050-7881995

מצב שמיים

 

Happy New Year

 

⚠️הערה חשובה(!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

JANUARY 2024

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

ללמוד אסטרולוגיה

סדנת "פורטונה" – נקודת המזל תיפתח ב-8 בפברואר. במרץ ייפתחו קורסים בנושא אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע), וקורס בנושא זוויות (אספקטים). קורס מתחילים ייפתח ב-1 באפריל. לחצו לפרטים.

 

ניתוח מצב השמיים – ינואר 2024

 

נפתח את 2024 ומיד נסיים את נסיגת מרקורי, וזה הזמן לרוץ קדימה. אבל זה קורה תוך הבנה שנעשו טעויות, פספוסים, או שהתמונה לא הייתה מלאה. כל זה עדיין אפשרי בשליש הראשון של החודש. אבל ינואר מניע לפעולה, ויש לו דרך לפלס בבעיות או המטרות. לרוב נמצא הזדמנויות להתקדם, אם כי גם תהליכים שליליים יתקדמו.

ההיבט הכי חשוב בשמיים לא מופיע בפירוט לימים, וזה כי הוא לא ממש קורה. יופיטר שסיים נסיגתו, מתקדם באיטיות רבה לעבר סאטורן שאיטי מטבעו. יחד הם בקצב זהה, נוגעים לא נוגעים. אולי זה אומר שדברים שנעשו בעבר לא מצליחים להגיע לידי סיום מוצלח או תוצאה ממשית. אבל לא תמיד, ובוודאי לא לגבי דברים שמתחילים עתה. ינואר מאפשר התארגנות מחדש אחרי תקופת ערפל. הוא עושה זאת בשום שכל וסבלנות, בהתמדה ובקרה. זה שילוב של זהירות עם נכונות לפעול, תעוזה עם דרך מסודרת, וחזון עם עמידה בכללים. אנחנו מטפסים שלב-שלב, תוך שמירה על עקרונות ואתיקה. מתחילים לגלות מה אנחנו רוצים, מה אנחנו צריכים, ואיך להגיע לשם.

דבר חשוב נוסף נמצא ב-21 בינואר. זהו המעבר של כוכב פלוטו לדלי. המעבר הזה יביא מהפכה בחיינו, אם-כי היא תקרה בדרך גלויה וניתנת לצפייה, ואלו תהליכים עולמיים שניתן להבחין בהם. הם רק יקרו בצורה יותר חד-משמעית ומהותית ממה שכרגע מצפים. קראו ב-21.1, וקראו בכלל על הימים האדומים. אך שימו-לב שיש לא מעט ימים טובים, וכדאי לנצל.

התחזית היא למצבי שמיים, והם משפיעים בכל מקום בעולם, והם ישפיעו אישית על מי שמפת הלידה שלו מתכתבת עם היבטי השמיים. ברמה הלאומית יפורסמו תחזיות ב"אולפן המלחמה" מעת לעת. עקבו שם. לקראת סיום השנה פורסמו התחזיות השנתיות לישראל ולעולם, כמו בכל שנה. תמצאו אותם בקישורים החשובים. 2024 תמשיך את המלחמה שלנו על הבית, זכרו שרק יחד ננצח! 

 

קישורים חשובים : 

 

יחד ננצח

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

1.1
ונוס שלילית לסאטורן. אווירה קצת כבדה, אולי זה ההנגאובר מהבילוי של ערב השנה החדשה. אולי בעיות במערכות יחסים, או איזו נחיתה אחרת לקרקע המציאות. לפעמים מצביע על בעיות חומריות.

2.1
מרקורי ישר (סיים נסיגה). חלק מהתופעות שליוו אותנו בשבועות האחרונים מתפוגגות, וחלק ילוו לעוד כמה ימים (ולפעמים ביתר-שאת). מה כן ומה לא? לחצו לקריאה.

3.1
ונוס ביחסים עם יופיטר. גם אם הבוקר יתחיל לחלקינו כבד או פחות נוח, בהמשך היום עשוי להסתדר. לפחות יש צורך להיפתח, להשתחרר, ולחוות משהו נחמד. עשו הפסקת צהריים נחמדה (יש סיכוי טוב שתיהנו, ובכל מקרה זה הצורך). יום טוב לבילוי, אך היזהרו שלא לבזבז יותר מדי כסף. היד קצת חופשית על ההדק. טוב ליחסים קלים ונעימים, ואפשר אפילו להכיר אנשים חדשים.

6.1
שמש שלילית לכירון. בסוף-השבוע הזה צריך לשים לב שאנחנו לא ביקורתיים מדי (או שמישהו כלפינו). לפעמים הנטייה מקטננת, מחנכת, או סתם מתלוננת. מצד שני העיסוק בפרטים עשוי לעזור לנו לעשות עבודה מדויקת. נטייה לטפל בחובות הבית (וגם לדרוש מאחרים), ולפעמים בבריאות (שאולי מציקה או שסתם יש יותר תשומת לב לדאוג לה).

8-9.1
מרקורי שלילי לנפטון. היבט ארוך שמשפיע בין ה-25 בדצמבר ועד ה-11 בינואר עקב נסיגת ועצירת מרקורי (בזמן זה ההיבט מדויק שוב). נפילתה של הקונספציה, עתה או בשלב מאוחר יותר. היזהרו ממה שאתם מאמינים בו, כי לא רואים נכון את התמונה. או שחשים אומללות עקב כך שמבינים דברים חדשים ואיפה טעינו. תחושת בלבול, ערפול, וטעויות שעושים. חוסר ריכוז, ונטייה לא לשים לב לפרטים (אלה שאלוהים נמצא בהם). זמן רע מאד להחלטות חשובות, ולכל עיסוק שדורש דיוק או היגיון. מחשבות הזויות, חרדות, וחוסר תקשורת ברורה בין אנשים (ואיך שמצליחים להתבטא). שקרים, הונאות, בין אם מתוך כוונה לעקוץ, או שסתם לא רוצים לפגוע עם האמת בפרצוף. נטייה לאבד או לשכוח דברים. ימים טובים לעשות דברים קלים ולא חשובים, מתאים יותר לצרוך תרבות (או אוכל מפנק), וליהנות מאומנות, הצגה, שיר או סרט. יש דמיון והשראה, אבל היזהרו לבנות מהם מטרות ממשיות.

9-10.1
שמש הרמונית לאורנוס. נטייה לחופש ועצמאות, אומץ ורצון לפעול עפ"י דרכנו. לולא ההיבט לעיל של ה-8-9.1, זה עשוי היה להיות מאד רצוי. לכן ודאו שאומץ אינו טיפשות, שהעצמאות אינה חוסר היגיון. אבל בהחלט מתאים ליוזמה קלילה, ויש יכולת להניע פעולה. למזלנו, יש גם את ההיבט הבא, ומי שתחת השפעתו, עשוי להיות זהיר ולהצליח.

מארס הרמוני לסאטורן. משפיע לאורך ימים רבים סביב. הפעילות שלנו תחת בקרה. נותן סבלנות והיגיון בעשייה. נותן מוכנות להשקיע ולהתאמץ. אך לפעמים יש הרבה על מה, כלומר סיבות לא נחמדות בגינן יש להתמודד. למשל למדינת ישראל לפי המפה האישית שלה זה כך, ואלו ימים לא קלים. היזהרו מהחלטות, כי הראש לא עובד טוב ואולי לא רואה נכון (כפי שמופיע בהיבט לעיל, ונכון גם למדינת ישראל), אך תוכלו לבצע דברים או להתמודד מעשית בצורה בוגרת ופרגמטית. מי שיפעל בהיגיון זהיר ומאוזן, ללא אספירציות וקונספציות גבוהות, יכול להתקדם באופן מדורג ומתון.

11.1
ונוס הרמונית לכירון. גישה מעשית ופרגמטית למערכות יחסים. נטייה לשרת ולסייע, ולטפל בחובות היומיום, העבודה או הבריאות. לפעמים נטייה לביקורת, אך קיימת אפשרות לעשות אותה בונה. דייקנות ויכולת יישום בשטח.

מולד ירח (סביב שתיים בצהריים) בגדי, וביחסים עם אורנוס, מחזיר את ההיבט של שמש ואורנוס מה-9-10.1 (קראו שם). יכול לאפשר לדברים לזוז. יתכן שאחרי כמה ימי מתח בישראל, מגיעה איזושהי הקלה סביב זה זמן זה.

12.1
מארס הרמוני ליופיטר. משפיע לאורך ימים רבים סביב. אפשרות לפעולה ונכונות לפעולה. אומץ או גישה ערכית ועקרונית. גישה פתוחה וסובלנית, ויכולת להתקדם עם מהלכים (ולרוב כדאי). אחרי תקופת נסיגות ועיכובים, דברים סוף-סוף עשויים ללכת יותר חלק. זה נכון כאווירה כללית בשמיים, אם-כי חשוב להדגיש שלא כולם מושפעים מכל היבטי השמיים באותו האופן או בכלל. למשל, ילידי ה-27-28 ביולי, וילידי ה-27-28 בספטמבר (ולפעמים גם יום לפני או אחרי התאריכים שהוזכרו), חווים קשיים בזמן זה, וצריכים דווקא להיות זהירים ורגועים בפועלם.

14.1
היבטי הירח מדגישים את מה שנרשם לכם בפסקת הפתיחה על החודש הזה. זה שילוב של התרחבות עם בקרה וזהירות, אופטימיות עם גישה נבונה לדברים, הצלחה בזכות התמדה, חזון עם רצינות מספקת בעשייה. יש רצון להגיע, או נכונות לטפל בבעיות, ויש איזה איזון בו הכל נעשה במידה ובשכל. לכן גם אם משהו אינו נוח, יש רצינות ומוכנות להשקיע. כמובן שיש כאלה שמצב שמיים זה עובד נגדם, ואז הבעיות דווקא מוגדלות בזמן זה (כמו אלו למשל שהוזכרו ב-12.1). אבל לרובנו זה נותן בלאנס.

ונוס ביחסים עם אורנוס. חוסר שקט במערכות יחסים. לכן לפעמים התנהגות אימפולסיבית, בטח למי שהבעיות שלו מוגדלות. כדאי לשבור שגרה עם פעילות חווייתית מרגשת שתפיג את המתח או השעמום.

15-16.1
שמש הרמונית לנפטון. מודגש בלילה בין שני לשלישי, ולכן יכול להתאים ללילה בו ישנם חלומות מעניינים, או רומנטיקה, וכל התעסקות רגשית. ימים של רכות, ולפעמים זה קצת חוסר כוח מעשי. גישה פחות חומרנית או אמביציוזית, ויש יותר נכונות לפשרה. יצירתיות, חזון, השראה ויכולת מחוכמת.

18-19.1
מרקורי, סאטורן ויופטר ביחסים הרמוניים. חושבים נכון ומאוזן, עם רצון להתפתח ולקדם, אך עדיין בקרה והיגיון מאוזנים. בונים תוכנית חכמה וסדורה, עם אומץ לצד זהירות. טוב לקידום מטרות בשום שכל וסבלנות. גישה נבונה עם אמונה ובלי התלהמות.

19-20.1
ונוס שלילית נפטון. הרבה רגש רך אך גם פגיע. תחושות אהבה או אומללות, ולפעמים זה גם וגם. לפעמים בעיות פיננסיות או טעויות בתחום. נטייה לחוסר משמעת עצמית, וזה רע לעושי דיאטה או בזבזנים וכדומה. נטייה לפינוק. השראה ויצירתיות.

20.1 בשעה 16:07
השמש תעבור לאזור שמיימי דלי. תינוקות שייוולדו עד השעה 16:06, הם בני מזל גדי, ואלו שייוולדו החל מ-16:07, הם בני מזל דלי. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

זהו המעבר החשוב ביותר של השמש לדלי כי הוא קורה סמוך מאד למעבר של פלוטו לדלי, שיגיע מחר. המפגש של השמש עם פלוטו מצביע על עוצמה גדולה. זהו החותם הסופי של תהליכים מתמשכים שהתבשלו לאורך השנים במזל גדי (קראו גם על מחר). המפגש עלול לייצר גישה כפייתית בלתי מתפשרת, אך היא גם נותנת כוח לביצוע ויכולת התמדה. לפעמים שתלטנות ורכושנות, נטייה לכפות את עצמנו או דרכנו, תחרותיות וכוח, ולפעמים כוח רב מופנה כלפינו. מישהו מקדש אמצעים בדרך למטרה, ולפעמים זה חסר חמלה. לפעמים זה כוח חיצוני של דבר מה שקורה. אירועים בעלי נפח גדול יתכנו.

21.1
פלוטו בדלי
. מאז 2008 "בילה" פלוטו בגדי, והוא שינה מן היסוד מבני ממסד, שלטון, ומערכות מסודרות. הוא הכניס אוטומטיזציה ורפורמות מסוגים שונים בכל מסגרות חיינו בצורה אבולוציונית מתפתחת באופן מסודר. באביב 2023 הוא עבר לביקור של כמה חודשים בדלי, ואחד הדברים המידיים שהוא עשה היה להוריד את מחירי הדירות. עתה הוא חוצה בפעם השנייה למזל דלי, ולמעט ביקור חטוף בסתיו 2024 שוב במזל גדי, הוא "יבלה" 20 שנה במזל דלי. בין היתר הוא ישנה את כל תפיסת הנדל"ן שלנו, ותהיה לזה בסוף השפעה שמוזילה את מחירי הדיור. אבל אלו תהליכים איטיים, לעומת-זאת יהיו רפורמות אחרות שיתבצעו יותר מהר, ובאופן פחות מסודר מזה שהיה בשנים של הגדי. יש כאן אנרגיה של מהפכה. ומה צפוי?

פלוטו בדלי יזרז את המעבר שלנו לעידן הדלי, וייתן לו עוצמה וכוח. נחווה התפתחות טכנולוגית פנומנלית, ולא תאמינו עד לאן היא תיקח אותנו. זו התפתחות במדע, ברפואה, בחלל, ב-AI, והמון המצאות חדשות. הוא ישנה את השיטה שלנו איך לחיות. הוא יביא גם רפורמות חברתיות מרחיקות לכת, ושינוי באידאלים הרווחים. ישראל צריכה להיות מאד ערנית לשינויים האלו, כיוון שרואים שהדור הצעיר כבר לא תומך בנו. מעבר של פלוטו לדלי תחילה יביא מהפכה, ואז יקָבֶּע תפיסות עולם חדשות, שהן שונות מהותית מהבסיס, וזה פתוח לכל מיני כיוונים. אבל הכיוון הכללי הוא קדמה, ליברליות, והשתחררות מדרכי העבר. הגופים השולטים יהיו אחרים, והציבור נותן פחות כוח או אמון בפוליטיקה ומוסדותיה. הכוח עובר לגופים חברתיים וכלכליים. מומלץ לקרוא באתר שלי את המאמר על עידן הדלי, שנמצא במדור "מה אומר המזל שלי".

25-26.1
מרקורי ומארס שליליים לכירון. המון ביקורת, ולעתים היא אגרסיבית. נטייה להתווכח, ולפעמים ממש על קטנות. מצד שני יש ראיית פרטים, ויכולת לעשות עבודה מדויקת. גישה מעשית, יכולת אבחון והבחנה, וטיפול בבעיות שגרה ויומיום. מצד שני אלו עלולות להתרבות, כולל בעיות בריאות או "פצעים" אחרים שנפתחים. גישה מחנכת, ואם זה חיובי, אז יכולת לימוד. יש ערנות מחשבתית, אבל כשזה מגיע לתקשורת בינאישית, היא עלולה להיהפך קולנית. ההמלצה הכי טובה היא לא לעשות מזבוב פיל, אבל הרבה לא ייקחו אותה. קראו גם על מחר:

26-27.1
מרקורי ומארס צמודים לאורך ימים רבים, משפיע בין ה-23 ל-31 בינואר. מעורר לפעולה ומעורר למחשבה. הראש ערני ועובד, אבל גם עצבני ומתרוצץ. לכן מערכות יחסים עלולות להיפגע, והנטייה היא להוציא הכל. לא שומרים בבטן. זו קומוניקטיביות, אבל גם נטייה להתווכח, ולהכניס את האגו. כך כל נושא הופך אישי, ויש אלמנט של הגנה עצמית. כל אמירה מייצגת אותנו, ואנחנו פחות ענייניים. מצד שני יכולת עבודה מנטלית גבוהה, וזה טוב לפתרון בעיות, כמו משימות בעבודה וכדומה. זה זמן בו קמים ועושים, מניעים מהלכים, אבל גם תהליכים שליליים תופסים תאוצה. דרושה בקרה, אך היזהרו מביקורת שמוטחת בצורה שלילית. אלו ימים של הרבה שיחות ותקשורת, יהיה הרבה מה לומר, אבל חשוב שנזכור גם איך אומרים.

שמש שלילית ליופיטר. כאן כבר ההיבט יותר נקודתי לימים אלה, אך בהחלט עשוי להיות מורגש כבר בליל חמישי. נטייה משוחררת, אומץ ותעוזה, אך לפעמים זו הגזמה כלשהי. הגזמנו באוכל, במה שלקחנו על עצמנו, ובעיקר בצדקנות והעקרונות שדבקנו בהם. נטייה לעליונות מוסרית, יהירות, או ביטחון מוגזם שאנחנו (או מישהו) יודעים הכל. חוסר סבלנות לעיכובים או חוסר צדק. אבל כדאי לזכור שהצדק שלנו אינו תמיד הצדק של מישהו אחר, והוא אינו אבסולוטי ואובייקטיבי. דברים מאבדים פרופורציה ויוצאים משליטה.

28.1
ונוס חיובית לסאטורן. זה הזמן לסדר מערכות יחסים אם נפגעו, ויש יותר יכולת לשתף-פעולה בצורה פרגמטית והגיונית. זו גישה ריאליסטית ליחסים בינאישיים, אם כי יש מקרים שדווקא גישה זו חושפת מציאות בלתי אפשרית ומביאה ניתוקים, או לפחות דכדוך. ברוב המקרים זה בכל זאת יאפשר חזרה לתלם ועבודה משותפת.

28-29.1
בהמשך ישיר להיבט לעיל, ונוס יוצרת היבט חיובי גם ליופיטר. לכן גישה מאוזנת ופרגמטית, תוביל לשיקום יחסים או לתוצאה טובה מראש (גם כשלא קדמו בעיות). זו רצינות וגישה מוסרית אחד לשני. גישה מעשית גם לגבי חומר וכסף. יכולת טובה להיות גם רציניים וגם אופטימיים באופן מאוזן. יכולת לקדם מהלכים בצורה קונסטרוקטיבית מתמידה ועם תוצאות. טוב גם לבילוי והנאה, ליחסים חברתיים מהנים, אבל לא לדברים קלילים או שטותיים מדי. בהחלט עשוי לעזור לפתח יחסים עמוקים, וטוב להיכרות רומנטית מהסוג שמחפש רצינות והמשכיות. בכלל זה זמן מהימן ויציב.

מרקורי (שעדיין צמוד למארס) חיובי לאורנוס. רעיונות, הברקות, יצירתיות בחשיבה, ולכן הרבה מקוריות. טוב לפתרון בעיות, להצפת נושאים עליהם חושבים, ויכולת טובה לחשוב מהר תוך כדי תנועה או שיחה. לא פוחדים לפתוח את הפה או לעמוד על שלנו. קראו גם על ההיבט הבא שמתחבר וקשור:

29-30.1
מארס הרמוני לאורנוס. משפיע לאורך ימים רבים סביב. נכונות לקחת יוזמה, לעשות פעולה, ולרוב יש איך. פתרונות מעשיים למצבים וטיפול בבעיות ומשימות. עצמאות אישית ומחשבתית, ואנחנו פחות אוהבים כשאומרים לנו מה לעשות. אך לרוב יש זרימה, וזה כי דברים הולכים בסדר. יש איזו גמישות ויכולת תגובה טובה. זו חוכמה ויצירתיות. הרבה יצרניות, ויש תפוקה. לחלקנו זו אימפולסיביות או חוסר מנוחה, אך ברוב המקרים הוא רק מניעה לעשייה.

נאחל שקט ושנה אזרחית טובה !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל