050-7881995

תחזית שנתית תשפ"א

אם התכוונת להגיע להגיע לתחזית העדכנית לתשפ”ב (2021/22), לחץ כאן

תחזית 12 המזלות תשפ"א (2020-21)

הקדמה וטיפ:

מי שעוקב אחרי יודע שאני עקרונית מתנגד לתחזית עפ"י סימן המזל. הסיבה היא שהמפה האסטרולוגית של כל אחד מאיתנו הרבה יותר מורכבת מהמזל שלו, שהיא חלוקה ראשונית וגסה ל-12. לכן תחזית כזו תתקשה לדייק. סימן המזל נקבע אך ורק לפי מיקומנו בזמן הלידה ביחס לשמש, וגם זה מתחלק ל-30 חלקים נוספים בתוך כל מזל. אך בנוסף קיימים עוד כוכבים ואלמנטים רבים נוספים במפה (קו האופק, רום שמיים בתים אסטרולוגים ועוד..), היבטים שהכוכבים השונים יוצרים זה לזה ועוד. כל אלו מחושבים לפי תאריך לידה מלא, הכולל שנת לידה, שעת-לידה, ומקום לידה.

בכל-זאת השתדלתי לתת לכם תחזית כללית (אך כמובן חלקית ביותר) שנשארת מהימנה לשנה החדשה, כשאני משתמש במתודה שונה מהמקובל בעריכת תחזיות. זכרו, לתחזית מקיפה מדויקת ופרטנית יש לערוך מפת לידה אישית מלאה, שמתחשבת בכל הפרמטרים במפה. לפניכם טיפים חשובים לפני קריאת התחזית עצמה. טיפ נוסף תמצאו בסוף המאמר.

טיפ 1:

בכל שנה המעבר ממזל למזל מתרחש ביום קצת אחר, או בשעה אחרת באותו היום. למשל בשנה שעברה מזל מאזניים נכנס ב-23.9 בשעה 10:51 בבוקר. לכן מי שנולד ב23.9.19 ב-10:50, הוא בן מזל בתולה. ומי שנולד ב-10:51 הוא כבר בן מזל מאזניים. וזה משתנה בכל שנה! השנה מזל מאזניים נכנס בכלל ב-22.9.20 בשעה 16:31. התפתחות האסטרונומיה מאפשרת לנו היום לחשב את המעברים בין המזלות בצורה מאד מדויקת בכל שנה. מי שלא בטוח איזה מזל הוא, מוזמן לשלוח לי הודעה אישית, ואבדוק לו (ללא תשלום).

טיפ 2:

עזרו לכוכבים! מטרת התחזית היא להכין אתכם כיצד לנהוג נכון יותר בזמן המדובר. אין הכוונה להפחיד או לפתח ציפייה. נצלו זמנים טובים ועזרו לכוכבים (דברים לא בהכרח יקרו מעצמם), והגנו על עצמכם בזמנים בעייתיים (ואלה יעברו יותר קל). הכל צפוי והרשות נתונה.

טיפ 3:

עזרו ליקיריכם. שלחו התחזית למי שאתם חפצים ביקרו. ניתן לשלוח בוואטספ, מייל, פייסבוק, או טוויטר ע"י שימוש באייקונים שבתחתית המסך.

טיפ 4:

התחזית נעשתה עפ"י מידע כללי ביותר ולא מפה מלאה. לכן יתכנו השפעות מנוגדות במפה האישית של כל אחד. בכל-זאת, המתואר יהיה לרוב נכון לפחות במידת-מה ובחלק מהזמן שתואר.

טיפ 5:

שמרו התחזית! היזכרו בה בזמנים הרלוונטיים אליהן היא מתייחסת עבורכם ועבור יקיריכם. התחזית תהיה פתוחה ונגישה כאן באתר כל השנה!

טיפ 6:

כל ראש השנה עברי אני מעלה תחזית אישית עבורכם. כל תחילת שנה אזרחית אני מעלה תחזית למדינת ישראל. למעבר לתחזית עבור ישראל ב-2020, לחצו כאן.

טיפ 7:

בדקו לא רק את עצמכם, בדקו מה נכתב על תאריך הלידה של יקיריכם, ושתפו אותם.

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח את התחזית לחבר או שתף באמצעות:

 

מזל טלה

טלה שנולדו עד ה-25 במרץ צריכים לנצל את הזמן שלקראת סוף השנה, ומהלך ינואר 2021 לקידום מטרותיכם. כשהתחילה הקורונה תפקדתם בבגרות, וזה סייע, אך סוף דצמבר 2020 או ינואר 2021 יביאו נסיבות נוחות. זה יכול לתת הצלחה משמעותית, כזו שיש בה גם אחריות ונעשית במאמץ, וגם עם מזל.

ילידי 26-27 במרץ יחושו שהחורף מכריח אותם להתעסק עם עניין לא נוח. זה יכול להיות פסיכולוגי, פצע פנימי, או שזה פצע חיצוני. יתכן שזה קשור למשהו מהעבר (לפעמים הרחוק) ששוב חזר להציק. פצע פתוח או כזה שנפתח, וצריך לחוות את הכאב. אך תיתכן התמודדות טובה או משהו חיובי אחר בינואר או תחילת פברואר 2021, וממילא באביב חולפת האנרגיה הזו, ולא בהכרח שזה משהו משמעותי מדי.

ילידי 28-29 במרץ כבר התעסקו (או מתעסקים עתה) עם עניין לא נוח. זה יכול להיות פסיכולוגי, פצע פנימי, או שזה פצע חיצוני. יתכן שזה קשור למשהו מהעבר (לפעמים הרחוק) ששוב חזר להציק. פצע פתוח או כזה שנפתח, וצריך לחוות את הכאב. יתכן ששוב העניין יצוף בתחילת האביב (סביב מרץ-אפריל 2021), או שזה יהיה עניין פצוע אחר. אך הפעם זה נקודתי וקצר.

ילידי 30-31 במרץ יחושו שאביב 2021, ושוב סתיו 2021, מכריח אותם להתעסק עם עניין לא נוח. זה יכול להיות פסיכולוגי, פצע פנימי, או שזה פצע חיצוני. יתכן שזה קשור למשהו מהעבר (לפעמים הרחוק) ששוב חזר להציק. פצע פתוח או כזה שנפתח, וצריך להתמודד ולחוות את הכאב.

ילידי 1-3 באפריל יעברו תהליך מבגר החל מיום-ההולדת (בעיקר בין אפריל ליולי 2021). יתכן שזה בגלל אחריות שאתם מקבלים, קידום, או פשוט התנהלות ממושמעת ושקולה יותר שלכם. נצלו לעשייה מאוזנת, ומימוש תוכניות באופן ריאלי. זה זמן שאומר לכם שאתם כבר ילדים גדולים.

ילידי 4-5 באפריל צריכים לשים לב לנובמבר הקרוב (2020). זהו חודש מאד אנרגטי אך אימפולסיבי, ולכן יתכנו מהלכים לא שקולים. לפעמים זו גם בחירת המילים. אתם אגרסיביים יותר, חסרי טקט או סבלנות, וזה עלול לקלקל. היזהרו גם פיזית ושמרו על הבריאות. אתם מלאי ביטחון ורוצים לפעול, אך ההמלצה לא לעשות-כן לגבי פעילות שהיא חדשה לחלוטין לפני אמצע נובמבר (כשכוכב מארס מתיישר מנסיגתו). זה לא הרבה לחכות, וכדאי, למרות שאין לכם בחודש זה הרבה סבלנות.

ילידי 6 באפריל צריכים לשים מאד לב לקצוות של נובמבר הקרוב (כלומר גם למחצית השנייה של אוקטובר ולראשונה של דצמבר 2020, ובהחלט יתכן שגם כל נובמבר שביניהם). זהו זמן מאד אנרגטי, אך אימפולסיבי, ולכן יתכנו מהלכים לא שקולים. לפעמים זו גם בחירת המילים. אתם אגרסיביים יותר, חסרי טקט או סבלנות, וזה עלול לקלקל. היזהרו גם פיזית ושמרו על הבריאות. אתם מלאי ביטחון ורוצים לפעול, אך ההמלצה לא לעשות-כן לפני אמצע נובמבר (כשכוכב מארס מתיישר מנסיגתו). זה לא הרבה לחכות, וכדאי, למרות שאין לכם בזמן זה הרבה סבלנות.

ילידי 7-9 באפריל צריכים להיות יותר זהירים בחודש פלוס הקרוב (עד סוף אוקטובר 2020). הנטייה להגזים, להיות בטוחים מדי בעצמכם, או להמר ולהסתכן. לפעמים זה אגו או יהירות, ולפעמים זו התנהגות אימפולסיבית או קיצונית שלא מתחשבת במגבלות. יתכן שזו אופטימיות לא זהירה, או הערכה עצמית מוגזמת. במחצית השנייה של אוקטובר 2020 אתם יוצאים לפעולה. אבל זה יכול להיות עם קשיים, עצבים, או לא מספיק מחושב. במקרים מסוימים אלו קונפליקטים או בעיות פיזיות (שמרו על הבריאות).

ילידי 10-11 באפריל צריכים להימנע מפעילות מסוכנת באמצע אוקטובר 2020. זה זמן אנרגטי, אך לא טוב להתחלות, והוא מאופיין בביטחון יתר, אגו או עצבים. אין לכם סבלנות למה שמעכב, וזה נמשך גם לאחר מכן. בנוסף, אם ביוני 2021 אתם משנים דעה, או מחשבים מסלול מחדש, חכו ליולי להכרעה סופית או ביצוע. תנו זמן לתהליך.

ילידי 12-14 באפריל עברו שנה מטלטלת שעדיין נמשכת, או שזה מתחיל בקרוב. החורף הקרוב ממשיך או משלים את המהפכות בחייכם, וזה זמן לשינויים בסיסיים. הם לא זורמים נוח, אבל לא ניתן ממש לחמוק מהם, והתהליך הכרחי. החדשות הטובות הן שבאביב של 2021 רוב הדרמות כבר מאחורי רובכם. אך בעוד שנה מהיום (סתיו 2021) יתכן ושוב יש עניינים ברמה מסוימת. אם כן (לא בהכרח), רוב הסיכויים שהפעם זה סיבוב אחרון וקצר יותר.

ילידי 15-18 באפריל לא נמצאים בתקופה פשוטה. עכשיו זמן שיא של מתחים ועצבים, של קשיים ומכשולים. לאחד זה בריאות ואחר יחסים, עבודה או פיננסי. אתם מנסים לדחוף בכל מחיר ולא הולך. להתגבר אך קשה. את חלקכם זה הוריד בקיץ (2020), ומצב-הרוח לא בשמיים. זה מלווה גם בחודש-חודשיים הקרובים (לפעמים ביתר-שאת), ומאידך תהיה לכם פחות ופחות סבלנות. אל תתעקשו על מה שלא הולך. חכו לסוף השנה האזרחית (2020), הקלה מובטחת.

ילידי 19 באפריל ועד סוף המזל צפויים לדצמבר (2020) לא נוח. אך זה נקודתי וקצר, ועד סוף החודש תבוא הקלה לרובכם. השתדלו רק לא לכוון משימות ודברים חשובים לזמן זה, כי נזק שנעשה יכול להימשך גם אח"כ. לא הולך, ועדיף לא להתעקש. ככל שתנסו להתנגד, כך יגדל הכישלון. שמרו על הקיים ועצמכם.

 

מתלבטים לגבי דילמה/החלטה?
קבלו פיתרון באמצעות כלי ייחודי


 

מזל שור

שור שנולדו עד ה-24 באפריל צריכים לקחת בחשבון קושי נקודתי (אך שעלול להיות משמעותי במקרים אחדים) לקראת סוף השנה (2020), או בינואר 2021. כשהתחילה הקורונה לחלקיכם היה מאד קשה או מגביל. עם או בלי קשר לתהליכים שהיו אז, קחו בחשבון שסוף דצמבר או ינואר 2021 יעמידו נסיבות פחות נוחות, אך בצורה יותר נקודתית. ובכל-זאת זה עלול להרגיש משמעותי.

ילידי 25-26 באפריל יתעוררו מרביצתם בינואר 2021. בהתחלה מקבלים דרייב וזה מניע לפעולה, או שסתם הביטחון העצמי והחיוניות עולים. בשלב השני (יתכן עוד בינואר או שבפברואר לכל המאוחר) אתם קצת נעצרים. אולי נכנס חשש, ואולי משהו מגביל. מראש את תפעלו באופן ספקולטיבי או מוגזם. לכו רק על הבטוח כפי שאתם יודעים לעשות. זכרו שהגזמות יכולות להיות מכל סוג, כמו עקשנות מוגזמת, או צדקנות מוגזמת, או התלהבות מוגזמת, וכן הלאה.

ילידי 27-30 באפריל נמצאים בתקופה סוערת. חלקם ממש לאחרונה וחלקם מאז תחילת הקורונה. וזה מלווה ביתר-שאת עד האביב הקרוב (2021). זה זמן של שינויים בחיים, שאולי החלו ואולי עוד יתחילו. היזהרו מהתנהגות נמהרת לא מחושבת, אימפולסיבית, מאירועים לא צפויים, ופיזית מפציעות או בריאות שנפגעת. לפעמים במקום סוער שלילי זה מסעיר לחיוב, אך אתם לא אוהבי הפתעות, ואלו לרוב שליליות. אז מקפידים להיזהר, ועוברים ללא נזקים משמעותיים, מעבר למתחים ועצבנות בה כבר חשתם. אך לרבים זו תקופת מהפך בחיים. אי-אפשר לשמור על השגרה הקיימת, ולכן כדאי לעזור לשינויים, לשלוט ולכוון אותם בכיוון הרצוי לכם, ולא להתעקש על שימור מה שלא ניתן לשמר. רבים יעשו שינויים בצורה לא נכונה (כמו מרדנות, נמהרות, חוסר סבלנות, קיצוניות), ואחרים יספגו (וגם זה לא נכון). אלה גם אלה (המתמרדים או הסופגים) יתמודדו עם תוצאות ולחצים לא נוחים בעוד שנה מהיום (קיץ-סתיו 2021).

ילידי 1-3 במאי צפויים לתקופה פחות יציבה באביב-קיץ של 2021. יתכן אירוע מפתיע שיוצר שינוי, או סתם חוסר מנוחה פנימי ודחף לעשות שינוי (או סתם למרוד ולהתעקש). בהרבה מקרים מדובר באביב (2021) שנותן תחושת מגבלה מאד גדולה, ודוחף לעריכת שינויים על רקע קושי. מכאן שיתכן שהשינוי חיובי ודרוש, אך צריך להיזהר מצעדים נמהרים ואימפולסיביים. ובהרבה מקרים מדובר בקשיים שמכריחים לשנות או גורמים לחיים להשתנות. אתם לא אוהבי הפתעות, ולכן לוקח לכם זמן להתרגל. גם אם אין שינוי, זו לא תקופה של שלווה. לכן שינוי יכול רק להידחות, אך מתישהו בהמשך יפרוץ. זאת כיוון שבמיוחד באביב 2021 מאד לא נוח. באביב לא הולך ולא מומלץ להעז, אך לאחריו כדאי לחשוב על שינוי, ועל עריכתו בצורה נכונה ולא אימפולסיבית.

ילידי 4-5 במאי צפויים לתקופה פחות יציבה בקיץ של 2021. יתכן אירוע מפתיע שיוצר שינוי, או סתם עקשנות מרדנית, חוסר מנוחה פנימי, או דחף לעשות שינוי. לפעמים השינוי חיובי, ובוודאי כדאי לכוון לכך (אך צריך להיזהר מצעדים נמהרים ואימפולסיביים), ובהרבה מקרים מדובר באירוע לא נוח. אתם לא אוהבי הפתעות, ולכן לוקח לכם זמן להתרגל. גם אם אין שינוי, זו לא תקופה של שלווה.

ילידי 6-7 במאי צריכים לשים לב לשבוע השני של פברואר 2021. אתם יותר עצבניים או נחושים לפעול. שימו לב לגבול הדק בין אסרטיביות לאגרסיביות. היזהרו גם פיזית, כי הנטייה תזזיתית או פזיזה. יתכנו קונפליקטים עם אחרים, ואתם לא סלחנים למי שמתנגד לעמדתכם. מצד שני כדאי לא למהר להסיק מסקנות, הראש שלכם מבולבל, מלא ועמוס, וזה זמן שיותר מתאים לחישוב מסלול מחדש.

ילידי 8-11 במאי נמצאים בתקופה רכה יותר. יש שיתאהבו חזק או כבר התאהבו, יש המתחברים לצד יותר רוחני או אומנותי, ויש שסתם יפחיתו ממידת החומריות או החשיבות שהם נותנים לצד זה (בניגוד לאופייכם), ויש מקבלים את הקורונה יותר קל. כרגע אתם בצד המצליח ודברים יותר מסתדרים. גם אלו שחווים בעיות מסוימות, מוצאים פינות נחמה לא מבוטלות. זה מודגש עתה, וילווה חזק גם באוקטובר 2020, אך כל החורף שלפניכם כולו מוציא את הצד הרך שלכם.

ילידי 12-13 במאי עברו כבר תקופה מאד מקדמת ומצמיחה בשנה שקדמה. פעלתם בהתמדה ויעילות, סבלנות ונחישות. עכשיו הוא השלב בו ניתן להשלים תהליכים, או ליהנות מפירותיהם. גם מי שהתמודד עם בעיות, עשה זאת בהצלחה רבה. נצלו גם את אוקטובר-נובמבר 2020 להשלמת הבנייה בחיים. בנייה יכולה להיות קריירה, בית, יחסים, או כל מטרה אחרת.

ילידי 14-15 במאי נמצאים בתקופת בנייה. 2020 כן נתנה (ותמשיך לתת) לכם כושר התמודדות נפלא עם המצב. לכן גם אם יש בעיות התמודדתם היטב, כמו גם עם הקורונה, ובטח בלי להישבר. לרובכם קרו דברים טובים (או גם דברים טובים), וזה זמן קידום בחיים (בין אם זה קריירה, בית, יחסים, או כל מטרה אחרת). כדאי לנצל את מה שנשאר מהשנה (2020) לקידום מטרות. גם ב-2021 עוד תיהנו מהאנרגיה הזו במידת-מה, ובעיקר בסתיו.

ילידי 16-18 במאי התנהגתם "כמו שצריך" כשהקורונה פרצה, ומאז השנה שלכם יחסית בסדר. כלומר גם אם יש בעיות, יש התמודדות אחראית. אך לרבים קרו גם דברים טובים. השנה שלפניכם ממשיכה זאת, ותביא בנייה (בעיקר באביב 2021). כרגע אתם מתנהלים בשיקול-דעת ואחריות, בבגרות, משמעת-עצמית, וסבלנות. זה מלווה את החודשים הקרובים, ויביא פירות בין סוף נובמבר ועד אמצע דצמבר 2020 לכל המאוחר (או שזה סתם תהיה תקופה טובה יותר, של ביטחון עצמי ונינוחות). שווה להתאמץ אקסטרה כבר עכשיו (ספטמבר עד נובמבר 2020), ולכוון מטרות לשם (ונראה שתוכלו).

ילידי 19 במאי ועד סוף המזל צפויים לדצמבר 2020 חיובי מאד. אם יש מטרות, כדאי לכוון את יישומם לשם. זה זמן שיכול לקדם הן מהלכים רציניים, וגם קלילים. הוא שילוב של שיקול-דעת זהיר עם הרחבה אמיצה. תיתכן קבלת אחריות שמבטאת הצלחה. זה יכול להיות תפקיד בעבודה, מיסוד קשר, או קניית בית. לפעמים זה זמן שדורש מאמץ, אך הוא מצליח ומשמח. הוא יהיה חיובי גם למי שלא ינצל לעשייה משמעותית, ולמי שיש בעיות, הוא עוזר בהתמודדות טובה איתן.

 

מזל תאומים

תאומים שנולדו עד ה-23 מאי צריכים לנצל את סוף השנה (2020) או תחילת 2021 לקידום עצמי. זה זמן שנותן הצלחה או לפחות נסיבות נוחות. כזו שיש בה גם אחריות שנעשית במאמץ, אך גם עם מזל. באופייכם לפעמים אתם מתפצלים, אך בזמן זה הדברים יכולים לעבוד בסנכרון. אפילו חגיגות ליל השנה החדשה עשויות להיות כייפיות. לעומת-זאת בין מאי ליולי 2021 עליכם לשמור לא להתפצל, לא להגזים, ולא לקבל על עצמכם יותר מדי משימות. אבל גם חודשים אלו ירגישו חיוביים לרובכם, או לפחות יתנו ביטחון עצמי ואופטימיות (רק שלפעמים היא תהיה מוגזמת).

ילידי 24-26 במאי צפויים לינואר 2021 חיובי. אתם מקבלים תחילה זריקת עידוד (כמו ביטחון עצמי פנימי שעולה, או הזדמנות חיצונית שנוצרת, משהו בעדכם שקורה או אופטימיות והרחבת פרספקטיבה). ונראה שאתם מנצלים זאת באחריות, ומגיעים לתוצאה מעשית טובה, או שפשוט מתנהלים באופן בוגר ושקול, עם סבלנות ומשמעת עצמית (שבאופייכם לעתים חסרות). כוונו מטרות לזמן זה.

ילידי 27-28 במאי נהנים מביטחון עצמי מתחזק או הזדמנויות ממשיות בינואר 2021, והם עשויים להביא תהליך התקדמות מעשי, שקול ובוגר בפברואר 2021. אולי קיבלתם איזו הזדמנות, ואתם לוקחים אותה ברצינות. או שסתם ינואר מייצר אופטימיות, שמח, או שמשהו מסתדר בו, ופברואר מתאפיין במשמעת עצמית, בגרות, או קידום ואיזון, בלי בהכרח שיש קשר בין האנרגיות השונות.

ילידי 29-30 במאי יתנהלו בשיקול-דעת, אחריות ובגרות בקיץ-סתיו 2021 (בעיקר אוגוסט עד נובמבר). לכן זה זמן שיכול לקחת אתכם קדימה, אבל בצעדים קטנים וזהירים, ותוך השקעה. לא תמיד אתם סבלניים באופייכם, אך בזמן זה כדאי יהיה להשקיע לטווח הארוך, ונראה שתוכלו. ואם אתם מתמודדים עם קשיים בזמן זה, אז אתם עושים זאת היטב.

ילידי 31 במאי צריכים לנצל את חודשים מרץ, יולי ואוגוסט 2021 לביצוע וקידום תהליכים שדורשים משמעת עצמית וסבלנות. זמן זה מגייס אותן, וניתן לפעול תוך בגרות, אחריות ושיקול-דעת, ולכן גם לקדם מטרות בצורה מאוזנת ומדודה, או להתמודד היטב עם בעיות.

ילידי 1-4 ביוני ברובם כבר הרגישו הקלה בשנה שחלפה, וזה אחרי שנים ארוכות של קשיים ובעיות לא פשוטות. אולי היו קשיים ביוני-יולי 2020 (כמו פיננסים או ביחסים בינאישיים וכו'), אבל זה לא דומה לדברים המתמשכים שעברתם שנים (ולפעמים רק התוצאה הסופית שלהם). החדשות הטובות הן שבאביב-קיץ 2021 אתם מאד מתאזנים. יש יכולת לקדם את עצמכם עם גישה אחראית ושקולה, ועמידה בלחצים. נצלו זמן זה לזרוע את הזרעים (גם אם הפירות יגיעו רק בהמשך בחלק מהמקרים).

ילידי 5-7 ביוני התעוררו מאשליות בשנה שחלפה, או שפשוט הבינו שהציפיות שלהם היו גבוהות מדי. נראה שנאלצתם להתמודד עם חוסר הצלחה או חוסר דרך נכונה שרובו היה בשנה (או יותר) שלפני האחרונה. לכן לרובכם כבר הייתה הקלה ב-2020 (בניגוד לרוב האנשים). סביב נובמבר 2020 (ויתכן קצת לפני ואחרי) אתם נחושים לפעול. הביטחון העצמי גובר, ואתם רוצים לממש תוכניות (או לפחות סתם אנרגטיים). בדברים חשובים, ובעיקר כאלה שהם פעילות חדשה, כדאי יהיה להמתין לאמצע נובמבר 2020 לפני שאתם מבצעים (עקב נסיגת מארס). זמן חיובי נוסף יתכן בחציו השני של פברואר 2021 או תחילת מרץ.

ילידי 8-11 ביוני נכנסים לחורף לא נוח. יתכנו אכזבות או כישלונות, ואולי טיפחתם קצת אשליות בעבר, ומגיע זמן ההתפכחות. גם עתה (קיץ-סתיו 2020) יתכן ביטחון עצמי רב מדי וזה מסוכן, ולא כל מה שנוצץ הוא זהב. הימנעו מסיכונים וספקולציות, ואל תתפזרו. אין הרבה כוחות, וצריך לחשוב בגישה משָמֶרֶת. שמרו על הבריאות ועל דרך הישר, שכן אלו עלולים להיות החוליה החלשה בחורף הקרוב. מאחוריכם כבר כמה שנים לא קלות, אך בהמשך 2021 יבוא שיפור לרובכם.

ילידי 12-13 ביוני כבר חוו בעיות. תקופת פריצת הקורונה ערערה יציבות בחייכם, והתקשיתם לצפות קדימה או לראות את המציאות נכוחה. לכן קיימת סכנה שאתם עושים שגיאות גדולות, וההמלצה בשנה הקרובה היא פשוט לשבת בשקט. להימנע מספקולציות, ולשָמֶר את הקיים. במקרים מסוימים דברים מתאדים מחייכם (יחסים, רכוש, כסף, בריאות, או כל דבר אחר). עבור חלקכם הזמן הנוכחי (סתיו 2020) הוא משברי, ועבור כולם ההמלצה לא לזעזע את המערכת בכל השנה הקרובה.

ילידי 14-16 ביוני נמצאים בתקופה מאד לא נוחה כרגע (קיץ-סתיו 2020). או שהיא (רק) מאד מכבידה, מלחיצה ומגבילה, או שהיא ממש משברית ומטלטלת, או שניהם (משבר שמכביד). השנה שלפניכם (תשפ"א) תביא שינויים יסודיים בחיים (אם טרם קרו, ואולי גם בנוסף). לכן צריך לקחת בחשבון שדברים חייבים להשתנות, וזה יבוצע לעומק. לפעמים השינוי הוא גם אישיותי, ואולי בגלל חוויות משמעותיות שקורות לכם. לא ניתן לחמוק, וצריך אורך-רוח.

ילידי 17 ביוני חשים כרגע מחנק גדול (יתכן בין אוגוסט לנובמבר 2020). אולי בגלל הסגר, ואולי יש נסיבות מגבילות משמעותיות אחרות בחייכם. לא הולך, בעיות, או הצורך לפעול למרות, לפרוץ את המגבלות. כשתסיימו את השנה (2020), זה טיפה יותר יתאפשר, וצפויה הקלה מסוימת (אולי סתם תוכלו לחגוג את השנה האזרחית החדשה בבילוי אנרגטי של פאן). אך זהירות, קחו בחשבון שינויים סביב אביב 2021. בזמן זה יש הרבה אמביציה או עקשנות, אך זה על רקע התמודדות לא נוחה, או כזו שדורשת מאמץ רב.

ילידי ה-18 ביוני ועד סוף המזל גם אם אתם חשים כרגע ביטחון עצמי לפעול, אנרגיה או צורך, קחו בחשבון שיתכנו עיכובים. אלו יתכנו עד סוף 2020, אך לקראת סופה או מעט לאחר-מכן, הם עשויים להשתחרר (לפחות חלקית, או לפחות לא יהיו "תוספות" חדשות).

 

קבל/י תחזיות בקביעות
עמי גוטמן ב-


 

מזל סרטן

סרטן שנולדו עד ה-23 ביוני התמודדו עם קשיים באביב האחרון (2020). או שהקורונה השפיעה עליכם קשה, או סיבות אחרות. קחו בחשבון קושי נקודתי יותר, אך מורגש בהחלט סביב סוף 2020 או תחילת 2021. לא מומלץ לתכנן משימות לזמן זה, ולא להתעקש על מה שלא הולך. יהיה קשה לפתור בו בעיות. דחו משימות שניתן (אפילו לסוף ינואר במקרים רבים יספיק), וותרו על כאלה שהצלחתן מוטלת בספק. זמן חיובי יותר יהיה בין מאי ליולי 2021, וניתן לקדם בו מהלכים. כוונו מטרות לזמן זה. אך גם אם לא יקרה משהו משמעותי, הרי שההרגשה והביטחון העצמי ישתפרו.

ילידי 24-27 ביוני צריכים להיות זהירים בתחילת 2021. תיתכן הנטייה לפעול באומץ, או עם ביטחון עצמי. ואולי נראית הזדמנות, או שאתם אופטימיים יחסית. בין אם זה כך או לא, בכל-מקרה אתם מגלים שקושי מסתבר, ולא הולך חלק. לכן הימנעו מראש מספקולציות והגזמות. ככל הנראה כבר בינואר 2021 מסתברת בעיה, מגבלה, או עיכוב, וחלקכם יגלה זאת רק בפברואר. לפעמים הבעיה אינה קשורה בהתנהלותכם, אלא אובייקטיבית. בכל מקרה תנו לזמן זה לחלוף, ופעלו לאחריו.

ילידי 28-30 ביוני מחפשים את החופש שלהם בחצי השנה הקרובה (עד אביב 2021). לכן, לרבים מכם הקורונה לא נוחה במיוחד. אבל דווקא רבים מכם מצליחים למצוא חופש-פעולה יחסי במצב. יתכן שכבר הצלחתם לקחת את הקורונה יחסית בסדר, או שהיו הזדמנויות, או מזל בתוך חוסר המזל. עד האביב של 2021 יש לכם סיכוי לשמור על גמישות תפעולית. זו יכולת הסתגלות ומציאת פתרונות. אך קושי מעשי (או תחושת מגבלה) נקודתי וזמני יופיע בין פברואר למרץ 2021.

ילידי 1-2 ביולי נמצאים בתקופה המבקשת חופש-פעולה. זה לא נוח עם הקורונה, אך דווקא רבים הצליחו לתמרן יפה בקיץ האחרון (2020). קושי, מגבלה, בעיה או עיכוב כלשהו יתכנו בתחילת האביב (סביב מרץ-אפריל 2021). אך הגמישות בגישה והזדמנויות שנוצרות יחזרו מיד לאחר מכן להמשך האביב (בין אפריל למאי 2021). חלקכם יחוו קושי, ויחליטו שאין להם חשק לעשות יותר פשרות.

ילידי 3-5 ביולי צריכים לקחת בחשבון תקופה של לחץ מתמשך החל מאביב 2021 ולתוך הקיץ. יתכן משהו שמעיב, או שסתם לא הולך, מגבלה או עיכוב ביכולת לפעול. לפעמים זה פנימי כמו פחד או חרדה, ולפעמים זה נותן תחושת עייפות או זקנה. ההמלצה היא לדחות משימות ולהימנע ממה שהצלחתו מוטלת בספק. נראה שאתם רוצים לשנות, או מבקשים חופש-פעולה. החל מסוף הקיץ (2021) זה עשוי יותר להתאפשר. יהיו כאלה שיידעו להסתגל, לשמור על גמישות או יגלו יצירתיות למרות המצב הלא נוח. והם אלו שיעברו הכי קל את התקופה. מצאו את הדרך שלכם ביחס למצב, תהיה לכם היכולת למצוא את ההזדמנויות הקטנות.

ילידי 6 ביולי שומעים את כולם מתלוננים על 2020 נוראית שלא הייתה. אבל אתכם גם 2019 לא ממש פינקה. בקיץ 2021 יתכנו הזדמנויות לשנות את המציאות בצורה נוחה או טבעית. או שאתם מסתגלים למה שקורה היטב. זה זמן שאתם מבקשים בו חופש ועצמאות, אך לרובכם יהיה חופש-פעולה, או יכולת יצירתית להגמיש ולהתנהל.

ילידי 7-8 ביולי צריכים להיות מאד זהירים בין אמצע אוקטובר לאמצע דצמבר 2020. וזו תקופה שקשה לכם להיות זהירים. האגו גבוה ונוטה להיפגע, אתם עצבניים יותר או פשוט חסרי פשרות. לפעמים זה לדחוף בכוח את מה שלא הולך. לפעמים זה מסוכן ממש פיזית (שמרו על הבריאות, בכביש, וכדומה). הימנעו מהתנהלות אימפולסיבית לא שקולה. זכרו שהגבול בין אסרטיביות לאגרסיביות דק. יחד עם זאת, יתכן ותחושו יותר אנרגיה לפעול.

ילידי 9-10 ביולי אינם מאד זהירים כרגע (סביב ספטמבר 2020). הביטחון העצמי שלכם רב, ואתם בטוחים שאתם יכולים יותר ממה שבאמת בדקתם, או שאתם חשים ש"יהיה בסדר". במקרים אחרים זה אגו, צדקנות או יהירות, שימו-לב לכל אלו. אבל זה במקרים רבים נותן תחושה טובה ואופטימית. כל זה נכון גם במהלך אוקטובר 2020, אך עלול להיות מסוכן בחציו השני של החודש. אולי אתם מגלים שלא הולך כמו שחשבתם, אולי אתם דווקא דוחפים חזק יותר (כי אין חשק לעשות פשרות). לפעמים זה מסוכן ממש פיזית (שמרו על הבריאות, בכביש, וכדומה). הימנעו מהתנהלות אימפולסיבית לא שקולה. זכרו שהגבול בין אסרטיביות לאגרסיביות דק. יחד עם זאת, יתכן ותחושו יותר אנרגיה לפעול.

ילידי 11-13 ביולי התחברו לצד הרך או הרוחני שלהם בתקופת הקורונה. יש שפשוט התאהבו. זה מלווה גם בחורף הקרוב. ולכן מי שעדיין מחפש/ת אהבה, עשוי למצוא אותה עד האביב של 2021 כל המאוחר. אחרים ייהנו מדמיון, יצירתיות, רגישות, רוחניות ורכות. לפעמים אתם קצת מתמכרים לחלומות. במיוחד בחודשיים הקרובים שימו-לב להיות מספיק זהירים ורציונליים.

ילידי 14-15 ביולי חלקכם עברו טלטלות ב-2019, חלקכם עוברים אותן עכשיו, ולחלקכם גם וגם. לא פשוט בכלל, אלו שנים מאתגרות. אבל החל מהאביב של 2021 והרבה הלאה, הזמנים נעשים נוחים יותר. זה מוציא מכם רכות, ויש שפשוט יתאהבו. זו תהיה תקופה שמתאימה יותר לרוח מאשר לחומר, ומוגברים הדמיון והיצירתיות שלכם. האגו והחומרנות יירגעו, ויהיו פחות חשובים לכם כבעבר.

ילידי 16-18 ביולי צפויים לשנה של שינויים משמעותיים ולרוב יסודיים בחיים. אלו לא קורים על מי-מנוחות, ולרבים מכם מאד לא נוח עתה או בחודשים הקרובים. 2020 לא שנה מפנקת במיוחד עבורכם. לפעמים זה ניסיון להחזיק בישן שכבר לא עובד, לפעמים אלו מגבלות שיכריחו לערוך שינויים, אבל 2021 תביא אותם גם במקרים שיש כרגע עיכוב. אלו אירועים שמשנים את מי שאנחנו, לפעמים זה פשוט שינוי פסיכולוגי פנימי עמוק. זה הרבה אמביציה וכוח, והם יכולים להיות לכיוונים שונים. לכן למשל, היזהרו לא להיות אובססיביים או שתלטנים מדי במערכות יחסים וכדומה.

ילידי 19-20 ביולי חווים כרגע (קיץ-סתיו 2020) מתח ועצבים משמעותיים. לפעמים משהו פיזי שלילי קורה, וצריך לשמור על הבריאות או הנכסים. בחודש האחרון (סוף אוגוסט-ספטמבר 2020) אינכם פשרנים, אולי בעקבות בעיות ומגבלות שחסמו אתכם סביב אוגוסט האחרון (2020). ועתה קשה לכם להכיל יותר, זה עלול ללוות גם בתקופת החגים. שימו-לב שהגבול בין אסרטיביות לאגרסיביות דק, והימנעו מלדחוף חזק מדי מול מי או מה שלא הולך. הימנעו מצעדים פזיזים ותגובות אימפולסיביות. קחו בחשבון שסביב נובמבר הבעיות או המגבלות חוזרות, או שיהיו לחצים ועיכובים אחרים.

ילידי ה-21 ביולי ועד סוף המזל חוו קושי ביולי 2020, והוא עלול לחזור בדצמבר 2020 (או מעט לפניו). אך יתכן שהסיבה לקושי אינה זהה. בכל מקרה זה זמן רע למשימות ואתגרים, לתוכניות ומימושן. יתכנו עיכובים או בעיות מסוגים שונים, השתדלו לדחות את הטיפול בהן. לפעמים אלו לחצים פנימיים, כמו פחד לפעול, חרדות וכדומה.

 

מזל אריה

אריה שנולדו עד 24 ביולי חוו אביב לא סימפטי (2020). אולי הקורונה שפרצה פגעה בכם אישית חזק, ואולי עניינים אחרים. קחו בחשבון קושי נקודתי אך משמעותי נוסף סביב סוף השנה האזרחית, או תחילת 2021. אתם שונאים כישלונות ובמיוחד פומביים, כך שלא מומלץ לתכנן משימות חשובות לזמן זה, ולא להתעקש על מה שלא הולך. יתכנו לחצים, עיכובים, ובמקרים מסוימים כישלונות. בנוסף, בין מאי ליולי 2021 היו זהירים, יתכן שאתם אופטימיים מדי, בטוחים מדי, או מרשים לעצמכם יותר מדי. הנטייה להסתכן או להמר, ולפעמים ללכת בגדול מדי.

ילידי 25-28 ביולי עברו שינויים עוד לפני שפרצה הקורונה (במהלך החורף), או שהיא תפסה אתכם בהפתעה לא מוכנים כבר מההתחלה. קחו בחשבון קושי נקודתי אך שעלול להיות משמעותי סביב ינואר 2021, ולכל היותר פברואר. גם כאן אזהיר אתכם שלא להיתפס בהפתעה לא מוכנים. יתכן שהתנהלות אופטימית מדי, אמיצה או בטוחה מדי, תוביל לכישלון, או תיתקל בחסמים. אל תרתמו את העגלה לפני הסוסים, והיזהרו מיהירות או הפגנתיות. הכי אתם שונאים כישלון פומבי.

ילידי 29-31 ביולי לא עברו את הקורונה בשקט ושלווה בלשון המעטה. אולי בקיץ (2020) הייתה קצת רגיעה, אך כל זה חוזר אליכם לחורף הקרוב. בין אם הסיבות הן קורונה או אחרות, הרי שזו תקופה של חוסר סבלנות, אימפולסיביות, צורך בהשתחררות מגורמים מגבילים, ולכן נטייה להתפרץ ולהגיב בקיצוניות. הימנעו מהחלטות לא שקולות, ושנו לילה לפני ביצוען. אתם עלולים לגלות שקצת הסתבכתם מדי בסוף החורף (בוודאי אם נהגתם בחוסר זהירות). אך לפעמים אלו דברים שלא תלויים בכם, או אירועים לא צפויים שנִחתים בהפתעה. עד האביב של 2021 רבים מכם יעברו שינויים אם אלו טרם קרו.

ילידי 1-2 באוגוסט מרגישים על "רכבת הרים" בקיץ הזה (2020), ולא יורדים ממנה גם בסתיו. זה לא שכל הזמן יש אקשן ודרמות, ולפעמים ה"רכבת הרים" היא רק פנימית רגשית. אבל קחו בחשבון אפשרות לתקריות, שינויים, והפתעות לא מוזמנות גם במהלך המשך הסתיו, ושוב באביב 2021. בכל מקרה בזמן זה אתם קצרי רוח, פחות סבלניים, ולכן נוטים לאימפולסיביות שעלולה לקלקל. הימנעו מנטילת סיכונים לא מחושבים, ספקולציות, והיזהרו גם פיזית. סביב מרץ 2021, ושוב במרכז הקיץ, יתכן קושי או גורם מכביד, גורם לחץ, בעיה או עיכוב. לכן עדיף להימנע מתכנון מטרות חשובות לזמן זה.

ילידי 3-5 באוגוסט צפויים לאביב-קיץ של 2021 לא נוחים. בעבור רבים מכם אלו מגבלות  שיוצרות תסכולים, ואז צורך גדול להשתחרר מהם. לפעמים אחרי תקופת קושי ממושכת יבוא רגע ההשתחררות. אבל לא בטוח שהיא תעשה חכם, ובוודאי לא בקלות. הימנעו מצעדים לא מחושבים. באביב-קיץ 2021 אתם עצבניים יותר וחסרי סבלנות (למצב או לאנשים). במקרים בודדים זה המצב ההפוך, בו יהיו אנשים שמתוסכלים דווקא בגלל שינוי פתאומי לא נוח שקרה. זכרו כי זו תקופה של בעיות, מתחים וקשיים, וכדאי להימנע מסיכונים וספקולציות, ומעודף מאמץ שרק מעייף, או מלפתח ציפיות שגוררות אכזבות גדולות יותר.

ילידי 6-7 באוגוסט צריכים לקחת בחשבון תקופה של חוסר יציבות בקיץ 2021. לפעמים זו סתם עצבנות, ולפעמים זה כי קורים אירועים לא נוחים. האירועים יכולים להיות לא בשליטתכם, או מפתיעים, או שזה זמן של שינוי שלא זורם נוח. הנטייה שלכם להשתחרר מהגבלות וללכת קדימה, במיוחד עבור כאלו שסביב מאי 2021 יחושו מגבלה (לא כולם). הימנעו מאימפולסיביות והתנהלות לא שקולה. תיתכן נטייה להתפרצויות שסתם מקלקלות.

ילידי 8-9 באוגוסט יחושו רצון וכוח לפעול בין אמצע אוקטובר לאמצע דצמבר 2020. חלקכם חשים ממש עתה ביטחון עצמי, או אופטימיות שמניעה. אך דרושה זהירות. ההמלצה היא להמתין עם עשייה לאמצע נובמבר, ורק לאחריו לממש תוכניות. תהיה לכם אנרגיה ומרץ שכדאי יהיה לנצל.

ילידי 10-13 באוגוסט מתקשים לשבת בשקט בקיץ האחרון, וזה נכון גם לסתיו (2020). היזהרו מביטחון עצמי עודף או יהירות. בין אם זו אופטימיות יתר, התלהבות שגורמת ללכת בגדול מדי, צדקנות או חיפזון, והם מן השטן כמו שאומרים. אח"כ בחורף עלולים להתברר חוסר הצלחות, והפסדים מסוגים שונים. אחד מפסיד קשר, אחר כסף, ושלישי את הבריאות כי זלזל בה ביהירות קודם. אך לא כולם, ולפעמים זוהי רק תקופה של ספקות, קצת תחושת בלבול או חוסר דרך, ולעתים חוסר אונים או אכזבות. יהיו ביניכם כאלה שיחושו רצון ויכולת לפעול סביב המחצית הראשונה של דצמבר 2020, עשו זאת רק בזהירות ובמידה, כי לא כל מה שנוצץ הוא זהב.

ילידי 14-15 באוגוסט צפויים לשנה לא מפנקת. שינויים לא נוחים קורים בחיים (לחלק כבר קרו ב-2020 עד כה, ולחלק בחודשים הקרובים), והם מובילים לתקופה של דשדוש החל מהאביב של 2021. מחד תיתכן אמביציה, אך מאידך התוצאה בסוף לא טובה. קשה לייצר הצלחות (בין אם זה קריירה, יחסים, תוכניות, או כל דבר אחר). לפעמים זה תיק שנופל עלינו, כמו אדם שזקוק לעזרתנו. לפעמים זו בעיית בריאות שמתפתחת (אם כן לא לזלזל). למרות האמביציה או הרצון הגבוה, זו לא שנה לדחוף בה, אלא יותר לשָמֶר את הקיים. יתכן ותחושו בלבול, חוסר אונים או חוסר דרך, אכזבות או עייפות (במיוחד מהאביב של 2021). לפעמים זה על רקע התנהלות אובססיבית או אינטנסיבית מדי שקדמה, וההמלצה היא להרגיע מראש. אם עושים כך, עוברים יותר קל.

ילידי 16-18 באוגוסט נמצאים בתקופה לא קלה עתה (ובכלל 2020), בין אם אלו טלטלות או מגבלות. ואולי כבר עברתם קצת משניהם, וכרגע (קיץ-סתיו 2020) זו תחושה מכבידה. מחד עקשנות או אמביציה ומאידך לא הולך, ויתכן שעכשיו מתחוורת לכם ההכרה בכך. בין אם זה קשר שממש התאמצתם עבורו, קריירה או עניין אחר. אתם רוצים שילך בדרככם, וזה לא מתאפשר. אל תפעילו יותר מדי כוח ומאמץ עקשן, ושמרו גם על הבריאות. חלקכם יחוש הקלה מהלחץ (לפחות מסוימת) כבר סביב נובמבר 2020, אך הטבה משמעותית יותר תגיע באביב 2021.

ילידי 19-20 באוגוסט נתקלו בקשיים ומגבלות בקיץ האחרון (2020). כרגע יש ניסיון לפתור בעיות, לפעול ולעשות. יש אנרגיה ויוזמה, אבל ברקע יש עוד בעיות, והן ילוו לתוך הסתיו (2020). לכן בתקופות אלה מומלץ לוותר על מה שהצלחתו מוטלת בספק, כדי שלא תיראו בחולשתכם. זה זמן בו פחות הולך. לפעמים אפשר להצליח, אך במחיר גבוה ולא בטוח שלאורך זמן. החדשות הטובות שהלחץ יורד עוד לפני סוף 2020. ממש בסוף השנה או תחילת 2021, יהיה נוח יותר לפעול. המתינו לנקודה זו עם דברים שניתן.

ילידי ה-21 באוגוסט ועד סוף המזל צפויים לחוש מגבלות או בעיות סביב דצמבר 2020. הימנעו מתוכניות חשובות לזמן זה, שיהיה נמוך יותר, אך לרוב הסיבה נקודתית או זמנית. יתכנו עיכובים ואכן מומלץ לדחות משימות שניתן. לכו עם האנרגיה המוכתבת, והפחיתו מגורמי הלחץ והבעיות. בנוסף, הימנעו מגישה לא זהירה, ביטחון עצמי עודף, אופטימיות יתר או יהירות, סביב המחצית הראשונה של מאי 2021, וכן החודש שלפני יום-ההולדת שלכם ב-2021. הנטייה להפריז, ללכת בגדול מדי, להתלהב או להסתכן, ולא תמיד זה מבוסס.

 

אסטרולוג למסיבת רווקות /ים
ערב מהסרטים


 

מזל בתולה

בתולה שנולדו עד ה-25 באוגוסט נתקלו בקשיים סביב האביב שהיה (2020). קחו בחשבון שהקושי יכול לחזור, או שזה יהיה קושי אחר, סביב סוף 2020 או תחילת 2021. לכן לא מומלץ לעסוק בדברים חשובים מדי בזמן זה, שיהיה פחות מצליח ונחמד. אם ניתן, דחו משימות שניתן, וותרו על מה שהצלחתו מוטלת בספק. החיובי הוא שעבור רובכם זהו קושי נקודתי וקצר.

ילידי 26-29 באוגוסט צריכים לקחת בחשבון קושי נקודתי סביב ינואר או פברואר 2021. לפעמים הוא נובע מהתנהלות פזיזה שקדמה. הימנעו מעודף ביטחון עצמי, פזיזות, עליונות מוסרית, אימפולסיביות או לקיחת סיכונים. שכן התוצאה עלולה להיות לא טובה. ולפעמים פשוט קורה משהו שלילי שלא תלוי בכם. אך לרובכם זה נקודתי וקצר.

ילידי 30 באוגוסט ועד 1 בספטמבר מקבלים הזמנות לשנות דברים באופן נוח בחורף הקרוב. יתכנו הזדמנויות, וגם מי שמתמודד עם בעיות, עשוי לעשות זאת היטב, עם כושר הסתגלות וגמישות. זה מאפשר התמודדות טובה עם החיים, הקיים והמשתנה, אם כי תרגישו צורך גדול בחופש, עצמאות, ושחרור ממגבלות. זה ליווה גם את האביב שהיה (2020), כך שמחד רציתם אולי להשתחרר מהקורונה, ומאידך הצלחתם להמציא או למצוא את עצמכם בתוכה. למרות זאת, בסוף החורף הזה (בפברואר או מרץ 2021), יתכן עיכוב, מגבלה, או בעיה (אם כי לרוב זה נקודתי וקצר).

ילידי 2 בספטמבר נהנו מההפוגה במגבלות הקורונה הקיץ (2020). היה לכם פחות חשק למגבלות, בין אם הן קורונה, או עבודה, או קשר לוחץ וכדומה. אבל לרובכם הייתה האפשרות למצוא הזדמנויות לחופש-פעולה או קידום. מי שלא, התלונן במיוחד, ולפעמים פשוט לקח אותו בכוח, או פחות התחשב בנסיבות והאנשים. זה פחות האופי שלכם, אבל זה בהחלט התאים. במרץ 2021 תיתכן איזו מגבלה או בעיה. קחו לעצמכם חופש ועצמאות שוב בחודש שאחרי פסח 2021, נראה שזה שוב יתאים.

ילידי 3 בספטמבר חלקם חשו נהנים מההפוגה במגבלות הקורונה הקיץ (2020). היה לכם פחות חשק למגבלות, בין אם הן קורונה, או עבודה, או קשר לוחץ וכדומה. אבל לרובכם הייתה האפשרות למצוא הזדמנויות לחופש-פעולה או קידום. מי שלא, התלונן במיוחד, ולפעמים פשוט לקח אותו בכוח, או פחות התחשב בנסיבות והאנשים. זה פחות האופי שלכם, אבל זה בהחלט התאים. במרץ או אפריל 2021 תיתכן איזו מגבלה או בעיה. בין אם לקחתם לעצמכם חופש ועצמאות בקיץ, כפי שתואר, באפריל-מאי 2021 נראה שזה מאד יתאים, ככל הנראה בעקבות אותו הקושי.

ילידי 4-6 בספטמבר צפויים להיתקל באיזו בעיה, מגבלה, או עיכוב באביב-קיץ 2021. לפעמים זה רק פנימי, כמו חשש או חוסר ביטחון לפעול, ולפעמים נסיבות חיצוניות יקשו (כמו עבודה, בריאות, יחסים וכדומה). עוד לפני שהקיץ מסתיים (2021), הבעיה או תחושת הלחץ מתמתנים מאד, ובהמשך תחושו יותר חופש-פעולה. בכל מקרה הפתרון הוא בלהיות נאמנים לעצמכם, לקחת את החופש והעצמאות שלהם. רבים מכם ימצאו פתרונות יצירתיים, או שיבואו הזדמנויות להתגבר על הקשיים. גם לא נראה שתסכימו להתקפל.

ילידי 7 בספטמבר עשויים לגלות הזדמנויות חדשות בחיים בקיץ הבא (2021). אחרים מביניכם סתם יחושו חופש-פעולה. הרצון הוא להיות נאמנים לעצמכם, ופחות להתחשב בנסיבות או אנשים. אך יתכן שתוכלו להימנע מהמגבלות, ותמצאו דרכים ליצירתיות להתמודד עם מצבים. חלקכם יהיו עצבניים מהרגיל בנובמבר הקרוב (2020). הימנעו מאגרסיביות, ביקורתיות שמקלקלת יחסים, והיזהרו מסכנות פיזיות ופזיזות.

ילידי 8 בספטמבר צריכים להיזהר בהתנהלותם סביב חודש נובמבר 2020 (יתכן גם קצת לפני ו/או אחרי). הימנעו מאגרסיביות, ביקורתיות שמקלקלת יחסים, והיזהרו מסכנות פיזיות ופזיזות. הנטייה אימפולסיבית או עצבנית, ויש מעט אורך-רוח.

ילידי 9-12 בספטמבר התנהלו בסבלנות ואחריות, במאמץ וכמו שצריך ב-2019. אך לרבים מכם הקורונה חרבה הישגים ב-2020. ולאחרים סתם דברים איכשהו התאדו (בלי בהכרח שידעתם לשים את האצבע למה או קשר לקורונה). זה יכול להיות קריירה, בריאות, יחסים וכן הלאה. אבל דווקא בתקופה הנוכחית (אוגוסט עד אוקטובר) הביטחון העצמי שוב עולה לחלקכם. אולי דברים מסוימים מסתדרים, ונראה שיש גם הזדמנויות, ואולי אתם פשוט אופטימיים יותר, או מאוהבים. בכל-זאת צריך להיות זהירים, כיוון שהחורף שלפניכם שוב מייצר בעיות. לא תמיד תוכלו להבין מה התחרבש ולמה, והתחושה היא שחומק בין הידיים. הימנעו מפנטזיות והגזמות בציפיות. יש המתאהבים, אך יש סכנת התפכחות או אכזבות. היו ערניים גם לבריאותכם בחורף הקרוב, למשל אל תהיו אמיצים מדי לגבי הנחיות הקורונה.

ילידי 13-15 בספטמבר נמצאים בתקופה בונה ומעצימה שלא התחילה מהיום. יש לכם כוח לפעול ויכולת התמדה. זה מאמץ ארוך, נחוש ומתמשך שהביא הצלחה או לפחות התמודדות טובה עם קשיים. לכן את 2020 אתם מסיימים טוב. הימנעו רק מהפעלת עודף כוח, שתלטנות או אובססיביות, כיוון שזה עלול לחזור כבומרנג ב-2021, ובמיוחד מהאביב. בכל מקרה באביב 2021 אתם קצת בערפל. יתכן שאתם לא רואים נכון את התמונה, ורק חושבים שהכל בסדר. יתכן שאתם מתמודדים עם בעיות, אבל לא מבינים איך לפתור אותן או למה הן קורות. קצת חומק בין הידיים, ובניגוד לאופי שלכם, אתם מפספסים את הפרטים החשובים. לכן עדיף להימנע מהחלטות ומהלכים גדולים בזמן זה, וצריך לבדוק כל דבר פעמיים (גם ביומיום, הראש קצת מתפזר). החל מאביב 2021 הורידו הילוך, ושמרו גם על הבריאות ומערכות יחסים.

ילידי 16-18 בספטמבר נמצאים בתקופה מאד טובה! לא שהיא בהכרח שמחה, אבל היא בונה ומעצימה. גם מי שמתמודד עם בעיות, מגלה המון אורך-רוח ויכולת הכלה והתמודדות. הקורונה שפרצה לא הייתה רעה אליכם כמו לאחרים, ו-2020 בסדר אתכם יחסית. אתם נחושים ובעלי כוח ויכולת התמדה. כרגע (קיץ-סתיו 2020) זה מאמץ, והוא יהיה ארוך ומתמשך, אך פרודוקטיבי ולרוב מביא הצלחה. זה עמוד שדרה איתן שלא תמיד היה לכם. עכשיו אתם סבלניים ויסודיים, רציניים ויש הרבה משמעת עצמית. זה יכול להוביל למיסוד קשר או קידום בעבודה, וכן הלאה. 2021 תמשיך עמידה נחושה שתביא גדילה והעצמה. לכן בכל מישור, ניתן להשיג את המטרות.

ילידי 19-20 בספטמבר לא נבהלו מהקורונה כשפרצה. חלקכם אפילו נהניתם בהתחלה או שהייתם אופטימיים בתום הגל הראשון. אבל עכשיו זו תקופה של מתחים. אולי הם התחילו לקראת החזרה לבי"ס של הילדים בספטמבר 2020, ובכל מקרה אחרי החגים זה מאד נרגע (מה שלא הייתה הסיבה). אבל כללית הגישה שלכם החל מהקיץ (2020) סבלנית ובוגרת, וזה ילווה גם את הסתיו. אחרי החגים ניתן לפעול בזהירות אך לקדם מטרות. הגישה רצינית, אחראית, ויש משמעת עצמית. זה ישתלם סביב סוף נובמבר או גג בדצמבר 2020. או שזה יהיה סתם זמן נוח יותר.

ילידי ה-21 בספטמבר ועד סוף המזל צפויים לדצמבר 2020 חיובי מאד. אם יש מטרות, כדאי לכוון את יישומם לשם (וכבר לסוף נובמבר). זה זמן שיכול לקדם מאד! הן מהלכים רציניים, והן קלילים. הוא שילוב של שיקול-דעת זהיר עם התרחבות וגדילה אמיצה. תיתכן קבלת אחריות שמבטאת הצלחה. לפעמים זה זמן שדורש מאמץ, אך הוא מצליח ובסוף גם משמח..

 

מזל מאזניים

מאזניים שנולדו עד 25 בספטמבר שמרו על איזון בתום הגל הראשון כשהקורונה הגיחה לחיינו. זה היה אביב (2020) בו התנהלתם היטב עם המציאות (מה שלא הייתה, גם אם זה לא היה שמח). לכן היו כאלה שכן קידמו עצמם, והיו כאלה ששתלו את הזרעים לבאות. הפירות עשויים להגיע בדצמבר הקרוב (2020), או לכל המאוחר תחילת 2021. ויתכן שזו תהיה תקופה חיובית בלי קשר למאמץ שעשיתם באביב (כלומר לא בהכרח תוצאה של אותם זרעים שנשתלו). אבל היא תהיה חיובית, בונה, ומאוזנת. חלק נהנים מהזדמנות מאד גדולה, וחלק פשוט סתם מתמודדים היטב עם החיים (גם עם זו בעיה שצריך לטפל בה).

ילידי 26-28 בספטמבר נכנסו לקורונה בחוסר איזון או אי-שקט. לפעמים בגללה, ולפעמים אלו אירועים קודמים שערערו יציבות בחיים. החדשות הטובות הן שינואר 2021 (ואולי קצת לפני או אחרי) כאן כדאי להחזיר את האיזון. זהו זמן בו אתם מתנהלים בבגרות, עם משמעת עצמית, ויכולת קבלת אחריות או טיפול בבעיות. אך לרוב הוא מגיע בעקבות דבר טוב שקורה, או שבעקבות יוזמה שסוף-סוף קיבלתם.

ילידי 29 בספטמבר עד 1 באוקטובר פיתחו חוסר מנוחה גדול אחרי שהקורונה פרצה לאורך האביב או תחילת הקיץ של 2020 (עם או בלי קשר), ועד כדי משהו שאיבד יציבות בחיים. לפעמים זה הצורך לעשות שינויים, ובהרבה מקרים אלו פשוט נכפים עליכם, וגורמים לחוסר איזון. לאחרים אלו סתם הרבה עצבים. כל זה חוזר בחורף ביתר-שאת, ואפשרי פוטנציאלית עד אביב 2021. לכן רבים מכם יעברו שינויים כלשהם. הימנעו מתגובות אימפולסיביות, החלטות קיצוניות, וגישה שרק מייצרת ערעור גדול יותר של מה שממילא לא רגוע. בסוף החורף תהיה לכם יותר יכולת לנהוג בצורה אחראית ושקולה, ולהכיל בהיגיון ופרגמטיזם את האירועים או התחושות האישיות. המתינו לפחות לפברואר 2021 עם החלטות חשובות.

ילידי 2-3 באוקטובר לוקחים מאד קשה את ההגבלות והסגר לקראת ראש השנה תשפ"א. בקיץ האחרון (2020) ביקשתם קצת חופש ועצמאות, ולפעמים זה היה לפרוק כל עול. בין אם זה כלפי הנחיות הקורונה, או מסגרות אחרות בחיים, הייתה לכם מעט סבלנות למה שהגביל. את חלקכם זה דחף לשינויים של ממש, ואחרים ספגו שינוי לא נוח שבא בהפתעה. קשה לכם שאין יציבות בחיים, ועכשיו זו תקופה כזו שמרגישה לא מאוזנת או חסרת סבלנות. החורף עשוי להביא הפוגה עבור חלקכם, אך כולכם שימו-לב לאביב 2021. אף שתחילה סביב מרץ 2021 נראה שאתם מצליחים למצוא את האיזון, בהמשך זה עלול להתקלקל. לכן היו זהירים בהתחייבויות שאתם לוקחים על עצמכם, לפעמים זה יוצר לחץ מוגזם. באביב 2021 אתם נעשים חסרי שקט וסבלנות ועד כדי עצבנות גדולה. אופציה נוספת היא ששינוי לא צפוי מתרחש, ומקלקל את השגרה או המסגרת. מצדכם כדאי יהיה להימנע מתגובות אימפולסיביות או קיצוניות מדי, אם כי זו תהיה הנטייה.

ילידי 4-7 באוקטובר צפויים לאביב-קיץ 2021 משמעותיים. זוהי תקופה רצינית, ולפעמים בגלל קבלת התחייבויות או אחריות. ולפעמים בגלל מציאות שדורשת התמודדות. אך אתם עושים זאת בבגרות, סבלנות, ועם משמעת עצמית. בכל-זאת זה מעורר לחצים. לפעמים שינויים לא מתוכננים קורים, אך אתם מגיבים היטב. ולפעמים הפוך, דבר מתוכנן, רצוי ומקדם קורה, אך הוא מעורר לחץ. עליכם לקחת בחשבון שבסוף הקיץ (2021) הסבלנות קצת נגמרת לכם, ולכן זה דוחף לשינויים או התנהגות אימפולסיבית יותר בהמשך הסתיו-חורף (2021). בזמן זה יהיה קשה יותר לשמר את האיזון או השליטה העצמית, ולכן כדאי להימנע מראש מספקולציות ומצבי קיצון.

ילידי 8 באוקטובר שומעים את כולם מתלוננים על 2020 קשה שכמוה לא הייתה, אך עבורכם גם 2019 לא הייתה מפנקת, וכך השנים שקדמו לה. הרבה מאחוריכם וצריך לשמוח על כך. המחצית השנייה של פברואר 2021 תהיה חיובית, וכדאי לכוון אליה מטרות (או שסתם תיהנו מאווירה נינוחה). במרכז קיץ 2021 תיתכן עצבנות. אולי משהו מעיב קורה, ואולי כלום לא קורה, וזה מה שמעצבן. הימנעו מאימפולסיביות ופזיזות הנובעים מחוסר הסבלנות.

ילידי 9-10 באוקטובר צריכים להיזהר מהתלהבות יתר או ביטחון עודף כרגע (סביב ספטמבר 2020). בין אמצע אוקטובר לאמצע דצמבר 2020 יכולה להיות המון עצבנות, או שדברים לא טובים קורים. לפעמים זה סתם המון לחץ בעבודה, אך בכל-מקרה  זה עלול לעשות אתכם אגרסיביים יותר. שמרו על מערכות היחסים שלכם, ובוודאי על הבריאות. אתם יותר אדג'ים, ולכן הזכירו לעצמכם לנשום לפעמים. היזהרו גם בכביש וכדומה. בכל-זאת חלקכם יסיים את החורף באווירה נינוחה ואופטימית, ולפעמים בגלל משהו טוב שקורה.

ילידי 11-13 באוקטובר מתנהלים בחוסר איזון לאחרונה, וזה ילווה גם את סתיו 2020. הביטויים של כך יכולים להיות שונים ומגוונים. יתר התלהבות, ביטחון עצמי, יהירות, נטייה להסתכן, להמר או לפעול ספקולטיבי. יש הנוהגים בחוסר אחריות, יש בצדקנות או עליונות מוסרית, ויש שפשוט התאהבו חזק (אך בצורה עיוורת). בקיצור חוסר איזון, ולכן יתכנו בעיות עקב כך בחורף הקרוב. חלקכם כבר ספגו כישלונות או אכזבות. זו תקופה בחיים שדורשת זהירות וצעדים מדודים, אך זו לא הנטייה שלכם כרגע. אל תזלזלו גם בבריאות. חלק איבדו או יאבדו עבודה, וההמלצה היא לשמור גרוש לבן ליום שחור. חלק חשים אומללות עקב המרחק שלהם מהרצון או החלום, ובכל מקרה עד האביב (2021) תתברר האשליה, או שתלווה תחושה של חוסר יכולת לפעול, ספקות או חוסר אונים. אם נזהרים, יש סיכוי שעוברים עם מעט נזקים.

ילידי 14-16 באוקטובר עומדים בפני שנה לא נוחה. רובכם כבר עברתם טלטלות בשנתיים האחרונות, ולרבים עכשיו (סתיו 2020) זו תקופה כזאת. ההמלצה היא לא להפעיל יותר מדי כוח, לפעמים זו פשוט המון אמביציה, אך זה במחיר גבוה שלוקח את ההרמוניה שאתם כל-כך זקוקים לה. ב-2021 תבינו שהיה עדיף לוותר, ולהימנע ממלחמות מול העולם או הזולת. אך כרגע ב-2020 הנטייה עקשנית או אובססיבית, ואולי פשוט אמיצה ומעזה. לפעמים אלו התמודדויות שנכפות מבלי שעשיתם דבר. אך גם במקרה זה, קבלה והשלמה עם הקיים תועיל לנפש. יתכנו כישלונות, הפסדים, או סתם תחושת עייפות. מאיבוד עבודה או התמסמסות מערכת יחסים, ועד פגיעה בבריאות. ההמלצה היא לשָמֶר את הקיים ככל הניתן, ולא לסכן. אם נזהרים, יש סיכוי שעוברים עם מעט נזקים.

ילידי 17-19 באוקטובר צפויים לעבור שינויים במהלך 2021. חלקכם כבר עברתם שינויים השנה באביב (2020), או שזו הייתה רק ההכנה לכך. לכן למשל מי שהוצא לחל"ת, עלול לגלות שזה הופך קבוע. מחד תיתכן המון אמביציה, אך מאידך לא הולך קל. ההמלצה היא לא להפעיל יותר מדי כוח, כי המחיר גבוה, והוא לוקח את ההרמוניה לה אתם זקוקים. בהרבה מקרים אלו נסיבות שנכפות עליכם, ולפעמים הן עושות ממש מהפכות בחיים. הסתיו הזה (2020) לא שמח, אך לפחות לרובכם מצב-הרוח ישתפר מעט עד סוף השנה האזרחית (גם אם הנסיבות עוד לא נוחות). 2021 תשלים שינויים יסודיים.

ילידי 20-21 באוקטובר חווים כרגע (ספטמבר 2020 ומה שסביבו) המון עצבנות, או שדברים לא טובים קורים. לפעמים זה סתם המון לחץ בעבודה, אך בכל-מקרה  זה עלול לעשות אתכם אגרסיביים יותר. שמרו על מערכות היחסים שלכם, ובוודאי על הבריאות. אתם יותר אדג'ים, ולכן הזכירו לעצמכם לנשום לפעמים. אתם לא אוהבים שאין הרמוניה, אך בלי לשים-לב התנהגותכם מביאה לכך. היזהרו גם בכביש וכדומה. אחרי החגים המתח קצת יורד, אך קשיים מעשיים או תחושת לחץ וחרדות עלולים ללוות עוד מספר חודשים. אם-כי לרובכם תהיה הקלה כבר לפני סוף 2020, או תחילת 2021.

ילידי ה-22 באוקטובר ועד סוף המזל נתקלו בקשיים, תחושת לחץ, או מגבלות כשהקורונה פרצה, ושוב סביב יולי 2020. אנרגיה דומה תלווה אתכם בדצמבר 2020 (או מעט לפני). לכן תוכניות, משימות, מטרות, ופעילות חשובה, עשו בזמנים אחרים. כי  יהיה קשה להצליח, ולא באים לקראתכם. חלקכם יפעיל עוד יותר כוח, או ילך לדרך קיצונית ולא מאוזנת. זה יהיה חבל.

 

תחזית אישית מלאה
מקיפה ופרטנית


 

מזל עקרב

עקרב שנולדו עד 25 באוקטובר סבלו כשהקורונה פרצה, או אפילו אחרי שהגל הראשון דעך. עם או בלי קשר, עבורכם זו לא הייתה תקופה נוחה (בעיקר בין אפריל ליוני 2020). קחו בחשבון שוב קשיים בסוף 2020 או תחילת 2021. אך הפעם זה נקודתי וקצר יותר לפחות לרובכם, אם כי עלול להרגיש משמעותי. אל תכוונו מטרות או פעילות חשובה לזמן זה, יהיה קשה להצליח. יתכן שמשהו עוצר אתכם, חיצוני כמו נסיבות או אנשים, או פנימי כמו פחד או לחץ. זה סיום שנה אזרחית לא מוצלח, לשנה שאף אחד כמעט לא אהב. דחו תוכניות שניתן לסוף ינואר 2021 לפחות. אך בין מאי ליולי 2021 הכוכבים כבר נותנים הרבה יותר סיכוי להצליח, ובכל מקרה זה זמן אופטימי ונינוח יותר.

ילידי 26-28 באוקטובר כבר עברו שינויים או אירועים לא מתוכננים סביב החורף שעבר, או שזו הקורונה שפרצה ששיבשה לכם את התוכניות בסוף אותו חורף (2020). אתם אוהבים שליטה, ובזמן ההוא היא קצת נלקחה מכם (גם אם אתם יזמתם את המהלכים. וזה כי אלו היו דחפים אימפולסיביים יותר מאשר תכנון). מאז אתם מייצבים את הספינה, אך קחו בחשבון קשיים נקודתיים סביב ינואר 2021, או לכל היותר בפברואר. העניין הוא שרבים מכם ייטְלוּ יוזמה לפעול, או יחושו ביטחון עצמי רב, אך יגלו שיש חסמים, בעיות, עיכובים, מגבלות או קשיים. אם ניתן, דחו ביצוע מטרות ומשימות לסוף פברואר 2021.

ילידי 29-31 באוקטובר עברו בחלקם אביב (2020) לא רגוע. אך כולכם צריכים לקחת בחשבון חורף רגוע עוד פחות. לפעמים אלו שינויים שנכפים עליכם, ולפעמים אלו הדחפים הפנימיים שלכם שכופים שינויים. לא נוח במציאות הקיימת, או שהיא משתנה בצורה לא נוחה. לפעמים זה אירוע פתאומי, ולפעמים זה חוסר סבלנות פנימי וצורך עז למרוד או לפעול. הימנעו מאימפולסיביות והחלטות נמהרות, וקחו בחשבון קשיים סביב פברואר או מרץ 2021. כלומר אם מנסים לעשות משהו, בזמן זה מגלים שלא הולך כפי המצופה. לחלופין שינוי לא מתוכנן שקרה מעורר קשיים משמעותיים בחודשים אלו. פברואר או מרץ 2021 אינם נוחים במיוחד נוכח העובדה שקשה להחליט אם לבחור ביציבות או שינוי. ולפעמים הם זמן עיכובים וחסמים, דווקא כשהכי רוצים להניע.

ילידי 1-2 בנובמבר נמצאים בתקופה סוערת ולא נוחה. זה היה קיץ (2020) בו היו שינויים, תקריות, או שסתם חשתם חוסר מנוחה גדול. לפעמים זה פשוט הרצון לעשות שינויים, ועד לפרוק כל עול. ולפעמים המציאות משתנה בצורה לא נוחה. הנכון הוא להימנע מהתנהלות אימפולסיבית והחלטות נמהרות. הנטייה היא ללכת לקיצון. גם אם בחורף זה נרגע, קחו בחשבון אנרגיה דומה באביב של 2021. סביב מרץ 2021 אתם נתקלים בקושי, בעיה, או עיכוב. יתכן שהנסיבות אינן נוחות, ויתכן שיש איזו מגבלה או חסם שעוצר (שלפעמים הוא פנימי כמו פחד). בכל מקרה בהמשך האביב הנטייה היא כן לפעול או לערוך שינויים, להילחם בבעיה או המגבלה, ולפעמים זה מרדני או אימפולסיבי מדי. זכרו שהפזיזות מן השטן. התנהגות לא מדודה וזהירה תוביל שוב לבעיות או מגבלות סביב מרכז קיץ 2021.

ילידי 3-5 בנובמבר צפויים להתמודד עם לחצים משמעותיים במהלך האביב-קיץ של 2021. הקונפליקט הגדול הוא בין הצורך לשמור על יציבות, מול הצורך לשנות, לשבור שגרה, או ממש לפרוק-עול. אתם רוצים, אבל לא מעזים. בסוף תעזו, ויתכן שזה אולי רק בסתיו 2021 (אם לא קרה במהלך התקופה). אופציה נוספת היא שהנסיבות לא נוחות, שנתקלתם בבעיה חיצונית שלא קשורה בבחירה שלכם, וההתמודדות איתה מאתגרת מאד. מחד אנרגיה מעכבת, מגבילה, ומאידך אינכם סבלניים לתקופה. הימנעו מהחלטות נמהרות וצעדים אימפולסיביים. שמרו גם על הבריאות, אך בוודאי על רגיעה נפשית.

ילידי 6-7 בנובמבר צריכים לקחת בחשבון תקופה של חוסר יציבות בקיץ 2021. יתכנו שינויים, אירועים לא צפויים, תקריות, או שסתם אתם חסרי סבלנות למצב או למישהו. שמרו על מערכות יחסים. אל תתנו לשיגעון של רגע להוביל להחלטות (מכל סוג). הנטייה תהיה אימפולסיבית, ולפעמים זה סתם צורך לפעול כי משעמם לכם, או שמיציתם. שנו לילה והיו בטוחים לפני שאתם מקבלים החלטות. חלקכם יתקל באיזשהו מקור לחץ, קושי, בעיה או חסם סביב מאי-יוני 2021, ובחלק מהמקרים זה יהיה הטריגר שיגרום לכם לרצות לשנות, או יעורר חוסר מנוחה.

ילידי 8-9 בנובמבר  צפויים לחוש מתח ועצבנות במהלך הזמן שבין אמצע אוקטובר לאמצע דצמבר 2020. לפעמים זה כי קורה משהו שלילי, ואתם צריכים להיות מאד זהירים בתקופה זו. שמרו על הבריאות, על הלשון, על העיניים בכביש, ועל הגב בחדר הכושר. לפעמים מרגישים הרבה אנרגיה וביטחון עצמי, וזה זמן אמביציוזי. אך לא כל-כך הולך, ועדיף לא לנסות לדחוף, כי זה עלול להיות פּוּשֶרִי מדי. לרובכם דווקא ימים אלה (ספטמבר 2020) בעלי ביטחון עצמי חיובי יותר, כשלחלקכם בסה"כ יחסית הולך טוב או שאתם נינוחים.

ילידי 10-12 בנובמבר נמצאים בתקופה חיובית ביותר (בעיקר אוגוסט עד אוקטובר 2020). גם אלו שחווים בעיות, מוצאים הזדמנויות להתמודד עמם. כמו מזל בתוך חוסר המזל. אך לרובכם זה פשוט מזל נטו. הסכנה היחידה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים את הכוכבים הטובים לקידום ועשייה. עד סוף אוקטובר 2020 כדאי לחפש את ההזדמנויות, הן בנמצא. זה זמן אופטימי, של ביטחון עצמי או הרגשת שייכות. אצל חלקכם מדובר באהבה, ורומנטיקה תיתכן לאורך כל החורף. גם אם לא, הרי שאתם מוציאים את הצד הרך שלכם החוצה. לאחרונה וגם החורף הקרוב, מתאים לכל מה שדורש דמיון ויצירתיות.

ילידי 13-15 בנובמבר בנו את עצמם היטב בשנים האחרונות. זה כושר עמידה ונחישות, ולכן גם אם היו בעיות, התמודדתם איתן בגבורה. רבים התקדמו והתפתחו. כל זה עדיין ממשיך גם עתה. נצלו את נובמבר הקרוב (2020) לקצירת פירות עמלכם. ובכל מקרה לרובכם זה זמן נינוח ואופטימי יותר, גם אם לא קורה בו שום דבר ממשי. השנים האחרונות היו אמביציוזיות, ולפעמים זה גרר כוחניות, אך 2021 תוציא את הצד הרך שלכם. יש שפשוט יתאהבו, ואחרים יתחברו לצד הרוחני יותר. חלקכם ימשיך בנייה טובה סביב ראש השנה הבא (תשפ"ב).

ילידי 16-18 בנובמבר נמצאים תחת המון שליטה עצמית כרגע ובסתיו (2020), וזה למרות שיש או יהיו ברקע גם מתחים או בעיות. צריך להיזהר מתקריות (למשל לשמור על הבריאות), אך אתם מתמודדים באחריות ופרגמטיזם עם כל מה שקורה, ולכן תיתכן תוצאה טובה סביב נובמבר-דצמבר 2020. בכל-מקרה, בראייה כוללת, השנה שלפניכם מקדמת, בונה, או לפחות מאפשרת התמודדות איתנה. כך שגם מי שיחווה בעיות, יצלח אותן בגבורה. ב-2021 רבים יצמחו רוחנית, או יתקדמו מעשית. יש נחישות ויש התמדה, ולכן זה עשוי להיות פרודוקטיבי. אתם רצים למרחקים ארוכים.

ילידי 19-20 בנובמבר נמצאים בתקופה בה המתחים עולים (יתכן כבר מסוף אוגוסט 2020). לפעמים כי משהו לא נוח קרה, ולפעמים כי לכם לא נוח בקיים. לכן הנטייה אגרסיבית או עצבנית יותר. זה מאד זמני וחולף אחרי החגים. אח"כ להמשך 2020 תחזור השליטה והמשמעת העצמית שאפיינה אתכם בקיץ לפני שהמתחים עלו. זה מאפשר התנהגות בוגרת, אחראית, סבלנית, רצינית, ואולי גם נותנים לכם תפקיד או אחריות. אתם פרגמטיים, ויתכן שכל זה מביא תוצאה טובה מסוף נובמבר ועד המחצית הראשונה של דצמבר 2020, שכך או כך יהיה זמן חיובי.

ילידי ה-21 בנובמבר ועד סוף המזל צריכים לנצל את דצמבר 2020 להגשמת מטרות. זהו זמן חיובי שמקדם או פותר בעיות. חלק יזכו בקבלת אחריות או תפקיד, חלק יפרצו עם הצלחה כלשהי. הצלחה יכולה להיות כל דבר, כמו קידום יחסים, או התגברות על מחלה, וכן הלאה. אחרים סתם ירגישו טוב יותר, אך ההמלצה לעשות משהו מקדם בזמן זה.

 

מזל קשת

קשת שנולדו עד ה-24 בנובמבר צריכים לנצל את סוף 2020, ולכל המאוחר את תחילת ינואר 2021, למימוש מטרות. זה זמן חיובי שמאפשר הצלחה בצורה מעשית. חלק יקבלו קידום, חלק ימסדו קשר, וכן הלאה. אבל גם מי שלא יעשה דברים משמעותיים, יחווה זמן בו הדברים מתנהלים על הצד הטוב. לעומת-זאת, בין מאי ליולי 2021 עליכם להיות זהירים. לא תמיד זה באופי שלכם, אבל זה יידרש. גם אם התחושה טובה, והגישה אופטימית, יתכן שזה אופטימי מדי, או שאתם נוטים להסתכן באופן לא חכם. הימנעו מספקולציות וסיכונים. והישמרו מגאווה מוגברת שמביאה יהירות, עליונות מוסרית או צדקנות.

ילידי 25-27 בנובמבר יתחילו את 2021 טוב! נצלו את ינואר 2021 לקידום מטרות. נראה שאתם מקבלים ביטחון או יוזמה, או שנוצרת הזדמנות כלשהי. ולמרות הנטייה הטבעית להתלהב, אתם פועלים עם שיקול-דעת ואחריות. לוקחים את ההזדמנות, ומתייחסים במלוא הרצינות. זה מקדם. וגם אם יש ביניכם כאלה שמתמודדים עם בעיות, בזמן זה יכולים לפעול היטב לפתרונן או התמודדות טובה איתן. אבל גם מי שלא יעשה דברים משמעותיים, יחווה זמן בו הדברים מתנהלים על הצד הטוב.

ילידי 28-30 בנובמבר עלולים להיתקל במצבים לא מתוכננים או דרמות גדולות בחורף הקרוב. רבים מכם כבר נתקלו בשנה שחלפה בבלתי צפוי. אתם ספונטניים מיסודכם, אך לא בטוח שאתם מגיבים טוב לכל ה"הפתעות" שמתרגשות עליכם ברצועת הזמן שבין ראש השנה הקודם (2019), ועד אביב 2021. ההמלצה היא להימנע מתגובה נמהרת לא מחושבת, מאימפולסיביות, או פריקת-עול. יש עצבנות וחוסר סבלנות למה ולמי שמגביל. היו זהירים פיזית ושמרו על הבריאות. לפעמים קורים דברים שלא בשליטתכם, ואינכם יכולים לצפות אותם. אבל אתם כן שולטים באיך שאתם מגיבים לכך. שנו לילה לפני כל החלטה. ובכל-זאת, אפשרות לסדר דברים תהיה בין ינואר לפסח 2021, או שדברים אחרים שקורים הם טובים או יציבים יותר.

ילידי 1-2 בדצמבר נתקלו במצבים לא מתוכננים ועד דרמות גדולות בזמן שבין האביב לסתיו שהיו (2020), ואולי בעקבות הקורונה. גם אם לא דרמות, הרי שהרבה חוסר מנוחה היה, וזה גרר עצבנות או תגובות אימפולסיביות וצעדים לא מחושבים. לעומת-זאת מצב-רוח נינוח, וכנראה טוב יותר, צפוי סביב סוף ינואר או תחילת פברואר 2021. אתם ספונטניים מיסודכם ונוטים להתלהב, אך במרץ 2021 אתם מתנהלים בבגרות וסבלנות מנוהלים ומחושבים. אולי גם זוכים לסמכות או תפקיד, או שלוקחים על עצמכם טיפול במשהו רציני. אבל זה זמני, ומיד חוזרת האנרגיה התזזיתית של הקיץ שעבר (2020) שתוארה לעיל, והיא תלווה גם באפריל ומאי 2021 (אך לא בהכרח שלאורך כל התקופה). ההמלצה היא להימנע מתגובה נמהרת לא מחושבת, מאימפולסיביות, או פריקת-עול. יש עצבנות באביב 2021. היו זהירים גם פיזית ושמרו על הבריאות.

ילידי 3-5 בדצמבר צריכים לנצל את אביב-קיץ 2021 לקידום או טיפול בעניינים רציניים שדורשים תשומת-לב אחראית. בעיקר ברצועת הזמן שבין מרץ ליולי 2021, אתם מגלים משמעת עצמית, סבלנות יחסית, גישה בוגרת ופרקטית. זה מאפשר עבודת צוות טובה, יכולת לעשות גם מה שלא בא, וכדומה. חלקכם ממש יתקדמו, כמו קבלת תפקיד או אחריות כבדה. יתכן שבפברואר 2021 מגיעה בשורה טובה, והיא מה שמתחיל את העניין. אך גם אם אין שום דבר דרמטי, או בלי קשר, פברואר יכול להיות נעים, נינוח, ועם הרגשה טובה.

ילידי 6 בדצמבר נצלו את מאי 2021 למימוש תוכניות, או לטיפול במשימות סיזיפיות. תוכלו לגייס משמעת עצמית, אחריות ובגרות. אם משם בקיץ (2021) דברים אינם זורמים נוח. יתכן שאתם חסרי מנוחה, חפצים בשינוי או ששינוי לא מתוכנן שקורה, לוקח את שלוותכם. ההמלצה היא להימנע מתגובה נמהרת לא מחושבת, מאימפולסיביות, או פריקת-עול. שנו לילה לפני כל החלטה. לא תמיד דברים הם בשליטתכם, אך חשוב כיצד תגיבו לדברים. לפעמים משימה רצינית שלקחתם על עצכם במאי 2021, היא שיוצרת את הלחץ בהמשך.

ילידי 7 בדצמבר נמצאים בתפר בין מה שנכתב מעל על ה-6 בדצמבר, ובין מה שנכתב מתחת על ה-8-9 בדצמבר. קראו גם וגם, במציאות אחד מהם יתאים לכם, ובהחלט יתכן ששניהם (גם אם במידה פחותה).

ילידי 8-9 בדצמבר כבר התעוררו בשנה החולפת (או גג קצת לפניה) מאיזו אשליה בחיים. בין אם זה חלום אישי, רומנטיקה, אובדן בריאות או בית או כסף, וכן הלאה. הצרות או האשליה נולדו הרבה לפני הקורונה (גם במקרים שהיא השפיעה או חשפה, חפשו את השורשים גם ב-2019). עתה עליכם לנצל את רצועת הזמן שבין סוף אוקטובר לתחילת דצמבר 2020 לעשייה. אתם פעילים ואנרגטיים בזמן זה, הביטחון העצמי שב אליכם, ואתם נחושים יותר להשיג או לעמוד על שלכם. הנטייה לפעול בהחלטיות, ויש מי שהולך לקראתכם. אך אם אתם מעוניינים להתחיל משהו חדש לחלוטין, פרויקט, פתיחת עסק, וכן הלאה, ההמלצה היא להמתין למחצית נובמבר 2020 לפחות. בנוסף, הימנעו מגישה לא זהירה בסוף החורף. בזמן זה לא בטוח שהביטחון העצמי (המוגבר) יהיה מוצדק.

ילידי 10-12 בדצמבר נמצאים בתקופה לא מצליחה (וכללית 2020 לא נוחה). בהרבה מקרים זה בגלל הקורונה, ואחרים בגלל התאיידות יכולות או דברים, בלי קשר לקורונה. במקרים הקיצוניים זה אובדן בית, עבודה, קשר, בריאות וכדומה. ולפעמים זו רק עייפות (פיזית או נפשית) וחוסר שביעות-רצון. יש כאלה שטיפחו אשליה, ואכזבה כבר הגיע או שתגיע (גם אם ניתן להכיל אותה). לפעמים זה רומנטיקה עיוורת. זו אנרגיה מתמשכת, ואתם חשים בערפל. כל מה שבין בלבול, ספקות, ועד חוסר אונים. זה מאפיין גם את החורף הקרוב, אך החדשות הטובות הן שלרובכם יתבהר באביב הבא. מרץ 2021 עשוי להחזיר לרבים מכם את הביטחון והיוזמה, להביא הזדמנות או סתם ישפר הרגשה.

ילידי 13-15 בדצמבר צריכים לנהוג בזהירות בהחלטותיהם, כיוון שהאביב-קיץ של 2021 אינם נוחים, ולעלולים להביא להפסדים (מכל סוג). לכן עליכם לחשוב בגישה משָמֶרֶת, כדי שדברים לא יתאיידו וייעלמו לכם. שמרו על מקום העבודה, על הבריאות, על הבית והזוגיות, על הכסף, וכן הלאה. אם נזהרים, יש סיכוי שעוברים ללא קשיים גדולים, גם אם התחושה תהיה של חוסר רצון וכוח, עייפות פיזית או נפשית. היזהרו ממה שנראה מאד מבטיח, לא כל הנוצץ הוא זהב, והנטייה לעשות שגיאות. יהיו כאלה שיתאהבו, אך גם כאן תיתכן אכזבה, לפחות במידת-מה (לעתים מכילים אותה). היזהרו מאשליות מכל סוג.

ילידי 16-18 בדצמבר יחדשו אנרגיה בסוכות (2020) או מיד לאחריו עם החזרה לשגרה, וזה טוב לעשייה. אתם נחושים ואסרטיביים, אך הימנעו מהתחלות פרויקטים חדשות, שכן נסיגת מארס ברקע לא מיטבה. סוף השנה האזרחית שוב מחזיר את האנרגיה הזו, ואז זה כבר יותר מתאים לקחת התחלות חדשות קדימה (ממש סביב השבוע האחרון של דצמבר 2020, ואולי אתם מטיילים בו או נהנים ומלאי אנרגיה, אך ניתן לקדם מהלכים בהחלטיות). כמו-כן נצלו את אפריל 2021 לקידום מטרות. לרבים מכם זהו חודש מיטיב, ויתכנו הזדמנויות. אחרים סתם חשים נינוחות ואופטימיות, וגם אלו שמתמודדים עם בעיות, יגלו בזמן זה (אפריל 2021) מזל בתוך חוסר המזל.

ילידי 19 בדצמבר חשים עתה (סביב ספטמבר 2020) אנרגיה ורצון לפעול. אתם החלטיים יותר, אסרטיביים, ונחושים. לכן בחודש האחרון יותר הולכים לקראתכם. מומלץ גם לחגוג את ערב השנה האזרחית החדשה 2021, תהיה לכם אותה אנרגיה. בנוסף, נצלו את המחצית השנייה של אפריל 2020 (מיום העצמאות בערך) להגשמת מטרות. כללית יותר הולך ויתכנו הזדמנויות בזמן זה. אך גם אם לא קורה כלום דרמטי, ההרגשה יכולה להשתפר, והגישה אופטימית.

ילידי ה-20 בדצמבר ועד סוף המזל צריכים לנצל את רצועת הזמן שבין סוף אפריל למחצית מאי 2021 להגשמת מטרות. יש הרגשה טובה, ביטחון עצמי, או שמשהו טוב קורה. אל תפספסו הזדמנויות. אך גם אם לא קורה כלום דרמטי, ההרגשה יכולה להשתפר, והגישה אופטימית.

 

תחזית מדינת ישראל
לשנה האזרחית


 

מזל גדי

גדי שנולדו עד ה-23 בדצמבר צריכים לנצל את רצועת הזמן בין מאי ליולי 2021 להגשמת מטרות. זה זמן אופטימי ונינוח, ויכול גם לייצר הזדמנויות ממשיות. ביסודכם אתם זהירים, ולכן לפעמים חוששים לפעול, אבל בזמן זה הביטחון העצמי עולה, ותיתכן יוזמה ברוכה. ההמלצה בין מאי ליולי 2021 היא להעז, זה עשוי להצליח. אחרים שחווים בעיות, ימצאו בזמן זה דרך נוחה יותר להתמודד איתן.

ילידי 24-27 בדצמבר שימו לב לסוף אפריל או תחילת מאי 2021. לרוב לא מדובר בדרמה, אך סביב זמן זה אתם על "טורים גבוהים". אפשר לנצל לפעילות ועשייה, אך הימנעו מכזו מסוכנת, כיוון שיש אפשרות לאירוע שלילי. ברוב המקרים מדובר בעצבנות חולפת, או סתם איזה נאחס. שבוע מוצלח יותר, יהיה לרובכם סביב מרכז ינואר 2021 (בין ה-10 ל-20 בינואר 2021).

ילידי 28-30 בדצמבר צפויים לחורף בו אתם מצליחים לפעול בחופשיות יחסית (יש מביניכם כאלה שמרגישים זאת במיוחד עכשיו בסתיו 2020, והם יחזרו לחוש בכך לקראת האביב של 2021). אפשר שיש הזדמנויות לפעול או להיפטר ממגבלות, ואפשר שיש כושר הסתגלות. אך אתם זקוקים לחופש, ודורשים אותו (למרות שבאופייכם אתם יודעים להסתדר עם מסגרות, הכל יחסי כמובן). רובכם תרגישו שיש לכם את מרחב חופש הפעולה, ולכן יתכנו שינויים טובים.

ילידי 31 בדצמבר ועד ה-4 בינואר צפויים החל מהאביב של 2021 לפעול בחופשיות יחסית, ויש שירגישו זאת יותר בקיץ (ויש גם וגם). אפשר שיש הזדמנויות לפעול או להיפטר ממגבלות, ואפשר שיש כושר הסתגלות. אך אתם זקוקים לחופש, ודורשים אותו (למרות שבאופייכם אתם יודעים להסתדר עם מסגרות, הכל יחסי כמובן). רובכם תרגישו שיש לכם את מרחב חופש הפעולה, ולכן יתכנו שינויים טובים.

ילידי 5-6 בינואר צריכים לנהוג בזהירות סביב נובמבר 2020 (יתכן קצת לפני ואחרי). האופי שלכם יחסית זהיר, אך בזמן זה סף העצבים גבוה, וזה עלול לצאת בתגובה אימפולסיבית, החלטה נמהרת ולא שקולה, או שאתם קצת אגרסיביים. גם אלו מביניכם שמצטיינים בשליטה עצמית (ורבים כך), צריכים למצוא דרכים אלטרנטיביות לפרוק את האנרגיה המצטברת. לפעמים זה יוצא דרך הבריאות, והיזהרו גם בכביש, בחד"כ, וכדומה. יהיו כאלה שירגישו הרבה אנרגיה לפעול, או שהם יותר החלטיים ומלאי ביטחון. זה טוב רק כשזה במידה. אלו "טורים גבוהים", וצריך להשתמש בצורה מדודה ולא מסוכנת. לרוב יש לכם את הכישרון הזה, ותזדקקו לו.

ילידי 7-8 בינואר החיים שלכם כרגע עם ספוט (סביב ספטמבר 2020), למרות שאתם לא בהכרח מהמתבלטים. עם כל מה שקורה, אתם בסה"כ בסדר, ורבים אף למעלה מכך. יתכן שמשהו טוב קורה, או שזו פשוט הרגשה ואנרגיה טובה, והביטחון העצמי שלכם עולה, או לפחות יש מרגוע לנפש. רובכם יחסית נינוחים, ולאחרים קורים הרבה דברים משמחים או שפותחים אפשרויות. ההמלצה היא לנצל לקידום מטרות חשובות. לעומת-זאת מתחים יתכנו סביב המחצית השנייה של אוקטובר, ו/או סוף נובמבר עד תחילת דצמבר 2020.

ילידי 9-10 בינואר החיים שלכם תותים, וגם לאלו שיש גם קשיים, הרי שיש גם דברים טובים. נצלו את אוקטובר 2020 החיובי כדי לשפר אותם! לאחרונה (וגם אוקטובר יהיה כזה) אתם שמחים יותר, רכים יותר, ואפילו רוחניים יותר. 2020 הוציאה את הצד הפחות חומרני שלכם, וחלק פשוט התאהבו. חלק היו יצירתיים, אומנותיים, בעלי דמיון והשראה רבה, או סתם עם פחות אגו. כל זה מתחזק, ומלווה ביתר-שאת בחורף הקרוב. מכאן שאפשרית רומנטיקה למי שאין, או המשך חיזוקה למי שיש.

ילידי 11 בינואר מאז החלה הקורנה, וזה נכון עד לאביב הבא (2021), גיליתם את הצד הרך שלכם. לפעמים זו התחברות למשפחה, ואחרים פשוט התאהבו או יתאהבו. חלק נעשו יותר רוחניים, ובכל-מקרה האגו והחומרנות קצת נרגעו. יש יותר דמיון והשראה, וניתן לנצל ליצירתיות (מכל סוג) ואומנות (למי שמתחבר). מי שמחפש אהבה, יש חלון הזדמנויות ארוך עד האביב של 2021. אך מומלץ לנצל במיוחד את המחצית השנייה של אוקטובר ותחילת נובמבר 2020, שבכל מקרה יהיה זמן חיובי מכל סיבה שהיא.

ילידי 12-13 בינואר נמצאים בתקופה משמעותית ביותר בחייהם. תקופה שהחלה ותימשך גם בחורף הקרוב, והיא הופכת את הסדר הישן. אך לא בהכרח לשלילה, ובטח לא רק. יהיו כאלו שיצברו המון עוצמה, במיוחד החורף הקרוב (אם טרם קרה). אחרים מתמודדים עם בעיות, אך לא רק, ואולי יגלו שבסוף הכל לטובה. אתם לא אוהבי שינויים, ולפעמים זה מלחיץ אתכם, אך עשוי להוביל להצלחה או סיום בעיה מתמשכת. כוחות חזקים פועלים לחיוב או שלילה, אך בכל מקרה מומלץ לנצל את המחצית הראשונה של נובמבר 2020 (או מעט לפני/אחרי) לקידום מטרות. זה זמן של ביטחון עצמי ויוזמה, ולפעמים גם הזדמנויות. בהמשך, אביב-קיץ  2021 יוציא את הצד הרך שלכם, ובכלל אתם בתקופה בחיים שיש בה גם רוך, דמיון, השראה, ולפעמים זו פשוט רומנטיקה.

ילידי 14-16 בינואר הולכים לשנה מהפכנית. חלקכם כבר חווה שינוי גדול מאז הקורונה פרצה. אך השינוי הזה לא הושלם, ולא ניתן יהיה לחזור אחורה למה שהיה. לא בהכרח שזה רע. אתם חוששים משינויים, אך ב-2021 (בעיקר מהאביב והלאה) דברים צריכים להשתנות מהיסוד. לפעמים השינוי הוא בעיקר פנימי, כמו שינוי אישיותי, בתפיסת-עולם, בהתנהלות, והתעסקות עם הצד העמוק שלכם. כרגע הגישה שלכם מאד רצינית ואחראית, זו כבדות ולפעמים זה מכניס חששות מן העתיד או לחצים ממשיים בהווה. נצלו את נובמבר או דצמבר 2020 לקידום מטרות, בזמן זה יתכנו פתרונות או הזדמנויות, או שיהיה לכם יותר אומץ וביטחון עצמי.

ילידי 17-18 בינואר נמצאים בתקופה של מתח גדול (סביב ספטמבר 2020). לפעמים זה כי דברים שליליים קורים. צריך להיזהר מגישה אגרסיבית, ועד פיזית (כמו תאונות או ענייני בריאות). מדובר בתקופה כבדה שהחלה בקיץ ותימשך עד כמעט סוף השנה האזרחית (2020), אך לאחרונה ועד אחרי החגים זה שיא של לחץ או עצבים. דצמבר 2020 עשוי לחלץ את חלקכם, או לפחות לתת אופטימיות (לא לכולם). בכל-זאת לרובכם עד יום ההולדת 2021 תהיה הקלה מסוימת, ועד פתרון הבעיות לעת עתה. אך בהמשך, חלקכם יעברו שינויים משמעותיים באביב-קיץ 2021, או שהוא יהיה ההכנה לשינויים בהמשך.

ילידי ה-19 בינואר ועד סוף המזל צפויים לדצמבר 2020 משמעותי מאד. הסיבות יכולות להיות מגוונות, לחיוב או שלילה. חלקכם מקבלים אחריות, כמו תפקיד בעבודה, או מיסוד קשר. חלקכם מתמודד עם בעיה מכבידה. זו תקופה כבדה או מרגשת או שניהם במעורבב. ולפעמים זה מאבק בין הצד הכבד לצד הקליל, ואתם מתחבטים לאן לפנות. האם לעזוב מסגרת סוגרת, האם לפרוץ ולהשתחרר. זמן חשוב שלרוב הוא דרמטי, שאפתני, ואפילו קארמתי.

 

מזל דלי

דלי שנולדו עד ה-22 בינואר צפויים לסוף שנה אזרחית (2020) או תחילת 2021 משמעותית מאד. הסיבות יכולות להיות מגוונות, לחיוב או שלילה. חלקכם מקבלים אחריות, כמו תפקיד בעבודה, או מיסוד קשר. חלקכם מתמודד עם בעיה מכבידה. זו תקופה כבדה או מרגשת או שניהם. ולפעמים זה מאבק בין הצד הכבד לצד הקליל, ואתם מתחבטים לאן לפנות. האם לעזוב מסגרת סוגרת, האם לפרוץ ולהשתחרר. זמן חשוב שלרוב הוא דרמטי, שאפתני, ואפילו קארמתי.

ילידי 23-26 בינואר חטפו את הקורונה לא טוב. זו הייתה הפתעה לא נעימה, שבמקרים מסוימים ממש זעזעה אתכם. אצל חלקכם זה התחיל עוד קודם במהלך החורף שקדם לקורונה (חלקכם אפילו עוד ב-2019). בין אם הדברים קשורים לקורונה או לא, מאחוריכם תקופה לא נוחה, ולפעמים זה היה פשוט חוסר מנוחה גדול. אצל חלקיכם זה עלול לחזור במרכז החורף הקרוב לביקור קצר. אבל בכל-מקרה, עבור כולכם ינואר 2021 הוא משמעותי מאד (אפשרי בין  סוף דצמבר 2020 ועד אמצע פברואר 2021). הסיבות יכולות להיות מגוונות, לחיוב או שלילה. חלקכם מקבלים אחריות, כמו תפקיד בעבודה, או מיסוד קשר. חלקכם מתמודד עם בעיה מכבידה. במקרים רבים מדובר באיזו יוזמה, רעיון או מעשה אמיץ או מתלהב שאתם רוצים לנקוט בו. בשלב השני מגיעה האנרגיה הרצינית. לפעמים היא אומרת שאי-אפשר, מקררת אתכם, מעוררת חשש או מלחיצה, ולפעמים היא מגשימה את הדבר או היוזמה, אך עושה זאת בצורה רצינית ואחראית. כבר לא רצים בהתלהבות, אלא בזהירות והמון פרגמטיזם. לפעמים מתקבלת הזדמנות משמחת, ואחרי השמחה מגיעה ההתמודדות הרצינית.

ילידי 27-28 בינואר פיתחו חוסר מנוחה אחרי שהקורונה פרצה (סביב אביב 2020), ולפעמים בעקבות אירוע לא צפוי שקרה (אם או בלי קשר לקורונה). שוב חורף הקרוב אתם צריכים לקחת בחשבון דרמות, אירועים לא צפויים, הפתעות לא קרויות, או שזו סתם עצבנות וחוסר מנוחה פנימי. ההמלצה היא להימנע מתגובות לא מחושבות שמוציאות מפרופורציה את מה שקורה. הנטייה שלכם מרדנית, ובזמן זה אתם יותר קנאים לחופש והעצמאות שלכם, ולכן "בועטים" עוד יותר חזק במי או מה שמפריע. הימנעו מספקולציות ונטילת סיכונים, וכל מה שפזיזות ואי-שקט מביאים. כדאי יהיה "לישון לילה" לפני כל החלטה, כיוון שעלולה להיות לזה תוצאה לא טובה במיוחד בחודש שלאחר יום-ההולדת (2021). בכל-מקרה סביב פברואר 2021 לא נוח במיוחד, אך הוא ה"גאנד-פינלה" של חורף מתוח, ולאחריו לרובכם תהיה רגיעה משמעותית. לפעמים הקושי הוא בגלל צורך לפעול וחוסר יכולת, ובכל מקרה הימנעו התוכניות חשובות לפברואר 2021.

ילידי 29-30 בינואר מסיימים קיץ (2020) לא נוח. מאחוריכם כמה חודשים של חוסר מנוחה, עצבים, או שקרו דברים בלתי מתוכננים שהוציאו משגרה. באביב 2021 האנרגיה הזו חוזרת. ההמלצה היא להימנע מתגובות לא מחושבות שמוציאות מפרופורציה את מה שקורה. הנטייה שלכם מרדנית, ובזמן זה אתם יותר קנאים לחופש והעצמאות שלכם, ולכן "בועטים" עוד יותר חזק במי או מה שמפריע. הימנעו מספקולציות ונטילת סיכונים, וכל מה שפזיזות ואי-שקט מביאים. כדאי יהיה "לישון לילה" לפני כל החלטה, כיוון שעלולה להיות לזה תוצאה לא טובה במיוחד במרכז קיץ 2021. במקרים מסוימים משהו מכביד קורה סביב מרץ 2021, ומעורר את הנטייה להשתחרר ממנו לחודשים הבאים אחריו. לפעמים זה משהו טוב, כמו קבלת תפקיד בכיר יותר שרציתם, אבל ההתמודדות איתו בפועל מלחיצה. בכל מקרה מרץ 2021 חודש רציני, ולאחריו אין שקט נפשי. לכן כדאי להפחית במשימות והאחריות שאתם נוטלים על עצמכם.

ילידי ה-31 בינואר עד ה-2 בפברואר צפויים לאביב-קיץ 2021 לא נוחים. במקרים רבים אתם מתנהלים בקונפליקט פנימי שבין הצורך להשתחרר ממגבלות, והצורך לשמור על יציבות. בין הצורך בשינוי והפחד ממנו. אם כך, בסוף הצד המבקש שינוי ינצח (במהלך הקיץ או הסתיו של 2021). אצל אחרים משהו לא נוח קורה באביב 2021, ולוקח את השקט גם בקיץ. יהיו גם כאלה שקורה להם משהו חיובי באביב, כמו קבלת תפקיד, סמכות, מיסוד קשר, הבאת ילד, התחלת פרויקט כלשהו. משהו רציני שאמור לקדם, אך ההתמודדות איתו מלחיצה, או מעירה דובים משנתם. האביב רציני בכל מקרה, ובמקרים רבים זה משהו שמראש מכביד או קשה. ההמלצה היא להפחית תכנונים ומשימות שניתן לדלג מעליהם באביב-קיץ 2021.

ילידי ה-3 בפברואר צפויים לחוות מתחים בקיץ 2021. לפעמים אלו דרמות, אירועים לא צפויים, הפתעות לא קרויות, ולפעמים זו סתם עצבנות או חוסר מנוחה פנימי. רצון עז לבצע שינוי מול קושי להשתחרר מהמגבלות, או לחלופין שינוי לא נוח שקורה, ורציתם דווקא את השגרה. בכל מקרה ההמלצה היא להימנע מתגובות לא מחושבות שמוציאות מפרופורציה את מה שקורה. הנטייה שלכם מרדנית, ובזמן זה אתם יותר קנאים לחופש והעצמאות שלכם, ולכן "בועטים" עוד יותר חזק במי או מה שמפריע. הימנעו מספקולציות ונטילת סיכונים, וכל מה שפזיזות ואי-שקט מביאים. כדאי יהיה "לישון לילה" לפני כל החלטה. חלקכם (לא כולם), יחוו כבדות בחודש מאי 2021, ולפעמים זה הטריגר לכל המשך הקיץ שתואר. וזה אפילו במקרים שמה שקורה במאי נראה תחילה חיובי, כמו קבלת תפקיד בעבודה או מיסוד קשר וכדומה.

ילידי ה-4 בפברואר חלקכם יחושו את מה שנכתב שורה מעל על ה-3 בפברואר, וחלקם את מה שנכתב שורה מתחת על ה-5-6 בפברואר. אתם בתפר, ואולי תרגישו גם וגם (גם אם במידה פחותה).

ילידי 5-6 בפברואר יחושו אנרגיה, רצון לפעול, או ביטחון עצמי גבוה שמתחזק בין אמצע אוקטובר לאמצע דצמבר 2020. אתם מקרינים עוצמה, ולכן יותר הולכים לקראתכם בזמן זה. אתם חשים שאתם יודעים מה אתם רוצים לעשות, אך ההמלצה היא לדחות לאמצע נובמבר כל מה שהוא התחלה חדשה של פעילות (כיוון שמארס בנסיגה). אפשר לגייס אסרטיביות בלי אגרסיביות בזמן סביב נובמבר 2020, נצלו. בנוסף נצלו את רצועת הזמן שבין אמצע פברואר לאמצע מרץ 2021, שתהיה חיובית לרובכם, ויכולה להביא הזדמנויות. ובכל מקרה מביאה ביטחון עצמי (וודאו רק שהוא לא עושה אתכם יהירים או צדקניים, או גורם לכם ליטול סיכונים לא מחושבים).

ילידי 7-11 בפברואר צריכים לנצל את מרץ 2021 למטרות חשובות. יתכנו הזדמנויות, הצלחה, או שאם יש בעיות, נוצרת דרך נוחה יותר להתמודד (מזל בתוך חוסר המזל). בכל מקרה הביטחון העצמי משתפר, או שאתם חשים טוב ונינוחים. הסכנה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים לעשייה. סכנה נוספת היא אגו גבוה, עליונות מוסרית או צדקנות.

ילידי 12-14 בפברואר צריכים לנצל את אפריל 2021 למטרות חשובות (יתכן עוד בסוף מרץ). יתכנו הזדמנויות, הצלחה, או שאם יש בעיות, נוצרת דרך נוחה יותר להתמודד (מזל בתוך חוסר המזל). בכל מקרה הביטחון העצמי משתפר, או שאתם חשים טוב ונינוחים. הסכנה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים לעשייה. סכנה נוספת היא אגו גבוה, עליונות מוסרית או צדקנות.

ילידי 15-17 בפברואר נמצאים בתקופה בה הביטחון העצמי עלה (אפשרי בין סוף אוגוסט 2020 ועד אחרי החגים), ויש רצון לפעול, להגיב, לעמוד על שלכם (אבל בלי להיות אגרסיביים מדי). זה שילוב של אנרגיה וביטחון, אך הימנעו מהתחלות של פעילות חדשה לחלוטין, כי בעיות יתכנו בהמשך (בגלל נסיגת מארס). זה זמן שיותר מתאים לקדם דברים שבעבר נתקעו. בנוסף, נצלו את רצועת הזמן שבין אפריל לאמצע מאי 2021 למטרות חשובות. יתכנו הזדמנויות, הצלחה, או שאם יש בעיות, נוצרת דרך נוחה יותר להתמודד איתן (מזל בתוך חוסר המזל). בכל מקרה הביטחון העצמי משתפר בזמן זה, או שאתם חשים טוב ונינוחים. הסכנה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים לעשייה. סכנה נוספת היא אגו גבוה, עליונות מוסרית או צדקנות.

ילידי ה-18 בפברואר ועד סוף המזל צריכים לנצל את מאי 2021 למטרות חשובות. יתכנו הזדמנויות, הצלחה, או שאם יש בעיות, נוצרת דרך נוחה יותר להתמודד איתן (מזל בתוך חוסר המזל). בכל מקרה הביטחון העצמי משתפר, או שאתם חשים טוב ונינוחים. הסכנה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים לעשייה. סכנה נוספת היא אגו גבוה, עליונות מוסרית או צדקנות.

 

למה אני צריך מפה אישית?
מה היא אומרת עלי?


 

מזל דגים

דגים שנולדו עד ה-21 בפברואר גילו גמישות יחסית כשהקורונה פרצה. לחלקכם השינויים בחיים היו נוחים, או שנוצרו הזדמנויות (בזמן הקורונה או לפניה בחורף). עתה ההמלצה היא לעשות תוכניות לרצועת הזמן שבין מאי ליולי 2021. לא תמיד אתם מלאי יוזמה, אך זמן זה יכול לייצר אותה. הוא נותן התלהבות, או לפחות איזה ביטחון עצמי או אופטימיות. מי שלא ינצל, יחוש פשוט נינוח ושליו יותר. וגם מי שמתמודד עם קשיים, יוכל לעשות זאת טוב יותר בזמן זה (מזל בתוך חוסר מזל). זה זמן שיגדיל דברים, הימנעו רק מניפוח דברים שליליים, והגדלת התנהגות לא אחראית.

ילידי 22-24 בפברואר קחו בחשבון כמה ימים מתוחים סביב השבוע השני, או מקסימום השלישי של מרץ 2021, ושוב סביב השבוע הראשון, או מקסימום השני של אוגוסט 2021. בד"כ לא מדובר בדרמה גדולה, אך כדאי להיות זהירים יותר בכביש וכדומה. לרוב זו רק עצבנות חולפת, ולפעמים יתכנו עצבים.

ילידי 25-27 בפברואר הסתדרו ברובם עם הקורונה כשפרצה. חלק נהנו מהחופש הכפוי, וחלק מצאו הזדמנויות, או עשו מהלימון לימונדה. אך אלו שנגזרו עליהם מגבלות, חשו צורך עז במיוחד להשתחרר. זה בכלל היה אביב (2020) בו ביקשתם חופש-פעולה, ובחורף הקרוב האנרגיה הזו חוזרת ביתר-שאת. הצורך הוא להיות אתם, משוחררים וחופשיים. בהרבה מקרים יהיו הזדמנויות שיאפשרו זאת.

ילידי ה-28 בפברואר עד ה-1 במרץ מסיימים קיץ (2020) בו ביקשו לעצמם הרבה חופש. לרוב הצלחתם למצוא לעצמכם את החופש, או הזדמנויות לקידום מצבכם ושחרור ממגבלות. אך אם היו מגבלות, היה קשה במיוחד להכיל אותן. הצורך הזה בחופש ועצמאות חוזר באביב 2021. חשוב למצוא את הדרך לאפשר אותו, נוכח לעתים מגבלות או שהמצב/מעמד דורש מכם. אך לרוב תהיינה הזדמנויות כאלה, ואתם משפרים עמדות.

ילידי 2-5 במרץ צפויים לחוש צורך עז בחופש ועצמאות בקיץ 2021. מזל שרובכם תמצאו הזדמנויות להיפטר ממגבלות, ולקדם רצונותיכם. אך מי שלא, ירגיש קושי רב יותר. ההמלצה היא לחפש את הדרך להיות אתם, נאמנים לצרכים שלכם. אתם רוצים חופש-פעולה, ואם תחפשו היטב, גם תמצאו אותו. חלקכם יימצא הזדמנויות של ממש.

ילידי ה-6 במרץ קחו בחשבון כמה ימים מתוחים סביב סוף מרץ או תחילת אפריל 2021, ושוב סביב השבוע האחרון של אוגוסט 2021. בד"כ לא מדובר בדרמה גדולה, אך כדאי להיות זהירים יותר בכביש וכדומה. לרוב זו רק עצבנות חולפת, ולפעמים יתכנו עצבים. חלקיכם יושפעו באופן דומה למה שנאמר בשורה הבא, 7-10 במרץ (אך לא כולם).

ילידי 7-10 במרץ נמצאים בתקופה רכה מאד, ולרוב זה טוב. אם כי לפעמים זה רך מדי, כלומר תיתכן רגישות יתר ואז פגיעות. מחד הרבה רוחניות, אך על-חשבון התכלס והחומר, ולפעמים זה מחסור באנרגיה ועד אובדן בריאות. בכל-זאת לרובכם זה חיובי. באופייכם רבים מכם רכים, אך שנים אלו מוציאות את הרוך ביתר-שאת. אצל רבים זה פשוט בגלל רומנטיקה. אם כך היא בגבהים שלפעמים הם מסוכנים, אך לרוב מהנים (לפחות לזמן-מה). לפעמים זה עניין/חלום אחר בחייכם, שההתייחסות אליו כמעט רומנטית. בסה"כ אלו שנים מקדמות, ומבחינות שונות. בנקודת הזמן הזו (בין אוגוסט לאוקטובר 2020), זה מורגש במיוחד. כדאי לנצל עוד את החודש הקרוב לעשייה וקידום, ולחיפוש אהבה אם אין (אוקטובר הוא עדיין הזדמנות). הצד היצירתי שלכם, הדמיון וההשראה, נמצאים בשיא, ויתכנו כל מיני הזדמנויות. גם אחרי השיא הנוכחי, אתם צפויים לחורף בו הצד הרך שלכם גבוה. זו המון רגישות, אך זכרו שזו גם המון פגיעות. לפעמים מסוכן קצת למעלה, היזהרו מאשליות וחלומות מוגזמים, ואל תזלזלו בבריאות מתוך אופטימיות יתר. האנרגיה הרכה של החורף, תחזור שוב לחלקכם בסתיו 2021, או ממש בתחילת החורף לאחריו.

ילידי 11-13 במרץ נמצאים בתקופה בונה בחיים. חלקכם לא תמיד הרגישו חזקים בהתמודדות עם החיים. אך שנים אלו מאפשרות התמודדות איתנה עם כל מה שעובר עליכם. לכן, גם למי שיש צרות, יש כלים פנימיים להתמודד איתן. זה מלווה עד סוף השנה (2020), אך נצלו במיוחד את חודש נובמבר 2020 (ולפעמים קצת לפני) לקידום רצונותיכם ומהלכים חשובים. צריך לומר שאצל רובכם אלו לא צרות שצריך להתמודד איתן, אלא הצלחות ובנייה. כך או כך, זו תקופה של העצמה אישית, ופיתוח גב חזק ועמוד שדרה. זה בריא לצד השאפתני. לעומת-זאת אביב-קיץ 2021 יכניסו אנרגיה שונה בתכלית, והיא הצד הרך שלכם. רך יכול להיות טוב ויכול רע. אחרי תקופת הבנייה והעצמה, אולי אתם מרשים לעצמכם להיות יותר רגישים ורכים. לפעמים זה גם יותר פגיעים, אבל יש יתאהבו חזק בין היתר. אביב-קיץ 2021 נותן דמיון, השראה ויצירתיות, ולפעמים בונה פנטזיות פחות מציאותיות מאידך. היזהרו מספקולציות והליכה עיוורת, ושמרו גם על הבריאות. חלקכם ירגיש פחות אנרגטי, וזה אומר שצריך לתת לגוף לנוח.

ילידי 14-16 במרץ ייהנו מביטחון עצמי גבוה בין אמצע נובמבר לאמצע דצמבר 2020. חלקכם יקבלו ממש הזדמנויות, ואחרים סתם יחושו נינוחים יותר. גם אם יש בעיות, בזמן זה קל יותר להסתדר איתן. עד אז (מהלך סתיו 2020) נראה שאתם מתנהלים ברצינות ואחריות, וזה ישתלם. הפרגמטיזם הסבלנות שיש עכשיו יוכיחו את עצמם. אך הסיפור האמיתי הוא של 2021. זו תהיה שנה של בנייה עצמית והעצמה אישית. לא תמיד חשתם שקל לכם להתמודד עם החיים, אבל 2021 כאן כדי לתת לכם עמוד שדרה וגב חזק. זו יכולת התמדה, נחישות, ושאפתנות בריאה. זהו כושר התמודדות, ויכולת לפעול גם בתחכום.

ילידי 17-18 במרץ מגלים גישה רצינית ואחראית מאד בנובמבר-דצמבר 2020. היא תשתלם, ולכן כדאי לשמור על הסבלנות (שיש לכם בזמן זה). הפירות יגיעו כבר בדצמבר 2020 עצמו (או לקראתו). אתם מתנהלים בצורה מעשית ורציונלית, ולכן מטפלים בבגרות גם בבעיות אם ישנן. אחרים פשוט מקבלים תפקיד או אחריות שדורשת זאת. לכן זה זמן שיכול להביא קידום והצלחה מכל סוג (גם אם בקטן יותר).

ילידי ה-19 במרץ ועד סוף המזל צריכים לנצל את דצמבר 2020 שיהיה מיטיב מאד. יש כאלה שיקבלו תפקיד או קידום, יש שימסדו או יקדמו קשר, יש שיחליטו על הבאת ילד או קניית בית. כדאי לנצל לקידום מטרות ותוכניות חשובות. אך גם אלו שלא יקרה להם משהו משמעותי, צפויים לחוש בזמן זה חזקים, והוא מיטיב בכל מקרה.

שמור ושתף

שימרו את הנאמר לגבי התאריך הספציפי שלכם ושל יקיריכם, ונדבר בעוד שנה. הראו גם לחבריכם ושתפו, בטח אם זה חיובי. אך גם אזהרה צריך לומר ולהתכונן עבורה. תחזית שאינה לפי מפת לידה אישית יכולה להיות כללית בלבד ולא תמיד מדויקת. אבל עבור רובכם תהיה נכונה לפחות ברמה מסוימת ובחלק מן התקופה המוגדרת. אין תחליף לעריכת מפה אישית כדי לדעת ממש, ואם החלטות גורליות לפניכם, כדאי להסתמך רק על מידע אישי. ניתן להתייעץ עם עמי אישית, קראו על הכלים האסטרולוגיים שיכולים לסייע או התקשרו: 050-7881995. אאחל לכולכם שנה טובה, שלווה ומקדמת.

עמי גוטמן – אסטרולוג

ש נ ה ט ו ב ה ! 💖

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל