050-7881995

מוכן לחג, ואתם?

24.8.2021

לפי המודלים בגרפים כבר היינו אמורים להיות עתה מעל 1,000 חולים קשה, אבל כבר זמן מה אנחנו "תקועים" בין 600 ל-700. הסיבה שהמודלים לא עובדים היא כי החיסון עובד. בהתחלה היה נדמה כאילו יש יותר חולים מחוסנים משאינם, אבל עכשיו כבר ברור שכל החולים קשה הם בלתי מחוסנים, או מעט מחוסנים שסובלים ממחלות רקע, והם בגיל השלישי. גם נערות בנות 20 חלו קשה, ולכולנו החיסון השלישי מומלץ. שוב ושוב אני מספר לכם על יעילותו מאז ניתנה הזריקה הראשונה בעולם בקובנטרי שבאנגליה. מפת האירוע לאותו הרגע הוכיחה יעילותו. היום ניתן סוף-סוף האישור הרשמי של ה-F.D.A. האמריקאי לחיסון, -לא עוד אישור חירום. היום גם הורד גיל הזכאים לחיסון שלישי ל-30. אנו בני מזל לחיות במדינה מערבית מתקדמת שמספקת בריאות לתושביה. בעולם השלישי רבים טרם הגיעו לחיסון הראשון. ישראל מוציאה מיליארדים במישרין ובעקיפין על הקורונה, ואנחנו מקבלים את החיסון בחינם. היום גם אני התחסנתי במנה השלישית 🙂

ואתם? לצערי פתיחת שנת הלימודים כסדרה, אם אכן תצא לדרך ב-1 בספטמבר, תעלה את שיעורי הנדבקים בצורה משמעותית. זו תהיה ההחלטה הלא נכונה, אם כי לא תוביל לדרמה גדולה מדי, סגר וכן הלאה. אבל לכם אישית כדאי להיזהר. האם אתם מוגנים בחג? ליד מי תשבו בערב ראש השנה? האם יש מבוגרים או בני משפחה השייכים לקבוצת סיכון שאתם צריכים לחשוב עליהם? נכון שלרוב מי שלא בקבוצת סיכון, לא נמצא בסכנה, אך בהחלט גם הוא יכול להסתבך. ולא פחות גרוע מכך, עלול לסבך שלא בכוונה אדם אחר שנמצא בקבוצת סיכון איתו יבוא במגע. קחו בחשבון סכנות הדבקה סביב תחילת ספטמבר.

לכבוד החג, כמו בכל ראש השנה, תקבלו ממני תחזית שנתית אישית הנערכת לפי תאריכי לידה ספציפיים. זו כמובן לא תחזית מאד מדויקת הנעשית לפי פרטי לידה מלאים (שנת לידה, שעת לידה, ומקום לידה, בנוסף על תאריך). אבל זו כבר תחזית הרבה יותר מדויקת מתחזית לפי המזלות. אני כידוע נמנע מתחזיות למזלות, שאינן רציניות בעיניי. תחזית שנה שעברה עדין נמצאת באתר. אתם תמיד מוזמנים להיכנס יזום לאתר שלי ולהתעדכן. אני כאן אתכם באולפן הקורונה, בתחזיות החודשיות, השנתיות, ועוד. האתר פתוח לקריאה מתי שנוח, 24/7. כבר מעתה מאחל לכם:

חג שמח וחתימה טובה!

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה