050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים (לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב"). כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – יוני 2021

 

הרבה אדום תמצאו במחצית הראשונה של יוני. זו תקופה דרמטית, שמייצרת הרבה שינויים. שינויים בחשיבה, בתפיסה, ובחיים עצמם. גם בעולם ובישראל זו תקופה דרמטית. הטיפ הכי טוב לתקופה, הוא להחליט שלא להחליט, לשבת על הגדר, ולהימנע ממה שלא חייבים לעשות. או שלא מצליח, או שאח"כ מתחרטים, או שאח"כ לא יצליח מה שהתחיל עכשיו. קחו בפרופורציה, לא כולם מושפעים אישית, אך כנראה שתבחינו בכך על מי מסביבתכם. קחו בחשבון שגם אם נדמה לכם שהכל בסדר, יתכן שאתם לא מצליחים לראות את הבעיות או המציאות נכון.

ביוני מתרחשים המון תהליכים. כולם התנקזו יחד, והפעלתנות בשמיים מייצרת הרבה התרחשות גם כאן הארץ. ריכזתי עבורכם את כל הקישורים הרלוונטיים שמסבירים על התהליכים של התקופה. חלקנו מרגיש בחלק מהם, עם מה אתם מזדהים? לפעמים הדברים מתחברים לתהליך אחד גדול. אנחנו מהרהרים על מסגרות חיינו או שהן מתערערות, אך אנו בתוך ערפל. דברים משתבשים בצל נסיגת מרקורי, או שהעבר שלנו פתאום מתעורר. הפעם הקישורים חשובים במיוחד, ומומלץ מדי פעם לחזור ולקרוא בם.

קישורים חשובים : 

חווים קושי להיכנס לעמוד שלי בפייסבוק ? מספר אנשים מדווחים לי שהם אינם מצליחים להיכנס לעמוד שלי. זה בסדר, זה מתאים מאד לתקופה שתוארה לכם בפייסבוק… (כמה אירוני). יש לכם מספר אפשרויות בכל-זאת להיכנס. 1. להיכנס דרך מכשיר אחר או מחשב אחר. 2. להיכנס דרך דפדפן אחר באותו המכשיר/מחשב (יתכן שיצליח). 3.ניקוי קאש/עוגיות/נתוני עבר (ככל הנראה משהו בזיכרון של המכשיר שלכם מפריע). 4. שינוי הגדרות אבטחה (יתכן שהמכשיר/מחשב שלכם ביצע עדכון אוטומטי שחסם את האפשרות להיכנס. צריך ידנית לשנות ולאפשר לו). בכלל, מומלץ לסמן בהגדרות העמוד שלי "ראי/ה תחילה", וזה יתעדף את התכנים שמגיעים ממני ל"פיד" שלכם. אני מצרף קישור ישיר לעמוד שלי, שם ניתן לשחק בהגדרות. לחצו על תמונה:

Facebook Ami Guttman

לפניכם הפירוט לימים, אך זכרו שההשפעה עשויה להיות בימים הסמוכים. לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1.6
מארס הרמוני לנפטון. ההיבט היה מדויק ב-31.5, אך כמובן משפיע גם על תחילת יוני, ולכן מובא שוב, שלא ייעלם בערפל. אז הנה התזכורת:

גמישות ויכולת הסתגלות. יתכן שניתן להגיע דרך החלון, וזה מצוין כי הראש לא בקיר. מצד שני אלו יכולות להיות מניפולציות או הונאות. ימים של פחות אנרגיה פיזית או למשימות הדורשות השקעה סיזיפית. יצירתיות ודמיון יוצר. בנוסף היזהרו מפנטזיות בצהריי היום, אופטימיות זה טוב, ועל יום שלישי אומרים פעמיים כי טוב, אבל אל תשתו "סם אומץ" מסוכן.

2.6
השמש קורצת לאורנוס בהיבט מוחלש (semi-sextile), הירח מפעיל, וסאטורן כבר מעורב (יגיע להיבט הרמוני מדויק לשמש למחרת ה-3.6). גם מרקורי ומארס ב- semi-sextile. אם בלבלתי אתכם בתיאורים, זה כי מצב השמיים מאד עמוס ומורכב, אבל גם צריך להצדיק את הבלבול והערפל של התקופה, לא? והמשמעות? הרבה קורה, מסעיר או לא צפוי, מעורר שיח או מילים פחות מעודנות. יש כן אפשרות לפעול באופן מעשי ופרגמטי, וזכרו שחשוב איך מגיבים לדברים, כי זה החלק שיש לנו שליטה עליו, ובקצב הדברים אנו עלולים לאבד אותו. לפעמים עיסוק רציני או מגביל, קבלת אחריות שמלחיצה או נוקשות בגישה. אל תאבדו עשתונות או שלווה.

3.6
ההיבט מאתמול כמובן עוד ממשיך, אך הדיוק עתה לסאטורן. מרמז לנו שצריך להיות פרקטיים ולטפל רציונלית בדברים. אבל הירח שממשיך מסעו בדגים, מגיע למפגש מסלולים עם נפטון, ומפעיל גם את הצמד מרקורי-מארס. קשה לבחור בהיגיון, וממש מדגדג לנו להתמכר להטחת דברים, או שזו סערה רגשית, או שאנחנו חזק ב"ערפל" (לחצו לקריאה). יום זה מדגיש מאד את השפעות נסיגת מרקורי, ויתכן ששינויים מבלבלים (לחצו לקריאה). מה שבטוח הרבה חוסר ריכוז ילווה את היום (והימים סביב), היזהרו מהונאות, טעויות, חולמנות וחלומות בהקיץ, שקרנים ודו-פרצופיים.

3-4.6
ונוס הרמונית ליופיטר (מדויק בלילה בין התאריכים). יחסים נעימים, טוב להנאות, חוויות, יצירת וצריכת תרבות ואומנות. לכו למסעדה או סטנד-אפ ביום חמישי בערב, ותיהנו מהקליל שאפשרי ומהנה במיוחד עתה. אבל בהחלט יהיו מקרים שאחד/ת נהנה עם המאהב/ת, ואחר/ת נבגדת.

5.6
מארס ממול פלוטו
.
תיתכן תוצאה סופית וחד-משמעית של כל האנרגיה הבעייתית. יתכן שהתוצאה היא רק פנימית, ומבשלת תוצאה חיצונית שתבוא אוטוטו, וכבר לא ניתן יהיה לשנות (כלומר רגע החלטה פנימי, או התהוות המעשים). נטייה לפעול בעוצמה, אך לעתים דורסנית. כפייתיות (בצורה הטובה זו יכולת התמדה), והמטרה מקדשת את האמצעים. לעתים האמצעים מניפולטיביים, ועד אכזריות של ממש. גלו רכות, וזכרו שיש דברים שלא עושים. עימותי-כוח גלויים או נסתרים, תחרותיות, ובצורה הטובה זו תהיה אמביציה בריאה שמגיעה להישגים. שמרו על הבריאות. משפיע לאורך ימים רבים סביב.

מרקורי שלילי לנפטון. היבט ארוך המתקיים ברצף מה-18 במאי ועד ה-12 ביוני עקב עצירת מרקורי ונסיגתו. היה כבר מדויק ב-23.5, ומגיע שוב לדיוק היום. אני מביא שוב את אותה הפסקה:

ת ה י ו ת , ט ע ו י ו ת , ו ת ע ו י ו ט (כדי להמחיש). הראש לא במקום, ולכן מפספסים את הפרטים הקטנים (אלה שאלוהים נמצא בהם). הימנעו מקבלת החלטות חשובות, גם אם אתם בטוחים שאתם רואים ומבינים ממש הכל. לפעמים המציאות כל-כך ברורה, אך אנחנו פשוט לא רואים אותה. אפילו ברמה הפשוטה של הדברים, כמו לחפש את המפתחות שנמצאים מולנו על השולחן, או לפספס את האותיות הקטנות עליהן אנו חותמים. כל מה שבין עיוורון לרמאות עצמית. גם רמאות בכלל תהיה, והיזהרו מנוכלים וסתם מניפולטיביים. ההיגיון עוזב אותנו, ולעתים זה להאמין בשטויות. מצד שני זהו זמן דמיון והשראה, זמן לאומנים וליצירתיים. צרכו אומנות או סרט טוב, אבל אל תעשו “סרט” לבן-זוגכם. קשיי תקשורת וחוסר הבנה הדדיים יתרבו. חרדות לא הגיוניות, או שסתם מסבכים ללא צורך מצבים קוגניטיביים. מדויק ביום זה, אך מתקיים כל התקופה כולה (18.5-12.6)!

ארה”ב מאד מושפעת מההיבט הזה (כל התקופה). אם היו שואלים אותי, הייתי ממליץ להם במסגרת הזמן שתוארה להימנע מחתימת הסכמים וקבלת החלטות חשובות. נקווה שזה לא זמן קריטי במו”מ עם איראן. גם מול רוסיה או סין לא הייתי ממליץ להם להיכנס לקונפליקט דיפלומטי, הנטייה להסתבך. בנוסף יתכנו כל מיני צרות עבור אמריקה לאורך התקופה, כמו ריבוי תקריות, או בעיות פנים. ימי חולשה וטעויות.

במוצ"ש הירח מפעיל את שני ההיבטים שפורטו לעיל, ולכן מחזק השפעתם.

עוד על התקופה: לחצו כאן.

7.6
הירח נצמד במסלולו לאורנוס. דרמה סוערת או מסעירה. מפעיל את ההיבט של אורנוס-סאטורן שמתקיים מפברואר ועד יולי, וישפיע על רבים, על כל אחד בחלק אחר בתקופה. אך סביב ימים אלה, על רקע מה שמתרחש בשמיים, מסגרות רבות יישברו. קראו בהרחבה: ערעור מסגרות ועל מסגרות.

10.6 בשעה 13:52
ליקוי חמה
(חלקי) בתאומים, ובמפגש עם מרקורי הנסוג. ליקוי מסמל שינויים בכל התקופה סביבו, וליקוי זה במיוחד. ימים אלה יוצרים קצב גבוה של אירועים. לכן דברים מתגלים, ובמיוחד בשעות ובימים שאחרי הליקוי (אך אפשרי גם לפניו). דברים מגלים במקרה, טעות שנעשית חושפת שקר או הסתרה, ולפעמים סתם דעות משתנות. הראש רץ בקצב, וזכרו לקחת רגע ולעכל. לא לרוץ למסקנות, כי יתכנו טעויות הבנה או בשיפוט. תקלות רבות של מכשירים, תקשורת (בינאישית או פשוט בטלפון אין קליטה או שהתקלקל, והוואטספ שלא ראינו…), וכל מה שקשור בתנועה. קחו בחשבון שהאוטובוס אולי לא יגיע, או תפספסו את הרכבת. אפרופו רכבת, ביום זה יודגש העניין הבא: לחצו לקריאה.

10-11.6
מרקורי נצמד לשמש הלוהטת, והמוח שלנו נשרף. לחלקנו יהיה קשה לישון בלילה, בין אם מחשבות מתרוצצות מעניין לעניין, או נתקעות באובססיביות טורדנית על עניין. קצב גבוה של מחשבות או אירועים, ריבוי תקלות ושיבושים, וכל מה שנאמר ב-10.6 לעיל.

12.6
הירח נצמד לוונוס. מדגיש את היבט היום הבא:

13.6
ונוס ביחסים עם אורנוס וסאטורן. מערכות יחסים או ענייני רכוש וכסף במוקד. לרוב זה שלילי, ובמקרים קיצוניים מסגרות חיים ותיקות מתערערות. מצב פיננסי שהיה פעם יציב, או מערכת יחסים ארוכה, סופגים קשיים. הימנעו ממעשים או החלטות מגובשים מדי. קראו את ערעור מסגרות ועל מסגרות.

14.6
סאטורן ואורנוס בהיבט מדויק (וכירון מעורב). אך למעשה הם לא ניתקים מפברואר ועד יולי. לא ניתן לקבור את הבעיות מתחת לפני השטח. זהו קונפליקט גדול בין הצורך ביציבות (לרוב מסגרת יחסים או פיננסית), לבין הצורך להיפטר מעולן או ההכרח שמאלץ אותנו. אחרי ימים של חפירות (לאדם אחר, הוא לנו, או עצמיות), מרגישים המון עול, לחץ שמופעל, כובד או קרירות. יהיו מקרים בהם יחסים יתקררו עד כדי פרידות. אלו ימים של חשבון-נפש, ואפשר בעקבות שינוי כבד שכבר קרה. או שזו האשמת השני, אבל לא של בת-יענה. אנחנו ערים לסיבות הרציונליות שעושות אותנו לא מרוצים, ומתקשים להכיל אחר או להבין רגש, גם שלנו. זה זמן שלא עושים בו הנחות, לא לעצמנו ולא לאחרים, ולעתים המחיר המלא כבד. לפעמים זה הבנק (או גורם פיננסי) שלא עושה לנו הנחות, וסוגר את הברז הכספי.

ערעור מסגרות או ערעור על המסגרות. כלומר או שמסגרות ותיקות מתערערות בחיינו, או שלנו לא נוח איתן, ואנו מערערים עליהן ודורשים שינוי. על ההיבט החשוב ביותר השנה, שישפיע על כולה, לחצו ועברו למאמר:

"ערעור מסגרות ועל מסגרות"

15.6
יחסים בין מארס ויופיטר. אומץ, יוזמה, אנרגיה, גלגלים שמסתובבים ודברים שמתקדמים. על רקע מצב שמיים, זו יכולה להיות גם אנרגיה שיוצאת משליטה.

16.6
במהלך היום הירח ממול יופיטר, מדגיש את ההיבט של אתמול.

17.6
יחסים בין השמש לפלוטו. אנרגיה תהליכית, צורך להתייחס לאירועים שקרו, ולטפל קונקרטית. נטייה לכפייתיות או התמדה.

21.6 בשעה 6:32 בבוקר
השמש תעבור לאזור שמיימי סרטן. תינוקות שייוולדו עד השעה 06:31, הם בני מזל תאומים, ואלו שייוולדו החל מ-06:32, הם בני מזל סרטן. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

הירח מייצר היבט T (טי) עם סאטורן ואורנוס, מעורר את "ערעור מסגרות ועל מסגרות" (לחצו לקריאה).

ונוס הרמונית לנפטון. זמן טוב לקיים שיחה מלב אל לב. רכות ורגישות שיכולה לפתור בעיות שהיו, או לפחות לסיים דברים בצורה יותר מכובדת, אנחנו מתרככים או מגלים אמפתיה למישהו. לעתים על רקע בעיות במקום אחד, זה לקבל אוזן קשבת במקום אחר. כשהמצב חיובי, ההיבט יגביר רומנטיקה ואהבה. טוב ליצירה, תרבות, בילוי והנאות.

23.6
בשעה 01:31 לפנות בוקר מרקורי מסיים נסיגה, ועובר לעצירה לקראת תנועה קדימה. אך דווקא זמן זה עלול להגביר שיבושים ותקלות. ובכל זאת מיום זה ניתן להתחיל בדברים חדשים, לרכוש, לחתום, להכיר… רק לקחת בחשבון לו"ז גמיש וסובלנות לשיבושים קטנים. היזכרו בהשפעות הנסיגה שיוגברו עתה (לחצו).

שמש ויופיטר בריקוד הרמוני. אנרגיה, יוזמה, מזל, הצלחה, אומץ (וודאו שהוא אינו טיפשות), נטייה לצדק (רק היזהרו מצדקנות), וביטחון עצמי (רק היזהרו מיהירות ואגו נפוח).

23-24.6
ונוס ממול פלוטו. עומק ברגשות לחיוב או שלילה. אפשרות שיקום או העמקה של יחסים, או לחילופין ההבנה שהם התפוררו לגמרי. אפשרי שינוי, זכרו שכל סיום הוא התחלה חדשה. מקווה שזו בעיה שנפתרת, ואתם פותחים דף חדש באותה המסגרת. כנ"ל לגבי פיננסים, מכה שניחתת או תהליך שיקום.

27.6
הירח במפגש עם סאטורן, ולהם יחסים עם אורנוס וכירון. יום מכביד, אולי מתקבלת ההכרה מה כבר לא ניתן ולא לצפות, אולי דרך שנחסמת. לפעמים סתם כבדות באווירה סביב. עוד ממה שנכתב לכם במאמר: ערעור מסגרות ועל מסגרות (לחצו).

28.6
ונוס מפלרטטת עם יופיטר, ובלילה הירח מצטרף. פלרטטו גם אתם. מתאים להנאות, יצירה, בילוי ואהבה.

30.6
הירח נצמד לנפטון בדגים. יום חולמני, חסר פוקוס או אנרגיה, חלומות בהקיץ, פנטזיות או לחילופין "סרט רע". הרגשות מתגברים לטוב ולרע. תיתכן רומנטיקה או אכזבות ואומללות. מתאים ליצירה, לשקיעה במחשבות עצמיות (טובות או רעות), ואם אפשר אז פשוט ללכת לים לצפות בשקיעה.

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

אאחל לכם חודש טוב !

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית מרץ 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל