050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – מאי 2019

 

במהלך המחצית השנייה של החודש נעלה הילוך באופן משמעותי. לקראת המפגש של ונוס עם אורנוס, דברים קורים. ואם לא, אז מעט אחרי, כשנכנס מזל תאומים בלוויית מרקורי, ב-21 לחודש, הקצב גובר, המילים והמעשים רצים, עד שלא ניתן לעקוב אחרי ההתרחשויות. חלק מהר נשכח, וממילא הוא לא היה חשוב מדי, ואנחנו סקרנים כבר לאקשן הבא. אבל חלק עלול להתיישב על רגש פגוע. היו זהירים, וזכרו שהחיים והמוות ביד הלשון.

לפנויים-פנויות זהו חודש מוצלח. אפשר לקדם רומנטיקה, וזה נכון גם ביחסים קיימים. אבל לפעמים מרוב שאנחנו מחפשים ריגושים, אנחנו מייצרים מריבות. מצאו פעילות מעניינת במקום!

נזכיר כי ההיבט המשמעותי ביותר בשמיים לא נמצא בפירוט מטה וזה כיוון שהוא רק כמעט קורה, אך לא נוגע ממש. כפי שהוסבר בתחזית חודש שעבר, שתי הפלנטות האיטיות והחזקות, סאטורן ופלוטו, כמעט ונפגשות. רק 2.5 עד 3 מעלות יפרידו ביניהן בכל אפריל ומאי. אחרי כן שוב יתרחקו, ואת המפגש המלא והמדויק הן יעשו רק בינואר 2020, שיהיה חודש דרמטי בעולם ולרבים אישית. אבל כבר הקרבה הנוכחית מייצרת משמעות. ולמי שיש כוכבים בין מעלות 20 ל-23 במפה האישית, יוכל להרגיש בכך. לפלוטו הרבה כוח, והוא מבקש לעשות שינוי עמוק, בסיסי ויסודי. הוא רוצה לבנות משהו לגמרי חדש, ולשם כך מוכן להרוס את הקיים, גם אם היה שם זמן רב. לסאטורן אופי הפוך, אך גם הוא חזק. והוא מבקש להחזיק בכוח את הקיים ולא לשנות. הוא שואף ליציבות וסדר. יחד הם לא מסתדרים, ואלו כוחות מאד חזקים שיוצרים התנגשות, התחפרות, והמון נוקשות. כוחות חזקים מאיתנו פועלים ומושכים לכיוונים מנוגדים. בד”כ התוצאה אינה נוחה, ואנשים הופכים כוחניים ונוקשים. אם כי מי שמפת לידתו מקבלת היבט הרמוני משני אלו, יחווה תקופה של העצמה אישית וצבירת כוח. באווירה הכללית בעולם התחושה היא שכוחות עצומים פועלים, ואנחנו קטנים חסרי שליטה. זה מול הטבע, ממסד, מלחמות, תאגידים וכדומה.

נזכיר גם כי מצוין התאריך בו ההיבט מדויק בשמיים, אך מתקיים גם בימים סביב. מכאן שלא תחושו בהשפעה בהכרח ביום המדויק (אם כי רוב הסיכויים), ואפשר לחוש בה קצת לפני או אחרי.

ועוד נזכיר גם שלא צריך לזכור, ואני לא צריך להזכיר לכם שאתם יכולים פשוט להיכנס מדי פעם לתחזית החודשית כאן באתר, ולקרוא על הימים הרלוונטיים. התחזית נגישה בכל זמן שנוח ומתאים לכם, ואתם לא זקוקים לתזכורת ממני 🙂 :

1.5
יחסים בין מרקורי, מארס, סאטורן, וזנב הדרקון. מחד הרבה מילים ומלל, מאידך משמעות רצינית ואפילו גורלית. לכן שיחות אגביות עלולות להוציא מילים לא מתוכננות, שיגררו משבר. או לחילופין נושא מהותי עובר למרכז השיח ומתברר. הראש מאד חד ועובד, זה הרבה ערנות מחשבתית. אבל מאידך צורת הביטוי עלולה להיות אגרסיבית, חסרת סבלנות, ובכל מקרה אנחנו נוקשים או כבדים יותר, וזה כי נעשינו רציניים או לא שבעי-רצון. ילידי ה-10,11 לחודשים ינואר עד יוני (01-06), וילידי ה-11,12 לחודשים יולי עד דצמבר (07-12), עשויים לחוש בכך יותר מאחרים.

3.5
הירח יפגוש במרקורי בטלה, יחד הם יוצרים היבטים ליופיטר ופלוטו. זה הרבה ביטחון עצמי, שעלול לגרום לנו לשתלטנות. מישהו מנסה להשליט דעתו, או בטוח בצדקתו. מצד שני זה זמן בו "נופל לנו האסימון", זמן להגיע לפתרון תהיות, בעיות וחידות בחיינו. זה גם זמן ללימודים גרידא. הראש מעמיק וחופר, אבל גם אנרגטי ומלא מעוף. היזהרו רק לא לחפור למישהו יותר מדי.

יופיטר ופלוטו בהיבט מוחלש (semi-sextile) ביניהם לאורך כל מאי. פלוטו עובד עומק. חופר ומגלה מה יש מתחת, דורש להבין, ולכן שואל שאלות, חוקר. פלוטו לא מוותר, ולכן לעתים הוא אובססיבי, וננעל בפאנטיות על מטרה. יופיטר מרחיב ומגדיל, ולכן הוא מעצים את כוחו של פלוטו במהלך החודש. יופיטר בטוח בעצמו, ויכול גם להתפלסף. לכן אנשים חשים אמונה מוחלטת בצדקתם או בעליונותם. זה גם לא לוותר למטרות, ולהפעיל הרבה כוח מול מה או מי שמולנו. ספציפית סביב יום זה, המעורבות של מרקורי (והירח) מושכת את זה לכיוון הקוגניטיבי שתואר.

5.5
ונוס ונפטון "פוזלים" בביישנות זה לזו. מצב-רוח רומנטי. לכן למי שהיא חסרה, פחות נעים. ולמי שיש, מומלץ לעשות משהו רומנטי.

מארס באופוזיציה ליופיטר, ופלוטו מעורב (כפי שהוסבר ב-3.5). אנחנו לא עוצרים את עצמנו, וזה הרבה עוצמה שמופעלת, לא תמיד מחושבת. לכן היזהרו מסיכונים. זה הזמן של המהמרים הכפייתיים להפסיד בגדול. יש תעוזה, ומעט שליטה גם על המילה שנאמרת. נתבו לדברים חיוביים ולא מסוכנים. אם יש רגשות של קנאה, כעס וכדומה, ההתנהגות עלולה להיות קיצונית ואף אלימה. הנטייה לפאנטיות ואובססיביות בלתי נשלטת. אך לפעולה מחושבת ומבוקרת שתוכננה מזה זמן, זו זריקת אנרגיה נהדרת שמאפשרת ביצוע פנומנלי.

7.5
ונוס שלילית לסאטורן. עגמת-נפש, כבדות במערכות יחסים או עניינים פיננסיים. יתכן שפעולה משוחררת מדי או לא זהירה מהימים האחרונים, מוליכה לתוצאה רעה.

יום העצמאות.
בין מצבי השמיים המרעים לפני ואחרי היום הזה, יש גם היבט חיובי בין השמש לנפטון. בנוסף לירח במזל סרטן הרגיש והפטריוטי, זהו יום רך יותר. ניתן לבלות בו בבימת בידור, או בחוויה אומנותית או רומנטית אחרת. ביום אפשר לשבת בים שעות, או לרבוץ באיזה פיקניק. ואל תכעסו אם יהיו כאלה עם פחות חשק לעמוד על המנגל, או להזיז עניינים. יום עם אנרגיה של מנוחה. נראה שמתחים וכעסים (או סתם בעיות) עלולים להיווצר בעיקר במוצאי יום העצמאות.

11.5
השמש הרמונית לסאטורן במזלות אדמה. שבת מעשית, טובה לתכנון, לבקרה עצמית, לביצוע משימות. אם דברים יצאו מפרופורציה בשבועיים שחלפו, עכשיו ניתן יהיה לסדר דברים בהיגיון (כולל אלו שתאריך לידתם הוזכר ב-1 במאי).

14.5
ונוס הרמונית למארס. מתקיים בין ה-11 ל-16 במאי. יחסים במוקד. לכן זמן טוב ליצירת התקשרויות מכל סוג, והיכרויות רומנטיות בפרט. צורך לתקשר, בעיקר בין המינים, ולא רק במילים (אבל בהחלט גם). יחסים מתנהלים עם הבנה, רצון טוב, ובאיזון.

שמש הרמונית לפלוטו (מזלות אדמה). כוח מניע, התמדה, יישום פעולה (לעתים ללא רחם, היזהרו מאובססיביות, שתלטנות וחוסר רגישות). אנחנו מגלים כוחות עילאיים, לעתים שלא ידענו שיש לנו, ומקדמים מטרות, לעתים בחשאיות. ילידי ה-12,13 בינואר, ה-13,14 במאי, וה-15,16 בספטמבר, צריכים לנצל את היום הזה במיוחד!

16.5
מארס עובר למזל סרטן הרגיש והפגיע. מכין את "האקשן" להיבט המתקרב :

17.5
איך ישנתם אמש? התהפכתם? חלמתם חזק? עצבנות? הירח שעבר לעקרב המעורב כל-כך רגשית, נעמד מול ונוס ואורנוס המתקדמים למפגש שיגיע לדיוק ב-18 לחודש :

18.5
ונוס מפגש אורנוס. תהפוכה ביחסים או פיננסית. אפשרי לחיוב, אבל לרוב הפתעות לא מתוכננות הן לשלילה. אצל אחדים יהיה פיצוץ גדול, ולאחדים תהיה היכרות חדשה או בילוי שהוא פשוט "פיצוץ". ואצל רבים אחרים, סתם עצבנות, מתח, מריבות שיש בהן מעט סבלנות ויכולת איפוק. אין לנו חשק להכיל את הזולת. או מצד שני ריגוש והנאות מיוחדות. נסו לעשות משהו יוצא-דופן, אנחנו מחפשים אקשן, לא רוצים להשתעמם. אז נתבו לחיובי. כי לחיוב או שלילה –יהיה פיצוץ!

גמר האירוויזיון

יהיה פיצוץ! מחד ערב מרגש מאד, מופע מרהיב מעל המצופה שירשים מאד, יפתיע, ויעלה את קרנה של ישראל. מאידך מתח עצום אצל שירותי הביטחון, האבטחה והמארגנים, ויתכנו ניסיונות לפוצץ או להפריע בצורות שונות. ככל הנראה לא עם הרבה הצלחה. גם קובי מרימי ייתן הופעה טובה, ומיקומו לא יבייש אותנו כמו שחוששים.

21.5
השמש ומרקורי עוברים יחדיו לתאומים ויוצרים מפגש לרלרני, רכילותי, קשקשני. שימו לב מה אתם פולטים מהפה, מישהו עלול לחטוף את הקריזה. המילים יישפכו כמו נהר, לא הכל חשוב או אמת, אבל לפעמים זה מזיק. מדורי הרכילות יתמלאו, השאירו את השצף-קצף לגיא פינס, ולא בנושאים רגישים בסביבתכם. זהו יום טוב לשיחה ערה, להומור, לכתיבה ותקשורת. אבל לרוב זה סתם המון וואטספים חסרי חשיבות, או שיחות עם השכן.

22.5
מארס הרמוני לאורנוס. חבל שכירון מקלקל… הקצב שעלה כבר אתמול, עושה לנו קוצים, ואנחנו פעילים, מזיזים דברים. לפעמים זה לקבל חופש-פעולה, ואז אפשר גם ליצור שינוי מבורך, צמיחה או סתם פעילות קלילה של פאן. אבל לפעמים זו אימפולסיביות, ולעתים מישהו נפגע ממנה. אלו ימים של מעט זהירות, אם נזכיר לעצמנו קצת בקרה, אפשר לנצל את התעוזה, ולהיפטר ממגבלות או להתגבר על בעיות.

24.5
הירח שעבר לדלי, יוצר היבט שלילי לאורנוס (שליט מזל דלי). מארס שהוזכר לעיל (וגם מרקורי) עדיין בתמונה. בעיקר הבוקר עצבני ואף מסוכן. מרדנות, דעתנות וחוסר שליטה. סביב כל הימים האלו דרושה זהירות גם ברמה הפיזית.

26.5
השמש על נקודת האמצע (Midpoint) בין אורנוס ומארס. ולכן מחברת ומאריכה את ההיבט שתואר ב-22 לחודש.

29.5
מרקורי וונוס במזלות הבית שלהם (תאומים ושור בהתאמה) בהיבט מוחלש. הידברות, שיחה נעימה או שיחת פיוס, רצון לתקשר, לא להיות לבד. היבט חברתי ותוסס. לכן גם בבעיות ביחסים ניתן לטפל, אף שזה עלול לעורר תסיסה.

30.5
נשף בשמיים. הכוכבים עושים מסיבה על חצי גלגל, וכמעט כולם מוזמנים ומתחברים: מרקורי, ונוס, ירח, נפטון, סאטורן, ואפילו יופיטר נכנס לתמונה, כמו מבקש להגדיל את כל המאורע. ליופיטר אופי מרחיב. זה הרבה פעילות, חיצונית כמו מילים, התרחשויות, וגם פנימית, כמו מחשבות מתרוצצות, ומודעות שגוברת. זה זמן ליצור, לקדם, לשדרג, וללבן יחסים. אחד תובע יחס, ואחר טובע ברומנטיקה. לטוב ולרע, אנחנו מתעסקים בגלוי בדברים שנוכחים בחיינו, וזה חיובי (אלא אם כן אתם במקרה בת-יענה). מי שיש לו כוכב או אלמנט אחר במפה סביב מעלות 18 עד 20 במזל כלשהו, ירגיש בחגיגה.

ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה