050-7881995

מצב שמיים

ללמוד אסטרולוגיה

מספר קורסים נפתחים בקרוב למתקדמים ומתחילים, במרץ ואפריל צפויים כמה:

♦  22.3  קורס למתקדמים בנושא זוויות (אספקטים).
♦  30.3  קורס למתקדמים בנושא "ראש וזנב הדרקון" (Nodes).
♦  17.4  קורס למתחילים
♦  18.4  קורס בנושא כירון
♦  23.5  קורס בנושא מעברי כוכבים (טרנזיטים)

לפרטים נוספים לחצו כאן. ניתן גם לשוחח איתי טלפונית 050-7881995.

 MARCH 2023

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – מרץ 2023

 

החודש ממשיך את היכולת לקדם דברים. לא כל מה שמתקדם, אכן רצוי לנו. אבל רבים מקדמים דברים טובים, ומומלץ לקחת יוזמה בדברים בהם התעכבנו בשנה האחרונה. בכל-זאת מרכז החודש פחות מתאים למה שדורש מעשיות, כוח והיגיון. צריך לומר שאם נתקלים בהתנגדות, אם לא הולך, אם אתם עייפים או מרוקנים, הדבר הנכון יהיה להָרְפּוֹת. בין ה-14 ל-18 במרץ יש לנו רצף ימים אדומים. ההשפעה כמובן רחבה יותר, וצריך להתחשב מאד בכוחות שעלולים להיות גדולים מאיתנו. לפעמים זה פנימי, וחשים ספקות, חוסר אמונה עצמית, חוסר אונים, או חרדות. מקרים אחרים יצביעו על פעילות לא כשרה, וצריך להימנע מעיגולי פינות או פיתויים אחרים.

ב-7 במרץ סאטורן עובר לדגים, אך חשוב יותר הוא המעבר של פלוטו לדלי ב-23 במרץ. כוכבים איטיים מכינים את האנרגיה מראש, ופלוטו הוא האיטי מכולם. השפעות המעבר כבר נוכחות מזה זמן. אך יואצו מאד לאחר המעבר, ויאפיינו את שני העשורים הבאים (קראו ב-23.3).

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו:

 

 

1-2.3
ונוס (נוגה) במפגש עם יופיטר (צדק). וממש כמו בשיר שכתב יענקל'ה רוטבליט ללחן הנפלא של שלום חנוך, מדובר באירוע משמח. זה בהחלט "לא מעט, כשוונוס וצדק לבד, יוצאים לבלות יד ביד בשמיים". אז כמו בבלדה שבין הכוכבים, הנוגה שולחת לצדק חיוך, ואנחנו כאן על הארץ יכולים ליהנות יותר. זה הזמן לצאת ולבלות (נצלו את ליל רביעי), או סתם ליהנות ממפגש חברתי או הדברים הקטנים. זה לא הזמן לדיאטה, וכללית יש פחות משמעת עצמית או יכולת התאפקות מכל סוג. יחסים בינאישיים עשויים להיות חיוביים. אבל בוודאי יום חמישי הוא גם תחת ההיבט הבא:

2.3
מרקורי נצמד לסאטורן. חשיבה רצינית וכבדה יותר. אולי אם חטאנו בדיאטה, אז עכשיו יש רגשי אשם. או רגשי אשם על כל מה שקצת הגזמנו לגביו, או לפחות לא היינו מספיק אחראיים ורציניים. ביקורת עצמית, ואולי כלפי מי שהרשה לעצמו יותר מדי. חשיבה הגיונית, מעשית, ויכולת לראות פרטים. אבל נטייה להתרכז בהם יתר על המידה, ולפעמים זה קטנוני או פסימי מדי. ההיבט בשמיים יכול להיות מורגש יותר גם סביב יום שישי אחר הצהריים.

3-4.3
ונוס נפגשת עם כירון. זו כבר לא הבלדה שהיא שרה עם יופיטר, אבל אי אפשר לנתק את החיבורים בין כל ההיבטים, ותיתכן השפעה כפולה. אולי אחרי שהתפרענו קצת, גדל הצורך להראות ריסון ואיפוק רגשי או התנהגותי. אולי נחזור לדיאטה. גישה ריאלית יותר למערכות יחסים, עם נטייה להעניק שירותים או לטפל במי שזקוק. מצד שני תיתכן גם ביקורתיות כלפי הזולת בסופ"ש הזה, ושימו לב שאינכם קטנוניים.

סאטורן על הקו של פלוטו. אוטוטו שניהם יעברו מזל, אך אלו פלנטות איטיות מאד שיוצרות יחסים מתמשכים. ההשפעה היא בכל פברואר-מרץ. הדבר מאפשר לנו להתמודד עם הקשיים, ומצד שני יש קשיים משמעותיים. לפעמים זה להתמודד עם אחריות חיובית שקיבלנו, אך מלחיצה. משפיע בעיקר על כל מי שיש לו כוכב במפה בתחילת מזל או סוף מזל, או שהוא נולד ביום הראשון או האחרון למזל כלשהו.

1-15.3 ~
באופן כללי בעיקר הימים בתחילת החודש, מדגישים נושאי מערכות יחסים, וצורך להתעסק בהן, לבקר ולחוות אותן. זה נובע עקב סנכרון מסוים בין מהלך השמש למהלכה של ונוס כבר מאמצע פברואר ועד אמצע מרץ. רובנו נחוש זאת רק בחלק מהתקופה, ובאיזה חלק, זה תלוי במפה של כל-אחד. הצורך הוא להיות ביחד, ואולי לבלות, או ציפייה מהפרטנר שיפנק אותנו. לפעמים זה יהיה פינוק עצמי, וזו תקופה נהנתנית יותר. זמן טוב לטיולים, לתרבות, לבידור, לבזבוזים, ופחות לדיאטה. זמן טוב לאירועים חברתיים, וחבל סתם לשבת בבית. אבל גם בינג'ים מול סדרה אהובה (ולפעמים קצת מפגרת) יש. אדגיש, האנרגיה הזו מלווה כמעט את כולנו מתישהו בין אמצע פברואר לאמצע מרץ, אך לא בכל התקופה, ולאו דווקא היום. זה משתנה בהתאם למפה אישית.

6.3
שמש הרמונית לאורנוס. יכולת לפעול, לבצע מהלכים, ועד כדי לשנות דברים. תזוזה יכולה להיות רצויה, אך יהיו מקרים של שינוי לא נוח שמתרגש עלינו.  סכנת אימפולסיביות וחוסר סבלנות. מאידך עניין ואקשן וצורך בחוויות. אין קפיאה על השמרים.

7.3
סאטורן
(הלא הוא שבתאי בעברית) מסיים שנתיים בדלי, ועובר למזל דגים לשנתיים הבאות. זו תהיה תקופה בה העולם מנסה לעשות סדר בצדדים החלשים שלו, וסיוע לעולם השלישי ומקומות אסון. נראה ניסיון יותר מעשי לטפל בקורבנות מכל סוג, ואלו מתרבים לנו בעיקר עקב נזקי טבע. צפוי מחסור במים, ובָּצוֹרֶת פוגעת בחקלאות. בתוך כך נראה יותר פתרונות ממוסדים וטכנולוגיים לטיפול במצב. ממשלות וארגונים מתייחסים, ונראה הליכה לכיוון של התפלת מים במקומות רבים בעולם. נראה גם מיסוד והָבְנָיָיה של טיפולים נפשיים וסיוע בכלל.

ירח מלא על ציר בתולה-דגים בצוהרי אותו היום, ממש ברגעים בהם נכנס סאטורן (שבתאי) לדגים, מדגיש את חשיבות המעבר. זה יום רגשי יותר, בו אנחנו מתחברים לכאבים שלנו, הרגשות שלנו, לתחושת אומללות או קורבנות, אך גם לאמפטיה לאחרים שסובלים או חלשים. אנחנו מרשים לעצמנו לחוש חלשים, או טולרנטיים לסביבתנו בכל הנוגע לחולשתם, פגיעותם, או רגישותם מכל סוג. ויש ניסיון לטפל בכך ברצינות, להזיז ולפעול באחריות, ולא להתבוסס ללא מעש בכאב. בצד השני של המטבע, יהיו אלו שדווקא ינסו להתרחק מכך בכל הכוח, ויגלו נוקשות (שמקורה בפחד וחולשה). בהחלט יתכנו גם רגשות חיוביים חזקים.

11.3
ונוס הרמונית למארס. היבט יחסית ארוך, ומתקיים בין ה-8 ל-15 במרץ. הרבה יחסים וענייני יחסים, בעיקר מה שבינו לבינה. סקס-אפיל ותשוקה, ולא מעט היכרויות חדשות. מי שיש לו בעיות ביחסים, סביב ימים אלו ייטה יותר להתווכח. אחרים יחפשו יותר קרבה, חיבורים, ותקשורת בינאישית. צורך בחוויות בכלל, וגישה אינטנסיבית תוססת. אפשרית יצירתיות מכל סוג.

מרקורי הרמוני לאורנוס. שֶכֶל מחודד ומבריק, הראש עובד אינטואיטיבי ויצירתי, אם כי לעתים מהיר מדי. יש רעיונות, ויש צורך בגירויים מחשבתיים. זה יכול להתבטא בהומור טוב, סיפור דרמטי, סקרנות והתעניינות במשהו. זה עלול להתבטא גם במריבות או ויכוחים, כי יש פחות סבלנות. בגלל חסרונה, לעתים חוסר ריכוז ודילוג על שלבים ופרטים. מאפיין גם את הבוקר הבא:

12.3
הירח מפעיל את היבט "מרקורי-אורנוס" של אתמול. בוקר מהיר ואימפולסיבי, היזהרו בכביש, ותגידו תודה שאתם לא בטורקיה, שם קשה להיזהר מאדמה שרועדת ב"אימפולסיביות", ויש פוטנציאל. אבל קחו בחשבון אירועים פחות צפויים.

ונוס שטרם התנתקה ממארס (11.3), נמצאת בהיבט מוחלש לנפטון. פינוק, עצלות, או ציפיות רומנטיות אגדתיות, שלשני קשה לעמוד בהן. אם זה עובד טוב, זה רגש נפלא, ואפשרי "רומנטי" במובן הרחב. אבל אם לא, חשים אומללות או קורבנות.

יופיטר נצמד לכירון. שתי פלנטות איטיות, ועל-כן ההיבט נמשך כל החודש ומכאן חשיבותו! עקב כך היום הזה סומן לכם באדום, אבל זכרו שההשפעה רחבה. ומהי? כירון מושך לדייקנות, ליסודיות, למשמעת והליכה בתלם. יופיטר הפוך ממנו, פורץ גבולות, ספונטני, והולך על ה"בגדול". המשימה שלנו היא לאזן בין השניים. אם מצליחים, זה שילוב מדהים ומופלא שיכול לייצר תבונה רבה. זה לראות בפרספקטיבה רחבה, מבלי לפספס את הפרטים הקטנים. זה לראות גם את העצים, וגם את היער. זה ביצוע או חשיבה מסודרים בגישה רחבה. פותח הבנה בכלל ויכולת לימודית בפרט. אם לא מצליחים לסנכרן בין הצדדים, אז תסכול גדול נוכח הקונפליקט. רוצים להיפטר ממגבלות קטנות, ולא יכולים. רוצים חופש, אך נאלצים לעמוד בחובות. לעתים מודגשים ענייני ביקורת, עומס עבודה, או בריאות.

14.3
הירח מפעיל את ההיבט הארוך של יופיטר-כירון, בעיקר בשעות הבוקר והצהריים, ולכן מדגיש אותו ספציפית בזמן זה. אפשרות לקדם דברים בעבודה. קראו שם לעיל (12.3), אבל קראו גם את ההיבט החשוב הבא:

14-15.3
מארס שלילי לנפטון
. היבט ארוך שמתקיים בין ה-7 ל-21 במרץ, אך בימים אלה חזק במיוחד. מבטא חולשה וחוסר יכולת. ספקות או כישלונות. לפעמים מצביע על מחלה פיזית, ובמקרה הטוב סתם אנרגיה ירודה. קשה להצליח "רגיל", ולפעמים זה קורץ לנו לדרך העקיפה. היזהרו מנוכלים, הונאות, ועבריינות מכל סוג. בצורה הקלה יותר, אלו מניפולציות, רכילות מאחורי הגב, וחיוך מזויף. הימנעו מטריקים ושטיקים ומה שאינו כשר, כי הנטייה להיתפס. שערוריות מתרחשות, אבל גם פייק-ניוז יתכן. הימנעו מספקולציות, כי חסר לנו היגיון בריא. מאובדן כוח ועד אובדן דרך.

ההיבט משפיע על מפת המדינה, ויתכן שאלו ימים סוערים סביב המהפכה המשפטית, אירוע סייבר או ביטחוני. חוסר שקט במדינה ועד כדי אפשרות לאירוע פתאומי כלשהו לא צפוי. אפשריות בעיות ביחסי חוץ, בצבא, ולעומד בראשו.

15-16.3
שמש מפגש נפטון
, ושניהם שליליים למארס. נותן כוח לחוסר הכוח (סליחה על התיאור הפרדוכסלי). כלומר מחזק את ההיבט של 14-15.3 ומפעיל אותו באגרסיביות. יתכנו אירועים אלימים, או סתם אגרסיה שמקלקלת, וגורמת לאובדן כוח לנו או בצד השני. אפשריות בעיות בריאות או גילויים מרעישים. הנכון הוא לנוח או מרגישים חולשה או עייפות, לוותר אם לא מצליחים, ולהיכנע לכוחות חזקים מאיתנו. בים רוגש, צריך לתת לזרם להוביל, אי-אפשר להילחם איתו, זה רק מתיש, וגורם לבעיה יותר גדולה.

16-17.3
מרקורי
נצמד במסלולו לשמש ולנפטון, ומייצר היבט שלילי למארס. עוד מאותו דבר של הימים האחרונים. אך בשלב הזה הוא נותן לזה ביטוי חיצוני. אולי מגיעה תודעה של המצב (ולפעמים אלו חרדות). פרסום השערורייה, ההונאה, או מתבררת התחושה. אולי מדברים על המצב, ויש צורך גדול לדָבֶּר (ולא תמיד להקשיב). אבל הראש לא עובד מסודר, אלא רק בעומס. לכן גם תקשורת עלולה להיות פגומה. יתכנו ריבים, ועד כדי צעקות. בכל מקרה מתח מחשבתי. הימנעו מקבלת החלטות, יש מעט היגיון, והרגש שולט בשכל.

ונוס שלילית לפלוטו. רגשות חזקים וכפייתיים, וקשה לשלוט בעצמנו (או מי בסביבתנו). נטייה שתלטנית או קנאית, ובצורה הקלה יותר מעורבת יתר בחיי השני. אפשריים ניתוקים או אלימות. לעתים תחושת בדידות, ואולי כדאי קצת להתבודד אם יש מתחים. מי שנהנה כרגע מיחסים חיוביים, גם אלו עשויים להיות קיצוניים בפן החיובי שלהם. אבל זכרו שעודף ציפייה או רומנטיקה עלול להגיע לאכזבה בהמשך, לפחות במידה מסוימת. אלו ימים של הרבה רגש. במהלך שעות הצהריים-ערב של יום שישי, ההשפעה הנ"ל עלולה להיות מודגשת.

17-18.3
ונוס חיובית לסאטורן. ראייה ריאליסטית של מצב בינאישי, בין אם הוא חיובי או שלילי. אולי אחרי הרגש שגעש, עכשיו מגיעים למסקנות מה קורה, ומה כבר לא יהיה. נוחתת הבנה עמוקה, אם כי לעתים היא פסימית או קטנונית מדי. הנטייה לראות את חצי הכוס הריקה. מי שביחסים או מצב אישי חיובי, יכול עכשיו לסדר בבגרות ואחריות רציניים את מהלכיו ומחשבותיו. אבל:

18.3
כביכול עיקר הדרמות שבהיבטי השמיים מתחילים אט-אט להתפוגג, אך השפעתם עוד קיימת. בשעות הערב הירח מייצר היבט שלילי לאורנוס, ועלול לייצר "גראנד-פינלה", או להיות הקש ששבר את גב הגמל. לעתים סתם חוסר סבלנות, אימפולסיביות, או שמאבדים קצת קשב, ריסון ואיפוק, או סבלנות אחרי כמה ימים מתוחים.

19.3
הירח עובר בשעות הערב לדגים ונצמד לסאטורן. אווירה כבדה, רגשות נוקשים או אומללים. או לפחות מצב-רוח רציני מעט יותר, ולאו דווקא שלילי.

20.3
יופיטר על הקו של אורנוס. שתי פלנטות איטיות, ועל-כן ההשפעה רחבה ומתקיימת מרבית החודש, אך מדויקת בימים אלו. מצביע על הליכה קדימה. אפשר בחיוב, ואז זו קדמה וצמיחה, וחופש-פעולה. יכולת לחשוב נבון ומבריק, ולמצוא פתרונות יצירתיים. חשיבה ליברלית מתקדמת, ונטייה להשתחרר ממגבלות, עכבות, דפוסים ונוהג קודם. ואפשר בשלילה, ואז הנטייה להשתחרר מדי, באימפולסיביות או מרדנות, או לפחות חסר מנוחה וסבלנות. לפעמים אירועים דרמטיים לא צפויים.

יום השוויון האביבי :

בשעה 23:24 השמש תעבור לאזור שמיימי טלה ויתחיל גלגל חדש. זהו למעשה ראש השנה האסטרולוגי מקדמת דנא. ביום הזה מתרחשת תופעה אסטרונומית מעניינת, בה השמש נמצאת בדיוק מעל קו המשווה. כך מקבלים שוויון בין שעות האור ושעות חושך (12), ומכאן שמו של היום. תינוקות שייוולדו עד השעה 23:23, הם בני מזל דגים, ואלו שייוולדו החל מ-23:24, הם בני מזל טלה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר. ברגע זה נפתח גלגל מזלות חדש, כפי שקורה כבר אלפי שנים, ואוטוטו נפתחות גם קבוצות לימוד לאסטרולוגיה ברמות שונות. בואו ללמוד:

 

22.3  בשעה 18:15
תיפתח קבוצת לימוד למתקדמים בנושא זוויות (אספקטים). מתאים למי שיש לו ידע בסיסי של הכוכבים בבתים ובמזלות השונים. נלמד על ההיבטים שהכוכבים יוצרים זה לזה, והמשמעות שלהם במפת לידה. לפרטים נוספים לחצו כאן.

בלילה הירח יחלוף על פני יופיטר, וינסוך בנו אופטימיות לקראת השינה, או יגדיל את חוסר המנוחה נוכח הציפיות שלנו. מדגיש את ההיבט של ה-20.3.

23.3
פלוטו עובר לדלי
. זהו מעבר כוכבים הכי משמעותי בין מזלות שבכלל יתכן. פלוטו היא הפלנטה הכי איטית במערכת השמש. ב-2008 היא עברה לגדי, ובילתה שם עד היום. היא עוד תשוב לגדי לגיחה קצרה בעוד כמה חודשים. ואז אחרי עוד כמה חודשים בגדי, שוב פלוטו ישוב לדלי. מדובר בתהליך ארוך, שזוהי נקודת ציון משמעותית בו. התהליך עוד החל לפני הכניסה הרשמית לדלי, אך מכאן יואץ. פלוטו יבלה בדלי 20 שנה, מה צפוי?

פיתוח טכנולוגי ומדעי יתפוס קצב, כך גם מהפכות ורפורמות חברתיות. תגליות בתחום החלל, המדע, פיתוח גאדג'טים ובינה מלאכותית, והכל יתפוס קצב מטורף. יהיה עוד יותר קשה לעקוב אחר החידושים, ונראה פערים גדלים בין הדורות. בשנים שיבואו נראה מהפכות בסדרי עולם, במבני שלטון, ובצורת ההתארגנות המשותפת. נראה תפיסות עולם חדשות עולות, ויש נטייה לזנוח דפוסי עבר. אחד הדברים המשמעותיים שהוא צפוי להביא, זה שינוי מגמה משמעותי במחירי הדיור. אז מה יקרה עכשיו? ומה הטווח הארוך? לפני 9 חודשים, ב-6 ביוני 2022, התראיינתי על כך ברדיו "גלי ישראל" בתוכנית כלכלית. הקשיבו לראיון, לחצו לצפייה:

קורס ראש/זנב הדרקון נדחה בשבוע, וייפתח ב-30.3 (קראו שם)

24.3
הירח חולף על-פני ונוס לכמה שעות בצהריים. שישי שמתאים לבילוי או פינוק. עשו משהו נחמד.

25.3
מארס עובר לסרטן, ומיד מייצר יחסים עם פלוטו שעבר לאחרונה לדלי (23.3). משפיע לאורך ימים רבים סביב. כוח ועוצמה. אם זה עובד טוב, אז זו התמדה, ריצה למרחקים ארוכים, בניית אסטרטגיה ויכולת לפעול בחוכמה. ואם שלילי, אז המטרה מקדשת את האמצעים, כפייתיות, והכוח הוא כוחניות, שתלטנות, ואף תיתכן אלימות ועד עבריינות. טוב למשימות שדורשות אורך-רוח, אך הסכנה שלא מוכנים לוותר ולהתפשר, וגם מפעילים לשם כך מניפולציות.

27.3
ונוס על הקו של אורנוס. צורך לשבור שגרה, ועד חוסר סבלנות שגוררת מתחים בינאישיים. אם לא ממלאים את הצורך בחוויות ועצמאות, יתכנו פיצוצים או מריבות.

28.3
הירח עובר לסרטן ונפגש שם עם מארס. עצבנות, והרגש שולט בשכל. נטייה לקחת הכל אישי. מפעיל את ההיבט של ה-25.3.

30.3
מארס הרמוני לסאטורן. אפשר להכניס היגיון לדברים, ובעיקר לדרכים בהן אנו פועלים. גישה רצינית, אחראית ומסודרת לביצוע משימות ועבודה. פועלים בזהירות ויסודיות, אם כי יתכן שביתר, ואז סכנת נוקשות או ביקורתיות. אבל אם צריך לעשות עבודת נמלים, או חובה שבד"כ פחות בא, זה הזמן. משפיע לאורך מספר ימים סביב.

ונוס מפגש עם אורנוס. למרות היכולת לפעול בבגרות היום (ראו לעיל), הצורך הוא בריגוש וחוויות. –עשו גם פאן! ואולי בגלל שאנחנו ביקורתיים ושואפים לשלמות תחת מארס-סאטורן, הנטייה של ונוס-אורנוס תהיה דווקא להתפרץ על מי שאינו עומד בקריטריון הפרפקציוניסטי שלנו. לכן יתכנו מריבות ועד ניתוקים. יתכנו פערים בין הגורמים הדורשים משמעת, לצדדים הרוצים חופש, ונוצר עימות (פנימי בתוכנו או חיצוני בין אנשים).

בשעה 18:30 תיפתח קבוצה ללימוד אסטרולוגיה למתקדמים בנושא "ראש וזנב הדרקון" (Nodes). נלמד על המשמעות של הימצאותם בכל מזל וכל בית. מתאים לבעלי ידע אסטרולוגי כללי. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

נאחל חודש טוב !
 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל