050-7881995

תחזית שנתית תשפ"ב

תחזית 12 המזלות תשפ"ב (2021-22)

פתיחה וטיפים חשובים:

מי שעוקב אחרי יודע שאני עקרונית מתנגד לתחזית עפ"י סימן המזל. למה? הסיבה היא שהמפה האסטרולוגית של כל אחד מאיתנו הרבה יותר מורכבת מרק המזל שלו. סימן המזל היא חלוקה ראשונית וגסה ל-12 טיפוסי יסוד, ונקבע אך ורק לפי מיקומנו בזמן הלידה ביחס לשמש. הידעתם? כל מזל מתחלק ל-30 חלקים נוספים שקיימים בתוך כל מזל. אך לא רק המזל מרכיב את ההורוסקופ האישי, בנוסף קיימים עוד כוכבים רבים, ואלמנטים נוספים במפה (כמו קו האופק, רום שמיים, אסטרואידים, בתים אסטרולוגים ועוד..). ואם זה נשמע לכם מורכב, אז זה מסתבך עוד יותר. מתייחסים גם להיבטים שהכוכבים השונים יוצרים זה לזה (מחשבים יחסים ביניהם). כל אלו מחושבים לפי תאריך לידה מלא, הכולל שנת לידה, שעת-לידה, ומקום לידה. בקיצור, כל אחד שונה, וכל אחד יש מפה מאד ייחודית שלו, שאינה זהה לאף אחד אחר. לכן קשה מאד לערוך תחזית שתדייק לקבוצת אנשים, ובטח לא לפי חלוקה רק לפי המזל.

בכל-זאת השתדלתי לתת לכם תחזית כללית (אך כמובן חלקית ביותר), שגם אם היא קצרה, לרוב נשארת מהימנה עבורכם אישית לשנה החדשה. המתודה בה אני עורך את התחזית, שונה מהמקובל בעריכת התחזיות המוכרות במקומות אחרים. אם תרצו הסבר על המתודה, תוכלו למצוא בלחיצה כאן. אך זכרו, לתחזית מקיפה מדויקת ופרטנית יש לערוך תחזית אישית לפי מפת לידה אישית מלאה, שמתחשבת בכל הפרמטרים במפה.

היעזרו בכמה טיפים חשובים לפני קריאת התחזית עצמה (טיפ נוסף תמצאו בסוף המאמר) :

טיפ 1:

בכל שנה המעבר ממזל למזל מתרחש ביום קצת אחר, או בשעה אחרת באותו היום. למשל בשנת 2019 מזל מאזניים נכנס ב-23.9 בשעה 10:51 בבוקר. לכן מי שנולד ב23.9.19 ב-10:50, הוא בן מזל בתולה. ומי שנולד ב-10:51 הוא כבר בן מזל מאזניים. וזה משתנה בכל שנה! השנה מזל מאזניים נכנס בכלל ב-22.9.21 בשעה 22:21. התפתחות האסטרונומיה מאפשרת לנו היום לחשב את המעברים בין המזלות בצורה מאד מדויקת בכל שנה. מי שלא בטוח איזה מזל הוא, מוזמן לשלוח לי הודעה אישית, ואבדוק לו (ללא תשלום).

טיפ 2:

עזרו לכוכבים! מטרת התחזית היא להכין אתכם כיצד לנהוג נכון יותר בזמן המדובר. אין הכוונה להפחיד או לפתח ציפייה. נצלו זמנים טובים ועזרו לכוכבים (דברים לא בהכרח יקרו מעצמם), והגנו על עצמכם בזמנים בעייתיים (כדי שאלה יעברו יותר קל). הכל צפוי והרשות נתונה.

טיפ 3:

עזרו ליקיריכם. שלחו התחזית למי שאתם חפצים ביקרו. ניתן לשלוח בוואטספ, מייל, פייסבוק, או טוויטר ע"י שימוש באייקונים שבתחתית המסך.

טיפ 4:

התחזית נעשתה עפ"י מידע כללי ביותר ולא מפה מלאה. לכן יתכנו השפעות מנוגדות במפה האישית של כל אחד, שיגרמו להשפעה הפוכה. בכל-זאת, המתואר יהיה לרוב נכון לפחות במידת-מה ובחלק מהזמן שתואר.

טיפ 5:

שמרו התחזית! היזכרו בה בזמנים הרלוונטיים אליהן היא מתייחסת עבורכם ועבור יקיריכם. התחזית תהיה פתוחה ונגישה כאן באתר כל השנה!

טיפ 6:

כל ראש השנה עברי אני מעלה תחזית אישית עבורכם. כל תחילת שנה אזרחית אני מעלה תחזית למדינת ישראל ולעולם. ניתן למצוא אותם במדור תחזיות באתר.

טיפ 7:

בדקו לא רק את עצמכם, בדקו מה נכתב על  יקיריכם, הבוס בעבודה, מירי השכנה, וכל מי שחשוב או מעניין, ושתפו אותם.

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח את התחזית לחבר או שתף באמצעות:

 

מזל טלה

טלה שנולדו עד ה-26 במרץ צריכים לשים לב לחודשים מאי-יוני 2022, ושוב לחודשים ספטמבר-אוקטובר 2022. בזמנים אלה (לפחות בחלקם) יכול להצליח יותר. יתכן שזה זמן בו אתם מקבלים את ההזדמנות לבצע דברים, לקדם מהלכים, או שסתם אתם מתמלאים באנרגיה. הסכנה היא שהנטייה האופטימית הטבעית שלכם, עלולה לקבל חיזוק מוגזם. שימו-לב שאינכם מהמרים מדי, גאוותנים מדי, מסתכנים מדי, או פשוט מגדילים את הצרות. זה זמן בו הכל בגדול יותר. אבל בהחלט תוכלו לקדם גם את הרצוי (נצלו!), רק הזכירו לעצמכם בקרה. אם זוכרים בקרה וזהירות, אתם עשויים מאד להתקדם.

ילידי 27-29 במרץ נכנסים עתה לסתיו (2021) רציני. זו בגרות שמאפשרת להתמודד טוב יותר עם בעיות, או ממש לקדם מטרות בדרך המסודרת. יש הרבה אחריות עליכם, וזה מרצין את הצד היָלְדִי שבכם. לפעמים זה לא מרגיש שמח, אבל טפחו לעצמכם על השכם, אתם מיושבים! לפעמים מגיע קידום, והוא האחריות הרצינית. נצלו את סתיו 2021 לתכנון טווח רחוק ויצירת תשתית. תגלו שאתם מצליחים לגייס סבלנות (כן כן, אפילו אתם), וקיץ 2022 יהיה הזמן שלכם לפרוץ בגדול, או ליהנות מהפירות. רק יהיה חשוב להזכיר לעצמכם בקיץ 2022 את הסבלנות, המתינות, הבקרה והזהירות של סתיו 2021, והקפידו להימנע מכל סוג הגזמות, אגו וסיכונים לא מחושבים. אם זוכרים, קיץ 2022 עשוי להיות אופטימי ומתגמל.

ילידי 30-31 במרץ מתחילים להפחית עתה מהלחץ או הרצינות שליוו לאחרונה בקיץ האחרון (2021). דצמבר 2021 שוב יחזיר אנרגיה זו, אך הפעם זה נקודתי וקצר. בסה"כ אתם מתנהלים בצורה מיושבת ובוגרת, ואולי זו אחריות נוספת שנופלת עליכם. הסתיו עצמו (2021) אמנם מפחית חובות (או את היווצרותם), אבל זו עדיין תקופה בחיים בה מתעסקים עם איזה פצע. יתכן שזה קשור למשהו מהעבר (לפעמים הרחוק) ששוב חזר להציק. פצע פתוח או כזה שנפתח, והעבר מתעורר.

ילידי 1-3 באפריל חלקם חשו שהם התבגרו לאחרונה (אביב-קיץ 2021). פשוט היה נדרש להתנהל אחראי או מיושב יותר, ולא לפעול מהרגש. נראה שהצלחתם לעמוד במשימה הבוגרת, אבל לכולכם רגש עמוק או פצע עבר התעוררו, מתעוררים עתה, או שיתעוררו סביב אביב 2022 לכל היותר. זו שנה של עיסוק בעבר המודחק, או בפצע צריך קצת לדמם, וזה חוזר אליכם שוב ושוב במהלך השנה הקרובה. סוף דצמבר 2021 ועד לקראת סוף ינואר 2022 יאפשרו לכם התמודד היטב עם הדברים שקורים בחייכם. אפשר שזה קידום, ואפשר שזה בעיות, אבל זה מרגיש ריבוי חובות ולחץ על הראש. יש לכם את האחריות ויכולת לנהוג בזהירות ועם משמעת עצמית בחודש זה. נצלו לקבלת החלטות, או תכנון, או טיפול בסוגיה שהזנחתם קודם לכן. מיד לאחר מכן, בערך בין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022, מתהווה הצורך קצת לשחרר. עשו משהו כייפי כמו טיול, או לפחות הורידו מאחריות המונחת על כתפיכם.

ילידי 4-5 באפריל צריכים לשים לב לעצמם במרכז ינואר 2022. יש לכם קצת פחות סבלנות וחשק לחובות או לבעיות במערכות יחסים (אם ישנן). ככל שתוכלו, עשו משהו קל, כמו טיול או בילוי, ואל תעמיסו עבודה או כל מה שרציני מדי. גייסו כוחות, ובמהלך החודש שלאחר מרכז ינואר תוכלו לשוב לטפל בצורה סבלנית ובוגרת במה שצריך. בנוסף, יתכן שבמהלך קיץ 2022 מתעוררת נקודה כואבת: רגש חשוף או פצע מהעבר, ולא יהיה נכון להדחיק.

ילידי 6-10 באפריל צריכים לשים מאד לב לשבועיים הקרובים, במיוחד סביב כיפור 2021 (לפני, במהלך, וקצת אחרי). זהו זמן מאד אנרגטי אך גם עצבני או אימפולסיבי, ולכן יתכנו התפרצויות או מהלכים לא שקולים. לפעמים זו גם בחירת המילים. אתם אגרסיביים יותר, חסרי טקט או סבלנות, וזה עלול לקלקל. היזהרו גם פיזית ושמרו על הבריאות, בוודאי הצמים. יותר חשוב, נצלו את פברואר-מרץ 2022 לקבלת החלטות, תכנון עתידי, או יצירת תשתית לתוכניותיכם. זה אמנם זמן של התמודדות רצינית, קבלת אחריות או חובות, אך ההתמודדות עם הלחצים בוגרת ומיושבת מצדכם. תוכלו להרגיע את הצד היָלְדִי שבכם, ולפעול עם משמעת עצמית. לכן אפשר לנצל לבצע  דברים שקודם הזנחתם, או להצליח בדברים הדורשים מאמץ.

ילידי 11-13 באפריל נכנסים לסתיו (ספטמבר עד נובמבר 2021) מלא אנרגיה. יש תעוזה ואופטימיות, ולרוב יש לזה סיבות טובות בשטח. נצלו הזדמנויות! הסכנה היא נינוחות יתר של מי שחושב שהכל יהיה בסדר גם מחר. לפעמים זו יהירות או עודף אגו, ולפעמים דווקא בגלל האמונה הפנימית החזקה הזו, מעזים לקחת סיכונים, או יותר מדי התחייבויות על עצמכם. ביטחונכם העצמי בעלייה. אם נזהרים ושומרים גם על בקרה עצמית, זו תקופה נעימה בעלת אפשרויות להרחבה מכל סוג (דעת, חומר, פעילות וכדומה). זה גם זמן שמתאים יותר לבילויים וחברה, ובכלל זמן של פתיחות.

ילידי 13-15 באפריל נמצאים בתקופה מאד לא פשוטה. עבור חלקם זו ממש רעידת אדמה, או שהיא מתבשלת ותפרוץ בחודשים הקרובים (ככל הנראה לפני 2021 תיגמר). גם אם אין משהו חיצוני, התחושה הפנימית היא של תקופה דרמטית. אולי האישיות שלכם קצת משתנה (ואולי בעקבות הדברים שקורים), ושימו לב שאינכם קשוחים או תחרותיים מדי. לפעמים התחושה היא של "גדול עלי", ואז חוסר פרופורציה. לפעמים זו שתלטנות או כפייתיות שלכם, ואתם נוהגים בזולת בחוסר פרופורציה. הפחיתו תחרותיות ומאמץ מוגזם שלוקח את האנרגיה, ולא משיג תוצאות (או משיג במחיר יקר מדי). דצמבר 2021 במיוחד עלול להיות לא נוח, וככל שזה תלוי בכם, עשו בו חופש. ממילא אין חשק לסיזיפי או לא מצליח פיננסית. שמרו בו, ומעט לתוך ינואר 2022 על מערכות היחסים שלכם, והדרך הטובה ביותר היא דווקא להפחית מעורבות, לתפוס מרחק, וקצת לשחרר (יהיה קשה). הזמן הטוב לסדר דברים בצורה אחראית ושקולה, יהיה בין אפריל ליולי 2022. לרובכם תהיה הקלה אפילו קודם לכן. אך בזמן זה אתם בוגרים ומיושבים יותר, ויש יותר משמעת עצמית. לכן הוא זמן טוב ליצירת תשתית וקבלת החלטות, או התנהלות רציונלית מול הזולת. לכן מתאים גם ללקיחת אחריות כמו תפקיד בעבודה, או פשוט טיפול בבעיות עם שיקול דעת טוב.

ילידי 16-17 באפריל יגלו ש-2022 שנה מטלטלת. לפעמים זה רק פנימי, כי רוצים דברים וקשה להרפות. ולפעמים זה זמן לשינויים בסיסיים (ולא בהכרח שאתם יוזמים אותם). אבל הם לא זורמים נוח. לכן ההמלצה היא לא ללכת בכוח רב מדי, ולא נגד מה שלא מצליח. הימנעו משתלטנות וכפייתיות, או עודף תחרותיות ואמביציה שמקימה לכם התנגדות גדולה מדי. גם אם משיגים דברים, התשלום עבורם יקר. לפעמים נתקלים בבעיות אובייקטיביות גדולות. החוכמה תהיה להגיב אליהן במתינות ובהמון מחשבה סבלנית.

ילידי 18 באפריל ועד סוף המזל תגידו, אך עוברת עליכם 2021? ניצלתם לדברים חיוביים? הקיץ קצת שחרר? היו הזדמנויות השנה או שסתם חזרה האופטימיות שמאפיינת אתכם לרוב? לרבים כן, אבל בטח לא לכולכם, ותמיד השאלה עד כמה. כי גם בתוך הרע (למי שיש), היו גם דברים טובים. ומי שלא, יש לו עוד הזדמנות מצוינת לאנרגיה חיובית לכבוד סיום 2021 שיהיה עוצמתי לכולכם. עשו משהו כייפי, ותכננו חגיגה לסיום השנה האזרחית. גם טיול יכול להתאים. אך בוודאי כדאי לנצל את ימי סוף דצמבר 2021 לדברים רציניים. גם מי שכבר נהנה מהזדמנויות קודם השנה, יכול להרחיב אותן או לגלות חדשות. רק אל תגזימו עם סיכונים, יהירות או אגו, וכוונו לדברים טובים או הישגים מבוקרים.

 

ללמוד אסטרולוגיה
לחצ/י לפרטים


 

מזל שור

שור שנולדו עד ה-21 באפריל כבר קיבלו הזדמנות לשיפור חייהם בין מאי ליולי 2021. מי שפספס או רוצה עוד להרחיב, צריך לנצל את סיום 2021 וההתחלה של 2022 לקידום המטרות. זה זמן בו יכול יותר ללכת לכם. ובכל מקרה מומלץ לבלות בערב השנה האזרחית החדשה. אולי אפילו איזה טיול -יהיה כייף!

ילידי 22-26 באפריל צריכים לנצל את ינואר 2022 לקידום מטרותיהם. היו ערניים להזדמנויות, ואל תשקעו סתם בנינוחות או אופטימיות. כללית יותר הולך, והביטחון העצמי משתפר. בניגוד לכך, המחצית הראשונה של נובמבר הקרוב (2021) פחות נינוחה. יתכנו לחצים או בעיות, אך בעיקר היו זהירים פיזית, ושימו לב שאינכם אגרסיביים, קשוחים, או נרגנים מדי. לרוב זה עניין נקודתי קצר וחולף. כבר מאחוריכם הרבה עצבנות וחוסר יציבות שהיו מתישהו בשנתיים האחרונות, לרובכם זה רחוק מסדרי הגודל האלה (אבל צריך לבדוק מפה אישית).

ילידי 26-29 באפריל נכנסים עתה לתקופה לחוצה או נמוכה שתאפיין את סתיו 2021. בין אם אלו בעיות, קשיים או לחצים, החדשות הטובות הן ששיפור יבוא ככל הנראה עוד לפני שהשנה (האזרחית 2021) תצא, וסוף ינואר ועד אמצע פברואר 2022 יכול לפתור בעיות או לפחות לשפר הרגשה. ההמלצה כרגע (בעיקר ספטמבר עד נובמבר או גג דצמבר 2021) היא לא להתעקש על מה שאינו מצליח, לא להסתכן במה שהצלחתו מוטלת בספק, ולהפחית עומסים ככל הניתן. קשה להצליח עתה, גם אין חשק או כוח (פיזי או נפשי, ושמרו על הבריאות), ועדיף להשאיר משימות לפברואר 2022 (ואולי מעט לפניו). תגלו שהוא מתאים הרבה יותר לכך.

ילידי ה-30 באפריל ועד ה-1 במאי מתמודדים עם קושי, לחץ, או בעיה סביב סיום 2021. זהו חלק מחורף של שינויים, ואולי השינוי הזה מלחיץ או נראה שלילי. אולי הקושי או תחושת תקיעות הם שמובילים לשינוי, והאנרגיה הזו חזקה גם בינואר-פברואר 2022. אתם אוהבים יציבות, ודאות וידיעה, וזו תקופה שכל פעם מפתיעה מחדש (גם בשנה שחלפה). יתכן שזו חוסר יציבות פנימית, ושימו-לב שאתם קצת אימפולסיביים, ועלולים להיות חסרי סבלנות לזולת. וותרו על חגיגה גדולה בסיום השנה האזרחית (קשה לייצר שמחה או הצלחה), ודעו כי פברואר 2022 ישפר מאד את המצב לרובכם. אולי תגלו שסתם נלחצתם קודם (הכל לטובה), אולי יבוא פתרון, ואולי דברים אחרים לא קשורים יגרמו שמחה. כדאי לנצל את פברואר 2022 (ואפשר גם מעט לתוך מרץ) להיפטר ממגבלות, לביצוע שינויים רצויים, למציאת הזדמנויות, ולקידום מכל סוג. שינוי כלשהו אפשרי סביב יום ההולדת.

ילידי 2-4 במאי עברו שנה (או חלק ממנה) לא קלה, ובחלק מהמקרים אפילו מטלטלת. קשיים הולידו שינויים והפוך. עוד לא סיימתם עם התקופה המעצבנת, אבל זו הישורת האחרונה. במהלך אביב 2022 דברים מאד ישתפרו (או לפחות יירגעו, ויפסיקו להתווסף תקריות וכל מה שמערער). דעו כי ינואר 2022 יהיה חודש לחוץ או נמוך יותר. אולי סתם כהרגשה פסיכולוגית כי התעייפתם, ואולי שיא של לחצים שמשאירים אתכם דרוכים. יש כאן קונפליקט בין צורך לשנות וחוסר יכולת, או לחילופין שינוי לא נוח שקורה, ואתם דווקא רוצים להחזיק בקיים שאיננו עוד. זו תקופה כללית בה אתם חסרי סבלנות, ואולי מנסים להילחם בדחפים האימפולסיביים שחזקים מכם. היזהרו לא לקלקל יחסים בגלל זה. כוונו לינואר 2022 מינימום התחייבויות, וזכרו שהאביב כבר לא רחוק, אחרי 2021 לא טובה או לא יציבה. היא קצת מתמשכת לתוך החורף שבחלק מהמקרים יהיה הפיק. אבל לפעמים הכי חשוך לפני עלות השחר.

ילידי 5-7 במאי סובלים מאיזה קושי או לחץ סביב ינואר-פברואר 2022, והוא מוביל לחוסר שקט פנימי או חוסר יציבות באביב של 2022. אולי בזכות איזה אומץ שקיבלתם או הזדמנות שמופיעים סביב סוף פברואר או תחילת מרץ 2022, ודברים משתחררים. זה מוביל לשינוי ועד כדי מהפכה בחיים באביב של 2022, ואם לא אז זה יקרה עד האביב של 2023. אבל דברים בסיסים צריכים להשתנות. שימו רק לב שהדרך לשם חסרת סבלנות, ואתם עלולים לנהוג בעצבנות עם הזולת או בהחלטות ופעילות נמהרות. החל מהאביב של 2022 ההמלצה הכי טובה היא לישון לילה לפני כל החלטה, לחשוב 7 פעמים ואז לדבר, ופשוט להתייעץ בשיקול-דעת. לפעמים זו תהיה עקשנות לעשות דווקא בדרככם, וזה מעורר התנגדויות. לפעמים אלו הפתעות חיצוניות שמערערות יציבות, ואינן תלויות בפועלכם.

ילידי 8-9 במאי צפויים לקיץ 2022 של שינויים בחיים, או לפחות רצון לשינויים. אולי המציאות משתנה למורת רוחכם, ואולי דווקא המציאות הקבועה אינה נוחה, ואתם רוצים לשנות אותה בדחף כמעט בלתי נשלט. יתכנו הפתעות מכל סוג, טובות או רעות, אבל באופייכם אינכם אוהבים הפתעות. אתם רוצים להיות מתוכננים, וספונטניות היא לא כוס התה שלכם. זה מכניס עצבנות בקיץ 2022, ועלול להשפיע על התנהגות לא מחושבת, חסרת סבלנות, או תחושת חוסר יציבות. שמרו על שיקול דעת, ועל נועם בדרך בה אתם מנהלים מערכות יחסים. בנוסף, קודם לכן יתכן קושי, בעיה או מקור לחץ נקודתיים לקראת סוף החורף הקרוב. אבל הסיפור העיקרי קורה בקיץ 2022.

ילידי 10-12 במאי התגמשו והתרככו בשנים האחרונות. אולי אתם פחות חומרניים, אולי מצאתם אהבה, ואולי התחברתם לרוח או אומנות, או שסתם אתם קצת פחות תחרותיים, אמביציוזיים, ודוחפים. התהליך הזה הטיב עמכם, ועשה אתכם יותר מקובלים על הסביבה. לכן הוא נמשך גם בחורף הקרוב, ובמיוחד בנובמבר-דצמבר 2021. אבל דווקא הכמה ימים של סוף נובמבר ותחילת דצמבר 2021 פחות שלווים, וצריך לשמור בהם על זהירות והתנהגות רגועה. יותר משמעותי וחשוב, זה לשים לב למרץ 2022, שיהיה חודש נמוך או לוחץ, ולא מומלץ לכוון אליו מטרות. אך זמן ממושך יותר כזה מתחיל במהלך קיץ 2022 ולאורך הסתיו כולו. לא כדאי להתעקש מדי על מה שלא מצליח, או בכלל לנסות מה שעלול לא להצליח. במרץ ושוב בקיץ והסתיו של 2022, הולך קשה יותר, ולכן עדיף להתאמץ פחות. אך יתכנו קשיים אובייקטיביים שלא בשליטתכם (אל תוסיפו עוד לחץ שלא מתחייב).

ילידי 13-15 במאי נמצאים בתקופה בונה בחייהם. אתם מרגישים חזקים, ולכן אתם באמת מתמידים, נחושים, וצומחים (גם אם חלקכם תוך רקע של בעיות). כרגע (בעיקר בין ספטמבר לנובמבר 2021) זה מאד מגביר את ביטחונכם העצמי, ועלולה להיות נטייה לביטחון מופרז, הגזמות, גאוותנות, וכל מה שנובע מכך. הימנעו מצעדים גדולים מדי, מסוכנים, או עודף אגו ועיקשות צדקנית. אבל קדמו את מטרותיכם הרציניות תוך בקרה וזהירות. עד סיום 2021 זה הזמן להתפתח ויכול להצליח, נצלו! דצמבר 2021 וחגיגות השנה החדשה עשויים להיות מהנים במיוחד. בלו עם חבריכם, והקדישו לפיתוח מטרות רציניות, אך בעיקר כאלה של פאן (שגם יהיה חשוב לכם בזמן זה). החל מאביב 2022 אתם מתרככים, אולי בזכות שהשגתם מה שרציתם, ואתם נרגעים. אולי כי אתם מתאהבים, ואולי גיליתם את הרוח או התחברתם לדמיון ויצירתיות.

ילידי 16 במאי נמצאים בתקופה בונה בחייהם. אתם מרגישים חזקים, ולכן אתם באמת מתמידים, נחושים, וצומחים (גם אם חלקכם תוך רקע של בעיות). נצלו את סתיו 2021 והחורף לחיזוק מטרות ארוכות טווח. באביב או קיץ 2022 אתם מתרככים, אולי בזכות שהשגתם מה שרציתם, ואתם נרגעים. אולי כי אתם מתאהבים, ואולי מתחברים אל הרוח או הדמיון. יתכן שינוי כלשהו (פנימי או חיצוני) סביב יום ההולדת. גם דצמבר 2021 נותן הזדמנות להתאהב, כי הוא מדגיש מערכות יחסים (אבל זה פחות מומלץ, כי ההיגיון פחות עובד). דצמבר 2021 מומלץ לפיתוח קשרים בינאישיים קיימים, לבילויים וטיולים, פיתוח רוחני ופיתוח בכלל.

ילידי 17-19 במאי צריכים לכוון עשייה וקידום לשנת 2022. זו שנה של התמודדות טובה (גם עם בעיות), והיא מתאימה לרה-אורגניזציה או פיתוח מטרות ארוכות טווח. אם תעשו דברים שאתם אוהבים, זה יעשה בנחישות ותשוקה, ועשוי מאד לקדם ולהצליח. תמצאו כוחות להתמודד גם עם הרע, אתם חזקים יותר באופן כללי ב-2022. נצלו במיוחד את החודש של לפני יום ההולדת, הוא יכול להיות מטיב, ובטח אופטימי ונינוח. לעומת זאת, לפני כן בדצמבר 2021, אל תרוצו מהר מדי, כי האופטימיות היא פחות מבוקרת. אבל ההרגשה נעימה בדצמבר הקרוב לרובכם.

ילידי 20 במאי ועד סוף המזל צפויים לדצמבר 2021 שמח, ומומלץ להם לעשות תוכניות כיפיות לערב השנה האזרחית 2022. אבל לפעמים זה חוסר פרופורציה, ואל תהיו מגזימנים או יהירים בדצמבר. יותר חשוב נצלו במיוחד את החודש של לפני יום ההולדת, הוא יכול להיות מטיב, ובטח אופטימי ונינוח לרבים מכם.

 

מזל תאומים

תאומים שנולדו עד ה-27 מאי צפויים לזמן חיובי סביב יום-ההולדת של 2022 (+-). ההמלצה היא להתחיל לפעול כבר מרגע התיישרות כוכב מרקורי מנסיגתו ב-11 במאי (ואולי הנסיגה תגרום לכם לראות דברים אחרת), ולנסות לקדם מהלכים או לשפר את החיים. זה נכון גם לגבי יוני 2022. תקופה של אופטימיות ונינוחות או הזדמנויות ממשיות.  במאי-יוני 2022 ביטחונכם העצמי עולה, וזה יתאים גם לבילויים וחברה, אתם פתוחים ונהנים יותר. אפשרות נוספת לזמן חיובי תיתכן סביב תקופת חגי תשרי של תשפ"ג (ספטמבר-אוקטובר 2022). לעומת-זאת היזהרו מאופטימיות יתר בינואר 2022, הימנעו מספקולציות או נטייה להתפזר, להסתכן, או ליהירות והפרזות מכל סוג.

ילידי 28-30 במאי נמצאים או מתחילים בתקופה מאוזנת. מכאן כדאי לנצל את מה שנשאר מ-2021 לבנייה מסודרת ומאורגנת. באופייכם לא תמיד אתם מיושבים, אבל תקופה זו מאפשרת זאת, ולכן קל לכם למלא חובות שבד"כ אין חשק (ואולי הזנחתם). זו לא בהכרח תקופה שמחה, ובטח לא קלה (לפחות בחלק מספטמבר עד דצמבר 2021). אבל זו תקופה של התמודדות טובה עם בעיות, ולפעמים אפילו קידום והצלחה (תוך מאמצים, בדרך הקשה). אתם בוגרים יותר, ולכן זוכים באחריות (או נוהגים כך באופן טבעי). לפעמים זה רק זמן השקעה, אך הסבלנות (שבאופן מפתיע תוכלו לגייס) תשתלם בהמשך. לחלקכם קיץ 2022 יביא את הפירות, או שיהיה חיובי מסיבות אחרות. דבר נוסף, ינואר 2022 מעורר אתכם לחשוב, לפעמים לחשוב מחדש על דברים. אל תחפזו לקבל החלטות, כי אולי עוד הרבה קורה, או שנדרש עיבוד רב למידע או למחשבותיכם.

ילידי 31 במאי צריכים לשים לב לינואר 2022. הוא מעורר אתכם לחשוב, לפעמים לחשוב מחדש על דברים. אל תחפזו לקבל החלטות, כי אולי עוד הרבה קורה, או שנדרש עיבוד רב למידע או למחשבותיכם. דווקא דצמבר 2021 יכול ליישב אתכם, לכן הוא זמן טוב לתכנון. אך אולי חובות, אחריות או בגרות שמאפיינת את דצמבר 2021, מולידות עיסוק מחשבתי רב בינואר 2022. לפעמים זה סתם קצב גבוה של התרחשויות שמעורר את המוח.

ילידי 1-5 ביוני צפויים לינואר-פברואר 2022 משמעותיים. יתכן שהרבה קורה, וזה מפעיל אתכם. בין אם את עיסוקכם הרציני, ענייני משפחה או חיי החברה, הבילויים או הרומנטיקה. שימו-לב שלקראת סוף התקופה הסבלנות קצת נגמרת לכם (אפילו אם תחילה הייתה). זכרו מראש שאינכם מצטיינים בעודף סבלנות, ואל תסתבכו בדברים שגומרים לכם אותה. המלצה נוספת היא לא להשתגע מדי סביב חגיגות השנה האזרחית החדשה 2022 (כמו יותר מדי אלכוהול). מחד תיתכן הרבה אנרגיה שמתאימה לבילוי או עשייה (אפילו מהסוג הרציני), מאידך היא אגרסיבית, מסוכנת או עצבנית, וצריך להיזהר.

ילידי 6-10 ביוני צריכים לנצל את ינואר, ויותר מכך את פברואר עד מרץ 2022 לסדר את הראש בצורה מיושבת, לתכנן עתיד בזהירות, או להתאמץ למען מטרה רצינית. זו תקופה בה אתם מסוגלים לגייס משמעת עצמית ואורח רוח שלעתים חסרים לכם, ולכן אלו חודשים טובים להתמודדות גם עם בעיות (אם ישנן). גם אם זו לא תקופה שמחה, זו תקופה יציבה ומנוהלת באופן קר-רוח ואחראי יותר. וזאת כאשר מרץ 2022 יהיה חודש חזק יותר, בו דברים יוצאים לפועל, או שהם מפעילים אתכם יותר מרגיל. לפעמים זה החודש בו מאבדים קצת את הסבלנות שהייתה. לפעמים דברים עולים דרגה. אתם מצדכם השתדלו לפעול בצורה מבוקרת, ואז התוצאה עשויה להיות טובה.

ילידי 11-13 ביוני נכנסים לעוד חורף לא נוח (2021/22), אחרי שנים אחרונות לא נוחות. חלקם מתמודדים או יתמודדו עם אהבה נכזבת, או שיש אכזבות אחרות בחיים (בריאות, עבודה וכו'). ההמלצה היא להפחית ציפיות, ולא לקפוץ מעל הפופיק. היזהרו מספקולציות וסיכונים, כי הם יאכזבו. היזהרו מאהבה עיוורת, מטריקים ושטיקים, וגם הימנעו משקרים והונאות בעצמכם (כי יתפסו אתכם, אם לא כבר תפסו). האנרגיה הזו מהשנה האחרונה ממשיכה ללוות עד אביב 2022. החדשות הטובות שהסוף שלה מתקרב עבור רובכם. בינתיים לכו רק על הבטוח והזהיר, ונוחו כשהגוף מבקש (כי לפעמים זה גולש לבריאותי או לחוסר אנרגיה).

ילידי 14-16 ביוני צריכים להיות סופר זהירים השנה (אפשר שזה נכון אפילו לכל 2021 ו-2022). היא לא מהמפנקות (ולא שהקודמת הייתה קלה). ככל שזה תלוי בכם, הימנעו מצעדים לא מתחייבים (בטח לא מומלצת עודף אמביציה ומאמץ, זה מביא לעייפות ועד התמוטטות). רובכם יתמודד עם בעיות, אכזבות, וקשיים משמעותיים. לכן תוכלו להפחיתם ע"י מינימום השקעה מעוררת ציפייה או דורשת מאמץ, ובוודאי הפחיתו נטילת סיכונים. היזהרו מאהבה עיוורת, מטריקים ושטיקים, וגם הימנעו משקרים והונאות בעצמכם, כי יתפסו אתכם. היזהרו במיוחד בדצמבר 2021, ושמרו בו על מערכות יחסים, הסתכלו רציונלית, והימנעו מפריקת-עול. גם אם נדמה לכם שאפשר, שהכל טוב, או שדצמבר חיובי, צריך לשמור זהירות ועין פקוחה. כל זה יכריח אתכם להתבגר, וזה תהליך שיאפיין את אביב-קיץ 2022 ביתר-שאת. תגלו שהדרך להתמודד היא ברצינות, בדרך הארוכה, ותגייסו משמעת עצמית, סבלנות ובקרה.

ילידי 17-19 ביוני צריכים להפחית עשייה, אמביציה דוחפת, ספקולציות, והתחייבויות לא הכרחיות במהלך 2022. עודף השקעה יביא עייפות ועד התמוטטות, ועודף עשייה לא יביא את התוצאה הרצויה, או שהישגים יושגו במחיר כבד מדי. תיתכן התמודדות לא נוחה שאינה תלויה בכם, וזה עלול להרגיש ממש מהפכה בחיים במקרים קיצוניים. הימנעו מאובססיביות או שתלטנות, הם מקלקלים. חלקכם לפחות יזכה לדצמבר 2021 חיובי, אבל זכרו לא לפתח ביטחון עצמי רב מדי שדוחף לאמון או לקיחת סיכון, כי הבעיות יתעוררו בהמשך.

ילידי ה-20 ביוני ועד סוף המזל ייהנו מאנרגיה מקדמת או נוחה סביב סיום 2021, ושוב במידה מסוימת גם סביב יום העצמאות 2022 של ישראל. אולי כדאי לתכנן נסיעה או בילוי לקראת ערב השנה האזרחית החדשה, או בסופ"ש עצמאות ארוך, זה יכול מאד להצליח. בכלל כדאי לחפש הזדמנויות סביב תקופות אלו, שיהיו יחסית נינוחות או מפנקות, או שסתם הביטחון העצמי מתחזק.

 

 

קבל/י תחזיות בקביעות
עמי גוטמן ב-


 

מזל סרטן

סרטן שנולדו עד ה-27 ביוני צריכים להוריד הילוך במחצית השנייה של ספטמבר 2021. אתם רגשיים ומשפחתיים באופייכם, והחגים תקופה רגישה הפעם במיוחד. לפעמים זה עודף מאמץ פיזי, או סכנה כזו. ינואר 2022 כבר יכול להיות זמן יותר קליל, נעים, חיובי או מצליח. אם כי גם בו כדאי קצת להוריד הילוך, אבל בצורה אחרת. פשוט לקחת לאט, ולא לרוץ עם החלטות ומחשבות. יתכן שהרבה קורה סביב, או מידע נמצא או מגיע לראש, וצריך לסדר אותו או לשמור על פתיחות וגמישות. אך ינואר יכול לייצר הזדמנויות, או שהוא צרות של עשירים, ולפחות ההרגשה בו טובה. אצלכם הרגש הוא מפתח לכל ההוויה. יותר חשוב להזהיר אתכם לנהוג בזהירות במאי-יוני 2022, ושוב בתקופת החגים הבאים (ספטמבר-אוקטובר 2022). הנטייה היא לחוסר פרופורציה. זה יכול להתבטא ברגשות, בהגזמות, באומץ שהוא טיפשות, בסיכון לא מחושב, יהירות או צדקנות מוגזמים וכדומה. לפעמים אלו נסיבות חיצוניות שמוגדלות ומוציאות את החיים מפרופורציה.

ילידי 28-30 ביוני נמצאים בתקופה לא נוחה. אולי זה הלחץ של החגים (תשרי 2021), ואולי בעיות אחרות או סתם עודף רצינות, פסימיות, או חרדות. יתכן שפשוט פחות הולך עכשיו, והתחושה היא של התמודדות קשה. זה מלווה את סתיו 2021, ודצמבר יביא את השינוי (במהלכו אם לא קצת לפניו). ינואר 2022 יגרום לכם לחשוב מחדש על דברים, וזה יכול להיות מבלבל (או סתם עודף אירועים שמעמיס גם על הראש). אבל בסופו, או במהלך פברואר 2022, אתם מצליחים לחשוב יותר חיובי, ואפשר שדברים טובים קורים. האווירה הכבדה של סתיו 2021 לרובכם תתחלף בגישה אופטימית, ולכן כדאי לדחות מטרות בהן אתם מתקשים בסתיו לזמן זה. בנוסף, חשוב להזהיר אתכם לנהוג בזהירות בקיץ 2022. הנטייה היא לחוסר פרופורציה. זה יכול להתבטא ברגשות, בהגזמות, באומץ שהוא טיפשות, בסיכון לא מחושב, יהירות או צדקנות מוגזמים וכדומה. לפעמים אלו נסיבות חיצוניות שמוגדלות ומוציאות את החיים מפרופורציה.

ילידי 1-2 ביולי צפויים לאיזה קושי, לחץ, תחושה כבדה או התמודדות לא נוחה, סביב דצמבר 2021. הפתרון יכול להגיע סביב ינואר 2022. אולי כי נפתר, אולי סתם כי שיניתם גישה והקללתם, ואולי אתם מחשבים מסלול מחדש. אל תמהרו לפעול בינואר, כי קצב האירועים עוד גבוה, או הדעה שלכם עשויה להשתנות. ככל שתוכלו, לכו על הקליל בינואר 2022, כי מה שדורש רצינות או דיוק וסדר פחות הולך. אבל אולי נדרש שינוי, ובכל מקרה פברואר 2022 זורם הרבה יותר טוב, והוא יותר מתאים להנעת תהליכים רצויים.

ילידי 3-5 ביולי צריכים לנצל את החצי שנה הקרובה (עד אביב 2022) לעריכת שינויים או קידום מהלכים. מאחוריכם תקופה שפחות הלך בה, והמזל כבר השתנה לרובכם. אתם גם מצליחים לשמור על גמישות ופתיחות, והכיוון הנכון הוא לא לקבע את הקיים. לפעמים משנים מסגרות, אבל הרבה פעמים יש הזדמנות לשנות משהו בתוך המסגרות הקיימות, או משהו בהתייחסות. זכרו זאת בינואר 2022 (או סיום 2021) שיהיה לא נוח, וידרוש גמישות או מעשה כלשהו. נראה שמערכות יחסים במוקד, אך יתכן עניין אחר. בין מחצית ינואר לאמצע פברואר 2022 כדאי לבלות, לטייל, ובעיקר להקליל. יהיה פחות חשק לכבדות, ללחץ, ולמחויבויות איתם נכנסים לתקופה. אם תאלצו להמשיך למשוך בעול, זה עלול לעורר תסכולים ואז בעיות. שמרו על מערכות היחסים שלכם, ובכל החורף דרשו לערוך שינויים שצריך, ומאידך קבלו שינויים שצריך. נראה שבסוף תוכלו, והמחצית השנייה של פברואר 2022 (או תחילת מרץ) חיובית לרובכם.

ילידי 6-8 ביולי יחוו קושי סביב ינואר או פברואר 2022, אך יש להם מעט סבלנות לקשיים, מחויבויות, משימות וסתם עבודה (בטח סיזיפית). מומלץ לעשות פאן או חופש בחודשים אלו, או לפחות לקחת איזה ברייק כשצריך (להפחית עומס). מרץ 2022 יביא פתרון, או לפחות הקלה, או שבלי קשר ההרגשה משתפרת (וכבר בחציו הראשון של מרץ, אז סבלנות בבקשה בימים הלחוצים). מכאן אתם ממשיכים לאביב (2022) בו ניתן לבצע שינויים, או לפעול ביתר קלות. יש הזדמנויות, או הזדמנויות להיפטר ממגבלות. יש גם יותר הכלה וגמישות בקבלת המציאות, ופתיחות להשתנותה.

ילידי 9-10 ביולי צפויים ללחץ או בעיה נקודתיים סביב סוף החורף. אל דאגה, מִיִָדית מרץ 2022 מסדר דברים, מביא הצלחה, או שמייצר הרגשה טובה בלי קשר. חשוב יותר לנצל את מרבית שנת 2022 (ובמיוחד את הקיץ) לקדם דברים שאתם רוצים. מה שהיה תקוע, יכול לנוע. מה שפחדתם לעשות, עכשיו מגיע האומץ או הדרך הקלה יותר. יש גמישות בהכלת הבעיות או קבלת המציאות (גם אם משתנה). העתיד פתאום פחות מעורר חשש, ואם תכוונו נכון, ניתן בהחלט לכוון לשיפורו. בהחלט יתכנו הזדמנויות שונות ב-2022, ובמיוחד סביב הקיץ וצדדיו.

ילידי 11 ביולי היזהרו סביב סביב אמצע אוקטובר 2021. אתם מעט עצבניים, חסרי סבלנות או זהירות, נוטים לאימפולסיביות או רגש שלילי. לרוב זה נקודתי ולא דרמטי, אך היזהרו גם מתאונות (אפילו סתם קטנות). יותר חשוב לומר לכם שהמחצית הראשונה של מרץ 2022 תהיה לא נוחה, אבל זה מאד משתנה כבר במחצית השנייה של אותו החודש.

ילידי 12-14 ביולי עברו שנים לא פשוטות, אך לרובם ב-2021 כבר נרגע, או נרגע חלקית. הסיבה היא שאתם יותר רכים, גמישים, מקבלים את המציאות, ופחות תחרותיים כבעבר. כבר לא מתעקשים, מתנגדים למציאות, או מפעילים יותר מדי כוח, וזה לטובתכם. האנרגיה הרגישה והרכה הזו ברשותכם גם השנה, ובעיקר עד האביב של 2022. זה אמנם יותר רגש מהיגיון, אבל זה מתאים לאישיותכם. לפעמים חולמים קצת בהקיץ, ויש כאלה שהתאהבו או עוד יתאהבו השנה. נצלו את החורף לחפש אהבה או לקדם קיימת, ותכננו טיול או בילוי לערב השנה האזרחית החדשה (זמן שרוצים לכייף ויכול מאד להצליח). שימו-לב לשמור על פרופורציות בין פורים לפסח 2022. זמן שיש בו הכל מהכל. חלומות לצד לחצים, רגישות לצד קשיים. אפשר שקורים דברים הפוכים בחיים (רע לצד טוב), אך ככל שזה תלוי בכם, רדו מרכבת ההרים. האמצע המאוזן מבורך.

ילידי 15-17 ביולי נכנסו כבר לתקופה אימתנית בחייהם. שימו-לב שהכל נלקח בלי פרופורציה, וההמלצה היא לא לעייף את עצמכם יותר מדי. הימנעו משתלטנות, קנאה, תחרותיות, וכוחניות. גם האמביציה שלכם יתכן וגבוהה, אבל קשה להגיע להישגים, או שהמחיר עליהם גבוה. זה נכון גם לשארית 2021, וסביב דצמבר 2021 יכול להיות "גרנד-פינלה" עמוס רגשית. ככל שתוכלו עשו בו דברים נחמדים, כי לא תהיה סבלנות לעבודה וחובות ומה שקשה, מחייב או לא הולך. הימנעו מכפייתיות במערכות יחסים. 2022 תוריד מעוצמת הדברים. אם כי דווקא משום כך, תיתכן תחושת ויתור או הפסד, ובעיקר האביב-קיץ של 2022 אינם נוחים. תהיה תחושת הכבדה, לחץ, או פסימיות וחרדות. אבל זה מוציא את הצד הרגיש והרוחני שלכם, ומפחית מהחומרנות או העקשנות והכוחנות. זה מלמד אתכם להתגמש עם החיים והזולת.

ילידי 18-20 ביולי צפויים ל-2022 קצת מהפכנית. ככל שזה תלוי בכם, הזכירו לעצמכם פרופורציות. הכל נלקח מוגזם, וזה מעורר חרדות, שתלטנות, כפייתיות, או כוחניות. מאמץ אובססיבי או אמביציוזי עלול לגבות מחיר גבוה, ולא בטוח שיצליח. נצלו את סוף אפריל או תחילת מאי 2022 לאתנחתא קלה, אתם צריכים אותה. אם בזמן זה יש הישג ממשי (וזו בהחלט אפשרות), אל תהיו כוחניים או בטוחים מדי בזכות זה, ושמרו על זהירות ופרופורציות. האופן כללי שימוש בכוח רב מדי עלול לחזור כבומרנג ב-2022 או אחריה. הימנעו מעימותי כוח.

ילידי ה-21 ביולי ועד סוף המזל צריכים להשתדל לבחור בטוב במחצית הראשונה של מאי 2022. הוא יכול להיות זמן מהנה או הישגי, אם זוכרים לא להפעיל כוחניות ועודף אגו (זכרו, בסוף זה בומרנג). מתאים להזדמנויות לצד בילויים קלילים, או יכולת להתמודד עם קשיים שנכפים.

 

מזל אריה

אריה שנולדו עד 28 ביולי צריכים להימנע מסכנות, עצבנות ואגרסיביות סביב השליש הראשון של נובמבר 2021, וכן להימנע  מפזיזות, יהירות וביטחון עצמי מופרז, וצעדים לא מחושבים בינואר 2022. לעומת-זאת, חשוב יותר לנצל את מאי-יוני 2022, ואת ספטמבר-אוקטובר 2022. הם עשויים להיות מאד חיוביים, לספק הזדמנויות והצלחה, או לפחות לחזק ביטחון עצמי, או שסתם אתם נינוחים יותר, וההרגשה טובה. רק היזהרו לא לקחת סיכונים גדולים מדי בשם כך, לא להגזים או להפריז בשום דרך, ולא להיות יהירים או גאוותנים מדי בחודשים אלו. אם שומרים על צניעות, זהירות, מתינות ובקרה, חודשים אלו יביאו לשיפור בחייכם.

ילידי 29-30 ביולי יתכן ונמצאים בתקופה לא נוחה. אולי בעיות יחסים או אחרות, או סתם לחץ ועומס. זה מלווה את הסתיו (2021), ועד סוף נובמבר הכבדות הזאת יורדת (לפחות חלקית). אך לרובכם יש פיצוי, ותזכו ליהנות מקיץ 2022 מקדם וחיובי, או לפחות נינוח ואופטימי. ההרגשה טובה, ואפשר שיש הזדמנויות ממשיות. הולך לכם יחסית בקלות, רק היזהרו שלא יעלה לך לראש. אם שומרים על צניעות, זהירות ובקרה, ניתן לשפר מאד מצבי חיים (אפילו לטפל בבעיות אם ישנן, להפחית מהצרות, או פשוט להצליח)… קדמו מטרות ובלו יותר. צפוי יומולדת שמח לרובכם.

ילידי 31 ביולי סובלים מתקופה לא נוחה לאחרונה, וזה ברקע עד כמעט סיום 2021. אולי בעיות יחסים או אחרות, או סתם לחץ ועומס. אפשר להתנחם בכך שרובכם יחגגו יומולדת (2022) שמח במיוחד. אפשר לחשוב על אירוע גדול, או לחגוג בטיול. אבל נצלו את קיץ 2022 גם למטרות רציניות, ואפשר שיש הזדמנויות. הולך לכם יחסית בקלות, רק היזהרו שלא יעלה לך לראש. אם שומרים על צניעות, זהירות ובקרה, ניתן לשפר דברים.

ילידי 1-2 באוגוסט חווים קושי מסוים בדצמבר 2021. יתכן וזה מוביל לעריכת שינוי בינואר 2022, או שהראש קצת מבולבל בלי קשר. יתכנו תקריות או עומס אירועים, ואפשר שתשנו דעה סביב ינואר, או שייקח זמן עד שתבינו את כל התמונה. למרות שהראש רץ, כדאי להמתין עם מסקנות סופיות. מכאן בפברואר 2022 ההמלצה היא לשמור על זהירות ופרופורציות, הנטייה אימפולסיבית או חסרת מנוחה.

ילידי 3-5 באוגוסט צפויים לחורף לא נוח. שימו לב כבר מסביבות אמצע נובמבר 2021. אפשר שאתם תקועים ומתים לשנות, או הפוך, המציאות הייתה בסדר, אך היא משתנה, וזה מה שמערער. במקרים רבים זה הקונפליקט בין הצורך ביציבות והגנה, לבין הצורך בחופש ועצמאות. זה נותן תחושה מכבידה או נמוכה בסיום 2021, או מהלך ינואר 2022. אבל הצורך לשבור את הכבדות יתחזק החל ממחצית ינואר או מהלך פברואר 2022. יתכנו בעיות בינאישיות ואחרות, אך הצרה שאין לכם סבלנות. לכן ככל הנראה עד האביב של 2022 מתרחשים שינויים, יזומים או כאלה שנכפים, ולפעמים בלתי צפויים. וודאו שמהצד שלכם חשבתם לעומק בזהירות לפני כל פעולה או אמירה. אבל לפעמים השינוי הוא בעיה אובייקטיבית שלא קשורה להתנהלותכם.

ילידי 6-7 באוגוסט חסרי מנוחה כרגע (או בכלל ב-2021). אפשר שזו תקופה לא יציבה בחיים, ובכל מקרה אתם עצבניים או אימפולסיביים ולא מספיק שקולים. לא כל מה שקורה צפוי, אבל גם אתם לא מתנהגים באופן צפוי לסביבה. הימנעו מסיכונים או נמהרות. תוצאה לא טובה עלולה להכביד עליכם בין מהלך ינואר 2022 ועד אמצע פברואר. צריך יהיה לשים לב שאתם לא מקלקלים סתם מערכות יחסים, וגם דואגים לקחת ברייק מהחובות והלחץ. קשה לפתור בעיות, וחוסר הסבלנות או היציבות מאפיינים גם את אביב 2022.

ילידי 8-9 באוגוסט צריכים לשים לב לחודש שבין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022. הוא יהיה לא נוח, וצריך להימנע בו מציפיות או החלטות סופיות. מחד יש קושי או לחץ, מאידך גובר הרצון להשתחרר מכך. שמרו על מערכות יחסים, והשתדלו לא להיקלע למחויבויות שגורמות לכם עצבים בחודש זה (כי אין סבלנות, בטח לא למה שסיזיפי). בנוסף, אחרי פסח ולתוך הקיץ (2022), מתחזק הצד שדוחף לשינויים (שנכפים או יזומים על-ידכם). שימו לב שהתגובות שלכם נעשות יותר קצרות ואינכם סבלניים. אל תתנו לזה להכתיב החלטות או התנהגות אימפולסיבית. מילת המפתח היא "שיקול-דעת" (שדרוש ואולי יחסר).

ילידי 10-11 באוגוסט יקבלו כוחות במרכז אוקטובר 2021, וכדאי לנצל אותם לעשייה, טיפול בבעיות, או קידום תוכניות רציניות, או סתם לאיזה טיול או אקשן. אך חשוב יותר לומר שאתם מתמודדים עם איזו בעיה או קושי סביב סוף החורף, ואולי זה רק עודף רצינות או לחץ. אבל הסיפור הכי חשוב קורה בקיץ 2022. זמן שאתם מתחילים לחוש חוסר מנוחה. לפעמים זה כי קרה משהו דרמטי או לא צפוי, ולפעמים זו סתם סבלנות שאיבדתם למציאות הקבועה. הימנעו בקיץ 2022 מהחלטות נמהרות, צעדים לא מחושבים או הימורים, והתנהגות אימפולסיבית או עצבנות שמקלקלת לכם. מילת המפתח היא "שיקול-דעת" (שדרוש ואולי יחסר בקיץ 2022).

ילידי 12 באוגוסט יקבלו כוחות במרכז אוקטובר 2021, וכדאי לנצל אותם לעשייה, טיפול בבעיות, או קידום תוכניות רציניות, או סתם לאיזה טיול או אקשן. אבל לנצל זה לא אומר להגזים. הנטייה תהיה לשחרר רסן, להיות בטוחים מדי בעצמם, או עם עודף אגו. בהמשך הם מתמודדים עם איזו בעיה או קושי סביב מרץ 2022 (+-), ואולי זה רק עודף רצינות או לחץ. כל זה דוחף אתכם לפרוק-עול, או לפעול באגרסיביות ואימפולסיביות סביב סוף החודש או תחילת אפריל 2022. אל תתנו לאגו או הדחף שלכם להכתיב מהלכים.

ילידי 13-16 באוגוסט עוברים שנים לא פשוטות, וגם השנה הקרובה אינה מפנקת. תחילה נלחמתם כאריות בבעיות או למען הגשמת רצונותיכם, ואח"כ הגיעה הכניעה שכל-כך מנוגדת לאופייכם. אתם שונאים כישלונות, בטח פומביים. אבל בין אם זה בריאות, עבודה, יחסים, או אחר, עכשיו זה שלב שמתמודדים עם אכזבה, חוסר אונים או יכולת, או חוסר בהירות ובלבול. אצל חלק זה מודגש ודרמטי יותר בסתיו הנוכחי (בעיקר סביב אוקטובר 2021 +-), וחלק עדיין מתנגדים ומסרבים להכיר במציאות או המגבלות. לכן יש כאלה שעושים עתה מהלכים לא מחושבים, ויתכנו שגיאות גדולות. הימנעו מספקולציות, ויש כאלה שזו פשוט התאהבות עיוורת שלא רואה נכון או את כל התמונה. הימנעו מכל מה שדורש מאמץ והשקעה, או שיש בו סוג של סיכון. כך או כך, תוצאה לא טובה תתברר. ובכל מקרה האביב-קיץ של 2022 יכריחו אתכם להתמודד עם המציאות כמו שהיא. זו תהיה תקופה של קשיים, הכבדה או פסימיות, אבל החדשות הטובות הם שבחגי תשרי הבאים (2022) רובכם כבר אחרי זה, או שלפחות תהיה הקלה חלקית. אחרי שנים לא קלות, יש כבר אופק מסוים בקצה.

ילידי 17-18 באוגוסט צריכים פשוט לשבת בשקט השנה. העניין הוא שקשה להם, ובמיוחד בימים אלה. אל תגזימו או תריבו בחג (ראש השנה 2021), אך האנרגיה הזו עוצמתית עד סוף 2021. השתדלו לא לקלקל מערכות יחסים בדצמבר, לא לפרוק-עול רק כי אין לכם חשק לחובות או מה שמעכב אתכם, ולא לנהוג באימפולסיביות, אגו, או חוסר מעצורים. כאמור בעיקר בדצמבר 2021 שיהיה אינטנסיבי, אך זה נכון כבר עתה וילווה לתוך 2022. אובססיביות, עקשנות, שתלטנות, והפעלת כוח רב מדי בתקופה זו, תחזור אליכם כבומרנג באביב-קיץ 2022. מלחמה גדולה עכשיו -היא כישלון מפואר אחר-כך. ואביב-קיץ 2022 יולידו מציאות מאכזבת. אפשר שדברים שליליים שאינם תלויים בכם קורים, או דברים שליליים אחרים. אבל חשוב איך אתם מגיבים אליהם. קשה להגיע להישגים, וגם אם משהו מושג, המחיר יהיה גבוה מדי. המטרה השנה היא לשמור על הקיים, על הבריאות, על העבודה, על היחסים, ולנסות לעבור מתחת לרדאר. ככל שפחות תחשפו עצמכם לסיכונים והשקעה, כך תפחת הפגיעה.

ילידי 19-21 באוגוסט צריכים להיזהר ולנהוג עד כמה שאפשר במתינות וזהירות בשנת 2022 (שימו-לב גם לדצמבר 2021), ובמיוחד החל מהאביב (שימו-לב בעיקר בין פסח לשבועות 2022). הנטייה כוחנית, עקשנית, תחרותית, שתלטנית, אובססיבית, קנאית, או כפייתית מדי. אפשר שדברים שליליים שאינם תלויים בכם קורים. אבל חשוב איך אתם מגיבים אליהם. קשה יהיה להגיע להישגים, וגם אם משהו מושג, המחיר יהיה גבוה מדי. אל תעבדו קשה מדי, כי בסוף מתמוטטים, וגם הבריאות עלולה להיפגע, או שההשפעה תהיה עתידית.

ילידי ה-22 באוגוסט ועד סוף המזל עשויים מאד ליהנות בחגיגות סוף השנה האזרחית 2021, ומומלץ להם לתכנן טיול או בילוי כיפי. רק אל תגזימו מדי, ובטח לא בדברים רציניים. נטייה אימפולסיבית, יהירה, או חסרת רסן תיתכן, וזה חוזר שוב בשליש הראשון של מאי 2022. שימו גם לב לשמור על איפוק או מפני סכנות לקראת וסביב ערב פסח 2022. תנהגו בזהירות ואל תריבו עם הזולת.

 

 

לארח אסטרולוג במסיבת
רווקות או יומולדת


 

מזל בתולה

בתולה שנולדו עד ה-28 באוגוסט קצת ישחררו מהפרפקציוניזם שלהם בינואר 2022. אפשר לנצל זאת לבילוי יותר משוחרר, למחשבות יותר פתוחות, או לפעולות יותר מעזות. מצוין אם לקחתם סיכון מחושב, אך הימנעו מהגזמות חלילה. הימנעו בינואר 2022 גם מצדקנות ושחרור יתר. הראש בכל-זאת קצת מפוזר, ולא כדאי למהר בקבלת החלטות. יתכן שהרבה דברים קורים סביבכם, וצריך קצת להאט. לפעמים אלו תקריות ותקלות. במידה מסוימת כל אותם הדברים נכונים גם למאי או יוני 2022.

ילידי 29 באוגוסט ועד 1 בספטמבר כבר נמצאים או נכנסים לסתיו (בעיקר ספטמבר עד נובמבר 2021, או מעט יותר) של לחצים או בעיות. הפחיתו לחץ, אתם דאגנים מדי, ובסוף עלולים לשלם בבריאות. בסוף השנה רובכם כבר משוחררים יותר (לפחות חלקית). חלקכם ייבחר להשתחרר מכל מיני מגבלות בחיים, כשהזמן המועד לכך הוא בעיקר סביב ינואר 2022. או שבזמן זה אתם פשוט יותר חסרי סבלנות, ומשתחררים מהפחדים, הבעיות, הדאגות, או סתם יותר מרשים לעצמכם. היזהרו מאימפולסיביות שנגרמת מחוסר מנוחה, וכוונו זאת לבילוי או טיול של פאן בינואר 2022. הוא פחות יתאים להמשך עמידה בלחצים ומשיכה בעול.

ילידי 2 בספטמבר צפויים למתח, לחץ או קושי מסוים סביב דצמבר 2021. בין אם זה בריאותי, עבודה, או עניין אחר, זה מסתדר (או משתפר) בינואר 2022 לרובכם. בכל זאת הימנעו מקבלת החלטות במרכז ינואר, הראש עמוס מדי, או שיש תקריות, ואולי זו דעה שאינה יציבה. אולי צריך להחליף עוד עמדה, ואולי סתם קצב אירועים לוקח את השקט. בסוף ינואר רובכם כבר יותר נינוחים.

ילידי 3 בספטמבר צפויים למתח, לחץ או קושי מסוים סביב סיום 2021. בין אם זה בריאותי, עבודה, או עניין אחר, זה מסתדר (או משתפר) במהלך ינואר 2022 לרובכם. בכל זאת הימנעו מקבלת החלטות במרכז ינואר, הראש עמוס מדי, או שיש תקריות, ואולי דעה שאינה יציבה. אולי צריך להחליף עוד עמדה (ונראה שתוכלו), ואולי סתם קצב אירועים לוקח את השקט. בסוף ינואר ותחילת פברואר 2022 רובכם כבר יותר נינוחים, ואולי נהנים משינויים שקרו או קורים, אולי קצת מבקשים לשבור שגרה (מומלץ בילוי או טיול) ונעים יותר חברתית. כללית זהו חורף שעושה אתכם גמישים יותר, כך שניתן להכיל את הבעיות או השינויים, ויתכן בהחלט שיש גם הזדמנויות טובות לשנות או לפעול, ולקדם מטרותיכם.

ילידי 4-6 בספטמבר צריכים לנצל את החצי שנה הקרובה (עד אביב 2022) לעריכת שינויים, או קידום מהלכים. ספציפית ינואר 2022 (או מעט לקראתו) מעורר איזה לחץ או קושי. אולי הוא לחץ בעקבות שינויים טובים שקורים, ואולי הוא רע, והוא מה שדוחף אתכם לעשות שינויים. לפעמים אלו שינויים לא נוחים, אך ההתמודדות איתם טובה. אתם גמישים יותר (וזה נכון מזה כמה חודשים), ובמקרים רבים יש גם הזדמנויות (החיים דינמיים יותר זה מכבר). נצלו את החורף לעשייה, וצריך לומר שאין לכם חשק לוותר על רצונותיכם. אבל אתם מוצאים את הדרך היצירתית להשתלב מבלי ללכת נגד או עם ראש בקיר. יתכנו שינויים נוחים ורצויים, או שפשוט דברים מתקדמים. בין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022 יכול להיות נחמד, ההרגשה טובה, ומומלץ לבלות יותר או לטייל. כדאי להיפתח חברתית, ואולי אפילו רומנטית. גם עתה, ערב ראש השנה 2021 (והיומולדת), מחדש אנרגיות (ואולי מחדש את החיים).

ילידי 7 בספטמבר צפויים לחדש אנרגיות בחג (ראש השנה 2022), שהשנה נופל על יום-ההולדת. עשו משהו נחמד, מיוחד, ויש רצון לשבור שגרה. יתכן שגם בחיים הרציניים יש אלמנט כזה, וזו תקופה שיכולה לקדם מהלכים, ועד כדי יצרית שינויים. אתם גמישים יותר, כך שגם עם הרע אתם מתמודדים בצורה נוחה או מקורית יותר. בין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022 יש איזו התמודדות מלחיצה או לא נוחה. אולי יש לכם פחות חשק למחויבויות בזמן זה. אחרי פסח 2022 ולאורך האביב, תוכלו למצוא דרכים להשתחרר ממגבלות, לערוך שינויים, או לקדם מהלכים. אולי אתם גמישים עם המציאות (גם הפחות טובה) ומצליחים להתמודד איתה היטב, ואולי אלו ממש הזדמנויות טובות.

ילידי 8-10 בספטמבר צפויים למתח, לחץ או קושי מסוים סביב פברואר 2022. אולי אתם דואגים פסיכולוגית, ואולי בעיה אובייקטיבית מכבידה. במרץ הנטייה כבר להשתחרר או לפעול באימפולסיביות. אבל הזמן בו ניתן לפעול בצורה חופשית, ובכל זאת די מצליחה, יהיה עמוק לתוך האביב או במהלך קיץ 2022. תוכלו למצוא דרכים לערוך שינויים או לקדם מהלכים. אולי אתם גמישים עם המציאות (גם הפחות טובה), ומצד שני אינכם מתפשרים מדי. בסה"כ אתם מצליחים להתמודד היטב עם מה שקורה, ואולי אלו ממש הזדמנויות טובות. זו אנרגיה שתלווה אתכם לזמן רב, וכדאי לנצל אותה כדי לפעול בכיוון הרצוי לכם. אינכם קופאים על השמרים.

ילידי 11 בספטמבר חווים קושי או לחץ סביב סוף החורף. אולי מתפכחים מאיזו אשליה. צריך לומר שהיו כאלה בשנים האחרונות, ואם זו עוד אחת, יתכן שהיא האחרונה בסדרה (או סיום אותה אחת). בכל מקרה לאחר-מכן קיץ 2022 יאפשר לכם להיות יותר נאמנים לעצמכם, מבלי שזה ייפגע או יפריע לסביבה. מחד אתם גמישים יותר עם מה שקורה, ומאידך לא מתפשרים על מה שחשוב לכם. זה נותן הזמנות לפעול, לקדם מהלכים, ולהיות מקוריים, חופשיים ויצירתיים. אפשר שיש הזדמנויות בחיים, ואם אלו שינויים לא רצויים, הרי שאתם מגיבים אליהם בקבלה והתמודדות טובה.

ילידי 12-15 בספטמבר נמצאים בתקופה מערפלת מזה זמן. שימו לב בעיקר בחורף הקרוב (אבל זה ברקע בכל 2021-2022). יתכן שאתם לא רואים נכון את התמונה, ורק חושבים שהכל בסדר. יתכן שאתם מתמודדים עם בעיות, אבל לא מבינים איך לפתור אותן או למה הן קורות. קצת חומק בין הידיים, ובניגוד לאופי שלכם, אתם מפספסים את הפרטים החשובים. לכן עדיף להימנע מהחלטות ומהלכים גדולים בזמן זה, וצריך לבדוק כל דבר פעמיים (גם ביומיום, הראש קצת מתפזר). שמרו גם על הבריאות ועל מערכות יחסים שאולי נשחקות. במרץ או אפריל 2022 לא תהיה ברירה, ותכירו במציאות הקשה או המאכזבת. זו תקופה של התמודדות, והיא חוזרת שוב במרכז קיץ 2022. ככל שזה תלוי בכם, הימנעו מראש מצעדים ספקולטיביים, ממאמצים שמפתחים ציפיות, אמונה ללא בקרה, והחלטות גדולות.

ילידי 16-18 בספטמבר נמצאים בתקופה בונה בחייהם, ודצמבר 2021 יהיה חודש ליהנות מכך. גם כרגע ימי החג (ראש השנה 2021) מלאי אנרגיה, אבל אל תנוחו על זרי הדפנה. אביב-קיץ 2022 יביאו בעיות, והצרה שלפעמים אינכם שמים לב לכך מראש. יתכן שאתם לא רואים נכון את התמונה, ורק חושבים שהכל בסדר. יתכן שאתם מתמודדים עם בעיות, אבל לא מבינים איך לפתור אותן או למה הן קורות. קצת חומק בין הידיים, ובניגוד לאופי שלכם, אתם מפספסים את הפרטים החשובים. לכן עדיף להימנע מהחלטות ומהלכים גדולים החל מאביב 2022 (או דברים שמתמשכים לשם), וצריך לבדוק כל דבר פעמיים (גם ביומיום, הראש קצת מתפזר). שמרו גם על הבריאות ועל מערכות יחסים שקצת נשחקות (והיזהרו מאלו שאתם נכנסים אליהם). אביב-קיץ 2022 יהיו מתסכלים, וההמלצה היא לא לכוון אליהם משימות ומטרות, אלא לנסות לעבור אותם מתחת לרדאר. נצלו את החורף לסיים פעולות, כי הוא נותן כושר התמודדות שאח"כ יחסר.

ילידי 19-20 בספטמבר צריכים לנצל את 2022 לבנייה והעצמה. זה זמן טוב לרה-אורגניזציה בחיים, ולבניה איטית אבולוציונית. יש כושר התמודדות טוב (גם עם הקשיים), וחלקכם יצבור עוצמה וכוח (אפילו פנימי). התקופה שבין פסח 2022 ליום העצמאות (+-) תשחרר אתכם קצת. לפעמים זה האומץ להניע מהלך, לומר את אשר על ליבכם, או לקחת איזה סיכון. אם הוא מחושב זה מצוין. וודאו רק שאינכם מגזימים, או יותר מדי בטוחים בעצמכם. בין פסח ליום העצמאות 2022 מומלץ גם לבלות יותר, ואולי לתכנן איזה טיול. ועוד טיפ קטן, כרגע סביב ראש-השנה 2021, יש לכם בוסט אנרגיה. יש כאלה שיעשו איתו דברים טובים, ויש כאלה שיהיו דווקא יותר עצבניים, ואז הנטייה לקונפליקטים או סכנות. בחרו בחיובי.

ילידי ה-21 בספטמבר ועד סוף המזל משוחררים יותר בשליש הראשון של מאי 2022. וודאו שזה לא גורם לכם לעשות שטויות, או לשחרר ביקורת על הזולת. זו אנרגיה שתתאים לבילוי, ואולי כדאי לתכנן איזה טיול ליום העצמאות. לקראת סוף מאי ובשליש הראשון של יוני 2022, תוכלו לעשות תהליכי חשיבה ועיבוד מידע חשוב. זו הרבה פעילות מנטלית, והיא תביא מסקנות או שינויי עמדה. אל תמהרו לגבש עמדה, כי הרבה מידע זורם, או עדיין רץ במוח. ועוד טיפ קטן, לקראת יום כיפור 2021 אינכם שלווים. זה מצוין אם אתם עסוקים בפעילות חיובית, ויש אנרגיה, אבל הימנעו מקונפליקטים או עצבנות שמעוררת סכנות.

 

מזל מאזניים

מאזניים שנולדו עד 28 בספטמבר מקבלים בוסט אנרגיה בין יום כיפור ומהלך סוכות 2021. רבים מכם אינם טיפוסים מאד אנרגטיים (לפחות בחלק מהזמן), וזה יכול קצת לעורר יוזמה ועשייה. נצלו את הזמן הזה לטייל, לבלות, וגם לטפל במה שצריך. אתם חזקים יותר ועומדים על שלכם, וגם זה הרי לא תמיד קורה. רק היזהרו מקונפליקטים שזה עלול לעורר, הנטייה עצבנית יותר, ולפעמים אלו סכנות פיזיות. הצמים בכיפור וודאי צריכים לשים לב. לפעמים האנרגיה שיש היא שלילית. אבל יותר חשוב לומר שקצב חיים, אירועים או מחשבות, מוגבר צפוי בחודשים ינואר 2022, ושוב סביב מאי 2022 (+-). אפשר שהרבה קורה, ואפשר שאתם מלאי מחשבות. לפעמים אלו תקריות קטנות שיוצרות לחץ ומשבשות את היומיום, ולפעמים משנים ממש הלכי רוח. אתם מעבדים מידע, וחשוב להזכיר לעצמכם לא לרוץ. הסבלנות קצת חסרה לכם, ויהיו כאלה שיפעלו באימפולסיביות. זה טוב אם אתם יותר משוחררים בפאן או שלקחתם סיכון מחושב, אבל פחות טוב אם אין מספיק בקרה ביומיום או בוודאי בהחלטות גדולות. בכל-זאת אלו זמנים שעשויים ליצור תובנות. רק וודאו שהן מבוססות.

ילידי 29 בספטמבר עד 1 באוקטובר נמצאים עתה (ראש השנה 2021) בתקופה רחבה שמאפשרת התמודדות טובה, הגיונית, ומעשית עם החיים. אפשר שלא שמח, או שיש הרבה על כתפיכם (אפילו אם זו אחריות חיובית, למשל ההכנות לחג או תפקיד בעבודה), אבל יש לכם כושר ספיגה, ויכולת למשוך בעול, או לשתף-פעולה עם הזולת. יש משמעת עצמית ובגרות, וכל זה מלווה אתכם בסתיו הקרוב (אפשרי עד דצמבר 2021). נצלו זאת לתהליכי חשיבה, תכנון, ויצירת תשתית לטווח הארוך. נצלו את חול המועד סוכות (2021) וחג שני כדי לקדם דברים שחשובים לכם, ולעמוד על שלכם. אלו ימים שהם שילוב של רצינות עם פעלתנות (גם אם נושאים כבדים על הפרק). תקופה משוחררת בהרבה תהיה בקיץ 2022, וודאו שלא משוחררת מדי. הנטייה לפרוק-עול, או לפחות לפעול באימפולסיביות. הימנעו מלקיחת סיכונים לא מחושבים, מאופטימיות יתר, ומכל סוג הגזמות.

ילידי 2-3 באוקטובר ערניים מאד בחג (ראש השנה 2021), נהנים מתקשורת ושיחות, ומלאי מחשבות. לאחרונה עברתם תקופה רצינית יותר, וזה אפשר לכם להתנהל בבגרות ומשמעת עצמית, ולהתמודד היטב עם החיים (לטוב ולרע). זה עדיין ברקע, אך יודגש סביב דצמבר 2021. נצלו אותו לקבלת החלטות מהן לא תזוזו, כיוון שינואר 2022 פחות שקול בהתנהלותכם, מחשבותיכם, או בדברים שקורים. אפשר שלא תהיה ברירה, ותאלצו לחשוב מחדש על דברים, שאולי משתנים. מכאן, פברואר 2022 עלול להיות קצת חסר רסן. הימנעו מהגזמות, הימורים, אימפולסיביות ופריקת עול שנובעים מחוסר מנוחה או פרופורציה.

ילידי 4-6 באוקטובר נמצאים בשנה לא שקטה. זה נכון כללית ל-2021, וילווה באופן כללי עד האביב של 2022. לחלקם העבר התעורר ומעורר דחפים, ואחרים סובלים מרצון להשתחרר ממגבלות, או רצון לבצע מהלכים. לסירוגין אתם מחזיקים יפה בתלם, מגיבים בצורה בוגרת למה שקורה. אבל עכשיו הצד האימפולסיבי גובר (סתיו 2021). הימנעו מצעדים דרסטיים, אך יתכן שדברים חיצוניים קורים ואינם בשליטתכם. סביב סוף 2021 ומהלך ינואר 2022 תוכלו להחזיר חלקית שליטה עצמית ויכולת הכלה. אולי לא שמח, אבל אתם מנוהלים ובוגרים מעט יותר. אבל במחצית השנייה של ינואר 2022 חוסר המנוחה שוב מטפס ומתגבר מעל הצד המאופק, וייקח את הסבלנות (היחסית) בהדרגה עד אמצע פברואר. בזמן זה כדאי יותר לבלות ולטייל, פחות לעבוד (אלא אם העבודה שלכם זה פאן), ולהעמיס פחות התחייבויות. אם יחסים אינם מתנהלים בקלילות, יהיו בעיות גם בהם בחודש זה. אך יחסים קלילים יהיו מהנים במיוחד.

ילידי 7 באוקטובר עוברים עתה (סביב קיץ 2021) תקופה לא שקטה, או לא יציבה. אולי זה הרצון להשתחרר ממגבלות, לשנות משהו, ואולי קורה שינוי לא נוח, והוא אינו בשליטתכם. אבל לרבים זו סתם עצבנות, חוסר סבלנות, או נטייה לאימפולסיביות. הימנעו מהחלטות חפוזות, והמתינו לפחות עד ינואר 2022 (אם כי לחצים ירדו עוד לפני כן לרובכם). ינואר 2022 הוא זמן בו תוכלו לגייס משמעת עצמית ובקרה. אם כי הוא עלול לעורר קשיים, או שאתם מתעסקים בנושא כבד רציני ומשמעותי. מצד שני יש הרבה רגש ספציפית סביב אמצע ינואר, ואולי גם רצון לכייף. אבל אתם נזהרים וכובשים רצונות או רגשות. בניגוד לכך באמצע פברואר 2022 אתם יותר מרשים לעצמכם. לכן אם יש בעיות ביחסים, גם את זה אתם יותר מרשים לעצמכם להוציא. זמן משוחרר אף יותר יהיה באביב 2022. שוב הרצון להשתחרר ממגבלות, לשנות משהו, או שקורה שינוי לא נוח, והוא אינו בשליטתכם. תיתכן עצבנות ועד תאונתיות, והיזהרו במיוחד סביב יום העצמאות 2022.

ילידי 8-10 באוקטובר צריכים לנצל את פברואר 2022 לקבלת החלטות, תכנון עתידי, או יצירת תשתית לטווח הארוך. זה זמן בו אתם יותר בוגרים ובעלי משמעת עצמית, מעשיים והגיוניים, ומתמודדים בצורה מאוזנת עם המציאות (טובה או רעה). זה לא זמן קליל, אבל מועיל. העניין הוא שבהמשך באביב (החל מפסח 2022 אפשרי) אתם כבר פחות שקולים. הנטייה אימפולסיבית יותר, ואתם עלולים לקבל החלטות נמהרות. לפעמים קורים אירועים לא שגרתיים שמוציאים אתכם מהשלווה או השגרה, אבל חשוב איך מגיבים לכך. תיתכן עצבנות ועד תאונתיות, והיזהרו במיוחד סביב יום העצמאות (2022) והשבוע שאחריו. אך זה נכון גם לתוך הקיץ.

ילידי 11 באוקטובר צריכים לנצל את החודש שבין אמצע פברואר לאמצע מרץ 2022 לקבלת החלטות, תכנון עתידי, או יצירת תשתית לטווח הארוך. זה זמן בו אתם יותר בוגרים ובעלי משמעת עצמית, מעשיים והגיוניים, ומתמודדים בצורה מאוזנת עם המציאות (טובה או רעה). זה לא זמן קליל, אך מועיל. שימו-לב שבמרכז הקיץ (2022) אתם כבר פחות שקולים. הנטייה אימפולסיבית יותר, ואתם עלולים לקבל החלטות נמהרות. לפעמים קורים אירועים לא שגרתיים שמוציאים אתכם מהשלווה או השגרה, אבל חשוב איך מגיבים לכך. תיתכן עצבנות ועד תאונתיות.

ילידי 12 באוקטובר מחפשים את האיזון השנה, ולא תמיד מוצאים. השנים האחרונות היו מבלבלות, וכבר התעוררתם מרוב האשליות. זמן טוב להחזיר איזון, להתנהל נכון, פרקטי ומסודר, יהיה בין אמצע פברואר ומהלך מרץ 2022. אך יתכן שבחלקו האחרון של מרץ 2022 תאבדו סבלנות או תשחררו רסן. שוב צריך להימנע אימפולסיביות סביב מרכז קיץ 2022. בקיץ מתחזק הרצון להשתחרר ממגבלות, ותיתכן עצבנות ועד תאונתיות.

ילידי 13-14 באוקטובר צריכים מאד להיזהר במעשים והמחשבות שלהם מעתה (ראש השנה 2021) ועד האביב של 2022. האמת שכבר נעשו שגיאות בשנה שחלפה, או שהיא הייתה מבלבלת. העניין הוא שלא תמיד מרגישים בכך בזמן אמת, וזה נכון שוב לחצי שנה הקרובה. עליכם להיזהר במיוחד החל מסביב יום ההולדת (אמצע אוקטובר 2021) ועד אמצע ינואר 2022. הנטייה לא לראות נכון את הדברים, להיכשל או להינזק מעשית, או לפתח התייחסות בלתי מציאותית לזולת. יש שיתאהבו באדם הלא נכון, יש שייפלו בספקולציות כלשהן, ויש שירגישו שמשהו לא כשורה בחייהם, אך הם מתקשים להגדיר מה. לפעמים זו חולשה או בעיית בריאות. זמן טוב לסדר את הראש, לתכנן, ולהחזיר איזון, יהיה סביב מרץ 2022. הוא מאפשר התנהלות בוגרת ואחראית, וגם אם האווירה כבדה או רצינית, היא רציונלית.

ילידי 15-16 באוקטובר חיים בערפל בחודשים האחרונים (אביב-קיץ 2021). חלק מתמודדים עם בעיות, כישלונות, קשיי בריאות, יחסים או חוסר אונים אחר, וחלק חיים בגן עדן של שוטים (פשוט עוד לא רואים את הבעיות או השגיאות שנעשו). הסתיו שלפניכם (ספטמבר עד נובמבר 2021) נותן תחושה אופטימית, ויתכן שמתרחשים גם דברים טובים. אבל אל תתפתו לסמוך על כך לאורך זמן, ואל תיתנו לזה לגרום לכם לקחת סיכונים, לעסוק בספקולציות, או לתכנן בגדול מדי. השנים האחרונות היו דרמטיות, וצריך להיזהר משגיאות גם בשנה הקרובה. יש שיתאהבו בצורה עיוורת, או יפתחו התייחסות בלתי מציאותית לזולת. שמרו על מקום העבודה וכל מה שכבר קיים בחייכם (כלום לא מובן מאליו). החל מהאביב של 2022 אתם מתחילים להבין שצריך גם להתנהל בקור-רוח אחראי, מעשי, והגיוני עם החיים, ותוכלו לרדת לקרקע ולגייס משמעת עצמית.

ילידי 17-18 באוקטובר נמצאים בתקופה מטלטלת בחייהם. מחד הרבה אמביציה, ומאידך לא הולך. או שאתם כפייתיים מאד לגבי משהו, מתעקשים מדי וזה מזיק לכם. בין אם זו אהבה, עבודה, משפחה, או ניסיון ליצור משהו, אתם דוחפים חזק מדי, ומגיבים רגשי מדי. עד סוף 2021 זה נעשה בביטחון רב מדי, בצדקנות או באומץ שגורמים לכם לפעול משוחרר או קיצוני מדי. שימו לב במיוחד סביב דצמבר 2021, יש בו מעט משמעת עצמית ונכונות להתפשר. יתכנו בעיות יחסים, או שאתם מתעקשים לעשות בדרככם, או חסרי סבלנות לחובות. אם אפשר קצת לנפוש או לנוח, זה עדיף בדצמבר. מהלך 2022 כבר יָרְאֵה לכם שצריך לוותר, שעודף דחיפה חוזר בבומרנג, וזה נכון בעיקר סביב האביב-קיץ (2022). לכן בזמן זה אתם מתחילים להתנהל מתון יותר. מחד המציאות אינה נוחה, ומאידך אתם לוקחים את החיים מספיק ברצינות, וזה ייתן התמודדות בוגרת ואחראית, תוך גיוס משמעת עצמית בעיקר בין אפריל ליולי 2022. שימו גם לב לזמן שבין סוף ינואר ועד השליש הראשון של פברואר 2022. יתכנו ריבוי תקריות או מחשבות, ואפשר שדעה תתחלף. עדיף יהיה להימנע מהחלטות סופיות בזמן זה, וההמלצה להוריד קצב היכן שאפשר.

ילידי 19-21 באוקטובר צפויים לדצמבר 2021 עוצמתי, ולרובם זה לחיוב. הביטחון העצמי עולה, ואפשר שיש הזדמנויות טובות. אולי אהבה חדשה או כזו שמעמיקה, הצלחה בעבודה, ואולי סתם הרגשה טובה. מומלץ לבלות ולטייל בדצמבר, ואם יש בעיות בחיים, אז יש גם ביטחון שאתם יודעים איך להתמודד איתן. אבל צריך מאד להיזהר, כי 2022 אינה נוחה. תיתכן בה כפייתיות, בין אם זה במערכות יחסים, או אמביציה שדוחפת לנצח בכל מחיר, או עבודה עד התמוטטות, או שקורים לכם דברים שאינם בשליטתכם, וקצת הופכים את החיים או השגרה. נסו לשמור על איזון ב-2022 ככל הניתן, והדרך היא להיות פחות מעורבים, מתעקשים או מסתכנים. שינוי לא נוח יתכן, או שינוי, מטרה או הישג רצויים אליהם אתם מכוונים, גובים מכם מחיר יקר מדי (כמו לחץ, מאמץ פיזי, או קונפליקטים ביחסים).

ילידי ה-22 באוקטובר ועד סוף המזל צריכים לנצל את סיום 2021 לקידום מטרות, או סתם לבילוי. זמן שלרובכם יותר הולך, ויתכנו הזדמנויות (או סתם הרגשה שמשתפרת). בנוסף, שימרו על איפוק (וזהירות) בסוף-השבוע הראשון של מרץ 2022, שעשוי להיות סוער לכאן או לכאן, אך לרוב אימפולסיבי שעלול לקלקל. ועוד נקודת זמן היא המחצית הראשונה של מאי, שעלולה להוציא מפרופורציה דברים, ולכן מומלצת תגובה מתונה למה שקורה, ומניעת סיכונים או הגזמות מכל סוג.

 

 

מתלבט/ת בעניין נקודתי?
מפת שאלה או אירוע


 

מזל עקרב

עקרב שנולדו עד 25 באוקטובר קיבלו הזדמנות לשפר את חייהם בין מאי ליולי האחרונים (2021), להתגבר על בעיות (אפילו חלקית), להצליח, או שזה סתם היה זמן אופטימי ונינוח יותר. עוד הזדמנות לכך, או להשלים דברים שהחלו בתקופה הנ"ל, תהיה לקראת סיום 2021 ומהלך ינואר 2022. עשו משהו כייפי לכבוד השנה האזרחית החדשה 2022 (ניתן מאד ליהנות). אבל היזהרו מאומץ רב מדי שגורם לכם לקחת סיכונים, או למהר לשפוט מצבים. עוד נקודה מסוכנת אפילו יותר להגזמות, טעויות שיפוט, סיכונים לא מחושבים, והוצאה מפרופורציה, תיתכן סביב מאי 2022 (+-). בזמן זה יתכן שהרבה וקורה, ואולי עוד אינו יציב כדי לגבש עמדה. אולי סתם עודף תקריות ותקלות, וכך או כך הכל מהיר מדי (במעשה או בראש שלכם). הפחיתו משימות ורווחו לו"ז סביב מאי 2022, והימנעו מאימפולסיביות.

ילידי 26-29 באוקטובר צריכים לנצל את סביבות ינואר 2022 לקידום עצמי. זהו זמן של הזדמנויות, או שהביטחון העצמי מתחזק. לפעמים זו סתם הרגשה נינוחה או טובה יותר, אבל כדאי לנצל את הכוכבים לקידום מטרות חשובות יותר. ואם יש בעיות בחיים, בזמן זה ניתן לרכך אותן, לפחות חלקית. אצל רבים מכם התחילו מתחים פנימיים ועד שינויים חיצוניים גדולים (אפשרי החל מקיץ 2019). בחודשים האחרונים לרובכם (לא כולם) יחסית נרגע, וצריך להעריך את זה כשמשווים למה שהיה. וודאו שאינכם מסתבכים מדי סביב סוף מאי ומהלך יוני 2022. חשוב לשמור על זהירות, להימנע מעודף ביטחון עצמי, עצבנות ועודף כוח, ופשוט לא להגזים ולהירגע.

ילידי 30 באוקטובר עד 1 בנובמבר לא רוו נחת ב-2021 (ואולי עוד לפני כן). אין ברירה וצריך לתת לשנה הזו להסתיים. גם השארית שלה אינה מפנקת, ושימו לב להיזהר במיוחד בשבוע השני והשלישי של נובמבר 2021.  אלו ימים של בעיות, עצבים, או אגו. מצד שני אפשרית יותר אנרגיה, אבל אולי זה הרבה כוח שאתם מפעילים שיוצר התנגדות. כללית עד סיום 2021 קשה להצליח, ואתם נתקלים בהרבה מעצורים. ההמלצה היא להניח למה שלא מתחייב, מסוכן, או הצלחתו מוטלת בספק. בינואר 2022 זה מייצר הרבה רעש בראש, אולי כי דברים משתנים, ואולי סתם חוסר שקט, או שפשוט מתרבות כל מיני תקריות, תקלות, או קצב מוגבר. ההמלצה לא למהר להחליט או להסיק, כי דעה עשויה עוד להתחלף. המתינו לקראת סוף החודש, או מהלך פברואר 2022 כדי לפתור בעיות או לקדם מהלכים. זה זמן שיביא הצלחה, לפחות חלקית, והוא עשוי לשפר הרגשתכם. דבר נוסף, הימנעו מאימפולסיביות לא מחושבת בקיץ 2022, יתכן שאתם משוחררים מדי.

ילידי 2-3 בנובמבר צפויים לחורף לא נוח, וצריך לתכנן אליו מינימום משימות. שימו לב במיוחד לדצמבר 2021 שיערים קשיים. אתם כבדים ולחוצים, וחשים בתוך מלכוד. בינואר 2022 זה מסעיר אתכם, ואולי אתם מחפשים את המוצא. לכן המון מחשבות בראש, או שהרקע הוא עוד תקריות ותקלות. הנטייה לבחור בשינוי, ויש לכם פחות חשק להכיל קשיים מאשר היה בדצמבר. לכן יתכנו שינויים בזמן זה, או בהמשך החורף. אופציה נוספת היא ששינויים שאינם תלויים בכם קורים, כתוצאה מהבעיות שהיו, או שממש בהפתעה. היזהרו לא להיות אימפולסיביים מדי, וזכרו שאתם עצבניים מהרגיל בחורף. הבחירה בשינוי משמחת או מרגיעה אתכם סביב מרכז פברואר 2022 (+-), או שבתוך הבלגן משהו מסתדר חלקית, או משהו טוב אחר קורה בזמן זה. בכל מקרה הביטחון העצמי מתחזק במרכז פברואר 2022, ודוחף אתכם להיות יותר שלמים לקראת סיומו של חורף לא יציב (והוא טרם נגמר).

ילידי 4-5 בנובמבר צפויים לתקופה סוערת בחצי שנה הקרובה. האמת שזה המשך של החצי שנה האחרונה. שימו לב במיוחד לסוף דצמבר 2021 ומהלך ינואר 2022 שיערימו קשיים. אתם כבדים ולחוצים, וחשים בתוך מלכוד. יתכן שמשהו קרה בחיים, וזה מעורר לחץ, ויתכן שהקושי הוא שגורם וגורר שינוי בחיים, וגם זה לא הרמוני ונוח. היזהרו לא להיות אימפולסיביים מדי, וזכרו שאתם עצבניים מהרגיל עד האביב הבא (2022). קשה לכם להכיל תסכולים, והנטייה יותר להגיב. בין אביב 2021 שהיה לאביב 2022 שיבוא, החיים פחות יציבים. אבל מומלץ לנצל את פברואר 2022 ותחילת מרץ לפתרון בעיות. זה זמן שיש לכם יותר אמונה וביטחון, ויתכן שגם הזדמנות מסוימת. כבר מסוף ינואר 2022 אתם בוחרים (ואולי מצליחים) להשתחרר ממגבלות או חובות. לכן אם יש יחסים לוחצים מדי, הנטייה היא להתנגד לכך. מצד שני בחצי השני של ינואר ולתוך פברואר 2022, ניתן להתרגש וליהנות מבילוי חברתי, יצירתי, או רומנטי. אז שמרו להיות בצד הקליל. אחרים ימצאו נחמה אצל הזולת לבעיותיהם.

ילידי 6-7 בנובמבר התחילו לפתח איזו עצבנות. אולי כי משהו קרה, אולי סתם הרגשה או רצון להשתחרר ממגבלות (לא כולם). אך כולכם עלולים לחוות זאת באביב של 2022 (או מעט לתוך הקיץ). זה מגיע אחרי כבדות מסוימת סביב ינואר-פברואר 2022, בהם אתם לחוצים, מתמודדים עם משהו שמרגיש רציני, או סתם מרגישים יותר נמוך. יתכן עניין רגשי, ולחלקכם תהיה תמיכה ממקור כלשהו. סביב המחצית הראשונה של מרץ 2022 (+-) כבר האווירה מאד תשתנה. מצב רוחכם או ביטחונכם העצמי יעלה, ואולי אף בעיות יפתרו, או מגבלות יוסרו (אפילו חלקית). אבל כללית במהלך האביב (2022) אין סבלנות להכיל לחצים ובעיות, והנטייה לפרוק-עול (או לפחות לחוש עצבנות). לאחרים אלו שינויים לא קרואים שמתרגשים עליהם. היזהרו לא להיות אימפולסיביים מדי, וזכרו שאתם עצבניים מהרגיל באביב 2022.

ילידי 8-10 בנובמבר  צפויים לחוות איזה מתח, לחץ, קושי, או כבדות סביב חודש פברואר 2022 (+-). לא לדאוג, עבור רובכם מרץ 2022 יהיה שונה לחלוטין, ובמהלכו דברים עשויים להיפתר או לפחות להשתפר חלקית. חפשו הזדמנויות סביב מרץ, ויתכן שאתם רק במתח בפברואר לקראת משהו שאתם מחכים לו, ויוצא אח"כ בסדר. אבל הסיפור החשוב השנה נמצא סביב הקיץ (יתכן שיתפתח כבר במהלך אביב 2022). זהו זמן בו אין סבלנות להכיל לחצים ובעיות, והנטייה לפרוק-עול או זעם, למרוד, או למהר לשפוט או להחליט. לאחרים אלו שינויים לא קרואים שמתרגשים עליהם, והשגרה מופרת ומאבדים יציבות. מצדכם היזהרו שלא להיות אימפולסיביים מדי, וזכרו שאתם עצבניים מהרגיל בקיץ 2022.

ילידי 11 בנובמבר מתחילים את מרץ 2022 רע, ומסיימים אותו טוב (אתם נוטים לחשוב בשחור ולבן, אבל אני מתכוון יחסית). במרכז הקיץ (2022) אתם נוטים לאימפולסיביות או עצבנות (שמרו על שיקול-דעת). יתכן ששינוי כלשהו קורה בחיים. ועוד טיפ קטן: נצלו את הימים האחרונים של נובמבר 2021, והימים הראשונים של דצמבר, לעשות משהו נחמד בשביל הכיף (טיול, צריכת תרבות, אומנות, או מסעדה). חלקכם אפילו ימצאו אהבה, אחרים ירגישו סתם רכות, הנאה או שזה הרצון לפינוק עצמי בימים אלו.

ילידי 12-13 בנובמבר גמישים או רוחניים יותר בסתיו 2021 וגם בחורף שלאחריו. אלו חודשים שמוציאים את הצד הרך שלכם, הרגשי והפחות חומרני, שכבר צץ במהלך השנתיים האחרונות. אולי הייתה זו רומנטיקה, ויש לה סיכוי לפרוח שוב. נצלו את הימים האחרונים של נובמבר 2021, והימים הראשונים של דצמבר, לעשות משהו נחמד בשביל הכיף (טיול, צריכת תרבות, אומנות, או מסעדה). חלקכם ימצאו אהבה, אחרים ירגישו סתם רכות, הנאה או שזה הרצון לפינוק עצמי. בכל מקרה התקופה כולה מסייעת לכם ביחסכם עם העולם והזולת, כי אתם יותר אמפתיים, ופחות תחרותיים. לעומת-זאת יתכן איזה קושי, מגבלה או בעיה סביב מרץ-אפריל 2022, ושוב סביב אוגוסט-ספטמבר 2022. תיתכן איזושהי הכבדה, ואולי זה רק לחץ או מתח פנימיים.

ילידי 14-16 בנובמבר נמצאים בתקופה טובה ברובם, וזה רק הולך ומשתפר במהלך סתיו 2021. רק שלא יעלה לכם לראש בין ספטמבר לנובמבר 2021, כי הביטחון העצמי גבוה, ואז תיתכן נטייה לקחת סיכונים, להמר, לפעול באימפולסיביות, ואולי קצת להשוויץ. אבל בסה"כ זו תקופת בנייה שמלווה אתכם מזה תקופה לא קצרה, ותמשיך כך לפחות עד סוף החורף. העניין הוא שאתם לא רק רוכשים עוצמה, אתם גם רכים ורגישים, וכך לא מעוררים התנגדות. יש המתאהבים או משדרגים מערכות יחסים. סביבות דצמבר 2021 (+-) יתאים במיוחד לבילוי, לטיול, לפינוק עצמי, וליחסים חברתיים ורומנטיים. אבל האביב והקיץ של 2022 מכניסים גם קושי או מגבלה בחיים, ואולי זה רק לחץ או מתח פנימיים. העניין הוא שהרגש שלכם מאד פתוח כל השנה, ולכן התגובה למה שקורה מכבידה רגשית, או מעוררת לחצים נפשיים. ההמלצה באביב-קיץ 2022 היא להימנע מענייני חומר, תחרות, אמביציה, וניסיון מעשי להתקדם מקצועית וכדומה. הפחיתו לחצים והקלו על עצמכם.

ילידי 17 בנובמבר נמצאים בתקופה טובה מאד (לרוב),ורק שלא יעלה לכם לראש. אלו חגי תשרי שמחים (2021), וכדאי לנצל לטיולים ובילויים. זה נכון שוב בין אמצע נובמבר ומהלך דצמבר 2021. כללית זו תקופה של בנייה והעצמה בחייכם, ואתם ממשיכים לרכוש עוצמה גם בשנה הקרובה. יש שיעשו רה-אורגניזציה טובה בחייהם. שוב סביב חג הפסח 2022 יש תקופה טובה, וגם בה כדאי לבלות, או לנצל ולמצוא הזדמנויות רציניות. אך לאחר הפסח יתכן שנכנס מתח (או סתם קצת ירידה) שמלווה אתכם באביב (אפשרי עד יולי 2022).

ילידי 18-20 בנובמבר צריכים לנצל את שנת 2022 להתפתחות, צמיחה, או העצמה אישית. זו שנה שיכולה לייצר קידום ובנייה, או לחילופין אם יש בעיות, אז התמודדות טובה איתן. אך במקרים רבים אפשר להגיע להישגים של ממש, תוך שאתם רצים למרחקים ארוכים. יש מכם שמתחילים שינויים סביב נובמבר-דצמבר 2021, לרוב לחיוב. נצלו במיוחד את התקופה שבין פסח ליום העצמאות 2022 (+-) לקידום מטרותיכם. זהו זמן נעים, בו ביטחונכם העצמי גובר, אתם חיוביים, ואפשר שקורים דברים טובים.

ילידי ה-21 בנובמבר ועד סוף המזל היזהרו לא להגזים לקראת סוף השנה האזרחית (2021) בכל מיני צורות, ואולי בחגיגות השנה האזרחית החדשה עצמן. אבל דווקא את יום העצמאות 2022 נצלו עד הסוף (וגם את השבוע שאחריו). זה זמן חיובי ואופטימי, שעוזר להתגבר על בעיות אם ישנן, או שממש מביא הזדמנויות. העניין הוא שאתם חשים קצת יותר ביטחון עצמי או אמונה סביב אותם הימים.

 

מזל קשת

קשת שנולדו עד ה-26 בנובמבר צריכים לנצל את מאי-יוני 2022 לקידום מטרותיהם. זה זמן אופטימי, וביטחונכם העצמי עולה. אפשר שיש הזדמנויות, אבל צריך יהיה לזכור שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים (במידה נכון גם בינואר 2022). אל תרוצו מהר מדי, ולפעמים דעה עדיין משתנה. זה נכון בעיקר במאי 2022 שיהיה עמוס אירועים, ולפעמים תקלות או שיבושים. קחו זמן לגבש עמדה, או לטפל באיזה עניין בסבלנות, כי הקצב גבוה לטוב ולרע. ואולי זה החיובי שקורה שמעמיס על המוח. בנוסף, תקופת חגי תשרי הבאים (2022) צפויה להיות חיובית לרובכם, וכדאי לנצל לבילוי, טיול, ויותר מכך למטרות רציניות, או להפחתת בעיות.

ילידי 27-28 בנובמבר יגלו שהמחצית השנייה של ינואר 2021 אינטנסיבית. וודאו שהקצב לא מוגזם, ואל תמהרו להחליט או לשפוט או להסיק מסקנות (לפעמים זה סתם קצב התרחשויות או שיבושים). חשוב מכך, נצלו את יוני 2022 (וכבר מראשיתו) ואת ספטמבר 2022, לקידום מטרותיכם. זה זמן נינוח או אופטימי, אבל אל תפספסו הזדמנויות בו מרוב ביטחון עצמי נינוח שלוקח את הזמן. אלו רצועות זמן קצרות לנצל. בספטמבר במיוחד יהיה חשוב לשמור על גמישות מחשבתית וסבלנות, כי אולי הרבה קורה, וצריך לעבד את המידע. דעה עשויה להשתנות, וצריך לחפש את פיסת המידע הבאה. במידה התקופה שבין יוני לספטמבר 2022 עשויה להיות גם כן חיובית. עניין אחר עבור חלקכם, זו התמודדות עם קושי מכביד סביב אוקטובר 2021 (+-), ואם זה כך, זכרו שיש צפי אופטימי בהמשך התחזית.

ילידי 29 בנובמבר עד ה-1 בדצמבר נמצאים בתקופה שמאפשרת התמודדות אחראית ובוגרת עם החיים, בין אם יש בעיות שצריך להתמודד איתם, או אחריות חיובית שמונחת על כתפיכם. זו רצינות שתלווה אתכם כל הסתיו, ועד כמעט סיום 2021. היא מצוינת לארגון החיים, תכנון עתידי, ויצירת תשתית תוך השקעה ומאמצים. ההתנהלות העכשווית אחראית, ועשויה לשרת אתכם מאוחר יותר. ינואר 2022 גורם לראש מאד לעבוד. אולי כי הרבה קורה, אירועים, תקלות, או סתם מידע חדש, אבל יתכן שאתם משנים קצת עמדה, ודעה מתחלפת. כך שבסופו ועד מחצית פברואר 2022 (+-), בניגוד לסתיו 2021, הנטייה הופכת משוחררת, ולפעמים זה להגזים, לאבד רסן או פרופורציה. הימנעו מאימפולסיביות, יוהרה, וזכרו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. בנוסף, קיץ 2022 עשוי להיות מקדם מאד. אפשר שאתם זוכים לפרי עמלכם, ולכן כדאי להשקיע עתה בסתיו 2021. יתכן שיש הזדמנויות חדשות (אפילו להתמודד עם בעיות), ובכל מקרה קיץ 2022 מחזק ביטחון עצמי, אינדיבידואליזם, וגישה נינוחה או אופטימית.

ילידי 2-3 בדצמבר צריכים לחשוב מה הם רוצים, ולתכנן קצת קדימה סביב סיום 2021. זה זמן בו גישתם תהיה פרגמטית רציונלית, ואפשר לגייס משמעת עצמית ובגרות. העניין הוא שזה בתוך חורף פחות יציב אצלכם, אולי כי אתם חסרי סבלנות, עצבניים, ושואפים לשנות או להשתחרר ממגבלות. ואופציה נוספת היא שקורים בו אירועים שלא בשליטתכם, וזה מפר את היציבות. רבים עוברים שינויים. לכן נצלו את הזמן המיושב, הפרגמטי, והמסודר הקצר, וקבלו החלטות וערכו תכנונים בסוף 2021. כי משם ינואר 2022 עלול מאד להעמיס, ואז תיתכן גישה אימפולסיבית לא זהירה. זכרו בינואר שהתמונה לא לגמרי שלמה, ועוד הרבה מידע חדש מגיע. אולי אלו סתם אירועים, שיבושים, או קצב חיים, אבל שמרו על גמישות, והחליטו לא למהר לענות או להחליט וכדומה. כמו-כן הימנעו מצדקנות, הפרזות, או אומץ מוגזם במהלך פברואר 2022.

ילידי 4-6 בדצמבר חוו חוסר יציבות במהלך 2021, והיא נמשכת עד האביב של 2022, וככל הנראה תורגש במיוחד בו. גם באביב-קיץ של 2021 זה היה לחץ, אבל שמרתם על איפוק יחסי ושליטה. זה מאבק בין צד שרוצה שינוי, רוצה לפעול, לקדם מהלך, לבעוט במגבלות, או פשוט חווה אירועים לא קרואים שמערערים מסגרות, ובין צד שרוצה לשמור על מסגרות, איפוק ובגרות. אבל האיפוק הוא לא לנצח, והצד האימפולסיבי, העצבני, ששומר על החופש שכל-כך חשוב לכם, -פורץ. זה כבר קורה, או שהסתיו הקרוב יביא זאת. וכאמור זה אפשרי שוב במיוחד באביב 2022. ההמלצה כבר מסוף פברואר 2022 היא לא לקחת סיכונים לא מחושבים, לא לפרוק-עול, ולא להיות נמהרים. סביב ינואר 2022 נראה שתוכלו לגייס גם את הצד הזהיר והפרגמטי, והוא חי לצד הצד האימפולסיבי שכל הזמן ברקע. לכן כדאי לנצל את ינואר 2022 לתכנון עתידי, מחשבות והחלטות ארוכות טווח, ועשייה מאוזנת. כאמור ברקע הקונפליקט (ואולי שינויים בחיים), ואפשרות נוספת היא שקורים אירועים שאינם בשליטתכם, אך אתם מצליחים להגיב אליהם בצורה קונקרטית ומנוהלת היטב סביב ינואר 2022. לכן זה הזמן לגבש תוכנית, כי מסוף החורף ובאביב הסבלנות והפרופורציות יחסרו.

ילידי 7-9 בדצמבר צפויים לקצב גבוה של אירועים חיצוניים, או דחפים פנימיים אימפולסיביים שמערערים יציבות, וזאת החל מהאביב של 2022. הנטייה לפרוק-עול, להתעקש על החופש שלכם בכל מחיר, למרוד, או סתם להתעצבן. לכן התגובות שלכם חזקות או חותכות, ויותר מתמיד אתם מתקשים לשמור על טקט. אפשרות אחרת היא שחוסר יציבות ואירועים פתאומיים שאינם בשליטתכם קורים, וזה עושה אתכם אדג'ים. החלטות עלולות להיות נמהרות, לא שקולות, ואולי זו נטייה להמר או להסתכן. ההמלצה היא לנצל את התקופה סביב פברואר 2022 (+-) כדי לחשוב ולחשב תוכניות ומהלכים, ומה אתם רוצים. בזמן זה ניתן לגלות יותר בגרות ואחריות, משמעת עצמית, איפוק ופרגמטיזם. מכאן שכדאי לבסס תוכנית לטווח הארוך ולדבוק בה, כי הצד האימפולסיבי שמתחיל באביב ימשך עוד בחלקים רבים של 2022.

ילידי 10 בדצמבר עשויים לפעול בשיקול דעת ואחריות נכונים סביב סוף פברואר ותחילת מרץ 2022, אך להיות מעט פזיזים או יהירים בסופו של אותו מרץ. יותר חשוב להזהיר אתכם מקיץ 2022, שמתגברת בו הנטייה להשתחרר בכל מחיר ממגבלות, לפרוק-עול, או שזו סתם עצבנות או אימפולסיביות שמטפסת. לפעמים יש אירוע בלתי צפוי שקורה, והוא שמערער את היציבות בחייכם. שימו לב שאתם יותר עצבניים, והתגובות שלכם עוד פחות חסרות טקט מהרגיל שלכם. זה מלווה לתוך החגים, אך בהמשך, ספציפית אוקטובר 2022 שוב מחזיר גם את יכולת האיפוק, המעשיות, והמשמעת העצמית (לצד המתחים הפנימיים או אירועים וחוסר היציבות שעדיין ברקע).

ילידי 11-12 בדצמבר נמצאים בתקופה מאד מבלבלת. זה נכון כללית ל-2021, והיא אולי תלווה במידה גם ב-2022, אך בעיקר תאפיין את החורף הקרוב שמחבר בין השנים. אפשר שקורים דברים שאינכם מבינים למה. אתם חשים בערפל או סובלים מחוסר אונים. יש שעוברים אכזבות, רומנטיות או אחרות. יש שסובלים בעיות בריאות, כלכליות או בבית. ויש כאלה שבטוחים שהכל בסדר, אבל הם אינם קוראים את המציאות נכון. זו תקופה רחבה בה נוטים לעשות שגיאות, וההמלצה היא להימנע מספקולציות, ממהלכים גדולים או מרחיבים, ולבדוק כל דבר פעמיים. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ואתם עשויים להבין זאת סביב מרץ 2022. סביב חודש זה ניתן לנהוג עם קצת יותר בקרה ורציונליות, גם אם מה שרואים או מבינים אינו משמח. יש יותר משמעת עצמית, סבלנות, ונכונות להכיר במציאות ובחובות שנגזרות ממנה. אל תתפתו בסוף החודש הזה ליפול שוב לאופטימיזם לא מבוסס או מוגזם, או לשוב ולהאמין בסיפור בדיות. שוב חזרה להיגיון, הרצינות והפרגמטיזם תגיע סביב ספטמבר ולאורך הסתיו של 2022.

ילידי 13-15 בדצמבר צריכים להיות מאד זהירים באיך שהם מתרגמים את המציאות. כרגע זו כניסה לסתיו (2021) שמח ואופטימי, אך הוא יכול להיות גן עדן של שוטים. אופציה נוספת היא שיש דברים טובים שקורים, לצד דברים אחרים שמתמסמסים, נמרחים, או לא מצליחים. אבל ספטמבר עד נובמבר 2021 משאירים אתכם אופטימיים, וכללית מודגש הצד הרוחני ולא החומרי בתקופה זו של החיים. עניין זה מלווה זה מכבר במידה מסוימת, ויאפיין גם את 2022. אצל רבים זה סיפור רומנטי ברקע, אבל הוא מוגזם, ויחייב מידה של אכזבה. זו לא שנה שטובה להישגים מעשיים ואמביציה, וצריך לשמור על הכסף או הבריאות וכדומה. הימנעו מספקולציות, מצעדים גדולים, ממה שדורש מאמץ, וקחו בחשבון שהשנה אתם מועדים לעשות שגיאות קריטיות. במהלך האביב או הקיץ של 2022, תגלו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. זה זמן שניתן לנהוג עם קצת יותר בקרה, גם אם מה שרואים או חווים אינו משמח. יש יותר משמעת עצמית, סבלנות, ונכונות להכיר במציאות ובחובות שנגזרות ממנה. כלומר יש בעיות, אבל יש גם נכונות לטפל בהן בצורה הגיונית פרגמטית, תוך סחיבה בעול והתמדה.

ילידי 16 בדצמבר חשים טוב עתה (סביב חגי תשרי 2021), וכדאי לנצל לבילוי והנאות, אך אפשר גם לנצל להזדמנויות רציניות בחיים. זה ממשיך במידה בסתיו, ויודגש שוב סביב סוף נובמבר 2021 (+-). אבל חשוב מכך, יש לשים לב לזמן סביב פסח 2022 (+-). יתכן ודברים לא טובים קורים, ואולי אתם עוד לא מבינים שהם לא טובים (בחלק מהמקרים, כי לא קוראים את המציאות נכון). אבל בין פסח ליולי 2022 יש הרבה בגרות, אחריות, רצינות, ויכולת התמודדות טובה עם המציאות (שאולי מתבררת חלקית). משם בהמשך 2022 כבר יש פחות חשק או יכולת למשוך בעול, ומנקודה זו צריך יהיה להימנע מצעדים גדולים או שדורשים השקעה, או טיפוח אשליות. אחרי פסח 2022, ולאורך זמן, אתם יותר מועדים לשגיאות. בטווח הארוך זה עלול להוביל לכישלונות, סיומים, חוסר אונים או אכזבות.

ילידי 17 בדצמבר יתכן ומוצאים הזדמנויות סביב המחצית הראשונה של דצמבר 2021 (+-), או שסתם ההרגשה נינוחה ואופטימית. אך יותר חשוב, יש לשים לב לאביב-קיץ 2022 (בעיקר פסח עד יולי, אך לא רק). יתכן ודברים לא טובים קורים, ואולי אתם עוד לא מבינים שהם לא טובים. אבל תוך כדי תנועה אתם מתחילים להבין, ויש הרבה בגרות, אחריות, רצינות, ויכולת התמודדות טובה עם המציאות. אך ממרכז קיץ 2022 יש כבר פחות חשק או יכולת למשוך בעול, וצריך יהיה להימנע מצעדים גדולים או שדורשים השקעה, או טיפוח אשליות.

ילידי ה-18 בדצמבר ועד סוף המזל צפויים לדצמבר 2021 אופטימי יחסית, בין אם נוצרות הזדמנויות, או שאתם סתם נינוחים והביטחון העצמי מתחזק, או שניתן להפחית חלק מהבעיות או להשתחרר ממגבלות. בנוסף, שימו לב לזמן שבין פסח ועד כשבוע אחרי יום העצמאות 2022. הנטייה בו אימפולסיבית נמהרת, או יהירה שאינה מכירה במגבלות. הימנעו מספקולציות, סיכונים, והגזמות מכל סוג.

 

 

מה האפשרויות שלי?
המחירון המלא


 

מזל גדי

גדי שנולדו עד ה-27 בדצמבר צריכים לנצל את ינואר 2022 ומה שסביבו לקידום מטרות, לפתיחת דלתות, למציאת הזדמנויות בתחומים שונים, ואפילו לבילוי והנאה (למשל את ערב השנה האזרחית החדשה בסוף דצמבר 2021), זה נכון גם מעט לתוך פברואר. לרוב אתם זהירים או שמרנים באופייכם (לפחות במידה), אך בתקופה זו דווקא כדאי יותר להעז, וגם יהיה לכם יותר ביטחון עצמי ואנרגיה לעשות זאת. נצלו למהלכים מתוכננים שיכולים יותר להצליח, לדברים חדשים, או סתם לעשיית פאן. גם סביב מאי או יוני 2022 יש גישה מעזה ומשוחררת יותר, אם כי כאן כן דרושה יותר זהירות. לפעמים זה משהו בחיים שיוצא מפרופורציה, ולפעמים זו התנהלותכם שהגזימה. הנטייה אימפולסיבית יותר, וזה נכון במיוחד סביב סוף מאי ותחילת יוני 2022. יכול להיות שצריך קצת להירגע, להימנע מעמידה צדקנית או ספקולציות, ומסיכונים פיזיים או רעיוניים. אבל אם שומרים על בקרה והיגיון, זה זמן שעשוי לשחרר אתכם קצת מהפחדים שלכם שמקפיאים מצבים, למלא אתכם באנרגיה ומקוריות, ולאפשר לכם לממש רצונות.

ילידי 28-30 בדצמבר צריכים לנצל את סוף ינואר ועד אמצע פברואר 2022 (+-) לקידום מטרות, לפתיחת דלתות, למציאת הזדמנויות בתחומים שונים, ואפילו לבילוי והנאה. לרוב אתם זהירים או שמרנים באופייכם (לפחות במידה), אך בתקופה זו דווקא כדאי יותר להעז, וגם יהיה יותר ביטחון עצמי ואנרגיה לעשות זאת. נצלו למהלכים מתוכננים שיכולים יותר להצליח, לדברים חדשים, או סתם לעשיית פאן. גם בקיץ 2022 יש גישה מעזה ומשוחררת יותר, אם כי כאן כן דרושה יותר זהירות (אפשרי כבר מהשבוע הראשון של יוני 2022, ושמרו בו במיוחד מסכנות או עצבנות). לפעמים זה משהו בחיים שיוצא מפרופורציה, ולפעמים זה התנהלותכם שהגזימה. הנטייה אימפולסיבית יותר. יכול להיות שצריך קצת להירגע בקיץ, להימנע מעמידה צדקנית או ספקולציות, ומסיכונים פיזיים או רעיוניים. אבל אם שומרים על בקרה והיגיון, זה זמן שעשוי לשחרר אתכם קצת מהפחדים שלכם שמקפיאים מצבים, למלא אתכם אנרגיה ומקוריות, ולאפשר לכם לממש רצונות.

ילידי 31 בדצמבר צריכים לשמור על איפוק וזהירות בשבוע שאחרי סוכות 2021. אולי לא נוח לכם שהחגים נגמרו, אולי סתם עצבנות, אבל תיתכן אנרגיה גבוהה שמאפשרת עשייה ופעילות. נצלו את ינואר-פברואר 2022 להזזת מהלכים ועד יצירת שינויים, או טיפול בבעיות ומגבלות שתקעו מצבים. בעיקר במחצית הראשונה של פברואר 2022 זה יכול סוף-סוף להצליח. אם בחרתם במהלך, בזמן זה יש אנרגיה לבצע אותו, ויש הצלחה (לפחות חלקית, או אם הרקע הוא מכשול, אז התגברות חלקית). זמן של יותר ביטחון עצמי, ולכן תעוזה או פשוט עשייה.

ילידי 1-3 בינואר צריכים לנצל את החורף הקרוב (2021/2) כדי להיפטר ממגבלות, או לתפוס הזדמנויות, ואולי לערוך שינויים בחיים בצורה נוחה. אתם גמישים יותר בזמן זה, ולכן זה מתאפשר (וזה כבר מלווה בחצי שנה האחרונה). אפשר שקורים דברים טובים, ואפשר שיש בעיות או שינויים בחיים, אבל ההסתגלות שלכם אליהם יחסית קלילה. אתם מרגישים יותר ביטחון, ולכן נינוחות. במיוחד בין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022 אתם קלילים יותר. אולי יש פחות חשק לעבודות וחובות סיזיפיות, אבל אם אתם עושים דברים שאתם אוהבים, זה ברוח טובה ויעילות. אתם נינוחים יותר, מזמינים יותר, וחיי חברה עשויים להשתפר (אפילו הרומנטיים). ההמלצה לבלות יותר, ואולי לתכנן איזה טיול לזמן זה (אמצע ינואר עד אמצע פברואר 2022). אבל כדאי לנצל גם לדברים רציניים וחשובים, וזה נכון סביב כל החורף. גם המחצית השנייה של פברואר 2022 מוצלחת במיוחד. אתם אופטימיים יותר, מרגישים שהולך לכם, וזה מחזק ביטחון. לכן יש יותר אומץ ונכונות לזוז הלאה, לקדם, או שהתנאים והנסיבות הופכים נוחים ומאפשרים יותר. זה מלווה עד האביב (2022), ובמידה גם בו.

ילידי 4-5 בינואר נמצאים בתקופה בה הם יותר סתגלנים למציאות. זה מאפשר לערוך שינויים בצורה נוחה יותר, וזה מצוין לכם, כי באופייכם לעתים אתם חוששים לזוז. אך דווקא כדאי לפעול, לקדם מהלכים, כי יתכן שיש הזדמנויות, או לפחות הזדמנויות להיפטר ממגבלות ולהתגבר חלקית על בעיות. כלומר זו התמודדות גמישה יותר, ואתם ממשיכים ליהנות ממנה גם בסתיו (2021). לרובכם ראש השנה הזה (תשפ"ב 2021) חיובי ותוסס. כללית אתם יותר נכונים לשבור שגרה, וכדאי לעשות פעילות כיפית. האנרגיה הזו משרתת אתכם במידה מסוימת כבר מהאביב האחרון (2021), והיא נותרת ברקע גם הלאה, אך חוזרת אליכם ביתר-שאת שוב באביב 2022, ונצלו במיוחד את השבוע הראשון של מאי 2022 שיהיה אנרגטי, תוסס, מעז, יצירתי, ולכן מאפשר לפעול או ממש לקדם שינויים. נצלו גם לשינויים משמעותיים בחיים, והגמישו פעילות במסגרות חיים. בנוסף, סביב סוף פברואר או המחצית הראשונה של מרץ 2022 יתכנו הזדמנויות לשיפור החיים (או טיפול טוב בבעיות), או שסתם אתם אופטימיים וההרגשה נינוחה יותר.

ילידי 6-8 בינואר צריכים להוריד הילוך סביב מרכז ינואר ומרכז פברואר 2022. אלו לא ימים עם חשק לחובות, משימות, ועבודה סיזיפית. אבל הם יותר מתאימים לבילויים והתערות חברתית או רומנטית. בכל זאת אם יש בעיות ביחסים, אז גם אין חשק אליהם. את מרץ 2022 נצלו לקידום מטרות. זהו זמן מצליח יותר, או שעוזר להתגבר על בעיות (לפחות חלקית). הביטחון העצמי עולה, וההרגשה עשויה להשתפר בו. בהמשך במהלך האביב ולתוך קיץ 2022, אתם יותר סתגלנים למציאות. זה מאפשר לערוך שינויים בצורה נוחה יותר, וזה מצוין לכם, כי באופייכם לעתים אתם חוששים לזוז. כדאי לפעול, לקדם מהלכים, כי יתכן שיש הזדמנויות, או לפחות הזדמנויות להיפטר ממגבלות ולהתגבר חלקית על בעיות. כלומר זו התמודדות גמישה יותר, ואתם יותר נכונים לשבור שגרה או להכיל את שבירתה.

ילידי 9 בינואר צריכים להוריד הילוך סביב יום ההולדת 2022. אלו לא ימים עם חשק לחובות, משימות, ועבודה סיזיפית. אבל הם יותר מתאימים לבילויים והתערות חברתית או רומנטית. בכל זאת אם יש בעיות ביחסים, אז גם אין חשק אליהם. עשו משהו כיפי לכבוד יום הולדתכם, כי הוא יהיה מהנה במיוחד. את המחצית השנייה של מרץ 2022 נצלו לקידום מטרות. זהו זמן מצליח יותר, או שעוזר להתגבר על בעיות (לפחות חלקית). הביטחון העצמי עולה, וההרגשה עשויה להשתפר. בהמשך במרכז קיץ 2022, אתם יותר סתגלנים למציאות. זה מאפשר לערוך שינויים בצורה נוחה יותר, וזה מצוין לכם, כי באופייכם לעתים אתם חוששים לזוז. כדאי לפעול, לקדם מהלכים, כי יתכן שיש הזדמנויות, או לפחות הזדמנויות להיפטר ממגבלות ולהתגבר חלקית על בעיות. כלומר זו התמודדות גמישה יותר, ואתם יותר נכונים לשבור שגרה או להכיל את שבירתה.

ילידי 10-13 בינואר עברו מהפכה בשנים האחרונות. אתם לא אותו האדם שהייתם. זה שינוי אישיותי, ולרוב הוא בעקבות שינויים חיצוניים שהתרחשו לטובה או לרוב לרעה. אבל בשנה האחרונה (וכל 2021) מאד התרככתם. כלומר לצד האמביציה שעלתה בשנים האחרונות, אתם נכנסים לשלב יותר נינוח. אולי הייתם כפייתיים, תחרותיים, או דוחפים מדי בשנים קודם. ולאחרונה יצא (ועוד ייצא) צד רוחני, אמפטי, וגמיש יותר. זה עושה את החיים נוחים יותר. אצל חלקכם זה נובע מרומנטיקה. יש שהתאהבו, ויש שיתאהבו בשנה הקרובה. כל זה מלווה גם בשנה הקרובה, שעושה אתכם פחות חומרניים, וממשיכה לשפר עבורכם מערכות יחסים. זה נכון במיוחד בסתיו 2021, וגם החורף מדגיש מאד נושא מערכות יחסים (לטוב ולרע), לצד צורך לבלות ולהיפתח. אך במיוחד במיוחד שימו לב לחודש שבין פורים לפסח 2022. הוא עשוי להיות חיובי ומקדם. נצלו אותו במערכות היחסים שלכם, וגם לעניינים רציניים. זה זמן אופטימי של חזון ואמונה, של רוח ותקווה. הביטחון העצמי שלכם עולה, ואתם נינוחים יותר. תיתכן הצלחה או הזדמנויות מעשיות סביב חודש זה.

ילידי 14-16 בינואר נמצאים באחת התקופות החשובות והדרמטיות בחייהם. זה מוליך לשינוי אישיותי בסיסי, וככל הנראה יש נסיבות גדולות שמובילות לכך. לרבים זו הקורונה שהפכה ממש את החיים, ולאחרים זה עניינים אחרים. העניין הוא שאינכם מוותרים, וזה מודגש מאד בסתיו 2021 הקרוב (לילידי ה-16.1 יותר לכיוון החורף והמשך 2022). יש נטייה כפייתית, כוחנית, או תחרותית. זו יותר אמביציה או רצון חזק להשיג את שלכם, או להילחם בדרמות שבחייכם. יש מכם שצוברים עוצמה, והשנה הקרובה מביאה מעמד או ארגון מחדש טוב יותר לחיים. אבל זה תוך מאבקים, ויש המתמודדים עם קשיים גדולים, ולכולם מומלצת גישה יותר מתונה. דצמבר 2021 יהיה חודש מאד חשוב השנה. הוא מפעיל אתכם רגשית לטוב או לרע, וההמלצה היא להימנע מלתת לרגש להשתלט מדי. אולי יש פחות כוח למחויבויות והקשיים, ואולי זה כי אתם פשוט מאוהבים ומרוכזים בזה (או בבעיות ביחסים, אבל המשקל מופנה ליחסים בינאישיים). אך גם לגבי המטרות הרציניות יתכן שאתם קצת אובססיביים ומעורבים מדי בדצמבר 2021. נראה שהאביב של 2022 יגמיש את רובכם. תוכלו להוריד מהמעורבות או העוצמה, או להתעסק בצד הרוחני פחות חומרי של החיים, או בקבלה של המציאות בענייני רגש. יש שיתאהבו באביב, או סתם יגלו יותר רגישות. נצלו לכך במיוחד את אפריל 2022, שעשוי לקדם בכל מישור. אפריל 2022 עשוי לייצר הזדמנויות (לפעמים כאלה לטפל בבעיות, לפחות חלקית), או שסתם ההרגשה בו משתפרת, ואתם רגועים יותר. שווה למשל לחשוב על טיול סביב פסח 2022, הוא עשוי להיות מהנה במיוחד.

ילידי 17-18 בינואר צפויים לגלות ש-2022 שנה חשובה מאד בחיים. היא תוליך לשינוי אישיותי בסיסי בסופו של תהליך, וככל הנראה יש התרחשויות משמעותיות בחיים לטוב או לרע. זו שנה בה האמביציה שלכם עולה, ולפעמים זה יהיה להתעקש מדי, ולהפעיל כוח יתר שמעורר התנגדות. לפעמים אלו בעיות חיצוניות גדולות שדורשות פתרון. אבל גם כאן ההמלצה היא לא ללכת ביותר מדי כוח, אלא לחיות לצד המציאות המתהווה. בין פסח ועד אחרי יום העצמאות 2022 מצליח יותר, וככל הנראה יש לכם גם יותר אומץ או ביטחון עצמי שעשוי לגרום לכם לפעול בעוצמה. וודאו רק שאינכם מגזימים. נצלו זמן זה לחפש הזדמנויות ולנצלן, או סתם לבלות.

ילידי ה-19 בינואר ועד סוף המזל צריכים להימנע מהחלטות או מסקנות בשבוע האחרון של ינואר 2022.הראש עובד שעות נוספות, או שסתם יש המון התרחשויות ותקריות או תקלות. העניין הוא שהדעה עוד לא מגובשת, ואולי אתם בתהליך שינוי עמדה, או חישוב מסלול מחדש. באמצע פברואר 2022 הראש גם פעיל (או ההתרחשויות), אבל כבר אפשר להכריע תובנות. לפעמים זמנים אלה הם סתם הרבה תקשורת או ברברת. יותר חשוב לומר שכדאי לנצל את המחצית הראשונה של מאי 2022 לקידום מטרות או יחסים. זהו זמן בו ביטחונכם העצמי עולה, ואולי יש הזדמנויות מעשיות. עשו משהו נחמד כבר בסופ"ש לפני שמאי מתחיל, והתחילו את השבוע עם חיוך.

 

מזל דלי

דלי שנולדו עד ה-25 בינואר צפויים לינואר 2022 עמוס התרחשויות או מחשבות. ההמלצה היא לא להכריע בהחלטות, ולא למהר לשפוט. גם לא למהר בכלל, כי זה מביא תקלות ותקריות. אפשר שדעה תתחלף או שתחשבו מסלול מחדש. סביב יום ההולדת תיתכן הרבה התרחשות ותקשורת, מקווה שפשוט כל העולם מברך אתכם (נכון בייחוד לילידי ה-23.1). אבל הרבה יותר חשוב לומר לכם זה לנצל את מאי-יוני 2022 לקידום מטרות רצויות. הביטחון העצמי עולה בזמן זה, ויותר הולך לכם. אפשר שאתם סתם נהנים ונינוחים, אבל חשוב לחפש את ההזדמנויות סביב לשיפור בחייכם. נראה שתוכלו לעשות זאת, ובכלל להיות פעילים ויוזמים, במיוחד סביב סוף מאי ותחילת יוני 2022. זהו זמן של אנרגיה גבוהה ופעלתנות טובה. שוב הצלחה, הזדמנויות או סתם הרגשה טובה, עשויים לחזור בספטמבר או אוקטובר 2022.

ילידי 26-29 בינואר חטפו חזק מאז הגיעה הקורונה לחיינו. ספציפית כרגע ולאורך סתיו 2021 זו תקופה נמוכה, מקשה, או סתם לחוצה ואתם במתח. יתכן שאתם קצת עסוקים בחשבון-נפש. אך זה משתפר לקראת סיום השנה (2021). כדאי להפחית עומס בסתיו של 2021, ולדעת שתחושת הכבדות הזו מוגזמת. יתכן שיש בחיים מגבלות או בעיות, וקשה לכם לראות איך זה נפתר. מחד אתם רציונליים, ולכן נוטים לפסימיות. ומאידך זו פסימיות יתר, שמתרכזת בחצי הכוס הריקה, או מתעכבת מדי על פרטים מצומצמים. בחודש שלפני היומולדת (ינואר 2022) אתם מחשבים מסלול מחדש. כבר יש יותר אומץ או תקווה, ודברים אולי מתחילים לזוז מעצמם. זה חודש עם קצב גבוה, ולפעמים אלו התרחשויות מעצבנות (כמו תקריות או תקלות). אבל זה חודש שמאפשר לשנות דעה, לראות אחרת, ועדיף לא להכריע במסקנות והחלטות עד אחרי יום ההולדת. זאת כי אולי דעתכם לא יציבה, או שהמידע הזורם עוד לא הושלם. כמו-כן נצלו את קיץ 2022 לקידום מטרות רצויות. הביטחון העצמי עולה בזמן זה, ויותר הולך לכם. אפשר שאתם סתם נהנים ונינוחים, אבל חשוב לחפש את ההזדמנויות סביב לשיפור בחייכם. בניגוד לסתיו הרציני הנוכחי, קיץ 2022 הרבה יותר קליל וזורם נוח.

ילידי 30 בינואר צפויים ללחץ, איזה מקור מתח, או פשוט בעיות ומגבלות סביב דצמבר 2021. זהו חודש כבד או רציני יותר, ואתם לא ממהרים לפעול. אולי בגלל חשש משגיאות, ואולי פשוט אי אפשר. אולי גם מתרחש איזה חשבון-נפש. אבל בינואר 2022 הסיפור כבר מאד משתנה. מתרבות בו התקריות וההתרחשויות (לפעמים סתם תקלות), או שאתם פשוט זזים ועורכים שינויים (אפילו מחשבתיים). אולי מחשבים מסלול מחדש, אולי הלא צפוי קורה, אבל חשוב להימנע מהחלטות אימפולסיביות או לו"ז צפוף מדי. זה נכון בעיקר סביב מרכז ינואר 2022, אבל זה נכון במידה גם מעבר לאותו החודש.

ילידי ה-31 בינואר עד ה-2 בפברואר כבר עברו תקופה לא נוחה, וכל 2021 היא כזאת. זה מלווה (און ואוף) עד האביב של 2022. יתכן ששינויים לא רצויים קורים, ויתכן שהמציאות לא נוחה ואתם משתוקקים כבר לבצע שינויים. כך או כך, אין שקט. או שאצלכם יש דחף חזק לשנות, תחושות עצבנות ואימפולסיביות, או שדרמות לא צפויות שאינן בשליטתכם מתרגשות עליכם. יתכן קונפליקט בין הרצון להשתחרר ממגבלות או כבלים, לבין הצורך ביציבות ופחד לאבד מסגרת. האלמנט הזה מגיע לשיאו סביב סוף 2021 ותחילת 2022. זמן ערעור מסגרות או הרהור על המסגרות, וקונפליקט גדול בין החלקים המנוגדים. אך קצת לתוך 2022 הנטייה היא להשתחרר, להתנגד, למרוד או לפחות להישאר נאמנים לעצמכם האיניבידואליסטי. כללית מזה זמן, ועד האביב של 2022, הסבלנות הולכת ונגמרת. שימו לב לצורת הביטוי שלכם, ושאינכם מקלקלים בגלל זה מערכות יחסים סתם. שימו לב במיוחד לעצמכם במחצית השנייה של מרץ 2022. מחד זה זמן אנרגיה, מאידך זה אגו ויצרים, ונטייה לדחוף או לפרוק-עול. לפעמים אול שינויים חיצוניים או אנרגיה חסרת רסן שמופנית כלפיכם, בלי שאתם עשיתם דבר. לכן היזהרו מתאונות וסכנות כל התקופה, וכמובן גם במחצית השנייה של מרץ 2022.

ילידי ה-3 בפברואר התחילו להרגיש לאחרונה איזה אי-שקט מטפס (סביב קיץ 2021). אולי זה נובע מהרצון לעשות שינוי, כי המציאות לא מספקת או משעממת, ואולי כי משהו דרמטי קרה, ולקח מכם את המציאות שהייתה מספקת. כך או או כך, אתם פחות סבלניים, וגם מי שעוד טרם חש בכך, יחוש בכך באביב 2022. הנטייה תהיה אימפולסיבית, ואתם קצרים יותר. היזהרו במיוחד בשליש האחרון של מרץ 2022. מחד תיתכן בו יותר אנרגיה, מאידך היא עלולה לצאת משליטה, או שהיא נגדכם, או שדחף ואגו מנהלים הכל. בזמן זה ובאביב 2022 בכלל, נסו לשמור על איפוק. לפעמים קורה משהו חיצוני לא צפוי או קרוי, ולפעמים הדחף הפנימי שלכם משתלט עליכם, ואתם נמהרים מדי. עוד לפני-כן, סביב ינואר 2022 ישנו איזה מקור מתח, יתכנו בעיות או מגבלות, או שסתם זה לחץ ועומס. הפחיתו משימות ככל הניתן.

ילידי 4-7 בפברואר צפויים לסבול מלחץ, סטרס, בעיה או מגבלה, או איזה מקור מתח, סביב פברואר 2022 (+-). אולי יום-ההולדת גורם לכם לחוש חשבון נפש, ויש איזו כבדות סביב פברואר, ואולי כי קיבלתם על כתפיכם איזו אחריות. משם החל מהאביב של 2022, ולתוך הקיץ אתם ממשיכים לתקופה סוערת, או לפחות לאי-שקט פנימי גדול. שימו-לב כבר מהשבוע האחרון של מרץ 2022, והיזהרו ממתיחת 1 באפריל… אבל כללית מהאביב ולאורך זמן צריך לשמור על איפוק, כי אימפולסיביות גוררת צעדים נמהרים או מריבות, ויש גם פשוט סכנת תאונות או תקריות. אתם קצרים יותר. הנטייה היא להשתחרר, להתנגד, למרוד או לפחות להישאר נאמנים לעצמכם האיניבידואליסטי. הסבלנות הולכת ונגמרת, שימו לב לצורת הביטוי שלכם, ושאינכם מקלקלים בגלל זה מערכות יחסים סתם. לפעמים קורה משהו חיצוני לא צפוי או קרוי, ולפעמים הדחף הפנימי שלכם משתלט עליכם.

ילידי ה-8 בפברואר צפויים לסבול מלחץ, סטרס, בעיה או מגבלה, או איזה מקור מתח, בחודש-חודשיים שאחרי יום-ההולדת של 2022. אולי זו סתם כבדות או עודף רצינות, ואולי כי קיבלתם על כתפיכם איזו אחריות. בנוסף, שמרו על זהירות או איפוק סביב סוף מרץ ותחילת אפריל 2022. אם יש בקרה, זה זמן של המון אנרגיה חיובית (ואם אין זו עצבנות ועד סכנות או מריבות). צריך להיזהר גם סביב אוגוסט-ספטמבר 2022, הנטייה עצבנית, אימפולסיבית, מרדנית, מתנגדת, או שאתם פשוט חסרי מנוחה. אולי חשים צורך לשנות או לשבור שגרה. לעתים שגרה ומציאות משתנים בלי שרציתם, וזה מה שלא נוח.

ילידי 9-10 בפברואר צפויים לסבול מלחץ, סטרס, בעיה או מגבלה, או איזה מקור מתח, סביב חודש מרץ 2022. אולי זו סתם כבדות או עודף רצינות, ואולי כי קיבלתם על כתפיכם איזו אחריות. הסיפור ככל הנראה מתנקז לתחילת אפריל 2022 (או מעט לקראתו), זמן בו אתם נוקטים פעולה, או שמשהו חיצוני בלתי תלוי קורה. אולי אחרי לחץ (או פחד), הוא מתחיל להשפיע, וגורם לכם להשתחרר מהבעיה או גורם הלחץ. אולי בתחילת אפריל 2022 הלחץ מגיע לשיאו, או שפשוט איבדתם סבלנות לקשיים. ואולי הקושי ברור ומתבטא יותר בזמן זה. היו זהירים בתחילת אפריל 2022, הימנעו מאימפולסיביות, עודף אגו, ולקיחת סיכונים. כעס מתפרץ יותר בקלות, ולעתים מקלקל במקום לא קשור.

ילידי 11-13 בפברואר נכנסים עתה לסתיו (2021) נעים בו ביטחונכם העצמי עולה. אפשר שיש הזדמנויות ממשיות בחיים, וכדאי לחפש אותן. אבל אפשר שסתם אתם חשים יותר טוב או נינוחים. הימנעו ביטחון מופרז שלוקח סיכונים או מפגין עליונות על הזולת. נצלו את ספטמבר עד נובמבר 2021 לקידום מטרות רציניות או לבילוי. גם אם יש בעיות, בכל-זאת הולך יותר קל, ויש הזדמנויות להיפטר ממגבלות או לשפר מצבים. יש יותר אופטימיות וחיוניות. אווירה רצינית בהרבה תתחיל באביב של 2022, ותמשך די ברצף גם בקיץ. יתכן שזה בגלל איזו אחריות כבדה שקיבלתם (או נפלה עליכם), יתכן שיש איזה קושי נסיבתי, או בעיה מגבילה. בכל מקרה לא הולך קל, ואתם בלחץ. אולי הרבה עומס, אולי קצת חשבון נפש או מתח פנימי. שימו לב שאתם מתקשים להיות נחמדים לסביבה. היזהרו לא לקלקל יחסים בגלל העייפות הפיזית או הנפשית של אביב-קיץ 2022. ההמלצה היא ככל שתוכלו, הפחיתו מחויבויות ומשימות, והימנעו ממה שהצלחתו מוטלת בספק. לרובכם בחגי תשרי של תשפ"ג (2022) תהיה הקלה, לפחות חלקית.

ילידי ה-14 בפברואר נמצאים בימים אופטימיים (סביב ראש השנה 2021). נצלו זאת לנפוש בחגים או לקדם מטרות גדולות יותר. זה ממשיך במידה גם בסתיו, אך יתחדד סביב הימים של סוף נובמבר ותחילת דצמבר 2021. ההמלצה היא לנצל אותם ולפעול בהם, אבל לא בלי בקרה. היזהרו מהפגנת עליונות או אגו, ובמיוחד סביב השבוע השני של דצמבר 2021. היזהרו גם מפזיזות וסכנות. אם פועלים בבקרה, זה זמן שיכול להיות חיובי ומקדם, נותן ארגיה ומזיז דברים. גישה רצינית ומבוקרת הרבה יותר תיתכן סביב מאי-יוני 2022. יתכן שברקע דברים רציניים או בעיות, מגבלה או לחץ שאתם מצויים בו. שחררו עומסים, והימנעו ממה שהצלחתו מוטלת בספק.

ילידי ה-15 בפברואר ועד סוף המזל צריכים לנצל את דצמבר 2021 לקידום מטרות חשובות. יתכנו הזדמנויות, הצלחה, או שאם יש בעיות, נוצרת דרך נוחה יותר להתמודד איתן (מזל בתוך חוסר המזל). בכל מקרה הביטחון העצמי משתפר, או שאתם חשים טוב ונינוחים. הסכנה היא שאתם נינוחים מדי, ולא מנצלים לעשייה. סכנה נוספת היא אגו גבוה, עליונות מוסרית או צדקנות. וסכנה יותר גדולה היא אופטימיות יתר, אתם חשים שהכל בסדר, או שלא צריך להיבהל מתמרורי אזהרה, אבל אולי אינכם מפרשים נכון את המציאות. אך אם שומרים על זהירות ובקרה, דצמבר 2021 הוא זמן מקדם ומצליח, או לפחות עם הרגשה נוחה וטובה. כמו-כן היזהרו סביב מרכז אפריל 2022 מפעלתנות יתר, אם כי תיתכן אנרגיה רבה. בכל זאת יתכנו סכנות (גם פיזיות), וצריך להימנע מביטחון או יצר מוגזם, מאגו ועצבנות מקלקלת, ומלקיחת סיכונים ותחרותיות לא בריאה בזמן זה.

 

 

למה בכלל צריך מפה אישית?
ומה היא מספרת עלי?


 

מזל דגים

דגים שנולדו עד ה-21 בפברואר שיפרו מצבם לאחרונה (בערך בין מאי ליולי 2021). אפשר שהיו הזדמנויות, או סתם מצב-רוח השתפר, או שלפחות היה אפשר להתמודד נוח יותר עם בעיות, וחלק נפתר או הוטב. עוד מהאנרגיה הזו תאפיין את סיום 2021 ומהלך ינואר 2022. עשו משהו נחמד בראש השנה האזרחית החדשה, יכול להצליח. אולי משהו שהחל לאחרונה, מגיע לשלב נוסף בזמן זה. כוונו אליו מטרות רציניות או בילויים. הביטחון העצמי שלכם יעלה, ותוכלו להיות נינוחים ושמחים יותר. בנוסף, בפסח 2022 יש אנרגיה רבה, אפשר לנצל אותה לפעילות ועשייה, ואפשר שזו אנרגיה שלילית. כוונו לטוב ולקידום מעשי, כי אחרת זה סתם הרבה אגו או עצבנות. רק היזהרו מפעילות פזיזה, כי תיתכן סכנה פיזית.

ילידי 22-28 בפברואר צריכים לנצל את ינואר-פברואר 2022 לקידום מטרות וניצול הזדמנויות. לפעמים אלו הזדמנויות לטפל בבעיות, להיפטר ממגבלות. ולפעמים אלו הזדמנויות ממשיות לשיפור החיים. בכל מקרה זה זמן בו הביטחון העצמי שלכם עולה, ולכן הנטייה נינוחה, או בטוחה ועצמאית יותר בטיפול בבעיות או קידום. חפשו את הטוב האפשרי, אם כי היזהרו מאופטימיות יתר שתיתכן, כי אולי זה ביטחון מופרז או הרגשה טובה מכפי שהמציאות היא. כלומר אל תסתכנו מדי, אבל בסה"כ זה זמן חיובי לרובכם. בנוסף, במחצית השנייה של אפריל 2022 יש אנרגיה רבה, אפשר לנצל אותה לפעילות ועשייה, ואפשר שזו אנרגיה שלילית. כוונו לטוב ולקידום מעשי, כי אחרת זה סתם הרבה אגו או עצבנות. רק היזהרו מפעילות פזיזה, כי תיתכן סכנה פיזית.

ילידי ה-29 בפברואר עד ה-3 במרץ עומדים בפני חורף חיובי בעיקרו. כלומר גם לאלו שיש בעיות, החורף מאפשר להסתגל אליהן, ואולי לפתור אותן, לפחות חלקית. אתם כבר בתקופה (בכלל שנת 2021) שמאפשרת גמישות ופתיחות, ולכן אתם מגיבים טוב למה שקורה במציאות, לרבות שינויים. במקרים רבים השינויים הם פשוט חיוביים, וזה עשוי להיות נכון במיוחד בין אמצע ינואר 2022 לסביבות יום ההולדת שאחריו. ספציפית בין אמצע ינואר לאמצע פברואר 2022 מומלץ יותר לבלות. כי יהיה פחות חשק למחויבויות סיזיפיות, ויותר יכולת ליהנות בחברה (ואולי רומנטית). זהו חלק מחורף שמביא הזדמנויות, וזה יכול להיות גם במישור החברתי והבינאישי. זהו זמן מצוין לטיול, ולאומנות ויצירה למי שיש לו את הנטייה. המחצית השנייה של פברואר ועד ליומולדת עשויה להיות במיוחד אופטימית ומקדמת לכל עניין. כל התקופה, וזמן זה במיוחד, נותנים את האפשרות לבצע מהלכים רצויים (לטיפול בבעיות או קידום הישגים), לערוך שינויים, או שפשוט דברים טובים קורים מעצמם, ולפעמים בהפתעה. בנוסף, חלקכם פעיל מאד בשבוע לקראת יום העצמאות 2022. נצלו לעשייה, אך היזהרו מפזיזות, עצבנות, אגו, וסכנות.

ילידי 4-6 במרץ צפויים לחגוג יומולדת 2022 שמח במיוחד, לכן כדאי לתכנן משהו גדול. זו תקופה בה תחשבו בגדול ואופטימי, וכדאי לנצל לקידום מטרות חשובות או לבילוי. כל התקופה סביב יום-ההולדת של 2022 מטיבה, או שזה סתם ביטחון עצמי או הרגשה שמשתפרים. שימו רק לב שאינכם מגזימים או מתירנים מדי, שאינכם לוקחים סיכונים או מתנהלים ביוהרה. אבל בהחלט יתכנו הזדמנויות לשיפור החיים, או להקל על בעיות בחיים אם ישנן. בהמשך, במהלך אביב 2022 (ובמידה לתוך הקיץ), הגישה שלכם נעשית פתוחה וגמישה יותר, וזה מאפשר לבצע מהלכים, או להסתגל לשינויים בצורה נוחה. אפשר שיש הזדמנויות להיפטר ממגבלות, או פשוט הזדמנויות, כמו נסיבות שמאפשרות מהלכים ושינויים רצויים. אתם פעילים במיוחד בימים סביב יום העצמאות 2022, וההמלצה לנצל לעשייה חשובה או לבילוי והנאה. זה זמן של יותר אומץ ודרייב, אבל גם של אגו ופזיזות. היזהרו מסכנות פיזיות ואחרות הנובעות מהאנרגיה הגבוהה סביב יום העצמאות 2022.

ילידי 7-9 במרץ צריכים לנצל את יום ההולדת והחודש שלאחריו (סביבות מרץ 2022+) לקידום עצמי. זו תקופה בה תחשבו בגדול ואופטימי, וכדאי לנצל לקידום מטרות חשובות או לבילוי. יתכנו הזדמנויות לשיפור החיים, או שזה סתם ביטחון עצמי או הרגשה שמשתפרים. שימו רק לב שאינכם מגזימים או מתירנים מדי, שאינכם לוקחים סיכונים או מתנהלים ביוהרה. יתכנו נסיבות שמאפשרות שינויים רצויים, וזה נכון שוב במיוחד במהלך הקיץ של 2022. זה כבר זמן ארוך יותר, בו אתם יותר סתגלנים, הגישה שלכם נעשית פתוחה וגמישה יותר, וזה מאפשר לבצע מהלכים או להכיל את מה שקורה סביב בקיץ 2022.

ילידי 10-12 במרץ נמצאים בתקופה ערפילית בחיים. לא בטוח שהרגשתם מתי זה התחיל, ואצל חלקכם זה התחיל אחרי יום ההולדת של לפני שנה וחצי (מרץ 2020), ואצל החלק השני זה התחיל אחרי היום הולדת השנה (2021). זו אנרגיה רכה, רוחנית, שלא מאפשרת או מכוונת להגיע להישגים מעשיים או חומריים. רק מי שעבודתו רוחנית, אומנותית, או טיפולית, עשוי להצליח (או שלא במסגרת עבודה). זה מלווה לאורך כל השנה הקרובה, אבל הפעם אולי דווקא יהיה שיפור אחרי יום ההולדת של 2022 (ולחלקכם סביב מאי-יוני 2022). נצלו את החודש וקצת אחרי יום ההולדת של 2022 לקידום עצמי ומימוש הזדמנויות. ההרגשה הכללית טובה, ולעתים ממש אופורית. אפשר שקורים דברים טובים, או שאתם פשוט מלאי תקווה. וודאו רק שלא איבדתם קשר עם המציאות, שאינכם שוגים באשליות שרק נראות כה ורודות. הערפל הזה של השנים האלו, לא נותן להגדיר דברים, מה אתם רוצים או יכולת להפעיל מאמצים מעשיים מצליחים. לכן עדיף להימנע מצעדים גדולים וחשובים בתחום המעשי, הם מעייפים או נמרחים, ולא מגיעים למטרה הגשמית. חלק סובלים מהבריאות, ואחרים מאהבה. צריך לומר שזו תקופה (של כל השנים האלה) שמאד מקדמת אפשרות של מציאת אהבה חדשה, אבל גם כאן הערפל שולט, ולא בטוח שאתם רואים נכון את מי שמולכם. לכן מידה של אכזבה מתחייבת (גם אם תכילו אותה). הימנעו מספקולציות השנה, ממניפולציות ושקרים. הנטייה להיתפס או להפסיד. לכו על בטוח, לכו על הרוח (בזהירות שלא תעופו מדי, אבל תמצאו שם משמעות אליה אתם כמהים), ונוחו כשהגוף מבקש. לפעמים תהיה בריחה לעולם הדמיון ולחלומות בהקיץ.

ילידי 13-15 במרץ ייכנסו לתקופה ערפילית בחיים. לא בטוח שתרגישו כשזה מתחיל. אצל חלק זה כבר קרה בקיץ האחרון (סביב יוני-יולי 2021, ובעיקר ילידי ה-13.3), אבל אצל כולכם זה מתחזק סביב יום ההולדת הקרוב (2022), וילווה לזמן רב קדימה. זו אנרגיה רכה, רוחנית, ששמה במקום השני הישגים מעשיים או חומריים (שאולי פרחו בשנתיים האחרונות, וזה עוד אפשרי עד סיום 2021). בעיקר מי שעבודתו רוחנית, אומנותית, או טיפולית, עשוי להצליח לאורך זמן (או שלא במסגרת עבודה). החל מאביב 2022, הערפל הזה לא נותן להגדיר דברים, להגדיר מה אתם רוצים, או יכולת להפעיל מאמצים מעשיים מצליחים, ולהגיע למטרות ברורות. לכן עדיף להימנע מצעדים גדולים וחשובים בתחום המעשי, הם מעייפים או נמרחים, ולא מגיעים למטרה הגשמית. חלק סובלים מהבריאות, ואחרים מאהבה. צריך לומר שזו תקופה (לאחרונה, וכל השנתיים הקרובות) שמאד מקדמת אפשרות של מציאת אהבה חדשה, אבל גם כאן הערפל שולט, ולא בטוח שאתם רואים נכון את מי שמולכם. לכן מידה של אכזבה מתחייבת (גם אם תכילו אותה). שימו-לב בעיקר סביב דצמבר 2021. הוא מדגיש נושאי יחסים רומנטיים ואחרים. הוא יתאים מאד לבילוי וחברה, ופחות לחובות סיזיפיות. מומלץ לטייל בו למשל, או לבלות בערב השנה האזרחית החדשה, ובטח לחזק אהבה גדולה (לרבים זה יקרה). אבל לזכור שלא הכל אתם רואים נכון, או שנתתם משקל יתר לדברים. הימנעו מספקולציות השנה, ממניפולציות ושקרים. הנטייה להיתפס או להפסיד. לכו על בטוח, לכו על הרוח (בזהירות שלא תעופו מדי, אבל תמצאו שם משמעות אליה אתם כמהים), ונוחו כשהגוף מבקש. לפעמים תהיה בריחה לעולם הדמיון ולחלומות בהקיץ. לרבים מכם אפריל 2022 יהיה חודש חיובי, ההרגשה הכללית בו טובה, ולעתים ממש אופורית. אפשר שקורים דברים טובים, או שאתם פשוט מלאי תקווה. וודאו רק שלא איבדתם קשר עם המציאות, שאינכם שוגים באשליות שרק נראות כה ורודות. אבל אתם בשנים של בנייה והעצמה, וחלק זוכים לאפשרות לארגן את חייהם מחדש, וזה כבר התחיל ב-2020/1. עכשיו חשוב יהיה לשמור על הקיים ועל ההישגים, ולא לסכן באופן שיאדה אותם.

ילידי 16 במרץ צפויים לדצמבר 2021 אינטנסיבי. הרצון הוא לבלות, ליהנות, ופחות מתאים למחויבויות סיזיפיות. יש כאלה שיתאהבו בו, או יחזקו מאד יחסים, או יגבירו עומק רגשי מכל סוג. זה זמן מקדם, אבל בתנאי שאתם עושים את הדברים שאתם אוהבים. מכאן 2022 יכולה להעמיק לכם אחיזה, ולפתח עוצמה ועמוד שדרה. יש העושים רה-אורגניזציה בחיים. ספציפית בין מאי לאוגוסט 2022 ההמלצה היא להיות יותר זהירים. הנטייה רגשית יותר, ולכן לפעמים זה פחות היגיון, או שאתם קצת בערפל, ולא רואים הכל נכון. לפעמים דברים נמרחים או מתמסמסים בין מאי לאוגוסט, וצריך לשמור על הקיים (כמו הבריאות, אהבה, עבודה, משפחה וכדומה). אבל בסה"כ כל שנת 2022 מקדמת, ונותנת אפשרות להתמיד ולהתמודד (גם עם הבעיות אם ישנן). היא מחזקת אמביציה ויכולת להצליח. נצלו את המחצית השנייה של אפריל 2022 לקידום מטרות רוחניות או גשמיות. ההרגשה בחודש זה טובה, ואתם אופטימיים או שביטחונכם העצמי עולה. אפשר שברקע קורים דברים טובים. רק הכל בזהירות, כי מאי שהוזכר ומתחיל תקופה פחות נוחה בפתח.

ילידי 17-18 במרץ עומדים בפני 2022 חזקה. היא מביאה התארגנות מחדש, או לפחות עמידה איתנה במשימות והחיים. יש שירכשו עוצמה, יש שיגלו התמדה, ויש שימשכו בעול בגבורה, ויתמודדו היטב עם הבעיות. אבל נצלו במיוחד את התקופה שבין פסח ליום העצמאות 2022 (+-). זה זמן מקדם, ואתם אופטימיים בו. ביטחונכם העצמי עולה, ואפשר שברקע יש הזדמנויות ממשיות לקידום מטרות. זה גם זמן שיתאים לבילוי או טיול, ולענייני חברה או רומנטיקה.

ילידי ה-19 במרץ ועד סוף המזל צריכים לנצל מאד את השליש הראשון של מאי 2022 (+-) לקידום מטרותיהם. זה זמן אנרגטי ומצליח, חיובי ואופטימי, בו אתם חשים שאתם מסוגלים, ואולי יש גם דברים טובים שקורים בפועל (עשו משהו כיפי כבר ביום הראשון של מאי, או בסופ"ש שלפניו. -זמן לבלות או לקדם יחסים והרגשה טובה). כך או כך, הביטחון העצמי עולה סביב השליש הראשון של מאי 2022, ויש לכם יותר אומץ לפעול. לפעמים ההרגשה הטובה עושה אתכם סתם נינוחים. שווה לא לשקוע בשלווה, אלא לקדם עשייה. גם טיול נחמד או בילוי יצליחו.  דווקא בשבוע העבודה שבין ה-21 ל-26 במאי 2022, אתם מאד פעילים. וודאו שגם זהירים, כי האגו או הדחפים מטפסים, ולפעמים יש סכנות.

שמור ושתף

שימרו את הנאמר לגבי התאריך הספציפי שלכם ושל יקיריכם, ונדבר בעוד שנה. הראו גם לחבריכם ושתפו, בטח אם זה חיובי. אך גם אזהרה צריך לומר ולהתכונן עבורה. תחזית שאינה לפי מפת לידה אישית יכולה להיות כללית בלבד ולא תמיד מדויקת. אבל עבור רובכם תהיה נכונה לפחות ברמה מסוימת ובחלק מן התקופה המוגדרת. אין תחליף לעריכת מפה אישית כדי לדעת ממש, ואם החלטות גורליות לפניכם, כדאי להסתמך רק על מידע אישי. ניתן להתייעץ עם עמי אישית, קראו על הכלים האסטרולוגיים שיכולים לסייע או התקשרו: 050-7881995. אאחל לכולכם שנה טובה, שלווה ומקדמת.

עמי גוטמן – אסטרולוג

ש נ ה  ט ו ב ה ! 💖

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל