050-7881995

מצב שמיים

6.7

קורס סינסטרי

ללמוד התאמת מפות

יודעים לנתח מפה אישית ורוצים ללמוד לערוך השוואה בין מפות? שיטת סינסטרי מאפשרת להלביש מפה על מפה, ולספר מידת התאמה, היכן הבעיות, ואיך לעבוד עליהן. מפת ההשוואה תספר גם מהן נקודות החוזקה שיש לטפח. השוואה כזו מומלצת בין כל שני בני-אדם שיש ביניהם יחסים קרובים. כך אפשר לדעת איך לגשת לבוס, איך לפתור בעיות בזוגיות, ומה לעשות עם הילד.

קורס סינסטרי – התאמת מפות ייפתח ב-6 ביולי 2023. הקדישו שעתיים בערב אחת לשבוע ללימוד הנושא. לפרטים נוספים לחצו כאן. ניתן גם לשוחח איתי טלפונית 050-7881995.

 

 JULY 2023

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – יולי 2023

 

איזה חודש יש לנו! אנשים סביבנו קצת יאבדו את הראש. שימו-לב, כי לפעמים אלו אנחנו. ונוס נמצאת כבר בהאטה לקראת נסיגתה ב-23 ביולי (ולכן כבר יש השפעה). נסיגה שתימשך עד ה-4 בספטמבר, ותשפיע עוד הרבה אחרי זמן זה. אבל ביולי, וזה נכון גם שבוע לתוך אוגוסט, היא מביאה לנו המוןןןןן רגש, והוא לגמרי על-חשבון ההיגיון. קראו בהרחבה את ה-15-16.7, זה הסיפור של כל התקופה.

חשוב להבין, ונוס טרם החלה נסיגתה, אבל היא כבר מושפעת מהנסיגה הקרבה. שיתופי-פעולה חדשים עלולים להתקלקל בשלב כלשהו, גם אם ייקח עוד הרבה זמן עד שנבין. הפעם היא גם תביא את הצורך הגדול בשת"פ, ובעיקר ברומנטיקה ואהבה. הרבה קשרים חדשים ייווצרו, וזה נכון כל יולי! זה יקרה גם באוגוסט, ובכלל ענייני יחסים (מכל סוג) יהיו במוקד עד אחרי החגים. ונוס תקלקל הרבה קשרים, חדשים שייווצרו וותיקים שיסבלו מתקשורת לקויה. סכנת בגידות, -יותר ייתפסו ויותר ייעשו. צורך עז להתפנק, לבלות, לעשות פאן. קשה יותר לעשות דיאטה, אך הצורך האסתטי עולה. בכל-זאת כדאי להימנע ממהלכים גדולים בתחום זה. לא מומלץ שיפוץ של הבית, הפָּנים, עיצוב משמעותי וכדומה. זה מתְחָזק יותר החל מהמחצית השנייה של החודש, ונכון עד ה-4 בספטמבר.

ונוס תביא הרבה רגש לחיינו, לטוב ולרע. בעסקים ועסקאות היא תיקח לגמרי את ההיגיון. רבים יעשו שטויות, או יבזבזו מדי כסף. הנטייה לא לראות נכון את המצב, וכדאי להימנע כללית מהחלטות מעשיות (אבל בטח במה שקשור לרכוש וכסף). הימנעו מחוזים, ויהיו רבים כאלה שפשוט לא נחתמים ברגע האחרון, או לא מקוימים (מידית או במשך הזמן). מה כן לעשות? לעשות פאן! לקחת חופש ולטייל. לצאת למסעדה טובה, אבל לא להגזים עם ההוצאה (הכספית כמובן, כי עם הקלורית יתכן שנצטרך).

מה עוד לעשות? בואו ללמוד איך לנהל קשרים! לדעת מראש אם הם טובים. בואו ללמוד איתי אסטרולוגיה (לא, לא באמת חייבים, רק אם בא לכם). בואו ללמוד איך אני עושה את זה, ולדעת לעשות בעצמכם. ב-6 ביולי נפתחת קבוצה למתקדמים בנושא השוואת מפות. מי שיודע לנתח מפת לידה, יכול ללמוד על מידת ההתאמה בין שתי מפות, -שני אנשים. לגלות איך להסתדר ולפתור בעיות, ומי מתאים יותר או פחות. לחצו לפרטים.

לא יודעים לנתח מפת לידה? כדאי ללמוד מההתחלה. שוחחו איתי לגבי קורס אסטרולוגיה למתחילים. לחצו לפרטים.

ונוס, ולא רק היא, משפיעה הפעם על מפת המדינה באופן חזק. לכן גם המדינה קצת תשתגע. המהפכה המשפטית חוזרת אלינו ובגדול, ובין אם אתם בעד או נגד, ההמלצה האסטרולוגית המקצועית הכי חשובה שלי, היא לשמור על פרופורציה וניהול נכון של השיח. יהיו כאלה שיאבדו את זה, משני הצדדים. לצערי נראה מתח הולך וגדל לאורך החודש, ובלי להרגיש אנחנו מקדמים אלמנטים של מלחמת אזרחים. לא צריך לחשוב במונחים קטסטרופליים, אבל זה לא צחוק, וזה מחליש אותנו מאד.

ככל הנראה זה מקביל למתיחות ביטחונית שעולה, וקשה לקבוע עד איזו רמה. במדינה מאד לא שקט, וזה עירוב כזה או אחר של שתי הסיבות (קשה להחליט איזו מהן תתרום יותר). יתכנו סיבות נוספות שיוצרות חוסר שקט במדינה, והדברים עלולים להגיע בהפתעה ומכיוון לא צפוי. האלמנט הלא צפוי נכון בעיקר עד אחרי החגים. ובכל מקרה אלו חודשים אימפולסיביים, של אירועים דרמטיים וחוסר שקט גדול. אבל לא של איום קיומי וכדומה, נדמה לי שרבים קצת מאבדים פרופורציה. ישראל חזקה.

כאמור פרופורציה תהיה חסרה ביולי, וזה בנושאים אישיים או איך שאנחנו תופסים את המצב במדינה. היא חסרה גם לגבי דברים טובים (או שרק נראים טובים), וחשוב להיזהר לא לקחת סיכונים. הנטייה ספקולטיבית, להמר, או ללכת כמו עיוור. לכן התחזית החודשית מכוונת אתכם יום ביומו, והיא עמוסה במיוחד החודש. גם כי קורה הרבה, וגם כי נצטרך הכוונה. עד כמה שאפשר ברמה הכללית (ולא דרך ייעוץ אישי לפי מפות אישיות), אני מקווה שהתחזית תאיר לכם את הדרך. ראו גם את הקישורים החשובים:

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו:

לב נמס  VS  לב מטפטף

1.7
מרקורי מפגש שמש (בסרטן), ושניהם חיוביים ליופיטר. מרקורי טרם התנתק לגמרי מההיבט שלו לסאטורן (30.6), והנה מצטרפים לחגיגה עוד כמה כוכבים. זה הרבה שכל! ושכל ישר! טוב לשיחות, למחשבות פנימיות וחיצוניות, ללימודים, להבנה ויצירת הבנה, ולתקשורת בריאה. הרצון הוא לדבר, וניתן לעשות זאת גם על הרגשות, מבלי לאבד היגיון. טוב לתכנון מכל סוג, יכולת לראות את העצים ואת היער. חוכמה. חושבים על דברים גבוהים יותר, על המטרות שלנו (ולא רק על היומיום והשגרה הנקודתית), חושבים רחב. אבל לא מפספסים את הפרטים. יתכן שפעולה אחראית, רצינית ומסודרת שקדמה, או החלטה רציונלית נבונה, מביאים עכשיו תוצאה טובה. אופטימיות או ממש הצלחה בהווה. טוב להרחבה וצמיחה, ולפתרון בעיות. אם-כי ההיבט של מחר כבר משפיע, ובעיקר ממוצ"ש:

2.7
ונוס שלילית לאורנוס. בגלל ההאטה של ונוס לקראת נסיגתה, ההיבט הזה שהחל להשפיע כבר בסוף יוני, ארוך, וישפיע עד ה-8 ביולי. והמשמעות? חוסר שקט במערכות יחסים או עניינים חומריים. צורך לבלות, לשבור שגרה, אבל לפעמים לשבור יחסים. מתפוצצים ביתר קלות, או שמרגישים שמשעמם לנו, ואז רבים או מתנתקים. מהצד השני אחרים יתחילו יחסים חדשים בהתלהבות סוחפת. נטייה להידלק, לאקשן, אבל לפעמים משהו שלילי "הדליק" אותנו, וזה פיצוץ ביחסים (אפשרי גם מאורע). עשו משהו מרגש, במקום שריב יתרגש. לא סובלים שעמום, ויש קוצר-רוח. אך יתכנו גם הפתעות  Overwhelming. ובכל-זאת הדבר שחשוב לזכור בתקופה זו, הוא שמה שבא במהירות, לעתים באותה המהירות יעלם.

4.7
מזל טוב אמריקה! זהו יום העצמאות האמריקאי. תקופה רחבה זו מביאה את בשורת ה-AI וה- ChatGPT לעולם (ודומיו), והמרכז נמצא שוב באמריקה. זו שנת מפנה לארה"ב מעוד בחינות, אחרי שראינו בשנים האחרונות אותה מאבדת כוח מול המעצמות האחרות. זה הזמן להיכנס לתחזית השנתית העולמית ל-2023, לרדת עד לפסקה עם הכותרת "ארצות-הברית", ולהיזכר מה צפוי שם: לחצו לקריאה.

6.7 בשעה 18:30
פתיחת קורס התאמת מפות (מפות השוואה) בשיטת סינסטרי. מתאים לבעלי ידע בניתוח מפות לידה, ושרוצים ללמוד לנתח מערכות יחסים שונות על-בסיס השוואת המפות. לחצו לפרטים נוספים.

6-7.7
מארס ביחסים עם נפטון. מפחית מהישירות של הדברים, או מאגו. מצד אחד אנחנו פחות מלחמתיים, ולפעמים זו יכולת ויתור, פשרה וגמישות, ולפעמים זו חולשה (מול מישהו או המצב, ואפשרי גם פיזית, כמו עייפות או מחלה). מצד שני זו יכולה להיות פעילות מניפולטיבית, מתחכמת, וכל מה שאינו ישיר. היזהרו מהונאות ושקרים, מאנשים שפועלים מאחורי הגב, ומכל קיצורי הדרך למיניהם.

מרקורי ביחסים עם כירון ואורנוס. הראש עובד, יחסית בעצבנות או לפחות במהירות. זה עשוי לתת רעיונות טובים, חשיבה מחוץ לקופסה, ויכולת לפתור בעיות. זו עשויה להיות שיחה ערה, שובבה או מעניינת, או התעניינות מפרה. אבל אם תגזימו או תעופפו, למישהו תהיה ביקורת, ולעתים זו ביקורת קטנונית. לרבים יש יכולת לראות פרטים, לאבחן ולבחון, ולדקדק כל עניין. אבל דווקא משום כך תיתכן ביקורת נוקבת על מי שלא, נטייה לנדנד, להאשים בקטנות, ולדרוש עמידה בקריטריון. ימים טובים לעבודה מנטלית מורכבת יותר שדורשת הן ריכוז והיגיון, והן יכולת הברקה ויצירתיות מחשבה. אך לעתים חסרה סבלנות, בעיקר בתקשורת או בקריאה של טקסט ארוך וכדומה. אוי, טוב נו, אסיים בזה…

8.7
מרקורי וונוס נמצאים על אותו הקו. שבת שמתאימה לבילוי קל ונעים, ויש יכולת טובה ליהנות בחברה ומיחסים. שיחות ומפגשים חברתיים מרובים, טיול ורומנטיקה אפשריים. לפעמים סתם פטפטת.

9.7
מארס ביחסים עם פלוטו. עוד טרם התנתק מארס מיחסיו עם נפטון (קראו ב-6-7.7), והוא כבר מייצר יחסים עם פלוטו שמשפיעים בכל הימים סביב. הפעילות נעשית נחושה יותר, אם כי עדיין לא ישירה בהכרח. תיתכן מניפולציה, ואולי פשוט מפעילים יותר כוח. לעתים זו כפייתיות, אך במקרים רבים זו עוצמה והתמדה. זו אנרגיה חזקה יותר, תחרותית או שאינה מוותרת לעניין. מכאן גם סכנת אלימות (הצד השני של אותו המטבע), רכושנות, קנאות וכל אלמנט התנהגותי קיצוני אחר. אפשרית פעילות לא גלויה, ויש להיזהר מהונאות, עבריינות, ומטרות שמקדשות אמצעים.

מרקורי חיובי לנפטון. נותן דמיון והשראה, חשיבה יצירתית ולא יבשה (השראה). זה מצוין אם זה מקדם הומור טוב, רגישות לזולת ויכולת הזדהות. אבל זה גם מגביר את כושר העמדת הפנים, ועל רקע ההיבט לעיל (מארס-פלוטו) יש להיזהר משקרים או סיפורים.

10-11.7
מרקורי ביחסים עם פלוטו, ובכך הוא מצטרף למארס שכבר שם (קראו ב-9.7 –חשוב!). מחשבות עמוקות וחופרות, אך לעתים זה לחפור למישהו, או מחשבות טורדניות. הרצון להבין, לרדת לעומק ולשורש, לחקור ולגלות. שואלים הרבה שאלות ולא מוותרים. אובססיביות בתקשורת, בחשיבה, ובמעשים. לעתים האובססיה היא פנימית, וחיצונית הדרך לבטא זאת אינה גלויה ונעשית במניפולציה. סכנה לפעולה קיצונית מדי, ולא תמיד יעזור לנו ההיגיון. זה חזק מאיתנו או מישהו מולנו.  וזה חזק במיוחד בלילה שבין שני לשלישי. נצלו לפיענוח או העמקה, אך היזהרו מרגש שמשתלט.

12.7
שמש שלילית כירון. הרבה ביקורת, לעתים קטנונית. מצד שני יכולת לדייק, לדקדק, להבחין בפרטים. אך נטייה לדרוש מאחרים, ולעתים זה קטנוני או מתחשבן. אלמנט מחנך ובוחן. טוב לעיסוק עם מספרים והאותיות הקטנות, ולביצוע עבודה רצינית ואחראית. לעתים עיסוק בבריאות, או ענייני היגיינה וניקיון.

14-15.7
שמש הרמונית לאורנוס. שינויים והתרחשויות מפתיעות. לעתים אלו מהלכים שמתקדמים (ואולי סוף-סוף מתקדמים), תיתכן זרימה, ובין היתר יהיו המון היכרויות רומנטיות. אך לעתים מה שמתקדם הוא רע, ומדובר בשינויים רעים, או ההפתעה לא נוחה. כך יתכנו גם פרידות, במיוחד על רקע חוסר עמידה בציפיות רומנטיות. ימים של דרמות (מכל סוג) לטוב או לרע, ובכל מקרה רוצים לשבור שגרה. אלמנט של יציאה מקופסה, של אומץ, יוזמה או עצמאות ועד מרדנות, אינדיבידואליזם, חופש ומנהיגות.

15-16.7
ונוס ביחסים עם נפטון
. ונוס מצויה בתהליך האטה לקראת נסיגתה ב-23.7, ונפטון היא פלנטה שנעה באיטיות רבה תמיד. לכן ההיבט בין השתיים ארוך ביותר, וההשפעה תהיה כבר מה-8 ביולי ועד ה-6 באוגוסט! בימים אלו מתקיים דיוק, אך בכל הטווח יש השפעה חזקה וניכרת. זה הסיפור של כל התקופה בת חודש שלם. מה צפוי?

מערכות יחסים במוקד! בעיקר רומנטיות, אך לא רק. לכן יהיו המון התאהבויות, אבל הן על-בסיס קצת עיוור, מוגזם, עם ציפיות לא נורמליות, מדי רומנטיות, או שמתאהבים בתכונות שאין בצד השני. לפעמים מתאהבים במישהו בלתי מושג. חוסר הנורמליות מגיעה גם למערכות יחסים קיימות. בחלק קטן מהמקרים זה מגביר אהבה, אבל לרוב זה מייצר אכזבה על רקע ציפייה גדולה. לעתים בן-זוג מאכזב. יתכנו ענייני בגידות או גילוין. יש מעט היגיון וים רגש, וזה יכול להביא אהבות מטורפות, ענקיות, בלתי הגיוניות. וזה יכול לחבל במערכות יחסים ובתקשורת הבינאישית. הלב שלנו נמס, או שהוא מטפטף דרך העיניים. לא תמיד נבחין מה הוא מה, והמראה דומה. יש להיזהר בכל סוגי שיתופי-הפעולה, ולא רק במישור הרומנטי.

על מישור אחר, חוסר ההיגיון מגיע לשטח החומרי. יתכנו טעויות שעושים בעסקאות ועסקים, במשאים ומתנים. נטייה לפינוק, לבילוי והנאות חומריות ואחרות. חלומות רומנטיים אפשריים גם לגבי הציפיות שלנו מהחיים. נטייה לבזבז כסף או לשבור דיאטה. חוסר משמעת עצמית והתאפקות, ולכן קושי לעמוד בחובות והדרישות. גם חובות פיננסיים עלולים להעיק במיוחד בזמן זה.

בכל נושא זכרו שלא כל הנוצץ הוא אכן זהב. אנחנו לא מבדילים בין חיקוי למקור, וזה כי אנחנו ממש כמהים ל"זהב", ואז קצת מתעלמים מהסימנים ומכָבים מסננים. היזהרו לא ליפול, זה יכול להיות דרמטי. פוסט נרחב יפורסם בפייסבוק.

17.7
מרקורי שלילי ליופיטר. הראש עובד בהילוך גבוה, ולרוב זו אופטימיות שופעת. לא בטוח שלכל יש ביסוס במציאות, ולפעמים גם מחשבות שליליות מוגדלות. הראש בקצב ובלי סבלנות, ולכן עלולים לפספס את הפרטים הקטנים, או פשוט לדלג עליהם. נטייה לתכנן בקנה-מידה גדול מדי, או לעשות יותר מדי. אצל חלק זו ממש אופוריה, רק היזהרו שמא זו פנטזיה.

מולד ירח בסרטן בשעה 21:31. דברים חדשים שהחלו לאחרונה עד מועד זה (לעתים בהתלהבות וציפייה גדולים), עלולים להסתיים בתוך זמן קצר.

18-20.7
הירח באריה. הוא מצטרף למרקורי וכמובן לוונוס (שנעצרה ותדגור על מיקומה) במזל אריה. זה הרבה אריה, ומדגיש את כל מה שהתקופה מדברת עליו. יחסים במוקד, צורך חזק באהבה, עיסוק בחיפושה, בהתעצמותה, או בקשיים סביבה. הצורך עצום בחלום הגדול, ברצון לאהבה או הגשמת חלום אחר. רבים מבלים עכשיו, מבזבזים כסף בלי הכרה. הכל בגדול, ואולי גם נזכה לאיזו ג'סטה או מתנה גדולה ממישהו.

20.7
הירח יחלוף מעל ונוס, וידגיש מאד את כל הנאמר ב-15-16.7 (קראו שם). כבר משעות אחר-הצהריים רבים יתכננו את הסופ"ש בציפייה גדולה. הרגש מאד גבוה לקראת סיום שבוע העבודה, והרצון הוא לבלות, להתפנק, לנוח, ואולי גם לפנק אחרים. אבל אם מישהו לא עומד בציפייה הכֹּה גבוהה שלנו, תיתכן אומללות ורחמים עצמיים. הדגש הגבוה על הרגש עלול לייצר גם תחושות קשות, לעורר קנאה, רכושנות ושתלטנות, ואם זה חיובי, אז עומק ביחסים עשוי לגדול.

20-21.7
שמש הרמונית לנפטון. מדגיש מאד את כל הנאמר ב-15-16.7 (קראו שם –חשוב!). בילוי כייפי או רומנטי בחמישי ערב ובכלל בסופ"ש, עשוי להיות נהדר (לפעמים ממש חלומי). אבל לפעמים זה חלום בלהות שיש לנו. נטייה לפנטזיות, הזיות או חרדות. בקיצור כל מה שהרבה דמיון יכול להביא. רגש גבוה עלול לגרום לנו לחוש "קדוש מעונה" או חוסר אונים. אבל עשוי גם להביא אהבה, או לקבל נחמה וכתף לבכות עליה, במיוחד על רקע ההיבט הבא:

מארס שלילי לסאטורן. היבט יורגש בעיקר בשישי בבוקר, אך הוא ארוך ומשפיע בין ה-16 ל-26 ביולי. חשוב להבין, כל הטווח בעל פוטנציאל להשפעה, ויש כאלה שירגישו בכך במהלך חלק מהתקופה, אך לא ביום הדיוק עצמו. לצערי אנשים נוטים להסתכל על התאריכים בשחור-לבן, ומתעלמים מההסברים על טווח ההשפעה. ומשמעות? מחסומים, מעצורים בפעילות המעשית, נתקלים בקירות שלא ניתן לעבור, או שדברים מתנהלים בעצלתיים ומתקדמים לאיטם. אצל חלק זה מחסום חומרי, בעיה פיננסית. אצל אחרים זה קונפליקט בינאישי, והוא הפסד של שני הצדדים. בעיות יתכנו בכל תחום, והדגש הוא על עניינים אופרטיביים ומעשיים. זה יכול להיות למשל בבריאות, וצריך להיזהר יותר מנפילות, הגב, השיניים, שברים, ובכלל. יהיו כאלה שכן מקדמים עניינים מעשיים, אך גם הם עושים זאת באיטיות שדורשת סבלנות, התמדה, רצינות, בגרות, ונכונות להשקעה. מי שיהיה לו אותם, עשוי להשיג הישגים חשובים, אם-כי תוך מאמץ והשקעה.

21.7
השמש על הקו של ונוס, מדגישה את כל ענייני ונוס בנסיגה (קראו ב-23.7), וכן ונוס עם נפטון (הנאמר ב-15-16.7).

22.7
שמש אופוזיציה פלוטו. אנרגיה והרבה כוח, אך לעתים הוא מופנה נגדנו. מישהו מתעקש, ואחר מתמודד עם לחצים אובייקטיביים כלפיו. לעתים זו אנרגיה ברוכה לבצע דבר-מה שדורש מאמץ או מעורבות גדולה. חשים מעורבים, ולעתים זה מגיע לנטייה כפייתית. אפשרות לסיומים, שינויים מוחלטים, וסכנת עבריינות או אלימות.

23.7
מרקורי שלילי לאורנוס. חוסר שקט פנימי או חיצוני. לעתים יש רעיונות טובים, יכולת הברקה, חשיבה מחוץ לקופסה. המחשבות אינטואיטיביות, אבל לא מספיק מסודרות. לכן לא בטוח שכל רעיון ישים, או שאנחנו לא מפוקסים. "נדלקים" לטוב או לרע במהירות. עצבנות מחשבתית ועצמאות מחשבתית. סכנת תאונות או תקריות.

בשעה 4:33 תחל ונוס בנסיגתה שתימשך עד ה-4 בספטמבר. ונוס רטרו מצביעה על עיסוק במערכות יחסים, ולעתים מחזירה כאלה מהעבר. פתאום נזכרים במישהו, וזה נפלא לחדש קשר. לפעמים פותרים בעיה עם מישהו מהעבר. אבל קשרים חדשים שייווצרו בתקופה זו, רומנטיים ואחרים, רוב הסיכויים שדינם שלא להצליח, או לעבור קשיים ותהפוכות רבים. גם ביחסים קיימים ונוס מקלקלת בנסיגתה את התקשורת הבינאישית, ויוצרת בעיות יחסים (ושיתופי-פעולה מכל סוג). מחד יש צורך גדול באהבה וקשרים, ומאידך דווקא הציפייה מעוררת אכזבה. כמו שאומרים כגודל הציפיות גודל האכזבות. אנחנו שמים הרבה משקל על מערכות היחסים, ואז מגיבים חריף יותר לטוב ולרע שיש בהם.

ונוס רטרו מדברים גם על עניינים גשמיים. זו תקופה של פינוק, רצון לבלות, בזבוז כספים, והיא רעה מאד לכל עיסוק פיננסי מעשי. לא מומלץ לפתוח עסק, גם לא לעסוק בדברים שקשורים באסתטיקה. ונוס אחראית על הצד האסתטי, ובנסיגתה אנחנו עלולים להתחרט על קעקוע שעשינו (גם אם בעוד שנים), או שטיפול יופי לא מאד מצליח. זה לא הזמן לעצב את הבית או לעשות שיפוץ. הימנעו מחתימת חוזים ויצירת שיתופי-פעולה חדשים. פוסט נרחב יפורסם בהמשך בפייסבוק.

בשעה 4:50 בבוקר השמש תעבור לאזור שמיימי אריה. תינוקות שייוולדו עד השעה 04:49, הם בני מזל סרטן, ואלו שייוולדו החל מ-04:50, הם בני מזל אריה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

מדהים לראות שרק כמה דקות אחרי שוונוס מתחילה את נסיגתה במזל אריה, גם השמש עוברת למזל אריה. מדגיש לנו את העיסוק הפעם בנושאים של אריה: אהבה, רומנים, ילדים, תחביבים, ספקולציות והימורים. הרבה ישאלו את עצמם "ומה איתי?", ויענו "גם לי מגיע!". הפוקוס הופך להיות יותר אישי, ביטוי עצמי, צרכים רגשיים ולא של החובות שלנו לעבודה, אחרים או מעשיים אחרים.

27.7
מרקורי מפגש ונוס הנסוגה, וביחסים עם נפטון. מדברים על זה, מדברים רגש, ומדברים בכלל. לפעמים זו פטפטת, לרלרת, והיזהרו מריכולים. מתאים מאד לשיחות קלילות וריבוי בתקשורת. אבל חשוב לשים לב מה אומרים, כי דברים נפלטים. גם יותר בקלות אומרים דברים חיוביים ומילים חמות. הרבה רגש נכנס לחשיבה ולתקשורת, ויש צורך גם ללבן עניינים. אבל לא בטוח שנצליח, ועדיף קצת לשים בצד או לדחות. לפחות לא לצפות להבנה מלאה. יהיו כאלה שיגלו כושר הזדהות רב, והרגש עובד גם לכיוון האמפטי. אבל יש חוסר הבנה מעשי, והחשיבה אינה בהירה. היזהרו מהחלטות בנושאים מעשיים, כי הנטייה לראות לא נכון, או לא לראות הכל. הרבה דמיון ופחות היגיון. ליצירתיים זה זמן מוצלח במיוחד. זה הזמן ליהנות מאוכל מפנק, טיול, בילוי, מפגש חברתי קליל, סרט או שיר שמדבר אלינו. אבל הימנעו מ"סרט" שאתם עושים למישהו אחר, או לעצמכם בראשכם. זה הזמן לצרוך או לעשות אומנות. ההיבט של היום, לא מתנתק מההיבט של מחר, קראו:

28.7
מרקורי ביחסים עם פלוטו. האמת שזו קונסטלציה מורכבת כיוון שהוא עדיין צמוד לוונוס, וביחסים עם הנפטון (קראו אתמול). מכניס אלמנט קצת חופר, לעצמנו או לאחר. נטייה לחקור ולבדוק דברים, להעמיק ולחפש שורש. לפעמים ניסיון להכתיב לשני את דרכנו, ואפשר שזה במניפולטיביות לא בהכרח גלויה. הסכנה היא שלא משחררים מחשבות, ותקשורת עלולה להפוך אינטנסיבית מדי. צריך להדגיש שוונוס אמנם לא מגיעה ליחסים מלאים עם פלוטו, אך היא נוגעת בשוליים בו. לכן זו הרבה אינטנסיביות רגשית, לטוב או לרע. מעומק רגשות ויחסים, לנטייה כפייתית, שתלטנית, או רכושנית.

29.7
שמש ביחסים עם סאטורן. מגבלה, מעצור, בעיה, או לפחות אווירה רצינית ומקורקעת יותר. זה זמן מעשי, ומה שטוב בו הוא שיש הבנה של המציאות. אבל המציאות עלולה להוריד אותנו לקרקע מהחלום שהיינו בו. אם פטפטנו מדי בימים האחרונים, עכשיו עלולה להתברר תוצאה בעייתית. אם נהגנו בשתלטנות, קנאה, תחרותיות וכן הלאה, עכשיו שמים לנו ברקס. יכול להוביל לסיומים או עיכובים.

30-31.7
ונוס הנסוגה ביחסים עם נפטון
. צריך לומר שהיא כבר דייקה את ההיבט לנפטון ב-15-16.7 (קראו שם). אבל עכשיו בנסיגתה היא חוזרת לאותה הנקודה. היא עלולה להדגיש או להחזיר את הבעיות של אז, או להביא לשלב חדש בהן. לפעמים משהו מאד קסם תחילה, נראה מבטיח, ועכשיו מתקלקל. ההשפעה אינה ביום אחד, אלא מה-8 ביולי ועד ה-6 באוגוסט! כל מה שבין אופוריה לאומללות, בין אשליה לפיקחון. כדאי לדעת שלא החלום הגיוני, ולא האכזבה פרופורציונלית. קראו ב-15-16.7 וכן את הפוסט על ונוס רטרו (בקרוב).

 

נאחל חודש טוב

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

 

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל