050-7881995

מצב שמיים

 FEBRUARY 2023

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2023

 

שני תהליכים משמעותיים יש החודש, וזה כי הם ארוכי טווח, ומבטאים את רוח התקופה, ולא עניין נקודתי. הראשון מוסבר לכם ב-11-12.2 (קראו שם), והשני מופיע ב-26.2 (קראו שם). פברואר הוא חודש בו דברים זזים, תהליכים מתקדמים, בין אם הם רצויים או לא. היו לנו חודשים של קיפאון, של התבחבשות ללא הכרעה, או שנתקלנו בחסמים שעצרו אותנו מלהמשיך. מי שחיכה עם התחלות חדשות, עכשיו זה הזמן לבצען. מי שנתקע סביב איזה עניין, עכשיו הזמן לשחרר ולהמשיך. אולי יש כיוון חדש יותר מתאים, אולי ניתן לבצע עניין ישן בדרך חדשה. כל הכוכבים ישרים, והכל בהילוך קדמי. לצערי גם המתיחות הביטחונית בישראל תתקדם, וזו שנה כללית לא שקטה במדינה. זה יכול להתבטא בגזרות שונות: מול אירן וגרורותיה, הפלסטינים, ועלול לגלוש לערביי ישראל.

הפעם התייחסתי בתחזית גם לנעשה במדינה לפי מפת הלידה שלה (רגע ההכרזה של בן-גוריון). כפי שבטח תשימו לב, יש ימים חיוביים בפברואר. אבל הם חיוביים רק למי שמפת הלידה האישית שלו מתכתבת עם מצב שמיים זה. לצערי זו לא מדינת ישראל, והיא מושפעת דווקא מהיבטי המתח בשמיים. הגיעו לידי הצילומים מאירוע "שבתרבות" שהתקיים ב-17 בדצמבר 2022 בראשון-לציון. אני משתף אתכם בתקצירי התחזיות לישראל ולעולם.

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו:

 

3-4.2
שמש שלילית לאורנוס. נטייה אימפולסיבית וחוסר שליטה (עצמית או על הסיטואציה). הפתעות ותקריות בלתי צפויות. היזהרו בכביש, מאירוע ביטחוני (אפשרי על רקע ההתחממות במדינה, שאינה עוזבת, אך בוודאי שלא בהכרח שיהיה אירוע בימים אלה, אם כי פברואר לא יעבור בשקט), וסתם ביחסים. העניין הוא שדברים קורים משום מקום, וקשה להתכונן. לכן כדאי פשוט להיות זהירים, ובעיקר לשלוט על התגובות שלנו למה שקורה.

5.2
ליל ירח מלא, ושיאו סביב תשע בערב. יפה לצאת ולראות את הירח, אך המשמעות שצריך לקחת בחשבון, בעיקר בשעות הערב, היא שוב הפעלה של ההיבט של שמש-אורנוס (קראו ב: 3-4.2).

ונוס שלילית למארס. מתיחות ביחסים בינאישיים. על רקע הירח המלא, תיתכן התפוצצות רגשית. חושבים פחות בהיגיון או פרופורציה, ויותר עם הרגש שעלול להיות קצת מוגזם. זה שילוב של לקחת ללב וחוסר סבלנות וסובלנות.

6.2
מרקורי הרמוני לנפטון. ממשיך את חוסר ההיגיון, והרגש משתלט על השכל. אבל כאן עשויה להיכנס רכות, אמפטיה, או יצירתיות לחשיבה ודמיון. גוברת האינטואיציה, ואולי גם הגמישות המחשבתית. נסו להבין רגשית את השני, גם אם אינכם מבינים הגיונית (במיוחד נוכח ההיבט של ה-11-12.2)

8.2
ונוס הרמונית לאורנוס. צורך לשבור שגרה וכדאי, אחרת חוסר מנוחה, ועד כדי שמתחילים לריב. ילד משועמם עלול לעשות צרות וכדומה. אבל כן יש אפשרות למצוא דרך קצת לפלפל את היום, או למצוא ריגוש. עשו הפסקת צהריים מיוחדת והתרעננו, יש צורך בחופש, ויש יכולת ליהנות. בנוסף יתכנו רעיונות יצירתיים.

10.2
מרקורי מפגש פלוטו. מחשבות מקבלות עומק, אינטנסיביות, אבל יש סכנת אובססיביות. מחשבה עשויה להיות חוקרת, מגלה אמת, או מבינה משהו גדול יותר. אך היא עלולה להיות טורדנית, וקשה לעזוב ולשחרר מה שאולי צריך. גם ברמה הלאומית נראה בסופ"ש עיסוק מוגבר של בעלי תפקידים, פוליטיקאים, תקשורת, ואולי כוחות ביטחון (ונקווה שלא בגלל אירועים שקורים). הנטייה לחפור, ולעתים מחשבות או תקשורת מאבדים פרופורציה.

11-12.2
מארס הרמוני לכירון. מדויק בזמן זה, אך ההיבט ארוך ומשפיע מה-1 ועד ה-21 בפברואר! חוש הביקורת מחודד, ולעתים יוצא אגרסיבי. היתרון שיש יכולת לבצע עבודה דייקנית, יסודית, ויש כושר אבחנה גבוה. רואים פרטים, ועושים דברים בצורה שיטתית ומסודרת. העין בוחנת ורואה פרטים, ומכאן הביקורת. ודאו שאינכם מבטאים אותה בצורה לא נעימה, או שאינכם קטנוניים מדי. קשה יותר לסלוח על טעויות או חוסר ריכוז.

12-13.2
עוד לא ממש התנתקנו מההיבט של ה-10.2, ועתה השמש על הקו של נפטון. כל אלו נותנים עומק רגשי לטוב ולרע. אולי נחשפת חולשה, ואולי התרככנו בעקבות הבנה. אצל חלק זה רגש רומנטי, ואחרים אומללות. זה זמן שפחות מתאים לביצוע מעשי של דברים, ואולי גוברת הביקורת על מריחות או טעויות (ביקורת עצמית, כלפי הזולת, או שלו אלינו). לפעמים יש רעיון ערמומי איך לחמוק מחובות מעשיות, או יכולת מניפולטיבית להשיג דברים. זמן טוב לאומנות ויצרה.

14.2
יום האהבה – ולנטיין דיי. הפעם הוא עשוי להיות באמת מאד רומנטי ולהצליח מאד. לחילופין מי שסובל ממחסור ברומנטיקה, עלול לחוש אומלל במיוחד. שני הצדדים מנופחים ויוצאים מפרופורציה. כל זה מתרחש על רקע היבט שמיים שיגיע לדיוק רק ביום הבא:

15.2
ונוס נצמדת לנפטון. היבט רומנטי מאד, אך אם הרומנטיקה חסרה, אז היא חסרה מאד, וחשים אומללות. לעתים אלו ציפיות רומנטיות לא הגיוניות, שהשני לא יכול לעמוד בהם. ולפעמים מחווה רומנטית מקפיצה את האהבה. כל רגש עשוי לעלות, ועד כדי הצפה. זמן מצוין לאומנים ויצירתיים, ולחלומות בהקיץ. היזהרו מסיכונים ומהלכים מעשיים בעקבות הנטייה לפנטזיות.

16.2
השמש נצמדת לסאטורן. יום כבד או רציני, ומתאים לחובות ועשייה שדורשת משמעת עצמית. מצד שני נטייה לפסימיות, אך אולי זו רציונליות (במיוחד אם קדמו לכך הפנטזיות). לפעמים חסמים, הגבלות, חוקים, או דברים שמסתיימים. לפעמים מוטלת על כתפינו אחריות כבדה, או שמינו לכך מישהו אחר בסביבתנו (ועם הסמכות באות החובות). גישה מפוכחת, מעשית, אחראית, ביקורתית, שמרנית וזהירה. לפעמים מרוב זהירות נכנסות חרדות או פחד לפעול. סביב ימים אלה כבד גם במדינה, והאווירה לא נוחה. יתכנו מתחים ביטחוניים או אחרים (אפשרי לאורך הסופ"ש).

18.2
מרקורי חיובי ליופיטר. אפקט של שמחה, אופטימיות, התלהבות, או הרחבת דעת. טוב ללימודים, לתקשורת פתוחה, נעימה או חכמה, ולהבנה מכל סוג. אפשר ללמוד משהו חדש. הרצון לדעת, לעורר שיח, לשמוע ולהשמיע. זה סופ"ש שיכולות להתקבל בו חדשות טובות, אבל לא במדינה כאמור.

חשוב להדגיש: אני כותב לכם על מצב שמיים כללי שמשפיע כאווירה. אם היא מתכתבת עם ההורוסקופ האישי שלכם, תרגישו את ההשפעה. לצערי, מדינת ישראל (לפי המפה שלה) דווקא חשה בסופ"ש את ההיבט של ה-16.2 שמתכתב עם ההורוסקופ שלה, ולא לחיוב. מקווה שאצלכם ובסביבתכם ההשפעות שונות מאלו של המדינה.

19.2 בשעה חצות ו-34 דקות
השמש תעבור לאזור שמיימי דגים. תינוקות שייוולדו עד השעה 00:33 לפנות בוקר, הם בני מזל דלי, ואלו שייוולדו החל מ-00:34, הם בני מזל דגים. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

19-20.2
ונוס ביחסים עם פלוטו וסאטורן, ומצטרף אליהם מולד ירח בדגים בבוקרו של יום שני. הרגשות אינטנסיביים ורציניים מאד, לטוב ולרע. אם אוהבים, אז אוהבים מאד. ואם זה הדדי, אז זה מושלם. אבל אם זה חד-צדדי, אז קשה לשחרר, וזה עלול להשיג את ההיפך. ואם מה שאינטנסיבי זה רגש כבד ושלילי, אז גם הוא אובססיבי, וקשה לשחרר. לעתים באים לזולתנו בדרישות וביקורת, אך הנטייה קצת חפרנית, או שתלטנית, או קנאית. זה יתכן בכל מערכות היחסים, ואז לעתים הבוס או ההורה מציק. מצד שני לוקחים אחריות ביחסים, ונוטים לשפוט אותם בסטנדרט גבוה, אך לעתים תובעני מדי.

21.2
מרקורי שלילי לאורנוס. עצבנות וחוסר מנוחה. זה בעיקר בשעות הערב-לילה, ועלול לגרום לקושי לישון. נטייה לריב, לדבר בחוסר טקט או בצורה משוחררת מדי, ואולי על רקע מתחים שצברנו לאורך הימים האחרונים, ולא בהכרח קשור למי שאנחנו מתעצבנים עליו. למשל אם בעבודה הציקו לנו, יתכן שנוציא על הפרטנר שלנו, וצריך לשים לב. יתכנו רעיונות לא אפויים, עודף מחשבות מתרוצצות ללא סדר, או שסתם חוסר ריכוז גורם לתאונות קטנות או טעויות. בנוסף, בשעות הערב-לילה הירח חולף על-פני נפטון, ועושה אותנו פחות הגיוניים או פחות מפוקסים. ההמלצה הכי טובה תהיה לעשות הכל לאט, ולקחת עוד רגע לפני שפועלים, מחליטים, מדברים או מגיבים.

22.2
מרקורי הרמוני למארס במזלות אוויר. זמן טוב להידברות. התקשורת פתוחה וזורמת, וטוב לומר את שעל ליבכם. הנטייה היא לשיח ער, שימו רק לב שלא מדי. יתכנו רעיונות טובים, השכל חריף ועובד. זו פעלתנות מנטלית, אם כי זה עלול להוביל לנטייה להתווכח.

בצהריים הירח חולף מעל ונוס, וזה זמן מצוין להפסקת צהריים נעימה עם חברים, או בארוחה טובה. בלו באיזו מסעדה, ופתחו בשיחה חמימה. בלילה הירח נצמד ליופיטר, ויתכן שנלך לישון עם חיוך או תקווה, נינוחים או אופטימיים.

24.2
שנה למלחמה באוקראינה! כיצד תסתיים? רחוק מאד מאיך שרבים חשבו בימיה הראשונים. לרגע הכרזת המלחמה ע"י רוסיה הצבתי מפת אירוע, וכבר ביום השלישי של המלחמה סיפרתי לכם על הבוץ האוקראיני בו פוטין שוקע, ועל איך תסתיים המלחמה. היזכרו בדברים כפי שפורסמו לפני שנה ב-27 בפברואר 2022, לחצו על תמונה לקריאה:

25.2
במהלך השבת הירח נצמד לאורנוס. זו שבת שפחות רוצים לשבת בשקט, וכדאי למצוא איזו פעילות מעניינת, אך לא מסוכנת. רוצים להתרגש, אך לפעמים תיתכן הפתעה לא נעימה. לפעמים אמירה לא טקטית או צעד אימפולסיבי מקלקלים בשנייה אחת. אבל בהחלט יש פוטנציאל חיובי אם עושים משהו נחמד וקצת אחר. גם ונוס שנמצאת על אותו הקו עם השמש, מקדמת יחסים, רצון ליחסים, ורצון לפינוק, הנאות ובילויים.

26.2
ונוס והשמש בהיבט מוחלש
. מאחר ושתי הפלנטות מתקדמות בקצב דומה, ההיבט ביניהן מתקיים מאמצע פברואר ועד אמצע מרץ. זה זמן שידגיש מערכות יחסים, וצורך להתעסק בהן ולחוות אותן. רובנו נחוש זאת רק בחלק מהתקופה, ובאיזה חלק, זה תלוי במפה של כל-אחד. הצורך הוא להיות ביחד, ואולי לבלות, או ציפייה מהפרטנר שיפנק אותנו. לפעמים זה יהיה פינוק עצמי, וזו תקופה נהנתנית יותר. זמן טוב לטיולים, לתרבות, לבידור, לבזבוזים, ופחות לדיאטה. זמן טוב לאירועים חברתיים, וחבל סתם לשבת בבית. אבל גם בינג'ים מול סדרה אהובה (או קצת מפגרת) יהיו. אדגיש, האנרגיה הזו תלווה כמעט את כולנו מתישהו בין אמצע פברואר לאמצע מרץ, אך לא בכל התקופה, ולאו דווקא היום. זה משתנה בהתאם למפה אישית.

ספציפית היום הירח יוצר היבט לסאטורן ופלוטו, מה שעלול לתת כמה רגעים או שעות יותר כבדות או רציניות במהלך חלק מהיום. סכנה שנתקעים ולא משחררים איזה עניין או מחשבה, או שנוחתת עלינו איזו חובה. למדינת ישראל דווקא ההיבט הזה הוא המשפיע, ויתכן מתח ביטחוני או אחר במדינה.

27.2
ביום זה הירח תומך בצד החיובי של ה-26.2. שוב אמליץ לכם על צהריים נחמד במסעדה, או מנגלינג תקשורתי בבוקר עם הקולגות, או שיחה אינטימית מקרבת. אבל גם הצלחה במשימה רצינית אפשרית עד סוף יום העבודה.

28.2
בוקר פעיל ביום האחרון של החודש הקצר הזה, ושימו-לב שאינכם אגרסיביים מדי, או לא מפסיק מאופקים על הבוקר. סכנת אגו שמדבר או סכנות, בעיקר בכביש בדרך לעבודה או פיזור הילדים לגן. סעו לאט, במרץ כבר יהיו לכם 31 ימים להספיק הכל.

נאחל חודש טוב !
 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל