050-7881995

ממחר דיאטה

גם את הדיאטה אנחנו עושים לפי אופיינו, וניתן להתאים תוכנית דיאטה לכל אחד לפי מפה אישית. אבל גם סימן המזל שלכם אומר משהו באופן כללי על-אף שפחות מדויק, לכבוד הצום כתבתי לכם איך ינהגו בדיאטה בני 12 המזלות, וגם טיפ קטן לכל מזל ממני:

טלה – מחליט על הדיאטה מטורפת בספונטניות, אבל גם שובר אותה בספונטניות ואז מתנפל על אוכל. מתקשה לדחות סיפוקים ולכן חוטא בקלות. טיפ: הציבו מטרות קצרות-טווח, אתם אוהבים אתגרים ברורים ומידיים. למשל, השבוע עלי לרדת קילו או בארוחת הערב לא אוכל לחם, תנו לעצמכם ציון לשבח על כל משימה קטנה.

שור – מתכנן את הדיאטה אך מתקשה לוותר על תענוגות החך, שור אוהב לאכול, אבל גם מאד חשוב לו הצד האסתטי, איך הוא נראה. טיפ: הרשו לעצמכם ארוחה טובה אחת לשבוע, שיהיה למה לחכות, שור מוכן ויודע לסבול היום בשביל הפרס של המחר.

תאומים – פשוט אינו יודע באיזו דיאטה לבחור. הוא יכול למצוא עצמו עושה שתיים במקביל. מדיאטה אחת לקח למשל להוריד פחמימות ולהימנע ממזונות מסוימים, ומאחרת את שעות האוכל, פעם זה יהיה לאכול כל 3 שעות, ופעם להקפיד על שתי ארוחות גדולות וכלום באמצע. טיפ: אל תתפזרו, התמידו בדיאטה שהתחלתם בה, תגלו שעדיפה ציפור אחת ביד משתיים על העץ.

סרטן – יותר משהדיאטה תבוא מסיבות של מראה חיצוני, היא תבוא למען מטרות נעלות כמו חשש לבריאות או כדי להשיג בעל/אישה. רבים מהסרטנים אינם חזקים מול הפיתויי היומיום, ומכאן הטיפ: לסרטן קשה מאד בהתחלה וקל אח"כ. סגלו לעצמכם הרגלים חדשים של אכילה נכונה, זה ייקח הרבה זמן עד שתתרגלו, אך ברגע שתעברו את השלב הזה, כבר יהיה לכם קל, כי קל לכם עם מה שאתם רגילים. למשל הרגל לאכול לאט או להכין סלט גדול מדי יום.

אריה – כישלון בדיאטה הוא כישלון אישי שאי-אפשר להסתיר. יותר מכל שונא האריה כישלונות. לכן אריה חכם לא תמיד יספר לכם שהוא בדיאטה, אבל יתגאה מאד כשהצליח בה. טיפ: קחו את הדיאטה כמשימה אישית חשובה, על מה שחשוב לכם אתם יודעים לשים את כל כולכם. אם תשתפו אחרים בדיאטה, זה ידחוף אתכם למשמעת, מהפחד להיכשל לפני כולם, רק היו בטוחים שהמטרה המוצהרת באמת ביכולתכם.

בתולה – חשוב לו אורח חיים בריא ובד"כ אינו תאוותן גדול. לכן קל לו עם דיאטות באופן יחסי לאחרים. טיפ: בתולה יודע שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן נוח לו עם דיאטות שמחשבים בהן נקודות, ולספור קלוריות של כל דבר. בנו תוכנית מסודרת.

מאזניים – יכולות להיות לו תקופות שהוא דוחה מחשבות על המשקל, ואז משמין מאוד, ותקופות שהוא מרעיב את עצמו בקיצוניות. למאזניים שגלוי עם עצמו חשוב איך הוא נראה, הוא יכול להתכחש לחשיבות האסתטיקה, אך היא טבועה בו. טיפ: וותרו על הקיצוניות, היא לא בריאה לא לגופכם ולא לנשמתכם. אמצו דיאטה מבוקרת והיעזרו בקבוצת תמיכה, עשו דיאטה בתוך קבוצה, אתם זקוקים לשיתוף ולמנטור שיעזור לכם.

עקרב – כשהוא מקבל החלטה, לא זז ממנה. יודע לעשות דיאטה קשוחה בלי לסגת. יש לו כוח סבל וגב חזק לשמור על בטן ריקה, והוא סובל בשקט, אבל סובל, ולכן לא ממהר לקבל ממש את ההחלטה, כי כשיקבל זה יהיה בשיא הרצינות. טיפ: אתם תחרותיים, השתמשו בזה, הסתכלו על הדיאטה כתחרות, עשו אותה במקביל עם "משתתפים" נוספים, חברים או קבוצת דיאטה, אתם בטוח תנצחו.

קשת – מתחיל דיאטה באופטימיות, שם מטרה גבוהה, אבל חוטא בקטן פה ושם. לא נראה לו קריטי איזה חטיף קטן, או שבירה חד-פעמית, ובסוף לא מבין איך הוא לא מרזה. טיפ: מצאו לכם בן מזל בתולה שיספור לכם את הקלוריות, או לפחות נהלו מעקב רשום בעצמכם אחריהם. תיזכרו, הרבה חטאים קטנים שווים חטא אחד גדול.

גדי – מגייס משמעת ברזל ואז מצליח. אם זה חשוב לו לרזות לא יתרגש מהמחיר, יספוג אותו. טיפ: גדי מאמין שחובות באות לפני הנאות. ראו בדיאטה כחובה ולא כבחירה., כורח, צורך הכרחי מבחינה בריאותית או אסתטית.

דלי – השאלה אם זה חשוב לו ולא מה אומרים לו. צריך להתחבר ערכית לדיאטה, לצורתה ואופייה. לא הכל מתאים לו. טיפ: חפשו דיאטה מיוחדת שקוסמת לכם, שיטה חדשנית שתשבה אתכם ותעורר את מוטיבציה שלכם, בדרך שנעשית או בתועלות המיוחדות שמפיקה.

דגים – בשבילו דיאטה זו הקרבה. הוויתור על תענוגות החך עושה אותו עצוב, ואז הוא מתקשה לשמור על הדיאטה ונשבר, וגם זה עושה אותו עצוב. טיפ: שברו את מעגל העצבות, גשו לדיאטה עם עוצמה כמו ווינרים, הוציאו צד מצליח החוצה, זה יעשה אתכם רזים ושמחים.

האפיונים שהובאו הם הביטוי הקלאסי לכל מזל, אך לא יתאימו לכל בני המזל, מאחר וישנן עוד השפעות רבות בכל מפת לידה. אין תחליף להכנת מפת לידה אישית כדי לברר אופי מדויק של אדם, שלפיו גם תתאים דיאטה.

חזרו לרשימת המאמרים המלאה – מה אומר המזל שלי.

צרו קשר או צלצלו: 050-7881995

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל