050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים (לחצו והירשמו ע"י סימון לייק). כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

נפתחה ההרשמה לקורסי האסטרולוגיה בהנחייתי

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות הקורסים ולהרשמה

 

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – ינואר 2021

 

רוחות השינוי מנשבות חזק בינואר. אולי אחרי 2020 המעכבת, פסיכולוגית אנחנו רוצים מיד להתקדם ל-2021 שתהיה נוחה יותר. לכן אין לנו סבלנות על כל המשתמע מכך. התוצאה היא לפעמים נרגנות, מרדנות, אימפולסיביות, חוסר משמעת, והחלטות חפוזות. אם מתגברים על האלמנטים חסרי המנוחה, וזוכרים לפעול באחריות ובגרות, ינואר יכול להביא שינויים ברוכים ותחילתה של צמיחה. ברשותנו מקוריות ויצירתיות, יש מעוף וחזון. השינוי יכול להיות טוב, בתנאי שנעשה אותו נכון. לא פעם הנטייה היא ללכת עם הראש בקיר ולקלקל. זה חוסר סבלנות וחוסר איפוק (ולפעמים של מישהו אחר כלפינו).

בינואר הכלל יקדש את הפרט. כל אחד אינדיבידואל, עצמאי, ופועל מתוך האגו והייחוד שלו. לכן נראה יותר מחאות עולמיות, ובחיינו הפרטיים התנגדויות לכללים או אנשים. אם הילד שלכם אומר "לא רוצה" או "את לא מחליטה עלי", כדאי לחפש דרך אחרת, מתחכמת או פשרנית יותר. וגם לנו כדאי לשים לב שאיננו מגזימים בדרישה שהכל יעשה בדרכנו.

חוסר השקט יכול לנבוע מאירועים חדים או מפתיעים שקורים. בינואר צפו לבלתי צפוי. אבל לא רק ההתרחשויות קיצוניות, אלא גם התגובות שלנו להתרחשויות (זכרו שעל כך יש לנו שליטה). יהיו גם הפתעות טובות, אבל כללית צריך לפקוח 7 עיניים, ולהיות זהירים יותר (בוודאי בכבישים). בינואר מתרבים האירועים, וקצב החיים עולה. יש מי שיידע לפעול חכם ונכון, והוא יוכל לנצל זאת לצמיחה וקידום משמעותיים. ההמלצה היא לעשות זום-אאוט על החיים, לקחת עוד רגע לחשוב (ולפעמים יהיה קשה), ולזכור להיות חכמים ולא צודקים. יש מי שזה לוקח לו את השקט הנפשי באופן כללי, ויש מי שיהיו לו רגעי רוגז קצרים וחולפים. בשני המקרים לא יהיה שווה לתת לזה לקלקל לנו.

פן אחר של ינואר, הוא ביטחון עצמי עולה. אך דווקא על רקע זה יהיה מי שירשה לעצמו יותר להתרגז ולבטא מרדנות. הביטחון עלול לגרום לנו לקחת סיכונים לא מחושבים. ינואר הוא זמן תעוזה, ולפעמים גישה מעופפת שלא לוקחת בחשבון את הקשיים או המגבלות. כאמור מי שיידע לאזן, להתחשב במציאות ולבחון בבגרות, יוכל הבריק ברעיונות ופתרונות יצירתיים. כך לדוגמא זה בסדר אם קיבלתם אומץ להתפטר מהעבודה, אך רק בתנאי שאתם יודעים מה אתם הולכים לעשות מחר, וכדומה. מילת המפתח היא שיקול-דעת.

קישורים חשובים:

  1. תחזית שנתית 2021 – מדינת ישראל
  2. תחזית שנתית 2021 – העולם
  3. ללמוד אסטרולוגיה – פרטים והרשמה לקורסים
  4. צמידות יופיטר-סאטורן מתקיימת גם בכל ינואר –המשמעות
  5. עידן הדלי כאן, -מוכנים?
  6. מרקורי בנסיגה החל מה-30.1

לפניכם הפירוט לימים, אך זכרו שההשפעה עשויה להיות בימים הסמוכים. לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1.1
מרקורי הרמוני לנפטון. כושר אמפטי והבנה רגשית. הרבה דמיון, מחשבה יצירתית, השראה, חזון, חלומות עתיד, וכדאי להימנע מהחלטות בעלות השלכות מעשיות. אנחנו בימים של חשבון נפש, וודאו שהוא נעשה בזהירות וסבלנות. היזכרו במאמר על מפגש הכוכבים בשמיים של יופיטר וסאטורן: כוכב טוב כוכב רע (לחצו).

4-5.1
מרקורי במפגש עם פלוטו, וונוס והירח מעורבים (מדויק בלילה בין התאריכים, אך כמובן שההשפעה על פני כמה ימים). מחשבות עמוקות ורציניות. על המישור החיובי זה נותן את האפשרות להגיע לשורש הדברים, לחקר האמת, להבנה גבוהה ורב ממדית. אנחנו חופרים ברצינות, ומחפשים תשובות רציניות (מעולה לחקר ומחקר, ומחשבות על מהות). על מישור השלילי זו תהיה חפירה למישהו, היזהרו לא לחקור מישהו בכפייתיות ושתלטנות, או מתוך רכושנות. מחשבות עלולות להיות טורדניות, כשברקע רגש עוצמתי ששולט בנו יותר משאנו בו. החיובי הוא שרגשות חיוביים יכולים להעמיק.

7.1
מארס עובר לשור, ומופעל ע"י הירח. בדרך הוא יפעיל את צמידות יופיטר-סאטורן שהיא סיפור חיינו גם בינואר. יום של עצבנות, בעיות או סכנות, נחישות שהיא לפעמים עקשנות מוגזמת. אל תאבדו עשתונות.

8-9.1
מרקורי עובר לדלי, ונוס עוברת לגדי, והם מייצרים יחסים עם מארס שעבר לשור. האנרגיה הכללית מתחלפת, ולכן גם האווירה. תקשורת בינאישית ומערכות יחסים במוקד. כל החמשוש טוב להיכרויות רומנטיות חדשות, ואלו עשויות להצליח. נצלו זאת במיוחד בשישי אחר הצהריים. במערכות יחסים קיימות (מכל סוג) הנטייה לדבר, להוציא עמדות או כעסים. הכל ברף הגבוה, ולעתים זה לעלות מדי בדציבלים. גם המיניות מוגברת. כדאי לבלות בסופ"ש, אך להיזהר מלקיחת סיכונים ובחירת מילים לא מחושבות.

10.1
מרקורי מפגש סאטורן. משפיע מאד עוד בשבת, ואולי בחירת מילים לא נכונה בסופ"ש, מביאה עכשיו תוצאה לא נוחה. מחשבות שליליות ופסימיות, ביקורתיות, נוקשות, קטנוניות, ועד רודנות. קצת מאבדים מהביטחון שהיה כאן רגע קודם. על המישור החיובי זה המון רציונליזם וריאליזם. לכן אפשרית גישה תכנונית בוגרת, או כזו שאוספת בזהירות את כל הפרטים. טוב לעבודה מנטלית הדורשת דיוק, יסודיות ואחריות. כללית מסתכלים למציאות בעיניים.

11.1
מרקורי במפגש עם יופיטר. הפסימיות או עודף הזהירות מפנים מקום לאופטימיות וביטחון. אמרנו כבר שזו תקופה של מאבק בין שני כוחות מנוגדים (לחצו והיזכרו במאמר "כוכב טוב כוכב רע"), ועכשיו מתגנבות המחשבות החיוביות או הנועזות יותר. אנו נעים בין חשש לתקווה, בין שחרור והגבלה. בחלק מהמקרים ניתן לפתור את הבעיות מימים קודמים, ובמקרים אחרים אנחנו מקבלים דווקא אומץ להיכנס לקרב לוחמני (במיוחד על רקע ההיבט המתהווה עם אורנוס). לפעמים נפתחת הפרספקטיבה, ואנחנו מרגישים שאנחנו עושים תיקון. זו הזדמנות ממש לרפא פצע ישן או כואב (כי גם כירון מעורב), וזה היבט של כל התקופה הרחבה. אבל צריך להימנע מצעדים רחבים או אימפולסיביים מדי, כי יש מעט בקרה, ואנו נוטים לשכוח שאומץ לפעמים הוא טיפשות. אומץ יכול להיות טוב, אם הוא לא מנוהל ע"י עודף אגו, צורך עז בלתי מתפשר באינדיבידואליזם ועצמאות, ועד כדי מרדנות ללא מטרה. אלו יתכנו.

12.11
מרקורי שלילי לאורנוס. אלף מחשבות ממלאות את הראש בחוסר סדר, ואולי אנחנו לא יודעים מה לחשוב. היזהרו מהחלטות אימפולסיביות או ראש בקיר. יכולים להיות רעיונות מבריקים, אבל הנטייה לרוץ למסקנות, או לא לבחון את המעשיות שלהם. וזה על רקע כל מה שנרשם יום קודם (ועדיין מתקיים).

13.1
מארס שלילי לסאטורן. כישלונות, מעצורים בפעילות ומגבלות. רוצים מאד ולא יכולים. משהו מעכב או לא נותן. האגו שלנו מנסה להוכיח את עצמו, אבל המציאות לא נותנת. לפעמים חרדה או פחד ביצוע הם שמעכבים אותנו, ויש תסכול גדול. ההיבט ביום זה מדויק, אך לא ניתק מה-5 ועד ה-21 בינואר. ומכאן חשיבותו הרבה. המסר הוא לנשום, לא לרוץ מדי, לא בכוח מדי. היבט הדורש מאיתנו סבלנות, אורח-רוח, או הכרה במגבלות.

ונוס חיובית לאורנוס, והדיוק הוא בלילה. היבט קצר יותר, אך בימים אלו נותן את הצורך בחוויות, בריגוש ועניין. לפעמים יש איזו היכרות רומנטית סוערת, לפעמים יכולת ליהנות, לעשות משהו כייפי או יצירתי. אבל על רקע מצב שמיים, והירח שבלילה נצמד לסאטורן, יתכן שזה רק צורך, ואין דרך לממש אותו. לכן הפער יכול לעשות לנו רע. אנחנו רוצים משהו אחר, ולא תמיד יש דרך.

14.1
שמש מפגש פלוטו. בפועל אין שני כוכבים יותר רחוקים מהשמש ופלוטו במערכת השמש שלנו. השמש במרכז, ופלוטו הכי בקצה המערכת. ובכל-זאת, כששני אלו נצמדים במסלולם, מישרים קו מנקודת מבטנו, בחיים עצמם על הארץ יש עוצמה מטורפת. זו אנרגיה חזקה שבאה מהבטן, מבפנים, ומשתחררת החוצה בכוח רב. הוא יכול להיות כוח פנימי, שקט או מניפולטיבי, אבל הוא חסר פשרות. לכן המון אמביציה, נחישות, התמדה, ולפעמים עמידה שקטה, אך עיקשת ובטוחה. לפעמים זה אָלִים ממש. אחד תוקע רגליים בשקט, ואחר מרים ידיים. הנטייה פשוט כפייתית, ואז אנחנו נתקעים על משהו, או מקדשים את האמצעים. על המישור החיובי, יש מי שנחוש מאד להשלים משימה, או להגיע להצלחה סביב איזה עניין חיובי. יש תעצומות נפש, אך לעתים מתרחש אירוע שפוגע ביסודות כלשהם. ההיבט משפיע על מדינת ישראל, ומעורר מתחים לאורך ימים (מלחמתיים או אחרים).

אורנוס מסיים נסיגה במעלה 6°43‏ בשור, וינוע קדימה. יגביר קצב אירועים ושינויים במהלך השבועות והחודשים הבאים. מי שיש לו כוכב סביב מעלה 7 במזל כלשהו, חש בהשפעה סביב כל החורף. יכול לעורר חוסר סבלנות ועד עצבנות, ולכן אימפולסיביות, ולפעמים בגלל אירועים דרמטיים שקורים. מפה אישית תגיד מי מושפע, אבל למשל אלו גם ילידי 27 ו-28 בינואר ואפריל, 29 ו-30 ביולי וספטמבר, 29-31 באוקטובר, 28 ו-29 בנובמבר שמושפעים, וזו כמובן סתם רשימה חלקית ביותר. עבור אלה ההיבטים האדומים בתחזית החודשית של ינואר יורגשו היטב.

17.1
יופיטר שלילי לאורנוס
. ולא ניתן לנתק זאת מההיבט של מארס (שיגיע לדיוק ב-20.1). ביום זה מדויק, אך משפיע כל חודש ינואר (אך קצת פחות בקצוות). ביחד שני אלו מבקשים הרבה חופש, והם לוקחים אותו בחוסר אחריות. לכן תיתכן פזיזות, אימפולסיביות, מרדנות, ונטייה להשתחרר מכבלים, הנחיות, מגבלות, ואנשים שאומרים לנו מה לעשות, ובכל מחיר! לפעמים רעיונות יצירתיים, אך קצת משוגעים. כל מה שעל המנעד בין גאונות לטירוף. על רקע זה יפרחו תיאוריות קונספירציה ומחאות עולמיות. בארה"ב יתכנו כל החודש מתחים פנימיים קשים על רקע ההשבעה הקרבה של ביידן. שימו לב שאינכם בועטים במסגרות בקלות רבה מדי, או בביטחון רב מדי שיהיה בסדר. אנחנו חסרי סבלנות לאחרים, לשגרה, ולמוכר הישן. הצורך בריגושים, וכדאי לחפש כאלה שאינם מזיקים, או לא בנושאים רציניים הדורשים פרגמטיזם ואחריות. מי שיידע בכל-זאת לשלב את המעוף עם מגבלות המציאות, יוכל להגיע רחוק.

שימו לב במיוחד היום (17.1) וביום שבת (16.1), כיוון שהירח "מטייל" בדגים, מפעיל את ההיבט ונצמד לנפטון. לפעמים זה לאבד קשר למציאות, להתמכר לקיצוניות, או שאירוע קיצוני מהימים האחרונים מטלטל ומאמלל.

אבל צריך לומר שיש מקרים בהם מתחייבים שינויים, ינואר כאן כדי לתת לנו את הכוח לבצע אותם. אנשים שהם חששנים מטבעם, יוכלו לגלות תעוזה. גם אם זה מזעזע את "הקירות", יתכן שזה נדרש. רק היו בטוחים שזה הרצוי, והחליטו תוך שיקול-דעת. הקושי להיסגר על המחשבות עלול לייצר חוסר שקט נפשי, ועד כדי הפרעות. מי שצריך כדור שמרגיע, בינואר כדאי.

19.1 בשעה 22:40
השמש תעבור לאזור שמיימי דלי. תינוקות שייוולדו עד השעה 22:39, הם בני מזל גדי, ואלו שייוולדו החל מ-22:40, הם בני מזל דלי. שימו-לב שבכל שנה המזל מתחלף בזמן אחר.

20.1
מארס במפגש עם אורנוס
. ולא ניתן לנתק זאת מההיבט של יופיטר. ביום זה מדויק, אך מתקיים בין ה-15 ל-26 בינואר. לכן כל מה שנרשם לכם ב-17.1 (קראו שם) מתקיים ביתר-שאת. זה מרכז האנרגיה התזזיתית. היזהרו מאנשים מופרעים, ואל תהיו כאלה בעצמכם. הגברים ממאדים (מארס) נוטים לנפח את החזה, ואורנוס עושה את הנשים היסטריות. מרדנות, שבירת כלים ומוסכמות, ועניינים היוצאים משליטה. היבט אלים, זה מילולי או פיזי, ויש סכנת תאונות מכל סוג. שמרו על הבריאות ועל חפצים (בעיקר מוצרי חשמל). סכנת קצרים בתקשורת הבינאישית, תקשורת פיזית (טלפון, אינטרנט, טלוויזיה), וקצרים בחשמל. אנרגיה מלחמתית, והנטייה לצאת לקרב בלי שכל. כל דבר מיד פוגע באגו, ויש לנו מעט סבלנות למי ש"לא בא לנו טוב", או למציאות שצריך להכיל (ולא בא לנו). זה יכול להיות בדברים הקטנים, כמו לעמוד בתור בשקט. זהו יום ההשבעה של ביידן לנשיאות, והשמיים מבטאים את הדבר הכי רחוק מממלכתיות. על המישור החיובי, זה כוח מניע, כוח לשנות, כוח להזיז גלגלי ענק. גם באמריקה אלו רוחות השינוי. לפעמים מתרחשים בהפתעה שינויים חיצוניים שמשפיעים עלינו (לחיוב או שלילה). גם אם אנחנו בוחרים לפעול, וההיבט מאפשר, זהו שבוע וחצי הדורש מאיתנו סופר זהירות.

21.1
הירח במפגש עם הצמידות של מארס-אורנוס, ויוצר היבט דיסהרמוני ליופיטר. מפעיל את כל הקונסטלציה הזו, ומדגיש השפעותיה. אלו ימים שהכל קורה מהר, ולפעמים דבר רודף דבר. שימו לב שתגובות שלכם, ואל תתרגשו מתגובות של אחרים. קראו שוב על ה-17 וה-20 בינואר.

22-23.1
מארס שלילי ליופיטר. עוד מאותו דבר, משפיע מה-12 בינואר ועד סופו, וקראו שוב (ושוב ושוב) על ה-17 וה-20 בינואר. מדגיש את חוסר הרצון לוותר, לעשות פשרות, או להקריב קורבנות. כל מה שבין לא לרדת מהעץ, ועד הסלמת מאבק בביטחון רב שנצליח. האגו גבוה, לעתים נפוח, ואנו חסרי פחד. אבל זה לא מבטיח הצלחה. יהיו גם אלו שיניעו פרויקט או מטרה קדימה, והגלגלים זזים. הבעיה היא קיצוניות, ויגדיל לעשות מי שיידע לאזן, למתן, ולמצוא את שביל הביניים. זה ביחסים ומשימות, ובתגובות שלנו להתרחשויות הלא תמיד צפויות שניחתות עלינו.

23-24.1
שמש מפגש סאטורן. המפגש בא ללמד אותנו מה אפשר ומה אי-אפשר, זה שיעור ראשון. מי שיקשיב, יתחבר לריאליזם המתבהר, ואז יתחשב בו. מי שלא, יפעל בנוקשות כמתנגד עיקש מול העובדות הסותרות. נוכח המציאות, זה עלול להגביר אצלו תחושת ביקורתיות (לעולם, לזולת, ולעתים רחוקות לעצמו, אך גם זה אפשרי). נתקלים בחסמים, בעיות, או עיכובים. הנכון יהיה להתחשב בהם, ולהוריד רגל מהגז או לעשות חשבון נפש. מי שזה עובד לו חיובי, האומץ והנחישות שליוו, הזזת הגלגלים היצירתית, מייצרים לו עתה עמדת כוח או תוצאה מעשית רצויה. זהו יום רציני, לעתים בסימן חובות (ולא תמיד עם סבלנות אליהן).

ונוס חיובית לנפטון. אפשר למצוא מזור בין ידידים או באהבה. רכות רגשית עם אנשים שיש לנו איתם יחסים רגשיים. אפשר ומומלץ להחליף אווירה לכמה שעות, ולעשות פאוזה מהעיסוקים הרציניים, מריבוי החובות, והדרמות ששאבו אותנו.

26.1
יחסים בין מרקורי לפלוטו. מתקיים בין ה-23 בינואר ועד ה-6 בפברואר. נטייה להעמיק, אך לפעמים זה לחפור בצורה מציקה ואובססיבית. טוב להבנה עמוקה ותובנות, למחקר ומציאת שורש. הצורך שלנו הוא להגיע לאמת, ולכן במהלך התקופה יתכן שינוי עמדה, תפיסה, או הבנה חדשה. שימו רק לב שאינכם אוכלים למישהו את הראש (או לעצמכם), כי המחשבות כפייתיות ואינן עוזבות. לפעמים מחשבות פנאטיות או קיצוניות.

28-29.1
שמש בצמידות ליופיטר. מגביר אומץ והתלהבות, וצריך להיזהר נוכח ההיבטים של ה-17 וה-22 בחודש, אבל נותן אפשרות להצליח. מזל ואופטימיות. מוסר וצדק, אך לעתים זו צדקנות ועליונות מוסרית. טוב לדברים שנדרש בהם קצת עזרה של המזל, ופחות לדברים שנדרשת בהם בקרה, או שנוטלים סיכון לא אחראי.

ונוס בצמידות לפלוטו. עומק ברגשות ויחסים. אם אלו טובים, אז תחושת שייכות וביטחון, ורצון עמוק להיות יחד. מעורבות רגשית ועד כדי טוטליות. לכן סכנת רכושנות, קנאה, ויחס כפייתי.  כשזה שלילי, אז חוסר פרופורציה רגשי שהופך עיסוק כפייתי. על רקע ההיבט מה-26.1, ניתן לנסות לחפש הבנה בינאישית. אך לעתים הדרך היא קודם בנעילה חסרת פשרות על הגישה שלנו. אנחנו (או זולתנו) עוברים תהליך, היו גמישים, פתוחים, ופחות בטוחים בעצמכם. בסוף תגלו שמהזווית של השני, זה יכול להיראות אחרת (ואולי גם הוא את הזווית שלכם).

30.1 בשעה 17:52
מרקורי בנסיגה. הנסיגה שמתחילה בזמן זה, אך תהיה מורגשת בהדרגה כבר כחמישה ימים קודם לכן, תימשך עד ה-21 בפברואר. אתם מכירים את האזהרות הכלליות. אל תכוונו לזמן זה פעילויות חדשות, חתימת חוזים, קניות, ולו"ז צפוף. עוד על כך, ופוסט נרחב על התקופה תמצאו בלחיצה כאן: עומק החקירה ⭐ כעומק הנסיגה

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

שנה טובה לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל