050-7881995

אומיקרון? פלורונה! שתו קפה

04.01.2022

יש כאלה שכבר החלו להילחץ מהאומיקרון, אבל נראה שרוב הציבור לא. מה שמאפיין את ימים אלה היא האמונה שהאומיקרון יהיה קליל, ככה שגם אם נדבקים בו, זה לא נורא. עבור רבים, הציפייה היא למחלה א-סימפטומטית. סביב החלק האמצעי של החודש רבים יתעוררו להבין שגם האומיקרון יכול לגרום למחלה סימפטומטית ולא סימפטית, לצד הא-סימפטומטיים שכמובן גם יהיו. אל תזלזלו באומיקרון, לא כייף להיות חולים בו, ויהיו מקרים של אנשים שממש יסתבכו.

אמצע החודש

סביב השליש האמצעי של ינואר, בין ה-10 ל-20 בחודש בערך, נראה את שיא הבעיות. אפשר שנראה גם יותר שפעת, וזה יעמיס על בתי-החולים. נראה אנשים שחטפו פלורונה, שזה להיות חולים גם בקורונה וגם בשפעת בעת ובעונה אחת, וזה לא נעים. סביב השליש האמצעי של החודש, המצב הבריאותי ישבש את החיים לרבים אישית, וכך למדינה ולמשק. יותר מדי חולים, ויותר מדי מבודדים, יגרמו ליותר מדי שיבושים. נראה מחסור בבדיקות לצד מחסור בכוח אדם במקומות שונים (גם העובדים בבתי-החולים). כששאלתם אותי במרכז הקיץ האם יהיה סגר בחגים, עניתי לכם שלא, אבל שיהיה משבר בריאותי במרכז החורף. -בישראל אנחנו בפתחו, העולם כבר חווה אותו. בארה"ב יש חצי מיליון נדבקים ביום! מקומות אחרים עשו סגר.

להיבהל?

לא, אבל להישמר. יש יתרון גדול בגל האומיקרון, וזה לא רק שהמחלה ממנו יותר קלה (למרות שבמספרי הנדבקים הגדולים, יתכנו גם הרבה מאושפזים). גל האומיקרון יהיה כמו אספרסו: -חזק וקצר! לכן כל מה שנדרש מאיתנו, זה להישמר לתקופה לא ארוכה. להקפיד על מסכה, ריחוק, וכמובן חיסונים. אתמול (3.1) החל מבצע החיסון הרביעי. לאורך כל הדרך סיפרתי לכם שהחיסון יעיל, וגם לאומיקרון. כיום כבר ברור שמחוסנים בבוסטר כמעט שאינם מגיעים למחלה קשה. ועדיין זה לא נעים להיות חולים גם במחלה "קלה". כאמור, הממשלה לא תטיל סגר באף שלב למרות הגברת הגבלות (בעיקר על בלתי מחוסנים, ומולם המתח עולה). אחרי שנעבור את השליש האמצעי של ינואר, הסיכון ילך ויפחת. אז שתו קפה קצר בינתיים, ובמהלך פברואר כבר נוכל להקדיש לאומיקרון שיר שכאילו נכתב עליו (שיניתי רק במעט את המילים):

שיר האומיקרון

אומיקרון, אומיקרון
אין לי ראש למילים ארוכות
ואתה מן מילה ארוכה שכזאת
צ'או ידידי וד"ש לחייך
בתקווה שתבין את הקטע

פעם כשיהיה לי זמן להיות חולה
פעם תיגמר "המסיבה"
כי בסוף כל גל מסתתר סיום קטן
בעל בבידוד ויצא לי כבר עשן

כי בא לי לרקוד, בא לי שטויות
בא לי לצחוק ולא בא לי עליך
באת בימים, ובאת בלילות
בא לי לצעוק, אינך לנצח

אז חייכו ושמרו על אופטימיות (ולזמן קצר גם על עצמכם). אמנם בא לרקוד, אבל אל תעשו שטויות. בא לצחוק ולא בא על האומיקרון. כן, צריך לשמור, אבל רק לקצת. זכרו, האומקירון יהיה חזק, אבל קצר, כמו אספרסו.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל