050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים (לחצו והירשמו ע"י סימון לייק). כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – דצמבר 2020

 

2020 הייתה שנה שנוסעת ברוורס. היא עיכבה אותנו, הערימה קשיים ומגבלות, וקלקלה לנו את מסגרות העבר הוותיקות. זה יחסים, עבודה, כסף, בריאות ועוד. כל אחד לפי מפת הלידה האישית שלו, ויש כאלה שדווקא הרוויחו, ובנו מסגרות היטב. מי שהרוויח, הרוויח אפילו מאד. אבל אלו המעטים. עכשיו אנחנו משלבים הילוך קדמי, ובדצמבר נתחיל לנוע קדימה בלי פחד. כלומר זה לא שאין פחד, אבל לא נירתע. כשאומרים "על החיים ועל המוות", זה אומר שמחליטים לפעול, אך ברקע חשש. וזו התחושה בדצמבר, כשהצד שמנווט לשינוי גובר. לעתים אלה יהיו שינויים שאינם תלויים בנו. לעתים אלה יהיו שינויים משמחים מאד, כמו חיסון לקורונה. בדצמבר, כולנו נקשיב לרבקה זוהר (לחצו והאזינו):

"לא מצאתי את דרכי, ולא היה לי טוב,
פעם פעמיים כבר ראיתי את הסוף.
אך דווקא כשרגלי כושלות והכוחות כלים,
משהו קורא אליי מבפנים:

הלאה!
צריך ללכת הלאה,
לטפס למעלה,
ולא להרתע.
הלאה!
עוד ללכת הלאה,
רק ללכת הלאה,
ולא להיכנע."

בערך פעם בעשרים שנה נצמדים במסלולם בשמיים שני הכוכבים הענקיים יופיטר (צדק) וסאטורן (שבתאי). אך הפעם הצמידות הזו מתרחשת תוך יישור קו כמעט מושלם מזווית ראייתנו. זה אומר שהם ייראו ככוכב אחד ענק בשמיים. פעם אחרונה זה קרה לפני 800 שנה, קראו על כך ב-21.12 (בכלל מעניין מאד לקרוא מה-14.12 והלאה). נפחו של יופיטר לבדו גדול פי 1300 מזה של כדור-הארץ, ואחריו סאטורן השני בגודלו במערכת השמש. מהמרחק הרב שלהם, הם יעשו כאן מהפכות. –במיוחד לאור העובדה שהמפגש שלהם מתרחש מיד עם המעבר של שניהם למזל דלי המהפכני, המקדם, הטכנולוגי, והדורש שינויים. הרבה כוח מופעל בדצמבר, וצריך מאד לשים לב מה ההבדל בין אסרטיביות לאגרסיביות, בין עמידה על שלך לחוסר פשרנות ועד דורסנות, בין שמירה על אינטרסים אישיים לאכזריות. הצרה שיהיה קשה להבחין, אך המפתח הוא לזכור ששום מטרה לא מקדשת את האמצעים. אבל זו לא תהיה התובנה עבור רבים.

לכבוד המעבר המשותף והמרגש של שתי הפלנטות האימתניות האלה לדלי, בו יבלו את כל 2021 (סאטורן יותר), התווסף לאתר מאמר חדש אודותיהם. הוא מנפץ את המיתוסים על איכותם ואופיים, ומסביר לְמָה אנחנו צריכים לצפות מהם השנה, ובכלל חשיבותם במפת לידה ובחיינו אנו. לחצו וקראו:

כוכב טוב כוכב רע

There is no Jupiter without Saturn

התחזית מלווה אתכם צעד-צעד, זכרו לקרוא בה יום ביומו, וזכרו שההשפעה עשויה להיות בימים הסמוכים. לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו. אבל יחסי סאטורן-יופיטר שתוארו ב-21.12 יתקיימו כל החודש!

1.12
אנחנו אחרי ליקוי הירח אתמול, שהיה חשוב במיוחד, ומסמל חודש דצמבר בו יחולו שינויים משמעותיים. חלקם טובים, ואולי נתחיל לראות את חיסוני הקורונה סוף-סוף מקבלים אישור ויוצאים לדרך, אבל גם שינויים פחות רצויים יתרחשו. לאורך כל היום הירח מייצר היבטים לכוכבים רבים, וכשעמוס בשמיים זה יכול להרגיש עמוס גם על הקרקע היום. מזכיר לכם שהליקוי אתמול מעלה אגו, אגרסיות, וגישה מלחמתית. זכרו שלא כל דבר שווה את זה.

3-4.12
הירח בסרטן מייצר היבטים שליליים למספר כוכבים, היזהרו מסכנות פיזיות, עודף עצבים, אגו נפוח או כזה שמנהל אתכם, עקשנות ואובססיביות שלא מובילים לתוצאה רצויה, ושאר "ירקות". נכון בעיקר מחמישי ועד כניסת שבת.

אחרי כניסת שבת מומלץ לפתוח בשיחה כנה, לדבר על עניינים שבלב, על מה שכואב. בשעות הלילה משולש בין גרמי השמיים: מרקורי, כירון, והירח, יגיע לדיוק מושלם. זמן טוב לפתור בעיות שיצרו ההיבטים השליליים, או לפחות סתם לפרוק את מה שיושב.

6.12
יחסים בין ונוס, מארס, ונפטון. חשיבות רבה למערכות יחסים, ובעיקר רומנטיות. לפעמים אלו ציפיות לא הגיוניות שיש לנו מהצד השני (או לו מאיתנו). קשה להגדיר במילים מה אנחנו בעצם רוצים. התחושות חזקות, ולכן ניתן בקלות לאבד פרופורציה. לפעמים האגו שלנו נפגע, ואנחנו מוציאים כעס על עניין אחר, אובייקטיבי כביכול. למי שהיחסים שלו זורמים בסדר, או נמצאים בשלב ראשוני ורומנטי מאד, יכול לחוש את עוצמת הרגש לחיוב. אך זה לא מבטיח שרואים נכון. זמן טוב ליצירה והנאה מיצירה ותרבות.

יחסים בין מרקורי לאורנוס יכולים להחריף את בעיית הביטוי העצמי. כלומר רגש לא מוגדר שולט בנו עם ההיבט לעיל, ואנו מבטאים זאת באימפולסיביות וחוסר סובלנות. אנחנו פחות עסוקים בלסדר את המילים והמשפטים, ובעיקר מצפים שיבינו אותנו בלי להתאמץ. בין היתר יעופו משפטים כמו "אם לא הבנת עד עכשיו, אז אין לי מה להגיד לך". אח"כ יבואו מילים רבות, או התנהגות שללא מילים אומרת הרבה. מצד שני יתכנו רעיונות מקוריים, וחשיבה מחוץ לקופסה.

8.12
הירח בבתולה בהיבטים יפים למקבץ הכוכבים בגדי. יום טוב להתחיל דברים, להזיז דברים, ואפילו בשעות הערב.

9.12
השמש בהיבט שלילי לנפטון. וודאו שכל מה שאתם עושים, הוא גם סביר והגיוני. יתכנו כל מיני פספוסים, כישלונות, ואבדות. אולי נראה היה לכם שאתם עושים הכל בסדר, אך פתאום לא מצליח, ולא תמיד ברור למה. זה יום לזכור בו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, היזהרו גם מרמאויות וסתם שקרים ומניפולציות. לפעמים חולשה או מחלה. מצד שני הרבה דמיון והשראה, טוב ליצירה או סתם פינוק (ופחות לדיאטה למשל).

10.12
ונוס הרמונית לפלוטו. המון רגש מעורב ביחסינו עם הזולת. יכולת להעמיק קשרים רומנטיים ואחרים. הימנעו רק מהדברים השלילים שזה עלול לייצר, כמו עודף קנאה, רכושנות, שתלטנות ואובססיביות. אינטנסיביות ביחסים יכולה להיות טובה או רעה, בדקו היכן אתם ממוקמים.

10-11.12
השמש הרמונית למארס. משפיע לאורך ימים רבים (סביב התקופה). זו המון אנרגיה לפעול, ליזום, לעשות, ולהזיז דברים. יש כוח לבצע את הדברים שאנו רוצים. יש ביטחון עצמי גבוה, וזה נותן התלהבות וחדוות עשייה. לרוב גם יותר מצליח. לא כולם מושפעים לחיוב, והיזהרו לא לעשות שטויות בגלל הביטחון הגובר (ההיבט לנפטון של ה-9.12 עדיין בסביבה). שמרו על זהירות, אך נצלו את האומץ והאנרגיה הגבוהה. מי שחלה בימים האחרונים מקבל הזדמנות להבריא. מי שנכשל מקבל הזדמנות לתקן.

13.12
מרקורי שלילי לנפטון. יום לא מומלץ לתהליכי חשיבה שדורשים ריאליזם, מעשיות ועיסוק בפרטים, ובוודאי לא לקבלת החלטות חשובות. הראש חולמני, קצת מפוזר, ומפספס פרטים חשובים. לעתים חרדות או מחשבות מנותקות מהמציאות.

14.12 בשעה 18:16
ליקוי חמה מלא
 ופלוטו מעורב. כשפלוטו מעורב גם אנחנו מאד מעורבים. זה בכל דבר, ומרמז על ימים ואף חודש של טוטליות, הליכה לקיצון, והמון עוצמה (חיובית או שלילית). אנחנו לא מוותרים על שלנו או שאיפותינו, או שמשהו/מישהו לא "מוותר" לנו ועושה לנו בעיה. ימים של הרבה התרחשויות וחדשות בישראל. יכול לייצר חודש של שינויים משמעותיים במדינה בגלל מעלת הליקוי (23 קשת). ליקוי מסמל שינויים בתקופה סביבו, חלקם יהיו טובים וחלקם פחות.

ונוס הרמונית ליופיטר. היבט של שמחה, הרחבה, אופטימיות במערכות יחסים והצעדתן קדימה. רצון לבלות, ויכולת ליהנות.

14-15.12
מרקורי חיובי למארס במזלות אש. מדויק בלילה בין התאריכים, אבל ההשפעה היא בכל הימים סביב, ומצטרף להיבטים לעיל. ערנות מחשבתית וכושר פעולה. הראש עובד, ויש אומץ להתבטא. לרוב זה מביא לשיחה קולחת או פתרון בעיות ומצבים. סיעור מוחות עם נכונות לפרוץ עם רעיונות, ולהיפטר ממסגרת חשיבה ישנה.

15.12
ונוס הרמונית לסאטורן. יכולת לשתף פעולה עם הזולת בצורה אחראית והגיונית. אנו מפחיתים מהאגו, התחרותיות, או הטענות הלא ממוקדות של הרגש, ופועלים בצורה עניינית וקונקרטית. מצד שני תיתכן יותר ביקורתיות כלפי השני, והנטייה לבחון תחת קריטריון נוקשה או דרישות מרובות. אבל זה מכניס ריאלזם במערכות יחסים, ואם הן טובות, אז הביטוי של זה חיובי. מאידך אם יש בעיות ביחסים, ההיבט יחשוף אותן, ואולי צריך. ההיבט שעדיין מתקיים ליופיטר (מיום הליקוי 14.12) מרמז שככל הנראה אצל רובנו התהליך חיובי.

בערב ונוס עוברת לקשת, ומצטרפת לשמש ומרקורי שכבר שם. מצביע על תקופה של תקווה והתלהבות, אופטימיות ורצון להתקדם. במזל קשת ונוס חופשית, והיא תייצר ביותר רצון ומהירות שיחה ויחסים, אך תחילה ההיבט לסאטורן מרצין אותה, ואם מתפתחת שיחה, לרוב היא בנושא רציני או מעשי. אוטוטו סאטורן ויופיטר יעברו מזל, והם הסיפור של דצמבר כולו.

16-17.12
מרקורי מפעיל את פלוטו. יורגש במיוחד בערב והלילה של ה-16.12. תהליכי חשיבה עמוקים, לפעמים על נושאים מטאפיזיים, מהות עולם וכדומה, ולפעמים חפירה (עצמית או לאחר) על דבר שהיה. טוב לפתרון חידות ובעיות. לא מסתפקים בתשובות של "ככה זה", ומחפשים אמת ושורש העניין.

17.12 
נקום למפגש של ירח-יופיטר-סאטורן כמעט מדויק. סאטורן ויופיטר איטיים מאד, ומפגשם הוא בכל החודש, אך יגיע לדיוק מושלם ב-21.12. הירח המהיר מתחבר אליהם לכמה שעות בבוקרו של ה-17.12. זהו שחר של בוקר חדש . בבוקר הזה סאטורן עובר למזל דלי, ויופיטר יצטרף עוד יומיים. המסגרות הישנות נאלצות להשתנות. לעתים זהו תהליך חיובי ומוברך, ומה שהיה תקוע מתחיל לנוע. ולפעמים זה תהליך כואב, בו מסגרת ותיקה שנתנה ביטחון, מאבדת מהאפקטיביות שלה לחלוטין, ונדרשת לשינוי קיצוני. יש כאן שינוי, והתנגדות לשינוי. ומצד שני אצל אחרים צורך מרדני לעשות מהפכה ללא התחשבות בחוקים והמסגרות. קראו בהרחבה בתאריך ה-21.12, והיכנסו גם למאמר "כוכב טוב כוכב רע".

19.12
מעט לאחר השעה שלוש בצהריים, גם כוכב יופיטר יעבור למזל דלי המקדם, המהפכן, הטכנולוגי, ושדורש שינויים. לאסטרולוגיה, המצאות, תגליות, חיסונים, חדשנות וחלל, זהו מעבר מצוין. הירח באותה השעה גם עובר מזל (לדגים), ונותן כוח מיוחד למעבר הזה של יופיטר, שנמצא במפגש (כל החודש) עם סאטורן שהקדים מעט את יופיטר, ועבר לפני יומיים לדלי. שחר של בוקר חדש? בהחלט! הוא לא שייך רק ל-17.12, כל התקופה מסמלת שינויים, התקדמות, ודרך חדשה. לא תמיד זה חיובי או נעשה בתהליך נוח, אבל הצד הדורש שינוי מנצח.

20.12
מרקורי נצמד במסלולו לשמש בסוף קשת (זוהי צמידות ארוכה שמלווה כבר שבוע, ותלווה לעוד שבוע במזל גדי). הם כבר מייצרים היבט מוחלש לצמידות החשובה של התקופה: יופיטר-סאטורן (קראו על ה-21.12), ולכן מפעילים אותה, נותנים לה כוח וביטוי. זהו יום של ערנות מחשבתית, צורך לדבר, ויכולת להתלהב. רעיונות ומחשבות קופצים לראש, ויש הרבה טריגרים. אצל חלקנו העודף יוצר בלבול, ואחרים יוכלו להבריק ברעיון אמיץ או חדשני, מבלי לאבד את הפרטים המעשיים שיש לסגור. בלילה יהיה ביטוי רגשי לחוויות היום. ואז או שנחוש את הבלבול, וזה ייתן ספקות או אומללות. או שנרגיש אופוריה מהרעיונות היפים, או השיחות הטובות שניהלנו היום.

21.12 בשעה 12:03
השמש תעבור לאזור שמיימי גדי, ובכך תצטרף למרקורי שעבר לגדי רק כמה שעות קודם לכן. תינוקות שייוולדו עד השעה 12:02, הם בני מזל קשת, ואלו שייוולדו החל מ-12:03, הם בני מזל גדי. שימו-לב שבכל שנה המזל מתחלף בזמן אחר. המעבר השנה לגדי, שמתרחש ביום הקצר ביותר בשנה, הוא משמעותי מאד. זו אנרגיה משתנה, והוא התחלה חדשה. בין היתר, הוא יהיה משמעותי מאד לכל מי שנולד ביום הראשון בו נפתח מזל כלשהו. למשל מי שנולד סביב ה-21 ביוני, פותח את מזל סרטן, ומי שנולד סביב ה-22 ביולי, פותח את מזל אריה, וכדומה.

ונוס ביחסים עם אורנוס. קצרים ומתחים בינאישיים, ולפעמים הפתעות במערכות יחסים. מעט סבלנות להכלת האחר, אך יכולת ליהנות מבילוי מסעיר.

הירח מפעיל את ההיבט בין מארס לפלוטו (היבט שיגיע לדיוק בעוד יומיים). המשמעות? קראו על כך ב-23.12.

מפגש יופיטר וסאטורן. זהו אחד ההיבטים החשובים ביותר בתקופתנו. מדובר בשתי פלנטות אימתניות, הגדולות ביותר במערכת השמש, שנעות באיטיות (יחסית) בחלל. לכן הצמידות שלהן מורגשת בכל דצמבר (וגם לאחריו). המפגש שלהן הוא כמובן במסלולן (ולא פיזי), אך הפעם הוא מתרחש בדיוק כמעט מושלם, והן ייראו בשמיים ככוכב אחד. בעצם יופיטר קצת יסתיר את סאטורן, והדבר דומה לליקוי חמה/לבנה, כשהשמש והירח מיישרים קו במסלולם, ומסתירים זה את זו (באופן מלא או חלקי). הפעם האחרונה ששני ענקים אלו התלכדו בשמיים (מנקודת ראותנו), הייתה ב-4 במרץ 1226. מעניין שגם אז הם היו כמעט באותה נקודה במסלולם סביב השמש (סביב תחילת דלי). הפעם המפגש קורה ממש בתחילת דלי, במעלה 0, לאחר ששני הכוכבים עברו למזל דלי בימים האחרונים (קראו לעיל ב-19 וב-17 בחודש). עד כאן אסטרונומיה מרתקת, ועכשיו אסטרולוגיה: למה לצפות?

סאטורן (שבתאי) מימין, יופיטר (צדק) משמאל

שינויים! אלו לא חייבים להיות מעשיים בהכרח, כמו משהו גדול שקורה. מדובר בתהליך, ואנחנו חווים אותו בצורה מתמשכת. אך בהחלט יתכנו גם התפתחויות מהירות. נראה יותר מחאות, התנגדויות לדרך קיימת. זה ציבורי, וזה במסגרות חיינו הפרטיות. זה יכול להיות ילד בגיל ההתבגרות שעושה לנו צרות. אם כך, קחו בחשבון שמרדנות עלולה מאד להקצין, וצריך להימנע מצעדים חריפים שיביאו תגובות משוגעות. השיגעון יכול להיות גם במקומות עבודה, מסגרת משפחתית, נישואין, או חברתית, וכל דבר. העניין הוא שצד אחד מבקש לשמור על המסגרת, על החוקים הקיימים, הנוהג המקובל, והמידע הישן. מולו צד שמבקש להתחדש, לשנות, ללכת קדימה, ועד כדי לעורר מהפכה. זהו צד המבקש חופש, מול צד שלא רוצה לתת. זה יכול להיות מאבק פנימי בלבד. למשל אנחנו רוצים לעזוב את הבית/עבודה/קשר אבל מפחדים לאבד יציבות. בצורה החיובית של זה, אנחנו עורכים שינויים בתוך המסגרת שמקדמים או מגמישים. כלומר יוצרים שינוי בדפוסים הקיימים. זה זוג שמשנה משהו בהתנהלות הפנימית בקשר בעקבות טיפול זוגי, בוס שהולך לקראת העובדים מבחינת נהלים, מעבר למערכות טכנולוגיות מתקדמות שמפשטות תהליכים בכל מיני מוסדות (כמו בנקים, חנויות, משרדי ממשלה, או הדרך שבא אנו מזמינים אוכל מ/במסעדה). זה זמן של אפליקציות חדשות, של המצאות וייעול שיטות פעולה ועבודה.

כאמור לא מדובר על יום בודד, אלא על תקופה. ימים אלה אמנם דומיננטיים, אך קחו בחשבון את כל דצמבר וינואר. בין היתר, השינויים הם גם בדרך בה אנו מתנהלים מול הקורונה. זו הסיבה שאני מספר לכם עוד ממרץ שסביב סוף השנה או תחילת 2021 יגיע החיסון המיוחל לקורונה. נתחיל לראות את השינוי המערכתי, כשבפועל יתחילו אנשים לקבל חיסונים. זה ייעול תהליכים במוסדות הרפואה, כחלק מהליכה כללית קדימה. ומצד שני נראה גם יותר התנגדויות להגבלות של הקורונה. בכל העולם נראה מרידה בהנחיות במהלך חודשים אלה (דצמבר-ינואר). זה הצד שמבקש שינוי בחוקים (דלי), כשהצד הרוצה חופש (יופיטר) אינו הרמוני למסגרת (סאטורן). רבים יפגשו בכך בחייהם אישית. מחד צורך להשתחרר, ומצד שני חייבים להישאר מציאותיים, או לעסוק בפרטים ולהתחשב במגבלות. הנכון הוא לפעול לשינוי ועשייה מבלי לקלקל לחלוטין את הסדר, אלא להיעזר בו.

יופיטר וסאטורן הפוכים באנרגיה שלהם. לכן המפגש ביניהם עלול להיות לא הרמוני, ומלווה בהמון מתח. לכן שינויים קורים תוך מאבק. אך יהיו מקרים שדווקא שני הכוכבים משלימים זה את זה, כשכל כוכב תורם את הצד החיובי שלו. המיתוס המקובל הוא שיופיטר כוכב מיטיב, וסאטורן כוכב מרע. אבל זה רק מיתוס, אין לאנרגיה של יופיטר קיום בחיינו ללא העזרה של סאטורן. אז תודה גם לסאטורן. לכבוד המפגש המגה דרמטי של שני הענקים האלה בשמיים היום, עלה מאמר חדש: כוכב טוב כוכב רע (לחצו וקראו).

23.12
מארס שלילי לפלוטו.
היבט עוצמתי שמשפיע בכל המחצית השנייה של דצמבר. דרמטי עבור מדינת ישראל שמושפעת לפי מפת לידתה האישית. זהו כוח חזק חסר חמלה, שדורס כל מה ומי ש"מפריע" לו. היזהרו לא להיות אכזריים לזולתכם, וזכרו שהמטרה לא מקדשת את כל האמצעים. בישראל זו אנרגיה אדירה שלנו אך גם מולנו. התרחשויות בלתי מתפשרות, וכוחות חזקים שפועלים. על רקע הליקוי יתכנו שינויים. סכנת פשע ואלימות, הטרדות מיניות, אך לרוב אלו בעיקר מתחים פנימיים חזקים, והם דוחפים להתנהגות כפייתית. קשה לנו (או לאחר מולנו) לוותר. אובססיביות לעתים משיגה תוצאות, אך במחיר גבוה, גבוה מדי. לא פעם זהו כוח שדורס אותנו. יתכנו בעיות בריאות או מעשיות אחרות. שימו לב שאתם לוקחים הכל בפרופורציה, והישמרו מבעיות (במיוחד בשעות הלילה של ה-23, אך בכל במחצית השנייה של דצמבר).

24-25.12
מרקורי והשמש עדיין צמודים (הדיוק המושלם היה ב-20.12, קראו שם), אך נקודת האמצע ביניהם, וגם הם עצמם, מייצרים היבט שלילי לאסטרואיד כירון. זמן תודעה של המכאובים, פצעי עבר צפים, או שאנו אומדים את הנזקים האחרונים. הירח בערב-לילה בין התאריכים (ליל חמישי) מפעיל את כל מערך הכוכבים, מדגיש את העיסוק הנפשי בדבר, ואנו מלקקים את הפצעים. אך מתקיים בכל הימים סביב.

25.12
מרקורי הרמוני לאורנוס במזלות אדמה. חשיבה יצירתית שיכולה לייצר פתרונות מעשיים. רעיונות מבריקים או מחוץ לקופסה, אך לא מעופפים מדי. מצד שני מעט סבלנות כשיש קושי בתקשורת, כשמישהו לא מבין או לא מסכים איתנו.

28.12
מבנה טי בין הירח, ונוס, ונפטון. מפעיל את ההיבט של ה-30.12 (קראו שם).

30.12
ונוס שלילית לנפטון. הציפיות שלנו מהזולת בכלל, ובמערכות יחסים רומנטיות בפרט, אינן ריאליות. צורך גדול בקבלת אהבה, פינוק, יחס, ורגש. יהיו מקרים בהם אנו זוכים בכך, ואז תחושת אופוריה או אגדה רומנטית. אך לרוב המחסור ביחס לציפייה הגרנדיוזית מייצר תחושת אומללות או אכזבה. לעתים יש לכך סיבה טובה. רע להחלטות פיננסיות, וטוב ליצירה, אומנות, תרבות, בילויים ופינוקים.

31.12 בשעה 23:59
🙂2🙂2 נגמרת! תפתחו שמפניה… כי בהחלט יש סיבה לחגוג. 2021 תפתור את רובנו מהצרות של השנה שעברה. בין היתר העולם ייצא מהמשבר הבריאותי, אך יתמודד עם הנזקים הכלכליים והאחרים שהשאירה 2020. בשלב זה רבים יעסקו בשאלות הכבדות דווקא בזמן המעבר החגיגי, אולי ברקע ההגבלות שעדיין לא מאפשרות לנו לחגוג כמו שצריך. הירח מפעיל את המפגש יופיטר-סאטורן, וזה זמן בו נרצה לצאת לדרך חדשה. אנחנו רוצים לבנות מסגרת טובה יותר, להיפטר מהעיכובים ש-2020 הביאה לעולם בכלל ולרבים אישית. זה זמן בו אנו זוכרים היטב את המחירים ששילמנו עד עתה, ויש מעט אורך-רוח להמתין או לשלם עוד. רק מפה אישית תוכל לומר ולדייק מה צפוי אצל כל אחד מאיתנו. אבל כללית כאווירה בעולם, אפשר לומר שיש סיבה לאופטימיות. כמו בכל שנה, אעלה למדור תחזיות באתר את התחזיות השנתיות לישראל ולעולם. לפני שנה פרסמתי את אלו של 2020, ועוד לא ידענו על הקורונה. אבל בין המילים שבתחזית היא כבר הייתה מאד נוכחת שם (גם אם לא קראנו ל"ילד" בשמו). יש לכם הזמנות אחרונה לקרוא ולסכם את השנה שהייתה. ולטפוח לעצמנו על השכם שסיימנו את 2020 שהייתה משימה מאתגרת.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

שנה טובה לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל