050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2018

חציו הראשון של החודש צפוי להיות משוחרר יותר, הכבדות מפנה מקום לאומץ ולקלילות. בחצי השני של החודש האווירה הופכת רגשנית יותר, ונוצרת כבדות רגשית. יש שיסחפו ברומנטיקה, ויש שינהלו מלחמות אגו כשכל מילה מקבלת משמעות מוגזמת ופרשנות נעלבת, כדאי למתן.

4.2
ונוס בהיבט דיסהרמוני ליופיטר עושה אותנו קלילים יותר, נהנתנים, חופשיים. מצד שני קשה יותר לשמור על הדיאטה או כל מחויבות סיזיפית אחרת, ואין חשק לעבוד. מרקורי בהיבט הרמוני למארס עושה אותנו וורבליים, רק שימו לב מה אתם אומרים, כי גם הלשון מרגישה משוחררת.

זה מייצג את כל השבוע הראשון של פברואר, בו מרקורי מצטרף לשמש וונוס במזל דלי. החשיבה הפסימית מתחלפת בהמון רעיונות ומחשבות שקופצים לראש, שימו רק לב שאתם מעשיים, ובכלל, לא מעופפים מדי, לא ברעיון לא אפשרי, רוחניות מוגזמת, או סתם אסטרונאוטיות שגורמת לכם בלבול, ומזל שיש צוואר, אחרת היינו משאירים את הראש באיזשהו מקום 🙂

7.2
ונוס ממשיכה בדרכה להיבט הרמוני לאורנוס. הירח בערב במפגש עם יופיטר רק מוסיף לחגיגה. בין ה-6 ל-8 אנחנו מחפשים חוויות, להתרגש, ויש סיכוי ליהנות. שימו רק לב שהריגוש לא מופק ממריבה חסרת מעצורים.

10.2
השמש בהיבט דיסהרמוני ליופיטר. משפיע יום יומיים נוספים לכל כיוון. מחד תעוזה ופעולה בגדול, מאידך הגזמות וחוסר פרופורציה, לקיחת סיכונים לא בהכרח מחושבים, ואירועים שיוצאים משליטה. כדאי לזכור שגם אם כרגע התחושה נעימה ואופטימית, יתכנו בעתיד תשלומים על חוסר זהירות..

13.2
עכשיו תורו של מרקורי לעשות היבט דיסהרמוני ליופיטר. גם הוא משפיע יום יומיים נוספים לכל כיוון. האופטימיות בשיאה, רק בדקו אם היא מבוססת, הנטייה להפריז ולפספס את הפרטים הקטנים שיכולים להכשיל. אל תתעלמו מתמרורי האזהרה. מרקורי הוא השכל, ויופיטר מגדיל ומנפח הכל. יופיטר גם אופטימי. כשהם בהיבט בעייתי, אנחנו חושבים ששום דבר לא יכול להשתבש, "יהיה בסדר". בפועל לפעמים משתבש מיד, אבל לרוב השיבוש מתרחש כשמעבר כוכבים אחר מגיע (כמו מארס או סטורן), ורק זרענו את ה"רעל" בזמן זה, ובזחיחותנו לא הרגשנו בכך. יופיטר הוא גם המוסר הגבוה והפילוסופיה, בהיבט לא הרמוני למרקורי (חשיבה), הוא יכול לעשות אותנו צדקנים שמבטלים ביהירות את דברי האחר, שימו לב.

15.2 ב-23:05
מולד ירח במעלה 27:07 בדלי, ליקוי חמה חלקי ממול נקודת ליקוי החמה המלא שאירע ב-21 לאוגוסט בארה"ב. תהליכים שהחלו סביב זמן הליקוי מגיעים לסיום, או לשלב חדש, או שיתעוררו שוב. לארה"ב, שאחרי הליקוי סבלה הוריקנים, שריפות, טרור, בעיות חוץ ופנים בממשל, זה בטח משמעותי, וגם מתרחש על הירח המולד בהורוסקופ של אמריקה. שקט לא יהיה שם בימים שיבואו.

הירח מיד נכנס לדגים, מצטרף לנפטון וונוס שכבר שם, ובימים הבאים גם מרקורי והשמש מגיעים לדגים (ב-18). אלו מבשרים לנו שחציו השני של פברואר יהיה בעל אנרגיה דגיגית. כלומר רגשני, ממהר להיעלב ולוקח ללב, ומצד שני רומנטי ושואף לעולם יפה ואוטופי. אם הנסיבות חיוביות, יש היסחפות רגשית חולמנית ורכה, ואם הן שליליות, ויש בהחלט סיכוי, הנטייה תהיה לרחם על עצמנו, להסתבך ברגש מורכב ואז תחושות בלבול. אנחנו סובייקטיביים, אך יש אפשרות לשים את עצמנו במקום של השני, להבין אותו רגשית כשאנחנו מכוונים כלפי הניסיון. השתמשו בזה, זה יוכל לפתור בעיות.

17.2
מרקורי במפגש עם השמש. הפעילות בראש מוגברת כבר יום-יומיים קודם, ויום אחרי. מחשבות צצות ורצות, וקשה להחזיק מחשבה מסודרת ורגועה, במיוחד כשהמפגש בדלי. אולי בגלל אירועים שקורים, שכן במקביל מארס בהיבט קשה לנפטון, שזה היבט משמעותי יותר, מדויק ב-17 אך משפיע בין ה-12 ל-21 לחודש:

מארס הוא הפעילות שלנו, האקשן, העשייה, חיוניות הגוף, כוכב האנרגיה. לנפטון אופי מערפל, שממסמס דברים. ההיבט הקשה ביניהם יכול להביא כישלונות, חולשה פיזית ומנטלית, סכנת תאונות, שערוריות, מניפולציות ועורמה, הישגים מתאדים ודברים מתקלקלים. יתכן שהחשיבה האופטימית שמרקורי ושמש הביאו ביחסיהם עם יופיטר, גרמו לנו להעז ולקחת סיכונים שבזמן זה מביאים בעיות. אם בגדנו, ניתפס, אם הימרנו, נפסיד, וכדומה. סכנת שיטפונות, נזילות, אלכוהול וסמים (גם תרופות).

21.2
ונוס מפגש נפטון בדגים. הרבה רוך וזולתיות. רצון ליהנות, רומנטי ורגיש. אבל ההיבט שעוד קיים בשוליים למארס רומז שיש מתח ברקע, וגם האגו משחק תפקיד. יוצר מאבקי אגו, אך יכול להיות מצוין לסקס. נכון גם בימים סביב התאריך.

24.2
היבט T (טי) בין המארס-ונוס-ירח יוצר יום מתוח במיוחד. אך גם הימים סביב עלולים להיות מתוחים בענייני יחסים או רכוש וכסף. מאבקי אגו וכוח בבית או בעבודה, באווירה הכללית. מרקורי שמתקרב למפגש נפטון בדגים מרמז שהחשיבה לא בהירה, רגשנית וסובייקטיבית.

25.2
מרקורי במפגש עם נפטון בדגים. חשיבה לא בהירה, ולכן לא טוב לקבלת החלטות. יתכן שאתם לא רואים את כל התמונה, או רגשניים מדי ואז מוציאים מפרופורציה. ריבוי מניפולציות ושערוריות בסדרי גודל קטנים וגדולים, אלו נעשים או נחשפים. מגביר דמיון ויצירתיות, טוב לאומנות וצריכת אומנות ותרבות, לכו להצגה, סרט או הופעה. משפיע יום קודם ויום אחרי.

28.2
מתחיל להשתפר לקראת מרץ שיתחיל חיובי. היבטים רבים בשמיים יוצרים מכלול בונה לרבים, אך אובססיבי ותקוע לאחרים. מרקורי בהיבט קשה למארס נותן עצבנות מחשבתית ושוב הרבה אגו, אך מרקורי כבר מתקרב לצמידות לוונוס, מה שישפר את התקשורת הבינאישית (וגם יגביר עיסוק בנושאי רכוש וכסף), ושני אלו בהיבט חיובי לפלוטו. זה נותן רצון להבין דברים לעומק, אנו חשים מעורבות גבוהה בכל מה שקורה ומי שיקר לנו, ויחסים יכולים להעמיק, ובעיות יכולות למצוא פתרון. מצד שני סכנת "נעילות" עקשניות או חפירות. ביחסים או משימות, חישבו מה הוא מה. מכאן ונוס ומרקורי בדרכם להיבט הרמוני ליופיטר, וזה יכניס אופטימיות כללית.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל