050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – יוני 2018

 

תחילת יוני הוא השקט שלפני הסערה, שתתעצם לקראת סופו ותלווה אותנו כל הקיץ. ב-27 לחודש, מאדים יחל בנסיגתו, ויסכן אותנו. אך כבר עתה מהלכו איטי, ועל-כן יוצר אפקט לכל מי שיש לו כוכבים אישיים במפה האישית הנמצאים על מעלות 7 עד 9, שם הוא יימצא החודש. בפייסבוק הוקדש פוסט נרחב ומפורט בעניין, שהשתדל לספר לכם אם גם אתם מושפעים (לחצו למעבר לקריאת הפוסט). לצערי גם מדינת ישראל מושפעת. אבל עיקר הסכנה במדינה היא בין השליש האחרון של יולי לספטמבר.

1.6
בבוקר הירח במפגש עם סאטורן (שבתאי) בגדי. בוקר כבד ורציני. הנטייה לפסימיות או תחושת משקל כבד, "גודל האחריות", ואווירה רצינית. בערב אווירה נעימה יותר כשהירח יוצר היבטים יפים ליופיטר ונפטון. מרקורי יוצר היבט הרמוני למארס. הראש עובד, ואפשר להגיע למסקנות הנכונות.

1-2.6
משולש שווה צלעות של ונוס, יופיטר ונפטון. מצוין ליחסים, לרומנטיקה, ליצירה (בעיקר אומנותית), לצריכת תרבות (רצוי גבוהה), ולביטוי הרגש באופן מלא וזורם. טוב לדייטים ותחושת ביחד. אידאלים חברתיים וראיית המשותף. זולתיות גבוהה והרבה אהבה (לאנשים, לעולם, לחלומות ובכלל). יחד עם זאת, מרקורי בהיבט קשה לסאטורן מוסיף נופך רציני.

5-6.6
מרקורי מפגש שמש בתאומים. הראש עובד, רץ אלף כיוונים. וזה יכול להיות מבלבל. מחד הרבה חוכמה, מאידך חוסר מנוחה וסדר. ונוס במולות (אופוזיציה) לפלוטו הורסת יחסים. טענות, שתלטנות, קנאה, אובססיביות. גם נפילות כלכליות יתכנו.

6-7.6
די במקביל, השמש מרקורי נמצאים בהיבטים שליליים לנפטון ויופיטר. מרמזים שהבעיות נובעות מעודף ציפיות. אנחנו לא על הקרקע, וזה נכון גם למי שחש אופטימיות. יתכנו מבוכות ועד שערוריות של ממש.

10.6
הירח במפגש עם אורנוס בשור. כדאי להיות זהירים בבוקר, בכביש ובכלל, ולהימנע מהתעצבנויות. אפשר שענייני רכוש, כסף או הדברים הפשוטים של החיים, מאבדים מיציבותם.

11.6
שמש ביחסים קשים עם פלוטו. סכנת נפילות. דברים צפים מעל פני השטח. מרקורי וונוס ב"חצי זווית" (semi-sextile) עוזרים לתודעה להתברר. אחרים מקבלים כוח לפעול, והתקשורת הבינאישית נמצאת בהילוך גבוה.

13-14.6
מרקורי עובר לסרטן, וונוס עוברת לאריה. יחד הם יוצרים יחסים עם אורנוס בתחילת שור. עלייה בפעילות הראש. נראה שיש רצון רב להתרגש ולהתערות בחברה, לאהוב וליהנות. החשיבה הופכת רגשית יותר. יחד זהו עומק בחוויות החברתיות שלנו, שיכולות להיות סוערות. וודאו רק שאתם עושים משהו מעניין, כי אחרת "מוצאים עניין" במריבה במקום.

15-16.6
מרקורי בסרטן במולות (אופוזיציה) לסאטורן (שבתאי). פגיעות גדולה. סופ"ש ביתי אך כבד, עם נטייה לפרש באופן שלילי התנהגויות, גאווה שממהרת להיפגע (עם ונוס ירח מפגש באריה). לוקחים הכל ללב יתר על המידה. אחרים יקבלו החלטות חיוביות מהסוג הרציני (להתחתן, לעבור לגור יחד, להביא ילד). סופ"ש של משפחתיות ורצינות תהומית.

19.6
ונוס ביחסים קשים עם סאטורן. יכול להחזיר תחושות שליליות מהימים האחרונים, או להביא לתוצאה שלילית ביחסים אחרי ימים כבדים. הירח בבתולה מרמז על ביקורתיות רבה ביחסים, לעתים קטנונית.

19-21.6
משולש שווה צלעות בין מרקורי, יופיטר ונפטון. אפשר לחייך קצת… 🙂  שוב חוזרת התקווה, והרצון להאמין שהכל יסתדר, השאיפות לעתיד טוב, היכולת לדבר מהלב ולתקשר, והרגש זורם טבעי ועמוק. במקביל מארס וונוס נמצאים במולות, מגבירים סקס-אפיל, אבל גם מתח שלילי בין המינים. כדאי לפרוק אותו בחדר המיטות. יהיה מוצלח 😉

23.6
השמש הרמונית לאורנוס. תייצר לנו ריגושים והפתעות. לא תמיד זה חיובי, הנטייה לא להיות פשרנים ולא סלחנים. אירועים מתגברים וצצים. הקצב גבוה. מרקורי במולות לפלוטו לא מאפשר לשחרר, ואנחנו מתעקשים באובססיביות ושתלטנות על שלנו, לצד חפירה חסרת גבול (אבל למה עשית/אמרת?). היזהרו לא לקלקל את הסופ"ש.

25.6
ונוס באריה שלילית ליופיטר. אנחנו רוצים ליהנות ולוקחים גם סיכונים. אם כבר אז כבר… משתוללים, מגזימים ולעתים מאד מאוהבים. ב-26 לחודש גם הירח מעורב מהקשת. עשו משהו כייפי.

27-28.6
שמש וסאטורן במולות. תחושת מגבלה בחיינו. אפשר שאירוע שלילי לוקח אותנו אחורה, ואפשר שאנחנו דווקא מתקדמים, אבל זה מגיע עם הרבה אחריות וכובד משקל על הגב. משעות הערב ולמחרת מתגברת הסגירות והרצינות. משפיע לאורך ימים סביב התאריך.

מאדים בנסיגה
מארס מתחיל נסיגה שתימשך עד ה-28.8, אך תשפיע עד ה-9 באוקטובר, כיוון שלאחר הנסיגה, מארס חוזר על אותן המקומות שהיה בהן בזמן הנסיגה. אלו זמנים מסוכנים יותר, אלימים, בהם גם לא מומלץ לצאת ביוזמות חדשות.

29-30.6
מרקורי עובר לאריה והירח לדלי, ויוצרים מולות. הפה נפתח אחרי ימים מאופקים, ואנחנו אומרים מה שאנחנו חושבים. היזהרו לא לבטל דברי אחרים, לא להתנשא, ולא להפגין כוחניות מוגזמת בשיחות.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל