050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

 

ניתוח מצב השמיים – אפריל 2020

 

אולפן קורונה -לחץ לכניסה

קורונה עד מתי? בדצמבר 2019 סיפרתי לכם על דרמה גדולה בשמיים שמתקרבת, ושתהפוך את העולם. ב-10 בינואר העליתי לראשונה את האפשרות הספציפית למגפה מסין. מאז פרסמתי רבות ובהרחבה על הקורונה, בניסיון לספר מה צפוי במישור הבריאותי, הכלכלי, והתרבותי. להבין מהם זמני הפיק, למה זה קורה, ומתי אולי יימצא חיסון. את כל המידע הרב ריכזתי לכם ב"אולפן קורונה", כדי שתוכלו להיכנס מתי שנוח לכם, לקרוא שוב או בדיעבד. קורונה – כל הכתבות (לחצו לקריאה).

תהליכים מאד גדולים קורים בתקופתנו, ולכן צריך לקחת את התחזית החודשית באופן רחב, ולא לגבי יום ספציפי. קראו על ה-5.4 שסומן באדום, הנאמר שם היה נכון במחצית השנייה של מרץ וביתר-שאת, וימשיך ללוות עד יולי. בימים אלה ההיבט מדויק, ובטח שב-2.4 ההיבט יורגש במיוחד כפי שצוין לכם.

ההיבט של ה-18.4 מתקיים למעשה כל החודש. קראו עליו כבר עתה. אבל החודש מתחלק הפעם הפוך ממרץ. הפעם החלק האימתני ואימפולסיבי שלו נמצא במחצית הראשונה של החודש. קראו על ההיבט של ה-7-8.4. מאמצע אפריל ניתן לדבר על שיפור, או לפחות על התמתנות הבעיות.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

לפניכם פירוט לפי ימים (זכרו כי מצוין היום בו ההיבט מדויק בשמיים, אך למעשה מתקיים גם בימים סביב, ולעתים מורגש בהם דווקא יותר) :

1.4
נזכיר שב-31.3 סומן לכם מפגש מדויק בין מארס לסאטרון. אתם זוכרים שההשפעה היא לא בהכרח ביום בו ההיבט הכי מדויק. נכתב לכם שם שההשפעה תימשך עד ה-5 באפריל. זהו זמן מגבלות ומעצורים. שינויים שחוסמים אותנו לפעול, דד-אנד. ימי שיא הסגר ועלייה באובדן חיים עולמי. על השפעות הקורונה בזמן זה מומלץ לקרוא ב-לחיצה כאן-.

2.4
הירח מול המפגש הארוך של פלוטו-יופיטר. מפגש שילווה עד יולי, אך סביב ימים אלה מדויק במיוחד, והירח ממול דוחף לפעולה. מגה דרמות, התפשטות והרחבה, דחפים תת-הכרתיים שיוצאים, נוקשות ללא מעצורים וחמלה. כוח עצום חסר שליטה. לכן יתכנו התפרצויות ואיבוד עשתונות. אבל יש מי שהאנרגיה המטורפת הזו בעדו, והוא דוחף קדימה בעוצמה, בהתמדה, ובצעדים רחבים וגדולים. אך לרובנו זו סכנה, ועולמית אלו ימים דרמטיים לשלילה. בלילה הירח עובר ממול המפגש של מארס-סאטורן, ומחזק את הנאמר ב-1.4. אחד נעצר מול קיר, ואחר שובר קיר.

3-4.4
מרקורי במפגש עם נפטון. ימים של הרבה דמיון. זה יכול לתת השראה, יצירתיות אומנותית ואחרת, ואולי בלילה יהיו לכם חלומות מעניינים (נסו לזכור על מה חלמתם). אבל הצד השני של הדמיון, יכול לייצר לנו חרדות ותסריטים רעים בראש. אנו מפליגים במחשבות אומללות או אסוניות בזכות אותה חשיבה עשירה. לא פעם המחשבות מבולבלות ולא ממוקדות. תיתכן תחושת ערפל ובלבול או חוסר-אונים.

הערת ידע: המינוח "מפגש" מתייחס לצמידות במסלול של שני כוכבים בשמיים, ואין הכוונה שהם ממש נפגשים פיזית. פיזית המרחק בין נפטון למרקורי הוא מהרחוקים שקיימים במערכת השמש. קרוב לפי 30 מהמרחק בין כדור-הארץ לשמש (כלומר 30 כפול 150 מיליון ק"מ). מדהים שלמרות המרחק הרב, יש כזה קשר כשהם עולים על אותו המסלול.

4.4
ונוס הרמונית לסאטורן. זה אמנם לא היבט שמח או קליל, אבל זה היבט מיישב. מכניס יחסים והחלטות חומריות לפרופורציות, מכניס היגיון להתנהלות בינאישית וכלכלית. אולי על רקע החרדות שיש לנו בראש, אנו מגוננים באיפוק על מערכות היחסים הקרובות שלנו. כשיש צרה חיצונית גדולה, הכל מתגמד ונכנס לפרופורציות. ניתן לשתף-פעולה באופן פרקטי, וההתייחסות הבינאישית רצינית.

5.4
יופיטר נפגש עם פלוטו. מדובר בשתי פלנטות איטיות מאד בשמיים (בגלל המרחק שלהן מהשמש), ולכן המפגש שלהן למעשה מאד ארוך. מלווה אותנו תקופה, ולא ינתק עד יולי (כולל). אחרי החגים ישוב המפגש באוקטובר, ויימשך עד דצמבר. בדצמבר יעזוב אותנו ולא ישוב עד 2033. במהלך הזמנים שצוינו, המפגש יגיע לדיוק מספר פעמים, והיום זו אחת מהן (אך ההשפעה היא רחבה, ולא ביום מסוים). מפגש כזה התרחש גם בשנת 1347. זו הייתה תחילת התפשטותה של המגפה השחורה, הקרויה גם "המוות השחור". מגפה שהשמידה כמחצית מתושבי אירופה. אבל נזכור שמאז היו עוד המון מפגשים שלא היו כל-כך דרמטיים.

פלוטו: כוכב השינויים העמוקים, היסודיים. הורס עד היסוד, ומביא התחדשות ובנייה טובה מההתחלה. אחראי גם על הרס וחורבן, מחלות, מגפות, נגיפים, וכל מה שמגיע מהביבים והזוהמה. בעל עוצמה אדירה, וכשהיא עובדת לטובתנו, זו המון התמדה, קידום, וריצה למרחקים ארוכים. לחצו לקרוא על פלוטו בהרחבה.

יופיטר: הכוכב המגדיל והמרחיב. לכן מעצים מצבים, מעורר דרמות. לרוב הוא מטיב, ואז ניתן לפרוץ בהצלחה. אך במפגש עם פלוטו, הוא עלול להגדיל את כוחו של פלוטו שתואר לעיל, ולהביא להתפשטות האנרגיה הדורסנית, מגפות, והרס מסגרות. מי שזה פועל לטובתו, עושה עתה צעדים גדולים ורחבים. זה די-9 או שופל, שאחד נקבר תחתיו, ואחר דוהר עליו. לחצו לקרוא על יופיטר בהרחבה.

פלוטו הוא גם תת-ההכרה, יופיטר יוציא את השדים שיש שם החוצה. פלוטו מתקשר לכסף וכלכלה, המפגש עם יופיטר מזרז פשיטות-רגל ופיטורים המוניים. רבים מאלו שיצאו לחל"ת, לא ישובו למקום עבודתם הקודם. פלוטו עושה שינויים מוחלטים. לכן גם חברות רבות לא יעברו את המשבר.

7-8.4
מארס שלילי לאורנוס. היבט דרמטי שילווה בכל המחצית הראשונה של אפריל. הפתעות, לרוב שליליות. התנהגות אימפולסיבית, נמהרת, מסכנת ולא מחושבת. סכנות פיזיות כתאונות. ימים בהם אפשרית הידרדרות מהירה במצב חולים. זה נכון לא רק לגבי קורונה, מי שחש לא בטוב, צריך ללכת לקבל טיפול רפואי. חוסר סובלנות, ונטייה ללכת עם הראש בקיר. עצבנות עד אסונות פתאומיים. זעזועים. אל תיקחו סיכונים!

מרקורי בהיבט הרמוני ליופיטר ופלוטו. בסה"כ ההיבט ליופיטר שמח וחיובי, גישה רחבה ואופטימית, תקשורת טובה. אבל תחת ההיבט השלילי בין מארס לאורנוס, לא בטוח שהאופטימיות במקומה. היא עלולה לגרום לנו לקחת סיכונים סביב ימים אלה, ולחשוב ש"יהיה בסדר". לכן רבים עלולים שלא להקשיב להנחיות, ולעשות סדר בפסח מורחב ומשותף. גם בשלב ההכנות רבים לא יזהרו. ורבים יהיו לא זהירים גם בעניינים אחרים. החיבור לפלוטו עושה אותנו עקשנים, לא מוותרים על החלטה שהתקבלה תחת האופטימיות של יופיטר. מצד שני זו יכולת העמקה, תפיסת הדברים לשורשם, ורצון לחקור לצד יכולת לחשוב בסְפֵירה הגבוהה. אל תתקעו בפנאטיות על גישה או עמדה, ושיהיה לכולם חג שמח ובטוח! 

9.4
הירח יוצר מבנה טי (T) עם ההיבט השלילי של מארס-אורנוס, ומפעיל אותו. עדיף לבלות את הבוקר שאחרי הסדר בשינה, ובטח לא בפעילות מסוכנת. רבים ירגישו לא טוב, או סתם עצבנות ומתח.

10.4
ונוס בהיבט מוחלש לאורנוס. רצון לשבור שגרה. כדאי לספק איכשהו את הצורך, ועשות משהו כייפי או מרגש. שעמום או חוסר סבלנות עלולים לעורר מריבות ופיצוצים.  כירון שמעורב מרמז שיתכן ומתעסקים עם מכאובים ישנים. אלו עלולים לצוף, ובגישה נכונה אולי גם למצוא מרפא. אך לרוב זה מעורר כעסים.

12.4
מרקורי חיובי לסאטורן. זמן ריאליזם, הכרה במציאות. יכולת לחשוב מסודר ופרגמטי. יכולת ריכוז והיגיון. לכן תיתכן הבנה טובה. מצד שני המחשבה עלולה להיות מעט כבדה מדי, ונטייה פסימית. זמן טוב לקבלת החלטות.

14.4
שמש ופלוטו שליליים. גם יופיטר בתמונה (כי צמוד לפלוטו, זוכרים?), ולמחרת ב-15.4 הדיוק של השמש יהיה אליו. מצביע על סוף, דברים שנגמרים, ימי שיא של תמותה מקורונה. דרך שנגמרת פותחת דרך חדשה, אחרת לגמרי. לפעמים נדרש זמן עד שרואים זאת. בימים אלה ההתנהגות קיצונית, נטייה לאובססיביות ופנאטיות. קנאה, שתלטנות, רכושנות, כוחניות ותחרותיות. שימוש נכון בכוח יכול להפוך אותו בונה.

15.4
שמש שלילית ליופיטר. חוסר זהירות, אופטימיות לא מבוססת, יוהרה או ביטחון עצמי מופרז. נטייה לקחת סיכונים, אך בעיקר… כל מה שנרשם על אתמול ה-14.4.

מרקורי המפגש עם כירון. גם אורנוס מעורב. מכאובים מקבלים תודעה, פצע ישן נפתח ומפריע מאד. חדשות בריאותיות מתרבות.

18.4
מרקורי, ונוס, ומארס ביחסים הרמוניים. האמת שוונוס ומארס רק "כמעט ונוגעים", ההיבט לא נוצר בגלל האטת ונוס לקראת נסיגה, אך מתקיים לאורך כל אפריל! ובימים אלה מרקורי מצטרף לחגיגה ויוצר תודעה. קשרים בינאישיים מתחזקים, יחסים בינו לבינה, רומנטיקה ומיניות, ותקשורת בינאישית משופרת וגוברת. מדברים על זה, פותרים בעיות, או נהנים משיחות טובות ומעניינות. על רקע משבר הקורונה, נראה יותר תופעות של עזרה וערבות הדדית, חיבורים בין אנשים. אבל העובדה שוונוס לא מצליחה להדביק את מארס, לא מייצרת היבט מלא, מרמזת שחיבורים חדשים (מכל סוג) יהיו זמניים, ולא מגיעים למיצוי או קבלת התחייבות (אך כל מקרה לגופו בהתאם למפת האירוע שלו).

19.4 בשעה 17:46
השמש עוברת לשור. לכן תינוקות שייוולדו עד השעה 17:45 הם עדיין בני מזל טלה. ותינוקות שייוולדו החל משעה 17:47, הם כבר בני מזל שור. בזכות התפתחות האסטרונומיה, אנו יודעים היום לדייק במזלות. בכל שנה המעבר קורה בשעה קצת אחרת, ולפעמים אפילו ביום אחר. עם מעבר השמש לשור, נתחיל להרגיש ביתר-שאת את ההיבט שמתואר מחר ה-20.4, ואת הצמידות הנבנית לאורנוס.

20-21.4
שמש ביחסים דיסהרמוניים עם סאטורן. מגבלות ומעצורים. לא הולך וסיומים. ימים רעים להתחיל פרויקט או לנסות לקדם מהלכים. אווירה כבדה ורצינית. פסימיות.

22.4
ירח בהיבט שלילי ליופיטר ופלוטו. מפעיל את במפגש ביניהם שתואר לכם ב-5.4. זכרו, השפעותיו ילוו עד יולי, ויחזרו שוב מאוקטובר. בלילה הירח עובר לשור ונמצא ביחסים קשים עם סאטורן. נלך לישון באווירה כבדה. לא יום קל.

23.4
לפנות בוקר ירח חדש נולד, כשהוא והשמש סוחבים את הקשיים מהמפגש עם סאטורן שלא התנתק. אבל עם הפנים קדימה לחודש (ירחי/עברי) חדש ונוח מעט יותר. זה כמובן לא נכון בכל מקום. למשל ארה"ב הולכת לשנה מאד קשה, ונראה את ההחמרה דווקא החל מיום העצמאות האמריקאי.

25.4
מרקורי שלילי לפלוטו. עומק מחשבתי, חידוד מחשבה. יכולת לפצח וצורך להבין. מצד שני נטייה לאובססיביות ומחשבה קיצונית. מתחבר להיבט הבא:

26.4
מרקורי שלילי ליופיטר. הראש מלא מחשבות, אך לא בהכרח רואה פרטים. נטייה לתכנן בגדול, באופטימיות שאינה תמיד מבוססת. סכנת יוהרה, צדקנות, ונטייה לחשוב את עצמך צודק תמיד. מתקיים גם ההיבט מאתמול (25.4)

שמש במפגש עם אורנוס. שינויים, הפתעות, זעזועים, אירועים פתאומיים, עצבים, אימפולסיביות. הימנעו מתגובות לא מאוזנות. אחרי שמארס הפעיל את הנקודה במחצית הראשונה של אפריל (מדויק ב-7-8.4), המקום כבר רגיש. לכן יכול להחזיר בעיות, או להוציא כאלו שטרם יצאו. אך הפעם ההיבט נקודתי סביב יום זה.

28.4
מרקורי שלילי לסאטורן. אווירה כבדה, פסימיות, גישה ביקורתית, מחשבות כבדות ולפעמים קטנוניות. ריאליזם, אבל כזה שמתרכז בחצי הכוס הריקה.

מארס בהיבט מוחלש לנפטון. חוסר אנרגיה ועד מחלות. רע לימים של קורונה (יותר נדבקים או יותר נכנעים). התנהגות מניפולטיבית או חוסר יושר. היזהרו מנוכלים.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש ושנה מוצלחים לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל