050-7881995

בראשית

כששיגרו את החללית "בראשית" לירח בעלות של 100 מיליון דולר, לא ציפו שהיא תתרסק עליו. אך מפת אירוע הראתה זאת מראש. בתאריך ה-20 בפברואר 2019, יממה בלבד לפני מועד השיגור פרסמתי פוסט בבלוג שלי בפייסבוק וכתבתי על התרסקותה. בין היתר הסברתי: "לא בהכרח שהתקלה הפעם היא בשיגור עצמו, אך בכל-מקרה, אם אכן תצא החללית בזמן המיועד (נקווה שלא), היא לא תבצע את המשימה אליה יועדה, ולא תשרת את המטרה לשמה שוגרה. מסיבה זו או אחרת, בשורה התחתונה, החללית תהווה כישלון, ו-8 שנות הכנה, וממון רב, לא יניבו את התוצאה הרצויה. החללית "בראשית" לא תצעיד את ישראל קדימה, ונצטרך להתחיל מבראשית מחדש".. בתמונה שלהלן תמצאו את הפוסט המקורי המלא, מתועד ומתוארך ע"י פייסבוק. אפשר להיכנס לבלוג שלי בפייסבוק, לגלול לתאריך האמור, ולהיווכח. קישור ישיר לפוסט מה-20.2.2019 תמצאו בלחיצה כאן. הנה תמונתו:

אם הנך צופה מנייד ולא רואה את התמונה מלאה, העבר למצב מאוזן

תחזית התרסקות "בראשית". פורסם ב-20.2.2019

כשהתרסקה "בראשית" בשידור חי, אמר ראש-הממשלה שהוזמן למאורע, שתוך שנתיים נשלח חללית נוספת לירח. לפני שהם ממהרים להוציא עוד 100 מיליון דולר, ולהתחיל מבראשית, מומלץ להתייעץ עם אסטרולוג, ולבחור זמן מומלץ לשיגור. בכל אירוע חשוב בחיינו, כמו התחלת עבודה, ניתוח פרטי, חתונה, חתימת חוזה, מעבר דירה, פתיחת עסק וכדומה, מומלץ לבחור תאריך עתידי טוב (קרא/י עוד).

נעשו מספר פניות ע"י כמה מקוראיי לחברת SpaceIL בבקשה לדחות את השיגור. אחד ממייסדי החברה פרסם תגובה מזלזלת על הפוסט בתמונה לעיל. חיכיתי, ולאחר ההתרסקות עניתי לו. דבריו מול דבריי מובאים בתמונה

תגובת החברה ותשובתי

לא מדובר בחיזוי של דבר-מה צפוי, או בעל סיכויים שווים בצורה דיכוטומית 50/50. כשמשגרים חללית בעלות כזו, ועם 8 שנות הכנה, מצפים להצלחה. לכן בחרתי בדוגמא זו, שהתממשותה אינה טריוויאלית, או עניין של מזל. אך מי שעוקב אחרי תחזיותיי לאורך זמן, יגלה עוד ועוד דוגמאות.

רוצים דוגמא נוספת? לחצו!

חיזרו לעמוד תחזיות
חיזרו לעמוד אודות

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל