050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – אוקטובר 2018

 

ונוס (נגה) משובשת כל אוקטובר (וחצי נובמבר) בגלל נסיגתה. בדרך היא מייצרת יחסים קשים בעיקר עם אורנוס ומארס (ולא רק). מערכות יחסים מסוגים שונים נמצאות במוקד, אך בעיקר אלו הרומנטיות. מחד אנחנו מאד רוצים קשר ואהבה, ומאידך האגו גבוה וממהר להיפגע. דווקא בגלל עוצמת הרצון והציפיות מהיחסים יש בעיות, קנאה ושתלטנות. אף שסאטורן (שבתאי) מכניס קצת היגיון, יהיה קשה שלא לפוצץ או לפחות להתרגז. התרחשויות בלתי צפויות מתלקחות, גילויים ושערוריות שנחשפות. המיקום בעקרב מרמז על קיצוניות, ועל מיניות גבוהה. גם הטרדות, פשעי מין ועל רקע "רומנטי" יתרבו. ונוס היא גם ענייני חומר (רכוש וכסף), ולכן גם פשיעה כלכלית תיתכן (ובתוך זה פריצות לבתים, רכבים, שוד בנק וכדומה..), אך גם פשוט בעיות כלכליות.

זה זמן רע להיכרויות חדשות או יוזמות כלכליות, אך מצוין לחידוש קשרים מהעבר, התרפקות וניתוח מה שהיה, זמן המייצר הבנה מחודשת על מערכות היחסים שלנו, והתפקיד שלנו בהן. אך המחשבה המחודשת לפעמים מביאה חוסר שביעות-רצון מצורת היחסים הקיימת אליה כבר התרגלנו.

התאריכים המצוינים מבטאים את היום בו ההיבט בשמיים מדויק. אך ההשפעה היא גם בימים שמסביב:

2-3.10
מרקורי שלילי לפלוטו (והירח ישלים מבנה T בשני בלילה). צורך קיצוני להבין דבר-מה, וחוסר יכולת לשחרר. ביחסים זה כפייתי, אך יכול להוביל לפתרון בעיות אובייקטיביות בחיים, או לייצר הבנה חדשה, כי אנחנו מעמיקים. אך היזהרו, לרוב זו אובססיביות ביחסים ולא הולך קל.

5.10
ונוס נכנסת רשמית לנסיגה בשעה 22:05. אך היא בעצירה כבר שבוע קודם, ותיסוג עד ה-16.11, והשפעותיה יימשכו עוד כמה ימים אחרי תאריך זה. מתגברות אי הבנות במערכות יחסים, רע להיכרויות חדשות ועניינים פיננסים. בכל-זאת טוב להתבוננות על הקיים, העבר, ויצירת קשר עם מי שהתנתק. פוסט נרחב פורסם בבלוג שלי בפייסבוק (לחץ לקריאה).

7.10
שמש במאזניים שולחת היבט בעייתי לנפטון. חלומות לא בהכרח מציאותיים, או התפכחות מהם. אשליות מתחילות או נגמרות. זהירות עם היסחפויות.

10-11.10
ונוס שרק החלה בנסיגתה, איטית מאד, ומייצרת היבט קשה למארס האגרסיבי. בזמן זה במדויק, אך נכון בין ה-5 ל-15 לאוקטובר. רע ליחסים, אנחנו רוצים שהיחסים יתפקדו לפי ראותנו, הרבה אגו, חוסר הבנה וחוסר פשרה. המיקום של מארס בדלי שלא נכנע לתכתיבים, בועט ובוחר בעצמאות וחופש. והמיקום של ונוס בעקרב הקיצוני שיכול להיות חסר פרופורציות, אבל גם שתלטן, קנאי ורכושני. אף צד לא מוותר. בינתיים עברו לעקרב גם מרקורי והירח שייפגש עם ונוס ויקצין יותר בימים אלה.

מרקורי בעקרב מול אורנוס. חשיבה קיצונית ואינדיבידואליסטית. חוסר נכונות להתפשר עד לרמת הילדותיות. הרצון הוא להיות "אני עצמי" ופחות חשוב הפתרון או ההיגיון. דחו שיחות חשובות. מצד שני יתכנו רעיונות מבריקים ומקוריים.

12.10
עכשיו המרקורי מייצר היבט מדויק הרמוני לסאטורן. אחרי שהתעצבָּנו קצת בימים שחלפו, עכשיו אנחנו כבר מוכנים לחשוב מה הלאה, מה עושים עם הדברים, ואיך פותרים או מתקדמים. הרצון מעשי יותר והחשיבה פרקטית. זה מגיע על רקע השמש שנמצאת ביחסים קשים עם פלוטו, מה שמרמז על תוצאה קשה שקרתה, ביחסים או עניין כלשהו אחר.

15.10
להתעורר בבוקר למפגש ירח עם סאטורן, לכן נסבול מתחושה נמוכה, רצינית, או קשיים אופרטיביים. אך מרקורי בדרכו קדימה לעבר ונוס הנסוגה לקראתו. מתחיל ניסיון לדבר, לגשר, להידבר. עוד לא הכל נוכל לפתור עתה, אך ניתן להפחית מתחים. לפעמים זה סתם לשתף מישהו ולפרוק את מה שיש בלב.

18-19.10
מרקורי שלילי למארס (משפיע בין ה-16 ל-23 לאוקטובר). עצבנות גדולה. כעסים שלא כובשים, ובכלל אנחנו מעדיפים לדבר ולא להקשיב. מקולניות ועד מריבות. הירח שיעבור על מארס רק מגביר זאת, ואת המעורבות הרגשית שלא נותנת להתאפק. משם הירח יעבור להיבט חיובי לשמש ושלילי ליופיטר שנמצאים ביניהם בהיבט (מוחלש) זה לזו (semi-sextile). מרמז לא רק על חוסר איפוק בתגובה, אלא נכונות לפעול, באומץ או טיפשות. ימים עם מעט בקרה או בגרות. הכל יוצא בשצף-קצף.

מרקורי חיובי לנפטון במזלות מים. דמיון, שאיפות וחלומות גבוהים, אפשרי רומנטיים. טוב לאומנים, לבילוי תרבותי והאזנה למוזיקה. קל להתרגש. אבל במבנה הכוכבים הכללי, לא תמיד הכל מציאותי, או שהמרחק מהמציאות רק מכניס יותר מתחים על רקע הרצון הרך והרומנטי המתעורר, וחלקינו חשים אומללים במיוחד.

22.10
מרקורי בעקרב הרמוני לפלוטו שליט מזל עקרב. לא מניחים לדברים עד שמוצאים הסבר, ויש סיכוי להגיע לאמת. תובנות, העמקה, חקר וגילוי האמת. אך לא תמיד האמת שגילינו משמחת. בכל-זאת, זמן מצוין לחשוב לעומק או לפצח שאלה שמציקה לנו.

24.10
ונוס הנסוגה הרמונית לסאטורן (משפיע בין ה-20 ל-28 לאוקטובר). רואים יחסים באור מציאותי. לא תמיד אוהבים מה שרואים, מה שעלול ליצור סוף או תחושת "אין יותר" ועם זה צריך להסתדר (או שלא, ולוותר). מצד שני גישה מעשית וראיה ריאלית של היחסים, ובניית חוקים ברורים ומסגרת מקובלת.

השמש שעברה לעקרב עומדת מול אורנוס. לקראת ערב הירח עולה על אורנוס ומפעיל את המתחים של ההיבט חסר הסבלנות הזה. אירועים דרמטיים שמפתיעים, פיצוצים, ואימפולסיביות עד איבוד שליטה. מי שיושפע באופן חיובי, יוכל עתה לערוך שינויים שחפץ בהם, או שיסתגל למצב חדש יחסית בקלות.

26.10
עכשיו תור השמש להיפגש עם ונוס הנסוגה. מזרים אנרגיה להיבט החיובי שלה לסאטורן שהוזכר (קראו ב-24.10), ולשלילי לאורנוס שתיכף ידובר (קראו 31.10). יחסים ועניינים פיננסיים במוקד.

27-28.10
השמש הרמונית לסאטורן. מעשיות, יכולת לתפקד תחת החוקים והמגבלות. אחד עומד במשימה, ואחר חווה מגבלה. זמן תוצאה דה-פקטו (טובה או רעה).

29.10
מרקורי במפגש עם יופיטר. אופטימיות, חשיבה ותכנון בגדול. פתיחות וצמיחה מחשבתית. ביטחון עצמי, אך היזהרו, לפעמים הוא מוגזם ויהיר. זה הזמן בו אנחנו מקבלים אומץ לקחת סיכונים, וודאו שהם מחושבים.

31.10
ונוס הנסוגה מגיעה למעלת האפס בעקרב, והיא עומדת מול אורנוס הנסוג שעומד במעלת האפס בשור, טרם יחזור לטלה. איטיות הפלנטות הנסוגות מייצרת היבט ארוך מאד, כבר מה-25 לאוקטובר, ותימשך שבוע לתוך נובמבר. אך ביום זה מדויקת במיוחד, ומקבלת חיזוק ממרקורי שעבר למעלת האפס בקשת, ומייצר שיח מוחצן וקולני חסר טקט. בבוקר הירח עובר לאריה, ונמצא במבנהT  (טי) להיבט. אנשים מתעצבנים בקלות, ובלא פחות קלות גם מביעים זאת. פיצוצים, מריבות, לעתים משומקום. זהירות, נפתיע אפילו את עצמנו. עבור אחרים רע פיננסית.

רוצים להבין יותר את ההסברים? לדעת לקרוא מפה בעצמכם?
זה לא בשמיים! קורס ללימודי אסטרולוגיה בקרוב
-לחצו לפרטים-


אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל