050-7881995

תחזית – מתקפת הסייבר

ב-12.5.17 התרחשה מתקפת הסייבר הגדולה בהיסטוריה. 150 מדינות נפגעו, והרשת בהן נפלה בהיקפים גדולים. אף אחד לא ציפה לאירוע כזה, ולא ראה אותו בה. אך הכוכבים הראו את הסכנה המתקרבת, ועל-כך כתבתי שוב ושוב בימים שקדמו:

בתאריך ה-6.5.17 פרסמתי בבלוג שלי בפייסבוק הפוסט "יש לך וירוס" שנשא את התמונה של זיהוי וירוס, ניתן למצוא אותו עדיין שם, בתאריכו המקורי, ממוסמך ע"י פייסבוק. ונכתב בו כך: "תקלות ושיבושים עדיין אפשריים. במיוחד במכשירי חשמל. מישהו פועל השבוע בעורמה, ומשבש לנו את החיים. הישמרו במיוחד מהתקפות סייבר, אפשריים וירוסים על המחשב"

תחזית מתקפת הסייבר – כפי שפורסמה בבלוג בפייסבוק

ראה את הפוסט המקורי שפורסם בפייסבוק

בתאריך ה-10.5.17 חזרתי בבלוג על האזהרה, פוסט "הביטו לשמיים" שנכתב בו כך: "זכרו שהזהרתי מכל מיני "וירוסים"…אל תלחצו על כל קישור במחשב"

תחזית מתקפת הסייבר – כפי שפורסמה בבלוג בפייסבוק

ראה את הפוסט המקורי שפורסם בפייסבוק

בתאריך ה-12.5.17 התרחשה מתקפת הסייבר הגדולה בהיסטוריה. תחילה זוהו 74 מדינות שנפגעו, אח"כ המספר האמיר למעל 150.

ראו את הדיווח על כך- http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4961272,00.html

בחרתי בדוגמא זו כיוון שלא היו סימנים למתקפה, והיא הכתה בהפתעה גמורה את העולם. לכן ברור שלא ניתן היה לנחש אותה כפי שאולי ניתן אירועים כמו בחירות וכדומה. אפשר להביא עוד ועוד דוגמאות, אבל אין כמו ניסיון אישי. שוטטו וגוללו בבלוג. אף פוסט אינו נמחק. עשו לייק לעמוד ועקבו גם לעתיד. והכי טוב, הזמינו תחזית אישית עבורכם, זו הבדיקה הכי טובה והכי שימושית, ומחירה (בניגוד לכוכבים 🙂 ) לא בשמיים.

הקליקו לדוגמא נוספת
חיזרו לעמוד תחזיות
חיזרו לעמוד אודות

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה