050-7881995

מצב שמיים

⚠️הערה חשובה (!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

JUNE 2024

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – יוני 2024

 

אם המדינה נראית לכם תקועה, דעו כי השמיים דווקא מאד מתקדמים, ומייצרים כל הזמן משהו חדש. האמת שתמיד צריך לבדוק מפה אישית, וזו של מדינת ישראל מראה על קשיים גדולים. אבל במדינה יש בכל-זאת הרבה חדש, למרות המצב הכללי. אירוע רודף אירוע, הפוליטיקה בשינוי, צווי המעצר שינו מאד, ההתקדמות ברפיח ועוד. שינויים לא תמיד רצויים, אבל חלקן לפחות כן, ויש גם טוב. על כך תוכלו לקרוא באולפן המלחמה (והשבוע הראשון של יוני דרמטי), כאן נדבר כללית על השמיים, ואיך שהם עשויים להשפיע עלינו.

האביב מביא איתו תמורות רבות, ועכשיו הוא שלב התובנות, או שמתחילים לצעוד בדרך חדשה. זו תקופה בה ינועו תהליכים בקנה-מידה גדול. מזיזים דברים, מקדמים מטרות, וניתן להצליח. ברמת התובנות, יתכנו תגליות בעולם ובחיינו, ונוצרת הבנה גבוהה ומעמיקה. הצורך הוא לשאול שאלות ולגם להגיע לתשובות. מוכנים לברר דברים עד הסוף, מוכנים להשקיע בכל מה שיצמיח ויגדיל, גם אם זה רק בטווח הארוך. זו אחת הסיבות שנראה התאוששות זמנית בשוק הנדל"ן, ובכלל יש נטייה לעסוק בקידום חומרי באופן רציני ואחראי. חשבו אתם במה תוכלו להשקיע למען הטווח הארוך.

כבר נתקלנו בסתירה שבין הצורך שלנו לסדר חיים טובים ונוחים, עם המציאות שיוצרת הרעה בתנאים. בשלב הנוכחי אנחנו נותנים על כך את הדעת, ויש ניסיון פרגמטי לגשר בתהליך של בקרה ואיזון. זה הזמן לנהל מחדש את חשבון ההוצאות מול ההכנסות שלנו, ליצור תוכניות לטווח הארוך, וכן הלאה. יוני מוליך אותנו קדימה, אבל הוא עושה זאת באחריות. לצערנו גם השלילי עלול להתקדם, ויש לחלקנו התמודדות עם הרעה במצב, בעיות או מגבלות. אבל גם במקרים האלה, נראה שההתמודדות היא לרוב אחראית. ובסה"כ לרובנו יוני יכול להיות צעד קדימה במסע ארוך, ממוקד מטרה, חכם ויעיל.

 

קישורים חשובים : 

 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

 

1.6
הירח מפעיל ומחבר את ההיבט של יופיטר ופלוטו. בעיקר בשעות הבוקר יתכנו רעיונות גבוהים, מחשבות נשגבות, ויכולת להניע ולקדם מהלכים. קראו בהרחבה ביום הבא:

2-3.6
שני הענקים יופיטר ופלוטו בהיבט חיובי. היבט ארוך שהחל לתת השפעתו עוד במאי, מגיע לדיוק בימים אלה, ויימשך עד ה-19.6. יופיטר הוא הכוכב הלכת הגדול ביותר במערכת השמש, והוא אחראי על הרחבה והגדלה של דברים, ופלוטו הוא האיטי ביותר בהקפתו סביב השמש, והוא משריש דברים לעומק. חופר אט-אט עד מציאת תשובה, ומביא התפתחות בסיסית. יחד הם מייצרים הרבה חוכמה, תובנות, יכולת להניע תהליכים גדולים או רחבים, השפעה בקנה-מידה גדול. זה גם שכל, אבל גם תעוזה ואומץ להיפתח למחוזות חדשים. לכן יתכנו גילויים חדשים, כאלה קטנים בחיינו, ועד לתגליות ענק או התפתחות מדעית. זה מאפשר לנו לצאת מהשלולית הקטנה שלנו, ולחשוב קצת יותר בגדול ורחב, ולעשות מהלך יותר אסטרטגי. זה נותן כוח מתמיד, סבלני ולא מתפרץ. מאפשר לנו להרים פרויקט, להניע מהלך, ולפעול בגדול אך בחוכמה. נצלו, בהצלחה!

4.6
מרקורי נפגש במסלולו עם יופיטר, ויחד הם שולחים היבט חיובי לפלוטו. אופקים חדשים נפתחים! צריך רק להיזהר מאופטימיות יתר או נטילת סיכונים, אבל הראש עובד חכם, חזק ופתוח. צורך בתקשורת, צורך לברר דברים, להגיע לאמת האינטלקטואלית של כל עניין. זה לחקור ולהיות מוכן להגיע למסקנות הנכונות והאמיתיות. זו צמיחה והתפתחות. למי שמושפע מהיבט זה אפשרית הצלחה או חדשות טובות. הביטחון העצמי גובר, ולכן שימו לב שאתם זוכרים גם להקשיב, ולא רק מדברים, ויהיו כאלה שלא יסתמו את הפה… אבל יהיו גם כאלו שיקשיבו, ויהיו שילמדו משהו חדש. ימים של גירויים מחשבתיים וחווייתיים רבים. הרבה קורה, בראש ובמעשה.

4-5.6
הוונוס נצמדת במסלולה לשמש. בזכות קצב דומה של ונוס לכדור הארץ, ההיבט ארוך ולא ניתק, ומתקיים מה-24 במאי ועד ה-15 ביוני (ומכאן חשיבותו, כלומר מעצם אורכו). מביא רוך ורגש במערכות יחסים ובחיינו. צורך מפונק יותר, וזה זמן טוב לבלות, ליהנות, או להתחבר לאנשים. גם נסיבות שליליות ועצובות יחברו אותנו לאנשים אחרים. אבל בהחלט יש מקום לקדם אהבה וידידות. זמן יצירתי ואומנותי יותר, או שסתם צורכים יותר תרבות, מוזיקה או סרט. אצל חלק הפינוק הוא עצמי, וגם כאן יש כאלה שלא יסתמו את הפה, אבל כאן זה כי הנטייה לאכול (אז אם אתם לא סותמים, עדיף כבר לדבר, לא?). לא קל להחזיק דיאטה או כל מה שדורש משמעת עצמית. אך נסו לפנק את יקיריכם ולא רק את עצמכם, וזה עשוי להצליח. יתכנו היכרויות רומנטיות ואחרות חדשות. זמן טוב לתקשורת רגשית בינאישית, ופתיחות לזולת.

5.6
הירח נצמד ליופיטר, ומדגיש את מה שנרשם לכם ב-2-3.6.

6.6
הירח נצמד לשמש-ונוס, ומדגיש את מה שנרשם לכם ב-4-5.6.

7.6
הירח מפעיל את היחסים בין מארס לנפטון. קראו עליהם מחר:

8-9.6
מארס ונפטון יוצרים יחסים. היבט ארוך, מתקיים בין 5 ל-12 ביוני. חולשה פיזית או מעשית אחרת. פעולות נמרחות, לוקח זמן או לא כל-כך מצליח. במיוחד מה שדורש מאמץ פיזי, אך מכל סוג. הנטייה לפעול באופן לא ישיר, ולכן סכנת מניפולציות, הונאות, מרמה, או סתם מנסים להחליק דברים. על המישור החיובי זה פחות אגו ויותר גמישות.

ונוס ושמש הצמודים נמצאים ביחסים עם סאטורן והאסטרואיד קרס. אלו ימים בהם הצורך בפינוק רגשי וחומרי, אהבה וחום אנושי, עומדים בסתירה למציאות בשטח, או יוצרים פחדים או ביקורת עצמית. למשל הוצאנו הרבה כסף, או הגזמנו באכילה או בילוי, ואז חשים רע עם עצמנו (או פיזית). או שיחסים נתקלים בבעיה (למשל מחסור כספי). או שלהיפך, משהו טוב קורה, אבל אנחנו חוששים לאבד את הטוב הזה, וכן הלאה. לעתים זה פשוט צורך גדול בחיים הטובים או חיבורים בינאישיים, אבל הוא לא ממומש. ימים אלה ידגישו את הפער בין חלום נהנתני או רומנטי, למציאות מקורקעת.

11.6
מארס שלילי לפלוטו. אנרגיה חזקה שעלולה להיות נגדנו, או שזה כוח שלנו. רק ודאו שהוא אינו דורסני, כי הנטייה לקדש את האמצעים ופחות להתחשב. עושים דברים בכפייתיות, אבל זו גם היכולת להתמיד במהלך. אם אינכם מתפשרים על ביצוע משימה חשובה, זה אולי טוב, אבל ביחסים בינאישיים, זה מקור לקונפליקטים. היזהרו מאלימות, מקיצוניות, ומ-"נעילות" על דברים. משפיע לאורך ימים רבים סביב.

ונוס הרמונית לכירון. גישה פרגמטית או מאופקת במערכות יחסים בכלל, וברומנטיות בפרט. מחד נטייה לעזור באופן מעשי, ומאידך ביקורת ונטייה לבחון כל דבר שהשני עושה.

12.6
מרקורי שלילי לסאטורן והאסטרואיד קרס מעורב. נטייה לפסימיות וחשיבה שלילית. יתכן שהנושאים הם ה-well-being, המצב החומרי, או ההגבלות על היכולת שלנו להתפנק, לחיות נוח, וכן הלאה. אנחנו עסוקים בשמירה על רמת החיים שלנו, ואולי חוששים שהיא נפגעת. בכלל יש חששות ונטייה לדאגות. תיתכן ביקורת שחשים, עצמית או על אחרים. שימו לב שאינכם קטנוניים, ואם זה אחר שקטנוני אתכם, אל תגררו.

13.6
ונוס על הקו של אורנוס. חוסר שקט במערכות יחסים. ההמלצה היא לעשות משהו חוויתי שיפיג את הצורך באקשן ופאן, ולא להיכנס לוויכוח או פיצוץ כי משהו הופך עקרוני, ופשוט קצת שעמם לנו או שחשנו איזה תסכול ולא היינו סבלניים אליו.

14.6
מרקורי מפגש שמש. משפיע לאורך כמה ימים סביב. צורך בתקשורת, אבל יותר בדיבור מאשר הקשבה. בראש רצות אלף מחשבות בקצב, וגם בישראל יתכנו הרבה חדשות סביב ימים אלו.

15.6 השמש ומרקורי שבמפגש עוד מאתמול (ראו לעיל), מייצרים יחסים עם אורנוס. תזזיתיות, קצב אירועים ומחשבות, חוסר פוקוס ונטייה שלא להתמקד. מצד שני עשוי לתת רעיונות טובים, יצירתיות, וחשיבה מחוץ לקופסה.

16.6
מארס ויופיטר על אותו הקו. משפיע לאורך ימים רבים סביב. נטייה משוחררת, אימפולסיבית, מסתכנת, ממריצה, אנרגטית ודינמית. היזהרו לא להגזים בשום צורה, לא באוכל, עישון, החובות שאתם לוקחים על עצמכם, התגובות שלכם, וכן הלאה. מצד שני הולך יותר קל ותיתכן הצלחה, כל עוד נוהגים בהיגיון וזהירות.

17.6
מרקורי וונוס עוברים למזל סרטן ונצמדים, לא לפני שהם מייצרים היבט לנפטון, וגם הירח מפעיל את כולם. זה לא יום לדברים מעשיים או לתקתק עבודה. נמרחים או רוצים להימרח, כי האנרגיה ירודה או סתם רוצים להתפנק. הכל שט לנו, וישנה איזו חוסר בהירות. לכן יתכנו אי-הבנות או בעיות תקשורת בינאישית. זה הרבה רגש לטוב ולרע. לעתים אכזבות מכל סוג, בעיקר על רקע רצון גובר לעשות משהו נחמד, או סתם לקשקש. מומלצת פעילות חברתית קלילה, אבל פחות לנסות לפתור בעיות רגשיות עמוקות. מתאים לבילויים מפנקים או צריכת תרבות ואומנות, או יצירתם.

18.6
ונוס ומרקורי שטרם התנתקו, מייצרים עתה היבט לפלוטו. אמנם רוצים להישאר בקליל, אבל הרגש לא נותן לנו. וזה כי מתחת רגשות חזקים מתעוררים או מעמיקים (לטוב ולרע). נטייה לחפור, לשאול את השני (או לחקור לגבי איזה עניין). זה יכול לתת תובנות, שיח עמוק, אבל זה יכול להיות קצת לא משחרר, ואולי שתלטנות, קנאה או רכושנות. זה זמן טוב ללימודים ותהליכי חשיבה, אם-כי יש סכנה שהיא תהיה טורדנית.

20.6
השמש שלילית לנפטון. כישלונות או נטייה לוותר מתוך חוסר אמונה או חוסר אמביציה. זה פחות כוח, פיזי, מעשי או נפשי. מצד שני יכולת לשחק משחק, מניפולציות, ולהגיע מהחלון כשהדלת נעולה. היזהרו מכל סוג של עיוורון

בשעה 23:51 
השמש תעבור לאזור שמיימי סרטן. תינוקות שייוולדו עד השעה 23:50, הם בני מזל תאומים, ואלו שייוולדו החל מ-23:51, הם בני מזל סרטן. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

21.6
מרקורי הרמוני למארס. מדברים על זה, לא שומרים בבטן, ובכלל נטייה פתוחה ותקשורתית, ישירה וגלויה. לעתים זה מדי, ואז חסר טקט או שהישירות מובילה לקונפליקט. אבל אם מישהו חשב מחשבות לעצמו קודם, או דיבר מאחורי הגב, עתה הדברים יוצאים. היזהרו מאגו או אגרסיביות שמשתלטים על השיח. לפעמים סתם מדברים או צוחקים בקול-רם.

22.6
שמש שלילית לפלוטו. עקשנות וכוחניות, ואם מנצלים לחיוב, אז התמדה עד ביצוע משימה. היזהרו מאובססיות וחפירות.

26-27.6
מרקורי הרמוני לסאטורן. זה אמנם נמצא במזלות הרגש (מים – סרטן ודגים), אבל זה מעניק להם שכל והיגיון. אז גם את המחשבות הרגשיות שלנו ניתן לסדר. ובכלל, כל החשיבה יותר פרגמטית, מבינה את המגבלות, מתחשבת במציאות, מרוכזת בפרטים והסדר. לפעמים זה מייצר קצת פסימיות או חשש לפעול, אבל זה מחזיק אותנו בתלם, בכללים, ומקדם גישה רצינית ואחראית מאד.

28-29.6
ונוס הרמונית למארס. היבט ארוך שמתקיים בין ה-23 במאי ועד ה-5 ביולי, ומכאן חשיבותו. נוצר מתח בין המינים ויחסים חברתיים, ולרוב הוא מתח בונה. לכן ייווצרו המון מערכות יחסים חדשות, וזה זמן מוצלח לפנויים-פניות. כדאי לנצל להיכרויות חדשות. זה צורך רומנטי, מיני, וחברתי בכלל. צורך בפעילות בצוותא, ורצון תוסס להתחבר. כשצורך הזה נתקל באישיות שונה, הוא עלול לייצר גם קונפליקטים. לכן יתכנו יחסים מתוחים, כי הם הופכים חשובים יותר. מה שקודם היינו עוברים על-יד, עתה משמעותי יותר. אבל לרוב מדובר בהזדמנות להפרות יחסים ושיח, לקדם חיבורים ועניין בחיינו.

מרקורי שלילי לכירון. נטייה לביקורת ולהתקטנן על שטויות. מבחינים בפרטים, אבל נותנים להם חשיבות גדולה מדי. נטייה לחנך, אבל גם ביקורת עצמית.

שמש ויופיטר על אותו הקו. אומץ, שלעתים עלול להיות אימפולסיבי, אבל גם משחרר מעכבות. אפשרות להצלחה כל עוד לא מגזימים מדי. אבל נטייה להגזים (אכילה, עישון, סיכון שנוטלים, מה שאומרים וכן הלאה). לרוב מעניק תחושה טובה.

30.6
מרקורי הרמוני לאורנוס. תהליכי חשיבה תופסים קצב, אבל לפעמים זה לאבד את הסבלנות. הראש תוסס ויצירתי, ויתכנו רעיונות טובים. לעתים זו סתם עצבנות

 

נאחל שקט וחודש טוב !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל