050-7881995

השֶבֶר וחָלוֹמוֹ

19.1.2021

מחר לפני שנה (20.1.2020), היה היום בו הבינה סין שהנגיף המסתורי (הגורם לדלקת ריאות חמורה), מדבק מאדם לאדם. העולם עוד לא הבין כמה הוא הולך להיות מעורב. שלושה ימים אח"כ תטיל סין סגר מלא ונוקשה על העיר ווהאן למשך יותר מחודשיים. העולם מקבל עוד קצת זמן להבין, להתארגן, ולהתכונן, ולחקות את התנהגות הסינים. מכאן קצרה הדרך להכנסתם של 2.6 מיליארד בני אדם ברחבי תבל לתנאיי סגר.

אבל הסינים נאלצו להיות הראשונים להתמודד, וללא סגר בשלב מספיק מוקדם, ראינו איך ממדי התחלואה הבלתי נתפסים מכים בסינים שהתמוטטו ברחובות. כשהבינו את המצב, הסינים היעילים לא רק מיהרו לסגור, אלא גם הקימו בתוך שבוע שני בתי-חולים ענקיים חדשים בעיר. כמויות החולים היו בלתי נתפסות, ונראה שלעולם לא נדע את המספרים אותם סין מסתירה. מפחיד לחשוב כיצד זה היה נראה לו החל הנגיף את פעולתו במדינה פחות מסודרת. אבל ראינו את הקריסה בצפון איטליה, ניו-יורק, וקליפורניה, שהטילו תחילה הגבלות חלקיות בלבד. בימים אלה ברזיל קורסת, ובאחת הערים שם הפסיקו לקבל חולים לבתי החולים, גם לא כאלה במצב אנוש הזקוקים להנשמה. תמונות של אנשים בוכים מתדפקים על דלתות המיון ואין עונה. בברזיל לא מקימים בתי חולים בשבוע. בארה"ב בכל 20 שניות מת אדם מקורונה.

החלום ושברו

הרבה חלומות ב-2019 של הרבה אנשים נשברו ב-2020. אבל השבר של 2020 מביא חלום ב-2021. מתחילת המגפה אני מספר לכם על הפתרון שיגיע בסוף 2020, ויש רק אחד כזה: החיסון! הסגרים יכולים למתן את התחלואה, וכך גם ריחוק חברתי ומסכות. אבל החיסון בדרך לפטור אותנו ממצב של מגפה והגבלות מחמירות. זה לא ברגע, אבל הרכבת הזו יצאה מהתחנה בסוף דצמבר. במדינת ישראל היא מתקדמת מאד מהר. כן, זו לא רק סין מדינה מסודרת, גם לישראל מנגנון משומן של רפואה קהילתית שיודעת לתת מענה מהיר ויעיל לכולם. יתרונות מהמנגנון הסוציאליסטי ששלט כאן מקום המדינה. בסין הקומוניזם מתפקד היטב, וקצב החיסונים שם גבוה בהרבה משאצלנו. אבל בעולם המערבי של הרפואה הפרטית, המבצע מתעכב. החדשות הטובות הן שהוא יתפוס מעט יותר קצב בקרוב, ונראה גם שם התקדמות משמעותית בתוך חודשים לא רבים. בקיץ הקרוב נוכל לחזור לטייל בחו"ל, אבל זה לא שהקורונה תיעלם לגמרי. היא פשוט תהיה עוד מחלה ולא מגפה.

שנה אחרי שראינו את התמונות הראשונות מווהאן ונכנסנו למערבולת, הגיע הפתרון האחד והיחיד. הוא יאפשר לנו לחזור לחיים נורמליים, והוא מאפשר לי גם לפתוח קבוצות לימוד לאסטרולוגיה (לחצו לפרטים). בשנה האחרונה רבים שאלו אותי מתי אפתח, ועניתי שרק אחרי שנעבור את הקורונה. בחודש מרץ זה קורה! האפידמיולוגים מזהירים שהדרך עוד ארוכה, אך אני יכול לומר לכם שרוה"מ נתניהו צודק, היא אוטוטו מתגמדת לממדי מחלה רגילה. כרגע המוטציות משתוללות, אך החיסון יתגלה כיעיל מאד, ויחסום במהרה את התחלואה. במהלך פברואר נראה שינוי קיצוני בתחלואה החמורה, ובהנחיות המגבילות. שנה אחרי שפרצה לחיינו הקורונה, ואנו ברי-מזל לזכות בחיסון. שלשום, ב-17.1.2021 התחסנתי גם אני. מגפות השתוללו בעולם מאז תחילת האנושות, אבל מעולם לא קיבלנו הזדמנות מהירה כל-כך להתגבר עליהן. כשכתבתי לכם במרץ 2020 שבסוף השנה יהיה חיסון, רבים האשימו אותי בפסימיות, זה היה נראה מאד רחוק. בראייה היסטורית רחבה זו דווקא אופטימיות, והיום אני אופטימי מאד לעתיד הקרוב.

Ami Guttman – Astrologer

מחלום שנשבר אנו עוברים לחלום מחדש אחרי שבר גדול. כבר לא החלום ושברו, אלא השֶבֶר וחָלוֹמוֹ. זה נותן פרופורציות על החיים. אבל 2021 תביא מגפה כלכלית, ולא כולם יוכלו להתאושש ממנה. לצערי העידוד שלי הוא רק חלקי, ולא נראה טיפול טוב או אחראי במשבר הכלכלי. ובכל זאת בימים אלה של שיאי תחלואה בישראל, עם כ-1,000 מתים צפויים בינואר, ושיאי תחלואה נוראים בעולם, כדאי לזכור שמהמשבר הבריאותי אנחנו קרובים מאד לצאת. אלו ימים נמוכים במדינת ישראל כפי שנכתב לכם שינואר יהיה. וזו הקורונה והסגר, ולא מלחמה גדולה כמו שרבים מכם חזרו ושאלו אותי (מבלי שיהיה שקט בגבולות, אבל פרופורציות, אלו מתחים ולא מלחמה). מכאן שזה לא מפתיע שהממשלה מאריכה לנו את הסגר, ינואר מבאס. אלו ימים עצבניים ולעתים דרמטיים כפי שמפורט לכם בתחזית החודשית לאורך כל הפירוט לימים במרכז ינואר. בימים אלה חלקנו חסרי סבלנות במיוחד. זה למגפה, הסגר, זה בתור לחיסונים, או בעניינים אישיים (קראו על כך בהרחבה בתחזית החודשית). אבל כדאי לנו לזכור שעברנו את עיקר הדרך. לא היינו רוצים לחזור לינואר שעבר. אני נזכר באותו פוסט תמים שלא אמר לאף אחד שום דבר, ופורסם לכם בפייסבוק ב-10 בינואר שעבר (2020). כתבתי לכם ש"יתכן שבסין מתפתחת מגיפה חדשה". הוא לא עורר אז הדים, אף אחד לא תאר, ולא יכולנו להבין איך חיינו עומדים להשתנות. עתה אני מבקש לעודד אתכם, בימים נמוכים אלה, שדי בקרוב חיינו שוב עומדים להשתנות, הפעם לחיוב. גם ברמה העולמית, למרות שהדרך שם יותר ארוכה, ומוטציות משתוללות, אם 2020 שינתה לרעה, הרי ש-2021 תביא את הברכה.

פייסבוק 10.1.2020

קונספירציות

כשאומרים לי אנשים שהם ספקנים לגבי אסטרולוגיה, אני עונה להם שאני אוהב אנשים ספקנים. ספקנות היא תכונה בריאה, ורצויה עין בוחנת וביקורתית לגבי כל תופעה שאנו נתקלים בה. לצערי ברוב המקרים לא מדובר בספקנות, אלא בשלילה אוטומטית. לא טוב כשלא מפעילים את הראש ולא בודקים דברים. אסטרולוגיה על תחזיותיה ניתן תמיד לבדוק לאחור. אל תתנו אמון עיוור, אך גם אל תשללו בצורה עיוורת. ומה שנכון לאסטרולוגיה, נכון גם לקונספירציות. ב-4.4.2020 פרסמתי לכם את המאמר "משקרים לכם". מרתק לקרוא מה היו הקונספירציות אז, ואיך הן מתחלפות חדשות לבקרים. הפעילו חשיבה ביקורתית על כל מה שמנסים להאכיל אתכם. בתחילת המגפה סיפרו על וירוס שהונדס, על סגר שמטרתו לפרוס רשת ג'י-5, ועל ניסיונות השתלטות על העולם של מדינות, ומשטרים על אוכלוסיות. לאחרונה סיפרו שהמוטציה הבריטית אינה קיימת, והיא המצאה שנועדה לדרבן אנשים ללכת להתחסן או תירוץ לסגר בחג המולד. אבל ממדי התחלואה לא משקרים, וכולם מבינים שזו לא המצאה, ומוטציה אכן משתוללת. תחילה טענו ששילמו לסלבס שיספרו שחלו, אך כל-כך הרבה מפורסמים מאז חלו על אמת, שזו לא יכולה להיות המצאה. אף אחד לא שילם לציפי רפאלי (וקשה לקנות אותה) או לדוד ביטן. ולאט לאט כולנו מתחילים להכיר מישהו שחלה קשה. היו גם קונספירציות שטראמפ לא באמת חלה, והוא ממציא. בקרוב נגלה שהסטרואידים הרבים שלקח כטיפול, פוגעים בבריאותו. מעל 2 מיליון ישראלים קיבלו את החיסון, והקונספירציה שמתים ממנו או מפתחים מחלות ותופעות לוואי קשות במיוחד, מתגלה כדמיון מפותח של מישהו חולני (ולא בקורונה). ראינו את היענות של הצוותים הרפואיים להתחסן, וכן, גם את ביבי חיסנו על אמת, זו לא הצגה. בקרוב נראה איך ממדי התחלואה יורדים פלאים, ונבין כמה החיסון יעיל ועובד. תטילו תמיד ספק, חזרו תמיד לאחור, ובחנו את הקונספירציות. הן תמיד תמיד מחוררות כמו גבינה שוויצרית. "כשתטעמו" אותן בפעם השנייה תגידו "מחוררת הקונספירציה הזאת".

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל