050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – ספטמבר 2021

 

ספטמבר לובש חג, וכדאי להוציא את הבגדים הכי חגיגיים. כמו שהובטח, הם יעברו ללא סגרים, והאמת עם יחסית מעט הגבלות (בוודאי למחוסנים). כמו בכל שנה, בראש השנה תקבלו תחזית שנתית אישית לכם, לפי תאריך לידתכם. אך כדי לקבל תחזית אישית מדויקת, צריך לערוך אותה לפי פרטי לידה מלאים הכוללים לא רק תאריך לידה, אלא גם שנת לידה, שעת לידה, ומקום לידה. בכל זאת, התאמצתי לומר משהו שיהיה נכון לגביכם, ואולי יעזור לכם לנתב נכון יותר את התנהלותכם בשנה העברית הקרובה.

וספטמבר? הסיפור העיקרי של החודש נמצא בשליש האחרון שלו. קראו כבר עתה על ה-20, 22, ו-27 בחודש. מחד נסיגת מרקורי, מאידך אופטימיות. אז שימו לב שהאופטימיות אינה יתרה, ולא מובילה להתנהגות לא אחראית או מחושבת, ואז תקלות וטעויות נוסח מרקורי הנסוג. אבל אולי בחסות הנסיגה נשנה דעה, כשאנחנו עוברים להתרכז בחצי הכוס המלאה.

שנת הלימודים צפויה להיפתח כסדרה, אך לצערי זו החלטה שגויה. השילוב עם החג יביא לעליה לא זניחה בהדבקה של קורונה. לו המתינו כמה ימים, השמיים כבר מתבהרים (קראו על ההיבט של ה-2.9). עוד בתחזית אוגוסט צוין לכם ה-31.8 כתאריך שעלול להגביר תחלואה, וביום זה לראשונה חצינו את העשרת אלפים נדבקים (כמעט 11,000). מרכז ההשפעה בשמיים הוא ה-2.9, וימשך עוד כמה ימים לאחר מכן. ובכל-זאת אין צורך להיבהל מדי, בטח לא אם אתם מחוסנים בחיסון השלישי. לא נגיע למספרים מבהילים בחולים קשה, ובהמשך בכל זאת יירגע.

מיד בתום הנסיגה של מרקורי באוקטובר ייפתחו קבוצות ללימוד אסטרולוגיה למתחילים. קבוצת ערב בימי חמישי, וקבוצת בוקר בימי שלישי. כמו כל שאר הקבוצות שלי, הלימודים הם בקבוצות אינטימיות וקטנות, כי אסטרולוגיה לומדים ביחס אישי (אפילו אם אתם בזום). לכן מספר המקומות מוגבל. לחצו לפרטים.

קישורים חשובים : 

לפניכם הפירוט לימים, והוא מספר על מרכז האנרגיה, אך היא לא עניין של יום בודד. זכרו שההשפעה עשויה להיות גם בימים הסמוכים, ואף לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

2.9
מארס במולות לנפטון
. חולשה, חוסר אנרגיה וחוסר הצלחה. לעתים מחלה ממש, ואלו ימים של היתכנות להתגברות הקורונה בין היתר. משפיע מזה מספר ימים, וילווה לכמה ימים. אלו לא ימים שמתאימים למאמץ סיזיפי, לחד"כ, לעבודה שדורשת דיוק או כוח (לא מתמשך ולא מתפרץ), וצריך להיזהר מתקלות הקשורות במים וגז (כמו נזילות ברכב או בצנרת). יתכנו תקלות שקשה לאתר את המקור שלהן. היזהרו גם מאנשי מכירות, מטריקים ושטיקים, וכל מי שמנסה לסבן אתכם. ימים של יותר פשע (לרוב מתוחכם) ודו-פרצופיות. מצד שני אלו ימים של גמישות, ולכן ניתן להתפשר זה עם זה. ימים טובים ליצירה ואומנות, להשראה, דמיון ורעיונות המבוססים על כך.

