050-7881995

מצב שמיים

NOVEMBER

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – נובמבר 2022

 

ארבעה דברים עיקריים יש בנובמבר: ליקוי ירח חשוב במיוחד, נסיגת מאדים (מארס), ושני תהליכים דרמטיים שמלווים אותנו מזה זמן, וימשיכו ללוות לאורך כל נובמבר. האחד כלל לא מופיע בפירוט לימים, מאחר והוא פשוט לא מתקיים בצורה מדויקת ביום מסוים. והשני מופיע לכם בתאריכים ה-18-19.10. קראו גם שם, ובכלל מומלץ לקרוא את כל התאריכים באדום, ולזכור שהם מאפיינים את כל התקופה סביבם. שימו-לב שבין ה-7.11 ועד ה-11.11 כל יום אדום. הסיבה היא מצרף של עומס רב של היבטי שמיים סביב ליקוי הירח ה-8.11. פסקת הפתיחה של נובמבר חשובה, אל תשכחו לחזור אליה במהלך המשך החודש.

ליקוי ירח

ליקויים מדברים על שינויים. משינויים קטנים ועד שינויים בנתיב חיינו. לפני ליקוי לא תמיד רואים נכון את המציאות, ולכן מומלץ להמתין עם החלטות שזקוקות למידע מלא. ליקוי אינו עניין של רגע, אלא מבטא את כל התקופה שסביבו. הליקוי הפעם דרמטי לעולם ולרבים אישית. קראו בהרחבה עליו ב-8.11.

נסיגת מאדים (מארס)

אסור להפריז בחשיבותה, ובטח לא לעצור את החיים. נסיגת מארס כן ממליצה לעצור תהליכים מעשיים, כמו שיפוץ בית, התחלת פרויקט או עסק, ניתוח כירורגי שאינו דחוף או הכרחי, רכישת רכב, וכדומה. אבל כן אפשר לקדם עניינים אחרים, כמו היכרות רומנטית או לימודים, נסיעה לחו"ל או רכישת סלון, ובהחלט ניתן לתכנן או לקבל החלטות. אסור לחלק את השמיים לטוב ורע. הנכון הוא להבין מהות של כל היבט, ולא למדוד את טיבו. קראו בסבלנות את כל ההמלצות לגבי נסיגת מארס. אם תתחשבו במה שהוא אומר לנו, יש סיכוי שנעבור אותו יותר טוב. הנסיגה החלה ב-31 באוקטובר, ותימשך עד יום שישי ה-13 בינואר. אך טווח ההשפעה הרבה יותר רחב. לחצו על התמונה או הקישור מטה וקראו:

נסיגת כוכב מאדים

ובנוסף, מחכים לנו בנובמבר עוד שני תהליכים, כמו איזה שני משוגעים:

תהליך ראשון

סאטורן ביחסים שליליים עם אורנוס. הזווית לא מגיעה לידי התהוות מושלמת (impedition). דבר זה לכשעצמו מרמז על דברים שכמעט וקורים. כלומר כל מיני תהליכים בהם אנו רוצים, לא מצליחים להגיע לסיום מוצלח או לתכלס. הכל קצת על-יד, לא נדפק באופן סופי, אבל גם לא ממש מתקדם. מריחים ולא נוגעים, או מסתבכים בעוד שלבים. הדבר עלול ליצור מתח עצום, ונתמקד בזה שבין סאטורן לאורנוס:

אורנוס מבקש שינויים. אין לו סבלנות, והוא רוצה לומר את אשר על ליבו, ולפעול בדרכו. אורנוס מרדן וסאטורן זה התלם. אורנוס מבקש להשתחרר ממגבלות סאטורן. לעומתו סאטורן מייצג זהירות ושמרנות, ואת המסגרת והשכל הישר. סאטורן הוא הפחד שלנו לעשות שטויות, או לאבד יציבות וביטחון. יחסי המתח ביניהם, הם יחסי המתח בתוכנו בין החזקת המסגרת הוותיקה, לבין ליציאה לדרך חדשה. בין חופש למשמעת (עצמית או למי שמעלינו), בין עצמאות להשתלבות. הצרה היא שהמתח נצבר, וגורם לקונפליקט להגיע לעתים לידי פיצוץ. ואז מתעצמת עצבנות וחוסר סבלנות לקונפליקט הפנימי, ובאבחה של רגע אנחנו פועלים בצורה אימפולסיבית בלתי מחושבת. כאילו כך ניפטר ממנו.

יחסי סאטורן-אורנוס מלווים אותנו כבר מספטמבר, ויימשכו כל אוקטובר ונובמבר. לעתים מדובר במאבקים חיצוניים. כלומר מסגרת יציבה התערערה לנו, והמציאות המגוננת איננה עוד. אירוע אחד, לעתים מפתיע, יצר שיבוש, ועכשיו אנחנו נדרשים להתמודדות ארוכה. לפעמים בדיוק ההיפך, מצב לא רצוי מוקפא, ואז מגיע ניסיון לא מוצלח או לא זהיר לשבור אותו. רבים מתמודדים עם קושי, וכל בחירה אינה פותרת אותו. אם משכנו בעול, התסכול גדול. ואם פרקנו-עול, גם הכאוס שנוצר גדול. יש לחפש את דרך הביניים, אבל אין פתרון קסם. לפעמים מה שקורה בכלל לא בשליטתנו, אבל כן בשליטתנו איך נגיב ונתפקד במצב.

תהליך שני

גם הוא ילווה אותנו כל החודש, ולמעשה החל כבר באוקטובר, ועתה ממשיך ביתר-שאת! זהו ההיבט בין מארס לנפטון. כאן ההיבט מתהווה בשלמות, וזה קורה ב-18-19.10 (קראו שם). זו תהיה הפעם השנייה שהם נפגשים, אבל הפעם מארס עושה זאת בנסיגתו. מארס כוכב הפעילות, והוא בנסיגה. רומז לנו בדרכו האחרת שדברים מאבדים גובה, קצב ואפקטיביות. נפטון מייצג את התפזרות החומר עד התמוססותו המחולטת במרחב. ובעצם הוא לוקח לנו את הכוח והיכולת. התוצאה היא כישלונות, אובדן דרך וחומר, בעיות בריאות ועייפות (התחסנו מפני מחלות חורף), התיישנות חפצים ומכשירים ששירתו אותנו ממושכות, טעויות בביצוע מעשי של פעולות טכניות ואחרות.

עוד דרך שההיבט ישפיע, היא בגישה לא הגונה ומעשים לא ראויים. יתרבו ההונאות, אלו של חברים או באהבה, ואלו של אנשי מכירות. זהירות רבה נדרשת ברשת, ויתכנו במיוחד מתקפות סייבר וכדומה. אם יש ספק, יכול להיות שזה פייק. גבו את מחשביכם והטלפון, החליפו סיסמאות, והימנעו ממגע עם מי שאינכם מכירים. לפעמים זה סתם מחשב ששובק חיים. יתרבו השקרנים, ה"שחקנים", אך זה בהחלט זמן מצוין לשחקנים לגיטמיים. זמן מצוין ליצירה ואומנות, לצריכת תרבות. הצרה שגם את הרע מפיצים ביצירתיות. ההמלצה הכי טובה שתקבלו בתקופה הזו, היא לגלות גמישות והבנה לזולת, ולהעמיד את האגו בָּצֶל. מלחמות נגמרות בלי כוחות. לפעמים תחושת חוסר אונים או ספקות.

קורס אסטרולוגיה

קורס אסטרולוגיה למתחילים ללא כל ידע מוקדם נפתח ב-26 באוקטובר. מי שעדיין רוצה להצטרף עדיין יכול. ניתן להשלים את השיעור הראשון בצפייה בהקלטה שלו. הקדישו שעתיים בשבוע ללימוד הנושא המרתק. לא צריך ראש ריאלי או יכולות תקשור. הלימוד הוא בשפה פשוטה, ארצית וברורה, לימוד שיטתי ומובנה. אפשר לצפות בשיעור הניסיון בהקלטה והחליט לאחריו. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

קישורים חשובים : 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר:

1.11
זהו יום הבוחר. בלילה הירח נצמד במסלולו לסאטורן, ורבים ילכו לישון בתחושה כבדה. הוא מדגיש את היחסים של סאטורן-אורנוס (קראו על התהליך הראשון בפסקת הפתיחה). גם מדינת ישראל מושפעת, והיא סובלת מזעזועים ומשבר פוליטי. ככל הנראה במדגם הבחירות עוד לא נדע אם יש הכרעה, כי הכל יהיה סופר צמוד.

כל זה קורה יממה לאחר שמארס החל בנסיגתו שתימשך עד יום שישי ה-13 בינואר. לחצו לקריאה בהרחבה.

4.11
הירח נצמד במסלולו לנפטון. זה יום שישי שמתאים למריחות, לא לעיסוקים מעשיים או רציניים. הימנעו מעומס וסכנות, וממספרי סיפורים למיניהם. מפעיל את היחסים של מארס-נפטון שיגיע לשיאו ב-18-19.11. זהו התהליך השני, קראו עליו בפסקת הפתיחה.

למבלים בשעות הלילה המאוחרות יכול להיות מוצלח ונעים, בזכות הירח שנצמד ליופיטר. כדאי ליהנות, וזה יכול להיות מהנה במיוחד, אבל זכרו לשמור זהירות בכל צורה שהיא.

5-6.11
ונוס ממול אורנוס. צורך לשבור שגרה, אבל לפעמים זה לשבור מערכות יחסים. נטייה משוחררת אימפולסיבית, שמצוינת ליצירתיים או לתחביבים והנאות. אבל מסוכנת ביחסים. הדגש הוא על הצד האינדיבידואלי שלנו, ולכן אנחנו מתנגדים לאחר. לפעמים התלהבות מפגישה עם אדם חדש, או מבילוי סוער. לפעמים זעזוע פיננסי או פיזי-גשמי.

השמש ומרקורי מייצרים יחסים משניים עם האסטרואיד כירון. נטייה לביקורת, ואולי במערכות יחסים זה מה שמוביל לפיצוצים שתוארו. אבל זו גם היכולת לעשות עבודה מסודרת לפרטי פרטים. אם כי הנטייה להתעכב עליהם מדי. תשומת-לב לחובות יומיומיות ובריאות. לפעמים מתעורר פצע ישן או בעיית בריאות. הירח מפעיל את ההיבטים בשבת בלילה, ולכן מדגיש יותר את הנאמר. אולי נלך לישון עם התכווננות נפשית ומחשבות רבות על המשימות הצפויות לתחילת השבוע.

7.11
ונוס ביחסים שליליים עם סאטורן. מצב-רוח נמוך או כבד. תיתכן בעיה שמגבילה אותנו פיזית או פיננסית. לפעמים ביקורת כלפי מישהו (או כלפינו). יחסים מתוחים ונוקשים יותר. לעתים תחושת נחיתות, פגיעה או קיפוח שיוצרת תסכול גדול.

8.11 בשעה 13:02
ליקוי ירח מלא
, בצמוד לכוכב אורנוס ומרקורי, וביחסים עם סאטורן. לא כל ליקוי חשוב במיוחד, אך הליקוי הזה משמעותי מאד. הוא יביא שינויים גדולים בעולם בכלל ובחיים האישיים של רבים בפרט. כל מי שיש לו אלמנט במפה סביב מעלה 16 במזל כלשהו עשוי או עלול להרגיש בכך במידה כלשהי. שינוי יכול להיות טוב, אך ברוב המקרים הוא רע.

יתכן שינוי בגורל, ולפעמים זו דווקא ההבנה שלא נוכל לשנות מציאות לא רצויה. כלומר הגורל לא ישתנה כפי ששאפנו, וחשים תקיעות. ליקוי אינו עניין של יום בודד, אלא מספר על כל התקופה. אבל סביב ימים אלה יתכנו אירועים דרמטיים בחיינו. גם לאירופה זו תקופה דרמטית, ויתכן בכלל בעולם. ספציפית גרמניה נמצאת בסכנה, ומעניין לעקוב גם ביום שלאחר הליקוי, ה-9 בנובמבר. אבל כללית גרמניה נמצאת במשבר אנרגיה גדול שמאיים על כלכלתה בכל התקופה.

הליקוי מדגיש במיוחד את התהליך הראשון שתואר בפסקת הפתיחה (קראו שם). יתכן שזה זמן הכרעה למתח הגדול בין הכוכבים סאטורן ואורנוס. לרוב לא מדובר בהכרעה שהיא פתרון הרמוני, אלא בהתפרצות האנרגיה המתוחה שנצברה. דברים שדגרו מתחת, עלולים לעלות על פני השטח. זה יכול להיות בריאות, יחסים, מצב פיננסי, ועוד. לפעמים זו ממש רעידת-אדמה. בהחלט יש סיכוי ממשי לרעידות-אדמה פיזיות משמעותית בעולם סביב ימים אלה. אבל מטאפורית בוודאי שיהיו, בחיי רבים ובעולם הגלובלי.

הליקוי מדגיש נושאי חומר וכסף, יחסים, פיזיות וגשמיות, ולכן גם קיימות עולמית. הוא קשור לאיתני הטבע ומשבר האקלים, למשבר האנרגיה והמשבר בפיננסי. הוא מעמיק את המשבר הכלכלי העולמי שאנו רק בפתחו. הליקוי מעורר סערה, ומוציא דברים משליטה. זה ממזג-אוויר ועד מזג האווירה. שלטו בעצמכם, והימנעו מסיכונים. הגנו על מחשביכם מסייבר ווירוסים. סכנת מכשירי-חשמל שמתקלקלים, ובאוקראינה בוודאי יש איום על מערכת החשמל. היזהרו משריפות וקצרים חשמליים. אל תשאירו את סוללת האופניים בטעינה ללא השגחה וכדומה.

9.11
מרקורי נצמד לשמש ו"נשרף" בחומה🔥, ואורנוס ממולם מלבה את הדרמה המסעירה. עודף מחשבות מתרוצצות מהר, ואולי בגלל הרבה שקורה או קרה. הרבה שיחות, ואין סבלנות לשמוע משפטים ארוכים של השני. צורך להשמיע, ולעתים בהתרסה. הרבה תקשורת מכל סוג, ובעולם יתכנו הרבה חדשות. סכנת תקריות לא צפויות, אימפולסיביות, וחוסר מנוחה או סבלנות. נטייה מרדנית או לפעילות לא מחושבת. אינדיבידואליזם גובר.

10.11
מרקורי ביחסים שליליים עם סאטורן. אחרי כל הבלגן (או בתוכו), נוצרת אווירה קשה. מחשבות פסימיות או כבדות. נטייה לראות רק את הרע, ואולי זו הכרה במגבלה. אבל גם זה בלי פרופורציה, והראייה מצומצמת נוקשה, ואין נכונות לפשרה רעיונית. אם כי:

ונוס ביחסים הרמוניים לנפטון. לכן כן תיתכן יכולת רגשית להתפשר או להכיל את השני. אבל לפעמים זו רק תמיכה רגשית שמקבלים מצד שלישי, או למצב האובייקטיבי הקשה. זהו היבט רומנטי, יצירתי, אומנותי, או שסתם אפשר לברוח לשיר או סרט שמרגשים.

11.11
שמש שלילית לסאטורן. משהו אומר די! עוצר אותנו, ממחיש את המגבלה בשטח, מראה איפה סוף הדרך או המרוץ, וצריך להפסיק להתעקש. מחלחלת ההכרה במציאות. למי שזה פחות דרמטי, סתם יום כבד או רציני יותר.

הירח נצמד במסלולו למארס בנסיגה וביחסים עם נפטון וונוס. עצבים, אימפולסיביות, איבוד שליטה, זעם, והמון משחקי אגו. האגו מרים ראש, אך הוא פגוע. לכן חווים כישלונות, עייפות, קושי להתמודד, ולפעמים זה גורם למישהו לעגל פינות. היזהרו משקרים וקיצורי-דרך שעלולים לסבך, או ממי שמנסה לסבך אתכם בהונאות ומניפולציות. קשיים ביחסים בינאישיים, ונטייה קולנית (אך לעתים זה דווקא להכניס מתחת לחגורה). לפעמים חווים איזה אובדן, כמו של חברות, עבודה, רכוש, כוח, הישגי עבר, וכן הלאה. מדגיש את התהליך השני שתואר שיגיע לשיאו ב-18-19.11. קראו עליו גם בפסקת הפתיחה.

12.11
מרקורי ביחסים הרמוניים עם נפטון. יכולת להשתמש באינטואיציה או להרגיש את השני. חשיבה יצירתית ודמיון עשיר. זה עוזר לפתור בעיות בדרך יותר רגישה או חכמה, ולא עם הראש בקיר. מחשבות נוגות.

13.11
ונוס ביחסים הרמוניים עם פלוטו. חיזוק מערכות יחסים ועומק ברגשות. אם הרגשות שליליים, אז יכול להוביל למשבר, והנטייה שלא להרפות. נטייה להתעקש ולכפות או לקנא. אבל אם הרגש חיובי, אז בהחלט נותן אפשרות להתקרב אפילו יותר, ולהוציא את הצד המחובר שנמצא במקום הכי עמוק בלב.

14.11
הירח ביחסים הרמוניים עם יופיטר בצהרי היום. עשו הפסקת צהריים נחמדה. אפשרות לאיזו הצלחה או שמחה נקודתית.

15.11
ונוס ביחסים הרמוניים עם יופיטר. יחסים טובים ושמחה, הרגשה קלילה ורצון ליהנות, וכדאי. פחות חשק למשימות סיזיפיות ועבודה שחורה.

השמש ביחסים הרמוניים עם נפטון. רכות, שבמקרה הטוב עושה אותנו נחמדים או גמישים ונוחים, ובמקרה הרע גורמת לפסיביות וחוסר חשק לקום בבוקר. קצת פחות אמביציה חומרנית, ויותר רוח. גמישות ויצירתיות, ויכולת לפתור בעיות בחוכמה ולא כוח ישיר.

מרקורי הרמוני לפלוטו. חשיבה לעומק ויכולת להגיע לפתרונות. נטייה חקרנית או מתעניינת. כושר לימוד או הבנה.

השמש מייצרת יחסים עם מארס-נפטון. לכן מדגיש את התהליך השני שתואר בפסקת הפתיחה, ואת מה שנרשם ב-18-19.11. היזהרו ממלכודות, חוסר זהירות, וביטחון עצמי עודף.

16.11
מרקורי הרמוני ליופיטר. ממשיך את היחסים עם פלוטו שטרם התנתקו. הראש עובד טוב וחכם. יש אופטימיות, אבל לרוב מבוססת (כשיש סיבה טובה). כושר לימוד והבנה, ונטייה לשאול שאלות. רצון להרחיב דעת, ונטייה להרבות בתקשורת.

18-19.11
מארס בנסיגה שלילי לנפטון. מארס כבר היה מדויק לנפטון באמצע אוקטובר, ובסופו החל נסיגתו. עתה הוא נסוג שוב לדיוק לנפטון. נפטון מטבעו כמעט ולא זז, לכן משפיע כל אוקטובר-נובמבר! בזמן זה מדויק. בעיות מעשיות או חוסר יכולת. אימפוטנציה מכל סוג. נגמר הכוח, ולפעמים אלו פשוט בעיות בריאות או עייפות וחוסר אנרגיה. יתרבו החולים בבתי החולים ובכלל. כדאי להיות מחוסנים לשפעת וכן הלאה. לפעמים כישלונות. לא הולך, או שהאגו ברצפה. מצד שני האגו גמיש יותר, ויש נכונות לפשרה. זה גם זמן מצוין לאומנות ויצירה. יש רעיונות איך לפתור עניינים בלי להתעמת, אבל היצירתיות הזאת לא תמיד ישרה. נטייה למניפולציות, סכנת הונאות ורמייה. היזהרו ממי שמספר לכם סיפורים, כמו פוליטיקאים ואנשי מכירות או מבקשי טובות. אם יש ספק, יתכן שזה פייק. הרבה פייק, והרבה פשוט נעלם ונגמר. זה גם זמן בו שקרים נחשפים, לא רק נעשים. חפצים שאינם עמידים או ישנים, בשלב זה מתכָּלים. סכנת הצפות והרעלות, גם מינון יתר של תרופות או סמים ואלכוהול. אלרגיות ורגישויותעייפות ועצלנות, נוחו אם הגוף מבקש. אובדן או אידוי של הישגי עבר וכל דבר. קראו עוד בפסקת הפתיחה. קראו גם על נסיגת מארס.

בליל שישי הירח מפעיל את ההיבט, וזה זמן לא נוח במיוחד. היזהרו משתיית יתר וכדומה. זה סופ"ש שכדאי לנסות לעבור אותו רגוע ומתחת לרדאר. תיתכן אלימות צעירים שיכורים, עבירות מין וכדומה.

שמש הרמונית לפלוטו. יש כאלה שיצליחו מאד בזמן זה, ישיגו קידום למטרותיהם ארוכות הטווח, או יפתרו בעיה נקודתית. אולי יימצאו דרך להתמודד עם הבעיות לעיל, או שרק יגלו כושר התמודדות. אך בהחלט אפשרי שהצלחה של אחד, היא על-חשבון כישלון של אחר. בנסיבות האלה זה יכול להתבטא בתחרותיות ועד דורסנות, להיות כפייתי ושתלטני.

21-22.11
מרקורי נפגש במסלולו עם ונוס. מאחר ושני אלו נעים בשלב זה בשמיים בקצב דומה, הם מתואמים ולא ניתקים בכל המחצית השנייה של נובמבר. מפגש ארוך זה מספר גם על הסנכרון שלנו כאן על האדמה. אנחנו עסוקים מאד בתקשורת בינאישית, מרבים בשיחות על ענייננו הגשמיים והרגשיים. מדברים על הבעיות ביחסים, עם חבר שנותן עצה, עם הפרטנר או אדם רחוק. אולי על רקע הבעיות (מכל סוג), והתחושה החזקה שאנחנו קצת בערפל, חסרי אונים ולא יודעים מה נכון, אנחנו זקוקים יותר לפידבק, לזווית ראייה נוספת.

גם למי שאין בעיות, יש יותר צורך בתקשורת חברתית או בינאישית. הרצון לשתף וליהנות יחד, לדבר פתוח. יותר תמונות יעלו לאינסטוש והפייסבוש. יותר אנשים יחפשו חוויות מרגשות, וירבו לדבר עליהן. זו תקופה טובה לצפות בסטנד-אפ, אבל נצלו גם כדי לדבר על רגשותיכם הכנים.

22.11 בשעה 10:21 
השמש תעבור לאזור שמיימי קשת. תינוקות שייוולדו עד השעה 10:20 בבוקר, הם בני מזל עקרב, ואלו שייוולדו החל מ-10:21, הם בני מזל קשת. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

24.11
הירח חולף על-פני המפגש של מרקורי וונוס. מדגיש את ההיבט של ה-21-22.11 (קראו שם). המון תקשורת בינאישית פתוחה, ישירה וכנה, ולפעמים חסרת טקט. בחמישי-שישי יש 4 כוכבים בקשת, וזו תקופה משוחררת יותר. מדגיש נושאי פילוסופיה והשקפות עולם, גישה אינטנסיבית פתוחה לדברים, נטייה ללכת בגדול וחופשי, להיות בטוח (לפעמים מדי), אופטימיות והתלהבות. עושים וחושבים בצעדים גדולים, אבל לפעמים זה להיות פיל בחנות חרסינה. חשבו לפני שאתם פותחים את הפה.

25.11
בשישי בבוקר הירח מייצר היבט ליחסי מארס-נפטון שתוארו ב-18-19.11. קראו גם בפסקת הפתיחה על התהליך השני. מומלץ לקחת את הבוקר באיזי, ואם  אפשר, להישאר במיטה.

27-28.11
מרקורי וונוס ביחסים עם אורנוס. חוסר יציבות במחשבות או יחסים, או מצבים גשמיים. האטו פעולות ותהליכי קבלת החלטות, גם יומיומיות.

29.11
מרקורי מול מארס. חדות מחשבה, אך נטייה קולנית או לחוסר הסכמה. סאטורן שמעורב מכניס היגיון ומעשיות לשיחה או המחשבה הערנית. בבוקר הירח חולף על-פני סאטורן. קצת כבד או רציני. עיסוק אחראי במשימות וחובות, ריכוז וסדר בחשיבה לאור ההיבט ביום הבא:

30.11
מרקורי הרמוני לסאטורן. גישה מעשית ואחראית. חשיבה לוגית ושיטתית, ונטייה לראות את הפרטים הקטנים. מחד לא מפספסים אותם, ומאידך תיתכן קטנוניות או ביקורת מוגזמת. נצלו לביקורת בונה ותהליכי תכנון.

נאחל חודש טוב !

 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל