050-7881995

ללמוד אסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

בוא/י ללמוד לפתוח לעצמך, חבריך וקרוביך מפה אסטרולוגית. אין יותר כייף מלהכיר אדם לפי המפה שלו עוד לפני שמתחיל ביניכם קשר. קבל/י את היכולת להבין טוב יותר את יקירייך ואת עצמך. לדעת מה צפוי. לפתוח את מפת המדינה כשמשהו מתרחש, את זו של בנט כשעולה לשלטון, או ביבי כשנפתח משפטו. את שלך כשהתחלת עבודה חדשה, או את של הבוס החדש. זה בכל דבר בחיים, וזה לדעת לפני כולם, יותר מכולם. זה להבין טוב יותר על מה מדברים האסטרולוגים כשהם כותבים במדיה בשפה אסטרולוגית. מיד מידע על קורס למתחילים. למתקדמים המשיכו לגלול מטה בדף.

קורס מתחילים :

הקורס הבסיסי נותן את היכולת לקרוא מפה אסטרולוגית ברמה בסיסית, אך עדיין פי כמה יותר מפורטת מהכרת סימן המזל בלבד!

תוכנית הקורס:

 • הכרת המזלות והיסודות
 • הכרת עשרת כוכבי הלכת
 • הכרת הבתים האסטרולוגיים
 • עשרת הכוכבים במזלות השונים ומשמעותם
 • עשרת הכוכבים בבתים השונים ומשמעותם

בעצם, סימן המזל הוא מיקום השמש בתוך המפה במזל מסוים. בתום הקורס תדעו גם את המשמעות של השמש בבית מסוים, וכך לגבי כל עשרת הכוכבים. למשל, אדם הוא מזל שור, אבל ונוס נמצאת אצלו במפה במזל טלה, ובבית 8. מה המשמעות? הלימוד הוא תכלס, ענייני, ובשפה ארצית וברורה. הקורס מועבר בקבוצה אינטימית קטנה. נתאמן יחד בניתוח מפות, גם נבדוק איך הדברים עובדים במפות שלנו ושל יקירנו. ומי שירצה, יוכל המשיך לקורס מתקדמים.

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

תנאי קבלה :

לא צריך כוחות-על כדי לפתוח מפה אסטרולוגית, אך מדובר בלימודים מורכבים, ואפשר לבחור להעמיק בהם יותר או פחות. מי שירצה ללמוד לשם שעשוע, ומי שירצה להתמקצע ממש. אני מעביר את החומר בקבוצות קטנות באווירה נעימה וחברתית. יש לי ניסיון רב בהוראה, ניהלתי מערך הדרכה בחברת הי-טק, ואני מאמין שיש לי את מה שדרוש כדי לגרום לכם להבין וגם ליהנות. ראיתי אנשים שלמדו במסגרות לא מוצלחות והידע שרכשו היה מועט ומעורפל. אצלי לא רק תקבלו מידע איכותי ומקצועי, אלא גם תיהנו מהוראה בהירה וברורה. לכן…

אסטרולוגיה לומד רק מי שרוצה! ניתן להגיע למפגש ראשון להתרשמות ללא התחייבות להמשך הקורס.

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

 

קורסים למתקדמים:

יש לכם ידע באסטרולוגיה? הצטרפו לקבוצות קיימות ברמות ידע שונות. מתאים לבעלי ידע בסיסי באסטרולוגיה, למי שיש ידע על המזלות, הבתים והכוכבים. בקבוצות שונות נלמדים נושאים שונים: היבטים (אספקטים), מעברי כוכבים (טרנזיטים), כוכבים בנסיגה (רטרו), מפות התאמה (סינסטרי), אסטרולוגיה הוררית (ראו בנפרד בהמשך הדף).

הקורסים היברידים ונלמדים בקבוצה קטנה ואינטימית, כלומר ניתן להשתתף פרונטלית או דרך הזום. יש צורך בהכרה של הכוכבים, המזלות והבתים האסטרולוגיים. מי שחסר לו ידע בכך, מומלץ להירשם לקורס מתחילים. צריכים מידע נוסף? מתלבטים מה מתאים לכם? דברו איתי ונחשוב יחד.

עלות ההשתתפות היא 600 ש"ח לכל 4 מפגשים שבועיים של שעתיים (כחודש, לפי 150 למפגש). אין צורך להתחייב לכמות שיעורים או זמן השתתפות, וכל עוד מתאים לכם ומתחשק, ממשיכים.

ניתן להצטרף לקורס בוקר או ערב, שישי או אמצע שבוע.

הקורסים מתקיימים בדרום תל-אביב, חניה נוחה באזור, ותחבורה ציבורית רבה (ולמי שנוח יותר, אז בזום).

לפרטים והרשמה צרו קשר – 050-7881995
או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

 

קורס מתמידים :

אפשר ללמוד מההתחלה ולהמשיך לכל החומר. הידע האסטרולוגי הקיים הוא עצום, וכך הנושאים הרבים שניתן להמשיך ללמוד. ככל שתתמידו תוכלו להעמיק הבנה וידע. בראשית קורס המתמידים נלמד על ההיבטים שהכוכבים השונים יוצרים זה לזה ומשמעותם. נמשיך לעריכת תחזיות,  ואז  (אנשים). ניתן להמשיך ללימוד ראש דרקון במזלות ובבתים, התאמות בין שתי מפות, כוכבים ברטרו במפת הלידה, כוכבי שבת, נקודות מזל, ועוד ככל שתתמידו. שיטת הלימוד היא לפי התמדתכם. כלומר ניתן לפרוש בכל שלב ללא התחייבות.

מתמידים מתקדמים :

בהמשך ניתן ללמוד אסטרולוגיה הוררית, וכך לענות על כל שאלה שמתעוררת. האם הרכב המשומש שראיתי טוב? התשובה תהיה יותר מעמיקה ממכון בדיקת רכב כמו דינמומטר, כי לא רק שהיא תספר מה עבר על הרכב, אלא מה עוד יעבור עליו בעתיד! תוכל/י לענות אפילו האם כדאי לשנות תספורת 🙂 אני משתמש בכלי הזה המון! מפות אלו נעשות בטכניקה שונה בתכלית מהאסטרולוגיה הקלאסית, וזו שפה חדשה לחלוטין.

ללמוד אסטרולוגיה הוררית – מתקדמים

באסטרולוגיה הוררית מנתחים מפות שאלה ומפות אירוע, וניתן לענות כך על עניינים ספציפיים בצורה מכוונת ומדויקת. אין קשר למפת הלידה, ולא משלבים אותה.

אירוע: רגע שהציעו לי הצעה יאמר אם כדאי לי לקחת אותה. רגע שראיתי דירה יאמר אם היא טובה. רגע פגישת בליינד-דייט יאמר סיכויי הקשר ואופיו. בעצם, זה רגע "הלידה" של משהו חדש שקרה. שאלה: האם הוא יתקשר? האם האבחנה של הרופא נכונה? האם לשנות את העיסוק שלי ולהתמקצע כאסטרולוג/ית?

טכניקת הניתוח שונה בתכלית מניתוח מפת לידה, ועל-כן אין צורך בידע קודם מאד מקצועי שכזה. אך דרושה היכרות עם המזלות, הבתים האסטרולוגים, ההיבטים, וידע בסיסי כללי.

לבירור על מועדי פתיחה של קבוצות לימוד ומחירים צרו קשר או השאר פרטים ואחזור אליך.

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את טופס השארת הפרטים:

  שלח לחבר או שתף את המאמר:

  ערב קסום שייזכר לתמיד

  לחצו לפרטים

  תחזית יולי 2022

  לחצו לקריאה

  תחזית שנתית תשפ"ב

  לחצו לקריאה

  תחזית קורונה

  לחצו לקריאה

  והקשר לכל מזל

  לחצו לקריאה

  איך כל מזל במיטה

  לחצו לקריאה