4.9
ונוס ביחסים עם מארס ונפטון. ההשפעה של ההיבט לעיל (2.9) שעדיין מתקיימת, משליכה על מערכות היחסים שלנו. אפשר שאנו מוציאים בהן נחמה, ואפשר שהן לא מספקות, ואז הכישלונות עוברים להיות בינאישיים. אולי גילינו שמישהו לא היה גלוי, וזה כואב. סכנת אומללות, ומאידך אפשרות להרבה רומנטיקה. תלוי באיזה צד אתם, אבל הרבה רגש.

5.9
במרכז היום הירח מפעיל המון כוכבים: ונוס, מארס, יופיטר, נפטון ופלוטו. מדגיש את כל השפעות ההיבטים בימים סביב. זה הרבה מהכל: רגש, מערכות יחסים, ערמומיות, גמישות, דמיון, השראה, רומנטיקה או אומללות. הדרך להסתדר בימים אלה היא דרך החלון, לא ישיר ולא עם האגו. הדרך היא ברוך או מניפולציה. ולפעמים הדרך היא לוותר (זה בסדר לוותר, אפילו חוכמה או אצילות). שמרו על הבריאות, אל תתעייפו מדי בהכנות לחג. הפעם זה עלול לגבות מחיר, ויש פחות אנרגיה.

6.9
חג שמח! ויהיה! ונוס ומארס ביחסים עם יופיטר ופלוטו. עומק רב ברגשות, עד כדי כפייתיות. אך בהחלט אפשרית שמחה רבה. פשוט זכרו לא להעצים כל עניין או רגש שלילי (הוא כנראה פחות חשוב ממה שאנחנו נוטים לעשות ממנו). קשה לשחרר כשנתפסים למשהו, וזה רע אם המחשבות שליליות. העבירו נושא אם מישהו נתפס, ויהיה גם הרבה חיובי להתרכז בו. האווירה הכללית שמחה אחרי לחצים שהיו לפני החג. החדשות הטובות הן שגם האנרגיה חוזרת אלינו. ומומלץ לעשות משהו בחג עצמו. ימים של אנרגיה לצד תעוזה.

התחזית השנתית לפי תאריכי לידה
לחצו על התמונה

7.9
שנה טובה! כן כן, אסטרונומית השנה נכנסת רק כמה שעות לאחר ערב החג, למעשה בשעה 03:52 לפנות בוקר בדיוק. זהו מולד הירח שמתחיל את השנה, והפעם בהיבט הרמוני לאורנוס. מרמז לנו על שנה של שינויים חיוביים ותזוזה קדימה. או לפחות הימים הנוכחיים מאפשרים לפעול, ואולי אפילו לעשות שינויים רצויים. זהו חג של עניין, וניתן לעשות משהו כייפי או חדש. צאו מהכורסה, וצאו מקופסה.

10.9
מרקורי ואורנוס ביחסים. מחשבות קופצות או תקריות. לפעמים אלו רעיונות חדשים, השאלה אם הכל ישים. יתכן פיזור דעת. הימנעו מאמירות אימפולסיביות או החלטות נמהרות. אולי לא חשבנו עד הסוף, או לא קלטנו נכון את הסיטואציה.

13-14.9
השמש מתייצבת ממול נפטון, ובליל יום שני הירח ביניהם מדגיש את הדברים. בהחלט יתכנו חלומות מעניינים באותו הלילה, מלאי דמיון וקצת משוגעים. אבל גם ביום אנחנו קצת כחולמים. וודאו שאתם מחוברים למציאות. לפעמים המציאות קצת מאמללת, והיא גורמת לנו לשקוע לתוך תוכנו. לא זמן טוב לעבודה מאומצת או מדויקת. נטייה לאבד כוח, ולפעמים לחלות. זמן טוב לבקש סליחה לפני כיפור, או להתחיל בחשבון-הנפש. אבל לא כל מי שמבקש סליחה עתה באמת מתכוון לזה. זמן גם של דו-פרצופיות, ויהיו כל מיני נוכלים שמנצלים את האווירה לתרגילים מלוכלכים. היזהרו מרמאים.

15.9
ערב כיפור באווירה רצינית של חוקי החג ורוחו. נטייה להתבודד ולחפור בנפש פנימה. מחשבות על צדק וערכים. לעתים מחשבות אובססיביות במהלך החג.

16.9
שמש הרמונית לפלוטו וביחסים עם יופיטר. כיפור בספירה הגבוהה, ולעתים בצורה כפייתית. עומק לצד כוח והתמדה. חושבים מה רוצים, לאן מכוונים, ורצים למרחקים ארוכים. זמן מחשבות גבוהות והתרוממות רוח.

17.9
ונוס שלילית לסאטורן. הכובד של כיפור לא מתפוגג. עבור אלה שבילו בחג, זו חזרה לא כיפית לשגרה. שישי רציני, ולעתים מערכות היחסים שלנו צוננות. אולי מרבים בדרישות הדדיות, ויתכן אלמנט ניכור. נטייה לחוש או לחשוב פסימי, אך לעתים יש דווקא החלטה לקדם דרג יחסים. לרוב גם זה בגלל עודף רצינות, ואולי פחד להיות לבד. רבים חשים לבד (גם אם פיזית אינם לבד). זה מלווה במיוחד מהערב שלפני (או שהיה לילה כזה).

18.9
ירח מפגש יופיטר. בשבת משהו משתחרר. לפעמים אלו הלחצים שספגנו שמוצאים דרכם החוצה, ולפעמים הכבדות היא שמשתחררת. הזדמנות לשנות אווירה.

מרקורי ביחסים עם נפטון. נטייה שלא לחשוב בהיגיון או קשיי תקשורת.

20-21.9
סוכות שמח! מרקורי הרמוני ליופיטר (וגם פלוטו מעורב). בלילה בין התאריכים מדויק, אך זהו היבט ארוך במיוחד בגלל האטת מרקורי לקראת נסיגה. מתקיים בין ה-17 בספטמבר ועד ה-6 באוקטובר. זהו היבט שמח, אופטימי, של חשיבה מתקדמת ופרספקטיבה מתרחבת. טוב לקבלת החלטות, לתכנון עתיד, ללימודים, לנסיעות, ולשיחות מפרות או חיוביות. הראש חכם ועמוק, ההבנה גבוהה, הרעיונות באים, והתקשורת משתפרת. אם החזקנו קודם בדעה שלילית, זה הזמן בו נתחיל לראות את חצי הכוס המלאה. ובכל זאת לא מומלץ לקבל החלטות חשובות מדי אחרי תחילת נסיגת מרקורי, או בסמוך אליה. גם הטוב שנראה עלול אח"כ להשתנות.

היבט זה מתקיים בד בבד עם ההיבט החשוב של ה-22.9 לאורך מרבית התקופה. קראו גם אותו.

22.9 בשעה 22:21
השמש תעבור לאזור שמיימי מאזניים. תינוקות שייוולדו עד השעה 22:20, הם בני מזל בתולה, ואלו שייוולדו החל מ-22:21, הם בני מזל מאזניים. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר. זהו יום השיוויון הסתווי, בו השמש מחלקת את אורה שווה בין כדו"א צפוני לדרומי, ויש 12 שעות אור, ו-12 חושך. תחילת הסתיו הרשמי.

מרקורי שלילי לפלוטו  (ויופטר מעורב). מתקיים בין ה-18 בספטמבר ועד ה-5 באוקטובר. כל מה שנאמר לעיל ב-20-21.9 מתקיים, כי ההיבטים מקבילים. פלוטו מכניס המון עומק, יכולת מחקרית, ורצון להבין שורש כל דבר. לפעמים זה להציק מדי למישהו, לחפור לו, לקנא, או לבקר. יש אלמנט של עליונות מוסרית (בחסות יופיטר), ואנחנו מתקשים לשחרר מישהו שטעה (או שהוא לא משחרר אותנו). הימנעו מצדקנות, ומלהיכנס לשני לנשמה. מאידך זהו זמן מצוין לפיצוח של דברים, ללימודים, להבנה עמוקה, למציאת שורש ופתרון תעלומות. מעולה לחוקרים, ואולי נזכה לפיצוח כמה תיקי משטרה, או פריצות דרך מדעיות. נראה גם יותר פנאטיות דתית או רעיונית אחרת.

23.9
ונוס ואורנוס במולות. כל מה שבין ריגושים לפיצוצים. הצורך הוא לשבור שגרה, וזה מצוין אם ניתן. צאו בערב או בליל שישי למסעדה או בילוי אחר. קל להתרגש ומחפשים חוויות. כשלא מוצאים, אז מפתחים מריבות (לפעמים פשוט משעמום). מתחים שנצברו במערכות יחסים פורצים ברגע לא צפוי. זה הזמן להזכיר "עצרו את הסוסים!", או לחילופין ללכת לגנוב סוסים עם חבר קצת משוגע. תלוי בקונטקסט. קראו גם על מחר:

24.9
הירח מפעיל את היבט יום קודם. שימו לב לשלוט על הלשון (או הידיים) בזמן הקידוש. מומלץ בילוי עם חברים שנהנים, אך לא ניסיון לסדר בעיות ביחסים.

25-26.9
מארס הרמוני לסאטורן. עבודה יסודית, אחראית, ואנו נוהגים תוך משמעת עצמית. אמנם לא רצים מהר קדימה, אבל יש תהליכי בקרה וסינון חשובים. יכולת לעבוד יחד, לשתף פעולה עם הזולת, ולקדם תוכניות בהגינות ושום שכל. התנהלות בוגרת. משפיע בכל הימים סביב.

27.9 בשעה 08:11 בבוקר
מרקורי מתחיל בנסיגה רשמית.
הנסיגה תימשך עד ה-18 באוקטובר. שיבושים ותקלות, דעות מתחלפות ואינן יציבות, ויש להימנע מהחלטות. משפיע גם כ-5 ימים לפני ואחרי מועדי הנסיגה הרשמיים (בתהליך הדרגתי). אבל חשוב לומר שהתחלות חדשות, כמו גם קניות, ניתן לבצע מיד מרגע ההתיישרות. ה-19.10 יהיה יום מצוין לכל דבר חדש! עד אז המתינו בסבלנות. אני למשל פותח קורס ללימודי אסטרולוגיה למתחילים. גם לכם כדאי להתחיל ללמוד ביום זה 🙂 לחצו לפרטים. לקריאת פוסט מפורט שמספר ספציפית על הנסיגה הנוכחית לחצו כאן.

29.9
ונוס הרמונית לנפטון. רוך, רגש, ויוצא הצד הזולתי שלנו. נכונות לסייע ויכולת להקשיב. רומנטיקה ואהבה מכל סוג. מצוין לאומנות ויצירה. דמיון והשראה. יום לים או פינוק עצמי, פחות לעבודה תובענית או שחורה.

29-30.9
שמש הרמונית לסאטורן. יכולת הכלה, ועל רקע ההיבט לעיל זה רצוי כשזו עבודה וחובות הכרחיות. מסתדרים עם מגבלות, מקדמים בזהירות מהלכים, וחלקנו יקבל על עצמו אחריות נוספת.

30.9
ונוס שלילית ליופיטר. צורך לבלות, להתבדר, ויכולת ליהנות. אווירה פתוחה ומשתפת, אבל בעיקר רצון להשמיע או לבלוט. מומלץ בילוי של חמישי בערב, יהיה כייף.

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

אאחל לכם חודש טוב !

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל