050-7881995

מצב שמיים

 JANUARY 2023

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – ינואר 2023

 

שנה טובה! שנה טובה??! ינואר כאן כדי לסיים את 2022 שעוד לא הסתיימה לרובנו, וזה עלול להיות "גראנד-פינלה". ריבוי הכוכבים הנסוגים משנה שעברה, הביאו סיבוכים, תקיעויות, בעיות, תסכולים, והרבה עצבים. דברים נמרחו לנו, ואולי הם לקראת סיום. לא תמיד הסיום שמח, אבל הוא תמיד מפנה מקום למשהו חדש. סיום אינו קורה דווקא בזמן קצר, אבל ינואר היא נקודת מפנה שמתחילה אותו. יש כאלה שיצלחו להניע תהליכי עבר לאחר התיישרות הכוכבים, ויש כאלה שיקברו את התהליכים, ויתחילו אחרים.

מתי הכוכבים מתיישרים? ב-13 בינואר מתיישר מארס, ב-18 בינואר מתיישר מרקורי, וב-23 בינואר אורנוס כבר ישר, והוא הכוכב האחרון שהיה בנסיגה. נסיגת אורנוס פחות חשובה, אבל עצם העובדה שכל הכוכבים נעים קדימה, מייצרת הזדמנות לקדם תהליכים. בחודשים הבאים הכל ירוץ, מה שרצינו, הטוב, ומה שלא, והוא הרע.

זו התקופה בה אנו עושים חשבון מעשי יותר מה יתכן, ומה יישאר רק בגדר חלום. אנחנו מבינים איזו שגרה לא נוכל לפרוץ, או לאיזה הישג לא נוכל להגיע (קראו ב-5-6.1). התהליך הזה מכאיב, גורר מתח ועצבים, וההבנה לא מחלחלת ביום אחד. זה תהליך ארוך של ויתור וכניעה. אבל בשלב הזה אנחנו עוד דורשים את השלמות, או מתקשים לוותר על הזכות להתלונן על חסרונה. זה חודש של הרבה ביקורת, והיא עלולה להיות קטנונית (קראו ב-11.1).

אבל הנטייה החודש היא לא לשמור את הביקורת לעצמנו, כי אם להביע בצורה רועמת (קראו ב-17.1). ינואר חודש מרגיז במיוחד, כי מצד אחד יש רצון שדברים יתקתקו כמו שצריך, ומצד שני קורה די הפוך. העניין הוא שאפילו סטייה קלה מהתוכנית משבשת לנו את המוח. פספסנו פניה בכביש, ואנחנו לא סולחים לעצמנו. או מישהו עשה משהו קצת אחרת מאיך שציפינו או ביקשנו ממנו, ולמרות שזה סביר, נתקשה שלא לכעוס, ולראות זאת בפרופורציה. אבל שיבוש רציני בתוכנית גם יתכן, וזה מה שעושה את החודש הזה לקשה במיוחד.

לכן ההמלצה הכי טובה לינואר, היא לקחת באיזי, לשמור על גמישות, לוותר לאחר על חוסר שלמותו, אך לבדוק את עצמנו פעמיים ושלוש. המלצה נוספת היא להימנע מלו"ז צפוף ועודף משימות או יעדים גבוהים. היזהרו מכל מה שעצבנות ואימפולסיביות מביאים, וזכרו שזה חודש של תקלות אובייקטיביות, ולנו יש שליטה רק על איך שאנחנו מגיבים לכך. נראה הרבה סכסוכים, ולפעמים הם חסרי מעצורים.

נסיגת מאדים (מארס)

היא הסיפור של הסתיו שהיה, ועוד החורף כולו. לחצו על התמונה או הקישור מטה וקראו:

נסיגת כוכב מאדים

נסיגת מרקורי

החלה ב-29.12.2022 ותימשך עד כמעט ה-19.1.2023. אך נהוג לקחת עוד כחמישה ימים לכל כיוון כמשפיעים. לחצו על התמונה או הקישור מטה וקראו:

נסיגת כוכב חמה (מרקורי)

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו:

 

1.1
ונוס מפגש פלוטו. שנה טובה חברים. אם קמתם (או הלכתם לישון כבר אמש) עם רגשות עזים לכבוד השנה החדשה, זה בהחלט אפשרי כששני כוכבים אלה נפגשים במסלולם בשמיים. רק זכרו כי אלו רגשות לרגע, ולכן לעתים זו הוצאה מפרופורציה. הכל מוגדל, הטוב, אבל גם הרע. לכן קנאה או תחושת בדידות איומה, ולחילופין אהבה חזקה, ועד כדי שאי-אפשר לנשום. בין היתר אלו גם סיכומים דרמטיים של 2022 שחלפה, או לחץ גדול מהבאה. זה בהיבט הרגשי, וזה אפילו בהיבט המעשי. עושים חשבון כלכלי למשל, בודקים איפה אנחנו עומדים בכל מובן. אבל הכל קצת מוגזם ומודגש לנו מדי. גם בילוי השנה החדשה עלול להיות טוטלי.

2.1
שמש שלילית לכירון. נטייה לביקורת, ואולי היא בעיקר עצמית. אולי על רקע חשבון-הנפש של סיום השנה, ואולי זה פותח פצעים ישנים או שמצויים ברובד העמוק ביותר שלנו. אבל גם ביקורת לאחר תיתכן. נטייה לראיית פרטים, חשיבה אנליטית מסודרת, ויכולת אבחנה. מכאן שיש כעס או תסכול ממה שלא עובד פיקס, כמו שצריך, במיוחד נוכח ההיבט הבא:

מרקורי הנסוג חיובי לנפטון. היבט ארוך שמלווה אותנו עוד מהשבוע האחרון של דצמבר, ומאפיין גם את השבוע הראשון של ינואר. אם לא די בשיבושי מרקורי, נפטון מוסיף מיסוך לחשיבה. מי שנמצא תחת ההשפעה הזו, ספציפית היום גם יחטוף ביקורת נוקבת ממי שנמצא תחת ההשפעה לעיל של יחסי "שמש-כירון". שבוע העבודה הראשון של 2023 מתחיל ברגל שמאל. מאבדים (קשב או חפץ), שוכחים (את הטלפון או מה רצינו לומר), מפספסים (את האוטובוס או האותיות הקטנות), לא מפוקסים, חולמים בהקיץ, מתקשים בהבנה, ומתקשים להסביר את עצמנו. לפעמים מתחילים לחשוב אחרת, או נאלצים לשנות נתיב. העניין הוא שסאטורן מעורב (יושב על נקודת האמצע), ומכניס אלמנט של הלקאה עצמית, או ביקורת חיצונית. או שהוא מביא תוצאה שלילית. מצד שני יש יצירתיות ודמיון, מה שמצוין לאומנים ולחשיבה מתוחכמת יצירתית. אבל זהו זמן של חוסר מעשיות. ההיבט שהחל עוד בדצמבר, יימשך עד סוף-השבוע.

4.1
ונוס מחייכת אל יופיטר. זמן להקליל, ליהנות, וממש לבלות. נצלו את ההיבט הקל לדברים שנותנים כייף או סיפוק (גשמי או רגשי). זה לא זמן לדיאטה, אלא לבילוי מושחת. אבל זה זמן טוב חברתית או רומנטית, וחבל לבזבז על סתם גלידה לבד בבית.

5.1
שמש חיובית לאורנוס. הרצון הוא לפעול בצורה משוחררת ועצמאית. בהרבה מקרים זה יתאפשר, או שיהיו כל מיני הזדמנויות טובות לשפר או לייעל את היום או התוכניות. רוצים לשבור שגרה, או שיש פחות חשק לעבודה ולחובות. יתכנו רעיונות טובים, ולפעמים הם משחררים מהעול. אבל לפעמים חייבים להמשיך בשגרה, ואם כך, זה קצת מעצבן, אבל לא גורם לנזקים ואנחנו מתמודדים.

5-6.1
סאטורן ונפטון בהיבט מוחלש
(semi-sextile). בלילה בין התאריכים ההיבט מדויק, אך חשיבותו הגדולה היא דווקא בגלל טווח השפעתו. ההיבט למעשה התקיים בכל דצמבר, והוא ילווה כל ינואר פלוס. שתי פלנטות ענק אלו יוצרות אצלנו כאן מטה קונפליקט בין הריאליזם והפרגמטיות, לצד המבקש לחלום, זה שחולם ושואף, ויש לו אמונה ותקווה. מי שמצליח לאזן נכון בין הפלנטות, מצליח להגיע להישגים חכמים. לפעמים ע"י מניפולציה קלה, או דמיון רעיוני, והוא מסדר את המציאות קצת יותר טוב, תוך שהוא מבין שחייבים גם קצת להתגמש או להתפשר, ואין אידאל מושלם.

אבל לרובנו זה יהיה קשה לסנכרן, ואז תחושת אומללות נוכח המציאות הלא מלבבת, אך שלא ניתן להתעלם ממנה. קיים פער מעיק בין המציאות לדמיון, בין הרצוי למצוי, בין האידאל שבמוחנו, למציאות האפשרית. בסוף רואים את המציאות, נתקלים במגבלות, ולפעמים סתם חשים איזה נאחס בלי שיודעים להסביר. אבל בתוכנו, בתת-מודע, יש חוסר שביעות-רצון עקב הפער בין שגרת חיינו לציפיות הרומנטיות שלנו (במובן הרחב של המילה). ולפעמים פשוט שיבושי היומיום מחלישים אותנו, וגורמים לנו קושי להתמודד (פיזי, אך בעיקר נפשית). ההיבט נסחב מדצמבר, ואנחנו די עייפים, היום במיוחד נוכח ההיבט הבא:

6.1
ירח מלא בליל שישי. זה יכול להיות שישי רומנטי, אבל הוא יכול גם מאד לאמלל. העניין הוא שהירח מדגיש את הרגש, מציף אותו, ואז יוצא כל מה שיש בלי פרופורציה. אם זו אהבה –מצוין (צאו לבלות). אבל קחו בחשבון שיתכנו אי-הבנות לא צפויות לעתים. מי שסובל מההיבט של ה-5-6.1, יכול קצת לרחם על עצמו. לרבים אחרים יכול שינוי או התקדמות חיובית, מתוך נכונות לפרוץ שגרה או להעז. יש המגלים גמישות, מסדרים דברים בחוכמה או חדשנות. זאת גם בזכות ההיבט שממשיך ללוות אותנו מה-5.1 (של שמש חיובית לאורנוס). העניין הוא שגם ההיבט של מחר (7.1) כבר משפיע, ולכן צריך להיזהר ולהניח שכלום לא מובן מאליו. הסבירו עצמכם היטב, היזהרו מתקריות שונות.

7.1
שמש ומרקורי במפגש
. המון מחשבות והראש ריק, או לפחות לא מאורגן. הרצון לסדר תוכניות או רעיונות, אבל לא הולך לפי הרצון, ולא בשיטה או בזמן. ריבוי תקלות, תקלות תקשורת, מכשירים, טעויות בניהול הזמן, הלו"ז, היום, וארגון החיים או העבודה. מדגיש את הצד השלילי של ההיבט מה-5-6.1, שמלווה לאורך זמן רב.

8-9.1
מרקורי הנסוג חיובי לאורנוס. והוא נותן לנו רעיונות יצירתיים. זהירות לא לאמץ כל רעיון מיד, כי הנסיגה לא מבטיחה שכל רעיון אפשרי או אפוי. אבל החשיבה מקורית ולעתים מבריקה. פתרונות לבעיות, או יכולת ליצור עניין (למשל בהומור טוב, או שיחה ערה). זה זמן להגמיש חשיבה, ולהבין ששינוי קטן יכול ליצור הבדל גדול (או שסתם יש דרך אחרת).

9.1
ונוס חיובית למארס. מדגיש מערכות יחסים, בעיקר בין המינים. אם היו בעיות ברומנטיקה, זה הזמן קצת לפייס, ולפעמים אפשר שלא בדרך ישירה. פשוט עשו משהו נחמד, כי שיחה כנה וישירה לא תמיד מועילה. זה לא זמן ההיגיון דווקא, אלא זמן התחושה. יש משיכה, וזה מתאים גם לחדר המיטות. דווקא מתוך העיסוק ביחסים, מי שסובל ממתחים גדולים, עלול בשלב זה לתת להם ביטוי, וזה עלול לצאת לא טוב. לכן דרושה חוכמה והתמקדות בחיובי, ולא ניסיון לפתור הכל.

11.1
מרקורי הנסוג שלילי לכירון. היבט יחסית ארוך שמלווה כל הימים סביב (9-14.1). זו תקופה בה אנחנו רוצים שדברים יעבדו בצורה מדויקת, מושלמת, ולכן יש מעט סלחנות לטעויות. הצרה שעושים הרבה טעויות, ואז המון ביקורת (בין אם היא עצמית או לזולת). זה גורם למתח עצבים גבוה, ומדגיש עוד יותר קטנוניות. הנטייה להציק לזולת או לעצמנו, ונוצר גם תסכול רב נוכח חוסר שלמות אובייקטיבי. למשל שכחנו לשים בזמן מרכיב בבישול האוכל, וזה מטריף אותנו. הצרה כשהביקורת מופנית כלפי אדם אחר, או מאדם אחר, ואז מתחים בינאישיים. יתכנו כאלה הרבה במקומות עבודה. מצד שני יש גישה אנליטית, ועין בוחנת חדה.

12.1
ונוס חיובית לכירון. גישה פרקטית מעשית למערכות יחסים. נטייה לשרת את הזולת ולעסוק בפרטים. אם כי תיתכן נטייה ביקורתית בגלל אותה נטייה לפרטים, וציפייה להתנהגות הגיונית מהזולת שלא בהכרח עומד בציפייה.

13.1
יום שישי השלוש-עשרה  Save the date!

מארס ישר! סוף-סוף מואיל בטובו מארס, הידוע בשמו העברי מאדים (כמה הולם אותו השם), לסיים את נסיגתו הארוכה. נסיגה ארוכה בה הוא בעיקר קיצר לנו את הסבלנות! נסיגה אלימה של אגרסיות מכל סוג. דברים לא הלכו, תהליכים נתקעו. אבל אל תמהרו להתלהב, כי צריך עוד קצת סבלנות (שאין). גם אל תחלקו לשחור ולבן, כלומר תלוי לגבי מה. כמו שלא כל דבר היה אסור בנסיגה, וקיבלתם המלצות מאד ספציפיות, כמו לא לרכוש רכב, לשפץ בית, להתחיל פרויקט וכדומה, צריך לדעת לסנן גם עתה מה כן ומה לא.

אז ראשית נזכיר שמארס עדיין בעצירה, וייקח קצת זמן עד שיתפוס קצב בתנועתו קדימה, ושמרקורי עדיין בנסיגה, וכדאי לחכות גם להתיישרותו כדי להתחיל בדברים חדשים. זה קורה ב-19.1. אבל הנושא של האגרסיות, של האלימות וחוסר הסובלנות והסבלנות, ימשיך ללוות עד חודש מרץ. זה לא אומר שכל יום כזה או לכל אחד. אבל כללית זו עדיין תקופה ברף היותר אגרסיבי שלה. מארס ומרקורי בעצירה, ותהליכים קיימים עדיין מדשדשים. אבל כל זה לא אומר לחכות עם תהליכים חדשים. החל מה-19 בינואר, ומי שרוצה אז שיחכה לתחילת השבוע (22.1) שגם אורנוס מסיים נסיגתו, ניתן לרוץ קדימה בכל תהליך שהוא חדש לגמרי. הבינו שמידת ההצלחה שלו אינה קשורה לאנרגיה האגרסיבית שעוד מתקיימת. מקווה שההפרדה בין הדברים ברורה, מה מהאנרגיה ממשיך ללוות, ומה כבר לא. היזכרו גם בפוסט על נסיגת מארס (לחצו).

15.1
ונוס שלילית לאורנוס. קוצר רוח, והדרך לפתור אותו, היא בפעילות שוברת שגרה. אין סבלנות לרוטינה, או לבני-אדם שמעייפים אותנו. עדיף להימצא בקרבת אלו שמרגשים אותנו, איתם ניתן קצת להשתגע היום (לעשות פאן). מתחים ביחסים עלולים להגיע לידי פיצוץ.

17.1
מרקורי הנסוג ביחסים שליליים עם מארס בעצירה. בגלל איטיות הכוכבים בתקופה זו, ההיבט ארוך ומתקיים בין ה-11 בינואר ועד ה-27 בחודש! לא חוסכים בביקורת שחשים, או שאחרים אגרסיביים איתנו. אין עצם בלשון, והנטייה קולנית לעתים. עצבנות מחשבתית ו/או מעשית. לחץ, והוא גורם לטעויות. לכן דברים נופלים מהידיים, או חוטפים מכה בגלל תזזיתיות או פזיזות. היזהרו בכביש! יתרבו תאונות הדרכים ואחרות. אלימות וכשלים מכל סוג, ופחות שומרים על הוראות הביטחות. פחות בקרה עצמית, וגם המילים "נופלות" מהלשון. מחשבות אימפולסיביות עלולות לגרום לטעויות שיפוט של סיטואציות או בקבלת החלטות. קלקול של מכשירי חשמל וחפצים. מריבות מוחצנות.

על המישור החיובי של ההיבט, הראש שעובד בקצב, עשוי להיות מבריק ונועז. לכן יתכנו רעיונות חדשים, חדות מחשבה, וערנות מנטלית שעוזרת להגיב באופן מקורי או מידי. צריך רק לזכור שהחשיבה האימפולסיבית היא מקור גם לטעויות. אל תשכחו את אזהרות מרקורי בנסיגה, הן חשובות עכשיו במיוחד -לחצו לקריאה.

18.1
שמש מפגש פלוטו. כל דבר יכול להפוך קיצוני או דרמטי. יש מעורבות גבוהה, ויש כאלה שיגלו שתלטנות או רכושנות. ויש כאלה שיגלו כוח עמידה, ויכולת התמדה. אבל גם בשלילי אפשר להתמיד, ויש כאלה שחווים מכבש חיצוני גדול שמתמיד באנרגיה גבוהה של פגיעה בהם. למדינת ישראל אלו ימים עוצמתיים (יש לשים לב עד ה-20.1), והם יכולים לעורר איזו מתיחות ביטחונית (בין אם יזומה או פסיבית). בגלל הסמיכות להיבט של אתמול (17.1), יום זה עלול להביא לתוצאות שיצאו משליטה. היזהרו מאנשים אלימים, עבריינים, פשע, ובכלל כשהדם עולה לראש, יהיה קשה לרבים לשלוט באסקלציה. לפעמים זה התקף קנאה.

מרקורי ישר! משעות הערב מרקורי מסיים את נסיגתו. אך השפעת חלק מענייני נסיגתו תשפיע לעוד כמה ימים. תקלות ושיבושים עכשיו ובימים הקרובים דווקא עלולים להיות יותר מורגשים. אז מה כן ומה לא? לחצו לקריאה.

20.1 בשעה 10:29 
השמש תעבור לאזור שמיימי דלי. תינוקות שייוולדו עד השעה 10:28 בבוקר, הם בני מזל גדי, ואלו שייוולדו החל מ-10:29, הם בני מזל דלי. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

הירח עובר על פני מרקורי שבעצירה, ומפעיל בעוצמה את ההיבט של ה-17.1. אל תשאירו יותר מדי משימות לבוקר שישי, אל תעמיסו, ועזבו את הפרטנר אם הוא מורח בניקיון, או שלא בא לו לעזור. סתם רבים ולא פותרים, ויש נטייה אימפולסיבית שמוציאה כל תסכול החוצה. היזהרו בפעילות, כי הנטייה לטעויות עלולה לגרום לפציעות, חפץ שנשבר, וכן הלאה.

21.1
ונוס על המעלה של נפטון. רגש חם, רצון להתפנק (וכדאי, אחרת אומללים), ויכולת אמפטית. מצד שני ציפיות כאלה מהשני, ולא תמיד הוא עומד בהן. לכן אפשרית אכזבה, במיוחד נוכח ההיבט הבא:

22-23.1
ונוס מפגש סאטורן. התקררות ביחסים, תחושת בדידות, ניכור, או ביקורת. כדאי להתרחק ולא לנסות למצוא פינה חמה, כי זה כרגע רק מייצר את ההיפך. מצד שני תיתכן גישה פרגמטית, רצינית ואחראית לגבי מערכות יחסים, והתנהלות יומיומית מעשית. אבל לא שוגים באשליות, ואם היו כאלה קצת קודם (במיוחד נוכח ההיבט של ה-21.1), בשלב זה הן עלולות להתפוצץ לנו בפנים.

24-25.1
שמש הרמונית ליופיטר. גישה חיובית ואופטימית ורצון לפעול. זה יכול להצליח, ויש יחסית יותר מזל. הדברים נעשים בצורה אתית, וחשוב לנו להיות בסדר. אם כי לעתים זה מופרז, ואז מישהו נוהג בעליונות מוסרית, צדקנות או יהירות. זה זמן שכדאי ליזום בו דברים, במיוחד אם היינו תקועים זמן רב. מתחיל ללכת יותר קל. מצד שני, גם תהליך שאיננו רוצים בו עלול להתקדם.

26.1
הירח עובר על-פני כירון (בעיקר בשעות הערב) ומפעיל את ההיבט של מחר:

27.1
מרקורי שלילי לכירון. היבט יחסית ארוך שמלווה כל הימים סביב (23-30.1). זו תקופה בה אנחנו רוצים שדברים יעבדו בצורה מדויקת, מושלמת, ולכן יש מעט סלחנות לטעויות. הצרה שעושים לפעמים טעויות, ואז המון ביקורת (בין אם היא עצמית או לזולת). זה גורם למתח עצבים גבוה, ומדגיש עוד יותר קטנוניות. הנטייה להציק לזולת או לעצמנו, ונוצר גם תסכול נוכח כל חוסר שלמות אובייקטיבי. מצד שני יש גישה אנליטית, ועין בוחנת חדה. נותן כושר אבחון, ויכולת לדייק בפרטים.

29-30.1
מרקורי חיובי לאורנוס. משפיע לאורך ימים רבים סביב. נותן לנו רעיונות מקוריים ויצירתיים. לכן תיתכן חשיבה מבריקה, ולרוב גמישה. פתרונות לבעיות, או יכולת ליצור עניין (למשל בהומור טוב, או שיחה ערה). זה זמן להגמיש חשיבה, ולהבין ששינוי קטן יכול ליצור הבדל גדול (או שסתם יש דרך אחרת). אנחנו מוכנים לפתוח את הראש, ויש קליטה טובה, אם כי לא אמון עיוור. אנחנו בודקים מהי דעתנו העצמאית לגבי כל עניין.

שמש חיובית למארס. אנרגיה. אנרגיה לחשוב, לפעול, לבצע, לקדם רצון, ויש פחות עכבות ויותר רצון. אבל זה לרוב לא בדרך דורסנית, אלא פשוט עצמאית יותר. יתכן שדברים החלו לזוז, או שאתם מתחילים להזיז. האגו והיצרים עובדים, אבל הם יחסית מאוזנים.

31.1
ונוס על המעלה של יופיטר. הדיוק יהיה ממש בדקות האחרונות של החודש, כדי לומר לנו: יאללה, מעכשיו יותר זורם וקל. מה שצריך להשאיר מאחור, בבקשה להפסיק לסחוב. ומה שצריך לפתוח חדש, זו בדיוק התקופה. זהו היבט קליל ונעים, אופטימי שמתאים לבילוי והנאות.

נאחל חודש טוב !
ושנה טובה !

 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל