050-7881995

מצב שמיים

ללמוד אסטרולוגיה

ב-24 בספטמבר ייפתח קורס אסטרולוגיה למתחילים. בואו ללמוד לעשות מה שאני עושה. כי בניגוד לכוכבים עצמם, לימודי הכוכבים אינם בשמיים 🙂 לפרטים אודות הקורס לחצו כאן.

 

⚠️הערה חשובה (!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

JULY 2024

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – יולי 2024

 

קיץ לוהט מחכה לנו תרתי משמע. התחזית של יולי תלווה אתכם day by day (יום ביומו). הנכון הוא לקרוא בכל פעם על הימים הקרובים. אבל יש תהליכים רחבים שהם אינם עניין של יום ספציפי, ולכן חשוב לקרוא עליהם כחלק מההבנה של החודש כולו. כדי להבין את התהליכים הגדולים, קראו את התאריכים שסומנו לכם באדום ב-6.7, ב-15.7 (שישפיע גם על המדינה לפי מפת לידתה), וב-25-26.7 שמספר על כל המחצית השנייה של יולי, ואפילו לתוך אוגוסט. בהחלט יהיו ביננו כאלה שיולי יריץ אותם קדימה, או יביא שינויים משמעותיים בחייהם.

אז בואו נתחיל, הנה יולי שלנו. ויש לכם מידע על כולו כבר בראשיתו. מה שנקרא, זכרו איפה שמעתם זאת בפעם הראשונה 🙂

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

 

1.7
אנחנו עדיין תחת ההיבט שסומן לכם ב-28-29.6. בשעות הערב הירח חולף על-פני מארס ומחזק את ההיבט. הוא גם עלול להביא לאיזו התפרצות, אימפולסיביות, אגרסיביות, משהו אלים או תאונתי. האגו קצת יותר גבוה. עדיין כמובן מערכות יחסים על המוקד לטוב ולרע. כפי שנכתב לכם בחודש הקודם, בין ה-23 במאי ועד ה-5 ביולי מתקיים מתח בין המינים ויחסים חברתיים, ולרוב הוא מתח בונה. לכן אפשריות המון מערכות יחסים חדשות, וזה זמן מוצלח לפנויים-פניות. כדאי לנצל להיכרויות חדשות. זה צורך רומנטי, מיני, וחברתי בכלל. כשהצורך הבינאישי הזה נתקל באישיות שונה, הוא עלול לייצר גם קונפליקטים. כשהיחסים הופכים חשובים יותר, יתכנו גם יותר מתחים. מה שקודם היינו עוברים על-יד, עתה משמעותי או מפריע יותר. אך ברוב המקרים מדובר בהזדמנות להפרות יחסים ושיח, לקדם חיבורים ועניין בחיינו.

2.7
מרקורי הרמוני לנפטון. חשיבה בפסים רגשיים, מה שלעתים מפריע להיגיון. פחות מומלץ לדברים הדורשים דיוק וסדר, אך מצוין ליצירתיים, לדמיון, לרעיונות טובים, ולסתם חלומות בהקיץ. אפשר ליהנות מחוש הומור טוב, רגישות והזדהות, ותיתכן קרבה, גמישות וויתור. ניתן להבין זה את זה באופן על-חושי. אך לעתים נדמה לנו שהבנו מה שלא ממש נאמר, והוא דווקא מרגיז או מאכזב אותנו. ההיבט הבא כבר יכול לסדר את הבעיה (או לחשוף אותה):

3.7
ונוס הרמונית לסאטורן. ראיה ריאליסטית של טיב היחסים, ונכונות לשתף-פעולה. גישה רצינית ואחראית אחד לשני, או לחובות החיים. הירח שעובר במחצית הראשונה של היום על יופיטר, עשוי להגביר הצלחה, אומץ, אופטימיות, או גישה מוסרית ואתית.

מרקורי ממול פלוטו. נטייה לעומק, ולכן יכולת מחקר והבנה של דברים. חשיבה שיורדת לשורש העניין, ולכן זמן טוב לפתרון בעיות. מצד שני מישהו עלול לחפור לנו (ודאו שאלו לא אתם לאחרים או לעצמכם) ולא לעזוב. ניסיון לכפות דעה, ועל רקע המוסריות ואתיות שתוארו לעיל, ודאו שאין כאן צדקנות ועליונות מוסרית. שחררו מחשבות טורדניות, קיצוניות, והתרכזו בהיגיון הסביר.

5-6.7
מארס הרמוני לסאטורן. היבט ארוך שמשפיע לאורך ימים רבים סביב. הפעילות בסימן המעשיות. שתי אפשרויות: האחת שמקדמים עשייה בצורה מאוזנת ובריאה, לא ממהרים ומתחשבים במגבלות. מי שמנצל לחיוב מעבר כוכבים זה, יוכל לגלות אחריות, ויתקדם באיטיות לעבר המטרות בהשקעה והתמדה, גם אם במאמץ. ממלאים אחר החובות שצריך, ולא מתפנקים. האפשרות השנייה היא שאנחנו נעצרים. במקרה השלילי איננו מסוגלים להתקדם בגלל המגבלות שתוארו לעיל. כלומר ההתחשבות במציאות, היא מה שעוצר, או שהרצינות וההתמדה מתבטאים בנוקשות וביקורת מתמידים. כלומר אנחנו דורשים מאחרים שלא יתפנקו, או לא משחררים ציפייה פרפקציוניסטית. לעתים מה שעוצר הוא פנימי, כמו חרדות, חשש, וכדומה. הקושי לשנות או לפעול יכול להיות אובייקטיבי או פנימי אישיותי.

6.7 בשעה 1:57 לפנות בוקר
מולד ירח בסרטן במוֹלוּת (אופוזיציה) מדויקת לאסטרואיד קרס שנמצא בנסיגה בגדי. מסמל את כל התקופה הרחבה, בה אנחנו נאלצים לחשב את ניהול החיים שלנו מחדש. כמה כסף נוציא ועל מה. מה אנחנו אוכלים, ואיך מטפלים בבריאות וב-well being שלנו. איך אנחנו רוצים לחלק את עצמנו בין עבודה לבית. כמה מותר לבלות, ומה הצרכים החומריים שלנו. זה בדיוק הזמן לשאול אם לא בזבזנו יותר מדי, אם צריך דיאטה או שינוי אחר בכל הרגל שהתקבע בחיינו. הרקע הוא בעיות או קשיים, ומשהו בשגרה צריך להשתנות או משתנה מעצמו. המחשבה הולכת לטווח הארוך, ואנחנו שואלים את עצמנו איך נבנה את החיים. איך נגיע לדירה משלנו, או נקדם מטרות ארציות, מעשיות ויומיומיות. יתכן שאנחנו חשים מודאגים לגבי העתיד שלנו, השרידות שלנו, הקריירה שלנו, או קצת חוששים ליכולת שלנו לפנק את עצמנו, או לפחות לדאוג לצרכים שלנו. זה הזמן בו עלינו לזכור שיש אותנו, ולדאוג גם למי שבמראה. אלו מחשבות חומריות מעשיות, כמו על כסף. אבל יתכן גם על ערכים, ואולי ערכים שקשורים בכסף. מה הוא מסמל לנו, ואיך צריך להתנהג איתו, או להתאמץ עליו. תיתכן תחושת צורך לאגור חפצים, כסף, מזון וכדומה. אצל אנשים עם נטייה, יתכנו חרדות על נושאים חומריים, ארציים, או בקשר למקצוע ומקום העבודה או הבית וקיומו. אבל מי שזה עובד חיובי אצלו, חווה התקדמות ובנייה בכל הנושאים הללו. אם-כי גם במקרה זה, יש כאן אלמנט של שינוי או מחשבה על נושאים אלו, פעולה שמתקדמת ומתפתחת ואנחנו בתהליך בנייה.

מבחינה עולמית תקופה זו תסמל מחסור חומרי. יתכן שנראה מחסור במזון או דברים בסיסיים לקיום בכל מיני חלקים של העולם. יתכנו בעיות שקשורות לכדור הארץ והשימוש בו, כמו פגעי מזג-אוויר או רעידות-אדמה וכדומה. מתעוררות שאלות (אישיות וגלובליות) של שמירה על מקור החיים, על הציוד והחומר, המזון והתבואה, והבית כמחסה ומבצרו של האדם. חשוב לזכור שמולד ירח מסמל את אירועי כל החודש, ואינו עניין רק של יום אחד.

8.7
ונוס הרמונית לאורנוס. מגביר יצירתיות ויציאה מהקופסה. יתכן שעל רקע מולד הירח שתואר ב-6.7, יש לנו רעיונות חדשים איך לקדם את הנושאים שנרשמו שם (קראו שם). על-אף שהשבוע רק התחיל, ההמלצה היא לשבור קצת שגרה, כי אחרת שוברים משהו (כמו את היחסים עם…). הצורך הוא להשתחרר, לבחור בקליל, במרגש והמהנה. למשל היכרות עם אדם חדש יכולה להיות מרנינה. אבל אם קיימים מתחים בינאישיים, גם הם עלולים להשתחרר ולפרוץ החוצה.

מרקורי הרמוני ליופיטר. תקשורת פתוחה ונטייה לדבר. לעתים זה על מה שמפריע, אך בהחלט אפשר גם על מה שמעניין ומפרה. מחשבה מתחדדת, אך גם הנטייה האינסטינקטיבית לקבל החלטה או לומר מילה. היזהרו מגישה נמהרת, אך נצלו להרחבת דעת או סתם סקרנות ועניין.

11.7
שמש הרמונית לסאטורן. גישה פרגמטית, פרקטית, רצינית ואחראית. לעתים צריך לטפל במשהו, לעשות איזו חובה, או שמוטל עלינו תפקיד. זה דורש משמעת והתגייסות, ויש לנו אותה היום טבעי. יכולת להשקיע, להתמיד, או סתם לעשות איזה מאמץ. לעתים הוא פשוט נדרש, אך גם אם זה לא כיף, לרוב זה בר-ביצוע.

ונוס  הרמונית לנפטון. נועם ואמפטיה במערכות יחסים. רכות והכלה, יכול להיות אפילו זמן רומנטי. טוב ליצירתיים, להנאות ופינוקים (את עצמנו או את הזולת).

12.7
ונוס ממול פלוטו. זהו סופשבוע של רגשות חזקים, מעורבות גבוהה בחיי הזולת, ואם זה שלילי, זו יכולה להיות שתלטנות, רכושנות וקנאה. אם חיובי, אז רגש מעמיק, ויש הרבה אכפתיות או מיניות מוגברת. היזהרו מרגשות אובססיביים מדי. כך או כך, זה הרבה רגש עמוק ומשמעותי.

15.7
מארס מפגש אורנוס. להיזהר ממה? מכל הפתעה! היבט דרמטי שבנוסף משפיע לאורך זמן רב, וכבר מה-11 ועד 19 ביולי. זו אנרגיה אימפולסיבית ואף עלולה להיות מסוכנת. התפרצויות, עצבנות ותזזיתיות, מעשים או החלטות נמהרות, לעתים קיצוניות. האגו גבוה, והוא מבקש לשמור על העצמאות או האינדיבידואליזם שלו. הצורך הוא להשתחרר מגורמים מגבילים, ויש מעט סבלנות להכיל או להתפשר. לעתים אלו אירועים חיצוניים שקורים בהפתעה. היזהרו בדרכים, מסכנות ודברים שקורים ברגע. אל תמהרו להכריז שאתם מתפטרים או עוזבים, ויהיו כאלה שסתם הולכים עם הראש בקיר. אחרים רוצים לעשות משהו מיוחד, או מקפידים לבחור ביוצא-דופן. לעתים קלקולים, בעיקר של מכשירי חשמל וטכנולוגיה. היזהרו משריפות, קצרים, והתלהטויות מטאפוריות או פיזיות. אל תשאירו את סוללת האופניים בהטענה ללא השגחה וכדומה, אל תשרפו את עורכם בים, וכן הלאה. מי שמושפע ממצב שמיים זה, לרוב יחווה רק מתחים, ויכוחים או עצבנות. אבל תהיה עלייה גם במקרים של התממשות סכנות פיזיות, וכדאי פשוט קצת יותר להיזהר. בכלל אנחנו פחות מחושבים בתקופה זו, וזה אפשרי מכל בחינה. יתכנו דרמות או דרמטיזציות.

אם המפגש השמיימי הזה עובד חיובי עבורם, זה יכול להיות זמן של ממש פריצת-דרך. רק ודאו שלא הייתם נמהרים ואימפולסיביים, אבל משהו יכול להשתחרר ולהתקדם, ואף במהירות או דרמטיות. יש אומץ ותעוזה, וזכרו שלעתים שינוי עשוי להיות מבורך. הקושי הוא כמובן לדעת מה הוא מה, ולכן ההמלצה להקדיש עוד רגע מחשבה. לעתים בא שינוי לא צפוי ולא בשליטתנו.

מרקורי שלילי לסאטורן. זה כבר היבט קצר שנכון רק להיום, אבל הוא מייצר חשיבה שלילית או לפחות כבדה. נטייה לפסימיות, נוקשות, או ביקורת וקטנוניות. החיובי זו היכולת להתרכז בפרטים, ולחשוב על דברים ביסודיות.

שמש שלילית כירון. סביב ימים אלו רואים פרטים, לעתים הם אלו שאלוהים נמצא בהם. אבל לעתים זה קטנוני או ביקורתי מדי. מחד יש יכולת הבחנה, ומאידך אנחנו מבחינים בכל מה שלא בסדר (זו יכולה להיות גם אבחנה של רופא). כשזה חיובי אז אפשר לנצל את היכולת לדייק בביצוע עבודה או מתן שירות וטיפול (אבל למשל טיפול רפואי יכול להיות על רקע בעיה או צורך). יתכן שמתעורר פצע מסוים, פיזי או מטאפורי.

בישראל יתכנו כמה ימים מתוחים סביב זמן זה. אבל בבקשה אל תיבהלו מדי, ושימו בפרופורציה. בהחלט יתכן שהמתח הוא דווקא על רקע דברים שיש בהם גם הרבה חיובי שקורה, אבל בהחלט יש גם מתח ובעיות, פעילות ביטחונית (לטוב ולרע, ואולי אין רע בלי טוב, כמו שאין טוב בלי רע).

16.7
הירח נמצא ממול המפגש של מארס ואורנוס שתואר לכם ב-15.7 ומפעיל אותו. היזהרו בעיקר בשעות הערב-לילה. נכון גם ברמה הלאומית, וישראל מושפעת.

18.7
שמש הרמונית לאורנוס, שעדיין צמוד למארס, ולכן מחזיר את כל הדברים שנרשמו ב-15.7 (קראו שם). אני שוב מזכיר שיש מי שזה עובד עבורו חיובי, ואז תיתכן התקדמות, שינוי חיובי, צמיחה, פתרון בעיות, ויכולת להתגבר על מכשולים ביצירתיות, מקוריות, ויש יכולת הברקה. הבעיה היא שהביטחון העצמי מתחזק, ולעתים נדמה לנו שזה חיובי כשזה בעצם מסוכן. לכן ההמלצה לנסות להיות מחושבים יותר, אם-כי זו לא הנטייה.

האסטרואיד קרס ביחסים עם יופיטר. צריך לומר שמבחינה אסטרונומית הוא קרוב אליו במסלולו בשמיים ומושפע ממנו. אך בשלב זה ספציפית הוא די מרוחק ממנו, ויוצר מבנה אסטרולוגי מעט חריג, שקשה ליישוב. בפועל זה יכול להביא לשתי תופעות שונות: אחת היא חוסר יכולת לסדר את הבעיות שתוארו לכם ב-6.7 (קראו שם), ואז קצת אובדן שליטה או פרופורציה. תופעה שנייה היא נטייה לפרוץ את המגבלות שתוארו, או לקבל החלטות על הדברים הארציים-חומריים שמעסיקים אותנו, ואנחנו משתחררים מהעול או מתחילים לנוע בכיוון חדש. לעתים זה נעשה בצורה פזיזה או לא מאוזנת. ודאו שאתם מספיק מחושבים. תיתכן נטייה לבזבוז, פינוק, בילוי, או פריצת מסגרת.

20.7
הירח חולף מעל פני האסטרואיד קרס, ומפעיל את היחסים שלו עם יופיטר שתוארו ב-18.7 (קראו לעיל). ההמלצה סביב ימים אלו להיזהר מבזבזנות או הוצאות לא אחריות, וכל סוג אחר של פזיזות.

20-23.7
ברצף הימים האלה נוצרים יחסים מרובים בין כוכבים מרובים: שמש, מארס, נפטון, ופלוטו. לא יהיה נכון להסתכל על כל היבט בשמיים בנפרד, וצריך להבין את הסיפור שהם מספרים. מצד אחד יש כאן נכונות לפעולה או פעולה נחושה. כלומר יש אנרגיה ויש נכונות לעמוד על שלנו, על המטרות או על ביצוע דברים. אבל הגישה מתוחכמת, ולכן היא עשויה לייצר תוכנית פעולה מבריקה. שימו רק לב שזה לא מישהו אחר שעושה לכם תרגיל. אלו ימים של הרבה מניפולציות, וצריך לומר שההשפעה אינה רק בימים לעיל, אלה שאלו רק הימים המדויקים בהם נוצרים ההיבטים. מדובר כאן על תקופה.

זה מחקר וזה מעוף, ירידה לשורש ובדיקת הדברים, לצד חזון וסימון מטרות ויעד. מחד לא מוותרים, ומאידך לא אגרסיביים באופן בוטה מדי. הרגש גם פועל, והוא כוח מניע. יש חלומות שרוצים להגשים, ורגש שרוצה להשפיע, מזדהה או אכפתי. יש מעורבות גבוהה, תחרותיות, אגו לצד הכלה והזדהות עם השני. זה זמן טוב לקום ולעשות, אבל תוך תכנון חכם או מוקפד. יש יכולת התמדה, וצריך לומר שזה בעיקר ישרת אותנו בדברים שהם הרצונות שלנו. כלומר זה פחות טוב להוראות הניחתות עלינו, וחובה לבצע משהו בלי חשק. אבל גם אם צריך לסדר משהו לא נוח, כמו למשל את מצבנו החומרי, והרצון לפתור בעיות כאלה או אחרות בא מאיתנו, יש לנו סיכוי טוב להתחיל איזו דרך בנחישות והצלחה. וזה בהחלט זמן טוב לשאוף יותר גבוה, ולחשוב אסטרטגי גם מחוץ לשגרה הקטנה של היומיום.

21.7
ונוס הרמונית ליופיטר. נוח ונעים במערכות יחסים, או שסתם אנחנו משוחררים יותר. לעתים משחררים גם את חוסר שביעות-הרצון, אבל ברוב המקרים יש עניין חיובי וצורך ליהנות (וכדאי, כי לרוב זה מאד יצליח). אולי האנרגיה שתוארה לעיל מאפשרת לקדם גם מערכות יחסים, רומנטיות, חברתיות או עסקיות וכן הלאה. זמן טוב ליצירת חיבורים, ליצירה ובילוי.

22.7
מרקורי שלילי לאורנוס. רעיונות רבים, לא תמיד אפויים. אך לעתים יהיו רעיונות מקוריים מעניינים מאד. מחשבה מתרוצצת מעניין לעניין, ולפעמים זו עצבנות, חוסר פוקוס, או קושי להתמקד. חושבים מבריק, אבל לא בהכרח מסודר. לעתים ויכוח או קצב גבוה והרבה שקורה סביב.

בשעה 10:44 
השמש תעבור לאזור שמיימי אריה. תינוקות שייוולדו עד השעה 10:43, הם בני מזל סרטן, ואלו שייוולדו החל מ-10:44, הם בני מזל אריה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

25-26.7
שמש
הרמונית למארס. היבט ארוך שמתקיים בכל המחצית השנייה של יולי ותחילת אוגוסט! ומכאן חשיבותו. אפשר להגיד שחָם, אבל לא רק בגלל מזג-האוויר. אם-כי יתכנו שריפות מרובות, והיזהרו מאש פיזית או מטאפורית. זה הרבה אנרגיה, אגו, פעילות ופעלתנות. אולי האוויר עומד (כמה חם, וגם זה מעצבן!), אבל כל השאר זז. האנרגיה החזקה יכולה להניע אותנו לפעולה או עשייה, אבל היא עלולה להיות מופנית כלפינו. לכן צריך להיזהר מסכנות, אימפולסיביות, אלימות, אש (מכל סוג), והנטייה ישירה וחדה. קמים ועושים, ואחרים חוטפים לפנים. הכל מאד נוכח, מלא אגו, והיזהרו לא לתת לאיד לשלוט בשיח או בפעולות שאתם עושים. דברים מתלהטים ומתלקחים ברגע. אגרסיביות, ואם זה חיובי, אז זו אסרטיביות. יש כאלה שיזיזו דברים בכיוון הרצוי, ויש הרבה כוח פנימי. זכרו כי היבט שמיים זה מדבר על תקופה, ולא על יום או ימים מסוימים (בניגוד להיבט הבא):

מרקורי שהחל תהליך האטה, נמצא ראשית ביחסים עם נפטון, וככל שנתקדם לסופ"ש הוא מדייק את יחסיו עם פלוטו. סביב הימים האלה (גם קצת לפני וקצת אחרי התאריכים) הגישה קצת מניפולטיבית, אבל במהלכם הדבר עלול להתגלות. תחילה יש חוסר בהירות, אך בהמשך אנחנו מבקשים לברר ולהבהיר דברים. כשתמונה לא מובנת או מעורפלת, אז חוקרים או מקדישים הרבה מחשבה. סודות או שקרים נחשפים. או בצורה היותר רכה, בלבול הופך לתובנות. לעתים זה ייצור אווירה כבדה.

30-31.7
ונוס הרמונית לכירון. נכונות להעניק, לשרת, ולתת מעצמנו לאחרים. אוהבים בדרך מעשית, אך פחות רומנטית. גישה רצינית ומחויבת למערכות היחסים השונות בחיינו. ביצוע מטלות בבית ובעבודה, וכושר הבחנה חד (לגבי יחסים או הדברים).

 

נאחל שקט וחודש טוב !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל