050-7881995

ללמוד אסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

בוא/י ללמוד לפתוח לעצמך, חבריך וקרוביך מפה אסטרולוגית. אין יותר כייף מלהכיר אדם לפי המפה שלו עוד לפני שמתחיל ביניכם קשר. קבל/י את היכולת להבין טוב יותר את יקירייך ואת עצמך. לדעת מה צפוי. לפתוח את מפת המדינה כשמשהו מתרחש, את זו של ביבי כשנפתח משפטו או הולכים לבחירות. את שלך כשהתחלת עבודה חדשה. זה בכל דבר בחיים, וזה לדעת לפני כולם, יותר מכולם. זה להבין טוב יותר על מה מדברים האסטרולוגים כשהם כותבים במדיה בשפה אסטרולוגית.

קורס מתחילים :

הקורס הבסיסי נותן את היכולת לקרוא מפה אסטרולוגית ברמה בסיסית, אך עדיין פי כמה יותר מפורטת מהכרת סימן המזל בלבד!

תוכנית הקורס:

*הכרת המזלות והיסודות
*הכרת עשרת כוכבי הלכת
*הכרת הבתים האסטרולוגיים
*עשרת הכוכבים במזלות השונים ומשמעותם
*עשרת הכוכבים בבתים השונים ומשמעותם

בעצם, סימן המזל הוא מיקום השמש בתוך המפה במזל מסוים. למשל אם מישהו הוא “מזל טלה”, הכוונה היא שהשמש בהורוסקופ שלו נמצאת במזל טלה. בתום הקורס תדעו גם את המשמעות של כוכב אחר במזל מסוים, וכך גם בבית אסטרולוגי מסוים. למשל, אדם הוא מזל שור, אבל ונוס נמצאת אצלו במפה במזל טלה. מה המשמעות? בנוסף, באילו בתים אסטרולוגים נמצאים הכוכבים, ומה המשמעות. זה נותן את היכולת לאפיין בצורה הרבה יותר מדויקת בני-אדם. הלימוד הוא תכלס, ענייני, ובשפה ברורה.

הקורס מועבר בקבוצה אינטימית קטנה. נתאמן יחד בניתוח מפות, גם נבדוק איך הדברים עובדים במפות שלנו ושל יקירנו. תוכלו ליישם בקורס את החומר הנלמד על המפה של הילד, בן-הזוג, הבוס וכדומה, ובוודאי של עצמכם. ומי שירצה, יוכל המשיך לקורס מתמידים:

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

תנאי קבלה :

לא צריך כוחות-על כדי לפתוח מפה אסטרולוגית, אך מדובר בלימודים מורכבים, ואפשר לבחור להעמיק בהם יותר או פחות. מי שירצה ללמוד לשם שעשוע, ומי שירצה להתמקצע ממש. אני מעביר את החומר בקבוצות קטנות באווירה נעימה וחברתית. יש לי ניסיון רב בהוראה, ניהלתי מערך הדרכה בחברת הי-טק, ואני מאמין שיש לי את מה שדרוש כדי לגרום לכם להבין וגם ליהנות. ראיתי אנשים שלמדו במסגרות לא מוצלחות והידע שרכשו היה מועט ומעורפל. אצלי לא רק תקבלו מידע איכותי ומקצועי, אלא גם תיהנו מהוראה בהירה וברורה. לכן…

אסטרולוגיה לומד רק מי שרוצה! ניתן להגיע למפגש ראשון להתרשמות ללא התחייבות להמשך הקורס.

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

קורס מתמידים :

הידע האסטרולוגי הקיים הוא עצום, וכך הנושאים הרבים שניתן להמשיך ללמוד. ככל שתתמידו תוכלו להעמיק הבנה וידע. בראשית קורס המתמידים נלמד על ההיבטים שהכוכבים השונים יוצרים זה לזה ומשמעותם. נמשיך לעריכת תחזיות,  ואז התאמות בין שתי מפות (אנשים). ניתן להמשיך ללימוד ראש דרקון במזלות ובבתים, כוכבים ברטרו במפת הלידה, כוכבי שבת, נקודות מזל, ועוד ככל שתתמידו. שיטת הלימוד היא לפי התמדתכם. כלומר ניתן לפרוש בכל שלב ללא התחייבות.

מתמידים מתקדמים :

בהמשך ניתן ללמוד אסטרולוגיה הוררית, וכך לענות על כל שאלה שמתעוררת. האם הרכב המשומש שראיתי טוב? התשובה תהיה יותר מעמיקה ממכון בדיקת רכב כמו דינמומטר, כי לא רק שהיא תספר מה עבר על הרכב, אלא מה עוד יעבור עליו בעתיד! תוכל/י לענות אפילו האם כדאי לשנות תספורת 🙂 אני משתמש בכלי הזה המון! מפות אלו נעשות בטכניקה שונה בתכלית מהאסטרולוגיה הקלאסית, וזו שפה חדשה לחלוטין.

ללמוד אסטרולוגיה הוררית – מתקדמים

באסטרולוגיה הוררית מנתחים מפות שאלה ומפות אירוע, וניתן לענות כך על עניינים ספציפיים בצורה מכוונת ומדויקת. אין קשר למפת הלידה, ולא משלבים אותה.

אירוע: רגע שהציעו לי הצעה יאמר אם כדאי לי לקחת אותה. רגע שראיתי דירה יאמר אם היא טובה. רגע פגישת בליינד-דייט יאמר סיכויי הקשר ואופיו. בעצם, זה רגע “הלידה” של משהו חדש שקרה. שאלה: האם הוא יתקשר? האם האבחנה של הרופא נכונה? האם לשנות את העיסוק שלי ולהתמקצע כאסטרולוג/ית?

טכניקת הניתוח שונה בתכלית מניתוח מפת לידה, ועל-כן אין צורך בידע קודם מאד מקצועי שכזה. אך דרושה היכרות עם המזלות, הבתים האסטרולוגים, ההיבטים, וידע בסיסי כללי.

לבירור על מועדי פתיחה של קבוצות לימוד ומחירים צרו קשר או השאר פרטים ואחזור אליך.

צרו קשר – 050-7881995 או מלאו את טופס השארת הפרטים:

  שלח לחבר או שתף את המאמר:

  ערב קסום שייזכר לתמיד

  לחצו לפרטים

  מתנות לפי מזל

  מוצרי מזלות לרכישה

  עברו לאתר חיצוני

  תחזית מאי 2021

  לחצו לקריאה

  תחזית שנתית תשפ”א

  לחצו לקריאה

  והקשר לכל מזל

  לחצו לקריאה

  איך כל מזל במיטה

  לחצו לקריאה

   

  תחזית קורונה

  לחצו לקריאה