050-7881995

מלחמה ושלום

מי יתקוף וילחם, ומי ישאף להרמוניה? מאיזה מזלות היו העריצים הכי קשים, ומאיזה המצביאים הדגולים? איזה מזלות הביאו שלום בעולם, והאם יביאו אותו גם בחיינו הפרטיים, בקרב משפחה וחברים? המפה האישית תגיד מי תוקפני, מי מתפשר וכדומה. אבל ניתן לאפיין בכלליות את היחס למלחמה ושלום עפ"י המזל. זכרו רק שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים, שלרוב תתאים לבני המזל במידה כזו או אחרת, אך יתכנו גם השפעות מנוגדות בהורוסקופ.

בכל חודש יופיע מאמר מזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב בתולות,

פועל עם שכל ישר, שומר על ההיגיון. לכן לא ייכנס למלחמות סרק, שאין להן חשיבות, שאין בהן הכרח. בתולה קלאסי, שאין לו השפעות מנוגדות ממזלות אש ומים, שומר על מרחק רגשי מהבעיות. לכן קל לו להישאר קר-רוח להתרחשות, ולהימנע ממלחמה לא נחוצה. אם צריך לזוז הצידה ולהשאיר את הבמה לאריה, שיהיה..

בתולה אינו אוהב צבא, אך יהיה חייל ממושמע. יותר מתאים לו להיות תומך לחימה, או בתפקיד נותן שירות. הוא עושה את המוטל עליו, ומשרת את המטרה, גם הצבאית.

אבל בפנים לבתולה יש עמדה דעתנית לגבי כל עניין. לרוב הוא ישמור על נימוס, ולעתים יביע בעדינות מעט ביקורת. אבל כשהוא כועס, וזה קורה בעיקר כשמישהו חרג מהנורמות, מקוד התנהגות מקובל, והבתולה ניזוק באופן אופרטיבי, במציאות, הוא יכול לשלוח את חצי ביקורתו החדים. במיוחד אם הוא מאמין שהוא לפני מצב שניתן עוד לשנות, ואז הוא דורש זאת, ומנסה לחנך את הסורר שאיבד את ההיגיון. כך הוא מקים לו מלחמות שלא תכנן, כי הוא אינו צופה את ההתנגדות שגישתו מייצרת. מבחינתו הביקורת שלו עניינית, והוא אינו מבין את האמוציות שהיא מעוררת. הוא גם לא מבין איך אחרים יכולים לנהוג בכזה חוסר היגיון או בלי שכל לפי הבנתו. בתולה הוא המורה בבי"ס שגוער בעדינות על התלמיד המופרע, וחוטף איזה חפץ לגב ברגע שהוא מסתובב ללוח. הוא מחנך את השני ומעמיד אותו עניינית על טעות, ומגלה שאף אחד לא רוצה להיות מחונך, ממש כמוהו. ככל שהוא מתבגר, הבתולה לומד שהביקורת שלו פותחת מלחמות, והוא לומד לרסן אותה. בתולה זה מזל לומד, והוא לומד לבקר פחות. הוא אינו רוצה מלחמות.

לא תמצאו הרבה מצביאים ממזל בתולה, כי הם פשוט אינם מלחמתיים. הבתולה הוא יותר טיפולי. כך תמצאו את מאמא תרזה ממזל בתולה שטיפלה בחיילים פצועים, ייסדה את תחום הסיעוד, וקיבלה פרס נובל לשלום. כשבתולה מנהל מלחמות, הוא עושה זאת בקור רוח וחוכמה, שוקל כל צעד, מתכנן כל פרט, ופועל רציונלית. כך שורדים לאורך שנים שכנינו בצפון: בשאר אל-אסד וחסן נסראללה, שכבתולות מוכנים לקבל על עצמם פטרונים (רוסיה ואירן) אם זה ישמור עליהם, ובקור רוח נלחמים איך ש"צריך" כדי לשרוד. זכרו שאסד מעולם לא יזם אף מלחמה, אך תקף כימית אזרחים שאיימו על שלטונו.

בתולה יעדיפו "להילחם" עם עטים, ולכתוב. גם מחבר הספר "מלחמה ושלום" לב טולסטוי הוא בן מזל בתולה.

מאמר החודש הבא: מאזניים

ואני, כיצד אני פועל? המזל נותן אופי ראשוני, אך כל אחד מיוחד. בניתוח מפה אישית, כבר ניתן לומר בצורה מדויקת ולהבין לעומק כל אדם. איפה הוא טועה, ומה במעשיו דווקא בטובתו. קרא/י על מפה אישית.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל