאת, מרקורי בנסיגה.

הנסיגה של מרקורי מתחילה זמן בו כדאי להימנע מהתחלות חדשות, מקניות, ומקבלת החלטות סופיות. כל זה נכון עד ה-19.1.2023.  אך גם מעט לאחריו זהו עדיין זמן של תקלות ושיבושים, לו"ז שנפגע, מכשיר חשמל שכָּבה, או סתם חוסר הבנה. פוסט נרחב יפורסם בנפרד בפייסבוק.

30-31.12
שמש ביחסים עם מארס. היו זהירים, כי הפוטנציאל הוא להתלקחות מכל סוג. הרבה אנרגיה, אבל לפעמים היא שלילית. עשו פעילות, אך שאינה מסוכנת.

31.12
ערב השנה החדשה
, ונוס צועדת למפגש עם פלוטו, שיגיע לדיוק רק למחרת. לצד החגיגות זה זמן עוצמתי מבחינה רגשית. לכן רגשות עשויים להעמיק מאד, אך בצד השני יש יותר קנאה, רכושנות או שתלטנות. הרגשות מקצינים לטוב ולרע. לעתים דרמות גדולות בכל מישור. ביחסים בינאישיים יהיו הרבה התחלות לצד אפשרות לסיומים ופרידות. האנרגיה כפייתית ולפעמים אלימה, ובצד השני יש אהבה חזקה. הרגש עז. באתר שלי יתפרסמו התחזיות השנתיות לישראל ולעולם לשנת 2023. בינתיים זה הזמן לבדוק לאחור את תחזית 2022, צפו בסרטון :

 

נאחל חודש טוב !
ושנה טובה !

 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל