050-7881995

מלחמה ושלום

מי יתקוף וילחם, ומי ישאף להרמוניה? מאיזה מזלות היו העריצים הכי קשים, ומאיזה המצביאים הדגולים? איזה מזלות הביאו שלום בעולם, והאם יביאו אותו גם בחיינו הפרטיים, בקרב משפחה וחברים? המפה האישית תגיד מי תוקפני, מי מתפשר וכדומה. אבל ניתן לאפיין בכלליות את היחס למלחמה ושלום עפ"י המזל. זכרו רק שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים, שלרוב תתאים לבני המזל במידה כזו או אחרת, אך יתכנו גם השפעות מנוגדות בהורוסקופ.

בכל חודש יופיע מאמר מזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב תאומים,

בד"כ תאומים יעדיף להימנע ממלחמות אגרסיביות. האגו שלו אינו דורש שליטה וכוח, והוא אינו מגיב אמוציונלית באופן שמעורר מלחמות-עולם. אבל תאומים בהחלט יכול ליהנות מוויכוח מילולי שמגרה את האינטלקט, לא לשם מלחמה קלאסית, אלא בשביל עניין בשיחה, גירוי השכל והחשיבה, שלא ישעמם. כשכולם מסכימים זה יכול להיות קצת רגוע מדי, משעמם, ואז התאומים מחפש להעלות התנגדויות. צריך להבין, אלו לא התנגדויות רגשיות, ואם אין בהורוסקופ שלו השפעות ממזלות המים, הוא שומר מרחק רגשי מהוויכוח, ומקיים דיון פילוסופי, אינטלקטואלי אובייקטיבי, ובאופן יחסית קר, או לפחות מנומס.

תאומים לא מחפש מלחמה, אבל הוא כן חסר סבלנות. חוסר סבלנות יכול לעורר מריבות כיוון שהוא קצר-רוח, ואז לא תמיד נחמד, ולא תמיד מקשיב עד הסוף לזולת שיכול להיעלב. קוצר הרוח יכול להוביל את התאומים עצמו לעצבנות, ואז הוא מתחיל מריבה. תאומים מחצין את מה שהוא מרגיש, ולא יברור מילים שמתארות את עצביו.

התאומים הוא אומן המילה, הוא יודע לנצח אותך בוויכוח עם מיליון טיעונים שנזרקים בקצב, ואומר אותם בביטחון מלא גם כשלא בדק אותם לעומקם, ואינו בטוח בנכונותם. אבל הוא אינו מעוניין במלחמה אישית טעונת אגו, גדולה ומדממת. ולרוב כשזו תתפתח, כשוויכוח ייצא משליטה, הוא ייסוג, יאלתר מוצא מכובד לשני הצדדים. לכן, לא פעם נמצא דיפלומטים מיומנים ממזל תאומים. אחד הגדולים הוא הנרי קיסינג'ר, שנחשב למזכיר המדינה האמריקאי (שר החוץ) האגדי של זמננו. מיומנותו הביאה להסכם הפסקת האש במלחמת וייטנאם, ועל כך קיבל פרס נובל לשלום. הוא פישר ויצר הסכמים עם הגוש הסובייטי, ותרם למיסוד היחסים עם סין. במלחמת יום-כיפור יצא למסע דילוגים במטרה לסיים את המלחמה, שיחות שבהמשך הובילו להסכם השלום שלנו עם מצרים. תאומים יודע לקחת נושא רגשי וטעון, ולהעביר אותו לפסים של הגיון. בכך הוא מוביל לפתרון רציונלי, כשהוא משאיר את העבר מאחור, ומסתכל קדימה.

הרבה מדינאים אמריקאים היו ממזל תאומים, ביניהם הנשיאים טראמפ, בוש (האב) וקנדי. וגם כשאופיים מקבל השפעות מלחמתיות ממזלות אחרים בהורוסקופ האישי, עדיין לרוב נשאר השיקול ההגיוני של "האם כדאי לי?". לכן טראמפ מסוגל לנאום באגרסיביות מלחמתית נגד משהו, אבל להתקפל ולהתהפך אם נדמה לו שהלך רחוק מדי, וזה מוביל לתסבוכת. כך רגע אחד מבטיח להילחם בדאע"ש עד חיסולו, אך מסיר תמיכה מכוחות סורים דמוקרטיים חופשיים כשהמחיר נראה לו גבוה מדי, ומשאיר את הזירה לפוטין. בוודאי שתוכלו למצוא גם תאומים "מקולקל" שאינו נוהג בהגיון, כמו קדאפי למשל, אך אילו מאד חריגים, כשיש השפעה מאד מנוגדת בהורוסקופ האישי, ממזלות אחרים.

מאמר החודש הבא: סרטן

ואני, כיצד אני פועל? המזל נותן אופי ראשוני, אך כל אחד מיוחד. בניתוח מפה אישית, כבר ניתן לומר בצורה מדויקת ולהבין לעומק כל אדם. איפה הוא טועה, ומה במעשיו דווקא בטובתו. קרא/י על מפה אישית.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל