050-7881995

חיסון הילדים

27.10.2021

מנהל התרופות האמריקאי, ה-FDA, קיבל אמש החלטה לחסן ילדים בגילאי 5 ומעלה. זה בטח לא מפתיע אתכם, וזה עשוי להתחבר למתח שרואים במרכז החורף.

כשפרצה הקורונה, אמרו שייקח שנים עד שייפתחו תשובה אליה. אתם הייתם הראשונים לדעת שהפתרון היחידי אליה יגיע בסוף שנת 2020. כמו ברטה (ההיא מהשיר), הבטחתי לכם ש"גלגל חדש יתחיל כשהשנה תצא". כשיצא לראשונה החיסון בדצמבר 2020, ערכתי לו מפת אירוע ופרסמתי את המאמר "יש חיסון! יצליח?". המפה הראתה בבירור את יעילותו ובטיחותו, ועל-כן היה כל הדרך צפוי שיאושר לשכבות גיל צעירות יותר ויותר, ושיאושרו גם מנות הבוסטר כפי שחזרתי וכתבתי. על רקע זה, הבטחתי לכם בזמן הסגר בתחילת 2021, שהוא האחרון. עכשיו אפשר לומר שחיסון כלל האוכלוסייה, כולל הילדים, יביא את סיומה של המגפה.

יש עדיין כמה מאות מאומתים מדי יום בישראל, וקצת מעל 200 חולים קשה מאושפזים. בעולם יש מקומות בהם המצב גרוע פי כמה. הכל מתחיל ונגמר בחיסונים, וכמה מחוסנים יש בכל מדינה. החיסונים היו ונותרו הפתרון היחיד. העניין הוא שרואים אלמנט משברי במרכז החורף (דצמבר-ינואר) עליו כתבתי בעבר. פשרנות סבירה תהיה להעריך שהרצון לחסן ילדים נתקל בהתנגדות רבה מדי, והיענות נמוכה. זה עלול לגרום לממשלה להפעיל יותר לחץ על ההורים, וליצור יותר מתח בעקבות כך. יש גם אפשרות שהבעיות הן אחרות, כמו גל נוסף וכדומה. ובכל מקרה דצמבר וינואר מאד לא שקטים בעולם ובמדינה, ויתכנו סיבות שונות, ולא בהכרח כאלה שאנחנו חושבים עליהן.

אבל בכל הנוגע לקורונה, מומלץ לא להיות שאננים, כי יתכן שהיא עוד פוגעת בתקופה שכזו. לכן ברמה האישית, כדאי לדעת שהחיסון יעיל, מגן, ובטוח. הוא יהיה יעיל ובטוח גם לילדים, ובלי שהאוכלוסייה תהיה מחוסנת, לא נצליח להיפטר מהקורונה. לעומת-זאת אחוזי התחסנות גבוהים בכלל האוכלוסייה יביאו לסיומה בתוך חודשים ספורים בלבד.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל