050-7881995

מלחמה ושלום

מי יתקוף וילחם, ומי ישאף להרמוניה? מאיזה מזלות היו העריצים הכי קשים, ומאיזה המצביאים הדגולים? איזה מזלות הביאו שלום בעולם, והאם יביאו אותו גם בחיינו הפרטיים, בקרב משפחה וחברים? המפה האישית תגיד מי תוקפני, מי מתפשר וכדומה. אבל ניתן לאפיין בכלליות את היחס למלחמה ושלום עפ"י המזל. זכרו רק שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים, שלרוב תתאים לבני המזל במידה כזו או אחרת, אך יתכנו גם השפעות מנוגדות בהורוסקופ.

בכל חודש יופיע מאמר מזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב גדיים,

בד"כ הגדי אינו שש אלי קרב וגם לא שוחר שלום גדול. גדי חי באמצע. אל תפריע לו, והוא לא יפריע לך. גדי ישתוק כדי לא לעורר מלחמה, בעיקר גבר מול האישה שלו, אבל זה נכון גם הפוך, וגם מול הבוס או בחברה. הוא לא יריב על מה שלא חשוב, על עמדות בעניין לא לו, או על פילוסופיות שאין בהן תרגום פרקטי לחיי היום-יום שלו. הגדי מעשי, ואם אתה רוצה לחשוב ש"בשר זה רצח", או שההיא שאין לו איתה כלום, מתלבשת נורא לדעתך, שיהיה… מה זה חשוב, והוא פשוט לא נכנס לזה. גדי גם לפעמים חסר ביטחון, ואז יעדיף לא להתעמת, בטח מול אוטוריטה גבוהה וחזקה ממנו. הגיון בריא אומר לו לספוג, והוא אחד שיודע לספוג.

אבל גדי יילחם על מה שחשוב לו, שמשפיע על חייו. ובתנאי שהוא חישב והחליט שלמלחמה כזו יש סיכוי, שזה אפשרי לנצח. בד"כ המלחמה מתבטאת במעשים ולא במילים, בעמידה שקטה על שלו (ולפעמים הוא פשוט עושה את מה שהוא חושב, כשהוא לא מתנגד מילולית, ואף לעיתים מוכן להסכים עם האדם שמולו במילים, אך לא מבצע אותן דה-פקטו). הגדי זוכר שמה שחשוב הוא מה שקורה בפועל, אז שכולם יקשקשו.. המלחמה של הגדי לרוב לא תהיה בעימות מילולי, ואם יהיו צעקות הן כי הוא חושב שהן מקדמות אותו, מפגינות קשיחות. אבל לרוב הוא אינו דרמטי. הרבה פעמים גדי ייתן לך להירגע מכעסך, כשהוא מכיל אותו, ואחרי שנרגעת, יישוב לנקודת המוצא שהרגיזה אותך.

הגדי מאד שאפתן, והוא נלחם על הישגים בחייו. זו מלחמה איטית וסבלנית בחיים ולא באנשים. הוא אינו יוצא למלחמות צדק ועיקרון, הוא רוצה להעביר את חייו בניחותא. ורק כשלא נותנים לו, והוא נדחק לפינה, הוא יוצא למלחמה ארוכה ומתמידה, סבלנית ועיקשת, שתתיש בעוצמה שקטה את האויב הכי נסער.

אם לא תיתנו לגדי סיבות להילחם בכם, אין סכנה מפניו. הוא לא ממהר לצאת למלחמות בגלל רגש נקם, כעס או אחר, אבל גם לא יגיש לכם את הלחי השנייה בשל רגש אמפטי. אם הוא צריך לטפס לפסגה, למשל בעבודה, הוא לא ייראה אתכם ממטר גם אם לא מדובר במלחמה אכזרית. זה האינטרס, בגדי הקלאסי אין רוע.

בגלל שהגדי אינו מתבלט, הולך בתלם, ואופיו באמצע, לא תמצאו גדיים טיפוסיים שהם מצביעים דגולים. אלו המפורסמים, ואלו שאתם מכירים שהם שונים מהמתואר, זוכים להשפעות של מזלות אחרים בהורוסקופ, כאלה מוקצנות יותר ש"השתלטו" על הגדי שבהם. כך על נשיא צפון קוריאה המופרע, קים ג'ון-און השתלטו השפעות של דלי מרדן ועקרב אכזר, כשהגדי שבו יודע לספוג ולעמוד איתן. אל קפונה מונע מאינטרס של כסף שמעניין את הגדי, אבל האומץ מגיע ממזלות אש. גם פרנסיסקו פרנקו ונאצר הפגינו עמידה איתנה ועקבית בדרכם הרעה. ולעומתם סאדאת בלי הרבה פופוליזם או נאומים חוצבי להבות, בשקט גדיי התעקש על השלום. עוד גדיים ששילבו את העקביות וההתמדה הגדיית עם השפעות אידיאליסטיות אחרות במפה הם: ד"ר מרטין לותר קינג, ז'אן ד'ארק, ומייסד סין הקומוניסטית מאו, והם לא ויתרו למרות הקשיים הרבים שבדרך.

מאמר החודש הבא: דלי

ואני, כיצד אני פועל? המזל נותן אופי ראשוני, אך כל אחד מיוחד. בניתוח מפה אישית, כבר ניתן לומר בצורה מדויקת ולהבין לעומק כל אדם. איפה הוא טועה, ומה במעשיו דווקא בטובתו. קרא/י על מפה אישית.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה