050-7881995

מלחמה ושלום

מי יתקוף וילחם, ומי ישאף להרמוניה? מאיזה מזלות היו העריצים הכי קשים, ומאיזה המצביאים הדגולים? איזה מזלות הביאו שלום בעולם, והאם יביאו אותו גם בחיינו הפרטיים, בקרב משפחה וחברים? המפה האישית תגיד מי תוקפני, מי מתפשר וכדומה. אבל ניתן לאפיין בכלליות את היחס למלחמה ושלום עפ"י המזל. זכרו רק שזו חלוקה גסה ל-12 טיפוסים, שלרוב תתאים לבני המזל במידה כזו או אחרת, אך יתכנו גם השפעות מנוגדות בהורוסקופ.

בכל חודש יופיע מאמר מזל החודש, ויתחלף להבא עם כניסת המזל העוקב

מזל טוב דגיגים,

הדגים לרוב עדינים, ושונאי מלחמות. הם ינסו להסתדר, להחליק, לזרום. בד"כ יבריחו מעימותים ויזוזו ממקום בו צועקים. אווירה שלילית משפיעה עליהם רע, והם מחפשים שלווה ואחווה. הדגיגים מאד רגישים ופגיעים, ולכן מלחמות קשות להם. הם אינם מתמודדים טוב בלחץ שיוצר קונפליקט, ומתרחקים מגסות-רוח או אגו מנופח. המלחמה הכי גדולה של הדגים היא בעצמו, כיוון שהוא בורח ממלחמות מבחוץ, אך פגיעותו ותסכוליו הם אויב פנימי שנשאר.

לא פעם דגים מסתכל על מלחמה בפסימיות, כמי שלא מאמין באפשרות להכריע אותה. ברגישותו הרבה, הוא עלול לחוש קורבן שהובס מבלי שניסה להשיב מלחמה שערה. דגים לא מבין למה אתה נלחם בו, למה צריך את כל העוינות הזו. אם אפשר, ישאף לשלום, ורבים מהם מחזיקים בחלומות גבוהים על עולם יפה ורך, של שלום ואחווה. אלו הביאו את מיכאל גורבצ'וב, שהיה נשיאה של המעצמה הגדולה בעולם, ברית-המועצות, להפשיר את היחסים עם המערב, לזנוח את הקומוניזם ולהחדיר את הדמוקרטיה לרוסיה, ולתת עצמאות למדינות החסות. קראו לזה גלסנוסט, וזה היה סופה של ברית המועצות, הדב הרוסי שחרר את ה"מועצות" לעצמאות, ונותרה רק רוסיה. בישראל אריק שרון בן מזל דגים, בחר בהתנתקות. גם יצחק רבין היה דגים, עליו מספרים שהתקשה להתמודד עם הלחץ ערב מלחמת ששת הימים, עישן ושתה המון, וזו סוג בריחה אופייני לדגים, ולא תיפקד כמה שעות בתחילת המלחמה. בהמשך היה לחייל בצבא השלום כהגדרתו. חלום אוטופי על עולם טוב יותר לילדים שלנו. המבוגרים וודאי זוכרים, שכשנתפס חשבון ובו כמה מאות דולרים אצל אישתו, רבין התפטר מיידית מראשות-הממשלה. זה בדיוק הדגים שמוותר על המלחמה מראש, וראינו ראשי-ממשלה שנלחמו עד הסוף…

אבל החוזקה של הדגים במלחמה (אם הוא כבר נאלץ להשתתף), היא בתחכום הרב שלו. דגים מבין שלא חייבים להילחם חזיתית, אפשר לפעול במניפולציה מתוחכמת. אם צריך לפרוץ חומה בצורה, דגים יחשוב על כניסה בסוס טרויאני. דגים הוא גם שחקן מצוין, לא תרגישו עליו את המהלך הבא, יש לו ראש יצירתי, והוא מזהה בדיוק איפה נמצאת נקודת החולשה של השני. מכאן שפגיעה מדגים שנלחם בך יכולה מאד לכאוב, להיות מתחת לחגורה, והוא יכול להפתיע. לכן לא פלא שמצביעים רבים היו דגים, ולא פלא שרבין הגיע להיות רמטכ"ל, כזה שהצליח להפתיע את האויב באופן מוחלט במלחמה לה לא ציפה, עם תוכניות מלחמה שמצאו את נקודות התורפה של האויב, והביאו לנו את הניצחון הגדול אי פעם. ששת-הימים היא ההצלחה הגדולה ביותר של צה"ל, כי דגים יודע ש"בתחבולות תעשה לך מלחמה". גם אריק שרון היה מצביא דגיגי חכם ועורמתי.

לצערי, גם קאסם סולימאני (מפקד כוח קודס, הכוח האחראי לפעילות משמרות המהפכה האיראניים מחוץ לגבולות איראן) הנלחם בישראל הוא דגים. גם אוסאמה בן לאדן הוא דגים מתוחכם שפגע בארה"ב בנקודה הכי כואבת (מגדלי התאומים), וזו הייתה תוכנית יצירתית (באופן מעוות) ומפתיעה. דגים יכול מאד להזדהות עם הזולת. אך כשהוא לא הולך על חמלה, או כשהוא חש פגיעה עמוקה, הוא מפתח שנאה, ועובר לקיצוניות השנייה (והוא מאד פגיע ואז פוגע), ויכול להיות אכזר. שני צדדים של אותו המטבע, חמלה ואכזריות. גם ד"ר מנגלה היה דגים. ולהבדיל, גם אבי האומה האמריקאית ונשיאה הראשון, ג'ורג' וושינגטון, הוא בן המזל.

ואני, כיצד אני פועל? המזל נותן אופי ראשוני, אך כל אחד מיוחד. בניתוח מפה אישית, כבר ניתן לומר בצורה מדויקת ולהבין לעומק כל אדם. איפה הוא טועה, ומה במעשיו דווקא בטובתו. קרא/י על מפה אישית.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה