050-7881995

מצב שמיים

 

שנה אזרחית טובה

 

⚠️הערה חשובה(!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

DECEMBER 2023

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – דצמבר 2023

 

חנוכה שמח! לרובנו הוא יהיה. בדצמבר מרקורי בנסיגה, ומשום-מה רבים חוששים ממנו יתר על המידה. זה נכון שהוא מביא תקלות, שיבושים, קשיי תקשורת בינאישית ובכלל, ולא מומלצות בו התחלות חדשות. אבל הוא אינו כוכב אלים, ואת הדברים הגדולים באמת בחיים, מביאים כוכבים אחרים. הצרה היא שזה כבר אישי, ואז קשה לנו האסטרולוגים לפרסם תחזית כללית גורפת. אבל כשמרקורי בנסיגה, רוב האנשים ירגישו בכך במהלך התקופה. ולכן כשזה גורף, מדברים עליו, והוא קיבל מעמד יתר. הפעם הוא יביא גם דברים טובים (לצד הבעיות), קראו על כך ב-7-8.12. מה שנכתב שם, נכון לרוב החודש.

אבל בלבול וטעויות, חולשה פיזית או נפשית, חוסר הצלחה, שקרים, ודברים שמתמסמסים בלי שתמיד נבין את הסיבה, אפשריים אף יותר סביב השבוע האחרון של השנה. תוכלו לקרוא על כך שם ברצף הימים האדומים בסוף החודש.

התחזית היא למצבי שמיים, והם משפיעים בכל מקום בעולם, והם ישפיעו אישית על מי שמפת הלידה שלו מתכתבת עם היבטי השמיים. ברמה הלאומית יפורסמו תחזיות ב"אולפן המלחמה" מעת לעת. עקבו שם. לקראת סיום השנה יפורסמו התחזיות השנתיות לישראל ולעולם, כמו בכל שנה. יחד ננצח! 

 

קישורים חשובים : 

 

יחד ננצח

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

1.12
זה שישי קצת כבד, כיוון שההיבט של אתמול (30.11) עדיין משפיע, וגורר מחשבות עומק לטוב או לרע, ובערב-לילה הירח ביחסיו עם כוכב סאטורן מכביד על האווירה וההרגשה.

2.12
מרקורי הרמוני לסאטורן. שכל ישר והיגיון, אבל נטייה לפסימיות, ולפעמים נסיבות לא משמחות. כבד לנו, אך אנחנו מתנהלים בבגרות רציונלית. אם כי לעתים זו נוקשות, ביקורת, או התרכזות על הפרטים הקטנים. אם נמנעים מהקטנוניות, זה דווקא יכול לשפר את יכולתנו לעסוק בפרטים, לשפר ריכוז, ולקבל החלטות מראש.

3.12
ונוס שלילית לפלוטו. המון רגש, ובמיוחד במערכות יחסים. אבל הנטייה קצת שתלטנית, כוחנית, או קנאית. יתכנו עימותי-כוח במערכות יחסים מסוגים שונים. אולי הבוס מפעיל מרות, או הפרטנר עושה שריר (שימו לב אם אלו אינכם אתם). התגובות רגשיות והנטייה לא לשחרר. מצד שני גם רגש חיובי עמוק לא משתחרר בקלות. הרגש חזק כך או כך. לעתים בעיות חומריות, הוצאה כספית וכדומה. בתחילת היום לחלקנו קורה משהו לא צפוי, או סתם עצבנות, חוסר סבלנות ותזזיתיות.

3-4.12
בשעות הלילה שבין התאריכים, הירח מפעיל את ההיבט של ונוס-פלוטו. לכן הרבה רגש חיובי או שלילי (או מעורב). על מדינת ישראל זה משפיע, ונקווה שלכיוון חיובי (יש סיכוי).

מארס ביחסים עם יופיטר. אנרגיה משוחררת יותר, ולכן הקלה או אימפולסיביות. יש יותר אומץ, תעוזה, צדקנות, ולעתים משהו יוצא משליטה, או שסתם הגזמנו בדבר-מה. חשבו במה אתם נוטים לאבד פרופורציה והיזהרו (אני למשל כבר שם לב שדיוק הזווית הוא בלילה בין התאריכים, ואלו בדיוק השעות שאני עלול להגזים בזלילה).

5-6.12
ונוס חיובית לסאטורן. גישה עניינית ומעשית למערכות יחסים. רואים אותם באור נכון (לטוב ולרע). דרישות הגיוניות, אבל בהחלט יתכנו דרישות. ציפייה שהשני יהיה בסדר, אבל גם אנחנו נוטים להיות בסדר. זה לעזור לקולגה, או להיות פרגמטיים, וזה נכון גם לענייני כסף וחומר.

7-8.12
מרקורי הרמוני ליופיטר
. חשיבה פוזיטיבית, שמחה או חכמה. רצון לידע והבנה, ויש מסוגלות. סקרנות והתעניינות, ונכונות ללמוד או להחליף עמדה. טוב ללימודים, לשיחה, ולמחשבה גבוהה. אמונה. אמונה זה יכול להיות דתי, רוחני, או סתם אמונה שיהיה בסדר. זו יכולה להיות אמונה במישהו או משהו, שאפשר לסמוך עליו למשל. תמיד פרשו את המילים שלי במובן הרחב והמופשט. ואם תמיד, אז למה אני כותב את ההערה הזאת דווקא היום? כי היבט השמיים הזה מאפשר לנו לפתוח את הראש, לתפוס משהו בצורה יותר רחבה (אז אני מנסה את מזלי להסביר קצת יותר). ועוד דבר, ההיבט הזה רק מדויק היום, אך למעשה משפיע לאורך זמן מאד רב עקב עצירת ונסיגת מרקורי. לכן מתקיים בין ה-5 ל-21 בדצמבר !

עקב נסיגת מרקורי, יתכן שמדובר בתהליך בו יחול שינוי תפיסה. אנחנו מפתחים הבנה חדשה. זה חיובי, וזה הזמן להכיר בטעויות עבר וללמוד (אני אישית מחכה לזה, ומבין כבר שאלמד דברים חדשים). זו צמיחה והתפתחות. זו תקשורת יותר נבונה ופתוחה. אבל נסיגת מרקורי לא עושה את התהליך קל ומהיר, ולכן זה לא מיד הסכמה או גיבוש עמדה. לפעמים אנחנו נורא בטוחים בעצמנו, אך נגלה שלא הייתה לכך סיבה. שמרו על ספק, הטילו ספק גם אם נדמה לכם שהבנתם. לפעמים יהיה נדמה לנו שאנחנו (או מישהו מולנו) הכי חכמים, ויש לחלקנו תחושת "יודע הכל". יש גם יותר אומץ לקבל החלטות, וכשמרקורי בנסיגה, נדרשת חשיבה ובדיקה נוספים. כדאי, כי יש אפשרות להגיע לתובנות או פתרונות חכמים.

שמש הרמונית לכירון (זה כבר רק בתאריכים הנ"ל בלבד). יכולת לעמוד בחובות, להיות מקצועיים, לתת שירות, לנקות את הבית, לדאוג לבריאות, ולהפעיל את חוש הביקורת והבקרה שלנו. נטייה לסייע מתוך ערך ו/או במיומנות ומקצועיות. טוב לפתרון בעיות מקצועיות ובריאותיות, וטיפול בצורכי היומיום.

9.12
הירח מפעיל את ההיבט של היום הבא. עשו משהו נחמד בשבת הזאת. זה עשוי להצליח וליהנות מהנה. קראו הלאה:

9-10.12
ונוס ממול יופיטר. יחסי המתח בין הכוכבים עלולים לרמז על הגזמות או הוצאה מפרופורציה. אבל הם מאד מתאימים לבילוי נחמד והנאות. לפעמים זה בילוי או פינוק יתר, זלילה, או חוסר חשק לעבוד. אבל אם זוכרים לעשות כייף, מנצלים לחיוב את ההיבט. אז גם ביום ראשון בעבודה, צאו לאיזו הפסקת צהריים במסעדה נחמדה. בכל-זאת הנטייה פחות אחראית, וזה במשמעת העצמית או ההתייחסות הכללית. שימו לב שלא השארתם את החנוכייה דולקת ללא השגחה (וכדומה). הזמן הזה טוב גם לרומנטיקה, ומעורבות חיובית של מרקורי מאפשרת שיחה טובה, חשיבה אופטימית, חן וידידותיות.

11-12.12
מרקורי הרמוני לוונוס. גישה ידידותית ורצון בשיחה. רצון לדבר, ואפשר גם לנהל שיחה עמוקה. יתכן על רגשות, אך ההיבט מתאים במיוחד גם לשיחה קלילה על הא ודא, קצת רכילות, מנגלינג, דיפלומטיה, ויצירת קשרים נעימים עסקיים וחבריים. מרקורי כבר בעצירה לקראת הנסיגה שלו, ועדיף לא לקחת ברצינות כל מילה. דעה משתנה, מרככת, נפתחת, ואולי טרם התייצבה. מתאים מאד לבילוי, ערב סטנד-אפ, וכדומה. מומלץ להיות בין אנשים.

שמש ביחסים עם אורנוס. צורך בריגושים או קוצר רוח. אירועים מפתיעים לחיוב או שלילה. קצב ואקשן. סכנות, אימפולסיביות, וחוסר מנוחה. עשו משהו מרגש קליל, אבל הקפידו על הוראות בטיחות וזהירות. ביום שלישי במיוחד הנטייה מתפרצת, אבל זו גם אנרגיה, פעילות ועשייה, לצד אגו.

13.12 בשעה 01:32 לפנות בוקר
מולד ירח ביחסים עם אורנוס. מצביע על תזוזה שאפשרית בכל החודש הקרוב. צריך לומר שזו אנרגיה שליוותה גם קודם, ויש כאן המשכיות. דברים קורים, וביום זה יש אקשן. זה יכול להיות התפתחות חיובית, ויכול להיות מתח ועצבים. אולי קשה לישון בלילה שבין שלישי לרביעי. גם בישראל זה יכול להיות יום של התפתחויות או הרבה חדשות.

מרקורי בנסיגה. בשעה 9:10 בבוקר תחל הנסיגה רשמית, והיא תימשך עד ה-2 בינואר 2024 בשעה 5:08 בבוקר. אבל הנסיגה מורגשת כבר 5 ימים לפני ו-5 אחרי הנסיגה. מרקורי מאט בזמן זה בהדרגה, ויתכנו תקלות במיוחד בקצוות סביב תחילה וסיום הנסיגה. למרות התקלות, אין שום מניעה להתחיל דבר-מה חדש דקה אחת אחרי סיום הנסיגה. כלומר יתכן שיהיו בעיות מידיות, אך זה לא מפריע להתפתחות עתידית של דברים. למשל קניתם מקרר חדש מיד עם סיום הנסיגה. אז אולי לקח יותר מדי זמן בחנות, או התקשיתם בדרך, או כל שיבוש אחר. אבל זה לא פוגע בתקינות של המקרר לאורך שנים. לעומת זאת, אם קניתם מקרר בנסיגה, או מעט לפניה, גם אם לא הייתה תקלה או עיכוב במעמד הקנייה, יתכן שהמקרר הזה לא ישרת אתכם נאמנה בטווח הארוך. מקווה שההסבר ברור, כי הוא מורכב, ורבים מתבלבלים.

בזמן נסיגת מרקורי דעה אינה יציבה, מתבררים דברים חדשים, יש קצרים בתקשורת, יש יותר תקלות, והפעם גם סודות נפתחים או שיש תגליות. זה זמן של שיבוש לו"ז, מכשירי חשמל וחפצים. אם-כי תיתכן סקרנות אינטלקטואלית רחבה והבנה מחודשת הפעם, ויש יתרונות בנסיגה. פוסט נרחב פורסם בפייסבוק, לחצו על התמונה לקריאה בהרחבה:

14.12
הירח נצמד במסלולו למרקורי שרק החל נסיגה. זה עשוי להגביר את כל השפעות הנסיגה, מתקלות ושיבושים, בעיות תקשורת, ועד שינויי תפיסה. לפעמים זה דווקא לתקן בעיית תקשורת או הבנה שקדמה. זה לא בהכרח רע. זה בהחלט לרבים יום אופטימי, כך שגם את התקלות הקטנות לוקחים יותר קל. עשו הפסקת צהריים נחמדה, יכול להיות פאן, וסלחו למלצרית אם היא שכחה משהו או קצת פישלה. יום שמזמין שיחה טובה, או סתם רכילות.

15.12
אין היבט מדויק דרמטי או מיוחד שקורה היום בשמיים, אבל כדאי לדעת שמה שחשוב באמת, זה אילו היבטים מתרחשים במפת הלידה. וזה כבר אישי לכל אחד. הרי לא כולנו עוברים את אותו הדבר, ורק תחזית לפי מפה אישית יכולה לדייק. גם למדינת ישראל כמדינה, יש מפת לידה. זהו רגע הכרזת העצמאות ע"י בן-גוריון. מפת המדינה מספרת על יום שיש בו תכונה. זה אפשרי פוליטית וביטחונית. יש מגוון של אפשרויות, ולא בהכרח שזה דרמטי. אבל כשיודעים מה הכיוון בשמיים, ויודעים מה הנסיבות כאן על הארץ, אז אפשר לסנכרן, לנסות להעריך, ובעיקר לקחת בחשבון. למשל הייתי מציע ביום שישי כזה, לתגבר כוחות סביב הזמן של היציאה מתפילות במסגדים.

15-16.12
מארס הרמוני לכירון. משפיע לאורך ימים רבים סביב. מאפשר ביצוע יעיל וטוב של עבודה, טיפול בבריאות, במשימות היום-יום והשגרה. מיומנות ומקצועיות, ונכונות לתת שירות תכלס. עבודה מעשית דייקנית מאומצת ומדוקדקת, תוך הפעלת בקרה וביקורת. תיתכן משמעת עצמית טובה לגבי הספק המשימות לקראת סיום שבוע העבודה או ההכנות לשבת. שימו-לב שההיבט הבא מנוגד, ויתכן שחלק יושפעו ממנו, וחלק דווקא מזה. אצל אחרים זה מאמץ לקראת שבת, ואז רצון להימרח בשבת.

16-17.12
שמש שלילית לנפטון. ימים להימרח, וכדאי לעשות פחות. לכו לישון מוקדם במוצ"ש, כי עייפים ולא יהיה כוח לקום בבוקר. יתכנו חלומות רבים, כאלה בלילה או בפנטזיות שלנו. מצד שני, בילוי יכול להיות רומנטי, אם כי אם קיימות בעיות ביחסים או אחרות, אז הרגש עתה פגיע יותר, ונוטה לתחושות אומללות, חוסר אונים, ואכזבות. יש יותר שקרים והונאות, אבל לפעמים זה סתם שקר לבן כדי לא לפגוע (או לחמוק ממטלה). ההתמכרויות שלנו אם ישנן, מרימות עכשיו ראש. אך בפני דברים שדורשים מאמץ, כדאי עכשיו להוריד את הראש. יצירתיות, פינוק, ואינטואיציה חזקה (אך לא כדאי לסמוך עליה תמיד).

17-18.12
ונוס ביחסים עם כירון, והמארס עוד מעורב (קראו ב-15-16.12). יתכן קונפליקט בין הרצון לעיל להימרח, ובין הצורך למלא דרישות ומחויבויות. תיתכן ביקורת שלנו או עלינו, ובמערכות יחסים. לפעמים גישה מטפלת או שירותית.

18.12
מרקורי רטרו הרמוני ליופיטר
. היבט ארוך מאד, שבגלל הנסיגה של מרקורי, חוזר לדייק שוב פעם היום (אחרי שכבר דייק ב-7-8.12 כשמרקורי היה ישר). מצוין לביצוע הערכה מחדש של דברים ושל מחשבותינו. זה הזמן ללמוד משהו חדש או לשנות דעה. אל תמהרו לחשוב שהבנתם, שימו לב שאתם זוכרים גם להקשיב. מי שיקשיב עשוי להבין, להרחיב אופקים, או לזכות בממד חדש לחשיבה. תקשורת בינאישית סובלת מנסיגת מרקורי, אך עשויה לקבל טוויסט חשוב. קראו מה שנכתב לכם ב-7-8.12. הכל מתקיים עתה ביתר-שאת. היום מדויק, אך זה הסיפור של דצמבר! כי הוא מתקיים בין ה-5 ל-21 בדצמבר!

19.12
הירח נצמד במסלולו לנפטון, ואז מייצר היבט לשמש. מחזיר במידה את מה שנרשם לכם ב-16-17.12 (קראו שם).

20.12
ונוס על הקו של מארס. היבט ארוך ומתקיים בין ה-14 ל-26 בדצמבר. מדגיש נושא מערכות יחסים, בעיקר בינו לבינה (אך לא רק). יש צורך חברתי וזוגי, ויש נטייה לאקשן ביחסים, עיסוק בהם או יצירתם. מיניות וסקס-אפיל, שיחות ערות, לצד מתחים שעלולים יותר לפרוץ. אנחנו מתופעלים, ובעיקר היום ובימים הקרובים הנטייה לדברים לצאת החוצה. כך או כך, נכנס יותר פלפל למערכות יחסים.

21.12
ונוס ומארס
(שנמצאים על אותו הקו, קראו לעיל), מייצרים עתה היבטים מתוחים לאורנוס. האקשן שדובר לעיל עולה דרגה. בין אם זה ריגושים חיוביים, או פיצוצים במערכות יחסים. יותר קשה להכיל תסכולים (מכל סוג), ומצד שני יש יותר הזדמנויות לעשות דברים מרגשים. חפשו את הפאן, או משהו קצת יוצא-דופן לעסוק בו (משהו שיפתור את חוסר הסבלנות לאחרים או לשגרה). הימנעו ממצבים שמתלקחים, ביחסים ובכלל. זו אש, ויתכן שינוי לחיוב או שלילה. שינוי לפעמים זה מהלך יצירתי, כזה שחשבנו עליו ברגע. אך לרוב משהו פחות מתוכנן אינו רצוי. נטייה אימפולסיבית, מרדנית או לפחות הדגשת העצמאות, האינדיבידואליזם או האגו. חוסר מנוחה או קצב אירועים חיצוני. התפרצויות או לחץ.

מרקורי הנסוג הרמוני לסאטורן. ריאליזם, אך לפעמים זה פסימיזם (בטח אם הרקע הוא פיצוץ יחסים). יש כאלה שיחשבו בצורה בוגרת, עם ריכוז ושכל ישר. גישה פרגמטית והגיונית. ויש כאלה שיחוו מחשבות שליליות, דכדוך ועד דיכאון. חוסר אמונה בהתפתחותם החיובית של הדברים, וחשדנות כללית. במקרים כאלה תיתכן נוקשות מחשבתית או סקפטיות. נטייה לביקורת.

שמש על הקו של פלוטו. אובססיות, שתלטנות, רכושנות, והרבה כוח. לפעמים זה כוח שלנו, ולפעמים נגדנו. עוצמה של אנשים או נסיבות.

22.12 בשעה 5:27 בבוקר
השמש תעבור לאזור שמיימי גדי. תינוקות שייוולדו עד השעה 5:26, הם בני מזל קשת, ואלו שייוולדו החל מ-5:27, הם בני מזל גדי. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

מרקורי רטרו נצמד במסלולו לשמש. שיאי תקלות ושיבושים. קשיי תקשורת וקלקולים. שום דבר לא מסתדר, והפיוז קצת נשרף. לא זמן טוב לסידורים, שיחות הבהרה, קבלת החלטות, וכדאי להאט ולמנן תוכניות.

23-24.12
מרקורי רטרו על הקו של פלוטו. מחשבות חופרות, אובססיביות, וקושי לשחרר. לפעמים זה להציק למישהו, ולפעמים מתח פנימי. מצד שני, אם זה עובד חיובי, זה יכול לתת לנו את האפשרות לגלות משהו, לחפור במידע או מחשבה, ולהגיע לתובנה. חיפוש שורש ואמת. מחקר או חקירה.

25.12
ונוס חיובית לנפטון. רגש רך, ואולי אף רומנטי. יכולת אמפטית, כושר הזדהות, ורצון לאהבה וחיבורים. מרעיפים אהבה, אך כשזה חסר, אז מרגישים יותר רע עם זה, כי הרגש בסף הגבוה. יחסים פשרניים ומכילים. יצירתיות, פינוק, ורצון להתמלא ממשהו, כמו הופעה, הצגה, שיר, בילוי, אוכל, וכל הנאה אחרת.

26.12
מרקורי הנסוג על הקו של ונוס, וההיבט לנפטון עוד מתקיים (קראו ב-25.12). מדברים על זה, צורך בתקשורת, בחיבור, בלפתור מתח בינאישי אם היה. ולפעמים סתם שיחה קלילה או רכילות. היזהרו מלשון הרע, גם הפייק חוגג. קראו גם על מחר:

27.12
מרקורי רטרו שלילי לנפטון
. משפיע לאורך כמה ימים סביב. טעויות, כי מפספסים משהו, או כי לא רואים את המציאות נכוחה. לפעמים זו פרשנות הזויה, רגשית שלנו, לפעמים חרדות, ולפעמים מישהו מוליך אותנו שולל בתחכום רב. לא לקבל החלטות חשובות! לא לחלום בכביש! אבל אלו ימים מתאימים לחלומות בהקיץ, מבלי לעשות איתם שום דבר. מגביר יצירתיות וחוש אינטואיטיבי ואומנותי. רגישות גבוהה, אולי טובה, אך איתה גם פגיעות (לרוב). חוסר ריכוז, ויש להימנע מעיסוק בפרטים או אותיות קטנות. מחפשים את המשקפיים שעל הראש, או המפתחות שבכלל בכיס. לא יודעים מה לחשוב, או שהראש לא במקום. אל תאמינו לכל מה שמישהו אומר, ואולי גם הוא הוטעה. הרבה פייק-ניוז, ותקשורת בינאישית לקויה. זה לא הזמן ללבן בעיות, דחו שיחות והכרעות.השפעת ההיבט תימשך כמעט ברצף עד ה-11 בינואר. קראו על כך בהרחבה בלחיצה כאן.

27-28.12
מרקורי רטרו מפגש מארס, ונפטון מעורב. שיח עצבני, מחשבות עצבניות. לחץ בראש ובמעשה. הכל רץ, ריבוי אירועים ותקריות. תקלות ותאונות. לוויכוחים נכנס האגו, ויש מעט היגיון. לפעמים קצב גבוה שגורם לאבד שליטה. בורח לנו הזמן או הדבר. חשבנו שנספיק או נצליח, ומשהו השתבש בלי שהבנו עד הסוף מדוע. לפעמים עושים מהר, אך זה מה שגורם לתקלה. זכרו, החיפזון מן השטן.

שמש הרמונית ליופיטר. מי שמושפע מהיבט זה, יכול לחוות הצלחה או תחושה טובה. גישה אופטימית או דברים שמסתדרים. הבנה של משהו או למישהו, סוֹבלנות (אם-כי לרוב פחות סָבלנות).

חשוב! קראו גם על היום הבא:

28-29.12
מארס שלילי נפטון
. היבט ארוך המשפיע בין ה-25 בדצמבר ועד ה-1 בינואר. כל דבר מעשי שמנסים לעשות, לא הולך. נכשלים בלי להבין מדוע. משהו לא מסתדר, ותמיד יש איזו חוליה חלשה. חוסר כוח או חוסר אונים. אנרגיה ירודה ואפשרות מחלות. קשה לאתר את בעיות הבריאות, וכדאי לא לזלזל בשום סימפטום. נטייה להתמכרויות, עייפות, חוסר רצינות או משמעת עצמית. לפעמים שקרים והונאות. מכאן שאפשר לעשות טעויות, שמתבררות בזמן זה, או רק בעתיד רחוק. היזהרו מקונספציות, הן עלולות לקרוס. גם למדינת ישראל אלו עלולות להיות קונספציות מוטעות. לכן יתכנו בעיות, והתפתחויות לא רצויות או לא צפויות.

29.12
ונוס הרמונית לפלוטו. רגש חזק ומעורבות גבוהה בחיי יקירנו. לפעמים נטייה לשתלטנות, קנאה, רכושנות, או כוחניות במערכות יחסים מסוגים שונים. אבל בהחלט אפשרי העמקת רגשות ויחסים. חום אמיתי, ולאו דווקא במילים. קיצוניות רגשית לטוב ולרע, ולכן מעורבות גבוהה. אכפת לנו או שאנחנו מגיבים פנימית לדברים, לא אדישים. לפעמים תכונה רבה בשטח החומרי/פיננסי.

31.12
מבנה T (טי) של הירח-ונוס-סאטורן. כבדות בסיום השנה, וזה פחות מתאים לחגיגות שמחות וקלילות. אצל חלקנו זה זמן חשבון-נפש, סיכומים כבדים, או ציפיות רציניות שיש בראש לגבי השנה החדשה. לפעמים ציפיות מאנשים אחרים, וקשה להם לעמוד בכך. לאלו שיישארו לחגוג מאוחר גם אחרי חצות, תיתכן אווירה שמחה. נאחל 2024 טובה. אחרי 2023, כבר כלום לא יפחיד אותנו! בסביבות זמן זה יתפרסמו התחזיות לשנה החדשה (לאומית ועולמית), וכמו תמיד, אהיה לצדכם גם בשנה הבאה.

נאחל שקט ושנה אזרחית טובה !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל