050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

 

טור חדש!

מה חושבים הכוכבים על שוק ההון והכלכלה? האתר בורסה-גרף מבית ביזפורטל מפרסם ניתוחים פיננסיים של מומחים בשוק ההון. לאחרונה הצטרפתי ל-זירת המומחים- שבאתר, ומדי כמה זמן יתפרסם טור קבוע על-ידי. לצד אייל גורביץ' ומומחים אחרים, אכתוב על שוק ההון מהזווית האסטרולוגית. מוזמנים ללחוץ על הקישור הבא שייקח אתכם ישירות למאמר הראשון מפי באתר:

כיוון השווקים בראי הכוכבים (לחצו למעבר למאמר)

כיוון השווקים בראי הכוכבים / עמי גוטמן

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – ספטמבר 2020

 

בראש-השנה, כבכל שנה עברית חדשה, תעלה תחזית שנתית הנסמכת על תאריך לידתכם. אתם יודעים שאני מתנגד לתחזית עפ"י מזלות, שלא יכולה לדייק. ההורוסקופ שלכם הרבה יותר מורכב מהמזל שלכם. כדי שתחזית תהיה אישית, צריך לבנות אותה לפי תאריך לידה מלא הכולל שנת לידה, וכן גם מקום לידה ושעת לידה. ממני תקבלו פשרת אמצע, תחזית שהיא לפי קבוצות של תאריכי לידה (ללא שנים, שעות או מקום). גם היא לא תוכל לדייק, אך היא עדיין הרבה יותר מהימנה מתחזית לפי סימן המזל בלבד. תחזית שנה שעברה תתחלף באתר, ומי שרוצה לקרוא בה בפעם האחרונה, מוזמן לעשות כן עתה, רגע לפני שתיעלם. התחזית נמצאת במדור "תחזיות".

ולספטמבר שלנו, איך ייראה? ראשית נאמר שגם אם נחגוג את ראש-השנה תחת מגבלות קורונה, עדיין יכול להיות ערב חג נעים. הכוכבים יחסית סימפטיים בערב החג עצמו. הכל יחסי, וספטמבר אינו חודש קל (אך יש בו נקודות אור). בעיקר צריך לשים לב לשלושה דברים מרכזיים החודש:

  1. נסיגת מארס שתחל ב-10.9, שהשפעותיה כבר החלו, וילוו עד דצמבר. קראו בתאריך, ובנוסף פורסם פוסט בפייסבוק (לחצו לקריאה).
  2. יחסי מארס-סאטורן, שיגיעו לשיא ב-29.9. קראו בתאריך, ובהרחבה בפוסט "תקיעות" (לחצו למעבר).
  3. יחסי פלוטו-סאטורן, שמתוארים ב-25-26.9, אך מאפיינים את כל ספטמבר-אוקטובר, ומה שסביבם. זוהי מלחמה של כוחות מנוגדים, האחד רוצה לשבור מסגרות ותיקות, והאחר מבקש לשָמֵר אותן. למעשה התהליך הזה החל עוד ב-2019, והגיע לשיאו בינואר השנה. באמצע דצמבר 2019 פרסמתי לכם את הפוסט "שבירת מסגרות ויצירתן". למעט התאריכים בו שנעשו לא רלוונטיים, וגם הקורונה שלא הוזכרה בו בשמה, ופרצה בזמן זה (אך בין השורות היא נוכחת, וניתן להבין את ההשפעות שלה), הוא מספר גם על המתרחש בתקופה זו. האנרגיה של אז אותה אנרגיה לחודשים הבאים. לחצו לקריאה.

בכל תחזית חודשית מופיע המשפט הבא, אך עושה רושם שרבים מדלגים מעליו. חבל, הוא מהותי וחשוב:

לפניכם פירוט לפי ימים. זכרו כי מצוין היום בו ההיבט מדויק בשמיים, אך למעשה מתקיים גם בימים סביב, ולעתים מורגש בהם אפילו יותר:

1.9
מרקורי הרמוני לפלוטו. חשיבה לעומק, רצון להגיע לשורש ולאמת, רצון לחקור או לפצח דבר מה. החיובי הוא שזה ניתן, ולרוב מגיעים לתשובות או תובנות. החיסרון הוא שלא תמיד התשובות נוחות, ושהנטייה קצת אובססיבית. זהו היבט מצוין לטיפול בבעיות מעשיות, קונקרטיות, ומציאת פתרונות. אבל היזהרו לא לחפור מדי למישהו, או להעסיק עצמכם במחשבות טורדניות. זאת במיוחד נוכח ההיבט של מחר.

2.9
ונוס מול סאטורן. קשיים חומריים או במערכות יחסים. תחושת בדידות, ניכור, ועד כדי ניתוקים בינאישיים. במקרים מסוימים אלו דרישות נוקשות או מרובות מהזולת. שימו-לב שאינכם קטנוניים. הנטייה לבקר, ולראות את מה שלא בסדר, ויש מעט רוך ויכולת לסלוח או להחמיא. זה מול בן-הזוג או הקולגה, לעתים זה הבוס שיורד לחיינו, או חברה שבאה בהאשמות. זהו היבט שמדגיש גישה רציונלית, אך ביום זה יש גם ירח מלא בדגים שמכניס המון רגש. לכן אנשים יבואו בטענות או דרישות שנשמעות מאד הגיוניות וכמעט ממוסמכות, אך מאחור הכל יושב על המון רגש, או שהוא מפעיל אותו. במקרים מעטים השילוב הזה יעבוד בצורה חיובית. אך כשכן, זהו שילוב של רצינות פרקטית עם רגש חיובי עמוק. לכן סביב יום זה גם יהיו כמה הצעות נישואין, או לפחות קידומי קשרים ושיחות עומק על כך. זהירות, כי ברוב המקרים זה לא חיובי. למשל יהיה מי שביום זה יעלה את הרצון להביא ילדים יחד. מצד שני הוא עלול לשמוע "לא" כתשובה. כך או כך, עסוקים בצד הרציני.

שמש הרמונית לאורנוס. יצירתיות, והרבה פעמים היא מהסוג המעשי. כלומר זו היכולת לפתור בעיות, לחשוב מקורי, ולהתגבר בצורה גמישה על מצבים. ביצוע נוח של שינויים ופעולות. הירח המלא שמעורב מרמז על יכולת הסתגלות וביצוע התאמות נדרשות. לאור ההיבט לעיל, לפעמים הגענו לנקודה קשה ביחסים, אבל יש יכולת לתפקד בה, בין אם זה להתגבר, לשנות, או לסיים בצורה גמישה. אפשר להזיז דברים, טובים או רעים.

3.9
מרקורי הרמוני לסאטורן במזלות אדמה. היגיון היגיון היגיון. לטוב או לרע, מה שיש זה מה שיש, ועכשיו רואים אותו. זו היכולת לחשוב בהיגיון, לראות באור נכון. אנחנו מבקשים את כל המידע, לא טומנים את הראש בחול. לא תמיד מבינים מהר, אבל אוספים ביסודיות את כל הפרטים. לכן יש פחות שגיאות, וזה מצוין לעבודה מנטלית מורכבת, או שדורשת שימת-לב לפרטים. זמן ריכוז ומשמעת מחשבתית.

4.9
מארס, ונוס, ומרקורי ב"משולש רומנטי" (ולא שווה שוקיים). היחסים בין שלושת הכוכבים האלה, שנמשכים לאורך מספר רב של ימים, מגיעים לדיוק ביום זה, והם הסיפור של השבוע הראשון של ספטמבר. הרבה אנרגיה מושקעת במערכות יחסים ועניינים חומריים. ניסיון לדבר, לפתור בעיות מעשיות ובינאישיות, ולשפר תנאיי חיים. חושבים על זה, ומדברים על זה. אבל דווקא העוצמות הגבוהות, לא בקלות מאפשרות פתרונות. מהר מתחממים, או לכל הפחות מתקיימת שיחה ערה ועד קולנית. במיוחד יתכנו קשיים בין נשים וגברים. ההמלצה: נהלו כל שיח בטון אחד פחות גבוה, וזכרו פרופורציות. זה לא זמן ששומרים בבטן, וכדאי לדבר. אבל חשוב גם איך אומרים.

6.9
ונוס ומרקורי עוברים כמעט יחדיו מזלות. בצוהרי היום גם הירח יעבור מזל ויפעיל את שני הכוכבים האלה. שוב מדגיש את ההיבט שצוין ב-4.9. מדברים, מתעסקים, ומנסים להגיע להסכמות. לפעמים סתם מנהלים הרבה שיחות על הא ודא או מרכלים. זה יכול להיות יום פטפטת. מעבר שלושת הכוכבים מרמז על שינוי מצב, או שינוי בשיח (גם הרציני והכבד). אולי מתקדמים לאנשהו, ואולי מסתבכים יותר. אבל השיחה מתגלגלת ודברים יוצאים. מצוין למפגש חברתי קליל, או ארוחת צהריים עם החבר'ה בעבודה. זמן בו כדאי לבוא בהצעה חדשה, או שכזו תקבלו מאחר.

9.9
יופיטר ושמש הרמוניים במזלות אדמה. הרחבה מעשית, חוש אתי, מוסר ורצון לעשות צדק, יכולת להצליח ומזל. לפעמים אופטימיות וביטחון עצמי או תחושת נינוחות. אך אל תשכחו שאנו תחת השפעה כללית של תקופת ה"תקיעות" (לחצו לקריאה), ומעט אחרי סוף היום, כוכב מאדים יחל בנסיגתו ויקלקל את החגיגה. קראו על ההיבט הבא (כוחו גובר בהרבה על כל היבט אחר):

10.9
מארס בנסיגה
.
כוכב מארס (מאדים), ייכנס לנסיגה רשמית בשעה 1:23 אחרי חצות הליל שבתחילת היום. אבל אל תתפסו לרגע ספציפי, בעצם השפעת הנסיגה החלה כבר לפני כחודש, ותוארה חלקית בפוסט "תקיעות". הנסיגה תימשך עד ה-14 בנובמבר, אך תשפיע גם כמה שבועות אחרי-כן. 2020 היא שנת נסיגות כוכבים, הייתה לנו נסיגת ונוס באביב שקלקלה יחסים בינאישיים, והזיקה למצב החומרי, ועתה יש לנו את נסיגת מארס שאופיו אגרסיבי יותר.

מארס אחראי על הפעילות, העשייה, הדחפים והאגו. בזמן נסיגתו הוא עלול להפוך אותנו לעצבניים יותר, מונעי אגו ודחפים בלתי נשלטים. בנסיגה הפעילות נפגעת או מתחרבשת, ולכן לא מומלץ להתעקש על מהלכים מורכבים או כאלה שהצלחתם מוטלת בספק. ובמיוחד לא מומלץ להתחיל שום פרויקט חדש. אם אפשר, להימנע מניתוחים לא דחופים, וכל פעילות שיש בה סיכון. זה זמן בו יתרבו אסונות כמו תאונות דרכים, עבודה, וכדומה. היזהרו בחד"כ, והתרחקו מאנשים ומצבים אלימים.

עד ה-10 באוקטובר, מארס יימצא ביחסים עם סאטורן, והוא מצביע בעיקר על חסמים, מגבלות, שברים (פיזיים או רוחניים) ותקיעות (ראו פוסט שייוחד לתקופה). במרכז אוקטובר הוא ביחסים עם פלוטו, שעלול להוביל לתוצאה דרמתית בעקבות אותה תקיעות. ולאחר מכן הוא ממשיך את מסעו לאחור "משוחרר" מהכוכבים הכבדים האלה. אך הוא עדיין בנסיגה, ועדיין מעכב או אגרסיבי. לעתים דווקא החיבור לסאטורן עד 10 באוקטובר גורם לנו להחזיק את כל המתחים הרבים, ולא להעז לפרוק-עול. אך מתחים פנימיים ועצבנות רבה במיוחד שנצברת בתקופה זו, עלולים להשתחרר לאחר הניתוק מסאטורן. לחצו לקריאה בהרחבה על הנסיגה: פוסט "צפויה נסיגה" שמחלק את התקופות וההשפעות השונות בתוך הנסיגה.

11.9
שמש באופוזיציה לנפטון. על רקע מארס שהחל בנסיגתו, יתכנו כישלונות מפוארים. אובדן כוח וחוסר אנרגיה, חוסר אונים או ספקות. הונאות, מרמה, טריקים ושטיקים. שמרו על הבריאות וניקיון כפיים. סכנת נזילות ושיטפונות (בדקו שמן או את הרדיאטור). סכנת הרעלות ובלוני גז דולפים (או סתם גז שחסר במזגן). דברים שנגמרים, או פשוט מתאיידים מעצמם. על הצד החיובי, זה זמן של יצירתיות אומנותית, ומתאים לצריכת תרבות והאזנה למוזיקה. ההיבט דומיננטי גם יום לפני/אחרי.

12.9
מרקורי ביחסים עם אורנוס. ראש קופץ, עצבני או חד מחשבה, אך ערני מאד. כל מה שבין רעיונות מקוריים לשיגעון או אימפולסיביות. על רקע מארס הנסוג, נדרשת זהירות מביצוע מעשים אימפולסיביים עקב חשיבה לא זהירה.

13.9
משעות הבוקר המקדמות הירח "מטייל" בסרטן מול פלוטו וסאטורן, וממשיך ליחסים שליליים עם מארס הנסוג. נתחיל את השבוע בבאסה. לא יום מוצלח, לא הולך והרגש כבד או פגיע. היזהרו בכבישים, והפחיתו משימות ליום זה.

14.9
שמש הרמונית לפלוטו. זה המון עוצמה וכוח. אם זה פועל חיובי (ויש סיכוי), אז זו היכולת לעמוד איתן בדרישות וביצוע מהלכים. מתאפשרת פעולה מעשית אך מתוחכמת. כושר התמדה ואורך רוח. היזהרו לא לגלוש להפעלת עוצמה בצורה אכזרית, לא מתחשבת, או שמקדשת את האמצעים על חשבון מישהו אחר. הנטייה לא לוותר ולא להתפשר, ולא תמיד הולך. כלומר יש כוח, אבל לא בטוח שזה מספיק. לפעמים זה פוגע במערכות יחסים (במיוחד על רקע ההיבט הבא):

15.9
ונוס באריה ביחסים קשים עם אורנוס בשור. יש לנו הרבה אגו, ואנחנו מתעקשים עליו. לכן התגובות לא תמיד פרופורציונליות למה שקורה, והנטייה לפוצץ או להתפוצץ על מישהו. מהר נעלבים, או שסתם מתמרדים. לא בטוח שכדאי להניח לבוס את המפתחות על השולחן, או לריב עם בן-הזוג. אירוע לא רצוי בקלות יוצא משליטה. לפעמים הפתעה לא נוחה בצד החומרי או הפיננסי.

16.9
בשעות אחר הצהריים הירח מפעיל את ההיבט שתואר יום קודם (15.9).

17.9
מולד ירח בבתולה, וזה אומר שכמעט ראש השנה 🙂 הפעם המולד יימצא בהיבט חיובי לסאטורן, ויעזור לנו להתנהל בהיגיון. זו יכולת לשתף-פעולה לקראת החג, ולנהוג במתינות או איפוק יחסיים. יום טוב לניקיונות, סדר וארגון. לא מפספסים פרטים, ופועלים ברצינות מלאה. טוב לתכנון קונקרטי, ומקדם גישה פרקטית. אפשר להחזיר את קול ההיגיון והשפיות למי שאבד. אך לא מומלצת פעילות מסוכנת, מאומצת, או יוזמת מדי, כיוון שמארס הנסוג מעורב בתמונה. עשו הכל לאט, נראה שיהיה אפשר.

מרקורי שלילי ליופיטר. תקשורת פתוחה, חשיבה אופטימית, וחדשות שמחות. או שסתם שמחים לקראת החג.

18.9
שנה טובה וחג שמח!
ארוחת החג תתאים מאד לאווירה משפחתית נעימה וחגיגית. כמובן שהכל תחת מגבלות מארס הנסוג ביחסיו עם סאטורן, שעלול להביא עלינו מגבלות קורונה (ואחרות). גמזו והממשלה יחליטו מהן ההגבלות, אך הכוכבים מרמזים שככל שנתקדם לעבר החגים, ונתקדם בתוך החגים (לעבר סוכות), כך גדל הסיכוי להנחיות מגבילות יותר ויותר.

כמדי שנה בחג, קבלו ממני תחזית שנתית אישית לפי תאריכי לידה. לחצו לתחזית השנתית תשפ"א..

19.9
מבנה טי (T) בין הירח, פלוטו-סאטורן, ומארס הנסוג. היזהרו פיזית בפעילות בימי החג. יתכנו מתחים, כבדות באווירה, או בבטן אחרי ארוחת החג. הירח מפעיל גם את היבט היום הבא:

20.9
שמש ביחסים קשים עם מארס הנסוג. עדיין מסוכן. זו הרבה אגרסיה מתפרצת, אימפולסיביות וחוסר שליטה עצמית. שני כוכבי אנרגיה מלאים ב"אש". כשמארס בנסיגה, הם עלולים לייצר בעיות, אלימות, תאונות, או שריפות (ממשיות או מטאפוריות). היזהרו משוטרים, כי בקלות חוטפים דו"ח, אך גם מאיך שאתם מגיבים לשוטרים וכדומה.

21.9
מרקורי שלילי לפלוטו. מחשבות טורדניות, או "קטע" שאנחנו לא יכולים לשחרר. היזהרו לא לחפור למישהו, או להתעצבן מה שכבר קרה ונגמר. מצד שני יכולת לחשוב לעומק, לחקור ולחפור עד מציאת פתרון. תובנות עמוקות תיתכנה.

22.9 בשעה 16:31
השמש שנמצאת בדיוק מעל קו המשווה, תעבור לאזור שמיימי מאזניים ותבשר על בוא הסתיו. לכן תינוקות שייוולדו עד השעה 16:30, הם בני מזל בתולה, ואלו שייוולדו החל מ-16:31, הם בני מזל מאזניים. שימו-לב שבכל שנה המזל מתחלף בזמן אחר. למשל בשנה שעברה מזל מאזניים נכנס רק ב-23.9.19 בשעה 10:50! כלומר כמעט יום אחרי.

23.9
ונוס ביחסים עם נפטון. זה מעט היגיון ביחסים, מה שלפעמים יוצא כרומנטיקה. אך נוכח ההיבט הבא, רוב הסיכויים שאלו אכזבות עקב ציפיות לא ריאליות מזולת, או מצב חומרי.

מרקורי שלילי לסאטורן. חשיבה שלילית, ביקורתית, פסימית או מדכדכת. נטייה להיתפס לפרטים קטנים, ולבוא בטענות למצב או למישהו. זמן רע לקבלת החלטות או ניהול שיח. מתחבר להיבט למארס הנסוג ביום הבא:

24.9
מרקורי מול מארס הנסוג, וברקע סאטורן בהיבט טי (T). מריבות, מתעצבנים, אומרים באסרטיביות בלי לעטוף במילים יפות. פזיזות ונרגנות, וזה עלול להוביל לתאונות עקב כך. היזהרו בכבישים. רכב, טלפון, או מחשב שמתקלקלים. אנשים קולניים והכל על טורים גבוהים, לפעמים זו האצבע הקטנה שחטפה מכה.

25-26.9
בלילה בין התאריכים הירח עובר על הצמד פלוטו-סאטורן שכמעט ונצמדים ביניהם. הם לא יגיעו למפגש מלא, אבל הם מספיק קרובים, ובנקודה זו הקִרְבָה מגיעה כמעט לשיא. למעשה השפעת הקִרְבָה חזקה בכל ספטמבר-אוקטובר, ומכאן חשיבות העניין וההדגשה באדום. בינואר השנה הם יצרו מפגש מלא, ופרצה לנו הקורונה. באמצע דצמבר הסברתי בהרחבה אודות המפגש בפוסט "שבירת מסגרות ויצירתן" (לחצו לקריאה). הפוסט מפרט כיצד הכוח המבקש לערוך שינויים נלחם בכוח המבקש להחזיק בקיים. אך לא ניתן לשָמֵר את הקיים, וחייבים לבצע שינוי בסופו של מאבק. איך? כיצד להתמודד? כל מה שנרשם בפוסט ההוא, שריר ונכון גם עתה, למעט התאריכים בו, שהתיישנו ואינם רלוונטיים כמובן. כרגע אנו מדברים בעיקר על ספטמבר-אוקטובר, וקצת סביבם.

תוספת לפוסט שבקישור: הירח שעובר בלילה על הצמד פלוטו-סאטורן, יוצר היבט טי (T) למולות בין מרקורי למארס הנסוג. ולכן דרמטי, וידגיש את כל הנאמר ב-24.9. אם מנסים לעשות משהו, היקום לא נותן. הוא אומר לנו שאי-אפשר להמשיך בדרך הישנה, וצריך לחשוב על פתרון אחר. קשה לנו להשלים עם זה, ולכן המון עצבנות, ריבים וכעסים. כמה כוח שמפעילים (ומפעילים), ועדיין לא הולך. זכרו שכגודל הציפייה (או ההשקעה) -גודל האכזבה.

27.9
ערב כיפור. מרקורי עובר לעקרב. נוכח ההיבטים הדומיננטיים שתוארו לעיל, נסו לחפור לעומק, לנתח פסיכולוגית, ולעשות חשבון-נפש אמיתי.

28.9
ונוס ביחסים עם סאטורן. אנו מסתכלים בצורה רצינית ועמוקה על מערכות היחסים שלנו, על העולם הרגשי שלנו. חלק עושים חשבון-נפש, וחלק עסוקים בלהאשים את השני. אבל האווירה כבדה יותר וביקורתית. זה מתאים לכיפור. ההמלצה היא להתרכז בביקורת עצמית, ולא על הזולת. ונוס מתקדמת להיבט חיובי למארס הנסוג. זה נותן את הסיכוי שיהיו כמה שיגדילו לראות במראה את עצמם, וישפרו יחסיהם עם זולתם. אך רבים יפספסו את ההזדמנות.

29.9
השמש מול כירון. חלק מרפאים פצע עמוק, כי הגדילו ללמוד משהו על יחסיהם עם זולתם, אך הרוב פותחים פצע, והוא מדמם. לפעמים הפצע הוא חומרי, בעיקר נוכח ההיבט הבא:

מארס ביחסים שליליים עם סאטורן. לא, לא טעיתי. נכון, למעשה היחסים שלהם לא ניתקים לאורך כל התקופה שבין אמצע אוגוסט ועד ה-10 באוקטובר. אך ביום זהו הדיוק מירבי. זוהי הפעם השנייה שהם יוצרים היבט מלא מדויק, הראשונה הייתה ב-24.8 (זוכרים? כמעט נפלה הממשלה באותו היום). בגלל שמארס נסוג, ועובר הלוך ושוב, מדובר בטרילוגיה. אך המעבר השלישי עוד רחוק (ב-13.1.2021). והמשמעות?

זו אנרגיה של חוסר אנרגיה, של בעיות, תסכולים, מעצורים, וחסמים. נתקלים במצבים לא עבירים, וקשיים מעשיים ביומיום. אצל אחד זה בריאותי, אחר ביחסים, אך לרבים זה בהתנהלות הקונקרטית המעשית. זה מרמז על הגבלות סוגרות עקב הקורונה בכל העולם, אך במיוחד בישראל. וזאת כיוון שזה מתיישב בנקודה קריטית על מפת המדינה. זו פרשנות, ולא בהכרח שהנסיבות הן קורונה, יתכנו הגבלות מסוגים שונים. זה גם במישור האישי, הכלכלי, ונראה חברות שנעצרות בפעילותן, מה שיוביל לפשיטות-רגל. רוב פשיטות הרגל יתרחשו בחודשים האחרונים של השנה. פוסט נרחב על התקופה פורסם בפייסבוק, לחצו למעבר לפוסט "תקיעות". אך בשתי מילים: מעצור בפעילות.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש ושנה מוצלחים לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה