050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2019

 

מוכנים להגביר קצב? פברואר ממשיך פעילות גבוהה, אלו תהליכים שמתקדמים (טובים או רעים, אך הכרחיים). אנחנו מביטים ליחסים ולחיים בעיניים, מסתכלים בריאליזם לא בורח, וזה נותן המון איזון. הכל סובב סביב ההיבט של נפטון וסאטורן, שילווה את כל 2019! אך חזק במיוחד בפברואר. זה היכולת לחלום חלומות גבוהים, לרצות יותר, לשאוף, אבל לא להתנתק מהקרקע. זה מאפשר בחירות נכונות, אפילו אם הן לא שמחות. אבל זה יקדם גם תהליכים מבורכים. אנחנו נעים קדימה בצורה מאוזנת ומבוקרת, לא פסימיים מדי, וגם לא שוגים בפנטזיות, או שסוף-סוף מתפכחים מהם.

התאריכים המצוינים מבטאים את היום בו ההיבט בשמיים מדויק. אך ההשפעה היא גם בכל הימים סביב:

1.2
מארס בהיבט קשה לפלוטו. ימים מסוכנים (כבר בסוף ינואר). סכנת מחלות והתפרצויות חסרות שליטה. חוסר פרופורציה. אבל בעיקר מעשים שליליים מתרחשים מאחורי הקלעים. היזהרו מהונאות, שקרים, ופשע. היזהרו לא לנהוג בעצמכם באכזריות מוגזמת כלפי הזולת. סכנת אלימות ואלימות מינית. הפעילו פחות כוח, וזוז הצידה כשכוח שמפועל עליכם.

2.2
ונוס ואורנוס ביחסים הרמוניים. ימים שמתחשק לנו ליהנות, וכדאי לבלות. אנחנו פתוחים יותר לזולת, לחוויות חדשות. יכול להיות מסעיר וטוב להיכרויות רומנטיות.

3.2
נפטון וסאטורן ביחסים הרמוניים. שתי פלנטות מאד איטיות, שנמצאות ביחסים כבר מינואר, ולא יתנתקו עד דצמבר! למעשה הן הסיפור של 2019 להרבה אנשים. אבל ביום זה מגיעות להיבט מדויק מושלם (ויהיו עוד כמה כאלה השנה), שמקבל חיזוק ע"י השמש הנמצאת על ה-Midpoint ביניהם. כל אחד מהם נמצא במזל הבית שלו (נפטון בדגים, וסאטורן בגדי), ויחד הם מייצרים איזון הרמוני נפלא. המשמעות? בפסקת הפתיחה בתחילת התחזית לעיל.

מרקורי בדלי חיובי ליופיטר בקשת. מחשבה ערה ואופטימית. אנחנו מביעים עניין בנושאים חדשים, מוכנים להרחיב דעת. טוב לתכנון, רק וודאו שאינכם מגזימים בשאיפות, ומתחשבים במגבלות.

7-8.2
שמש הרמונית ליופיטר. אפקט של מזל. יש אנרגיה ויכולת להצליח. היזהרו רק מחטא ההיבריס. נתבו לאומץ ולא יוהרה. בנוסף מרקורי חיובי למארס. אנרגיה מחשבתית, השכל חריף והמעשה חכם. הרצון הוא לדבר, להשמיע. וודאו שאתם גם מקשיבים, וחלילה לא מתנשאים, כי תהיה נטייה.

9-10.2
מרקורי חיובי לאורנוס. הראש שלנו עובד, חושב מקורי ופורץ. יכולים לבוא רעיונות טובים. לפעמים הראש עובד מדי, ואז קשה להירדם, יש עצבנות או חוסר מנוחה.

13.2
מארס במפגש עם אורנוס בטלה. חזק. ההיבט מתקיים בין ה-9 ל-19 לחודש. הפתעות! לפעמים טובות ולפעמים רעות. לכן דרושה זהירות מירבית גם ברמה הפיזית. לא את כל ההתרחשויות נוכל לצפות, ולפעמים זו אימפולסיביות שלנו. הימנעו מתגובות קיצוניות ומריבות קולניות. פרקו עצבנות בדרך בטוחה. זה גם אומץ, נכונות לפעול בדרך אחרת ולא מתאבנת, ותעוזה מבריקה.

17-18.2
ונוס מפגש סאטורן ובהיבט חיובי לנפטון. תוצאה מעשית למתרחש ביחסים. אם הם רעים, עכשיו אנחנו נאלצים להכיר בכך. אם הם טובים, זה זמן לקחת אותם צעד קדימה. זה איזון נכון בין הציפיות החלומיות שלנו לריאליזם המציאותי, ולא רק ביחסים. הגישה שלנו רצינית, אך אמיתית. ואם זאת אין ויתור על החלום. בנוסף השמש חיובית לאורנוס. יכולת לשנות, להתקדם או להסתגל.

19-20.2
מרקורי נצמד לנפטון ומצטרף למבנה המתואר שורה מעל, ומפעיל אותו ביתר-שאת. מדברים על זה, התקשורת גבוהה יותר, ואנחנו עסוקים ביחסים, בתכנון רציני אך גם יצירתי שלהם. מרשים לעצמנו לחלום, אך גם נשארים על הקרקע. טוב גם לתכנון פיננסי.

22-23.2
מרקורי שולח היבט הרמוני למפגש שנוצר בין ונוס לפלוטו בגדי. מעמיק יחסים. אלו עולים שלב, הרגש גבוה ועמוק. זהירות, לפעמים זה עודף קנאה ורכושנות, או שימת דגש על מה שמפריע, ועלול להוביל לנתק דווקא בגלל חוסר היכולת לשחרר את הרגש העמוק. אבל לרוב, אם היחסים טובים, חשים משמעות עמוקה, ויהיו שיחות כאלה. זה נכון לא רק ביחסים רומנטיים. מרקורי מייצר גם היבט שלילי ליופיטר, מגדיל את המחשבות המתרוצצות שלנו, בין אם השליליות, או (לרוב) האופוריות והאופטימיות. ובכל מקרה, זה בלי באמת פרופורציות. אם זה שלילי, כדאי לזכור שזה מנופח ממידות העניין, אבל אם זה חיובי, אז לא נורא, תיהנו 🙂

27.2
שמש ומארס רוקדים ריקוד הרמוני. בגלל שמארס נע במהירות יחסית, הוא "מלווה" את השמש דרך ארוכה. לכן ההיבט מתקיים בין ה-19 בפברואר ועד ה-9 במרץ! זו זריקת מרץ לכל פעילות. אנרגיה רבה ויכולת ביצועית. שתי הפלנטות מפוצצות אנרגיה, וזה נותן המון כוח. הניעו תהליכים רצויים, אך זכרו שלפעמים האנרגיה היא נגדנו, ויש גם סכנות (פיזיות ובכלל). לכן אל תלחמו בצורה מסוכנת, ולא נגד מה שחזק מכם. למשל רבים מבני מזל מאזניים עלולים דווקא להיפגע בתקופה זו.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל