050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – מרץ 2019

 

זהו חודש מבלבל. מחד נפטון וסאטורן שמאזנים זה את זה, מקבלים חיזוקים רבים מכוכבים אחרים. גם מארס מאד פעיל החודש, וזה דוחף לעשייה ותעוזה. זה הרבה שכל ישר, ויכולת לגשר בין חזון למציאות. סגנון הפעולה אינו ישיר, אבל חכם, ולעתים עורמתי. היזהרו ממניפולציות והונאות. אלו יתרבו מאד החודש, ויהיה קשה להבחין בהם. זה נותן לנו יכולת לפעול יצירתי, לחפש חלון כשהדלת לא נפתחת.

מצד שני ריבוי הכוכבים בדגים, ומרקורי הנסוג (קרא) שנצמד לנפטון בכל השליש האחרון של החודש, מרמזים שרב הנסתר על הגלוי. אולי מיהרנו לבצע, אבל לא בטוח שעל-סמך מידע מוצק ומהימן. גם דעות יתחלפו, ותקלות יתרבו.

אורנוס עובר לשור וישהה שם 7 שנים. העולם כולו הולך להשתנות, הכלכלה והבנקים, החקלאות, וההתייחסות לטבע ולרכוש. אבל זה לא עניין של יום ספציפי, זהו תהליך ארוך שנים שמתחיל. בתוך כך תודגש ההתחממות הגלובלית. גם הנדל"ן העולמי לפני שינוי. ואישית? באופן די דומה, פירוט ב-6.3 יום המעבר הרשמי.

לפניכם הפירוט לפי הימים בחודש. אך זכרו שמצוין היום בו ההיבט מדויק, אך למעשה מתקיים בכל הימים סביבו:

1.3
הירח במפגש עם סאטורן בגדי. שישי רציני. פחות מתאים לבילוי קליל, אבל מצוין להחלטות רציניות (גם בנושאי יחסים).

ונוס מייצרת יחסים קשים עם אורנוס, ומיד נכנסת לדלי. פיצוצים ביחסים, או בחירה באלו הלא שגרתיים (ופעילות כזאת).

אני מזכיר שעדיין מתקיים ההיבט עליו נכתב חודש שעבר ב-27.2. לנוחיותכם שוב הדברים: "שמש ומארס רוקדים ריקוד הרמוני. בגלל שמארס נע במהירות יחסית, הוא “מלווה” את השמש דרך ארוכה. לכן ההיבט מתקיים בין ה-19 לפברואר ועד ה-9 למרץ! זו זריקת מרץ לכל פעילות. אנרגיה רבה ויכולת ביצועית. שתי הפלנטות מפוצצות אנרגיה, וזה נותן המון כוח. הניעו תהליכים רצויים, אך זכרו שלפעמים האנרגיה היא נגדנו, ויש גם סכנות (פיזיות ובכלל). לכן אל תלחמו בצורה מסוכנת, ולא נגד מה שחזק מכם. למשל רבים מבני מזל מאזניים עלולים דווקא להיפגע בתקופה זו.".

5.3
הירח עובר לדגים, שם כבר נמצאים השמש, מרקורי ונפטון. המקבץ בדגים מסדר לנו כמה ימים רכים יותר, הרגשות מבעבעים בנו, ואנחנו חולמים בהקיץ, מפנטזים או חשים אומללות עקב הפער מהמציאות. יכול לתת תחושת אומללות או קורבנות, או מצד שני אופוריה (למי שחש תקווה גדולה).

מרקורי מתחיל נסיגה בדגים. תקלות ושיבושים, הרבה אי-הבנות וגם הונאות. מרמז לנו שמקבץ הכוכבים בדגים שעושה אותנו עודף רגשיים לחיוב או שלילה, אינו מתבסס על מציאות ברורה. ואנחנו לא קוראים את המציאות נכונה (קרא/י בהרחבה). ההיבט המוחלש של מרקורי לאורנוס (Semi-sextile) מרמז על ימים חסרי מנוחה, הרבה שקורה, ידיעות שמגיעות, או עצבנות.

6.3
אורנוס עובר למזל שור, וישהה שם כשבע שנים. מעבר לתקופה שמזיזה את כל מה שהיה יציב. שינוי בצרכים הבסיסיים שלנו, בהתייחסות לרכושנו, לערכנו, ושינוי בהרגלים.

מעבר הירח על שמש ונפטון מדגיש את הבלבול, ואם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים, לא בטוח שזה נכון. נטייה לאופוריה או אומללות. זמן הנסתר והסתרות.

7.3
מפגש שמש ונפטון. עוד ממה שתואר. אנשים לא אומרים מה הם חושבים, לפעמים זה דו-פרצופיות, ולעתים רצון להיות נחמדים. אנרגיה נמוכה בכל הימים האלה, עייפות או בעיות בריאות. מצד שני זמן לרומנטיקה מעופפת (אולי מדי). טוב ליצירה, צריכת תרבות ומוזיקה.

הירח נפגש בערב עם מרקורי הנסוג. מעורר מחשבה, אבל מהסוג המבולבל. תקלות ואי הבנות. לא יודעים מה לחשוב, אבל הראש טוחן, ואולי לא כל מה שהוא חושב –גם נכון.

9.3
שמש חיובית לסאטורן. סדר בדברים, יורדים לקרקע ומבינים את המציאות. ביצוע מעשי קונקרטי, ומתברר מה אפשרי ומה לא.

10.3
מארס הרמוני לנפטון. יכולת לפעול בלי להרגיז, לפעמים בצורה עקיפה ולא תמיד ישרה. רעיונות יצירתיים ויכולת לשים את האגו בצד. לפעמים חולשה פיזית וסכנת מחלות, אפשריים כישלונות מביכים.

11.3
הירח בשור עולה על מארס. מוציא לפעול את ההיבטים שמארס יוצר לנפטון וסאטורן. עבור רובנו זו פעולה חכמה ומקדמת. פועלים נכון בלי להגזים.

13.3
שמש חיובית לפלוטו ושלילית ליופיטר. הרבה כוח. דברים יוצאים אל הפועל. עקשנות רבה ותעוזה. זהירות לא להגזים באובססיביות ויוהרה.

14.3
מארס ביחסים הרמוניים עם סאטורן במזלות האדמה. פעולה מבוקרת, יסודית, יעילה, מסודרת ומאורגנת. ההיגיון עובד ומקדם אותנו בזהירות אך בנחישות.

15.3
שמש ומרקורי הנסוג במפגש. בלבול, תקלות, שיבושים, הרבה מידע מעורפל ולא יודעים מה לחשוב. נסו להפחית קצב ולשים מסננות.

16.3
ונוס על ה-Midpoint בין סאטורן לנפטון. והיא מחברת בין החלומות שלנו (הרומנטיים ובכלל) לבין המציאות בשטח. אם החיבור אפשרי ועובד, חשים מצוין, ואם לא מצליחים לגשר, חשים קשה מאד. בכל מקרה, עניינים אלו במוקד.

מרקורי הנסוג הרמוני לפלוטו. חופרים בדברים, באחרים, ובנשמה. מנסים להבין, לפתור חידות ובעיות מסוגים שונים. בזכות שינוי חשיבה או גילוי חדש, זה אפשרי.

18.3
מרקורי ומארס ביחסים חיוביים. פעולה ערה של הראש והידיים. לא קופאים במקום, משנים ומשתנים. אבל זה עלול לגרור עצבנות בעקבות כך. הימנעו מוויכוחים סוערים.

20.3
מארס חיובי עם פלוטו ושלילי עם ונוס. יכולת לפעול בהתמדה ונחישות. אבל מצד שני חוסר רגישות במערכות יחסים, ונטייה לשתלטנות ומריבות.

מרקורי חיובי לסאטורן. ביקורתיות, אבל ריאליזם. חושבים מעשי, רק היזהרו מהיתפסות קטנונית לפרטים הקטנים.

21.3
יופיטר מקבל היבט הרמוני מוונוס, ודיסהרמוני ממארס. הכל מוגדל ומועצם. תעוזה, אהבה, כעסים ומלחמות.

24.3
מרקורי הנסוג במפגש עם נפטון בדגים. היבט ארוך במיוחד עקב עצירת מרקורי בסמיכות לנפטון, ולכן יתקיים בכל השליש האחרון של מרץ, והשליש הראשון של אפריל. הרבה בלבול, אי הבנות, הונאות, שקרים, דו-פרצופיות. תחושת ערפל ומיסוך, או שהוא קיים בלי שמרגישים כך. לכן טעויות שיפוט אפשריות. רע לקבלת החלטות. זמן חלומות ורומנטיקה, או אומללות בעקבות חסרונם.

27.3
ונוס עוברת לדגים ומיד מייצרת היבט הרמוני לאורנוס. רצון להתרגש, לחלום גבוה או רומנטי, לחוות ולבלות. מצד שני חוסר סבלנות ליחסים משעממים או בלתי מספקים.

28.3
מרקורי מתיישר. אך תקלות ובלבול ילוו שבועיים נוספים, ובמיוחד בשבוע הקרוב. זכרו שלא הכל רואים.

31.3
מארס עובר לתאומים ודוחף לפעולה. אך זו מתפצלת ולא מפוקסת. הרבה תנועה, אך קשה להתמקד.

ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. כבר שיתפתם חבריכם בתחזית הבחירות (לחצו לקריאה)? איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה