050-7881995

סקס ומזלות – איך כל מזל במיטה?

ניתוח אישיות רק עפ"י המזל היא שטחי ורדוד. בניתוח מפה אישית יש המון אלמנטים שמבטאים מצב שמיים ייחודי שלא חוזר על עצמו, ממש כמו שכל אחד מאיתנו שונה ומיוחד. בכל זאת אנו מתפתים שוב ושוב לאפיין את המזלות, שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים. הסיבה היא שאתם, קוראינו, יודעים בד"כ רק איזה מזל אתם, ואין לכם ידע נוסף להיעזר בו. אך זכרו שניתוח לפי מזל אינו מדויק, וככל שמנסים לרדת לרזולוציות, כך פוחת הדיוק. לכן אני נמנע מעריכת תחזיות שבועיות לפי מזל, אך אנסה לספר לכם בצורה הכי טובה שאפשר, איך כל מזל מתייחס לסקס? איך כדאי להתחיל איתו? איזה פרטנר נכון? איך להרשים אותו במיטה? מי בוגד? ועוד.

בכל חודש יופיע הניתוח למזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב שוורים,

אם נדמה לכם שהשוורים שאתם מכירים שקטים ורגועים, סימן שעוד לא נכנסתם איתם למיטה. שם השור מתעורר. השור אומנם מזל יציב ורגוע, אך הוא מאד ייצרי וחושני. שור פשוט אוהב סקס. הסקס יכול להיות יציב, סקס מוכר עם פרטנר קבוע, סקס עם הרגלים קבועים (השור לא מחפש שינויים והרפתקאות), אך בהחלט חשוב הסקס. אם יש כאלה שמדברים הרבה ולא עושים, הרי שלשור חשוב לעשות הרבה ולדבר פחות. יצריו חזקים, הוא צריך מגע, ונמשך לריח הגוף.

שור לא יתרשם מריח בושם חריף וחזק מאד, הוא דווקא נמשך לריחות טבעיים. שור מאוהב יתגעגע קודם כל לריח הגוף הטבעי של הפרטנר שלו. אישה תאהב ריח טבעי של גבר (נקי כמובן), גבר יחפש את ריחה המיוחד של בת-זוגו מבושם בעדינות בריח מוכר שמסמן אותה (לא להחליף!). השור עצמו יקפיד להתבשם, וידבק בריח שאוהב לאחר שבחר בתשומת-לב ולא ישנה בקלות. בכלל השור מקפיד על אסתטיקה וניקיון, וחשוב לו גם פרטנר כזה. שור יבחר בן/בת-זוג מטופחים, שדואגים למראה שלהם, לטיפוח, לניקיון, לאסתטיקה.

הנשים מאד אסתטיות ומוקפדות, אוהבות יופי ומתעסקות בו, אבל לא בכיוון של הגזמה, אלא מוציאות שדר טבעי ונקי. הגברים איתנים, השדר שלהם גברי, כבד ויציב, אך בהחלט אסתטי ונקי.

שור יחפש פרטנר יציב, שקט ואחראי, שנותן לו ביטחון, ושם את המשפחה לפני הכל, מסור –לענייני הבית ופרנסתה. השור מוכן לעבוד קשה כדי לפרנס היטב את משפחתו ולהביא רווחה, או לחילופין לעבוד קשה בבית ולנהל אותו נכון, יציב ובמסירות. הכל לפי התפקידים בין השניים, אך תמיד ציפייה להתנהגות מסורה של הפרטנר גם כן. השור מפנק אך לא פחות מזה מפונק. תפנק/י אותו/ה בבית, כשהוא חוזר מהעבודה ורוצה לנוח, במיטה, את אותו דבר שהוא/היא אוהב/ת שאת/ה עושה, והוא פשוט מאושר/ת. הוא מחפש פשטות ומעשיות, אוכל טוב והרבה אך לא פיוז'ן, שווארמה בלאפה בהחלט יכולה להיות המנה הכי טובה, והיא מנת אושר, שור לא צריך יותר מזה. הרגש שלו עמוק אך לא מתוסבך, רגשותיו יציבים ולרוב אינו נוטה למצבי-רוח. אם יש, אלו באים מחלקים אחרים במפה האישית, ולא מסימן המזל.

שור בדר"כ לא מתאהב ממבט ראשון, לא נסחף ולא איש של מילים רומנטיות או מתלהבות. אך כשהוא נקשר הוא שם עוגן ומכה שורשים. הוא צריך להתרגל לפרטנר וזה לוקח לו זמן מה, אפילו בסטוץ הוא מחפש את המוכר, ואם היה סטוץ טוב, יעדיף אותו שוב על-פני אחד חדש ולא מוכר.

לסיכום, פרטנר פשוט ומעשי, שקט ואחראי, אסתטי ונקי יהיה הבחירה הרציונלית והחושית של השור.

עמי גוטמן – אסטרולוג

מזל החודש הבא בפינת סקס ומזלות: תאומים.

איך מתגברים על בעיות במין? ביחסים? איך מתקרבים או מקרבים? מגשרים? מרשימים? כלים אסטרולוגים יספקו תשובות אישיות מפורטות על-סמך ניתוח אישי. ברר/י פרטים: 050-7881995.

לחצו כאן למאמרים נוספים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל