050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

 

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2020

 

בשעה טובה! לא כי פברואר חודש כזה מוצלח, אלא כי ינואר נגמר. וביחס אליו, אם נלך לפי תורת היחסות של איינשטיין, פברואר מוצלח. אבל האמת היא שהצרות של ינואר לא נעלמות בפברואר. מי שחטף חזק, עלול להמשיך התמודדות עם הקיים. הנזקים אמנם כבר קרו, אבל עכשיו צריך להתמודד. לכן פברואר הוא חודש של עשייה, של פעילות, של יציאה מהמשבר או ניסיון כזה. יהיה מי שרק מתחפר יותר, וצריך לשים לב טוב-טוב אם אנחנו פועלים נכון, או פועלים בכיוון הלא נכון. קראו על ה-21.2. צריך לומר שיש גם כאלה שעבורם ינואר היה חיובי, בונה אבולוציוני וקונסטרוקטיבי לחיים. יש מי שהניח יסודות מוצקים, ובפברואר יוכל להניח עליהם את המבנה.

ב-17 בחודש מרקורי יתחיל נסיגה. מוזמנים לקרוא שם, תמצאו שם קישור לפוסט נרחב בעניין בבלוג בפייסבוק. בפברואר אנחנו רוצים להניע קדימה, לצאת מהמשבר או לנצל את חלון ההזדמנויות שנקרה לחלקנו. שימו לב שבזמן הנסיגה אנו עלולים לעשות טעויות, לא לראות נכון, או שייצא לא כמתוכנן. הימנעו מהכרעות, ומתוכניות צפופות, מורכבות, או מדויקות מדי.

לתחזית הבחירות ומאמרים על המועמדים עברו לאולפן הבחירות (לחצו).

לפניכם התחזית המפורטת לפברואר. זכרו כי מצוין היום בו ההיבט בשמיים מדויק, אך מתקיים גם בימים סביב:

2.2
ונוס חיובית לפלוטו. עומק רגשי. זה יכול לתת המון משמעות, אינטנסיביות ותשוקה כבירה. וזה יכול לעורר קנאה, שתלטנות, הפעלת לחצים ומניפולציות, אובססיביות וכעסים בינאישיים. הרגש מודגש, ולכן כל מה שנע בין חיבור רומנטי טוטלי, לפרידה כואבת, אפשרי. הזכירו לעצמכם פרופורציות. אצל אחדים, לפעמים רווח או הפסד חומרי גדול.

3.2
ונוס חיובית לסאטורן. תוצאה של הדרמה של אתמול. אם היה זה פרץ רגשות חיובי, עכשיו אפשר להתקדם למעשה ממשי. כמו מעבר לגור יחד, מיסוד הקשר וכו'. הכרה ריאליסטית של המצב הבינאישי האמיתי, ואז, אם היה זה שלילי, תחושה נמוכה ואולי החלטות בהתאם. קודם זה היה לחפור למישהו שאינו עומד בציפיות, ועתה זו ההרגשה הכבדה שאין מה לצפות יותר. תוצאה גם של המצב החומרי.

זכרו כי השפעת הכוכבים אינה בהכרח ביום המדויק. ה-2 וה-3 מספיק קרובים כדי שהתהליך שתואר יכול להתרחש יחדיו, כמו קיום שיחה רגשית חזקה והכרה ריאלסטית בסופה, לחיוב או שלילה.

5.2
מרקורי חיובי לאורנוס. גם כירון מעורב. חשיבה מחדש, אולי אחרי הרבה שקרה. זה נותן יצירתיות לחשיבה, ויש גם המון דמיון. לפעמים הוא מסיט מההיגיון. יתכן שאנו עסוקים עם איזה פצע עבר, ולכן מתקשים לחשוב מסודר, בהיר, פרקטי או מתון. חוסר מנוחה, ולעתים זה פשוט צורך בגירוי מחשבתי. זמן טוב לחשיבה מחוץ לקופסה.

7.2
מארס בהיבט מוחלש לפלוטו. כוח ועוצמה, השאלה מה עושים איתם… מחד יכולת להתגבר על מכשולים, להניע תהליכים, לדחוף ללא לאות בהתמדה עד להצלחה. מאידך תיתכן דורסנות, עקשנות אובססיבית, ולעתים זה כוח שלילי חזק שמופעל עלינו, ואנו פסיביים. סכנות פיזיות ובריאותיות. שלא תשתו לי קורונה…

10.2
מארס בהיבט מוחלש לסאטורן. תוצאה של אירועי ותחושות ההיבט לעיל (7.2). לפעמים תוצאה חיובית, אך לרוב שלילית או לפחות מרָסֶנֶת. התוכנית או הפעילות נתקלת במגבלה, הגבול המציאותי אותו אין לעבור. וודאו שלא הגזמתם קודם, ולא דחפתם קצת יותר מדי. בעיות פרקטיות וחסמים ממשיים.

11.2
הירח מפעיל כוכבים רבים בשמיים, לכן התרחשויות או עומס רגשי או בראש. בין היתר הוא מפעיל את ההיבט מיום קודם, ומדגיש השפעתו.

12-13.2
השמש בהיבט מוחלש לפלוטו. מפעיל שוב את ההיבט שצוין ב-7.2 (מארס-פלוטו), ומחזיר השפעותיו. מוות ולידה של דברים, סיומים והתחלות. ניתוק או חיבור חדש.

15-16.2
השמש בהיבט מוחלש לסאטורן. מפעיל שוב את ההיבט של ה-10.2 (מארס-סאטורן), ואת השפעותיו. זמן התמודדות.

17.2
מרקורי מתחיל נסיגה בדגים, שתימשך עד ה-10.3. יש לקחת כחמישה ימים נוספים מכל צד כמשפיעים. תקלות, שיבושים, אי-הבנות, ובעיות. הפעם הימנעו משקרים, עיגולי פינות, ומניפולציות. היזהרו מהונאות, זיופים, וחוסר היגיון. המחשבה מבולבלת: מחזיונות שווא, דרך שכחה, ועד חרדות או הנחות לא הגיוניות שיש בראשנו. זמן רע להחלטות. שימרו על אנשים דמנטיים או ילדים עם בעיות קשב וריכוז. הימנעו מעבודה הדורשת דיוק וירידה לפרטים, ומעריכת חוזים. זכרו כי לא כל תסריט שיש לכם בראש הוא אכן המציאות. זמן מעולה ליצירה, לתרבות ואומנות (גם כצרכנים). פוסט נרחב פורסם בבלוג שלי בפייסבוק (לחצו לקריאה).

18.2
ונוס בהיבט מוחלש למרקורי. בגלל עצירת מרקורי, משפיע מה-16.2 ועד ה-20.2. ענייני יחסים במוקד, והם מדרבנים אותנו לשוחח, לדבר, ולהשמיע. אבל קשה לייצר הבנה. כל אחד מבין אחרת את השני. הכי טוב ללכת לסרט מרגש יחד, כל אחד יבין אותו אחרת, אבל יתרגש בהתאם לפרשנותו. טוב לצריכת אומנות ויצירתה. לכו להופעה או הצגה. הימנעו מהחלטות בענייני כסף ורכוש שיעסיקו יותר בזמן זה. הישארו בקליל.

20.2
יופיטר הרמוני לנפטון. היבט ארוך שיתקיים מרבית פברואר, ויימשך לתוך מרץ! נותן שאפתנות, אבל לא מהסוג המעשי. זו השאיפה לחלום הגבוה, הרצון הרומנטי להצליח, להגיע, או לִיטֶרְלִי בזוגיות. אם שומרים על מעשיות, הרי שזהו חזון נפלא. אחרת, זוהי אומללות, או סתם חלומות בהקיץ.

21.2
מארס שלילי לכירון וחיובי לאורנוס. משפיע בכל המחצית השנייה של פברואר. מקדם פעולה, נכונות להזיז את עצמנו כי צריך, כי יש פצע ישן שצריך לרפא, והוא מניע אותנו לשפר את חיינו. אצל רבים זה להתקדם באופן מאד חיובי, להזיז מה שבעבר נתקע. זו יכולת להגיב, לשנות צורה, ולרוב מבלי להיות אימפולסיביים מדי. אם כי עדיין זה חוסר מנוחה ולעתים עצבנות. אצל אחדים היא רבה, ותיתכן דרמה שלילית גדולה. סכנת אירועים עם השלכות מעשיות הרסניות. במיוחד צריכים להיזהר ילידי הימים הראשונים של מזלות אריה ומאזניים, וכל מי שיש לו אלמנט במפה שנמצא בתחילת מזלות אלה. לבקשתכם, אני לא מפרסם רשימות תאריכי לידה, כדי לא לבלבל. לצערי רק מפה אישית תאמר בביטחון מי מכם מושפע ולאיזה כיוון, וכשאני מפרסם רשימות הן עדיין מאד חלקיות. לא מצאתי דרך להסביר זאת, ועל-כן, בהתאם לפידבק שקיבלתי מכם, אמנע מפרסום רשימות. נעשה נכון כולנו אם נזהר מסיכונים ומהלכים לא מחושבים בימים אלה.

22.2
שמש הרמונית לאורנוס. והיא מפעילה את ההיבט לעיל. כאמור כל מחצית פברואר השנייה תחת ההיבט, אך בין ה-19 ל-23 בחודש במיוחד. ושוב, לרבים זה מקדם חיובי, מזיז תהליכים, ומאפשר לפעול.

ונוס שלילית ליופיטר, ונפטון בתמונה. רצון לבלות, להתפנק, להיפתח, לטייל. עשו משהו כייפי בשבת (אך לא מסוכן). יחסי חברה ואהבה. מפעיל את ההיבט של ה-20.2 (חזרו וקראו).

24.2
הירח במפגש עם נפטון. מפעיל את ונוס ויופיטר שתוארו לעיל. לשקוע בחלום אטופי או רומנטי, לחלום בהקיץ, ואם אפשר, אז לקחת יום חופש ולעשות יום כייף. מצוין ליצירה וצריכת תרבות.

25-26.2
שמש נפגשת עם מרקורי, והם הרמוניים למארס. אינספור אירועים שקורים או מחשבות שמתרוצצות בראש. זה דוחף לפעולה, אבל לא תמיד כדאי לרוץ. כי זה הרבה בלגן בראש, וקשה לחבר בין כל הרעיונות. בלבול מחשבתי ואפילו ממשי. זה לא למצוא את המקום שחיפשתם, כי הכתובת לא קיימת או הווייז השתגע. זה לחשוב שמישהו אמר משהו, אבל שמעתם לא נכון, או שהדמיון שלכם השלים דברים שלא נאמרו או אפילו נחשבו. מצד שני דמיון נותן יצירתיות מחשבתית. אז אם מקפידים עם מעשיות, ובדיקה עצמית חוזרת, אפשר לפתור בעיות או להתקדם. בזמן זה מרקורי הנסוג יוצר יותר תקלות. חוטפים מכה כי לא ראיתם את העמוד, ואחר עובר באדום, כי לא שם לב שהיה שם בכלל רמזור.

27.2
הירח במפגש נועז עם ונוס בטלה חסר העכבות, והם מאתגרים את יופיטר. עושים מה שבא, אומרים בלי חשבון, נהנים בלי גבולות, ומפעילים את ההיבט של היום הבא:

28-29.2
ונוס בטלה שלילית לפלוטו. והיא עומדת על שלה, דורשת הסברים. קנאה, שתלטנות, אגרסיביות, אובססיביות, וחוסר פשרנות. בנוסף מרקורי הנסוג ביחסים עם כירון ואורנוס. עצבנות, הצפת פצעי עבר וסתם מה שמפריע, שיחה ערה ועד ווכחנות. יכול לתת רעיונות טובים אינטואיטיביים, וחשיבה מחוץ לקופסה. זכרו שלא כל מחשבה היא אכן גם ישימה. בדקו בסבלנות כל רעיון.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש ושנה מוצלחים לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל