050-7881995

מלחמה ושלום

מי יתקוף וילחם, ומי ישאף להרמוניה? מאיזה מזלות היו העריצים הכי קשים, ומאיזה המצביאים הדגולים? איזה מזלות הביאו שלום בעולם, והאם יביאו אותו גם בחיינו הפרטיים, בקרב משפחה וחברים? המפה האישית תגיד מי תוקפני, מי מתפשר וכדומה. אבל ניתן לאפיין בכלליות את היחס למלחמה ושלום עפ"י המזל. זכרו רק שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים, שלרוב תתאים לבני המזל במידה כזו או אחרת, אך יתכנו גם השפעות מנוגדות בהורוסקופ.

בכל חודש יופיע מאמר מזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב עקרבים,

הנה לכם מזל שאתם לא רוצים להיות איתו במלחמה. זהו אחד המזלות המסוכנים ביותר כשהוא נלחם, תיכף תקבלו שלל סיבות מנומקות. נהוג לחשוב שאנשים בסה"כ שואפים לשלום, ליחסים טובים והרמוניים, אבל לגבי עקרב זה לא אפשרי גם אם הוא רוצה בכך. הסיבה היא שהעקרב אינו מסתדר עם רגשותיו, אינו מבין אותם עד הסוף, ואפילו עם עצמו הוא רב, או לפחות חסר שקט פסיכולוגי פנימי. העקרב מרגיש דברים בעוצמה, רואה בפרופורציות מועצמות. לכן הוא אינו מסוגל להימנע מסכסוכים ומלחמות, הוא פשוט חש מעורב מדי. לעקרב איכפת מאד מעצמו ומהיקרים לו, והוא לא יהסס להיכנס למלחמות-עולם בשל כך.

עבור העקרבים העולם מתחלק לשניים, לטוב ורע, למי שבעדו ומי שנגדו, לשחור ולבן. אם אתם בצד שהוא אוהב, העקרב ייתן את נשמתו עבורכם. במקרים רבים נראה את העקרבים מוכנים לא סתם לתת את נשמתם, אלא את נשמתם האחרונה עבור מי או מה שהם אוהבים. לכן, לא מפתיע שיוסף טרומפלדור הגה את המשפט: "טוב למות בעד ארצנו", כבן המזל הוא האמין ברעיון הציוני באופן טוטאלי, ובאמת היה מוכן להקדיש את חייו למען המטרה הנעלה. עקרב גם אינו נרתע לצאת למלחמה, וכשהוא שונא אז הוא ממש שונא. הקיצוניות הרגשית היא גם לצד השני, והמלחמה תהיה אכזרית. אל תבינו מכך שעקרב זה רק רגשות, הוא יכול גם לפעול באופן אינטרסנטי, מתוך שיקולי כדאיות קרים. אך גם כאן עלול לדחוף לכיוונו באופן קיצוני, כשאינו מתייחס לרגשות ושם אותם בצד, רגשות שלו, או של המסכן שמולו. כל כיוון שעקרב בוחר, היישום יהיה קיצוני.

העקרב לא רק יריב קשה, אלא גם מתוחכם. למרות הרגשות העזים, לרוב הוא אינו נלחם ישיר וחזיתי כמו הטלה באופן אוטומטי, אלא אם בחר בכך. העקרב אוסף את עצמו, מברר מהי הדרך הטובה להילחם, שתביא ניצחון. כל השאר לא חשוב. לא חשוב המחיר שהוא או האויב ישלם, לא חשוב אם המלחמה גלויה או סמויה, לא חשוב אם התוצאה מידית או שצריך סבלנות וזמן. העיקר שהחץ יפגע במרכז לוח המטרה, ובסוף הוא יפגע! הנקמה יכולה להיות מוגשת קרה, ויתכן שלא תדע שהעקרב עומד מאחורי המזימה, בוודאי יתכן שהוא ינקוט במניפולציות ומשחקים שהאויב לא שם אליהם לב, לא מבין את המהלכים, ואפילו לא מבין שהוא במלחמה. עקרב יידע גם לחייך אלייך כאילו הכל בסדר, בזמן שיש לו חשבון פתוח איתך, והעקרבים הם נקמניים ותחרותיים. הם הישגיים באופן שרואה את העולם בצבעים של מלחמה. יש להם סבלנות, והם יבחרו את המסלול האינטליגנטי לפסגה, וידבקו בו בהתמדה. גם אם המנוע למלחמה של העקרב רגשי, היישום יכול להיות קר ומחושב. אחד הגנרלים המתוחכמים ביותר בהיסטוריה היה הנאצי ארווין רומל, שכיבושיו באפריקה זיכו אותו בכינוי "שועל המדבר", וכזה היה, מתוחכם, ערמומי, אכזרי ונחוש.

עקרבים הם אויבים מרים לאויביהם, אך הם מנהלים גם מלחמות "קטנות" עם אהוביהם. והסיבה היא שרגשותיהם עזים. כך אם חשו קנאה, תבוא איזו עקיצה. אם פגעתם בהם והתנצלתם, הם יקבלו את ההתנצלות (על אמת), אך ינקמו "בקטנה". עקרב זוכר! ויבוא חשבון כמו העורב בטבע. אך כללית הוא חבר נפלא ותומך מאד, ככה שעדיף להיות בצד שלו, אז גם ילחם עבורכם מלחמה שערה, ולא ינטוש גם ברגע קשה. לכן לא מפתיע שבכירים איראנים רבים הם עקרבים, שונאים אותנו בכל מאודם, ונחושים להילחם גם כשקשה. תמצאו את מחמוד אחמדינז'אד וחסן רוחאני בני המזל. אין ספק, עדיף שעקרב יהיה מהצד שלך (כמו טרומפלדור). גם הילרי קלינטון היא בת המזל, לא ויתרה במסעה הכוחני במפלגה הדמוקרטית, ואז במרוץ לנשיאות, ולא סתם פחד ממנה פוטין, ביודעו כמה המלחמה שלו מולה עלולה להיות אכזרית.

מאמר החודש הבא: קשת

ואני, כיצד אני פועל? המזל נותן אופי ראשוני, אך כל אחד מיוחד. בניתוח מפה אישית, כבר ניתן לומר בצורה מדויקת ולהבין לעומק כל אדם. איפה הוא טועה, ומה במעשיו דווקא בטובתו. קרא/י על מפה אישית.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל