050-7881995

הגל השקט

29.01.2022

תם הטקס? האם האומיקרון מחסל את מגפת הקורונה שנדבקה אלינו בשנתיים האחרונות? או שיגיעו עוד גלים? האם גל האומיקרון נגמר? טובי המומחים חלוקים, וננסה להשיב מהכוכבים. האומיקרון תפס תאוצה בשליש המרכזי של ינואר. ב-8 בינואר היו לנו 22,851 מאומתים (לאחר כמה ימים של סביב העשרים אלף), ואז ראינו הכפלה ב-10.1 ל-40,000 אלף, ושוב הכפלה ל-71,954 ב-17 בינואר. אבל שם זה נעצר, ומספרי המאומתים התייצבו. למעשה ה-R, מקדם ההדבקה חזר כבר לרדת. אז איך ייראה פברואר?

הבטחתי לכם את השיא סביב אותם ימים בינואר, ושהגל יהיה כמו אספרסו, -חזק וקצר! ועתה אנחנו רואים גם הקלות סביב נושא ההגבלות. זה מדיניות הבידודים בביה"ס, והכיוון הוא ביטול התו הירוק. פברואר כבר יהיה סיפור אחר, ונראה הרבה פחות מאומתים. אבל בבתי החולים עדיין מתמודדים עם החולים הקשים שהצטברו. בכל-זאת גם שם צפויה הקלה משמעותית במהלך החודש. מכאן אנחנו צפויים לגל השקט. תתרגלו לקום בבוקר בלי לחשוב על קורונה, מאמינים? הסיפור הזה עומד מאד מאד להירגע, לפחות לתקופה. ומה בהמשך?

אפריל יהיה חודש מפתח מאד משמעותי בעולם מבחינת המגפה. אני מודה שקשה מאד לקבוע מה יהיה הכיוון. רואים שינוי גדול, ויתכן שבמקומות שונים השינוי יהיה לכיוון שונה. זה יכול להיות זמן שמביא שוב גל תחלואה גדול, איזה וריאנט חדש וכדומה. וזה יכול להיות זמן בו נפתרים מהקורונה, ואולי אפילו ע"י טיפול או חיסון פורצי-דרך. מצב השמיים טריקי, ובאמת קשה להכריע. אבל זהו הזמן להסתכל עליו, ובו הפוטנציאל הבא. בכל מקרה, גם אם יהיה זה גל תחלואה, הוא יהיה קצר (גם אם משמעותי). ובכל מקרה בקיץ אפשר לומר די בביטחון שהמצב נוח, וניתן יהיה לטייל בחו"ל וכדומה.

אבל בואו נתרכז בכאן ועכשיו. אנחנו בדרך למטה, ובצורה חדה. ולא, זה לא רע כמו שזה נשמע. להיפך, האוזן שלנו רגילה לחדשות רעות, אבל אלו חדשות טובות. האומיקרון הולך להירגע מאד כבר בקרוב, ונרד מאד במספרים. זה נכון גם לגבי השפעת. אנחנו נסיים את פברואר הרבה יותר נוח מאיך שאנחנו מסיימים את ינואר. ולמעשה כבר עתה עברנו את השיא. כמו אספרסו, היה חזק אבל קצר.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל