050-7881995

ללא איזון

בארץ ישראל קם העם היהודי ובחוסר איזון סטטיסטי המליך עליו ראשי-ממשלה בני מזל מאזניים, 7 במספר: דוד בן-גוריון, משה שרת, לוי אשכול, יגאל אלון (כזמני), יצחק שמיר, אהוד אולמרט, וכמובן.. בנימין נתניהו. מתוך 13 ראשי ממשלה שהיו לנו, הרוב מאזניים (ומתוכם שניים שנבחרו שוב ושוב ושוב), כשהסיכוי הסטטיסטי האקראי הוא כראש ממשלה 1 מכל מזל (12 מזלות ו-13 ראשי ממשלה). מה יאמרו הסטטיסטיקאים?

אומר לכם מה אומרים האסטרולוגים. ב-14 למאי בבית דיזינגוף בת"א הכריז בן גוריון על עצמאות ישראל. הטקס החל בשעה 16:00, כשמזל האופק הוא מאזניים (במעלה 23 במאזניים ליתר דיוק, זהו למעשה קו האופק של מדינת ישראל, זו המשמעות ששואלים "מה האופק שלך?", וזה גם המיקום המדויק של מיקום השמש כשבן-גוריון עצמו נולד –נמצאת במעלה 23 מאזניים מתוך 360 המעלות שבגלגל). הטקס הסתיים בסוף מאזניים, ומיד לאחריו התחלף קו האופק לעקרב.

אם כן מזל האופק של המדינה הוא מאזניים, וכך הרבה פוליטיקאים שלנו הם בני מזל מאזניים, אך המדינה עצמה בת מזל שור, כמזלה של גולדה מאיר (ושל חוזה המדינה, הרצל, גם הוא שור). בניצב לקו האופק בהורוסקופ נמצא קו הרקיע או רום שמיים, קו המייצג את הקריירה במפת אדם, ובמפת מדינה את השלטון, ובהורוסקופ של ישראל יוצא סמוך לתחילת מזל אריה, והיו לנו שני ראשי-ממשלה אריות: מנחם בגין ושמעון פרס. אבל אם מישהו רוצה להחליף את ביבי שאוחז בכיסא כבר כל-כך הרבה זמן, כדאי לו למצוא מועמד בן מזל מאזניים, זה פשוט מעלה משמעותית את הסיכויים :), ועדיף עם הרבה כוכבים במאזניים, כי כשביבי נולד, לא רק השמש הייתה במאזניים, גם הירח היה במזל מאזניים, וכך גם כוכב מרקורי וכוכב נפטון. גם בן-גוריון זכה להימצאות 4 כוכבים במזל מאזניים בהורוסקופ שלו, כשהסטטיסטיקה האקראית היא לפחות מכוכב 1 בכל מזל (11 כוכבים ל-12 מזלות).

ואם מישהו רוצה לדעת מה בכל זאת אומרים הסטטיסטיקאים על הסיכוי להוציא 7 פעמיים תוצאה ספציפית מתוך 13 ניסיונות ב"קוביה" של 12 אפשרויות (כלומר "להוציא" רוה"מ מאזניים מתוך זודיאק 12 המזלות 7 פעמים מתוך 13 ראשי ממשלה), אז הסיכוי הסטטיסטי האקראי לכך הוא פחות מ-1%.

אין הבטחה שרוה"מ הבא יהיה גם מאזניים, אבל אפשר לומר שיש כ-50% סיכוי לכך. אם אתם במקרה מאזניים, אולי כדאי לכם לרוץ לפוליטיקה.. 🙂

חזרו לרשימת המאמרים המלאה – מה אומר המזל שלי.

צרו קשר או צלצלו: 050-7881995

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית מאי 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה