050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – יולי 2018

 

הסיפור של יולי הוא מארס הנסוג שמעכב תהליכים, מביא כישלונות ועצבים, אימפולסיביות ומגבלות. במיוחד נוכח הליכתו לכיוון זווית semi-sextile לסאטורן (שבתאי) הנסוג גם הוא. זווית שתגיע לדיוק מירבי סביב ליקוי הלבנה שצפוי לנו ב-27 ביולי, ויהיה דרמטי לרבים וגם למדינת ישראל. לקריאה בהרחבה אודות נסיגת מאדים לחצ/י –כאן-.

התאריכים המצוינים מבטאים את היום בו ההיבט בשמיים מדויק. אך ההשפעה היא גם בימים שמסביב:

1.7
השמש בסרטן יוצרת היבט שלילי למארס הנסוג, ולפנות בוקר, בפעם הראשונה בנסיגתו הרשמית, הירח עובר בצמידות אליו . פוטנציאל למשבר, לאלימות, מסוכן ואגרסיבי.

3.7
מרקורי על ראש הדרקון שלילי לסאטורן. מגיעות חדשות שיוצרות תחושת כבדות או רצינות. אחריות שמקבלים, או סתם תחושה נמוכה. אך משעות הערב מתגברת האנרגיה הבאה 🙂 :

5.7
השמש בהיבט חיובי ליופיטר במזלות המים. אפשר שיש סיבה למסיבה, משהו שמצליח או מעורר תקווה. טוב גם לרומנטיקה ורגש מכל סוג. יורגש כבר מהלילה של יום שלישי ה-3 לחודש, וייקח אותנו לתוך הסופ"ש. בנוסף מרקורי מול מארס הנסוג, מעורר שיחה ערה, שימו רק לב שלא אגרסיבית.

8.7
השמש הסרטנית, שעוד לא ממש התנתקה מההיבט המוצלח ליופיטר, מייצרת היבט חיובי לנפטון. אלו ימים מלאי תקווה ומעוררי השראה, אופטימיות ורומנטיקה, רגש ורכות. יש הבנה סוציאלית ויכולת הזדהות, שתשפיע בעיקר על מזלות המים (סרטן, עקרב ודגים).

9.7
מרקורי באריה שלילי ליופיטר. מרמז לנו על הגזמות, אולי באומץ לפעול, אולי באופטימיות לא זהירה, אולי בציפייה לא מעשית. זכרו שמארס נסוג, והתוצאות בשטח תמיד פחות מהציפיות. אבל נעים לנו.

12.7
ונוס שעברה לבתולה, יוצרת יחסים הרמוניים עם אורנוס, וגם סאטורן כבר בתמונה. זה דמיון יוצר, חזון עם מימוש, חשיבה מחוץ לקופסה עם ביטוי מעשי קונקרטי. הרצון להתרגש, ויש מסלול פורץ דרך. בנייה קונסטרקטיבית של חלומות עתיד, או לפחות אתגר יומיומי 🙂

בנוסף השמש מול פלוטו מרמזת על דרמה. אחד נופל ואחר קם. מזלות גדי וסרטן מצביעים על עניינים ברובד הבסיסי, הבית והקריירה, צרכי בסיס, ההורים, החסכונות או שדים שעולים מתוך מעמקי הנשמה. הימנעו מאובססיביות.

14.7
עכשיו ונוס מדויקת בהיבט לסאטורן, מדגישה את הצד המעשי לחזון שנרקם. גם יחסי מרקורי פלוטו מחפשים פתרון, ומנסים להבין לעומק.

16.7
ונוס עצבנית עם מארס הנסוג. מתחים עולים, אולי בגלל בעיות יחסים, אולי בגלל שהתוכניות שלנו נתקלות בקשיים. הימנעו מחפירות ועודף ביקורתיות.

22.7
שוב סיבות לאופטימיות, ואולי הגזמות. ונוס בהיבט יפה ליופיטר מיטיבה עם יחסים וחומר. השמש והירח עוברים למזלות האש התוססים.

25.7
השמש בהיבט קשה לאורנוס. המבנה מערב את מארס, סאטורן והירח. מסוכן, אירועים פתאומיים משבשים את חיינו, עצבנות ונטייה לדרמטיזציה. שמרו על קור-רוח, הימנעו מחיכוכים וסכנות. בנוסף ונוס מול נפטון אולי תטיב עם מעטים, תפיח תקווה וחיוך, אך במבנה הנוכחי, עבור רבים היא דווקא תייצר אומללות. אנחנו כבר תחת השפעת הליקוי, ימים להיות זהירים בהם!

26.7
מרקורי מתחיל נסיגה, ויוצר כאוס על רקע הליקוי. הנסיגה תסתיים רשמית ב-19 באוגוסט. אך יש לקחת 5 ימים נוספים לכל כיוון כמשפיעים. פוסט נרחב פורסם בפייסבוק -קרא/י-.

27.7
ליקוי לבנה דרמטי! מבנה הליקוי סמוך לראש הדרקון ומדויק עם מארס הנסוג. גם אורנוס יוצר היבטים קשים וסאטורן מעורב. מי שמפת לידתו מתכתבת עם ההיבטים האלו, צפוי לשינוי לפחות מסוים. יתכנו התרחשויות, סכנות, שינויים, עצבנות, מתחים, אגרסיות, או חלילה בעיות בריאות. הליקוי מתרחש על הירח במפת מדינת ישראל, אך גם הונוס, שהיא כוכב חשוב במיוחד בהורוסקופ של המדינה, מושפעת. לכן אלו ימים דרמטיים למדינת ישראל.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל