050-7881995

שוב מגפה ?

27.12.2022

האם אנחנו חוזרים שוב למגפה? האם כדאי להתחסן? הקורונה, עליה בתחלואה מכל סוג, מביאים אותנו שוב לשאול את השאלות. עברו 5 חודשים מהפעם האחרונה שכתבתי לכם באולפן הקורונה עליה. הסיבה היא שכבר לא הייתה ממש סיבה. כשנשאלתי למה אינני כותב, עניתי שהקורונה הופכת לעוד מחלה. היא אינה מגפה, אבל גם לא נעלמת. לכן לא ראיתי צורך להקדיש לה תחזית. אבל לאחרונה היא שוב הרימה את הראש, ולמען האמת גם השפעת מאד הרימה ראש. אנחנו בתקופת נסיגת מארס, ויש יותר פגיעה בחיוניות הפיזית מכל סוג. יש יותר ניתוחים שמסתבכים, ובטח שכדאי לוותר על פרוצדורה לא הכרחית בטורקיה בזמנים אלו, אבל איך מתמודדים עם מחלה שקופצת עלינו? ואיך ייראה החורף הקרוב?

במאמר האחרון שפורסם בתאריך 22.7.2022 תחת השם: "ביידן חולה", כתבתי ש:"יתכן גל משמעותי יותר לקראת סוף השנה", אבל כתבתי שלא נגיע להגבלות משמעותיות. זה נכון גם היום, ואין שינוי מהתחזית הזו. נרחיב ונאמר שהחורף הזה עלול להיות עם תחלואה גבוהה מכל סוג. אלו גם מחלות לא מדבקות, וכללית צריך להיזהר יותר פיזית. זו עליה בתאונות (דרכים, עבודה, חד"כ, או סתם בזמן הניקיון או הבישול), ולכן ההמלצה היא לשמור זהירות והוראות בטיחות יותר מרגיל. זו התפרצות של מחלות שהתבשלו בגוף תקופה ארוכה, ולכן ההמלצה היא לבצע בדיקות שגרתיות תקופתיות כדי לאבחן מוקדם. וכמובן המלצה נוספת היא להתחסן מפני שפעת וקורונה. האם החיסון יעיל?

מיד כשפייזר החלו במבצע החיסונים העולמי, בדקתי מפת אירוע לרגע ההתחלה (המתחסנת הראשונה בקובנטרי באנגליה ב-8.12.2020 בשעה 06:31), והבטחתי לכם שהחיסון יעיל ובטוח, והוא יוציא אותנו מהבוץ (מאמר "יש חיסון! יצליח?" מה-10.12.2020). אלו היו ימים של אלפי מתים בכל יום. יש הטוענים שמחוסנים עדיין נדבקים, ולכן החיסון לא עוזר. יש לנו הזדמנות נדירה להשוות למדינה שאינה מחוסנת: סין. שם פייזר לא חיסנה כלל, ויש להם חיסון מקומי מפוקפק. יש האומרים שהאומיקרון הוא זן לא מסוכן, אבל לאחרונה סין שחררה הגבלות קורונה, והדיווחים משם הם על כ-5000 מתים בכל יום, והזן השלט הוא האומיקרון. באותו מאמר מה-22.7.2022 כתבתי לכם: "סין הלכה במסלול ההפוך, והיא תמשיך לסבול מהקורונה עצמה וממדיניות מגבילה גם בהמשך". בסין כולם חולים מאד, גם אלו שלא מתים, מגיעים למצבים אקוטיים. יוצאות משם תמונות של אנשים מקבלים עירוי ברחובות ובמכוניות שלהם, כי אין מקום בביה"ח.

בסין מצפים להתאוששות מהירה אחרי הגל הגדול הזה. אבל כל החורף נראה רע בשמיים, ולכן עלול לייצר תחלואה. שוב, זה אפשרי לתחלואה מכל סוג, וההמלצה היא לשים לב לבריאות, לערוך בדיקות שצריך, ובעיקר להתחסן. כל מה שקורה בסין עכשיו, נכתב לכם לפני 5 חודשים. גם עליית התחלואה אצלנו נכתבה לכם לפני 5 חודשים, ואף בתחזית השנתית ל-2022. כל מה שנכתב אי-פעם על הקורונה, נמצא באולפן הקורונה. אולפן הקורונה מרכז את כל הקישורים הרלוונטיים. אצלנו המצב טוב בהרבה מסין, כי אנחנו פשוט מחוסנים (אם-כי יעילות החיסון פוחתת ככל שמתרחקים מזמן החיסון). החורף שלפנינו לא קל, וכדאי לעשות את המקסימום כדי לשמור על הבריאות. זה כמובן לא מבטיח 100% בריאות, אבל זה מגן, וגם אם חולים, חולים פחות קשה. אני כבר קיבלתי את החיסון לאומיקרון ולשפעת. עשו אתם את שיקוליכם.

ועוד מילה על נשיא ארה"ב, ראינו בחודשים האחרונים שהוא אינו בשיא כושרו. לא צריך להגזים במצבו, אבל סימני הגיל בהחלט נראים עליו. חזרו שוב למאמר מה-22.7.2022 "ביידן חולה" (לחצו לקריאה)". ונזכיר שאולפן הקורונה תמיד פתוח 24/7/365, וניתן לחזור ולקרוא כל מאמר שפורסם בשלוש השנים האחרונות על הקורונה (42 מאמרים). עוד מהימים לפני שפרצה, ואתם ידעתם על בואה ראשונים. הייתם גם הראשונים לדעת מתי יהיה חיסון, מהו הסגר האחרון, ושאחריו כבר לא יהיו, וכן הלאה. אני מעדכן ככל שנדרש, ועתה נוצר שוב הצורך לעדכן. קחו בחשבון לחורף הקרוב.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל